Új privát üzeneted érkezett!

Figyuzzatok csajok!!!!
Napok óta gondolkozom valamin, és mostmár le is írom! :-)
Azt gondoltam ki, hogy aki szerez nekem melót, annak adok jutalékot! :-)
Én 10 %-ra gondoltam.
Remélem tudtok nekem segíteni, mert egyenlőre nagyon nem akar beindulni az üzlet. :-( Lehet, hogy kicsit türelmetlen vagyok? :-(

Szeptemberig adtam magamnak időt, hogy beinduljon az egész, mert ugye akkor kezdődik a bölcsi, és nekem muszály lesz munkát
találnom.

Előre is köszönöm!!! :-)
Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok lányok!

nagyon édesek vagytok :D Márk köszöni :D

Hurrá-hurrá, megvan a használatbavételi engedély!!!!! :D :D Ma lett meg. Már csak a banknak kell folyósítani, és költözhetünk. Jaj, annyira boldog vagyok!

Megyek, mert a kisember raplizik valamilyért :?

Pusz
Dia

Kép
dijcsi
 
 


Sziasztok!

Jó nagy pörgés van! :lol:

Először is a legkisebb topic tagnak mi is nagyon boldog névnapot kívánunk a csajokkal. Szép is az első ünnep! :D
Dia éljen, hogy meg van végre az a fránya papír. A bank mikor fogja utalni a lóvét?
Gyorsan gyorsan költözni! :twisted: :twisted:

Kriszti!

Sajnos munka ügyben nem tudok segíteni. :cry: 6 hónapja én is végig csináltam a munkakeresést, és év vége fele újra munkát kell keresnem. A mostani nagyon jó, de csak beugrós ember vagyok. Mostanában alig dolgoztam. :cry:
Viszont nagyon drukkolok neked, hogy minél előbb találj valami szupi jó meló.

Évi!

Én is örülök, hogy meg ismertetek titeket. Reméljük máskor tényleg többet, tudunk dumcsizni, és talán a lánykád is picit többet fog csicseregni. Emese annyira fel pörgette magát alig akart elaludni.
Az ovo néni nagyon szimpatikus volt, remélem a gyerekek is szeretni, fogják.

Apa meg jött én el. Sziasztok Erika :roll: :roll:
mancsimano
 
 

 
 

Sziasztok!

Mi is boldog névnapot kívánunk Márknak, bár kicsit megkésve.

Mostanában elég ritkán tudok jönni sajnos.
Napokig rossz volt a gépünk is.
Most próbálom visszaolvasni, amit írtatok.

Remélem most már gyakrabban tudok jönni.

Bea
csbeata
 
 


Sziasztok!
Erika!
Úgy értettem a munkát, hogy festős munkát keresek! :-) Ismerősöknél, barátoknál, családtagoknál, akárkinél.
Ha te ajánlasz, és létrejön az "üzlet", akkor küldöm a pénzt. :-)
Nem nagyon van pillanatnyilag más ötletem, mert hiába nézik meg rengetegen a honlapomat, még senki sem jelentkezett. És arra gondoltam, hogy lehet, hogy ha ismerős ajánl valakinek, akkor engem választanak. :-) www.falfestolany.fw.hu
Dia!
Örülök, hogy megvan a papír! :-D
Remélem minnél hamarabb tudtok költözni!!!:-)
Bea!
Helyzet?????? :-)
Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok!

Az ovi keresőknek sok sikert!
Dia, gratulálok, biztosan nagyon klassz lesz, és hamar megszeretetitek a környéket is.

Évi, sikerült Ágival beszélni, vagy az óvodával?

Kriszti, írtam sms-t, nem lesz tánc és torna a jövő héten.
A fejlesztőtornára még keresem a megfelelő embert, most nem szeretném elsietni.
A Zsókával is beszéltem, még egyezkedünk, de valószinü néhány csoportot áthoz hozzánk.

Ha érdekel valakit :
Május 5-én (szombat) 10.00-12.00-ig Anyák napi táncház lesz Ágival.
Program:
- Anyák napi mondókák, dalok, tánc,
- kézműves foglalkozás keretében ajándékot készíthetnek a gyerekek az Anyukáknak.

Belépő: 1.000.-Ft/gyermek
Mindenkit szeretettel várunk!

Bea
csbeata
 
 


Sziasztok!!

Bea:
Igen sikerült vele beszélnem tegnap, az oviban nem vették fel :cry:
Ma volt még nyílt nap és el is mentünk megnézni,nagyon jó kis ovi.
Ági nem volt ott valszeg délutános lehetett.
Alig bírtam Flórát elrángatni :lol: :lol:
Szombati programra már megint nem tudunk menni. Megyünk ballagásra Kaposvárra.


Erika:
Ezért nem mentünk de. baba klubozni.Apa azt mondta menjek el megnézni másik ovit is. Aztán a héten eldöntjük hova irassuk Flórát.
Aki a nagylányod óvonénije ő nagyon kedves volt, meg a fekete hosszú hajú is. Csak egy picit úgy levan rongyolódva az ovi :cry:
De majd csak kapnak pénzt felújításra.
A rövid hajú óvonéni na ő nem szimpi :arrow: Ahogy ecsetelte, hogy rászól a gyerekre, hogy az anyja miben viszi oviba, meg otthon hagyja a szülő a cuccot stb.
Haza felé amikor elköszöntünk az utca tulkoldaláról átkiabált,hogy Flóra bejössz majd máskor is ha jöttök???
Én kérdeztem, hogy tessék??? Erre ő nem önt kérdeztem hanem Flórát :!: :!: :roll:
Azért má ne csesszen le az utcán, mert megkérdeztem, hogy tessék :roll:
Főleg, hogy hallás sérült vagyok és az utca zajától nem hallottam, hogy kinek szól.
Azért még nem ítélek első benyomásra :wink: Még lecsekkolom őket beiratkozáskor is :wink:
A Szilárd utcai tagovi az nagyon jó volt, kis aranyos családias ovi :wink:

Kriszti:
Csak beindul a meló!! :wink:
Szeptemberben majd jöhetsz hozzánk is festeni egy hercegnős képet. Flóra születésnapjára :lol: Úgy, hogy addig ne add fel :lol:

Dia:
Már csomagoltok?
Jó, hogy megjött a papír :arrow:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!!!
Olvasta már valaki a májusi Kismamát? :-)
Én tudom, hogy ki szerepel benne!!!!! :-D
Dia!
Miért nem mondtad, hogy te híres ember vagy? :-D
Olyan szép vagy a fényképeken! :-)

Bea!
Ha erre jársz! :-)
Babatorna miért nem lesz? Az már csütörtökön lenne!

Ma bográcsoztunk a kertben, pedig reggel kinéztem az ablakon, és majdnem sírva fakadtam, hogy zuhog az eső. De aztán olyan szép idő lett, hogy mind leégtünk! :-D
Nagyon jól éreztük magunkat mindannyian, Levi egésznap szaladgált a kertben, Bence 1 órakor kidőlt, és majdnem 4 órát aludt. :-D
További jó hétvégét mindenkinek, látom, hogy senki nem internetezik, talán vidékre mentetek? :-D
Kriszti
bdkriszta
 
 


Szia Évi!
Remélem igazad lesz! :-D
Megbeszéltük, és szeptemberben megyek hozzátok! :-D
De jó lesz! :-D
Addig is nyugodtan reklámozzál! :-D
Oviról meg csak annyit, hogy ez pont az, amit írtam itt valakinek, hogy hiába szép egy ovi, ha az óvónők nem jók!
Most a héten találkoztam egy anyukával a játszótéren, akinek a kisfia és a kislánya is a mi ovinkba járt, de kivette őket, annyira nem sikerült egymást megszeretniük az óvónőkkel. És mondtam neki, hogy Levi a Lila csoportba jár, és azt mondta, hogy igen, az az egyetlen jó csoport! :shock:
Szóval, mázlim van! :-)
Kriszti
bdkriszta
 
 


Jó hétvégét mindenkinek!

Kriszi!

Bocsi a múltkor felületesen olvastam el az üzenetedet meló ügyben. Most már vágom, hogy milyen munka.
Persze majd szolok barátnőknek meg itt-ott, hogy milyen gyönyörűségeket festesz.
Sajnos én nem olvasom a Kismamát! De nagyon fel csigáztál, hogy Dia benne van.


Évi!

Melyik másik ovit néztétek meg?
Baba klub elég érdekes volt, alig voltunk kb. 10 gyerek + anyuka . Még egy lány volt, aki most akarja beíratni a lányát ide és nem volt nyíltnapon. A kis csaj 2 nappal idősebb, mint az én gyerkőcöm. Annyira cukik voltak Mesi meg 3 kis barátnője együtt bandáztak (Enyém gyereken volt a legfiatalabb és a legmagasabb, furi pedig eddig azt hitem, hogy alacsonyabb, mint a kórtársai.)
Teljesen meg értelek, hogy nem tetszet a rövid hajú ovo néni. Én nem nagyon ismerem, de elég érdekeseket meséltek olyan anyukák, akiknek a gyereke hozzá jár. Szerencsére biztos nem ő lesz a kis csoportosok óvó nénije, neki most akkora gyerekei vannak, mint Dorkáék ők szeptemberben lesznek nagy csoportosak.
Jövő héten, ha van kedvetek csatlakozhatók hozzánk egy játszóterezéshez. A CBA közért mögött van egy játszó néha oda, szoktunk menni.


Mi holnap Anyukámékhoz megyünk kajcsizni Érdre. Lányok nagyon élvezik, kutyáznak, cicáznak.
Hétfőn meg mi is kerti sütést tervezünk, jönnek a barátaink 2 lánnyal. Majdnem annyi idősek, mint a mi lányaink, a kicsi pedig pedig szintén Emese. Zeng a környék tőlük olyan hangos a 4 csaj.

Na megyek vára a Sangriám tettem bele még egy kis epret nagyon fini.

Jó pihenést mindenkinek a maradék 3 napba ! Sziasztok Erika
mancsimano
 
 


Sziasztok lányok!

Már ezerrel csomagolunk. Most már tényleg kb 1 hét, és XVII kerületi lakosok leszünk mi is :D

bdkriszta,
Köszike :wink: Nekem nem tetszenek a képek magamról, az egyiken túl kövér, a másikon meg túl öreg vagyok :? de Márk nagyon édes, ott még olyan picike volt, asszem 3, vagy 4 hetes, azóta már nagyot nőtt.

csbeata,
Nekem nagyon bejön a környék. Minél többször vagyok ott, annál jobban nem akaródzik visszajönni a városba... Na de most már úgy néz ki, hogy hamarosan már nem is kell :D

Szép hétvégét Nektek!

Kép
dijcsi
 
 


Sziasztok!

Évi, örülök, hogy sikerült megnézni az ovit.

Erika nektek jó szórakozást a kerti bulihoz. A szabadtéri sütést főzést, játékot mi is szeretjük. Mivel panelban lakunk, kertünk nincs. A Lajos forráshoz szoktunk felmenni bográcsozni, ott van egy nagy rét, ahol kedvükre rohangálhatnak a gyerekek.

Dia jó költözködést Nektek, biztos hogy nagyon megszeretitek a kerületet.

Kriszta, tettünk fel a honlapunkra egy reklámot. Nézd meg ha érdekel. Remélem lesz eredménye is.

Azért maradt volna el a torna, mert a Tündének lejárt a szerződése és új pedagógust még nem találtam.
De beszéltem egy szuper fejlesztőpedagógussal, adott egy ötletet, kérdés hogy bevállik-e.
Így csütörtökön mégis lesz torna 10 órától gyertek. Ja, és most ingyenes lesz.
Bea
csbeata
 
 


Sziasztok!

Na mégegyszer nekilátok, az előbb kikapcsolt az Explorer. :shock:

Dia!
Még jó, hogy 34 hetes terhesen nagy a pocid! A többi meg nem is látszik! :-D
Ez a saját ruhád volt, amiben fényképeztek?
Nagyon izgalmas, hogy nemsokára költöztök! :-)

Bea!!!!!
Ez nagyon szuper! Most néztem meg! :-)
Mikor raktátok fel? Mert csodálkoztam is, hogy mostanában milyen sokan megnézik az oldalamat! :-D
Milyen ötletet kaptál? Vagy majd személyesen? Megyünk csütörtökön mindenképp! :-D

Kriszti
Akkor Tünde nem is jön többet?
bdkriszta
 
 


Sziasztok!

Múltkor mondtad, hogy nem nagyon van munkád.
Egyébként a Karcsi ötlete volt.
Örülök, hogy tetszik.

A Tünde nem jön többet, mert nem újítottuk meg vele a szerződést.
Nem a munkájával, hanem a hozzáállásával volt gondom.
Az ötletről majd személyesen, nem biztos hogy működni fog.
Azért lesz ingyen a foglalkozás, mert ez most csak egy próbálkozás.

Bea
csbeata
 
 


Szia Bea!
Ma voltunk Ildiéknél, azt mondta, hogy csütörtökön jönnek ők is! :-)
Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok!!

Kriszti:
Én még nem olvastam a májusi kismamát.Majd holnap,mert anyukámékhoz jön. Címet már módosítottam, de nem sikerült nekik:( Csajszi azt mióondta, hogy a májusi már ide jön...
Kiváncs vagyok most Diáékra:) Bíztos nagyon csini voltál:)

Bográcsozás nagyon szuper!
Szeptemberig kitaláljuk milegyen a falon, de ahogy flórát ismerem bíztos valamilyen hercegnő:):)
Ovival kapcsolatban mázlitok van:)

Erika:
Az Újlak utcai ovit néztük meg(Csillagszem) Nagyon barátságos ovi. Mindenki nagyon kedves volt, bemehettünk minden csoportba, az udvaron játszhatott Flóra délig. Óvónénik nagyon kedvesesk voltak a gyerekekkel! Ez nagyon terszett:)
Úgy döntöttünk, hogy ide visszük Flórát oviba. Akkor kik leszenek a kiscsopis óvónénik?? a fekete hosszú hajú??
Ő aranyos volt!
Játszózni mehetünk, csak nem tudom hol van az a cba....

Kerti sütés jó ötlet:)

Dia:
Már bíztos költöztök:)

Holnap utazunk haza:) szombaton ballagásra megyünk. ma voltam kozmetikusnál itt a telepen. Kivagyok most pingállva:)
jól is esett a lelkemnek:) Holnap délelött Fodrászhoz megyek:) tök jó, hogy mind a kettő a szomszéd utcában van egyik jobbra másik balra:)
Nem tudtok jó férfi öltöny üzletet?? kéne az uramnak egy jó kis öltöny június végére.
Meg magamnak is valami jó kis ruci.Jó lesz neki állnom körülnézni, mert nem lesz amit felvegyek:)
A hétvégén nem hiszem , hogy jelentkezem Talán holnap még betudok nézni :roll:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!
Merre vagytok lányok? :-)
Évi, nagyon szuper képeim vannak, biztos tud majd választani valamit Flóra! :-)
Várja már az ovit? Biztos jó lesz neki a gyerekek között, olyan jókedvű mindig a táncházon is! Akkor holnap nem jöttök a Beáékhoz? Az anyák napi táncházra?
Még én se vagyok benne biztos, viszont hétfőn nem megyünk valószínűleg, mert fél 5-től lesz az Anyák napja az oviban.
:-D :-D :-D
Levi napok óta itthon is folyton dalolászik, meg verseket mond. :-D
Olyan aranyos! :-)
Csak nem esküvőre mentek??? :-)

Dia!
Biztos már nagyban költözködtök, azért nem jelentkezel. Amint tudsz, írj majd valamit, hogy mi van Veletek!!! :-)

Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok!

Azért írok ide, hátha valaki tud segíteni nekem gyerekorvos ügyben. Mi is a kerületben lakunk, Rákoskerten, tavayl költöztünk. sajnos emiatt a régi nagyon szeretett doki néninket le kellett váltanunk, merta régi kerületbe hirtelen betegség esetén nehéz lett volna vissazhordania lányom, és ide ő sem tud kijárni. Szóval egy hirtelen reggelre fellépő magas láz után beestünk a legközelebbi rendelőbe, végülis bár idősebb orvos de nem tűnt rossznak ezért ott maradtunk. De eltelt egy év, és hát kezdek nem teljesen jó érzéssel járni oda, és mivel jön a kistesó is ezért felmerült bennem a doki váltás gondolta. A fő problémám az az hogy a lányom elég duci alakat, mindíg is az volt mondjuk , babának is, és most is, erős csontú is, magas is, széles hátú, szóval sosem lesz soványka. A jelenlegi orvosunk egyre erősebben fejezi ki nem tezsését ez ügyben, amvel nem az a bajom hogy próbál táplálkozási tanácsokat adni, hsizen tényleg egy ilyen típusú gyereknél jobban oda kell figyelni, hanem az hogy teszi mindezt a gyerkőc előtt, ilyenekt mondva hogy csúfolni fogják, ne egyen este 6 után, most már bármilyen betegséggel megyünk már méri is, nos én ezt egy 4,5 éves gyereknél nem tartom szimpatikusnak. Ha tud valaki olyan dokit ajánlani a kerületben, aki toleránsabb ez ügyben, vagy legalábbis tapintatosabb, nagyon örülnék. Igazából kicsit kellemetlenül is érzem magam, mert nem vagyok egy balhézós, orvost váltós típus, azt sem tudom hogy hogy működik ez, csak felhívok egy másikat hogy hozzá szertnék járni és fogad vagy nem, vagy hogy? Akinek van tapasztalat írjon, akár priviben is, előre is köszönöm.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!!

Kriszta:
Holnap nem megyünk sajnos :cry: hétfőn vidzont mi megyünk táncolni :lol:
Anyáknapi műsor olyan megható :cry: :lol:
Ballagásra megyünk :lol: Nagy családi összejövetel kaja pia vigalom :lol: :lol:

Amúgy várja az ovit nagyon :lol:

Ma akinél jártam fodrásznál azt mondta, hogy a Hófehérke oviba vigyem Flórát, mert azzal minden szempontból megleszek elégedve!!
Ez a számozott utcák közepén van.Ez sincs mesze...
A kép utcairól mindenkitől csak rosszat hallott :cry:
Mostr légy okos kisokok :roll: :lol: :lol:

Úgy voltam ezzel a válogatással, hogy én nem akarok válogatni ovik, ovónénik közt. Mostanra már látom, hogy ez reménytelen :cry:
Minden szülő a legjobbat akarja a gyerekének :wink:
Hétvégén még átgondolom aztán majd csak lesz valami :arrow:
Azt hittem, hogy az ovik közt nincs nagy különbség.


Manó:
Én nem tudok neked segíteni csak február óta lakunk itt. A Kép utcába járunk doktornénihez. Nekem eddig nincs vele semmi bajom, kedves és rendesen megvizsgálta Flórát.
A csajok talán több infóval is tudnak majd szolgálni :wink:

Kellemes hétvégét mindenkinek!!

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Sajna megint kicsit csúszik a költözés, mivel a bankfiók fele, ahol intéztük a hitelt múlt héten, meg ezen a héten oktatáson volt.... Ezért nem sikerült hét elején megkötni a szerződést. De ma voltunk, és már szerződtünk velük :D Mivel péntek van, így csak hétfőn, de legkésőbb kedden utalnak az építtetőnek. Szóval úgy gondolom, hogy szerdán már ott leszünk. Jaj, hihetetlen, hogy ilyen húzanova után valaha ténylegesen átköltözünk. Pedig a cuccunk 75 %-a már az új lakáson van.... Alíg van itt ruhám, mindent átvitettem a párommal.
Ma egész nap a kölcsönt intéztük. Márk is velünk volt, és nagyon hősiesen viselte, bár estére teljsen kidőlt, most is már kb 4 órája alszik egyhúzamban...

bdkriszta,
Köszi :D Sajna rengeteget szedtem fel a terhesség alatt. Összesen 25 kilót. MÉg mindig van rajtam 10 kiló +. EGyébként vicces volt, amikor pocisan fényképeztek a Kismamába, volt ott még egy csaj, aki az áprilisi "hónap kismamája" lett. Őt 39 hetesen fényképezték, és kisebb volt a pocija, mint az enyém. Meg is kérdeztem tőle, hogy 30. hét körül vagy? Erre amikor mondta, hogy jövő héten szülni fog, lehidaltam :lol:
A ruhát ők adták. Meg van határozva, hogy melyik számban milyen márkájú ruhát reklámoznak.

KicsiÉvi,
én ma kerestem a térképen a KÉp utcát, és nem találtam :cry: Lehet, hogy béna voltam, és jobban kellett volna utánanéznem :? Egyébként a 168-as busszal a Helikopterből mennyi idő?!

HOgy vannak a gyerkőcök? NÁlatok nem nyűgösebbek mostanában? Márk szerintem érezte a fronthatást, mert már kb 1 hete minden este sírdogál... És semmivel nem tudom megvigasztalni...

Puszi nektek!!

Kép
dijcsi
 
 


Sziasztok!

Manó!
Sajnos én sem tudok neked segíteni, mert mi Keresztúron lakunk, én úgy tudom, hogy körzet szerint tartozik mindenki egy-egy rendelőhöz, és ott van több orvos, azok közül lehet választani.
Mi a ferihegyi-úti rendelőbe járunk, itt van a védőnő is. Itt három doktornő van, a miénkkel én többé-kevésbé meg vagyok elégedve. :-)
Szerintem egyébként nem valószínű, hogy egy 4,5 éves gyereknek a súlyával kellene foglalkozni! :shock: Fog még vele épp eleget, ha majd felnőtt lesz! :-) Nem is értem az ilyen orvosi hozzáállást, vajon nem gondolja, hogy ezzel, hogy a gyerek előtt ilyeneket mond, csak még rosszabb lesz a helyzet? :shock:

Évi, akkor jövő héten nem találkozunk. :-(
Sajnálom, mert Flóra mindig olyan vidám, tényleg, öröm látni, mennyire élvezi a táncikálást, meg az éneklést! :-D
Ovit sajnos keresgélni kell, hogy megtaláld a megfelelőt, mert az se mindegy, hogy neked szimpi-e.
Én nem nagyon jártam utána, mert Bence márciusi, és március elején, amikor elmentem két oviba itt a környéken, az egyikből majdnem kidobtak, hogy áprilisban van a nyílt nap, jöjjek vissza akkor. Mindezt 37-38 hetes terhesen. Mondtam, hogy nem fogok tudni jönni áprilisban, 1-2 hetes kisbabával, hogy gondolja, na erre aztán megengedték, hogy kicsit körülnézzünk, meg egy csoportba is bementünk, de ezzel a hozzáállással, nálam már elvágta magát a vezető ovónő. Szóval ezután már nem nagyon mászkáltam. :-(
De én nagyon jó helyen tudom Levit az Óvónő utcában! :-)

Dia!
Azt hittem, már az új lakásban vagytok, és nincs internet! :-)
Lesz egyébként? Mert Ildiéknek azóta sincs, állítólag nincs lefedettség azon a környéken, ezért a vezeték nélküli internet nem működik náluk. Ez a Strázsahegy. Mondjuk nem csodálom, mert még a kerületi térképeken sincs rajta az a terület, mármint az utcák. :shock: Elég fura...
Na, befejezem a mai regényemet, jó sokat sikerült már megint írni! :-D
Jó hétvégét mindenkinek! :-)
Kriszti
bdkriszta
 
 


Kriszti,
Mi a Helikopter lakóparkban leszünk, nem a Strázsahegyen. Bár az elején, amikor nézegettük a lakás palettát, akkor Strázsahegy is szóba jött, csak az eléggé messze van....
Azt hiszem ahova költözünk, ott van T-online. Vagy Ups?!?!?!
Nemtom pontosan.

kicsiévi,
Ti milyen netet használtok?!?! Az is érdkelne mennyi az előfizetési díja.

Olyan rossz az idő :cry: Pedig akartunk menni sétálni...

A rossz idő ellenére szép hétvégét Nektek!!!

Puszi

Kép
dijcsi
 
 


Szisztok!

Na itt vagyok!

Jó túró idő van! Sajnos Mesi egy kicsit meg van fázva és picit lázas volt. Remélem, lassan gyógyulunk.
Úgy ki turiztam magam, hogy csoda. Vetem egy halom nagyon jó dolgot a csajoknak (Mesinek egy Mexx farit nagyon cuki, neki elég nehéz nadrágot venni se, dereka se popsija.

Évi!

Nagyon nehéz az oviválasztás. Én is, anno amikor Dorka ment oviba végig csináltam ezt az egész kálváriát.
Csak én 7 hónapos terhes voltam, így a legközelebbi ovit választottuk. Azóta ezt jó döntésnek tartom, és semmi gondunk nincs az ovival. Elég sok baba klubos barátunk került Dorkával egy csoportba, így ő is hamarabb meg szokta, mert voltak ismerős gyerekek a csoportba. Remélem Mesi is szeretni, fogja. Most beszéltem egy Anyukával a túriban akinek a Nagy Fia a fekete hajú ovo nénihez jár. A gyerekek szeretik egy kicsit szigorú, de ez nem is baj.
Az Urad mekkora öltönyt hord? Mert éppen most akarok eladni 5 db öltönyt. Mindegyik 50 –es méretű.
Milyen lett a hajad?
Én is voltam fodrásznál, szőke lettem.(most már rá tudom fogni a hajamra, ha béna vagyok)

Nálunk csütörtökön lesz Anyák napja már nagyon várom .

Manó!

Sajnos én se nagyon tudok neked segíteni doki ügyben. Mi itt Hegyen járunk Dokihoz.
Az én nagy lányom is jó husika volt mindig. Szerencsére minket nem piszkált a Doki. Dorka most nagyot nyúlt és már nem annyira husika, inkább erős csontú kislány. Viszont a húga meg nagyon vékonyka, na miatta elég sokat hallgattam, hogy ő miért ilyen pici.
A helyedbe én is Dokert váltanék. A kislánynak biztos nem lehet túl jó, hogy mindig ilyeneket hall.
A kis képen szerintem nagyon aranyos kis mosolygós arcocskája van.

Dia!

Jó, hogy sikerült a banki ügyintézés. Szörnyű dolog a hitel ügyintézés. Annyira elhúzzák a dolgot, és olyanokban belekötnek. Mi anno a szocpolt intéztük nagyon sokáig. Beígértük a második gyereket, mire megkaptuk szinte meg is született Emese. Be kellett mutatni a születési papírt , biztos, ami biztos alapon a gyereket is bevittük, hogy elhiggyék, nem csináltattuk a papírt.
Akkor jövő héten már kerületi lakosok lesztek.
Kis ember, hogy viseli a költözést?

Na megint jó hosszú lettem.

Mindenkinek jó hétvégét!
Kérek egy kis drukkot holnapra, hogy ne essen, mert bográcsoznánk .
Sziasztok Erika
mancsimano
 
 


Dia!
Tudom, hogy Helikopter lakópark!!! ?:-D
Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok!

Végre jó a babanet! :D :D :D

Hol van mindenki? :?: :?:

Pusz Erika
mancsimano
 
 


Én itt vagyok!!

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Erika nincs msn-ed??

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!
Én is itt vagyok!!!
:-D
Végre meggyógyult! :-D
Kriszti
bdkriszta
 
 


Dia:

Ott van az a kép utca csak keressed:) Nézd meg az utvonalterv.hu-n. a 168-as busz kb 10-15 perc alatt ér oda, mert körbe kell vele menni. Ha csak egyet mész úgy is lehet , de akkor gyalogolni kell vagy átszállni a 80-as buszra és azzal is 1 megállót menni. Mi ált így megyünk. Csak a 80-ra ált.sokat kell várni:( De a körmenet a legegyzserübb az olyan 5-6 megálló, de gyorsan végig megy nem kell agódni! Ha gondolod alőször szívesen elkisérünk benneteket:)?

kismamát lefigyuztam:) Nagyon jók a képek szép kis pocakod volt:) Márk is édes a képen nagyon!!

Nekünk Adsl- van bekötve T-online. a férjem ott dolgozik így nekünk van kedvezményünk, nem tudom nélküle mennyi lenne a net... Mégkérdem majd a férjem ok??


Erika:
A férjemnek 52-es öltöny kell, amit ajánlottál az kicsi lenne.
Ovi választás nem egyszerű...

Manó:
Szerintem is váltsál dokit!! Nem örülnék neki ha a gyerekem elött mondogatná, hogy kövér vagy ezt vagy azt ne egyen.
Hogyan lehtne egy gyereknek megmagyarázni, hogy ne egyél, mert kövér leszel?? Az én lányom is igazán jó husban van, de még szerencsére senki sem szólt emiatt. Szerencsére nagyon mozgékony csajszi, talán nem lesz kövér felnőtt korára.Legalább is majd viszem sportolni...


Flórát beirattam a hétszínvirág oviba.végül is így döntöttem ez van legközelebb..
Vezetőnő azt mondta, hogy 99% hogy felveszi:) A héten eldöntik, hogy kit vezsnek fel aztán következő héten össze ül az összes ovi és elhelyezik a oviköteles gyerekekt valamelyik oviba. Amúgy nekünk ez nem a körzetis ovink. Van a vasúton túl talán Földműves utcában??? valami ilyesmi oda tartoznánk.. Az a világ végén van a vezetőnő szerint:)
Én is megnéztem térképen meszsze lenne eléggé.
Flóra a nem a tagovodába fog járni hanem a főépületbe.4-5 évesekkel lesz majd együtt, mindjárt középsőben kezdi:))
Júniusban írják ki, hogy kit vesznek fel.
Találkoztam egy másik anyukával is ők is itt laknak a telepen:) Jól elbeszélgettünk amíg vártunk, hogy sorra kerüljünk.

Ja és lakóparkos társam:)
Lesz majd játszótér!!! Valaki felajánlott 2 telket és arra fognak építeni.
még azt is megtudtam, hogy az építési tilalom a Helikopter lakóparkra nem vonatkozik csak a kerület többi részére.
az is csak addig amíg az új rendeletekt meghozzák.

Flóra a héten megtanult egyedül elaludni délután.Ez nagyon jó, mert mindig megkellett várnom amíg elalszik, mert szórakozott alvás helyett..
A ballagás nagyon jó volt:) Flóra még oda se értünk az iskolához már elesett a sárba:( Fehér harisnya új cipő jól nézett ki:(
Olyan eszetlen volt az ünnepség alatt,hogy még 4-et esett...Egyáltalán nem fogadott szót csak azt lehetett halalni, hogy Flóra kiabál.. fölidegesített rendesen bennünket.Mikor már elég volt akkor elvittük a kocsihoz ellett vele bezsélgetve, hogy , hogyan kell közösségben viselkedni!!! És nem szeretnénk mégegyszer ha nem fogadna szót!!
borzasztó volt!!
Mérges voltam rá, mert mikor elindultunk akkor megigérte, hogy vigyáz az új cipőjére!! A cipőt most így huzza fel a lagziba júniusban. Majd legközelebb vigyázni fog rá jobban..
Amúgy nem vagyok vele szigorú!! Csak amikor már minden határt átlép akkor elvan vele bezsélgetve..

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Évi!

Csak röviden. A lányok ma nem aludtak vendégségbe voltunk. :x Aztán nagyon elhúzódott a nap jó lenne, ha ma korán aludnának.

Mi is beiratkoztunk az oviba. :lol: :lol:
Nagy élmény volt vagy 2 órát ott ültünk. Dorka lányom meg teljesen kiborult és a végén haza jött velünk annyira sírt.
Ha Flórát tényleg középsőbe veszik fel, akkor szerintem az egyik ovo nénije Ildikó néni lesz. Ő egy tünemény nagyon szeretik a gyerekek. Az ő csoportja idén vegyes korosztályú volt, de a nagyok átmennek Dorkáékhoz.
A tornaterem melletti csoport az övéké.
Nagyon jó helye lesz a lánykádnak. :wink: :wink:
Sajnálom, hogy nem jók a párodra az 50-es öltönyök. Nagyon szépek és jó márkájú öltönyök csak a sógornőm barátja már nem hordja őket és rámsózta, de emberem 58-ast hord. :twisted:

Sajnálom, hogy a ballagás kicsit problémás volt. Az én gyerekeim is elég lehetetlenül tudnak viselkedni, főleg ha szép ruhába vannak.

Na megyek, megpróbálom ágyba dugni a csajokat, :twisted:
aztán Apázom egyet. :twisted:

Sziasztok Erika
mancsimano
 
 


Kép Csibék
mancsimano
 
 


Aranyosak nagyon!!! :wink: :lol:

hát remélem aranyos óvonénit kap majd Flóra :wink:
Középső csoport csak szerintem :roll: :wink: Mivel kiscsopisok a 3 évesek akkor a 4 -5 évesek középsősök :arrow:
Végül is tök mindegy :lol: :lol: :lol:

Flóra se aludt ma :arrow: 8-kor már ágyban volt :lol:

Nagylányodon látom ott figyel a hercegnős felső :lol: :lol: :wink:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Átköltöztünk!!!!! :D :D
És már netünk is van, a t-kábellel kötöttük a szerzit.
Jaj lányok, annyira tetszik itt!!!!!!!!! Imádom a lakóparkot!! Olyan, mintha nyaralnánk valahol :D Friss levegő, olyan édes illata van (godnolom pont virágzik valami), nincs zaj, és nem hallani a piás kilenckeri "törzslakosságot" a sarki ábc-nél. Komolyan nagyon klassz a környék, teljesen bele vagyok szeretve :D
Nem volt egyszerű a költözés. ki kellett takaritanom két lakást úgy, hogy gyerekkel is foglalkoztam... Azt hittem megőrülök egyedül.... De most már túl vagyunk a nehezén. csak pár doboz van még amit ki kell pakolni, mert mint kiderült kevés a ruhás szekrény. majd lesz még egy beépitett valamikor...
Azért persze még meg kell szokni a lakást, és be kell lakni, mivel még olyan szálloda jellegű. Szóval van mit csinálni.
Ja, és ami a legjobb, hogy végre van erkély. Ha nincs időm sétálni a gyerkőccel, akkor is ellehet a babakocsiban kint az erkélyn.
tegnap ki is mentünk hármasban sétálni itt a lakóparkban, és olyan jó volt nézegetni a szebbnél szebb házakat. Márk is nagyon élvezte, ezerrel nézelődött.
Már beszéltem az itteni védőnővel, jövő héten szerdán vagy csütörtökön jön.

kicsi évi,
Megtaláltam a KÉp utcát. Nincs is messze. Nektek ki a védőnőtől? Nekünk valamilyen Emilia... Nemtom mi a teljes neve. Olyan kis kedves, fiatalos hangja volt a telefonban.
De jó, hogy a férjed ilyen helyen dolgozik, akkor legalább van kedvezmény :wink:

mancsimanó,
annyira gyönyörüek a kislányok!!!!!!!! Asszem mégis akarok még egy kislányt :wink:

Szép vasárnapot Nektek!!!

Kép
dijcsi
 
 


Dia!!

Hurrá!!!!!!! sikerült átköltözni :lol:
Nagyon szeretek én is itt lakni :wink: :lol: :lol:
A hárs fák virgoznak azt lehet érezni, imádom :lol:
Egy kis idő múlva majd megszokjátok.

Ha végeztél akkor sétálhatunk együtt!!!
Nekünk is valamilyen Emília a Védőnőnk. Nagyon kedves olyan 30-40 körül lehet, de lehet, hogy több.Tényleg nagyon fiatalos jól hallottad a hangjából.
Örülök, hogy megtaláltad a kép utcát :lol:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


A Szituációs Nyelviskola megkezdi angol nyelv oktatását gyermekek és felnőttek részére a MAMAVÁR-ban!

Amíg a gyermek tanul, a szülők is részt vehetnek angol órán a felnőtt oktatás keretein belül. Ha csak a szülő szeretné elsajátítani a nyelvet, gyermekére a játszószobában addig óvónő vigyáz!
Kellő érdeklődés tekintetében, a gyermek órákkal párhuzamosan alakformáló/ kondi órák tartását biztosítjuk!
A nyelvoktatási módszerről, illetve árakról bővebben a www.mamavar.hu oldalon tájékozódhattok!

Ingyenes bemutató óra a gyermekek számára május 17. (csütörtök) 10.00-11.00 óra, illetve 11.00-12.00 óra között!

Kérjük, hogy a részvételi szándékot a 06 20 9 604 214-es számon jelezzétek felénk!
Szeretettel várunk mindenkit!
aja
 
 


Sziasztok csajok!!

Merre jártok?

Hétfőn jó volt a tánc mint mindig :lol: Kriszti betegek a gyerekek miért nem jöttetek?
Flóra jól elfáradt :arrow: haza is busszal jöttün, mert apa nem ért haza. Azért még a buszra menet még egy jatszót is útba kellett ejteni :roll: Jó a memóriája, hogy ha kijövünk a játszóból majd felmegyünk a dombon akkor ott van egy játszó :lol: :lol:
168-ra még futnunk is kellett igaz csak pár métert, de nem szerettem volna ha ott maradunk.Keserves lett volna az a negyed óra várakozás.
Flóra nyomott egy sprintet pedig fáradt volt,büszke volt magára nagyon kacarászott :lol: :lol:
Apa is akkor szállt le a buszról mikor mi :wink:
Még Apának is jutott futás :wink:

Kedden egész nap kint voltunk. Kiraktuk a kismedencét. Flóra egész du. fürdött.4-kor alig bírtam becibálni. Mondjuk el is romlott az idő
Talán visszajön a nyár :arrow: Ma is fúj a szél rendesen. :cry:

Remélem mindenki jól van??

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok Lányok!
Levi kórházban van, ezért nem jelentkezem mostanában.
Hétfő óta a Heim Pálban volt, a belosztályon, én is ott lehettem vele baba-mama szobában, de tegnap át kellett mennünk a Madarászba, és ott az intenzív osztályra vitték.
Nem tudják pontosan mi baja van, valami fertőzés támadta meg az immunrendszerét, de nem tudják, hogy vírus-e, vagy baktérium, ezért most folyamatosan megfigyelik, és a tüneteit kezelik. Tüdőgyulladás, meg kötőhártyagyulladás, meg ízületi gyulladás.
Teljesen kivagyok, mára adtam magamnak egy "szabadnapot", Apa van bent Levivel, mert én már nagyon kifáradtam.
Aludnom kellene, de úgysem tudok.
Remélem mindenki jól van.
Szerintem, még a jövőhéten sem fogunk menni Bencével sehova, mert ha kiengedik az intenzívről, akkor megint bent maradok vele éjszakára is. Nem tudom, hogy mikor gyógyul már meg.
Nagyon el vagyok keseredve, és félek, hogy mi jöhet még.
Folyton a sírás kerülget, ha arra gondolok, hogy egy hete, még az égvilágon semmi baja nem volt.
Olyan hirtelen jött ez az egész.
Bár valószínűleg, sehogy sem lehet felkészülni az ilyesmire.
Ha tudok, majd írok még,
Kriszti
bdkriszta
 
 


ohh Kriszti!!!

Remélem hamar rendbe jön Levente!!!!!
Sok-sok gyógy tündért küldünk!!!

NEm gondoltam, hogy beteg valamelyik gyerkő :oops: :cry:

Gondolom, hogy fáradt és kimerült vagy :cry: Csak tarts ki,gondolok rátok, hogy minden rendbe jöjjön!!



Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Kriszti, annyira sajnálom, mikor a férjeddel beszéltem még nem tünt ennyire komolynak a dolog.
Sok erőt és kitartást Nektek, Leventének pedig mielőbbi jobbulást!

Bea
csbeata
 
 


Sziasztok!
Mindjárt indulok a kórházba, csak akartam írni, hogy köszönöm szépen, hogy gondoltok ránk! :-)
Levi még az intenzíven van, de tegnap azt mondta az ügyeletes doktornő, hogy sokat javult a vérképe.
A tüdeje még nem gyógyult, de nem is romlott tovább, és azt mondta, hogy ez is jó jel.
A szívével minden rendben van, és már ennek is borzasztóan örülünk, mert nem volt egyértelmű még péntek este.
Ma bent leszek vele egész nap, este majd, ha nem leszek nagyon fáradt, megint benézek ide hozzátok!
Olyan rendes, és aranyos mindenki a környezetünkben, hogy az hihetetlen! Biztos, hogy meggyógyul Levi hamarosan, mert nagyon sokan szeretik, és gondolnak rá! :-)
Szóval, kicsit jobb a hangulatunk nekünk is.
Mondtam Gábornak, hogy menjen el Bencével este táncolni, de nem hiszem, hogy szót fogadnak. :-) Két rosszaság!!!!!! :-D
Kriszti
bdkriszta
 
 


sziasztok!

bdkriszta,
Nagyon sajnálom, hogy beteg a kis Levike!!! De hidd le minden rendben lesz!!! Kitartást és rengeteg erőt!!!!

Mi jól vagyunk. Szokjuk az új lakást, és a környéket. még nem nagyon voltunk sétálni, de már egyszer voltunk az itteni dokinál, és nagyon-nagyon jó a környék!!!
Múlt hetünk eléggé eseménydús volt. Tudjátok Márk nagyon sárga volt a születése után. Baromi magas volt a bilirubinszintje, és ezért az eddigi orvosunk nagyon alaposan figyelemmel kisérte a fejlődését. Mielőtt átköltöztünk ide, kaptunk egy beutalót a IX. kerületi korai fejlesző központba, hogy nézzék meg ott is. Ha ott azt mondják, hogy minden ok, akkor tényleg minden ok. Na szóval múlt hét hétfőn voltunk a korai fejlesztőben, ahol a nőci azt mondta, hogy enyhe nyaki hipotómiája (nemtom, hogy így kell-e írni) van, és hogy ezzel menjünk a Dévény alalpítványba. Na de amit ezután mondott .... Azt mondta, hogy baromi kicsi a Márk kutacsa, és hogy izgulnom kellene, mert ez így nem normális. Ja, és elkezdte ecsetelni, hogy mik lehetnek ennek a következményei... ezt inkább nem is részletezem... Én tiszta ideg voltam aznap, rögtön be is jelentkeztem az itteni doktornénihez (aki mellesleg nagyon szimpi). Másnap már mentünk is hozzá. Megnézte a kutacsát, és azt mondta, hogy teljesen normális, jól tapintható kutacsa van. Ami ugyan nem óriási, de nem is kicsi... Szóval megnyugodtam. Azt még hozzá tenném, hogy a korai fejlesztős csajnak nem is ez a területe, szóval nem kellett volna ilyen bátran beparáztatni... Na mindegy, a lényeg, hogy ok a kutacsa.
A dévény alapítványhoz nem tudtam bejelentkezni, mert 2 hó múlva tudtak volna időpontot adni. viszont átirányitottak a kerületi, dévényes módszerrel foglalkozó nőcihez, akinél pénteken voltunk. Ő megnézte, és azt mondta, hogy semmilyen eltérést nem lát Márk fejlődésén, nincs is nyaki hipotómiája, jól tartja a fejét... azt mondta, hogy szerinte semmi szükség a dévény terápiára, mert jól fejlődik a gyerkőc. Viszont juli végén megint megnézi. Na hát, komolyan mondom, ahányan megnézik, annyian mást mondanak. Viszont mindezek ellenére én tudom, hogy jól van, mert látom, hogy vidám, jól kommunikáló, örökmozgó gyerkőc.

Bocsi, hogy kicsit hosszú lett.

kicsi évi,
valamikor kimehetnénk sétálni :lol: :lol:

Na megyek még egy halom mosogatás vár rám.

bdkriszta,
MÉg egyszer kitartást! És jobbulást Levikének!!!!!!!

Jó ét!!

Kép
dijcsi
 
 


Sziasztok!
Köszi Dia!
Azért elég hihetetlen ez is, ami veletek történt, hogy a fenébe mondhatott ilyeneket az a nő! Nem lehet normálisan elmondani azt, hogy mit gondol, és mit lehetne tenni, úgy, hogy közben ne legyen az ember őrült ideges tőle? :evil:

Helyzetjelentés: Levi jobban van, napról napra látható a javulás, már nem fáj a keze, meg a lába, úgy néz ki elmúlt az ízületi gyulladás.
Sajnos, most nagyon nagy a pocija, meg a keze is kezd dagadni, vizesedik, de remélhetőleg ez is elmúlik és akkor talán kikerülünk az intenzívről.
Jó éjszakát mindenkinek,
Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok!!

Kriszti:
Nagyon örülök, hogy Levente javulóban van!!! Csak így tovább :!: :!:


Dia:
Hát nem semmi amit ezek az orvosok műveltek veletek :twisted:
Szerencse, hogy Márk jól van!
Flóra is nagyon sárga volt születése után. elég magas bilirubin szintel haza engedtek :arrow: dokinéni mikor otthon egy hetesen meglátta majdnem elájult, hogy így haza engedtek. Szerencsére 4-5 nap alatt javult és nem kellett vért venni tőle. :roll:


Bea:
Mi volt az a keksz amit Enikő adott Flórának?? Azt mondta, hogy nagyon fincsi.

Erika:
Mit csináltok ebben a jó időben??

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Kriszta örülök, hogy Levi javulgat. Reméljük most már egyre jobban lesz. Azért néha pihenj egy kicsit (tudom nem könnyű). Nehogy teljesen kimerülj mire Levente rendbe jön.

Évi nem tudom pontosan, de szerintem a győri "Jó reggelt" keksz volt. Reggelire szokták enni, tényleg finom én is szeretem.
Többféle ízben van, kakaós, mogyorós, meg több gyümölcsös is van.
A tegnapi szerintem kakaós lehetett, mert nálunk az fogy a legjobban.

Bea
csbeata
 
 


Sziasztok!

Abban szeretnem a segítsegeteket kerni, hogy tudnátok e nekem olyan nőgyógyászt ajánlani, aki a Medical Centerben rendel?

Másik kerdesem, hogy ismeri e valaki közületek a sági utcai bölcsit, tudnátok e róla valamit mondani, hogyan lehet bejutni, milyenek a gondozónők, ilyesmi?

Sajnos nem ismerem meg a kerületet, es ismerőseim sincsenek itt, akiktől erdeklődhetnek.

Előre is nagyon köszönöm, ha válaszoltok!

Ági

Kép
agnesm
 
 


Sziasztok!
Mindjárt indulok a kórházba, csak be akartam köszönni nektek! :-)
Levike gyógyulgat, tegnap kicsit kivihettem az udvarra, olyan jó volt!!!! :-D

Ági!
Mi is a Sági utcaiba fogunk járni, nem ismerünk még onnan senkit, de másoktól jókat hallottam róla.
A beiratkozás május első hetében volt, de ha mindenképp bölcsibe kell adnod a kisfiadat, akkor menj el az Egyesített Szolgáltató Központba, és adjál be egy kérelmet.
Én is ezt csináltam tavaly, de nem volt üres hely. Talán most még időben vagy, mert június elején döntenek, hogy kit vesznek fel. Találj ki valami nagggyon ütős érvet!!!!! :-D

Móni!
Hova tüntetek?????
Nagyon édesek a képek Ádámról, amiket küldtél e-mail-en!!! :-D

Kriszti
bdkriszta
 
 


sziasztok lányok!

bdkriszta,
Nagyon örülök, hogy jobban van a Levike!!!! Ez tök jó hír!!
Ennyire tele vannak a bölcsik?!?!?!? Én is arra gondoltam, hogy ilyen 2-2,5 éves korában talán beadnám MÁrkot. Mikor kell jelentkezni?

Márk nagyon náthás :roll: :( Még nem volt náthás még soha, ez az első... Apja hozott haza valamilyen vírust, ő is náthás már egy hete. szegény babóca, naponta többször is szívom az orrát porszívós orrszivóval, amit nem szeret. Ma már többször is mértem lázat, szerencsére nem volt... remélem nem lesz semmi baja azon kivül, hogy folyik az orra, és szörcsög... Annyira féltem.. Ha valami baja van, én tiszta ideg vagyok.. LÁnyok, nyugtassatok meg, hogy később nem leszek ilyen para mami... :roll: :roll:

Kép
dijcsi
 
 


Sziasztok!

Bdkriszta, köszönöm szepen az infot. Május másodikán beiratkoztunk mi is, de igazság szerint nem nagyon biztatott a vezetőnő, mert mi márciustól vinnenk a kisfiamat, addig tudok itthon maradni. Ha nem lesz helye, fogalmam sincs, hogy mi lesz, mert nekem muszáj visszamenni dolgozni.
Ti mikor kezdtek?


Üdv.

Ági

Kép
agnesm
 
 


Dia!

Most olvastam fentebb, hogy mi törtent veletek. Gondolom, hogy a Rózsa Adrienne volt az, aki megnezte a kisfiadat itt a kerületben. Az en velemenyem szerint nyugodj meg es bízz az ő szaktudásában bátran. Mi majdnem fel evig jártunk hozzá, szóval láttam, ahogyan a gyerekekkel bánik, ahogyan dolgozik velük es sztem nagyon eredmenyesen vegzi a dolgát es nagy szakertelemmel.

Ági

Kép
agnesm
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: