Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Nagyon szomorú vagyok hogy nem lehettünk ott a talin már megint,látszik hogy jól éreztétek magatokat.Sajnálom hogy nem ismerhettem meg személyesen Krisztiéket meg Zsebiéket ,de egyszer talán sikerül.
Nagyon szépek a gyerekek egytől-egyig kicsik és nagyok egyaránt.

Jaj hát a tegnapi napom elég kemény volt,teljesen lefáradtam estére.9-kor elindultam a MÁK-hoz megérdeklődni a gyest mert már nem érettem az egészet mert a MÁK-nál is másképp mondták telefonon meg a munkahelyemen is,így aztán elemntem.2 és fél órát!!!! vártam,de úgy voltam vele hogy most már kivárom a soromat.Végül is a férjem fogja igényelni a gyest (ahogy Zsuzsi meg Andi is mondta ,köszi érte.)majd ma visszük vissza a papírokat.Utánna még elmenztem az Otp-be a közös ktg-et lemondani a számlámról ,majd a dokihoz mert délután volt rendelés.Ott is vártam vagy másfél órát mert helyetesítés volt és nem adtak időpontot.
De szerencsére sikerült a táppénzt elintézni ,tök rendes volt a doki,Berecz János volt ha valaki esetleg ismeri.
Ekkor már negyed 4 volt,így mentem a Pásti utcára az Otp-be mert 3-tól fizették a pénzt.Így még ott volt a férjem meg a csaj aki megvette a lakást,így együtt mentünk anyósomhoz mert ő vigyázott Balázsra.
Utánna még a postára meg vásároltunk a Gustába ,így este volt mire hazaértünk.De szerencsére elintéztem mindent emit beterveztem.Igaz nem volt egyszerű de ez van!

Köszönöm szépen a gratulációkat.Aranyosak vagytok.
Mi is nagyon örülünk neki és nagyon boldogok vagyunk.

Andi:
Köszi szépen a köszöntést majd megmutatom Balázskának ha felébredt.
Bizony,2 éves lett a kisfiam olyan hihetetlen pedig még csak most született.
Köszi megvagyok csak a hasam nyilal elég keményen főleg éjszaka meg reggelente van hányingerem.De egyébként jól vagyok.
Igen igen elintéztem mindent amint már írtam.
Nagyon aranyos rucikat vettél majd én is elnézek abba a boltba.
Még igazán nem tudom 100%-ra hogy mit kellene venni de ma vagy holnap megyünk vásárolni a Corába meg a Régióba is bemegyünk és bízzom, benne hogy ott találok neki ajándékokat.
Jó képeket csináltál megint.
Szoknyában azért megnéznélek hátha tesznek fel a lányok képeket amin te is rajta vagy.

Zsuzsi:
Ne haragudj hogy nem tudtunk menni pedig szerettünk volna de sajnos ezek a dolgok közbe jöttek.
Nagyon jók a nyaralós a képek,Nagyon édes Pannikád,igazi kis hölgy.

Pintyus:
Köszi neked is a gratulát!
Na kis türelmetlen,de megértem ilyenkor már minden kismami azt várja hogy vajon melyik percben bújik ki a babája.
Végül is hova költöztettek?Tudod én lemaradtam.Szerettek ott lakni?
Jó a lakás?

Kriszti:
Nektek is nagyon jók a képeitek!
A lányod tündéri,milyen nagy már!Gondolom a lányok múltkor kibabázták vele magukat.

Panka:
Balázska, igen tudja hogy lesz kistesója.Már mondtam neki hogy most már óvatosabban kell anyával játszani,ugrálni mert a pocakjában van egy pici baba az ő kistestvére.Azóta megsimogatja meg puszilgatja és mondja hogy ott a baba. :D Nagyon édes ilyenkor.
Én is megnézem majd a képeidet ,biztos szépek.Emili élvezte a tengert?


Na most lépek egyelőre.
Puszi.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok,

Aliz: örülök, végre itt vagy megint köztünk!!Remélem mostmár majd jössz sűrűbben.

Én is sajnálom, hogy nem tudtam ott lenni Zsuzska. de majd talán legközelebb (vagy azután).

Nagyon jók a képek, tényleg édesek a gyerkőcök és amennyire látom nagyon szép a lakásotok is.

Panka: tegnap láttalak ám az Árpád téren biciklizni Emilivel:-)))

Andi: én is kiváncsi vagyok ám rád szoknyában!!!!

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Boldog szülinapot Balázskának!!!!!!

Kép

Kép
lolita_78
 
 

 
 

Kép függöny Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Lányom csak elfáradhatott tegnap, mert reggel 8 körül ébredni szokott az utóbbi időben, most meg lassan már 10 óra és még mindig alszik. :lol: :lol:

Pintyus!
Én már tegnap este óta vártam a képeidet, hisz beharangoztad, hogy hozod. :wink:
De megérte várni, úgy látom. Nagyon szépen berendezkedtetek, szuper a gyerekszoba és nappali is. Látom Füles visszaköszön a szőnyegen, függönyön, dekorcsíkon, plüss figuraként... :lol: :lol: :lol: :lol: Vagyis bármelyik irányba néz majd Patrícia szem elől nem tévesztheti. :P :P :P
Na és persze a hajad is klassz lett, tetszik nagyon. :wink: Pocid is napról napra kerekebb. :wink: :wink: :wink:

Zsuzska!
El is felejtettem a nagy képfelrakási lázban tegnap írni, nagyon szép a lakásotok, szépen felújítottátok, megcsináltátok. Pannika birodalma meg egyenesen mesés, igazi kislány-lak. :D
Siófoki szállásotokat nem is kérdeztem, a neten találtatok rá? Vagy ismerős ajánlotta?

Alíz!
Kemény napod lehetett tegnap, mindenhol csak várni, csak várni. Őrület. De ezeken a dolgokon is túl vagy. Koncentrálhatsz Balázska szülinapjára. :lol: :lol: Majd mesélj, mit vettetek neki.

Anita!
Jajj, annyira azért nem nagy szám a szoknyás ábrázatom. :lol: :lol:
Hát igen, Ti most ezt a talit sajnáljátok, hogy ki kellett hagynotok, én meg a következőket fogom sajnálni. Helyette dolgohtaok ezerrel. :P :oops: :evil:

Kép
Kép
bendor
 
 


Dolgozhatok ezerrel..... akart lenni az előbb. :oops:

Kép
Kép
bendor
 
 


Kárpótlás Balázskának, mert nem lehetett tegnap ott a talin a többi babával:
Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Én is teszek fel pár képet:




Kép
végre felkerült az afrikából vett falvédőnk a konyhába

Kép
az előszobafal is tele lett


Kép
a gyerekszoba, mostmár tényleg kész

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Balázskának nagyon boldog születésnapot!!!!
Kép
Kép
Kép


Pintyuska! Jó lett a hajad! Patricia szobája egyszerűen mesés! Szépen berendezkedtetek!

Andi! Látod, mondtam én, h. rólam nem feltétlenül kell képeket készíteni...Némelyiken vicces pofákat vágok :roll: :lol:

Anita! Tegnap vezettél úgy fél 3 magasságában a Szoboszlói út- Erzsébet utca- Miklós ucta kereszteződésben? Mert ha igen, akkor Téged láttalak, ha nem, akkor van vki aki nagyon hasonlít Rád!

Na megyek ablakot pucolni, hogy a nagyságos miniszterelnök asszony fogadására szép legyen a lakás.
Vendég
 


Anita!
Nagyon szépek a Te képeid is, igazán hangulatos a lakás minden része. Az afrikai falvédőről tudnál közelebbi képet feltenni? Mert így nem nagyon látszanak a rajta levő motívumok. :oops: Tök jó a sok emlék fénykép a falon, tudod én imádom a fényképeket amúgy is. :P :lol: Látom esküvőitől a maszáj férfival közös képig van fent mindenféle. :wink:
Gyerekszoba csodaszép, jöhet bele a kis lakója. :wink: :P

Kép
Kép
bendor
 
 


Bea!
Ne panaszkodj, :P , jók a képek Rólad, de tényleg!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Kép

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Kauka: én sem értem mi bajod a rólad készült fotókkal!!!!!Épp azt figyeltem, hogy olyan kis kölyökarcod van, hogy a többiek között simán elmennék inkább gyereknek mint felnőttnek. De sztem ez a jó, mert igy majd 30-40 évesen is inkább 20-25nek fognak nézni.
Nem jártam tegnap arrafelé, igy csak az alteregomat láthattad:-)))
Ki a nagyságosasszony?Anyóspajtás?

Andi mindjárt keresek Mallorcas fotókat, és teszek fel azt is.

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Kép
egy misztikus kert a szálloda szomszédságában

Kép
az első éjszaka, nem tudom mennyire látszik, de a járda csempézve van!!!!

Kép
a szálloda ablakából

Kép
katedrális

Kép
kikötő, ezzel mentünk hajókázni

Kép
ebbe a kis öbölbe, ahol kb 2 méter volt a vizmélység, és le lehetett látni az aljára

Kép
a katedrális a vizről

Kép
a katedrális felé vezető sétány

Kép
ezt az autót béreltük két napra, ezzel kirándulgattunk

Kép
autóval ilyen szép helyeken jártunk

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Balázskának Nagyon nagyok boldog születésnapot kívánok!!!!
Kép Kép

Andi: én is benevezek a szoknyás kép nézésébe!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: Igen, nálunk Füles családtag, nagyon szeretjük, és Patrícia is szeretni fogja ha akarja ha nem..... :wink: :wink: na jó na, majd ugyis ő fog dönteni késöbb. Nálatok se divat már Micimackó, csak pókember meg ilyenek.
de úgyis mindenki a gyerekszobát a saját izlésére késziti el, hisz a kicsike még ebből semmit nem lát jóformán, majd csak késöbb képeken. Gondolom nekünk nem voltak ilyen szép gyerek szobáink mint amiket most látni.

Bea: nem tudom ténleg hogy miről beszélsz, nagyon jók a fotók rólad, légyszi ne degradáld magad. Hogy állsz most munka terén? Mi otthon úgy szoktuk mondani hogy jön a CTC.... :lol: :lol: :lol: gondolom érted... román mondás. Mindent megfigyel????

Anita: nagyon szépek a képek, a lakásról is, bár mi láttuk élőben is így, nagyon jól néz ki minden, most már csak Anna hercegnő hiányzik. Jöhetne már, ugye?! :lol: :wink: :wink:
Mallorcai képek egyszerüen fantasztikusak!!!! Végül nászúton voltatok itt? És Afrikába csak úgy? vagy forditva?kicsit lyukas az agyam. :oops: :oops:

Köszönoöm mindenkinek a kép dicséreteket, a lakás valóban klassz lett, még mindig van mit rendezgetni de alakulunk.. A lényeg az meg van. :wink:

Le maradt egy kép, majd fel teszem azt is.

Aliz: A Dobozi u. költöztünk, és nagyon klassz kis lajkást találtunk, a csajoknak a konyha tetszik a legjobban, megjegyzem mindenkinek meg akad a szeme rajta, a kikások is, a Digisek is, mindenki megjegyzi hogy nagyon klassz. Teszek fel egy képet róla.

Te is hozzál képeket a lakásról, nagyon kiváncsi vagyok ám....
Nem semmi amit végig csináltál a tegnap, de sajnos az ügyintézés ezzel jár. Azért ne fáraszd agyon magad. Most is csak szülésznőt fogsz választani?
Jót mosolyogtam mikor olvastam hogy Balika hogy viszonyul a kistesóhoz, nagyon édi lehet.

Voltam Tg-n, hamar végeztem, mionden rendben. Az éjszakám egy kicsit nehéz volt, nem sokat aludtam, sokszor jártam pisilni és keményedett a hasam nagyon, minden megfordulásnál valahol belenyilalt.

Kép [img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 7.6453.jpg[/img] szülinapi virág Kolozsvárrol
Kép konyha1
Kép konyha 2
Vendég
 


NA Mi van máűr megint?!
Kép a virágom
Vendég
 


Sziasztok!

Ma már megint csatangolni voltunk a gyerekekkel. Voltunk a Régióban, Corában, Cora melletti Karámban. Most éppen apa kapott 3 db pólót, tök jó pamutok és csak 790 Ft volt darabja, meg Bence egy rövidnadrág/bermuda gatyót (nem tudom eldönteni melyik :? :oops: . )
Dorka hazafelé a kocsiban már majdnem aludt, de azóta felpörgött, mert eszébe sincs lefeküdni. Bencéről már nem is beszélve. Mondjuk már annyira nem is bánom, mert így talán normális időben alszanak el este. :wink:


Pintyuska!
Persze , én nem is azért írtam, hogy baj lenne hogy Patri baba szobácskája tele Fülessel, csak azért jegyeztem meg, hogy le sem tagadhatod hogy szereted. :lol: :P De tényleg szép lett a szoba, jöhet bele a kisasszony.
Nagyon szép a virágkompozíció is amit kaptál. :wink: Ja és a konyhád is. :lol:

Anita!
Nagyon köszi a képeket, gyönyörű hely Mallorca, amint látom. Nem csodálom, hogy visszavágysz. :wink: Tényleg nem mindennapi, hogy a járda is csempézve van. :D Csodásak a képek, és a kocsi is szuper amit béreltetek.
Utazási irodán keresztül mentetek?
Afrikai falvédő is klassz. :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Balázskának nagyon boldog 2. születésnapot kívánunk!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Zita! Dehogyis haragszom. Igazából tökéletesen megértem, ha így az utolsó napokban nem szívesen mozdultok ki, nekem sem volt kedvem már semmihez, pedig akkor legalább meleg nem volt. Örülök, hogy minden rednben Patríciával! :D Szépséges a kis szoba, a hajad is csini lett, pici baba mellé praktikus! :wink: POcid jó nagy már! :D

Anita! A Ti szobátok is nagyon szép lett! :wink: És a lakás többi részét is tovább csinosítottad! Ugye Te is tegnap voltál nst-n? Minden rendben, ugye?

Andi! A szállodát nem ajánlotta senki. Mindenképpen nagy szállodába akartunk menni, aminek saját strandja van, hogy szükség esetén fel tudjunk menni a szobába. Na, és az ár is szempont volt. Amúgy én jó 10 éve voltam már itt, akkor is jó volt, most is. Persze nem egy modernül berendezett szálloda, de tiszta volt, bababarát, a személyzet kedves, bőséges ellátás, úgyhogy nekünk teljesen megfelelt. :D

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Anita! Nagyon jók a képek! Szupi helyen voltatok és a falvédő is nagyon egyedi!
Zita! CTC....ezen jót nevettem:). Babaszoba nagyon mesés:). Szép!
Amúgy, akit írtam az a sógornőm. Egy évben egyszer hazajön Skóciából és anyós elvárja, h. most mindenki körülötte ugráljon.....ilyenkor készülni kell, minden őérte, őróla szól. Tavaly az esküvőjére olyan nagy készülődés volt, majdnem mindent felújítottunk, kipakoltunk, elkapoltunk, stb. Anyós majdnem összeszarta magát miatta, mi esküvőnkre meg szinte semmi készülődés. Amit én takarítottam és ennyi. Anyós felöltözött és játszotta, h. ő milyen fontos itt. Egyszóval soginőt is nagyon szívembe zártam és most suvickolok, mert jön haza a drága. Ja, és nem megkérve lettem, hanem kijelentés formájában hangzott el, h. takarítani kell.
Meg persze már összevesztünk janival is, h. én most miért kell elmenjek, amikor jönnek haza a hugáék. Hát azért. Pont. Mert szükségem van egy kis pihire nekem is.
Vendég
 


Azt szeretném megkérdezni hogy a személyi, taj kártya, lakcímkártyán kivül, kell e meg valami hivlos papir a klinikára?
Házassagi anyakonyvi kivonat????
Vendég
 


Pintyus! Majd a többiek megmondják tutira, de én úgy hallottam ismerősöktől, h. kell a 3 hónapnál nem régebbi házassági anyakönyvi kivonat is!

Képzeljétek ma vettem csemegekukoricát, amíg az ablakot pucoltam addig meg is főtt és úgy belaktam belőle, h. csak na! Annyira jól esett:)!
Vendég
 


Hello,

Pintyus: amit a klinikán kaptunk papirost azon rajta van mit kell vinni. Csak akkor kell a házassági anyakönyvi kivonat, ha:
1. nem debrecenben kötöttetek házasságot
2. illetve, ha nem vetted fel a férjed nevét.

Panka: megkérdezhetem ti mennyit adtatok a szülésznőnek?Jó lesz priviben is, csak úgy tájékozódásképpen kérdezem. Köszi

Zsuzska: igen, minden rendben volt NST-n.

Jó éjt!

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Bea!
Jajj szegény Te, átérzem a problémádat, hasonló jellegű dolgok nálunk is előfordulnak,mármint hogy anyós szemében a saját lánya az etalon,a fia és családja, mármint mi csak másodrendűek lehetünk mellette. De sz@rom le én is, bár sokszor fel tud ezzel idegesíteni. De ha idegeskedsz csak magadat készíted ki, ezek a vakok nem látnak az orrukig sem, akkor meg nem érdemlik meg hogy idegeskedjünk miattuk. Persze nekem is mondani könnyű, de átélni nap mint nap a hülyeségeket már nem olyan egyszerű. :roll: :evil:
Egészségedre, fini lehetett a kukorica, szeretjük mi is nagyon.

Pintyuska!
Igen, ezek a papírok, amiket írtál mindenképp kellenek, plusz a terhes kiskönyved az összes Uh + mindenféle papírral, amik gyűltek a terhességed alatt. A házassági anyakönyvi kivonat is kell a babád anyakönyvezéséhez. Nekünk is azt mondták ismerősök, 3 hónapon belülinek kell lenni a hiteles másolatnak, de én itt Db-ben felhivtam az anyakönyvi osztályt és rákérdeztem. Nem kellett nekik, így viszont az eredetit kellett leadnom, és majd postázták vissza kb. 1 heten belül.
Nálatok nincs gond, mert férjezett vagy, de akik nem férjezettek, ott kell vinni apasági nyilatkozatot is, a gyerek anyakönyvezéséhez elengedhetetlen számukra. Baba anyakönyvezésénél egy nőci jár végig a kórtermekben, neki kell leadni az apaságit és házassági anyakönyvit, na ez a nő kérdezi az anya és apa munkahelyét, végzettségét, azt hiszem a beosztását is. Hogy ez az anyakönyvhöz miért fontos.... :roll: :shock: na mindegy.

Zsuzsi!
Aha, értem, végülis az a fontos hogy jól éreztétek Magatokat, nem kell ehhez feltétlenül hiper-szuper felszereltségű szálloda.
:wink:

Puszi, jóéjt!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Pintyus!
Ja, igen, igaza van Anitának, a házassági akkor kell ha nem Db-ben kötöttetek házasságot. Nekünk is ezért kellett. Bocsi... ezt elfelejtettem, nemhiába, több mint 2 éve szültem. :P :oops:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi, köszi a vendéglátást! Olyan jó volt újra felnőttek között lenni! Már alig várom a következő talit, mi tutira megyünk stipistopi!

A ételeseket én vittem, mert Pinytuska itt felejtette nálunk, majd jár taliról talira, egyszer eljut a gazdiig :lol:

Bea, értem a problémádat, a tesóm is ilyen tipusú, kislányos, de rosszul van tőle! Mindenki min. 10 évvel fiatalabbnak nézi....
25 körül volt, mikor szórakozóhelyre mentünk és elkérték a flekniét, hogy 16 éven aluli.... :shock:
Ááááá, nem volt kiakadva :wink: :wink: :wink:

Tőlem a Klinikán el sem kérték a Házassági Anyakönyvi kivonatot, de lehet azért, mert az asszonynevem volt a kiskönyvön is.
A végzettség stb. a statisztikához kell.

Olgi, ha nem felejtessz el ANDZSIKA ügyben az nagyon jó lenne, ezer hálám érte!!!!

Anita, a képek szépségesek!!!
Ilyenkor teljesen kész vagyok, annyira vágyom a tengerre! De sajnos még egy évet várnom kell, mire újra láthatom.

Alizom, szívből gratulálok a pocaklakóhoz és Balázskát isten éltesse szülinapja alkalmából!

Andi, kérdezted a szállást. Ez a férjem munkahelyének az egyik nyaralója. Pár kép a tavalyról:

Hmmm, nem tőőőti! Aztat írja "Hiba történt". Pedig át is van méretezve, nem értem. Még dolgozom rajta, aztán kiderül.

Majd még jövök.

Tsók



Andi, neked küldöm a babakocsi képét.
Cam Portofino, ha érdekel csörögj rám, mert ma bavinném a Bababizományiba.
Tsóki



Sziasztok!
Először a talis képek:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
zsebi_baba
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

zsebi_baba
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Nem is olyan kevés sikerült, Gergő kattintgatott rendesen :D

zsebi_baba
 
 


Kriszti!
Válaszoltam az emailedre, nézd meg.

Zsebi baba!
Látom Te is töltögeted a képeket. :wink: :lol: Jók lettek (amin nem látszom az mindenképp).
Milyen volt a Bükkben tegnap, kirándulni voltatok?

Kép
Kép
bendor
 
 


Pintyus, Anita! Nagyon édesek a babaszobák! A lakás többi része is nagyon szép!
Elhiszem, hogy már várjátok, hogy megszülessenek a babák, főleg ebben a melegben már jobb lenne! De türelem, nemsokára babázhattok :) .

Andi! Írok majd a kapusedzésről, bár ha olyan messze van, nem tudom, mi bevállaljuk-e. Persze Gergő nagyon szeretné :? . Nálunk az iskolában egyébként már ovisok is járhatnak focira, azt hiszem nagycsoporttól.
Bogi is elkezdte az edzéseket az új egyesületnél, minden nap van edzésük fél 9-10-ig. Eléggé lefáradt tőle, de nagyon tetszik neki, azt mondja, jobb, mint az előző volt. (pedig nem volt könnyű rábeszélni a váltásra :) )

Tegnap nagyon jó volt a kirándulás, igazából a barlangtérképezést folytatták a párom, a barátja és Bogi, mi pedig "felszíni ügyeletet" tartottunk Gergővel és a srác barátnőjével. Jó sokáig lent voltak, 6 óra körül jöttek föl, aztán grilleztünk, még beszélgettünk, úgyhogy majdnem 11 óra volt, mire hazaértünk.
Ma pedig jönnek anyósomék a sógornőm gyerekeivel, úgyhogy szerintem ma már nem leszek többet, de mindenkinek jó hétvégét kívánok!

zsebi_baba
 
 


Sziazstok!

Képzljétek, már megint mi történt... :cry: Jöttünk hazafele, a Vegyiparinál festik az ablakot vagy a falat, nem tudom, és a kezemre csöppent a festék. EZ még nem lenne akkora katasztrófa, de utána látom, hogy Pannika sapijára, kezére, lábára... :cry: Letöröltem, amennyit tudtam, és rohantam haza, itthon láttam, hogy a sapkája átázott, és a feje is tiszta festék. Megfürdettem, megmostam a haját, lejött mindenhonnan, de hót ideg vagyok. Amúgy is nagyon érzékeny a bőre, remélem, nem lesz semmi baja! :( Felhívtam a férjemet, hót ideges lett Ő is, azt mondta, ebédidőben bemegy oda, és kiosztja őket. Én is nagyon gondolkozom, hogy írok az igazgatónak, ez azért mégse megoldás, (úgy festenek, hogy semmit nem terítenek maguk alá, és ki sincs táblázva, hogy festék csöpöghet), pláne ha vmi baja lesz... Akkor tutira kiverem a balhét! Mi lett volna, ha éppen felfelé néz, és a szemébe megy??? :cry: :cry: :cry: Itt sírtam, szegényke meg azt se tudta, mi van....

Most alszik a Drága, a földön... :oops: Ugyanis szerdán leesett az ágyról, így már végképp nem merem ott hagyni, alvás közben sem. Ha meg áttezem, akiságyba, általában felébred, így csináltam puha vackot a földön, és ott altattam el... :oops:

Kép
zsuzska81
 
 


Zsuzska: ez tényleg felháboritó. Ráadásul az egy elég forgalmas rész a gyalogosok által. Menjetek is be és reklamáljatok, megérdemelnék, hogy fel is jelentsétek őket, mert nem hiszem, hogy ez igy normális!!
Pannika leesett az ágyról?Remélem nem lett semmi baja.

Voltam tg-n, nincs semmi különös, remélem jövő hét pénteken már nem kell mennem, mert a kisasszony kibújik végre.

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Anita! Férjem sajna nem tudott bemenni, felhívta őket, persze tagadják, és miért nem mentem be rögtön? Hát, annyira megijedtem, hogy inkább rohantam haza lemosni a gyereket.... De tutira írok egy levelet az igazgatónak minimum! :twisted: Csak egy kicsit lenyugszom, hogy azért kulturáltra sikerüljön... :oops: Igen, leesett, de szerencsére nem lett baja. Figyeltem egész nap, nem szédül-e, kedve milyen, stb. szerencsére minden rendben!

Örülök, hogy rendben minden! reméljük, jövő héten már babázol! :wink:

Zsebi ! Köszi Neked is a képeket! Illetve Gergőnek! :D

Kép
zsuzska81
 
 


Anita! Most látom, 38+5! :D Pannika 38+6-nál született! :wink:

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok,

Most hívott Zita, hogy Évi a szülőszobán van:-)))))))
Mindenki szurkoljon, hogy még éjfél előtt sikerüljön megszületnie a kis Szabikának (és persze a lehető legkönnyebben menjen a dolog és mindketten jól legyenek) és akkor 2008.08.08-i lesz:-))

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Én is szülni szeretnék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
lolita_78
 
 


ÉVINEK HATALMAS DRUKKOK!!!!!!! Siess Szabika, ne szenvedjen Anya sokáig!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Visszaolvasok.Emikém nemrég ébredt, de olyan nyűgös meg hisztis volt, hogy evett egy tejpépet, meg egy reszelt almát, és visszatettem.Most csönd van... :roll:
Holnap reggel megyünk Pestre, estére jövünk haza, de akkora jönnek is alvós vendégeink, egy koleszos barátnőm,meg a férje.Vsaárnap este mennek vissza.Akarok főzni karalábé levest húsgombóccal, de a 4 karcsiból 2 fás...hrrrrrr:(Nagyon mérges voltam.Így majd csak este csinálom meg, addig veszek másik karcsit.

Zsu!
Jók a nyaralós képek, nekem a csónakázós, meg a fürdőköppenyes tetezsik nagyon!:D

Andi!
Köszi a progi nevét, végülis nem tudom miylen van nekem, a férjem csinálta, de van, és ez a lényeg.:DUgyan még nem próbáltam :?
Légyszi legközelebb az ilyen közeli portré képet rólam ne tedd fel, jó???Nagyon szörnyen nézek ki rajta, inkább csak priviben, vagy levélben küld, oké? :oops:
Viszont Emiliről sok jó kép készült, köszönet érte!:D

Zita!
El is hiszem, hogy türelmetelnek vagytok, én is az voltam:)De tudod, repülő fent, gyerek bent nem marad
:lol: Igen, maradunk egyelőre albiban.Férjem cége is bizonytalanná volt, volt most is elbocsájtás, így nem merünk bevállalni semmit.Sosem tudni... :?
Nagyon szuper lett a hajad, csini!!Olyan anyukás :wink: :oops: Na meg a lakás....csak ámulok-bámulok milyen jót sikerült kifognotok, és szépen be is van rendezve!:)

Alíz!
Utólag kívánok én is Balázskának nagyon sok boldog születésnapot!!!!
Kép
Tüneteid vannak már?Lassan csinálhatsz új vonalzót is!
:wink: De gondolom vársz még vele az uh-ig.Balázska aranyos hogy már most várja akistesóját!Nem emlékszem, miért is jobb, ha aférjed megy gyesre???

Kérdés:kismamikról ki fog híradózni, ha megszületnek a babák????? :roll:

Anita!
Gyönyörűek a képek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Álomszép helyen jártatok!!!!
Babazsoba is csini lett, és az elsőzab is otthonos aképekkel.Akkor lebuktunk, pont akkor mentünk a postára:)

Zsu!
Óh, de sajnálom!!!:(Nem semmik eztek a piktorok!!!Baja biztos nem lesz tőle, a hajából esetleg acetonnal tudod kimosni a festéket.
:? Próbálj megnyugodni!Tényleg érdemes lenne szólni nekik, hogy máskor vigyázzanak!!! :evil:
Pannikát nem tudod beszoktatni az ágyába? :roll: Kényelmesebb lenne a későbbiekben. :wink:

Most olvasom:ÉVI!!!!DRUKKKKKKKKKKKKKKK++++++++++++++De jó, szerintem is meglesz még ma!!!!Jajj de izgatott lettem!!!!Kis nosztalgia... :oops: :D
Na kismamik, ki lesz a következő???? :wink:

Na csak nem alszik a lánykám... :twisted:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Anita!
Csak rajta... :wink: :D Vagy még ma gondoltad? :wink: Még bele is férne egy könnyű, gyors szülés 8) Judit intézne nektek közös szobát Évivel... :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka! Persze, hogy kényelmesebb lenne, ha a saját ágyában aludna l, tudom én.... Ő a kezdetektől szopin alszik el. Mindig evés után volt alvás, evés közben bealudt, én meg nem ébresztgettem. Ez a mai napig így van. Persze már nem alszik minden szopi után. A másik alvási lehetőség a babakocsi. Próbálkoztam már többször úgy alakítani, hogy egyedül aludjon el, néhányszor sikerült is, de sajna nem rendszeres... :( Hát, ez van. Majd idővel alakul, remélem!

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Hajrá Évi és hajrá Szabika! Nagyon megy a drukkkkk, h. még ma meglegyen! Olyan szép ez a mai dátum 08.08.08. ! Fú, most egész nap a babanetet fogom lesni, ki is hozza majd a hírt??

Zsu! Ez nagyon felháborító, ami Veletek történt! Reméljük nem lesz baja Pannikának a festéktől, de akkor sem kéne szó nélkül hagyni. Hogy lehetnek ennyire ostobák és felelőtlenek ezek a munkások? Az ész megáll!

Kismamik! Frontok jönnek mennek, ezen a hétvégén még bármi megtörténhet!
Én nagyon szurkolok!
Vendég
 


Sziasztok!

Ma voltunk a Jubileumin másfél óráig, majd a Füredin levő McDonaldsban voltunk, még ott is legalább fél órát tomboltak az utcai játékon a gyerkekek. Itthon gyors zuhi, és Dorka beesett az ágyba, aludt egy jót. Persze Bencémnek eszébe sem volt aludni most sem. :roll: Apával voltak itthon, én meg ismét mentem a saját kis utamra intézni ezt-azt. Bencémnek aug. 23.-án lesz a névnapja, és kitaláltam, hogy a kedvenc mesehőseit hőnyomtatóval rányomtattatom neki 1-1 fehér pólóra. Egyik a Naruto, másik a Sámánkirály főszereplője, bár nem hiszem, hogy sokat mond Nektek, mindkettő mese Jetix adós. :lol: Holnap lesz kész, már úgy várom, izgatott vagyok, mint egy gyerek. :lol: :lol:
Holnap reggel jön be az öcsém, du. meg a férjem egyik unokatestvére és elmegyünk közösen a Békástónál levő borkarneválra. :wink:
Áldom a kis eszemet, hogy rácsörögtem valamelyik nap a MÁK -nál a gyes ügyintézőre, mert volt hatása. Ma már meg is kaptam a határozatot, hogy jogosult vagyok rá, és utalják hamarosan. De hogy telefon nélkül ez miért nem megy nekik, azt még mindig nem értem. :roll: :roll:

Zsuzsi!
Jajj, de mocskok, amiért tagadják, hogy csöpögtették észnélkül a festéket. Biztos nem lesz baja a lányodnak, de én sem örülnék egy ilyen esetnek, és én sem hagynám annyiban. Nagyon gondatlanok, és még finoman fogalmaztam. :roll: :roll: :roll:

Panka!
Nem tudom miért nem tetszik Neked a kép Magadról, pedig szerintem nincs vele gond, de okés, legközelebb nem teszek fel közelít, ha nem szereted. Kívánságod parancs. :lol: :wink: Értettem. :wink:

Jujjjj, Évi, de izgis...... nagyon-nagyon szorítok én is Nektek!!!!! És lesem a babanetet. Hozza majd valaki a híreket amint tudjátok, okés???
Szabi baba reméljük ügyes lesz nagyon és gyorsan világra jön. :wink: Hajrá Évi, hajrá Szasza baba!!!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Kukucs...
Csak belestem....

Andi! Ha nem titok, elárulod, h. mennyibe kerül ez a poló nyomtatás? Már én is szeretnék régóta...de nem találtam megfelelő céget, megfelelő árral. Már arra is gondoltam, hogy magamnak kéne megfesteni hőgumival, vagy mi a szösz a neve, annak a hőre táguló izének :lol: .
Vendég
 


Bea!

Dehogy titok... Bedobtak egy szórólapot, ezen akadt meg a szemem is.
A Nagy Lajos király tér 5. szám alatt készíttetem, ez a volt Egyetem kávéháztól nem messze, a Plus diszkont melletti Hírlapárusnál van. Illetve van itt minden: hírlap-dohány-ajándék-totó-lottó-hőnyomtatás.
Figyu, pontos árat nem tudok, mert függ attól, hogy fehér vagy színes pólóra nyomtatnak, meg attól is hogy a póló (ők adják, de vihetsz Te is) gyerek-méret vagy felnőtt. Bencének 2 fehér pólóra a nyomtatás pólókkal együtt 2780 Ft. Azt hiszem ha én vittem volna a pólót akkor 690-ért nyomtattak volna arra.
De pólók mellett párnára, kötényre, bögrére, puzzle-re, egérpadra, faliórára, kulcstartóra, hűtőmágnesre és egyéb ajándéktárgyakra is nyomnak. Szóval amire csak akarsz. Holnap egy árlistát kérek a nőtől, ha megyek. Penrive-on vittem a képeket, de lehet bármin vinni. Szöveget, képet, bármit meg tudnak csinálni állitólag. Vannak kész pólók kitéve, azok nagyon klasszak, remélem jók lesznek ezek is. :wink:
Ja, de megadom a számukat és hivhatod őket Te is: 20/954-0703

Kép
Kép
bendor
 
 


ezen akadt meg a szemem is...... :lol: :lol: :lol: értelmes megfogalmazásra sikeredett :oops: :oops: :P :P

Kép
Kép
bendor
 
 


Éviről semmi hír? Ki a hírhozó? Zita?

Remélem, már ismerkednek Anya és fia!!!! :D

Kép
zsuzska81
 
 


Zita !
Gyere már, hozd a jó hírt Éviékről!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:


Ugyanis irtam sms-t Zitának és Anitának is. Anita nem reagált eddig, lehet már ő is szül????????????????????? :lol: :shock: :shock: :shock:

Zita pedig elvileg mindjárt hozza a jó hírt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztiok_!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jelentem:

Ma 2008.08.08 megszületett az augusztusi babazápor első kislegénye, Szabika, 3600 gr. 52 centi. Az adatok nem biztos hogy 100%, mert mikor hívott Éva és mondta a jó hírt én anyira elérzékenyültem és anyira boldog voltam hogy nem emlékszem már a pontos adatokra.

A lényeg hogy mindketten jól vannak. Éva nagyon boldognak hallatszott a telefonba és mikor megkérdeztem hogy nagyon nehéz volt-e, olyan aranyosan válaszoplta hogy NEM. Nagyon cuki volt. Szasza baba akkorát sírt a telefonba ahogy Éva ki mondta hog megszülettünk. Jelezte a kicsike is hogy igenis, én itt vagyok már anyával és nagyon jólérzem magam csak kicsit éhes vagyok, ne beszéljetek anyit. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Enyit tudok egyenlőre. Fél 7kor hívott Éva. Aránylag hamar ment.

Éva: Itt is kivánok nektek nagyon sok boldogságot, a Jó Isten éltesse a kicsi Szabikát.

Na, mára megvolt a jó hír, én egész nap izgultam értük, végig ők jártak az eszembe. Remélem hamarosan mi is babázhatunk.

Sok puszi, jó éjszakát mimndenkinek.

Elnézést a helyesirási hibákért, már nagyon fáradt vagyok, most értem haza reggel 8tól anyumnál és anyosnál voltam.
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: