Új privát üzeneted érkezett!

Enikö! engem kénytelen volt bevinni a mentö mert mondtam a frérjem nincs itthon, tel. elérni nem tudtam (itthon hagyta) én meg megmozdulni sem birtam a fájdalomtól. Igy végül kijött a kocsi, igaz közölték a hordággyal nem férjek el a lépcsöházban, le tudnék-e menni. Végigkinlodtam. Utána tudtam meg ezeknek van székük is pont ezért Kép
Szerintem szülö növel nem merik megtenni hogy nem mennek ki.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Enikő! Igen, ha eszembe jut.

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Dancsi: Hát én nem tudok tanácsot adni. Bogi se akart szopni, egyszerűen nem fogadta el a cicit. Én is elejétől fogva fejtem, de a végén már a lefejt tejet sem fogadta el, csak a tápszert. Aztán áttértünk a rendes kajára. Bogi akkor kb 5-6 hónapos volt. 8 hónapos koráig fejtem (én marha, többet sose csinálok ilyen hülyeséget), de a lefolyóba végezte az egy fagyasztónyi lefejt anyatej! Mindig kínáltam de nem fogadta el. Figy sztem írj Ágcinak mélt agi@pro.hu és kérdezd meg tőle mit tegyél. Ő biztosan tud segíteni!

Angi: Én is csináltam már ezt a joghurtos megoldást, de így terhesen még nem. Szted lehet? Te mikorra is vagy kiírva?

Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 

 
 

Enikő,

A sírás határán állok, főleg, mert újból kezdődnek a cseszegetések. Kép Kép
Tudom, hohy jót akarnak a sógórnőmék, meg az anyósom is, de szegényt az előbb jól elküldtem a fenébe, majd kérhetek bocsátatot tőle, tényleg bunkó voltam. De az én gyerekem, és én érzem, hogy mi a jó neki. Azt mondták, hogy éheztessem ki jobban, de könyörgön, ha este 9-től kibírja kaja nélkül reggel 4-5-ig, akkor jobban hogyan éheztessem szegény babát?! Meg most is evett 8-kor, majd fél 1-kor, ez majd 5 óra, és még csak 7 hetes!!!!!

Piszkálnak a tápi miatt, de semmi baja nem lesz tőle a babának. Ha ez kell neki, akkor ezt kapja és nem szenvedünk. Meg ilyen tanácsokat adtak, hogy ha nem cicizik éjjel, meg hajnalban, akkor menjek vele sétálni. És akkor mikor aludjak? Az is csak a tejci rovására megy, ha totál kikészülök, nem? Akkor inkább a kritikus időben adok tápit és kész. Persze könnyű annak, akinek annyi teje volt,hogy a lefolyóban kötött ki.

Most szopizott, de nehézkesen ment, fel-felsírt, 1 perc szopi, 5 perc vigasztalás, járkálás.

Jaj, lányok! Aki azt mondja, hogy a szoptatás a legklasszabb dolog a világon, az sosem kínlódott vele!

Nem is tudtam, hogy te is kínlódtál Bogival!
Vendég
 


Sziasztok!

Karmen, jobbulast a hugodeknak!
Mi megyunk szombaton uszni, remelem talalkozunk.
(Es Anitaekkal is.)

Melinda, nagyon helyesek a hugodek, es Lottika is aranyos a szep rucikban.

Eniko, remelem hamar elmulik a rosszulleted. Azt mondjak, hogy kb a 12. hetig szokott tartani, de nekem is kb a 18-ig tartott. Igaz en nem hanytam, csak emelyegtem.

Dancsi, nem ertem miert adsz tapszert Jocikanak, foleg igy, hogy van eleg tejed. Lehet, hogy 1x-2x nem fogadja el a tejet, de ez sok babanal elofordul. Talan Agci tud valamit tanacsolni.

Angi, szerintem kerdezd meg a dokit, vagy Evat az uszassal kapcsolatban. Nekem tobb olyan imerosom is van, aki terhesen jart uszodaba. (Ajanlani viszont nem merem.)

Meso, Pankanak tovabbra is jobbulast kivanunk!

Kristof eppen alszik, ugy latszik vegleg atalt a napi 1 alvasra. Uj nevunk van: Apa=Aba, Anya=Ada

Agi
agi77
 
 


Dancsi, na akkor most ram is haragszol! Kép

Agi
agi77
 
 


Ági,
de ha nem fogadja el, az anyatetet, akkor hagyjam éhezni?
Vendég
 


Dancsi, tedd, amit jonak latsz, en nem szolok bele.

Agi
agi77
 
 


Dancsi, igazabol Te ismered a gyerekedet, nyilvan jot akarsz neki.
Es elimerem, hogy fontos, hogy az anyuka nyugodt legyen.

Agi
agi77
 
 


Dancsi! ELhsizem, h ki vagy borulva!
DE! Áginak igaza van! Nem kellene tápszert adnod, elég, sőt sok tejed van. Ugye nem gondolod, ha 80mlt le tudsz fejni, akkor nem elég a tej?
Képzeld, Virág tegnap alig evett vmit. És Én már mérni sem tudom a mennyiséget, hacsak nem vonalzóra teszem a kajátKép. De mit csináljak, megértem, h meleg van, nincs étvágya.
Ha most tápszert adsz, végképp elronthatod ITT ezen a ponton a szopitKép. A helyedben felhívnám az LLLt. Nagyon kedvesek, segítőkészek.
Ha 1-2napig, vagy hétig kevesebbet, ritkábban eszik, az nem baj. Mi sem eszünk mindig azonos mennyiséget. Most másra koncentrál, nem a növögetésre, hanem mittomén az értelme fejlődik.

Megértem a lelkiállapotod, a tanácstalanságod, a tehetetlrenséged, stb... (anyóssal ne foglalkozz, majd bocsánatot kérsz, engem is MINDENKI halálra idegesített), de ne Rám, vagy RÁjuk hallgass, hanem beszélj szakemberrel. Írhatsz itt a babaneten is van vhol LLL topic tuti, vagy keresd meg Ágcit, de most hidd el, épp rosszul döntesz!

Tudom, h nehéz, de próbáld kicsit lazábban kezelni a kajadolgot. NEm fog kiszáradni! Kép közhely:"kaja mellett nem lehet éhenhalni". És ez nagyon igaz. Nem lesz semmi baja, ha esetleg 1hét sztrájk miatt nem hízza meg ezennel a 200grammot, csak 100at, esetleg semennyit. Ez nem lóversenyKép

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Valaki elküldené nekem Ágci számát? Ő is szegedi?
Vendég
 


Ági,
nem haragszom én senkire, méghogy rád Kép csak az adott helyzetre! De fő az optimizmus, majd csak rendbejön.

Angi,
engem nem is a hízása érdekel, a doki szerint 1 kg-val többet hízott eddig,mint az átlagos Kép, hanem igenis bánt, hogy nem fogadja el a cicimet, amikor az a legjobb neki. Miért jobb neki a büdös tápi, mint a mamája tejcije?
Vendég
 


NAlátodKép)
Ezért ne bánkódj, holnap, vagy 3nap múlva majd elfogadja. KEzd kinyílni, minden érdekes. De ha többször adsz neki cumiból, akkor megszokja, h azt nem kell annyira szívni, mindig egyformán jön belőle a tej, és később egyáltalán nem fogadja majd el a melled.

NEked sok tejed van, Józsika egészséges, nagy baba, most nem igazán éhes. Van az úgyKép
NYUGI!

(sajna nem tudom Ágci számát, remélem jelentkezik)

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Jó, hogy vagytok, ti mindig megnyugtattok. Most is bőgök, na megyek inkább aludni, Józsika is elaludt végre (egy szál pelusban alszik, gondolom melege is volt, azért nyűglődött).
Vendég
 


JAjjTe! ALudj, pihenj!
Annyira visszajön Nekem az érzés, el sem tudom mondani. Most meg baromi határozottan megyek neki a második menetnek, remélem bejön a magabiztosságomKép. HArmadjára a nővérem pedig kirázza a témát a kisujjából. Mint GerikaKép. Szóval vigasztaljon, h legközelebb könnyebb lesz, és lazulj el kicsit! Kép
AMúgy meg ügyes vagy nagyon, az elkeseredettséged, bizonytalansáégod azt bizonyítja, h jó anyuka vagy, aki a legjobbat akarja a babájának. és ez a lényeg!

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Dacsi!

Írtam mélt!

norcsi
norcsisze
 
 


Ezt találtam a Babaneten, nálunk is ilyesmi van, de a sírás után általában nem kell a cic. És a doki is ezt mondta ma, hogy erre gyanakszik. Megvizsgálta a babát: makk egészséges.

Kérdés:
Kislányunk 7 hetes és 1-2 hetente szopás közben behomorít, elcsavarja a kis fejét és befeszíti a lábát. Görcsösen sír, erőlködik kb.5-10-percig. Mi lehet az oka?
Válasz:
Kislányuknak nagy valószínűséggel hasgörcsei vannak, azért hagyja abba a szopást. Ez nem ritka jelenség, amikor a baba szopni kezd, gyakran hallható a belek mozgása. Rendszerint a csecsemő székletet is ürít ilyenkor. Egyes esetekben ez görcsös fájdalommal is járhat. Éppen ezért szoktuk ajánlani a görcsoldók némelyikének beadását már a szopás előtt. Talán az érdemel fokozott odafigyelést ebben az esetben, hogy ez csak kb. öthetes korban jelentkezett, holott a hasfájás már a hazaérkezés után meg szokott jelenni arra hajlamos babáknál. Ennek lehet oka az, hogy a szopott mennyiségek megemelkedtek, vagy az sem kizárt, hogy a tejelválasztás valamiért csökkeni kezdett, és a tej nem jön olyan ütemben, ahogy a baba ezt megszokta. Ez utóbbi is heves sírást, a szopás abbahagyását válthatja ki. Ha az anya netalán menstruálni kezd, az akár hasfájást, és mennyiségcsökkenést is egyaránt okozhat. Vizsgáltassák meg babájukat gyermekorvossal, és az esetleges görcsoldást, amennyiben az szükséges, beszéljék meg vele.
Vendég
 


Sziasztok,
Nagyon szépen köszönöm a sok sok tanácsot, végül úgy néz ki megoldódott a szopi sztrájk. Kép Kép Kép

Tegnap óta újból adom a papaverinest, ez egy görcsoldó. HA újból rosszra fordul a helyzet, akkor felhívom Ágcit, köszi mindenkinek a telefonszámot.
Vendég
 


Dancsi! Örülök a sikernek.

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Szuper!!!

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Nem zabálnivaló, ahogy tömi be a kezecskéjét és cuppog nagyokat? Pedig nemrég kajcsizott. Kép Kép


KépKépKépKép
Vendég
 


Ha Virág felébred, kiveszem, összebújunk, és látványosan kiveszem a cumit a szájából, és visszadobom az ágyába. Már elég régóta. Nem veszi zokon, és ezzel próbálom jelképezni, h a cumi alváshoz van.

Tegnap du felébredt, kivettem, hozzámbújt picit, majd kivette a cumiját, és bedobta az ágyába. Annyira okos, h megzabálom!!!

:DDD

Asszem megbánom még ezt az ágyrácskivételt. Alvához visszarakjuk, de a büdös kölke tudja, melyiket lehet kivenni. Hallom, h csörög a rács, bemegyek, a lány kint ül az ágy mellett (!!nem benne), és kardozik a ráccsal. Eszem szívét, megzabálom. Csak remélni tudom, h ebből nem lesz rendszer. 126odjára már nem lesz ennyire vicces.

De milyen okos nem? Mindig meglepődöm rajta...

És ma tetézte azzal, h hallom, dumál. Mondom felébredt... Hallgatózok az ajtónál, tök csönd. Hm, csak benézek: ül a szoba közepén!!!, és issza a vizétKép

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Angi,
nővérem 3 éves Marcija úgy kilazította a rugókat, hogy már vissza sem lehet tenni a rácsot.

és igen, a kedvenc játéka a kardozás: a rácsokkal. Volt már bünti e miatt, szóval jók a kilátásaid. Kép Kép


kaja előtti nyál gyűjtés:


Kép


Kép


PUNK Joci:

Kép
Vendég
 


Dancsi: Nagyon édes Józsika KépKép Ez a hajszerkezet az alsó képen KépKép És én is nagyon örülök,hogy rendeződött a szopiügy!

Angi: naggyon-naggyon ügyi Virág és tényleg okos Kép Ne aggódj, pár hét és túl fog járni az eszeteken. Majd önállósul, aztán loholhatsz és pakolhatsz utána KépKép

Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Dancsi, en is orulok, hogy minden ok. Az biztos, hogy ilyenkor konnyen kiborul az ember. (en isKép) Ha lattal volna mennyi orjongtem a hulye rokonok miatt.
Ja es nagyon aranyos Jocika! Kép

Angi, nagyon ugyes Virag! Bocsi a telefon miatt, a 30-ast hasznalom, csak sokszor le van nemitva.

Agi
agi77
 
 


Sziasztok!
Végre idejutottam. Tomikám ugyanis néhány napja változtattott az alvási szokásain.Fürdés után (7-8 között) szopi közben bealszik kb. fél órát, uána fölébred, és csinálja a műsort. Mintha fényes nappal lenne. Beszélget, rugdalózik, szóval teljesen fölébred. Tegnap fél 11-kor tudtuk nagy nehezen elaltatni.
Ma elmaradt a cicin való elalvás, így fél 9 körül elaludt. Ráadásul mostanában éjjel 1-2 óra felé ismét fölébred. Remélem, hogy csak átmeneti állapot, és lassan visszatérünk a hajnali ébredésre.
Nálunk jó világ van, mert hétfőtől Gábor szabin van, a kocsink a szerelőnél, úgyhogy egy csomót sétálunk.Vasárnap meg megyünk Mohácsra. Már nagyon várjuk.
Ti és a babáitok hogy bírják a meleget? Tomika egyelőre egész jól. bár nagyon izzad szegény.
Tegnap este apával a nagykádban fürödtek!!! Nagyon aranyos volt Tomika: először félt, de a végén már nevetett is (a kiskádban a fürdést mindig végigneveti).Most egy ideig megint a kádjában fürdik, nem akarjuk nagyon hirtelen átszoktatni. De ott meg állandóan mocorog, rájött, hogy a lábával el tudja rúgni magát, és ficánkol, mint a halacska. Nem egyszerű a fürdés.
Tomika sokszor szopik most a melegben, de megint csak 110 grammot hízott (múlt héten 90-et). De nem is csodálom. Állandóan mozog, ledolgozza.

Erika!
Benedeknek boldog szülinapot!

Karmen!
Jobbulást tesódéknak.Tudják már, mi a bajuk?

Dancsi!
Örülök, hogy Józsika rájött, hogy a telcsi az igazi. Nagyon aranyos a képeken. Tomika is mindig a szájában tartja a kezét. A frizurája is nagyon tetszik.

Melinda!
Gratula húgodéknak! Nagyon csinos volt Lotti az esküvőn.

Angi!
Virág tényleg nagyon okos.

Ági!
Én csak az anyukámmal szoktam vitatkozni, mert ő is mindig attól fél, hogy Tomikának kevés a tej. Ha nyűgös, azért, ha sokszor szopik, azért, ha nem alszik, azért, most meg, hogy kevesebbet hízott, azért. Tudom, hogy jót akar, de egyszer régebben én is kiosztottam szegényt. igazából megértem, mert a mi babakorunkban már szinte elképzelhetetlen volt, hogy valaki csak szoptassa a babáját.
De azért igyekszem magam visszafogni, mert egyébként rengeteget segít, de ő már ilyen.

Jó éjszakát!
Tünde+Tomika

Itt egy új fürdős kép:
Kép
ptünde
 
 


Meg egy kópés:
Kép

Most már tényleg jó éjszakát!
Tünde+Tomika
ptünde
 
 


sziasztok lányok!!!!

Hát én totál ki vagyok akadva!!!!!

A babaszobán hirdetett egy csaj, hogy 4 gyerekével (3éves, 1 éves, 2hetes ikrek) egyedül maradt, mert meghalt a férje....és segélycsomagokat kért. Sokan küldtek is neki!!!

És most derült ki, hogy más nicknéven, meg más oldalakon árulja azokat a ruhákat, amit ingyé kapott!!!!!!!!!!!!!!

Persze mi is küldtünk neki csomagotKépKépKépKépKép

Még egy: nincs valamelyikőtöknek olyan mózese (asszem Pegperego van ilyen meg még vmi)
amit be lehet kötni biztonsági ülésként az autóba?? Mert Anna fekvőgipszével nem fog tudni ülni, és sűrűn kell kontrollra vinnaiKép
Csak kölcsönbe kellen!!!
Ha vmelyik ismerősötöknek van, kérlek szóljatok pár szót az érdekünkben!
Előre is köszi


még egy: Anna lába javul, tegnap raktak rá nagyobb súlyt, már szép egyenes, nem olyan görbe mint volt, és az 5 centis hosszkülönbség is majdnem eltűnt már. Holnap megyünk röntgenre, kíváncsi leszek mi lesz.

Jó éjt

Zsófi

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsófi! Sajna nem tudok segiteni, senkinek sincs ilyen. Végre hazamehet Anna?
Engem is felháborit hogy másokat kihasználnak egyesek. Az ember tényleg szivböl segitene, és akkor ezzel visszaélnek. Ezek után aki tényleg rászorulna az meg csodálkozik miért nem mer a másik segiteni majd!

Tünde,Dancsi! Nagyon helyesek a kissrácok!

Tünde! még nincs meg tesomék eredménye, ez több nap. De tesom valszeg 7végén hazamehet, a férje még biztos tovább lesz bent.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Dancsi, TÜnde! Nagyon édesek a babák, és eszméletlen ütemben fejlődnek!!! Nektek fel sem tűnik, mert mindennap látjátok Őket, de Tünde ezen a fürdős képen Tomi már kész nagyfiúKép. Haláli Józsika haja:D

Zsófi! Ez elképesztőKép(((. Nagyon durva, a hideg is kirázott!
Sajna nekünk sem volt mózesünk.

Ági, ugyan semmi bajKép

Mi majdnem minden nap megyünk Tesómékhoz, kertes házban laknak Tápén, van kutya, és most vettek egy szuper medencét. Virág mind2t imádja, homokozó is van természetesen, úgyhogy remekül elvagyunk. NEmsokára viszünk oda Virágnak is ágyat, akkor du is maradni tudunk. hangosan sikong, nevet, kacag a medencében, és köszöni, nem kell neki az úszógumi, sokkal jobb, ha anya görnyedt háttal tartogatja:D

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Karmen! Szegény tesódék! Mihamarabbi gyógyulást!!! (gyerekek hogy viselik?)

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Végre folytatta a párom a történetünket. Akit érdekel, megtalálja a www.kissvirag.hu oldalon.

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Angi: Elolvastalak. A párod elmehetne írónak, olyan kedvesen és meghatóan tud fogalmazni! Ügyes! Mért nem adjátok ki könyben a történeteteket??? Sztem lenne rá érdeklődő.Kép A hintás kép naggyon klassz! Jó fej kiscsajszi lehet ez a Virág. Tényleg azt tudjátok már, hogy kistesó fiú lesz vagy lány? Összesen hány babát szeretnétek???

Anyukám meglepte Bogit (és bennünket is) egy ággyal. Tök szép nagy ágyikót kapott a kisleány.200x120-as. Olyan ágy, hogy ha majd meglesz kistesó, elférünk rajta, mindketten. Addig meg Bogi a párommal fog aludni, vagy még nem tudom. Szerintetek, hogy legyen majd? 2 szobás a lakás. Egyik Bogi szobája másik a mienk. Ha meglesz kistesó hogy aludjunk. Figyelembe véve azt is, hogy Boginak nem a párom az édesapja, de apjaként szeretiKép Szóval nagyon szeretik egymást! Nem tudom egészséges lenne-e az, ha én a picivel aludnék a Bogi szobájában, Bogi meg a párommal?? Hogy legalább ők tudjanak pihenni! Ti ezt hogy csinálnátok???

Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Könyv nem lesz, de megkeresték már, egy könyv részeként ki lesz advaKép. Köszi, átadom neki.

Én nem tudok a párom nélkül aludniKép. Nálunk úgy lesz, h szerzünk rövid időre egy mózest. Ameddig pici, és többször kel éjjel, addig ott lesz mellettünk, éjjel csak kikapom, lefekszem, és megszoptatom. Utána, ha mondjuk éjjel már csak 1szer eszik, akkor megy a gyerekszobába a tesóvalKép. Sokat olvastam erről, állítólag hamar megszokják egymást, és nem zavarják egymást alvás közben. Az első variáció az Én kényelmem miatt lesz, mert nem aakrok botorkáni éjjel 3szor.
Aztán majd a gyakorlat lehet, h rámcáfol:D. Meglátjuk... Ja, nálunk másfél szoba van, mi a nappaliban alszunk, szóval napközben Bogica a kiságyban alszik majd, a gyerexobában. Aki kislány lesz, és druszája a Te BogidnakKép

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Angi: Kép Zseniális névválasztás Kép Alvás ötlet is jó! megfontolandó!Kép
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Angi! a pici 3 hónapos ö nem fogja fel az anyja nincs ott, a mamával laknak és amugy is sokat van veele. A nagyobbik meg anyuéknál van, mindig mondjuk anya dolgozik. Igy most jol érzi magát.
Az én tesomék is Tápén laknak.
Szerintem is gyönyörüen is a férjed nekem sose volt erösségem az irodalom.

Orsi 5900g! most amikor nem szokott sokat enni több mint reméltem.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Az igenKép). Szépen hízogat a lány.

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Sziasztok

Nagyon szépek a babócák. Kép

Angi, aranyos a kiságyas történet, Virág nagyon ügyes. Kép

Karmen, gratulálok, ez már majdnem duplasúly. Kép

Lányok, nektek meddig hullott szülés után a hajatok? Az enyém még mindig nagyon hullik, tudom ilyenkor hullik ki az is, ami a 9 hónap alatt megúszta, de azért abbamaradhatna már.

Gigi
gigi1
 
 


Zsofi, durva, amit az a csaj muvel!
Sajnos nekunk sincs mozesunk.

Karmen, jol belelhuzott Orsika! Kép

Tunde, edes Tomika! Kép Lattunk Titeket tegnap a jatszon, eppen beszelgettetek valakivel.

Gigi, nekem meg mindig hullik a hajam, nem is kicsit. Kép

Angi, nagyon jo olvasni ezeket a sorokat!

Mi ma is voltunk uszni, Kristof nagyon elvezte, csak hamar elfaradt. (en is) Legkozelebb szombaton megyunk. Jon meg valaki?

Agi
agi77
 
 


Agi: Hova mentek usziba és mennyibe kerül a belépő?

Gigi: örülök, hogy jelentkeztél.Kép A hajam nekem kb egy évig hullott még szülés után. Lenne kedvetek Virággal elsétálni hozzánk? Eléggé pocsékul vagyok és nem szivesen teszem ki a lábam itthonról.Kép Csak ha nagyon muszáj! Bogi most mamáéknál van, és ma pölö nem is voltam még kint. Émelygek, hányingerem van. Egy deka kedvem sincs kidugni az orrom a hüsi lakásból!

Karmen: Naggyon jó súlyban van Orsika! Tegnap voltak a barátnőmék a kislányukkal. Február végén született 3 kilóval. Most 8 kilós, kis sózzsák. Tiszta hurka, nem látszik a nyaka a hurkáktól, olyan mintha egybe lenne a fejecskéje a testével. Az már nekem egy kicsit durva volt Kép Lehet, hogy csak én nem vagyok hozzászokva a dundi babákhoz! Kép

Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Hát nagyon örülök hogy Orsi kicsit hurkásabb lett. Erre tényleg nem számitottam, pedig nem eszik ám többet szerintem.

Gigi! 1 hónapja nekem is nagyon hullik a hajam!

Ági! elvileg szombaton festünk ha mégsem akkor megyünk. Kérdésem lenne. Elkérte a csaj az 1000 Ft-os belépöt? mert nekem ingyen lenne amugy az uszoda és tesom szerint régen nem kellett odaadni neki.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Eniko, a sportusziba jarunk, 550 a felnottejegy, 650, ha babauszasra mentek szombat delelott(ebben benne van 1 felnottjegy + az okitas). Lehet, hogy megsem megyunk, mert szorcsog Kristof. Kép Bar sztem ez inkabb a legkonditol van. Remelem hamar elmulik.

Agi
agi77
 
 


Sziasztok csajok! Kép
Egy ismerősöm, egy másik fórumon érdeklődött,hogy Szegeden hol lehet Bionet termékeket kapni. Sajna nem kapott választ. Ha esetleg tudnátok segíteni, megköszönnénk! Sürgős lenne! Egy nagyon pirosKép babapopsi várja, hogy meggyógyítsa ez a Bionet krém.....
Köszi szépen!
Szép estét!Kép
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Enikő,

Piros popóra nagyon jó az Alsol kenőcs, Józsika popsiját pár nap alatt rendbe tette. A barátnőd esetleg ezt is kipróbálhatja.

Ti milyen popsikrémet használtok? Én most a csukamájolajast, irtó halszaga van az egész babának tőle, de nagyon jó krém, csak büdös.

Én azért nem adok soha senkinek pénzt, vagy adományt, mert nem hiszek bennük. Rengetegszer becsöngetnek, de mindig elküldöm őket. Aki akar, az tud adakozni egyéb módon is, úgy, hogy tudja, hogy biztos jó helyre megy a pénz.

Képzeljétek, Józsika tegnap megint sztrájkolt, nem akarta megint elfogadni a cicimet, de az üveget sem. Összesen 5-ször szopizott, egész nap ordított, gondolom úgy elfáradt, hogy este 10-reggel 6-ig aludt. Nekem pedig fájt a fejem - gondolom a fáradtságtól - és pont ilyenkor nem tudok éjjel aludni. Kíváncsi vagyok a mai napra.

Tegnap este nagy-nagy küzdelem árán sikerült megszoptatni 1,5 óra alatt, és a vége az lett, hogy elengedni nem akarta, bealudt cicin úgy, hogy még a körmeit is le tudtam vágni (most először).

Angi,
a férjed tényleg nagyon szépen ír. Mi a szakmája? Nem informatikus?
Vendég
 


Dancsi! Én boraxos krémet használok.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!
Megint sokat nőttek a gyerekek, igaz?:-)

Mi tegnap voltunk a 15 hónapos oltáson, szegény Lucát nagyon megviselte. Szerencsére nem lázasodott be, bár szóltak, hogy 10 nap múlva várható meg a pöttyök is.
Én nem vagyok orvos, valszeg nagyon elfogult is vagyok, de számomra úgy tűnt, hogy az az injekciós tű nagyon mélyen ment a karjába, piszkosul fájhatott.

Egyébként az evéssel nálunk is gondok vannak, reggelire ma is csak 2 dl babatejet volt hajlandó elfogyasztani.

Enikő, úgy emlékszem bionet termék van a sas gyógynövényházban is, nem?
Sőt, mintha akcióznák is valamelyiket.

Ági, neked mi a véleményes a sportuszis babaúszásról?
Nekem kizárólag rossz, de ez 1 éve volt, változhatott.
B
babamama
 
 


Sziasztok! Lányok akkor ti végül is beadatnátok a bárányhimlő elleni oltást a gyerekeknek???
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Eniko, en a gyerekdokit fogom megkerdezni, hogy ajanlja-e.

Babamama, szegeny Luca! Remeljuk nem lesz baja.
Tudom, 1x irtal a rossz tapasztalatidrol. Mi az oltozot csak a vegen hasznaljuk, az oktato kedves, es igazabol csak pancsolni megyunk. Kristofnak tetszik, es ez a lenyeg.
Bar most folyik az orra, bizos kihagyunk nehany alkalmat. Voltunk dokinal, kapott nyakoldot, meg orrcseppet.

Dancsi, mi is boraxosat hasznalunk. Kristof is sztrajkol, meg a kedvenc kajaibol sem eszik rendesen.

Karmen, egy ferfi szedi a penzt azoktol, akik babauszasra mennek. Ott ul lent a bejarat mellett. Apanak meg fent kellett vennie jegyet. Az oktato nem kerdezte, hogy kifizettuk-e.

Agi
agi77
 
 


Sziasztok!

Engem is érdekelne a babaúszás. Hány hónapos kortól lehet? Mit kell vinni? Pelus? Anyuka is fürdik ilyenkor? Víz tisztasága?

Gabici
gabici
 
 


Biztosan az időjárás miatt sztrájkolnak a kölykök. De ma eddig minden Ok. Mindjárt kaja van, hát kíváncsi vagyok, az a baj,hogy már én is rettegek ahogy közeledik a szopi, a baba pedig biztosan érzi ezt.
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: