Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Kriszti:
Örülök, hogy Levi sokkal jobban van!!!

Dia:
Szegény MÁrk :cry: Remélem hamar meggyógyul!
Ne aggódj, később már nem parázol ennyit, én is pont ilyen voltam :lol: tudtam aggódni rendesen :?

Ági:
Sajnos nem tudok sgíteni bölcsi ügyben :cry: Látom Kriszta tájékoztatott :lol:
Mit dolgozol majd??

Erika??

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok !

Bocsi, hogy ennyire eltűntem. :oops:
Nem volt gépünk , de most már reményeim szerint megint fogok tudni irogatni.

Nem sikerült még mindent átolvasni, de amint lesz egy kis időm, pótolom. :roll:

Kriszti!
Nagyon sajnálom, hogy Levi ilyen beteg volt. :cry: Remélem, most már jobban van a kislegény és te is, tudtál egy, kicsit piheni.

Évi!

Szerintem holnap már ki lesz írva, hogy kiket vettek fel az oviba. Azt hallódtam, hogy a kis csoportba 15 testvér gyerkőcöt vettek fel. Remélem Mesi is benne lesz. Flórát is meg nézem majd, és egyből írok nektek.
Köszi, hogy hiányoltál. :P

Na most ennyire futotta, nagyon fáradt vagyok egész nappörgés volt.

Bocsi, hogy nem írtam mindenkinek.

Pusz Erika
mancsimano
 
 


Erika!!

Köszike előre is ha megnézed Flórát is!!!!

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 

 
 

Szia Évi!

Ki volt reggel írva a lista. :lol: Nem tudom mi a teljes neve a lánykádnak és így nem találtam meg. Emese meg nem hagyta, hogy tüzetesebben nézem a papírt. Ha van időtök, sétáljatok arra és nézzétek meg. Bocsi, hogy nem tudtam segíteni. :roll:
Mesit amúgy felvették a kis csoportba. :D Most már csak munkát kell találnom, és rendbe lesznek a dolgaink.

Hol van mindenki? :?: :?:
Én végre ide jutok erre mindenki más, eltűnik.

Sziasztok Erika
mancsimano
 
 


Szia Erika!!

Köszi a kisérletet :wink:

Délután valszeg elmegyünk megnézni majd...

Emesének gratulálunk!! Remélem mi is rajta vagyunk a listán :roll:

Amúgy Lánykám becses neve: Stikrád Flóra :wink: :lol:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Szia Évi!

Remélem az óta kiderült az ovikérdés! :shock: :shock:
Írd majd meg, hogy mi újság!

Péntek délelőtt, ha jó idő van, megyünk a játszóra a 2 gyerekkel. Nincs kedvetek csatlakózni ? :?:

Na megyünk az oviba. Pusz Erika
mancsimano
 
 


Sziasztok!

Kriszta örülök, hogy Levi jobban van.

Ha valakit érdekel június 2-án (szombat) 10.00. órától gyermeknapi táncház lesz a játszóházban, 11.00. órától kézműves foglalkozás.
Felállítjuk a gyerekeknek a sátrat, mászóalagutat és az ugrálóvárat is.
Minden gyerek kap ajándékot is.

Belépő: 1.000.-Ft/gyermek (szülőnek ingyenes)

Érdeklődni és jelentkezni a 06-70--503-4318-as számon lehet.

Bea
csbeata
 
 


Erika:

Tegnap elmetnünk este megnézni, mert azt hittük valahol a kapunk van kiírva a lista, de tévedtem :wink:
Ma úgy is buszozunk majd elmegyünk dél körül megnézni.

Nem tudunk menni játszózni, mert jönnek holnap reggel anyósék...
Amúlt hétvégén anyuék voltak most meg jön a meleg váltás :lol:

Bea:
mi mindig lemaradunk a szombati táncról :cry: Na majd egyszer csak össze jön, hogy mi is ott leszünk :wink:
Jó szórakozást!!
Flórának Enikő a kedvence meg Emese őket szokta emlegetni :wink: :)

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Naa megnéztük a listát.

Flórát felvették a mákvirág oviba. :lol:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Szia Évi!

Akkor jól láttam reggel a nevét.
Ez nektek jó vagy rossz? Elég jókat hallódtam a mákvirág oviról az egyik ovo néni ismerősömnek, oda járnak a gyerkőcei. Ők nagyon szeretik.
Hol van ez az ovi? Nektek nagyon messze van?
Sajnálom, hogy nem tudtok a játszóra jönni, majd máskor bizti összehozzuk.

Na ennyi voltam a csajok pancsiznak.

Szió Erika
mancsimano
 
 


Szia Erika!!

Ha jól láttam akkor csak egy Flóra volt a listán.Ráadásul a születési helye is kivolt írva, könnyen meglehetett találni.
Mivel én nem nagyon akartam, hogy a hétszínvirágba menjen ezért ez nekünk jó :wink:
nincs messze amúgy. Újlak utca elején van a Bakkancsos u.felöl. Képek alapján ok. Persze messzebb van mint a kép utca, de nem vészes, arra járunk a játszóházba is. Legalább ismerjük az útvonalat.
Játszózást majd máskor összehozzuk!!

Szombaton megyünk a Medve farmra.Flórának bíztos tetszik majd :lol:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Évi!

A netten én is megnéztem. Szerintem is tök jó ovi .Örülök , hogy jól alakultak a dolgok.
A medve farm az én lányaimnak is tetszet a barátaink, Veressen laknak mi is voltunk ott párszor. Dorka holnap szüli napi buliba, megy délután, olyan furi már saját programjai vannak.

Na megyek ébredezni most keltem, hagytak a lányok még plusz fél órát, piheni.

Na pusz Erika
mancsimano
 
 


Sziasztok Lányok!
Ma végre hazaengedték Levit a kórházból! :-D :-D :-D
Nincs itthon velünk, mert közben meg a Bencén kezdtek el kijönni furcsa pöttyök, meg lázas is, úgyhogy azt gondoltuk, nem biztos, hogy Levinek jót tenne megint egy betegség, amíg nem tudjuk Beninek mi baja, addig anyuméknál van.
Nekünk hétfőn lesz kiírva, hogy kiket vettek fel bölcsibe, addig izgulhatok.
Tök rendes a gyerekorvos, magától felajánlotta, hogy kijön hozzánk hétfőn, hogy részletesen meg tudja nézni a zárójelentést, és mindent meg tudjunk beszélni,
A kórházba is egy csomót telefonálgatott utánunk!
Évi, Flóra!
Jó utat szombatra, és gratula az ovihoz! :-D
Ágnes!
Így nem fogják felvenni, vagy vinned kell hamarabb. Mert csak akkor kap pénzt a gyerek után az önkormányzattól az ovi, ha legkésőbb októberben beszoktatod.
Nálunk ugyanez volt még a Levivel. Ő decemberi, és akkortól akartam vinni, amikor betölti a kettőt, mert akkor még normál összegű gyedet kaptam, és arról le kellett volna mondanom. Szóval, először azt mondták, hogy ok, úgyis elnyúlik addig a beszoktatás, meg minden, de aztán az első szülőire kitalálták, hogy legkésőbb október végéig az összes gyerkőcöt be kell szoktatni, mert hoztak egy ilyen határozatot, vagy mit.
:-( :-(
Sajnálom, de hátha változott valami azóta, ez már három éve volt.
Bea!
Most szombaton tuti nem megyünk még, főleg Beni bizonytalan eredetű pöttyei miatt. De azért remélem sokan lesztek! :-)
És irigykedve gondolok rátok! :-)
Szerintem még hétfőn se megyünk a táncházra, de a babatornára már talán igen. Az hogy alakult, mikor van, és ki tartja???
Dia!
Minden kezdő anyuka ilyen ijedezős, emiatt aztán már tényleg ne aggódj!!! :-) Majd a másodiknál.... :-D :-D :-D
Erika!
Nektek is gratulálok, hogy a kicsi lány ovis lett!!!! :-)
Milyen munkát keresel? Hátha látok valamit, és akkor tudok Neked szólni.
MÓNI!!!!
Mi van veletek????

Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok!!

Kriszta!!!
Örülök, hogy Leventét haza engedték!! jó,hogy rendbe jött :wink:
Bencének is jobbulást!

Erika:
Medve farm nagyon jó volt!!! jól éreztük magunkat nagyon.
Haza felé Flóra rábeszélte a nagypapát, hoigy vigye el a Mekibe :wink: :lol: Csajom még érvelt is,hogy miért is jó a Mekibe menni :lol: :lol:
Édes volt!
Mehetünk valamikor turizni. Mikor van bálabontás?? Szombaton?

Bea:
emlékeztem, hogy Ági néni kérdezte még az elején, hogy ki hova jár és valaki mondta, hogy a Mákvirágba. Ezek szerint Enikő volt :wink: :wink:
Nem tudom melyik csoportba lesz. Júni 11-én lesz a szülői gondolom ott megmondják majd.
Ha nem is egy csoportba járnak az udvaron majd megtalálják egymást :lol:
Flórának most mondtam, nagyon örül, hogy Enikő is odajár :wink: :lol:

Este megyünk táncra :wink:
Lesz rohangálás :lol:

Dia:
Hogy vagy?? MEgyógyultál?? Márk jól van??
Jó, hogy hívtál :lol:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!!

Bea:
Ott hagytuk a pörgettyűt, de majd a héten megyünk arra akkor elmegyünk érte. Ha még addig meg lesz :wink: :lol:

Dia:
Séta este??Ha már jól vagy :wink:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

bdkriszta,
Örülök, hogy megyógyult Levi!!!!

kicsi_évi,
Gratula az ovihoz Nektek! NÁlunk ezen a héten látogatós napok vannak, egy jó pár ismerősöm jött, meg még jönnek lakás meg babanézőbe :lol: . nem is tudom, hogy mikor tudunk kimenni sétálni, pedig én már nagyon mennék. Őrület, már több, mint 3 hete vagyunk itt, és még egyszer sem vittem ki Márkot sétálni, még jó hogy van erkély... Persze voltunk már egy jó párszor a gyógyszertárban meg a doktornéninél... Imádok oda gyalog menni. Olyan szép zöld a kerületnek azon része. És az a rengeteg meggy fa az uton :lol:
Jövő héten megyünk 4. havi oltásra, úúúúgy félek, hogy fog reagálni a kiskrapek, a múltkorit nehezen viselte :cry:

agnesm,
Igen, a Rózsa Adriennél voltunk. Nekem is nagyon szimpatikus volt. És a doktornőnk is mondta, hogy jó szakember. Juliusban visszamegyünk, megint megnézi Márkot, hogy fejlődik. Nálatok mi volt a probléma, hogy járni kellett?

Kép
dijcsi
 
 


kicsi_évi,
Egyébként köszi, én már jól vagyok, bár egy kicsit még köhögök. Viszont Márk még mindig szortyog. És még mindig szívni kell az orrát, mert jön belőle egy kevés váladék.

Kép
dijcsi
 
 


Dia:

Márk is nemsokára meggyógyul!!
Tényleg jó lenne már sétálni :wink: :lol:
Csörögj rám ha ráérsz :wink:

Mondjuk a héten ha jól emlékszem este esett az eső.Jó séta lett volna :lol: :lol:


Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Szokás szerint gyorsba írok.
Ép ruhákat töltök fel a Vaterára, Emese megint kinőtt egy pár dolgot. Nemsokára meg jönnek a barátnőmék (2 lánykával, pont egy idősek a csajaimmal, lesz itt nagy nyüzsgés) Cseresznyét fogunk szedni.
Egész héten cserkot eszünk bár én főleg szedem le a fáról.

Remélem minden törpi jól, van, és jól bírjátok ezt a nagy meleget.

Évi!

Örülök, hogy tetszet nektek a Maci farm és volt egy kis potya Meki .
Túriba múlt hét szombaton jött új áru, de azért most is érdemes körülnézni hátha maradt még valami.
Holnap megyünk baba kluba, most lesz az utolsó nyáron, szünetel a dolog. Nincs kedvetek jönni ?

Mindenki másnak pusz, de megint késésben vagyok. Erika
mancsimano
 
 


Sziasztok!!!!!

Mindig ez a rohanás... :-D :-D :-D :-D

Dia!
Jobbulást kívánok a kismanónak!!!! Mostmár biztos hamar meggyógyul! :-)

Évi!
Flórának jól megnőtt a haja!!!! :-) Nagyon aranyos!

Bencét felvették a bölcsibe, Ildi Marcijával együtt. Remélem egy csoportba kerülünk! :-)
Levi végre itthon van, tegnap délután óta. Egész délután együtt játszottak kint az udvaron a fiúk, egész oda voltam, meg vissza, mert egyébként nem szoktak ennyit egymással foglalkozni. Igaz, hogy nagyon sokat fejlődött a Bence beszéd terén, most már Levi tud vele kommunikálni, ez biztos számít.

Képzeljétek, ma este fellépésem lesz, a Széchenyi-kertben. Borzasztóan izgulok, alig bírtam aludni. Este 9-kor kezdődik az egész, nem is tudom, hogy bírom ki addig!!!!! :shock:

A hétvégénk jó pörgős lesz, mindenfélét beígértünk Levinek, amíg a kórházban volt, most aztán el kell kezdeni törleszteni! :-D
Holnap tábortűz lesz, meg szalonnasütés, vasárnap pedig kimegyünk a gyerekszigetre.
Ti még nem voltatok??? Mi voltunk tavaly is, de sikerült pont egy esős napot kifognunk, és alig volt valami. De Levi így is emlékszik rá, mert csináltattunk egy fényképet róla, meg apáról, a Nesquick nyuszival. :-D

Na, sikerült megint jó hosszút írnom, dehát hétvégén nem hiszem, hogy erre járok majd! :-)

Mindenkinek jó hétvégét!!!!!!!!!!!

Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok!

Bdkriszta, háát, nem örülök annak, amit írtál, de ez van. Beszeltem a egyesített bölcsödei szolgálattal, es ott egesz rendes volt a hölgy. Állítólag ev vege fele nyílik egy új bölcsi a kerületben, ami megoldja a helyhiányos gondokat. Hmmm, jó lenne, de hiszem ha látom. Nem tudom, mit fogok csinálni, de muszáj visszamennem dolgozni tavasszal, meg kell oldani valahogy.

Dia, nálunk az volt a gond, hogy Ádám koraszülött volt, es a kzs a nyakán volt. Csak az mentette meg az eletet, hogy a kezet bedugta alá, es így nem lett nagy baj, de azert így is megszorította a kicsi nyakát, valszeg oxigenhiányos állapotba kerülhetett egy rövid időre, es a felső nyaki háti szakasz hypotón volt. Nem tudott rendesen kitámasztani, segíteni kellett, hogy időben elkezdjen fordulni. Hála Istennek es Adriennek, semmi maradandó nyoma nem maradt a dolognak, gyorsan rendbe jött es beerte a vele egykorú gyerekeket, nemelyiknek előrebb is tart. Csak egy kis lökes kellett a beinduláshoz.

Jó hetveget Mindenkinek!

Ági

Kép
agnesm
 
 


Sziasztok!!

Erika:
Cseresznye hmm fincsi :lol:
Turiba holnap lehet, hogy benézek.


Kriszta:
Hogy sikerült a fellépés?? Kíváncsi vagyok mesélj.
A hétvégén látom pörögtetek :lol:

Bea:
Akkor a nyáron nem lesz tánc?? Nem baj majd néha elmegyünk játszani :lol:
Flóra a 6-os csoportba fog járni talán ez a gomba :roll:
Az óvonénivel nem sikerült még beszélnem , mert új lesz és még nem vette át a csoportot a kolléganője meg nem volt.
Ez nem a vegyes csoport??

Majd a nyár folyamán megkeresem őket, hogy megbeszéljünk pár dolgot :lol: elsősorban, hogy mi lesz a jele :arrow: Flóra már nagyon kiváncsi :lol: :lol:
Ja és az is érdekelne mikortól kezdjem vele a beszoktatást.
miket kell vinni azt tudom, meghallgattam a kiscsopis szülőin.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Jó nagy a pangás!

Én sem vagyok valami aktív. Állandóan megyünk, vagy az udvaron vagyunk simán, ki adhatnánk a lakást nyárra, alig vagyunk itthon . Néha dolgozni is megyek, ami nagyon jól tud esni .

Évi!

Nem nagyon érdemes a héten turizni a jobb dolgokat már elvitték. Most szombaton lesz új áru én, most sajnos nem tudok menni, talán hétfőn.
Nálatok volt már szülői? Mesinek augusztus végén lesz, még jó hogy tudom, mik kellenek.
Emesének reményeim szerint házikó lesz a jele. Dorkának ezt választóta az Apja (ő ment az első szülőire mi nyaraltunk a csajokkal , azóta se nagyon volt az ovi környékén ) a pici ruhák nagy részébe bele írtam a jelet nem szeretném át írogatni.

Kriszti!

Milyenek voltak a hétvégi programjaitok? Gyerek szigetre mi is szeretnénk majd menni. Tavaly voltunk, de legalább 35 fok volt és nem bírtuk sokáig a napon.
Milyen volt a fellépésed? Biztos nagyon ügyi voltál!

Mindenki másnak pusz aki erre jár!

Szép napot! Erika
mancsimano
 
 


Sziasztok!
Gyereksziget nagyon szuper!!!
De iszonyú meleg volt, mi se bírtuk nagyon sokáig.
Rengeteg lehetőség van a gyerekeknek, hogy játszanak, pontgyűjtögetős játékok vannak, például Pöttyös kapitány hajója, és ágyúból lehet lőni, pöttyös labdát, meg horgászni, meg felismerni állatokat, zöldségeket, aztán ha sok pontot gyűjtötök akkor adnak ajándékokat. A K&H-nak a sátrainál is ilyen pontgyűjtögetős játék van.
Nagyon élvezték a gyerekek, de aztán el kezdett esni az eső, meg egyébként is Beni már nagyon fáradt volt, úgyhogy hazajöttünk.

Fellépés is jó volt, bár ügyetlenkedtem, de nagyon élveztem az egészet! :-)
bdkriszta
 
 


Na, most véletlenül elküldtem az üzenetet, de itt folytatom. :-)

Itt egy kép a csoportunkról, Kép

Szerintem mindenki így volt vele, nagyon jól éreztük magunkat.

Mindenkinek szép időt!!!!!

Kriszti
bdkriszta
 
 


Kriszta:
Jól néztek ki a képen!!

Bíztos ügyik voltatok!

Mi tegnap kint voltunk a szigeten. Nagyon jó volt :lol: :lol:
Igaz mi leragadtunk a rengeteg ugrálóvárnál,pontokat nem gyűjtöttünk. Flóra azs összeset végig ugrálta :wink: :lol: :lol:

Megcsípett tegnap egy méhecska még a szigeten :cry: Rohadtúl fájt :cry: :cry: Aggódtunk pár pillanatig,hogy allergiás vagyok-e rá :roll: Szerencsére nem :lol: még mindig nagyon piros, de kenem fenistillel.

Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!!

Bea:
Merre jársz??

Kár, hogy nincs tánc a nyáron :cry: Azért majd néha elnézünk játszani egyet :lol:
Talán szerdán :roll: még nem tudom...

Találtam egy könnyű melót :wink: Reklám újságokat hordok ki itt a telpen. Hetente kétszer hozzák és kb 2-3 óra esti séta mire kihordom.

Dia én vagyok az a csaj aki este viszi a ldl-is újságot :lol: :lol: :lol:
Ma is megyek szólj rám ha meglátsz, mert pontosan nem tudom melyikbe laktok .

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

MI is XVII.ker-ben lakunk, Rákoshegyen. 2 gyerköcöm van JOhanna 5 éves, Bulcsú 2 éves. Régen írtam már, de aztán teljesen elmaradt mindenki. MOst örömmel látom, hogy újraéledt ez a fórum :lol:

Ki merre lakik? /ERikát tudom majdnem szomszédok vagyunk. :lol: / Még a nagyokkal együtt jártunk babamasszázsra, most meg lassan már a sulis dolgokat vehetjük Nekik :shock:

jó éjt Edina

Kép
Kép
sidney
 
 


Szia Edina!

üdv itt!!

Mi a HL-ben lakunk február óta. Kaposvárról jöttünk.
Flóra lánykám 4 éves.szeptemberben megy oviba.

Hogy bírjátok ezt a meleget??

Mi egész jól :wink: Csütörtökön este megyünk haza Kaposvárra.
Flóra számolja a napokat :wink:
Már nagyon bevan sózva, mert szombaton lagziba megyünk és koszorúslány lesz :lol:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Szia Edina!

Üdv itt! Jó, hogy te is megint ide találtál.
Hogy vagytok?
Gondolom, már nem jártok ti se oviba. Dorka is itthon van , néha a fülem is ketté ál, amikor Mesivel ölik egymást . De azért el vagyunk . Jó , hogy végre nem lesz olyan meleg . a lakásban néha 32 fok van , ez még nekem is sok .

Szia Évi!

Gratula a melóhoz. Flóra is segít esténként újságot hordani ?
Mi is voltunk vasárnap a gyerek szigeten. Nagyon jó volt , csak majd meg sültünk a napom .
Az arcfestést mi kihagytuk a meleg miatt, a lánykádnak viszont nagyon jól áll.
Dorka sokat ugrált, körhintázót meg csináltatunk fényképet a Kakaós Nyuszival. Emese viszont félt a nyuszitól és az Urálosok se nagyon jöttek be neki. Most éli a pánik korszakát elég kis parás, de majd kinövi (ennyi idősen Dorci is félt az ilyen dolgoktól).
Tavaly Dorka is koszorúslány volt, nagyon élvezte, hogy kapott szép pörgős ruhát.
Majd keresek képet róla.
Flóráról is kérünk képet.

Na pusz, Várjuk a rokonokat.

Sziasztok Erika és a csipet csapat
mancsimano
 
 


Szia Erika!

Most már értem miért nem irogatsz :wink: 2 csajszival vagy :wink:
Arcfestést Flóra nagyon szereti :wink:
Vettem készletet is, egész jókat festettem eddig :lol: :lol:

Kép

Kép

még kell vennem ecseteket, hogy szebben menjen a vonalak, pöttyök festése.

Kiváncsi vagyok lánykádra koszorúslány ruciban :lol:

A hajama t vissza festettem szőkére.most még szoknom kell, túl sokáig volt barna.
Na megyek vacsit készíteni :arrow:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Na, erre tévedtem én is! :-)

Tegnap óta dolgozom a Dunakeszi Auchan-ban, a játszóházban, ha minden jól megy, akkor holnap készen is leszek. Valami eszméletlen, hogy milyen képet csinálok, igaz van segítségem is, Laura, aki vezeti a játszóházat, nagyon sokat segít festeni.

Szóval, 3x4 méteres kb a fal, és telis-tele van a Némós figurákkal, halakkal, medúzákkal, szerintem szuper lesz, ha készen lesz!
Ha arra jártok, nézzétek meg!!! :-)

Szia Edina!
Azt hiszem, hogy mi Keresztúron lakunk, bár még mindig nem vagyok benne biztos, de elég közel vagyunk az Elághoz, úgyhogy feltételezem. :-) :oops:

Mindenkinek jó nyaralást, meg gyerekezést!
Nálunk még jövőhéten van ovi, aztán jön a világvége! :-D

Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok!

Köszi a szívesfogadtatást.

Évi! nagyon ügyes vagy, jókat festesz. Esetleges rendezvényeken nem vállalsz majd "fellépést"? Gondolom már Te is várod a hazautazást Kaposvárra. Olvastam, hogy Mákvirágba fog járni Flóra oviba. Sok jót hallottam arról az oviról. EGyik barátnőm kisfia is odajár és nagyon szereti./ők is "HL-esek"/

Erika! JOhanna ismét keveset járt oviba, viszont most már látszik rajta, hogy szüksége lenne rá. Hamarosan megyünk nyaralni, de utána azt hiszem megy majd angoltáborba a Bulyoovi szervezésével. Nagyon örült mikor szóba került ez a lehetőség.

Kriszti! néha szoktunk menni abba az Auchanba, ha legközelebb megyünk mindenféleképpen megnézzük.

jó éjt Edina

Kép
Kép
sidney
 
 


Sziasztok!!

Kriszti:
Nagyon ügyes vagy!! Képeket nem készíthetsz róla?
Mi nem szoktunk arra járni :cry:

Edina:
köszi :wink: férjem is azt mondta pont tegnap miért nem megyek rendezvényekre festeni :lol: végül is lehet, hogy bevállalom :wink: ha adódik valami.
Igen Flóra mákvirágba fog járni :lol: Már nagyon várja.

Bea:
Nem jó a gépetek? Vagy csak nincs időd gépezni?
Remélem jól vagytok!

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Halihó Mindenki!

Kriszti!
Gratulálok a Nemó festéshez. Képet , ha tudsz, tegyél majd fel róla , Emese nagy Némó rajongó . Mi nem szoktunk arra járni sajna. :cry:
Nálunk már 2 hete világ vége van, mind a 2 gyerek itthon van. Vannak jobb és rosszabb napjaink :D :x .Ez az utolsó ilyen nyarunk , hogy ilyen sokat vannak itthon . Ha rendesen dolgozom ők is, mennek majd nyáron oviba.

Edina!

De jó nektek, hogy mentek nyaralni. :P Mi idén ezt kihagyunk , csak Anyukámhoz és a barátaink telkére megyünk majd egy pár napot . Ti hova mentek ?
Az angol tábor napközi jelegű vagy elutazós ott alvós lesz?

Évi!

Tényleg nagyon jól néznek ki az arcfestéseid.
Az ovikezdést Emese nem nagyon várja én, viszont már igen. :twisted:
Miért festeted vissza a hajadat? Az elég hosszú folyamat lehetet, Anyósom vörösből lett szőke egy fél napja rá ment a dologra.
Jó utat nektek, ha addig nem jönnék. Flóra legyen nagyon ügyes koszorúslány .Ti pedig mulassatok egy jót Apával .

Ja amúgy ma voltunk az Elágon a játszó házba. Mi Dorkával nagyon jól mulatunk, én is csuzdáztam vele. Emese szokás szerint pánik pocok volt, de azért ő is elfoglalta magát.

Na megyünk legelni mindenkinek pusz Erika
mancsimano
 
 


Sziasztok!

Erika! napközi jellegű. az egyik ovónéni és Maja néni lesz velünk. azt hiszem lehet 1-ig és 4-ig maradni. Tavaly a Madárdombon volt, idén nem tudom hol lesz. Nyaralni Hévízre megyünk, már nagyon várom.

Évi! simán lehet menni sztem, akár ovikba gyereknapokon, vagy szülinapizsúrokra, stb.

Nálunk ma baba-mama klub volt. MInden korosztály itt volt. Végre Johannának is volt játszópajtás. Nagyon jól érezték magukat.
Vmikor összehozhatnánk egy játszótéri partit. Mi holnap valszeg megyünk ki, mivel apa beműtrágyázta a kertet.

jó éjt Edina

Kép
Kép
sidney
 
 


Sziasztok!

Majd hétfőn lefényképezem, mert akkor lesz készen teljesen. Már nagyon várom, rengeteget dolgoztam vele, de ha nem segít Laura, nem is készülnék el vele hétfőn, az biztos! :-(

Tegnap Levit is elvittem magammal a játszóházba, olyan édesen játszottak együtt a Bencével, azt hittem megzabálom őket!!!! :-) Még egy hét van az oviból, aztán nálunk is kezdődik a nyári szünet, de majd megyünk sokat nagyizni, és talán valahogy túléljük.

Ki merre megy nyaralni?
Nekünk egyenlőre nincs konkrét tervünk, beszéltünk róla, hogy elmegyünk Miskolctapocára, de még nem biztos.
Viszont, tuti, hogy megyek Levivel a hastánctáborba, amíg Apa Bencével autótalálkozóra megy.
Már nagyon várom azt a hétvégét! :-)

Évi, jó szórakozást a hétvégéhez!
Beáéknál is festhetnél arcot, nem? Ha vannak esetleg rendezvényeik, nem kérdezted még?

Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok!

Kriszti vagyok, 3 éve lakom a kerületben, a férjem tősgyökeres :)

Két gyermekünk van, Juli, ő most lesz 3, Vince pedig szeptemberben 2 éves.

Az Új-Akadémia telepen lakunk. Julimat felvették a Hófehérkébe, aminek nagyon örültünk, mert sok jót hallottunkl erről az oviról :)

Sajnos a gyed lejártával vissza kell mennem dolgozni, így Vince bölcsibe megy. Az Újlak utcaiba vették fel.

Van valamelyikőtöknek tapasztalata evvel a bölivel? Ha igen, mennyire voltatok megelégedve a gondozók munkájával, volt-e gondotok akint altatással?

Válaszaitokat előre is köszönöm!
fkriszti
 
 


Szabadidőben, jövedelemkiegészitésként otthon végezhető munkára keresek aktiv, kedves jelentkezőket. Nóra
Érdeklődni lehet:
p.eleonora@vipmail.hu
20/3348-932
p nóra
 
 


Sziasztok!

Kriszti! Nekem nincs tapasztalatom az Újlak u-i bölcsivel kapcsolatban, mert szerencsére kihagytuk a bölcsit mindkét gyerköccel.

Tegnap voltunk a GYerekszigeten. JÓ meleg volt. Gyerekek nagyon élvezték.

jó éjt Edina

Kép
Kép
sidney
 
 


sidney!

Nagyon köszi a választ. :) A nagy nálunk is kihagyta, és még valahol reménykedem, hogy sikerül úgy intézni, hogy a kicsi is kihagyja. De lehet, hogy nem lesz más választásunk, pedig őszintén szólva nem vagyok elájulva a helytől :(
fkriszti
 
 


Sziasztok!

Kriszti! én hallottam jót is rosszat is az Újlak u-i bölcsiről. Kaszálóról jobbakat hallottam. Az a baj, hogy nagy a túljelentkezés /vagy inkább kevés a bölcsi/ és ezzel tisztában vannak és éreztetik, hogy örülj neki hogy van helye a gyereknek és ha vmi nem tetszik nyugodtan kiveheted a gyerköcöt úgyis sokan várnak a helyre. Ez nem jó hozzáállás, de sajna ilyenek.
Remélem azért minden oké lesz és tetszeni fog Nektek. Nagyon nehéz döntés, de a gyes sok mindenre nem elég és vmiből élni kell.

jó éjt Edina

Kép
Kép
sidney
 
 


Sziasztok!!!

Mindenki nyaral????

Hol vagytok?????

Múlt héten hétvégén Levivel sátorozni voltunk, jövőhéten pedig apával megyünk evezni a Mosoni-Dunára. Alig várom, bár még sosem voltam evezni, kicsit tartok az izomláztól.

További jó nyarat mindenkinek!!!! :-)

Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasutok!!

Kriszti:

Mi itthon vagyunk vasárnap jöttünk haza. 1 hetet voltunk a balcsin .
1 hetet meg a szüleimnél voltunk Flórával.
Lánykám nem jött haza velünk.Nyaral a balcsin :lol: :lol:
A nagyszülők lesik minden kívánságát :wink: (Anyóséknál)

Evezés jó lehet....

Többiek nyaraltok??

Dia:26-án nyílik a cukrászda a Kvasz András sarkán :lol:

Lagziban is voltunk 2 hete Flóra koszorúslány volt.
Kép

Kép

Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Szia Évi!!!

Flóra nagggyon édes, és szép volt!!!!!! :-)

Iszonyú ez a meleg, irigylem is Flórát! Nem elég, hogy a Balcsin van, még kényeztetik is..... :-D :-D

Most már tuti, hogy megyünk evezni jövőhéten, le van zsírozva a gyerekvigyázás! :-D

Kriszti
bdkriszta
 
 


Szia Kriszta!

Majd mesélj, hogy -hogy bírtad az evezést :wink:

jövőhéten hozzán vendégek jönnek, a tesómék. Remélem addigra nem lesz olyan meleg.Szeretnénk pár helyre elmenni velük.

Ma jön a barátosném :lol: Kicsit kéne takarítanom, de semmi kedvem.
Pedig csak porszívózásról meg felmosásról lenne szó :roll:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

A véleményeteket szeretném kérni mint leendő kerületi lakos. Mi jövőre költöznénk Strázsahegyre ahol az új építésű sorházak épülnek/tek és egyáltalán nem ismerjük a környéket, hogy milyen a környék, illetve, hogy van-e jó gyerekdoki a Kucorgó térnél? Úgy tudom, hogy ott van egy gyerekorvos de, hogy az milyen azt sajnos nem sikerült kideríteni.
Köszönöm a segítségeteket!

Kép

Kép
antekirt
 
 


Szia!

A Strázsahegy nagyon szép környék, lakik ott egy ismerősünk, Ildi, régebben írt ide a fórumra is, de mióta költöztek nincs internetük.
Gyerekdoki kérdésben nem tudok segíteni, mert nem azon a részen lakunk, a mi orvosunk nagyon aranyos, és rendes.

Kriszti
bdkriszta
 
 


Kriszti, és a ti orvosotok merre van? Központban?

Közlekedésileg valóban olyan rossz a Pesti út ahogy mondják? VAgy javulóban van?

Bocsánat a sok kérdésért de sajnos egyáltalán nem ismerjük a környéket és sajnos ismerős sem lakik ott, hogy esetleg tudna felvilágosítást adni.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Szia!

Igen, a Ferihegyi úton van a gyerekrendelő ahová járunk. Nem azt mondom, hogy ő a tökéletes orvos, de ahhoz képest, amiket hall az ember, nagyon rendes.
Most voltunk kórházban a nagyobbik fiammal, májusban, és után ő ajánlotta fel, hogy ne vigyem be a gyereket a rendelőbe, még az egészséges rendelésre se, hanem inkább kijön megnézni.
A pesti utat mi nem nagyon használjuk, elég forgalmas, de kifelé a városból ritkán megyünk, inkább csak hétvégén, akkor meg nem olyan vészes.
bdkriszta
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: