Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Mindenkinek!

Úgy remélem, hogy mindenkinek kellemesen teltek a Karácsonyi Ünnepek!

Nahát, szia kedves Ismerős! A gondolatod jó, mi vagyunk azok! Üdvözöllek itt a társalgóban! Hallottam már a Ti híreteket is, örülök! Szóval, kisfiatok lesz? Gratulálok Nektek!
Te hová jársz dokihoz? Mivel nem tudom olvastad e az előbbieket, de én még nem 100%-ban döntöttem a hely szempontjából, bár egyre erősödik a Szekszárd vonala!
Épp holnap megyek 16.heti vérvételre, majd utána megint a dokihoz. Már alig várom, hogy újra láthassuk a Picikénket!
Örölök, hogy végre van személyes ismerős itt a társalgóban!
Továbbra is vitassuk meg mindekivel a babavárás örömeit!
üdv
butterfly
 
 


sziasztok,

üdv Evike! :-)
Ma voltunk UH-on és örömmel jelenthetem, hogy egészséges, mindene megvan, és KISLÁNY van a pocakban :-) Egy szuper aranyos, alapos dokibácsi volt, István és apa is végignézte a videót, megint van fényképünk, dvd-énk, és minden kérdésre válaszunk :-) István olyan édes volt először mondta hogy anya nem! azt hitte fáj amit a dokibácsi csinál de mindenki megnyugtatta hogy csak benéz anya pocijába és nézze a tv-én a kistesót! Szóval Csengénk lesz ha minden igaz és nem csak megviccel minket :-)

Butterfly, mielőtt végleg döntenél javaslom első gyermek előtt próbálj meg bemenni a mindkét kórházba és ,megnézni a szülőszobát illetve a kórtermeket. Hidd el ez nagyon sokat számíthat a döntésnél! Szekszárdon volt várandósok délutánja ahol mindezekre volt lehetőség és nemrég kalocsán is tartottak, és elméletileg bármelyik szülésznő vagy doki köteles ,megmutatni ha megkéred rá!

ja egyébként megérkeztünk Miskolca István mamázik ezerrel, nagyon jó világ van Rá, megkapta a második ajándék adagot is :-)

Megyek mert nagyon elfáradtam ma, írjatok ha van egy kis időtök.
Üdv Mindenkinek!
Boldog Új Évet!

Kati
Kép
Kép
eszikati
 
 


Sziasztok!

Butterfly: én Kalocsán fogok szülni, sokat vacilláltunk az elején mi is, de nem bántam meg, hogy így döntöttem. Főleg azért mert nálunk adódott egy kis gond a 17. héten és 2 hetet kórházban is voltam. Akkor nagyon jó volt, hogy nem kellett messzebbre menni és 5 perc alatt bent voltunk a kórházba.
Nekem egy Kiskunhalasi dokim van Elek Vidor. Jelenleg ő és egy másik doki jár még ide Halasról. Nagyon dicsérik őket, rengeteg Halasi és Kiskőrösi kismamát hoztak magukkal.
Kalocsán január 8-án este 17:30-tól lesz úgymond nyílt nap és mindent megmutogatnak, ha szeretnél nyugodtan velem tarthatsz.
UH-ra a Malbaskihoz járunk de maszekon. Ott nagyon rendes, én rosszat nem tudok rá mondani. A 2 hét alatt a kórházba is minden doki rendes volt nagyon odafigyeltek ránk.
Mostanra talán kinőttük a problémánkat, de havonta UH-goznak és megyek a dokimhoz. Hát reméljük, hogy most már nem lesz semmi gond.
Szóval mi így állunk.
Remélem tudtam segíteni.
Hali
B.U.É.K. mindenkinek!
:wink:

Kép
evike79
 
 

 
 

Sziasztok!
Köszönöm a jótanácsokat! Évi: nagyon jó hogy írtad ezt a nyilt napot, akkor veled tartanék ha nem okoz gondot! Majd a későbbiekben megbeszéljük, hogy hogyan koordináljuk le ezt?
Legalább akkor egy tapasztalatom már lesz, és látok is valamit! Ez most jól jön a nagy bizonytalanságban :-)
mindenkinek Boldog új évet kívánok!

üdv, Butterfly
butterfly
 
 


sziasztok,

Kismamik csatlakozhatok 8-án? mert a múltkor lemaradtam és szívesen mennék, legalább találkoznánk :-)

Üdv
Kati
eszikati
 
 


Sziasztok!

bárki csatlakozhat hozzánk, csak a részvételi szándékot előre kell jelezni ezen a tel.számon: 20/2966-256

Puszi mindenkinek!

Kép
evike79
 
 


Helló mindenki!

Boldog újévet kívánok! :D

Kép
Kép
timcsy76
 
 


sziasztok,

Evike köszi az infot ez tegnap nekem is eszembe jutott, hogy az előzőnél is be kellett jelentkezni, de legalább a telefonszámért már nem kell szaladgálni :-)

Boldog új évet Mindenkinek!!!!

Puszi
Kati
eszikati
 
 


Sziasztok!

Már többször olvasgattam az írásaitok. Szeretnék én is csatlakozni, ha még lehet.
Kiskőrösi vagyok, de Kalocsán szereztnék szülni.
Március 21-re vagyok kiírva.
banokla
 
 


Sziasztok!
Üdv az újaknak!

Mindenkinek BOLDOG ÚJÉVET KÍVÁNOK!
Móni
kreony
 
 


Kép
kreony
 
 



Sziasztok Mindenkinek!

Mindenkit köszönök az új évben!
Először is Eszikatinak gratulálok a kislányhoz, biztos nagy élmény volt nektek, hogy a kisfiatok is láthatta a kistesót!
Mi is voltunk tegnap mozizni a babánkat, megint láthattuk és mekkorát nőtt a 3 héttel ezelőtti UH-hoz képest. :-)
De a legjobb az, hogy a dokibácsi azt mondta, nagyon aktív a baba és minden rendben van!
Akkor jövő csütörtökön találkozzunk ezen a nyílt napon, hétfőn fel fogom hívni ezt a telefonszámot amit Évi megadott és bejelentkezek!
Én is örülök, hogy akkor legalább személyesen is megismerkedünk!
Addig is mindenkinek jó pihenést itt az újév elején (azt mondják, amilyen a kezdet, olyan lesz a többi hónap is)

üdv, Aliz
butterfly
 
 


Búék mindenkinek!

Üdvözlet az újaknak. Jó, hogy így szaporodunk.

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


Sziasztok!

Lenne egy pár kérdésem azoktól akik már szültek Kalocsán. Én Gergőt Halason szültem, de a doki, akinél szültem ő már nem vállal szülést, ezért kellett másik orvos. Most a dokinőhöz járok. Tehát nem tudom mi hogy működik Kalocsán.
Tehát:
- adnak kórházi hálóinget?
- babának pelust, popsitörlőt, textil pelust?
- szülés után betétet?
- és mi igaz abból, hogy a dokinő nem császározhat?
- a szülőszobák hány ágyasak?

banokla
 
 


Sziasztok!
Üdv az újjaknak!

banokla!
adnak kórházi hálóinget.
a babákat ellátják.
szűlés után,betétre ne számíts.
a dokinő két barátnőmet is megcsászározta,csak nem szívessen teszi.
2szűlőszoba 1-1 ággyal+a császáros műtő.

Ha van még kérdésed írj nyugodtan. :D

eszikati!Gratulálok a kislányhoz!!! :D Van már nevetek?
Pussz mindenkinek! :D

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Sziasztok!

Kati:gratulálok a kislányhoz.

Többi kismami jól van?
Szilveszter,hogy telt nektek?
Mi csendesen szilvesztereztünk.Sógornőmék voltak nálunk,kártyáztunk,beszélgettünk.Az én kicsi fiam is fent volt 1/2 1-ig.Egyszerűen nem akart addig aludni.Noémi 1-ig óráig volt fent. :roll:

A ti csemetéitek,hogy viselik,hogy nem lehet sokat kint lenni?

Móni
kreony
 
 


sziasztok,

éppen pakolunk, ebéd után irány Kalocsa !Már megint utazunk :-(

Timcsi, a név már a fogantatás előtt megvolt fiúnak lánynak egyaránt :-) Ha valóban kislány akkor Csenge lesz :-)
na megyek mert ezerrel készülődés.

Üdv
kati
eszikati
 
 



Sziasztok!
butterfly!Örülök,hogy nálatok is minden rendben! :D

Kreony!Nálunk egyfolytában jövés menés van,még mindig. :D
Holnap pl.keresztelőre megyünk Szekszárdra.Nemtudom Beni majd hogy bírja. :roll:
Még mindig édesek a gyerkőcök :D


Banokla szívessen! :D

Evike79!Szia!Remélem ti is jólvagytok! :D

Eszikati!Nagyon szép neve van a kislányotoknak! :D

LINDI???Mizú?
:roll:

Jó mulatást a nyiltnaphoz nektek!!!! :D

Kép
Kép
timcsy76
 
 


banokla, én a doktornőhöz jártam és ő császározott, mert nem fordult be a baba. Egyáltalán nem úgy tűnt, hogy nem szívesen, még ő vigasztalt, mert én szerettem volna hagyományosan szülni. Többit Timi leírta, az minden úgy van.

Nehezen viseljük, hogy nem lehet kimenni. Utálom a hideget, legalább egy kis hó eshetne.

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


Sziasztok!

Vhencsi!Igen igazad van! :( Mi is szenvedünk idebent!
Alig várom már a havat!!! :roll: Mostmár tetszene a lurkóknak is. :D
De reménykedek,hétfőre már mondták!Akkor szánkós találkozót szervezhetnénk!? :D :roll:




Mindenkinek pussz! :D

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani, hogy keddenként az Uh meddig van?
Vhencsi: köszönöm szépen! Remélem nem kerül rá sor, hogy császárral kelljen szülnöm, Gergőt is simán szültem, igaz 21,5 órát voltam a szülőszobán ,mert nem tágultam. Utánam jöttek be 4-en és mind hamarabb megszült, mint én... Szóval egy kismama mondta, Ő nem a dokinőhöz jár, hoyg a doktornő nem császározhat. Elültette a bogarat a fülembe.

banokla
 
 


Banokla! 14-18-ig keddenként!De 4-kor elmegy a doki kávézni,vagy ha betege hívja,tehát egy magán uh-val jobban jársz.Nagyon sokan vannak és ha nincs protekcíód,akkor részvétem! :(
De azért ne keseredj el jó?! :D

Kép
Kép
timcsy76
 
 


sziasztok,

Banokla, számíts rá hogy mindig rengetegen vannak, a legtöbben már 13 körül odaülnek vagy még hamarabb, és először a saját betegeit hívja be szerintem név szerint csak utána jöhetnek a "földi halandók". Én eddig először majdnem 4 órát vártam, de abban benne volt az is hogy csak 14.45-kor ért oda a doki, utána is 3,5 órát várakoztam, úgy hogy negyed kettőkor már odaültem... szóval 2 napi hideg élelem :-( és első alkalommal csak fél háromig szedte be a papírt az asszisztens nő utána aki jött azt elküldték...

Én ide biztosan nem jövök többet már csak a Malbi stílus amiatt sem, de azt mondják a magánrendelésén normálisabb. Tényleg ő mennyiért csinál UH-ot magán rendelésen? kíváncsi vagyok...

Tényleg Banokla, ti nem is szeretnétek megtudni hogy fiú vagy lány lesz-e vagy csak nem mutatta meg még magát?

Nekem sajna sikerült megfáznom, iszonyatosan fáj a torkom és tiszta takony vagyok, pedig szinte nem is voltam kint a hidegben :-(

A bezártságot mi is rosszul viseljük, nagyon látszik ha nem tudunk egy nagyot levegőzni, olyankor mindig nyűgös a nap.

Vigyázzatok magatokra!
Üdv
Kati

Kép
Kép
eszikati
 
 


Sziasztok!
Először is mindenkinek boldog új évet!
Új vagyok véletlenül tévedtem ide de megérte :) ,végig olvastam minden hozzászólást és tanulságos volt.Rólam annyit,hogy kalocsai vagyok és 6 évvel ezelőtt 2003,01,04-én itt szültem a lányomat császárral a Molnár dokinál.A kórházzal és az ellátással semmi gondom nem volt de az orvos választásom tragikus volt még úgy is,hogy a volt férjem rokona.Most megint kismama vagyok (megint férjhez menetem de most jól választottam :D ),júniusban volt sajnos egy spontán vetélésem 5-6hetes voltam és akkor egy vendégem a doktornőt ajánlotta így hát mikor megint pozitív lett a tesztem a doktornőhöz mentem és nagyon kedvesen fogadott és látszott rajta,hogy szívből örül,hogy megint babát várok,12hetes vagyok holnap megyek a genetikai ultrahangra.Remélem most nem kell csalódnom az orvosomban.Mit gondoltok császár után lehet simán szülni?Olvastam,hogy 8-án lesz nyílt nap a szülészeten ide az apukák is jöhetnek?Mindenkinek szép napot kívánok
!
n.krisztina
 
 


sziasztok!

az UH-n tényleg rengetegen vannak, nagyon sokat kell várni és a sorrendet sem tartják be mindig!
Így nem is tudok jó tanácsot adni!
Eszikati: remélem meggyógyulsz csütörtökig! Én is bejelentkeztem a nyílt napra, úgyhogy találkozunk!
N.Krisztina: örülök, hogy még egy kismamával több van a fórumban. És persze gratulálok!
A nyílt napra bárki jöhet, csak megkérdezik hogy mennyi személy jön! A fentebb lévő telefonszámon jelenkezhetsz és ennyi az egész!
üdv, Butterfly
butterfly
 
 


Először is B.Ú.É.K. mindenkinek!

Üdv az újaknak. Tök jó, hogy szaporodunk.

Kati gratula a kislányhoz. Irigykedem kicsit, de csak kicsit, nekem is minden vágyam volt egy kislány Dani után. (Most van kettő, de már nagyok :lol: )

A szilveszter nálunk is családias hangulatban telt. Dani 11-kor dőlt ki, de mi se sokkal éjfél után.

Mindenkinek ajánlom a Szelidet. Tökéletesen be van fagyva a víz és írtó jót lehet szánkózni, korizni rajta. Egy kis ízelítő:

Kép Korizás Szeliden

Kép Szánkózás Danival

Kép Én :)

Azt nem mesélem el milyen izomlázam van, mert akkor elmegy a kedvetek, de Dani nagyon élvezte, főleg vasárnap mikor sütött a nap is.

Kép
lindika
 
 


sziasztok,

Kriszti üdv közöttünk :-) De jó, hogy ennyi kismami van :-)

Évi, Aliz, Banokla és Kriszti, én is bejelentkeztem, nagy kérés lenne, hogy 17.30 előtt 5-10 perccel talizzunk még a földszinten valahol? Szívesen bemutatkoznék személyesen is, és nem tudom mennyien lesznek már az osztályon, de ott lehet, hogy nem csapódunk egymáshoz, főleg, hogy rólatok még nincs fotó így nincs kihez odamennem, hogy helló te vagy az?! :-) mint ahogyan a legtöbb ismerőst leszólítottam az utcán vagy a munkahelyén az itteni fotók alapján :-))))

Üdv
Kati
eszikati
 
 


ja, Lindi köszi az ötletet, remélem ki tudunk menni, István biztosan élvezné, bár én korit már nem merek húzni, de még nem is jártam télen Szeliden!
Üdv
eszikati
 
 


Sziasztok!

Köszönom szépen az infókat. Holnap megyek uh-ra, protekcióm nincs :( :( Úgy volt hogy a férjem autóval átvisz du. 2-ig dolgozik és utána megyünk. Közben ma beszéltem a dokinővel, és mondta, hogy csak de van bent. (Jó lenne egy úttal letudni, mert egy hónapja voltam nála.) Szóval a jelenlegi állás az, hogy átmegyek de busszal, bemegyek a dokinőhöz, utána uh, és a férjem átjön értem.
Hát az üresjáratban mit csinálok?????????

Eszikati: jobbulást!!!
A második is kisfiú lesz. :D

banokla
 
 


Lányok!

Mi a véleményetek: érdemes választani szülésznőt, vagy csak orvost?? Kalocsán lehet egyáltalán szülésznőt választani?

banokla
 
 


sziasztok!

eszikati: jó ötlet hogy találkozzunk! Igazából én még nem is voltam a szülészeten, így azt sem tudom, hogy pontosan melyik épület az! Így akár már a kórház bejáratánál is találkozhatnánk! Mi Évivel ismerjük egymást, én pedig rájöttem hogy Te ki vagy, mert emlékszem rád, a védőnőnél találkoztunk! Igaz ez is már két hónapja volt! Gyógyulj meg addig is!

üdv, Aliz
butterfly
 
 


Szülésznőt nem lehet választani, az ügyeletes van és kész. Nálam műszakváltás is volt, szerencsére. Egyébként többségük rendes. Akit én fogtam ki, ő elég bunkó, nem sokat nézett rám. És egyet nem ismerek, többiek nagyon segítőkészek.

Kati, ha meggyógyulsz, találkozhatnánk valahol. Jó lenne már kicsit beszélgetni. Akár el is mehetünk hozzátok, ha nincs kedved eddig sétálni, persze csak ha nem zavarunk.

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


Sziasztok!

Üdv az újabb kismaminak! :D

Mi jól vagyunk.Andrisom 7825g és 70cm hosszú.Gurulva közelkedik.Ülni most próbálkozik.Sokat nevet,az éjszakát változatlanul át alussza.Nomi készül az ovira lelkileg. :D

Párom szombat óta kórházban.Én itthon a két gyerekkel.Még jó,hogy Anyu és a Mama segít.(Anyósom meg se kérdezte,hogy kell-e valami) :roll: Talán pénteken kiengedik.

Én is remélem,hogy esik már hó,mert Nomi már szánkózna.

További szép napot!

Móni
Néhány kép!:
Kép Nagyon szeretlek!
Kép szilveszteri kártyázás
Kép jó kedvűen
kreony
 
 


Sziasztok!

Ma voltam a dokinőnél és Uh-on.
Ja és beszéltem egy kismamával, aki azt mondta, hogy Ő választott szülésznőt, meg hogy már állítólag Kalocsán is megengedik. Én nem tudom mit csináljak. Nem ismerek senkit...


Vhencsi: te azt mondtad, hogy a doktornőnél szültél. Neked meg van a mobilszáma? Nekem nagyon kellene, mert az Uh eredményét kellene megbeszélnünk, mondta, hogy hívjam holnap, de a számát elfelejtetttük felírni. Nem ide gondoltam kiírni, ha elküldenéd az e-mail címemre megköszönném, tényleg nagyon fontos.
Ha esetleg más tudja és elküldené ugyis nagyon jó lenne!!! Az e-mail címem: banokla@freemail.hu
Előre is köszönöm.

banokla
 
 


sziasztok,

Kismamik akkor talizunk holnap este? Én arra gondoltam, hogy ebben a hidegben inkább bent a földszinten kellene találkozni, kb. 17.15-kor.

Sajna a dokinő mobilszáma nekem sincs meg pedig nagy szükségem lenne rá, de azért holnap délelőtt megpróbálkozom... hátha bent van.

Voltam tegnap tanácsadáson, kaptam D vitamint receptet, és az az AFP eredménye is szuper.
Vigyázzatok magatokra ebben a hidegben!

Üdv
kati
eszikati
 
 


részemről rendben a találka! akkor este...
butterfly
 
 


sziasztok,

ma sikerült elcsípnem a doktornőt, ő volt a szakrendelésen :-) Minden rendben, azt mondta szuperek az eredményeim! :-)
Akkor este a földszinten a liftek előtt ahol a lépcsőház van, ma legalább már jártam az osztályon is, tudom, hogy merre van :-)

Üdv
Kati
eszikati
 
 


Mindenkitől elnézést kell kérnem, de nem tudok ma elmenni! Nagyon furán érzem magam egész nap, ráz a hideg és lázam is van, fáj a fejem! Remélem, hogy hamar átmegy rajtam!
Majd légyszíves meséljetek!

Aliz
butterfly
 
 


Sziasztok!

Aliz! Gyógyulj meg!!!

Eszikati, mikorra is vagy kiírva?

Milyen volt a nyíltnap? Meséljetek el mindent légyszíííííí

banokla
 
 


sziasztok,

Aliz gyógyulj meg! A lázadat ne hagyd felmenni, vegyél be lázcsillapítót! A láz nem tesz jót a babának! Ma voltam a dokinőnél délelőtt és ő is ezt mondta hogy inkább vegyek be egy rubophent, de ne hagyjam a lázam felmenni. A méhlepény már védi a babát a gyógyszertől.

Évi, nagyon örülök, hogy találkoztunk!! Tényleg csa mi voltunk ketten apukák nélkül? :-)

Banokla, május 25-re vagyok kiírva.

Szóval, nálam még tart a lelkesedés így írok is gyorsan. Azt vegyétek figyelembe hogy ez egyéni vélemény, és abszolút szubjektív!

Én Szekszárd után totál le voltam döbbenve, hogy milyen új és szép a kórház. Szekszárd egy "lepratelep" volt ehhez képedt. és így már bánom, hogy nem ezt választottam akkor is! Bocs azoktól akiknek szekszárd szimpi :-)
szülőszobák nagyon szépek, és tágasak, jól felszereltek, tényleg a csecsemős osztályon is minden modern.

Ami véleményem szerint lehetne jobb, hogy haladjanak kicsit a korral ami a bababarát ellátást illeti. Valóba a szobák berendezésében minden adott hogy egész nap veled lehessen a kicsi, de a vezető szülésznő elmondta hogy a 3 óránkénti szoptatáson kívül csak kifejezett kérésre adják oda, max napközben, éjszakára soha, és ha nappal is csak pár órára. Bár azt mondta, ha te jelzed hogy igény szerint szerertnél szoptatni, akkor kihozzák, ha sír, de mivel tele volt üres cumisüveggel a csecsemős rész, így kételkedem ebben... de reménykedem. A babáknak inni és enni is adnak, tehát vízen kívül tápszert kapnak, ha este a mérlegelés szerint nem ettek eleget... ezzel annyira nem értek egyet, de szekszárdon is kihozták úgy szoptatni Istvánt hogy a mellre tevés előtt büfizte le magát, szóval....

A szüléssel kapcsolatban: sajna semmilyen fájdalom csilapítást nem adnak, ami nagy fájdalmam, mert szerettem volna avajúdást fájdalom nélkül megúszni, de úgy látszik, marad a remény hogy a második még gyorsabb lesz mint az első, én nem panaszkodhatom, mert Istvánnak kb. 4,5 órát vajúdtam, ami elsőre azt mondják nagyon jó. A jó hír, hogy fogadhatsz szülésznőt ez engedélyezett. A vezető szülésznő szimpi volt, már csak azért is, mert azt mondta hogy aki szerinte kibírja ordítás nélkül a szülést az nem normális, hát szerintem sem, vagy nem e földről jött, de én végigüvöltöttem szégyenszemre a vajúdást is... de szerintem nekem nincs fájdalom tűrő képességem :-( ami szülésnél rossz hír.
Apukák bent lehetnek, csak meg kell venniük 950 Ft-ért a ruhát amiben bent lesznek. Ha probléma mentes a vajúdás akkor mozoghatsz közben nem vagy rákötve a ctg-re, szőlőcukrot ehetsz, de azt mondta a szülésznő, hogy jókat lehet tőle hányni :-) A szomjúság ellen infúziót szoktak bekötni, de inni nem lehet,marad a vizes ruha a kiszáradt szájra.

Ami szintén nem jó hír, hogy itt nem megengedett a bugyi hordás, totyoghatsz mint a kiskacsa a lábad között a vattával. Betétet nem adnak, de a bugyinélküliség miatt a gézbe csavart vattát javasolta a szülésznő. Azért ez szekszárdon jobb volt, ott vehettél fel bugyit és eldobhatót hordtam és az nagyon jó volt. Ide is biztosan becsempészek, de azt mondta mérgesek érte...
Kórházi hálóing van, köntöst vihetsz magaddal. A babának semmit, ha jól láttam itt pólyában vannak. Szekszárdon a roomingos babák rendes body és rugiban lehettek, amit a kórház adott.
Bocs a sok szekszárdi összehasonlításért, de Aliz még gondolkodóban van így ami eszembe jut inkább leírom.

Hú hirtelen ennyi jutott eszembe, Évi ha van időd írj, vagy gészíts ki, a többiek kérdezzenek.

Egy biztos engem megerősített a látogatás abban hogy itt szüljek kalocsán. ja a beszélgetés a szülőszobán zajlott. Bevallom az kicsit fura volt, mert feltódultak az emlékek és elöntött a félelem, de bátor vagyok és bízom a genetikában hogy eddig szinte minden úgy zajlott velem is mint anyukámmal, és az öcsém olyan gyorsan érkezett majdnem ugyanannyi hónappal utánam, mint nálunk volt a kistesó, hogy a doki kabátban segítette a világra :-)

Puszi mindenkinek!

Kati
eszikati
 
 


Kati
A vezető szülésznő Ildikó? Mert akkor ő a legkedvesebb az osztályon. Ő betegként feküdt bent, mikor én szültem. :(

A bugyiról annyit, hogy a szülőszobán nem lehet rajtad (és ott adtak betétet), szülés után már senki
nem törődik vele. Én is eldobhatót használtam, ti javasoltátok.

Örülök, hogy tetszett, amit láttál. remélem, nem csalódsz ebben is.
Az ultrahangon kívül szerintem minden ok itt Kalocsán is.

A babákat valóban tápszerezik, ezen nem tudsz változtatni. Nekünk (karácsony előtt 3-an voltunk összesen) az utolsó pár napban, míg fent voltunk valóban kihozták őket igény szerint, amikor a baba sírt, és tovább kint is voltak. Volt olyan, hogy 2 szopizás közben nem vitték vissza őket, így kicsit együtt lehettünk velük. Éjszaka maradt a tápszer, meg a tea.

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


Sziasztok!

Kati!Te egy angyal vagy!Ezután a beszámoló után ha nem ismerném a kórházat biztos itt szűlnék:)Arról nemis beszélve milyen részletes vagy:) :lol: :D
Szóval saját tapasztalat:Bugyiban mentem be a szűlöszobára,de tényleg nemszeretik,mert ha gond van bibelődni kell vele.Ennek ellenére,szűlés után behozták a szobába utánnam.A babyt éjszaka is kihozták szopizni,mert így kértem,de nem bíztos hogy jót tettem vele,mivel azóta sem fogad el mást a kisfiam,még vízet sem csak cici,mert hozzászokott.Ill.a korházban amíg tehetitek pihenjetek,mert én nemhallgattam senkire,és hogy ugymondjam megszívtam... :? Igaz nemvolt segítségem,és hasfájós is volt ,most meg a fogzás és kétszer vágtág a hasam.1ciszta és később a császár.Mostmár tudom,hogy pihennem kellet volna amíg tehettem a kórházban.


Alíz!Gyógyulj meg gyorsan! :D

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Ja!Igen lehet szülésznőt fogadni,de szerintem mindegyik elvégzi a munkáját rendesen és aranyosak! :D Ha tudnak segítenek! :D Nekem a dokim azt mondta:Az anya fájdalommal szűli gyermekét"Persze ez sovány vigasz volt akkor! :(

Kitartás a kismamiknak! :D
Gyógyulás a betegeknek! :D


Üdv:Timcsy :lol:

Kép
Kép
timcsy76
 
 


sziasztok.eszikati:köszi a részletes beszámolót :) szültem már kalocsán de akkor fogadott dokinál,és nem mindennel voltam tisztában,az apukáknak akkor kell kifizetni a ruhát amikor mennek be szülni,vagy elötte?és tényleg semmilyen jeleggü fájdalom csillapitás nincsen?

Kép
gizella82
 
 


sziasztok,

Gizella, a ruhát akkor is meg tudjátok venni, ha mentek szülni, fájdalomcsillapítás pedig zero :-( pedig megfogadtam, hogy csak ott szülöm a másodikat ahol a vajúdás alatt kaphatok, de én már ne keresek mást :-) Koncentrálok és gyors leszek :-) Álmodik a nyomor, ugye? :-)
Hú Gizella már nem sok van hátra!!! Szorítunk!!! Azért várunk ám fotót és beszámolót ha a picurkától lesz szusszanásnyi időd!

Üdv
Kati Kép
eszikati
 
 


Kati
Köszönöm a részletes beszámolót. Nagyon jó, hogy leírtad.
Pár dolog nekem is furcsa. Nekem is van már mihez hasonlítani. Na de majd meglátjuk.

Aliz jobban vagy?

banokla
 
 


kati:asszem a drukkokra szükségem lessz :D kicsit félek de majdcsak túlélem,azért durva hogy semmi fájdalomcsillapitás nincsen ,nem azért hogy egyböl azzal kezdtem volna,csak ha esetleg nagyon elhúzodna....csajok én olyan hülyének érzem magam..attól félek hogy nem fogom tudni mikor megindul a szülés hogy menni kell...mert a kis drágám már egy párszor megtréfált.tegnap este is 2 órán keresztül 15 percenként jöttek a fájások aztán semmi :roll:

Kép
gizella82
 
 


sziasztok,

a fájdalom csillapítást azért nem értem, mert azt mondta a szülésznő, hogy ha nem sürgősségi császár van akkor epidurált adnak, és ha azt tud adni császárra akkor adhatna a sima szülésnél is ha kérik....
Heni szerintem az a szülésznő volt, de nem emlékszem pontosan a nevre, de úgy rémlik Ildikó volt. Ha meggyógyulok teljesen, szívesen elsétálunk hozzátok, és beszélgethetünk egy nagyot, sokat kérdezek majd biztosan :-) Hihetetlen, hogy Zorin is már elmúlt egy éves!!!!

ja és még valami amit szerintem nem írtam, a babáknak semmit sem kell vinni, csak azt a ruhát amiben hazaviszitek majd, de az ráér hazajövetelkor.

Aliz, hogy vagy????
eszikati
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: