Új privát üzeneted érkezett!

Melinda: igen hirdetés útján nem is lehet találni melót:) rendes volt a szomszédod. Bár neki is igy jobb mert nincs egyedül és nem kell annyit dolgoznia.
Mivel mész melózni??

Kép
 


Ma vele mentem,mert lerobbant az autóm.Kedden én vittem őt :)
Aksi csere,és a generátort is meg kell szerelni.Az jövő héten lesz.Most elég volt az aksi csere,13000-ért.Nem is jöhetett volna jobbkor :( Épp januárban!!!!Pfffff!!!
Persze,azért is szólt,mert kidőltek mellőle a koleganői,és egyedül sok volt neki a meló.
Vivi ma nem ment oviba.Belázasodott.Picit piros a torka,és köhög.Majd csak hétfőn megy.Hívtam az óvónénit,és azt mondta,meg van lepődve,mert nagyon sok gyerek köhögött és folyt az orra,de a Vivinek nem volt semmi baja....Hát mégis elkapta a többi gyerektől :cry:

Szép estét mindenkinek.

Kép
 


Melinda: Sajnos az eleján még sokat lesznek betegek. Aztán hálistennek lassan de jön majd a tavasz és akkor már nem lesz ilyen gond.
Szabina is holnap megy csak most ezen a három nap itthon volt mig meggyógyult.
De a doki néninél 3csoport társával is taliztunk. Állitólag valmelyik nap 6-an voltak csak a 25főből. Azért az durva.
Javulást Vivinek akkor.

Kép
 

 
 

máté se volt ma meg holnap se megy .....igaz ő nem beteg egyenlőre..... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Miért nem megy oviba most Máté?

Kép
 


mert ugynéz ki beteg.....nem bagyon de inkább az elején kikurálom és akkor utána megy.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: na mi baja ?? Folyik az orra vagy köhög??
Javulást Máténak.

Kép
 


eléggé folyik az orra...és orrbol beszél... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: sajna most ez ennek az időnek a következménye. Tavasszal már nem lesz ilyen :)

Kép
 


bizom is benne... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


merre vagytok lányok?????
melinda,csucsu,szilvi,nori,,aprooka???????? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Én voltam de nem írtam. magamban nem szeretek beszélgetni.

Kép
 


azt elhiszem......hogy vagytok? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok!Most már nem tudok jönni minden nap,mert nincs rá időm.Ma már ment a Vivi oviba,már várta.Szerencsére nem volt komoly a betegsége,homeopátiával ki is lett kezelve.


Máté ment ma oviba?


További szép napot mindenkinek.

Sziasztok

Kép
 


melinda nem volt oviba....de szerintem nem is viszem mig nem megy le az influenza...nem akarom elkapni én se és a máté se.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Szabina meggyógyult jól van bár nem vittem oviba. Mert azért még köhög. Bár szépen felszakad neki már. Na meg lámpázom is a fülét.
Igy most szabin van. Oviba nem viszem most.
Én viszont nagyon köhögök egyre rosszabb.

Kép
 


csucsu jobbulást....máté is ithon van....egyre jobban folyik az orra........de más baja hála égnek nincs.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nekem sincs más bajom mint köhögök. De az bőven elég. Mert néha meg akarok fulladni.
Mondjuk örülnének neki sokan:)

Kép
 


sejtem kikre gondolsz aki örülnének neki...
szedsz vmit?ami csillapitja a köhögést?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köhögés csillapitót meg hagyma teát iszok. DE eddig még semmi hatása.

Kép
 


:( az a hagymatea milyen?még nem hallottam rola.... :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


FINOM!!
Én már főztem,és ittam....egyáltalán nem érezhető a hagyma "szag",és az ereje sem érezhető....Mézzel nagyon finom :D Ha egy kis cukrot karamellizálsz mielőtt főzni kezded a hagymát,egyszerűen.....isteni :lol:

Kép
 


asszem majd én is kiprobálom.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hali!

Mi is megjöttünk Dombóvárról! Bár még maradhattunk volna egy hetet, de a Gábor már nem engedte. Nem tud nélkülünk aludni.
Mondjuk meg is értem :)
Jó volt, jó sok progit szerveztünk.

Melinda örülök, hogy sikerült ilyen hamar melót találnod.
Csucsu csak azért nem találtál még mert másfelé visz az utad :wink: Most tessék arra koncentrálni.
A barátnőmnek is februárba lesz három éves a kislánya és nem akart visszamenni dolgozni. Már tavaly nyár óta próbálkoznak és most mire kellett összejött. :)

Ma volt itt két barátnőm a egy egy gyerekkel. Hát volt gyerekzsivaly. Jól lefárasztottak, de nem baj én ezt szeretem. Az egyik csajszival meg a lányával elmentünk a ficánkára, utána haza, majd megjött a másik barátnőm is a lányával. Aztán sütöttünk a gyerekekkel krumplispogit. Ők szaggatták meg kenték a pogik tetejét. Nagyon élvezték
Aztán egy csomót társasoztak meg labdáztak. Az egyik barátnőmnek van egy fia is aki már ovodás úgyhogy haza kellett mennie már negyed ötkor. A lánya meg nem akart, így az itt maradt. A másik barátnőm vitte haza este. (nem laknak messze egymástól) Szóval jó volt.

Csucsu remélem már jobban vagy.

Puszi mindenkinek

Kép

Kép
 
 


szia szilvi....már hiányoztál innen........akkor nagyon jol éreztétek magatokat......
ha tudsz tegyél fel képet a gyerkőcökről....biztos nagyot nőttek már......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szilvi: Szia:) Örülök, hogy jól vagytok. Én még köhögök de talán mintha jobban lennék.
Szabina meg túl jól van már:)

Kép
 


többike is jelentkezhetnének már..... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Adél babának nagyon sok boldog névnapot kívánok!!!!
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Köszi :-)

Mindjárt rakok fel egy pár képet is :-)

Kép

Kép
 
 


várom.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na a Gábor átállított valamit a gépen, így nem találom a képeket.
:(
Így majd holnapra marad a képküldés

Csucsu: ma mentem csepelre, és ahogy elemtem az épülő baumax mellett eszembe jutottál. Lehet hogy ott megtudnál csípni egy jó kis melóhelyet. Ott is bizots lesz egy két irodai állás vagy valami. Vagy ilyen helyre nem akarsz menni?
[/img]

Kép

Kép
 
 


sebaj majd holnap!!!!.amugy hogy vagytok? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bucsek: Köszi. De én nem akarok hétvégén dolgozni. Az nagyon kemény család mellet. Itt a mostani munkahelyemen nem kel hétvégén dolgozni. 8-4ig dolgozok szép környezetben irodában. Ami a rossz hogy utaznom kell rengeteget. De majdcsak lesz valahogy és találok valamit vagy utazok.
De aranyos vagy , hogy gondoltál rám.:)

Adélnak Boldog Névnapot!:)

Bömi, hogy van??

Kép
 


merre van mindenki? :roll: :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Biztos mindenki éli a kis életét.
Melinda ugye dolgozik egész nap este a családé.
Nóriék biztos balcsin vannak.
Szilvia két gyerekkel van elfoglalva.
Egyszóval zajlik az élet:)

Kép
 


persze azt tudom..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


És február 26-tól már én sem leszek. De még este sem. Talán hétvégeken ha lesz időm a sok itthoni teendőm mellett.

Kép
 


Na sziasztok!

Csak beköszönök :D
Csucsu:Így van,ahogy írtad...nincs időm semmire!De nem baj,örülök neki,hogy ebben a sz.r világban van munkahelyem.Mindenhol csak leépítések vannak.... :( Szomorú...és még mi lesz itt 2009-ben??!!!
Semmi jó!
Túl vagyunk a vacsin,most egy kis közös ejtőzés,utána esti mese,Majd villanyoltás :lol:

Szép estét mindenkinek!!

Szilvi:Sikerült átnézned a homeopátiás könyvecskét?

Kép
 


melinda azért jo hogy benéztél....
nemtudod a csoportba sok a beteg?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!

Csütörtökön 10-en voltak Viviék :D Délután pedig átjött a süni csoport Viviékhez....szóval,sokan betegek.
Azt hittem szánkózhatunk majd...de ebből nem lett semmi...sőt még a jövőhéten sem lesz hó!!!!!

Szép hétvégét mindenkinek!

Kép
 


Melinda: Igen mi is reméltük, hogy mehetünk szánkózni. De ebből nem lett semmi:(

Kép
 


köszi meli..........ha megtudod mondani az ovonénik hogy máté azért nem megy mert nekem sokat kell pihennem........ :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Merre vagytok csajok??

Én már kora reggel óta talpon vagyok. Kész az ebéd most iszoma második kávém aztán vasalni fogok:(

Kép
 


Sziasztok!

Csucsu: mióta ráléptem az oldalra a bömi csak azt hajtogatja ott a szabina :D :D
Köszi a Bömi jól van, most utolérte egy kis taknyi, de evvel még kiegyeznék. Csak nagyobb baja ne legyen most hogy jön az influenza. A hisztéria még mindíg terítéken van néha igen durva módon :(
Azért próbálj meg majd néha benézni és helyzetjelentést írni magatokról. Tudom hogy én se sokszor jelentkezem de azért néha mégis. Te se felejts el minket.

Hétvégén megint dombóváron voltunk, mert a gábor hugáéknál szombaton volt a keresztelejőe a kislánynak. Úgyhogy szombaton lementünk de már vasárnap reggel jöttünk is visza mert a gábornak be kellett mennie dolgozni. :(
Dombóvárom nagyon nagy hó volt, meg még talán székesfehérvárnál is. Egyfolytában esett. A bömi nyúzta az apját hogy menjenek hógolyózni. Először még úgy volt hogy majd itthon ha hazaérünk, aztán úgy döntött a gábor hogy inkább lemegy dombóváron vele mert itthon már inkább siet a munkahelyére. Hát jobban tették hogy lementek mert itthon híre hamva sincs a hónak.

Melinda igen köszi, megnéztem. Azt hiszem még lefénymásoltatom gyorsan anyuval aztán valahogy összehozzuk a visszajuttatását.

Nita: miért kell pihenned. Biztos írtad. Csak nem a baba miatt?

Kép

Kép
 
 


szilvi de igen baba miatt.látod a vonalzom? :)
a petezsák melett volt/van egy kis vérömleny.fel kell szívódnia...pénteken kiderűl eltünt e már.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Júúúúúj. :) Ez szupi :) Mármint a baba, nem a vérömleny. Drukkolok hogy minden rendben legyen.
Nem is figyeltem a vonalzót :oops: :oops:

Kép

Kép
 
 


köszi.pénteken remélem már nem lesz ott.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: A másik vonalzód olyan jó volt. Miért cserélted le?

Bucsek: Persze nem felejtelek el. Jövök azért.
Na meg ha jobb az idő mehetünk játszóra is vagy játszó délutánt csinálhatunk.
Ma voltam egy állás interjún. Itt a tököli Tescoba pályáztam meg egy állást. Elküldtem a pályázatot és másnap hivtak. Most voltam ott valószinű sikerül:)
Készletgazdálkodási asszisztens leszek ha minden igaz.( Ha valami nem lesz majd kapható engem lehet szidni) :) Sőt Osztályvezetőt is keresnek és annyira átmentem a teszten meg a személyes beszélgetésen, hogy az is lehetek. 1hónap próbaidő után kiderül ha ügyes vagyok akkor az leszek.
5-1ig kell dolgoznom. Ha osztályvezető leszek akkor nem kell hétvégén mennem. Ha nem akkor néha néha .
Hát meglátjuk. Lényegesen közelebb van mint Dunakeszi.
Én beteg vagyok már 1hete. ciki is volt igy állásinterjún beszélnem mert állandóan köhögök.

Kép
 


csucsu drukkolok nagyon hogy sikerűljön a munkahely!!!!!!!!!!!
nekem vhogy ez a vonalzo jobban tetszik......átláthatóbb........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mi újság van csajok?Sehol senki?Napok óta nem írtok ide!
Hogy vagytok?

Csucsu!Gratulálok!
Mikor kezded a melót?

Puszi mindenkinek!


Sziasztok

Kép
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: