Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Zsu! Köszi a címet! megyek!

Kriszti! Boldog névnapot!

A nyaralásról még nem tudok hozni képet, mert vmi van a gépünkkel és most írunk le mindent, majd újra lesz rakva és akkor.
Minden nap voltunk valahol a közelben, meg volt elég program. magunk főztünk bográcsban, meg sütöttünk tarját, miccset. Első fele a nyaralásnak végig esős, hideg volt, a másik meg napsütéses, majd 30 fokkal. Úgyhogy volt ilyen is, olyan is. Majd holnap mesélek!
Vendég
 


SZIASZTOK!!!!!!!!!



Végre itt vagyok!!!!!!!!!!REmélem hiányoztam. 8) :lol: Ti igen nekem.De elég nehézkes volt minden eddig.A gép is bedöglött közben meg időnk sem volt intézni a netet stb. De a lényeg hogy tegnap délután bekötötték.Este már nem volt erőm írni nektek.
Próbálok majd visszaolvasni,hogy képben legyek de nem lesz egyszerű. :? Andival beszéltem egy párszor így egy-két dolgot mondott.
Na hát szerencsésen beköltöztünk ,a helyén van nagyjából minden ,de még egy két szekrényt vennünk kell mert a másik lakásban a beépített szekrény sok mindent elnyelt ,ami itt nincs ugye,addig egyes dolgok a garázsban parkolnak. :lol:
Utánna elmentünk nyaralni ami tök jó volt szerencsére nekünk még jó időnk volt csak két nap nem tudtunk fürödni.
Balázs nagyon élvezte,alig akart kijönni a vízből,jobban bírta mint mi. :lol:
Majd hozok képeket.
Na és akkor jöjjön az örömhír:
9 hetes kismama vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A talin akartam nektek elmondani de sajnos nem tudunk menni mert dokihoz megyek délelőtt intézni a táppénzt utánna még az Otp-hez le kell mondanom a ktg-et hogy ne vonják a számlámról.
3-ra meg megint megyünk a bankaba a férjemmel mert akkor fizetik a másik lakás árát.A keddi napnak örültem mikor Andi mondta mert ma jó lett volna de nem baj majd legközelebb.Úgyis nagyon nehéz összehozni hogy mindnekinek jó legyen.
Kismamik hogy bírjátok ezt a meleget?
Már nem sok van hátra,kérdeztem is Anditól hogy mi újság veletek ,mondta hogy még egyben vagytok.
Ja és tudom voltak itt közben szülinaposok,névnaposok is ,mindnekinek kívánok:
Sok boldogságot és jó egészséget.!!!!!!!
Kriszti:
Neked meg mára kívánok:
Nagyon sok boldog névnapot erőben ,egészségben!!!!!!

Zsebi:
Neked vagyis nektek meg utólag de annál nagyobb szeretettel ,Gratulálok eskűvőtök alkalmából és kívánok Sok boldogságot.

Most búcsúzom ,majd még jövök.

Kép

Kép
aliza
 
 


Jajjj, lányok, tiszta ideg vagyok, ez a bürokrácia ami itt megy nem semmi.
:evil: :twisted: :evil: :roll:
Dorka június 28.-án töltötte a 2. évet, másnaptól járna a gyes. Ezt mentem is intézni június 12.-én a MÁK-hoz. Most lenne az első hónap hogy kapom a gyes összegét, de eddig semmi. Gondoltam , rájuk csörgök már, hogy mégis meg tudják-e mondani, mikor utalnak, mikor számitsak rá. Nőci utána nézett, igen , valóban ott vannak a kupacban a papírjaim az asztalán, de még fel sincsenek dolgozva. Semmit nem csináltak vele. Erre mondtam neki, hogy én azt hittem ha beadom intézésre a papirokat akkor intézik is. Erre a nő: Jajj, hát az nem úgy van...... sok a papír, hozzá speciel az összes D kezdőbetűs személy tartozik az egész megyéből, sok a munkája stb. :evil: :evil: De ha már hivtam soron kívül inézi nekem. Ááááá... ilyen nincs, még köszönjem is meg, hogy "soron kívül" intézik, na halljátok........ Na mindenesetre ha ez a nő már nem talál semmi hibát (ügyfélszolgálaton azt mondták minden rendben van :shock: ) akkor elvileg 2 heten belül már utalhatnak is. Ezek után hiszem ha látom. :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
bendor
 
 

 
 

Alízkám!
Végre köztünk . Nekem nagyon hiányoztál. :wink: :wink:
Én már tudtam az örömhíredet,már csak azt vártam mikor írhatlak be a táblázatba. :lol: :lol: :lol:
De:
Ezúton is szívből gratulálok Nektek!!!Jó egészséget, problémamentes kismamiságot, egészséges kisbabát kívánok !!!!!
Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Bea! OK, várunk! :D

ALÍZ!!!!! Ez csodálatos!!!!!! :D Hallod, ez nagyon meghatott!!! Úgy örülök Nektek! Nagyon sajnálom, hogy nem tudtok jönni.... :( Hogy érzed Magad?

Kép
zsuzska81
 
 


Andi! Ezt már másho,is hallottam, hogy a GYES így megy... :( :twisted:

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Pintyus!
Végül ma mentem el a Bébi kis - és nagykerbe, és valóban gyönyörű holmikat árulnak jó áron. Sajna, Bencére semmit nem kaptam, az ő méretében most nem voltak pólók :( , hosszú újjú felsők meg még nincsenek. Nadrágokat rá nem is néztem, mert azok most vannak. De nyugi, nem jöttem el üres kézzel. :lol: :lol: :lol: Dorkára vettem pár kis ruhát, sőt még pellust is vettem kipróbálásra.
Hozok is képeket.
Ja, amit én még Dorkának kórházból "hazahozós" plüss rugit vettem a Szuperben 3600 Ft-ért (több mint 2 éve) az itt most 2500 Ft. Mondta a nő is, hogy kis rövid nadrágokat ők a Szupernek 750 Ft-ért adják, azok meg 1700-ért árulják, rengeteget tesznek rá. :roll:
Kép 3 részes együttes 2100 Ft-ért
Kép
Kép A kis rövidnadrág 630 Ft, a szoknya 800
Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi! Szép ruhákat vettél Dorkának, és tényleg jó áron! :wink: Azért nem semmi, milyen hazsonkulccsal doglzik a SZuper, meg a többi bolt is persze... :twisted: Délelőtti kérdésedre isszatérve, ne hozzatok semmit! Nem lesz olyan terülj-terülj asztalkám, mint Nálatok, de azért igyekszem ezt-azt csinálni! :wink:

Kép
zsuzska81
 
 


Andi! Hol van ez a bolt?

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Akkor holnap megyünk mi is a talira!!:D
Emili már 1 óta alszik, az előbb nyöszörgött, de biztos visszaaludt, mert csönd honol...

Alíz!
Hatalmas gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!:DDe jó nektek, tavasszal ismét babázhattok!!!Irígy-irígy... :wink: Milyen az új ház?Szeretitek?
Balázska tudja már hogy kistesója lesz?Párod hogy fogadta?Gonbdiolom ő is happy volt :wink:

Kriszti!
Nagyon boldog névnapot kívánok én is!:D
És jobbulést a családnak!Sajnálom, hogy nem tudtok ez miatt jönni:(, de megértem.Azért a kakit a csempéről lemosni könnyebb volt gondolom;):)
Jó sok mindent sikerült megnéznetek!Pesttel én is így vagyok, elég volt belőle 10 év!
Bibionés képek tényleg szőrnyűek!Sajnos pont ti fogtátok ki az alját:(
Milyen képet kérsz tőlem???A nyaralósakat feltettem ide egy linben.
Én Emilinek most a Cebion 2x multit adom,a másikat nem ismerem amit írtál.Vitacolan az nagy étvágyat csinál nem?Legalábbis úgy hallottam.Lehet nekem is azt kéne inkább adnom ?

Anita!
Csepel a bicaj, 2008-as modell, Budapest névre hallgat.33600 volt,+gyerekülés 13000.Hátul van, a vázra erősítve.Emili már 1 éves kora óta bicajozik így, anyáéknál is van bicajom :wink:
Tegnap avattuk fel, és szuper volt bringázni, bár Emilit nem tudtam hová tenni ha leszálltunk vhol, csak a kezembe fogtam, és hát 7ördög volt :twisted:
Hát már bizony mindannyian a finisben vagytok, nemsokára mehetünk babalátogatóba :wink:

Zsebi!
Gyönyörű helyen jártatok!!Szépek a képek, köszi!:D

Lillaoh!
Hát nem idnul izgalommenzesen a kismamiságod, de szerintem még ne add fel, sok olyan eset van,a mikor a terhesség nem olyan idős,mint gondolják!!!Lehet hogy nem is 4, csak 3 hetes vagy, mert később volt a pé-d!!!Tesztet csinlátál?Elég erősek rajta a csíkok?Vérvételt nem csinált a dokid?Mert ugye a HCg szint naponta emelkedik, így ha terhes vagy, akkor ezt lehet látni ily módon is.Szerintem ne parázz, menj el másik dokihoz is, csináltass 4D-s uh-t!!Remélem minden rendben lesz, de 2 hét múlva már mindenképpen látszódnia kell sima uh-on is a babának.Nekem 3 hetesen látszódott a terhesség, de csak egy kis folt volt a képernyőm, mérni sem lehetett semmit.6 hetesen viszont már volt szívhang is.

Andi!
Jók a képek, látom ismét jól telt a 7vége!Merre avn az a Túristvándi?Szép az a nmalom, elmennénk mi is oda, ha nincs nagyon messze.Jókat vásároltál, és szuper áron;):)Tényleg hol van ez a bolt?Én is mennék!:)

Na fel is ébredt, eszik, utánna játszótér,Akkor holnap találkozunk!!:D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Andi! Nagyon jó cuccokat vettél, nagyon jó áron! Én is akartam kérdezni, hogy hol van ez a bolt?

Aliza! Köszi a gratulációt, és én is gratulálok nektek!!!!! :D

Zsuzska! Lehet, hogy egy kicsit késni fogok(max. fél órát), de mindenképpen megyünk!

Andi! Kérdezted a "menyecskeruhámat". Valóban nem nagyon volt nekem olyan, amikor hazaértünk az esküvőről, még fotózkodtunk egy kicsit, aztán mindenki átöltözött még az ebéd előtt, én is. Úgyhogy sajnos nem sokáig volt rajtam a menyasszonyi ruha. De arra gondoltam, hogy levágatom rövidebbre, mert augusztus végén és szeptemberben is megyünk esküvőre, és úgysincs más alkalmi ruhám, amit fel tudnék venni. Esetleg egy csipkebolerót szeretnék még venni hozzá.
Szóval a menyecskeruhám egy fehér sort volt egy vajszínű pántos toppal, illetve fürdőruha. :D

zsebi_baba
 
 


A "menyecskeruháim":
Kép Kép

zsebi_baba
 
 


Ja, még Olaszországra visszatérve: kb. 15 éve én is voltam az olasz Adriánál, igaz, nem Bibionéban, hanem Jesoloban, de szerintem kb. mindegy. Ez nekem sem nyerte meg a tetszésemet, túl zsúfolt, ahogy a fényképeken is volt, napágy napágy hátán, meg szerintem egyébként is szebbek a köves tengerpartok, sokkal tisztább a víz. Bár itt a Ligur tengernél a homokos részen is nagyon tiszta volt, de a homokot csak felkavarja a víz, nem olyan szép átlátszó. Úgyhogy amikor a párom kitalálta, hogy Olaszországba menjünk, nem voltam tőle nagyon elragadtatva, de aztán kitaláltuk, hogy akkor ne az Adria legyen, hanem a másik part, és ez valóban gyönyörű!! Ha pedig Adria, akkor Horvátország.

Turistvándi valóban nagyon szép hely, Panka, egyáltalán nincs messze, és mostanában a szatmár-beregi rész szerintem hatalmasat fejlődött. Mi tavaly voltunk arra biciklitúrán, nagyon jól kiépített kerékpárutak vannak végig a Tisza gátján, és amit nagyon tudok ajánlani még azon a környéken, az a Túr-bukó, ahol "a kis Túr siet beléje", azaz a Tisza és a Túr torkolatánál, fürdeni is lehet, nagyon klassz! Kép Túr bukó

zsebi_baba
 
 


Zsuzska! Merre van az utcátok? (más is válaszolhat, aki tudja :) )

zsebi_baba
 
 


Zsebi! Csapó u-val párhuzamos kisutca. Ahol a 10 emeletes panelek kezdődnek, ott kell jobbra fordulni (ha a Piac u felől jösz), a 10 emeletesek mögött van egy 4 emeletes panelházsor, ott lakunk az első lépcsőházban. Ha eltévednél, hívj nyugodtan! :wink:

Kép
zsuzska81
 
 



Sziasztok!!!

Kriszti: Boldog névnapot kívánok Neked!!!

Alízkám: HURRÁ!!! nagyon gratulálok a babához!!! Képzeld el most fél órán belül ketten is szóltak nekem, hogy kistesó jön :wink: Babaeső van 8) 8) Vigyáz magatokra és problémamentes babavárást kívánok Neked!!!

Zsu: Úgy néz ki mégis jövőnk :wink: Elintéztem, hogy jó legyen mindenkinek, nem hagyhattam ki :wink:

Andi: mi meg a családi pótlékot vártunk 4 hónapig :shock: Pontosan ezért. Kitartás :?

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Ma voltam megint uh-on. A pozitiv, hogy már 12mm-es a petezsákom, múlt héten még csak 5 mm volt. A rossz hir, hogy még mindig nem látszódik benne semmi. Meg a doki szerint a petezsák mérete is egy 2 héttel korábbi terhességnek megfelelő. Azt mondta majd 2 hét múlva már több fog látszódni. Próbálok nem idegeskedni, de félek, hogy tényleg van valami baj....
Vendég
 


Olgi! Jaj, nagyon örülök!!!!!!! :D Épp az előbb mondtam szomorúan a férjemnek, hogy nem jöttök Ti sem, Alízék sem... :( De jó! :D Várunk Benneteket!

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi!
Akkor folytatom az örömködést: Kriszti hívott, ők is nagy valószínűséggel jönnek holnap, Olivér meggyógyult.Azért hívott, hogy megtudja viszem -e Bencét, mert akkor hozza Olivért is. De Bence anyuméknál van, ugyhogy csak Dorkával megyünk. :wink:
Terülj-terülj asztalkám, ugyan már, nem volt az sok. Tutira lesz nálad is annyi minden, ahogy volt Anitánál és Krisztiéknél is.

A bolt:
Ez volt a Füredi úton a Szuper udvarában a Bébi nagyker. Októberben költözött át az új helyre és már kisker is lett, bárki bemehet, kártya sem kell. Reggel 9-től este 5-ig van nyitva. Árulnak magyar, török és kínai cuccokat is, de azokból is a minőségibbeket. :wink:
Na és hogy hol is van:
Böszörményi-Füredi kereszteződéstől még menni kell tovább a Böszörméyi úton 2 lámpányit a Nagyerdő felé. Első lámpás kereszteződés a Délibáb, másodiknál meg jobbra sarkon van egy templom. Emögött a templom mögött van ez a bolt, könnyen észrevehető, mert szép narancssárga kívülről az épülete.

Évi!
Ezúton is köszi az infót, Tőled tudjuk a létezését a boltnak. :wink:

Zsebi baba!
Köszi a képeket, csini voltál ebben a szerelésben is.

Panka!
Igen, Vitacolan a B-vitamin tartalma miatt lehet étvágyfokozó is. De én ezt egyáltalán nem tapasztaltam Dorkámnál.
Túristvándi Fehérgyarmattól 10 percnyi útra van kocsival. Igen a Túr bukó is jó kis hely, van kisbukó, meg nagybukó, de most helyileg azokat nem is tudom pontosan merre vannak. Férjem gyarmati megtudakolom tőle. :wink:

Képzeljétek, most du. főzés után elmentem a Tescoba. Soha nem vásároltam még annyi ruhaneműt ott egyszerre mint ma. :lol: :lol: Bencém kapott 4 rövid ujjú pólót, 2 hosszú újjút (legdrágább 1500Ft-os volt :wink: ), Dorka kapott egy rövidujjú felsőt, kemény 559.-ért. Magamnak meg vettem egy szoknyát és egy felsőt. :wink: :P

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok,

Kriszti: boldog névnapot Neked!!!!

Holnapra mindenkinek jó szórakozást és el ne felejtsetek fotózni, na meg utána megosztani velünk, itthon maradottakkal. Én biztosan nem megyek, mostmár egyre kevesebb kedvem van kimozdulni, ráadásul holnap amúgy is zsúfolt lesz a napunk: orvos, anyósom szülinapja . . .

Andi majd teszek fel képeket Mallorcáról, de én még mindig tartom, hogy nekünk Bibione is nagyon bejött. De kinek mi számít jónak. Amikor tavaly februárban Mauritiusra utaztunk, akkor olvasgattunk a neten véleményeket magyaroktól, akik már jártak ott, ugyanabban a szállodában. Hát rendesen megijedtünk, mert olyanokat irtak az 5csillagos szállodáról, hogy pl éhen lehet halni olyan szar volt a kaja. Hát utólag rájöttem, hogy ezekre nem mindig van mit adni, mert én még életemben nem voltam ilyen helyen, ahol ennyi féle kaja, étterem van, szóval aki ott éhezik, az bárhol képes éhen halni. Csak olyantól érdemes elfogadni a véleményt, akit ismersz és tudod, hogy nagyjából hasonló az értékrendetek. Neked most lehet, hogy Krisztiék a mérvadóak, abból a szempontból, hogy ők is gyerekkel voltak.
Kriszti örülök, hogy meggyógyultatok.

Andi: tényleg jól bevásároltál, a bababoltba és a tescoba is. Én ma voltam reggel a corában és most ott is annyi jó cucc volt, még kismamás felsők is (1-2ezer Ft-ért), csak most visszafogtam magam, nem akartam vásárolni már.

Éva: mit mondtak NST-n?Én holnap megyek, de most elhatároztam, hogy el fogom mondani az orvosnak a folyamatos fájásokat, hátha okosabbak leszünk. Bár ma elkezdtem beletörődni, hogy még kihúzzuk 17-ig, a kiirt időpontig. Nem vagyok tőle boldog, de mit tehetnék?

Még 1szer jó szórakozást holnapra.

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Csak belestem és mit látok: Aliz! Szívből gratulálok és minden jót kívánok!

Holnap igyekszem oda érni 10-re, remélem nem tévedek el!
Andi! neked viszem a kupakokat:)!
Jó pihit mindenkinek!
Vendég
 


Aliz: NAGYON-NAGYON ÖRÜLÖK ÉS GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Anita!
Bízhatsz bennem, a fényképezőgép akkuja már töltőn van, biztos ami biztos. :lol: :lol: :lol: Képeket meg ha minden igaz holnap estefelé fogom feltenni, mert Zsuzsiéktól megyek anyuékhoz Bencéért és este jövünk vissza.
ANita, látom egyre türelmetlenebb vagy, szülnél már akár holnap is. De így van ez rendjén. :wink: Kislányod majd gondol egyet és beindulnak a dolgok, nyugiiiiii. Ezek az utolsó napok már nagyon izgisen telnek tudom, tapasztalatból, pedig nekem konkrét dátumom is volt (persze közben beindulhatott volna a szülés akkor nyilván borult volna a forgatókönyv, de az én lurkóim lustik voltak a születéshez :) )
Én meg majd várom a Mallorcás képeidet. Persze csak ha van időd akkor foglalkozz ezzel, ráér még nekem. Na azért Bibione sincs elvetve, nehogy azt hidd, meg Korfu is talonban van, meg még ki tudja hány hely lesz jövő nyárig. :lol: :lol: :lol:
Igen, Zsebi irta hogy szebb a köves, sziklás tengerpart, de nekünk a kisgyerek miatt jobb a homokos, sekély parttal. :wink: Nemhiába, kinek mire kell a tenger, nem mindegy hogy pancsolni vagy búvárkodni. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk...mert már nagyon fáradt vok.
7végén voltunk a balcsin, nagyon jol éreztük magunkat, igaz nem nagyon készült rólunk kép. Haveri körrel voltunk, szóval inkább mozgalmas volt és főzőcskés...legközelebb mondtam, h kettesben vagyis hármasban megyünk majd.
Ma pedig voltunk pesten párom üzleti ügyben én pedig a volt munkahelyemen , jol elbeszélgettünk a volt kollégákkal.
Aztán pedig elmentünk az Aréna Plázába, érdekes egy hely, óriási és sok ismeretlen márkájú cuccot árulnak, de azok a kis flancolos ruhák nem is érdekeltek. Viszont voltunk a 3D-s moziban, az nagyon érdekes volt, mondjuk szerintem nem gyerekeknek való, mert olyan tudományos fél órás filmet adnak, ami inkább csak felnőtteknek élvezhető.

Zsuzsi!
Ne haragudj, de holnap nem tudok menni a talira, mert jönnek hozzánk vidéki rokonok és velük kell foglalkoznom.
Legközelebb talizunk!
Mindenkinek jó szórakozást a bulihoz!!!!

Jó éjt!
Pussz

Kép

Kép
dinaedo
 
 


Aliz!

NAGYON-NAGYON GRATULÁLOK!!!!!!!!! ez szuper hír!!! örülök, h összejött ahogy terveztétek! tudom mennyire szerettél volna ujra kismama lenni, milyen jó h ujra átélheted!

Kép

Kép
dinaedo
 
 


Kriszti!

NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK NEKED!!!

Kép

Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok!

Aliza szivből gratulálok!!!!!

Köszi mindenkinek a köszöntést!

Igen, mi is megyünk a talira, végre megismerkehetünk, akikkel eddig nem találkoztunk.

Pár kép a múlt hétről, csak szösszentetek (az állatkertben nem is fotóztunk :cry: ):

Kép Gyerkőcök kidőlve a Vasúttörténeti park előtt

Kép Vasúttörténeti park kisvonat

Kép Siófokon Nellyvel

Kép Pinyóca nőcibaba Apával a Balcsiban

Kép Olivér a Balcsiban, szuper ez a partszakasz

Kép Háziállat Sün Balázs a szálláson

Kép Vihar előtt 10 perccel a Hadtörténeti múzeum előtt

Kép Majd besötétedett és már ömlött is

Most ennyi, a többit személyesen.

Tsók



Sziasztok!

Nagyon köszönöm, hogy eljöttetek! Nagyon jól éreztem magam, remélem, Ti is! Kár, hogy nem tudott mindenki jönni! Viszont jó, hogy megismerhettem Krisztiéket és Zsebiéket! :D

Pannika negyed 2 óta alszik. Ahogy elmentek Andiék, Pankáék és Bea, kb 2 perc múlva már aludt, nagyon fáradt volt már.

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok :)!

Most értem haza a tescoból.
Zsu! Köszi még egyszer a vendéglátást, nagyon jól éreztem magam!
Andi! Köszi a fuvart! Dorka elaludt aztán?
Kriszti és Zsebi! Örülök, hogy végre benneteket is megismertelek.
Panka! Tel. szám priviben elküldve!

Gyerkőcök egytől-egyig mind nagyon tündériek! Végre jól kibabáztam magam:))!

Várom a talis képeket!!

Takarítom a gépet, amint kész leszek, hozom a nyaralásról a képeket!
Vendég
 


Zsu!
Nagyon köszönjük a vendéglátást!!!:)Jól éreztük magunkat, szerencsére most Emili nem nyűglődött. :wink: Itthon még ebédelt is rendesen, pedig azt hittem nem fog.El is aludt egyből, most kicsit nyüszög, de bízom benne hogy még visszaalszik.

Kriszti!
Tényleg jó hogy jüöttetek ti is, és migisemrhettünk!
Jók a nyaralós képek, a sünis cukiiii:D

Edina!
Megkérdezhetem, hogy mennyi volt a jegy a 3D moziba?És milyen filmek vannak?

Akkor felteszem még1x a nyaralós képek linkjét:
http://www.PictureTrail.com/gid20139605

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Bea!
Köszi, megkaptam!:)Képeket várjuk.

Andi!
Bocsui, de megmondanád még1x, a kicsinyítős progi nevét? :oops: Köszi 8)
Leárazás van a Tescoban?Majd megyek én is, ha végre kész lesz a cipőm a Herbáriában :?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Hozok nyaralós képeket:

Kép hajón, beöltözve (ekkor volt nagyon hideg)

Kép uszodában :)

Kép parkban, tízórai után

Kép portré, csak Apa belelóg...:)

Kép strandon (pár méterre volt a szállodától)

Kép csónakázik a Drága (habtestemet nem kell nézni...)

Kép Apával összebújnak :) ( városnéző kisvonaton voltunk)

Kép esti séta (végre jó idő!)

Kép kacagós

Kép esti alvás

Kép
zsuzska81
 
 


Lányok! Valaki itthagyott egy fehér műanyag dobozt és egy rózsaszín tányért.

Kriszti! Te padig itthagytad a Pampers kupont, amit Pankától kaptál!

Kép
zsuzska81
 
 


Kriszti!
Na ezt akartam még írni neked én is. :wink: Képek akkor a linken,fentebb.

Zsebi!
Te is lemaradtál, persze hogy nektek is örülök, hogy megismerhettelek!Helyesek a gyerekeid. :wink:

Zsu!
Hát pannikád csuda édes a képeken is! :wink:
Szép a ti lakásotok is, Pannika szobája is csini8)

Ezek után gondolkodom én is egy taliban nálunk, majd vmikor ősszel :wink:
Emili még durmol, ki van vasalva, megyek főzni:)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka! Köszi a dicsit! :wink: Úgy látszik, kimerültek a gyerkőcök, Pannika is 2 és fél órát aludt! :D Kivácsi vagyok, Dorka aludt-e? :o Mert Neki végtelen az energiája... :shock:

Kép
zsuzska81
 
 


Panka! Én is csak most néztem a képeket, a múltkor valószínűleg nem vettem észre a linket... :oops: Ngayon szép helyeken jártatok! Emili pedig nagyon édes, ahogy pancsol, látzsik, hogy élvezte! :D

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!
Zsuzska! Köszönjük a vendéglátást, és én is nagyon örülök, hogy megismertelek benneteket!
Nagyon édesek voltak a gyerekek, és nagyon jól bírták a talit!
Panka! Megnéztem a korfui képeket, gyönyörű hely az is!
Holnap nem leszek, mer megyünk a Bükkbe, de majd utána fölteszem a képeket. Sajnos most nekünk merültek le az elemek, de azért sikerült egy pár kép.

zsebi_baba
 
 


Hello Lányok!

Na... végre vagyok én is.

Zsuzsi!
Köszi a vendéglátást, mi is nagyon jól éreztük magunkat, de szerintem ez látszott is Dorkán. Jól kirohangálta magát. :lol: Persze csak a formáját hozta, gondolom ezzel már semmi meglepetést nem szerzett senkinek. :P :oops: Valóban végtelen az energiája, hazafelé úton nem aludt el. De fél 3-kor indultunk anyuékhoz és 3/4 3 körül el is aludt a kocsiban. De csak fél órát aludt, mert összesen kb. 45 perc az út anyuékig.
Náluk medencéztünk, Dorka hintázott, biciklizett, rohangászott ott is, aztán 7 órakor indultunk vissza Bencit is hazahozva.
Zsuzsi, nagyon jók a nyaralós képeitek, Pannika csoda édes minden képen.
Dorkámnak épp most vettem a Rossmannban ugyanilyen csónakot, mint amilyen a lányodnak is van, ma fel is avatta ő is. :lol:
Talira visszatérve , sajnálom, hogy a kismamijainkkal + Balázskával most nem találkozhattunk. :cry:

Zsebi baba!
Én is nagyon örülök, hogy végre találkozhattunk személyesen is, és picit beszélgethettünk. A gyerekeid nagyon helyesek. :wink:
Ha valamit majd sikerül megtudnod a foci-kapus edzésekről, megírnád nekem is? Köszi előre is. Lehet hogy a fiamat is érdekelné.
Jó kirándulást Nektek holnap!!!

Panka!
Én ACDSee programban szoktam kicsinyiteni, többiek Krisztiéknek mást mutattak a Kriszti által szervezett talin, de annak nem tudom a nevét. :?

Na, de nem is locsogok tovább, hozom a képeket. :lol: Vannak köztük amelyek nem annyira élesek, de hozom válogatás nélkül. :P

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Hello csajok!!!!!!!!!!!

Elsősorban nagyon sajnálom hogy nem tudtam elmenni a talira, de 8tól 12ig a klinikán ücsörögtem és nagyon kifáradtam. Vártam Sápira aki épp akkor volt műtőben. :(

Minden rendben van nálunk, Patrícia feje teljesen be van ékelödve, külső méhszáj nyitott és rövidült, belső még zárt. Lepény 2 foku magzatvíz átlagos. BPD 93, 3 kilora saccolják.

Anita megértem türelmetlenkedésedet, mi is azok vagyunk és nagyon reménykedünk hogy minél hamarabb kibujik a kiscsaj épen egészségesen. De én is készitem föl magamat hogy lehet kihúzza a kiirt időpontig. :? Ugy néz ki nagyon jól érzi magát odabent.
Mi volt a klinikán?

Végre befejeztem a vasalást az este, minden a helyén a komódba. Kicsi szoba teljesen készen, várja a kis hercegnőt. :lol: :lol: :oops: :wink:

Úgy látom nagyon jól siek,rült a tali, kiváncsi vagyok a képekre.

Kriszti: Igy utólag is Nagyon sok boldog névnapot kívánok neked!!!! Nagyon klasszak a képek, ooooooooooooolyan cuki a kis Nelly, enni való.

Aliz: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNYYYYYYYYYYYYIIIIIRAAAAAAAAAA ÖRÜLÖK A HÍRNEK HOGY CSUDA, EL SE HISZED!!!!!!!
Mondtam én hogy hamarosan a kismamiság boldog pillanatait fogod élvezni és felváltasz minket.
Jajjjjjjj, még mindig anyira el vagyok varázsolva a hírtől.
GRATULÁLOK, és kívánom hogy probléma mentes, egészséges, könnyü terhességed legyen. És minket se hagyál ki semmiből... :D :D :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink:

Andi: nagyon klassz rucikat vettél, akkor most jól kiélvezted a shoppingolási vágyadat. Már én is alig várom hogy vehessek valami új rucikat, már nagyon unom a ruhatáramat, sok változatosság nincsen benne.Remélem bele férek majd megint a régi ruciimba. :shock:

Panka, csodás helyen jártatok, nagyon tutik a képek.

hogy álltok a lakással, maradtok továbbra is bérbe vagy van már más kilátás is?

Zsebi: nagyoncsini voltál a "menyecskeruháidba" is. Az a medence az valami fantasztikus!!!

Zsu: sajnálom nagyon hogy nem tudtam jönni, ténleg, de nagyon közel lakunk egymáshoz, majd sétálunk a babákkal együtt. Anyira szép képeket csináltatatok, pannika ugyanolyan fotogén mint mindig, gyönyörü gyerkőc. A csónakos kép a legjobb, anyira édes benne.
Vendég
 


Kép
Kép
Kép Na itt a gépen véletlenül megnyomtam valamit, ezért ilyen vacak színű pár kép :roll: :roll: :roll:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Ennyi kép volt, lányok. :wink:

Zita!
Örülök, hogy minden okés, a türelmetlenséged ilyenkor meg már érthető. De nyugi, hamarosan babázhatsz éjjel-nappal. :wink: :wink:
Mi még nem is láttuk a hajadat, hozz majd képet.(képeket) :wink:

Kriszti!
Nagyon jók a Ti nyaralós képeitek is, tetszenek, hozhatsz még Te is. Egyébként a Római parton milyen szállásotok, panziótok, apartmanotok... volt? Csak hogy mondtad, vannak tavalyi képeitek is. Gondolom akkor tavaly is voltatok itt/ott.

Évi, Reni nagyon el vagytok tűnve!!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi, egyszerre írtunk!! :lol: :lol:
Hoztad most a formádat!!! Ügyes vagy!!! Jó sok szép képet csináltál, nagyon jól sikerült talinak néz ki!! Mindenki nagyon szép, vidám, ltszik hogy nyaraltatok!!!! Gyerkőcök cukik mint mindig és látszik hopgy menyire nőnek napról napra és változnak.

Andi, te sehol nem vagy!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: De hátha fel tesz majd valaki más is képeket és azon ott leszel te is!!

Na én is igértem egy pár képet, az új frizum, de nem igazán jól sikerült képek mert magamnak csináltam, és az arcom is torz már, ugyhogy nagyon nincs mit rajtam nézni, anyira vizesedek hogy csuda. De a babaszoba teljesen készen van, ugyhogy azt is felteszem, remélem nem unjátok nagyon.
Vendég
 


Pintyuska!
Sose sajnáld hogy nem látsz a képeken, nem maradsz le semmiről. Magamat általában nem fényképezem , ezért nem láthatsz. Bár..... még szoknyában sem láttál eddig, pedig ma abban voltam. :lol: Zsebiék fényképeztek még, tartok is a képeiktől. :lol: Remélhetőleg egy darabon sem vagyok rajta. :P
Hozzad csak a képeidet, nem unjuk meg az biztos. Babaszoba is érdekel és a hajad is, és persze minden amit megosztol velünk. :wink: :wink:

Alíz!
Hogy érzed Magad kismami ????
Sikerült ma a dokival magad táppénzre vetetned ?
Pénzmozgás megvolt ma ?
Kiagyaltad már mit kap Balázska a szülinapjára ?????

Balázskának holnapra:
Nagyon-nagyon boldog 2. születésnapot kívánunk!!!!

KépKép KépKép Kép

Kép
Kép
bendor
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: