Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszönjük, mi jól vagyunk. Legalábbis ez a hivatalos válasz, amit mindig mindenkor és mindenhol válaszol az ember anélkül, hogy végig gondolná............

Bár ezt tudnám most őszintén írni.....
Hanna nagyon-nagyon nyűgös.... Amennyire sokat aludt még nem is olyan rég, az elmúlt 1-2 hétben naponta mindössze csak egy órácskát hajlandó aludni. De akkor is már úgy alszik el, hogy sír a fáradtságtól, és az éhségtől, mert enni meg nem akar...........
Szerintem a fogak................... :twisted: :twisted: :twisted:
Ma például csak úgy votl hajlandó enni délután, hogy amikor éppen tátva volt a szája az ordítástól, odaraktam a kanalat, amit megnyalt, rájött, hogy fincsi áru van benne, így el kezdte hamikázni........ de azért előtte bekentem ám zsibbasztóval a kicsi ínyét........
Szóval ez a helyzet.
De ezt azért leszámítva tényleg jól vagyunk. Lassó hernyójárat indulni látszik nálunk, a pörgés,a forgás pedig már nagyon megy.
Nagyokat rikkantunk és kiabálunk, és mindenkit leveszünk a lábáról egy-egy mosollyal........ még a morgós kutyánkat is.......... aki még soha, de soha nem ment oda senkihez rajtam kívül, még Apát is kerüli, szóval résen kell lennem, mert ezek ketten legszívesebben mindig csak összebújnának.... :lol: :lol: :lol: :lol: Egyszerűen imádja Hanna a kutyáinkat, és viszont is. :lol: :lol:

Kati, hogy állnak a dobozok?? VAgy még szó szerint állnak?? :roll: :roll: :lol:

Szilvi, hogy megy a munka? Bírod a bejárást???

Andi, Rita?

Esetleg Márti?? Bár jelentkezénél néha. És ha netán olvasod a fórumot, tudd, hogy gondolunk Rátok!!! Sok puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
 
 


Sziasztok !!!


kislánykám !!! Remélem már jobbak a napjaitok !!! :lol: Kitartást !!!

Sajnos a dobozok nem nagyon fogytak , még mindíg nincsenek szekrények , de tegnap már voltak asztalosok , legalább az árajánlatok meglegyenek ,evvel is előrrébb leszünk !!!


bolhácskám !!! Hol vagy ???? Mikor mész UH-ra ??? Jelentkezz !!


Többiek ???


Puszi

Kép


Kép
 
 


Sziasztok!

itt is reklámoznám, ha nem baj.. :oops:
www.web-turi.atw.hu
A készletünk folyamatosan bővül.

Voltam uh.n hétfőn, de azért nem írtam, mert elméletileg 7 hetesnek kellett volna lennem, petezsákkal, babávan szívveréssel, erre meg 5 hetes kb és van egy üres buborékom. De az legalább jó helyen. Bár remélem a buborék már nem üres. Kontroll 3 hét múlva. Győzzem kivárni... :roll: De kivárom. Fogadott dokim meg sztem nem lesz, max az utolsó 2 hónapra mert k...va drága most minden hónapban 5 ezer ft egy max 10 perces vizsgálatra.... Na megyek is puszi

Kép
Kép
Kép

 
 

Helló !!


bolhácska !!! Most nézem , én nem írtam le :oops: , hogy Vivinek Nagyon Boldog Születésnapot Kívánuk !!!!

Tényleg tiszta hülye vagyok !!!! :twisted: :roll: :shock:


Igen-igen , közben már olvastam a blogodat !!!! Hát ,gondolhattuk , hogy még nem sokat fognak látni , úgy-hogy ne is idegeskedj !!!!!! :wink:

Csak ez a várakozás ne lenne !!! :?


Puszi

Kép


Kép
 
 


Sziasztok!

Kati: legalább már lesz árajánlat, aztán tavaszra-nyárra már doboz sem lesz. :) Ettől függetlenül jól vagytok? Belaktátok már a házat?

Kislány: sajnálom, hogy Hanna nyügis. Remélem nem tart sokáig. Viszont nagyon ügyes, hogy már így izeg-mozog. :)

Rita: utólag is boldog szülinapot Vivinek. Tudom, hogy nagyon elkéstem vele, de ne haragudj, lüke vagyok és vaksi. :) Gratulálok, ha jól olvasom a híreket. Mit jelent az, hogy van egy buborékod? :S - nem értem...

Bocs, ezt átmásoltam, mert nincs időm újra legépelni:
A meló jó, másodfokú tanácsnál vagyok, ide kerülnek a fellebbezett ügyek. Majd július-szeptember környékén kapok saját bírót és szobát, mert most még nincs hely és addigra elköltöztetik az egyik kollégiumot, addig maradok itt. A bejárást elég könnyen vettem, azt hittem, hogy nehezebben fogom viselni a munkát, de nem. Igaz, mire hazaérek, hulla fáradt leszek, de ott is csak a vonaton fáradok el hazafelé, nem itt. Érdekes.... Koppányt anyós viszi-hozza bölcsiből, fél 8-ra mennek és fél 6-ra jönnek. Koppánynak jól sikerült a szülinapja, majd rakok fel képeket, de itt nem tudok. Múlt szombaton tartottuk a szülinapját Koppánynak (Thomas tortával természetesen, mi mással...), kint volt egyik pesti barátnőm a fiával, tök jól elvoltak Kopival, két rosszaság. Aztán bevittük őket autóval (életem első pesti útja), hazafelé a Budapesti úton elkaptam egy kátyút, ki is szakított egy darabot a bal hátsó gumiból, úgyhogy ott most pótkerék van fent. Amúgy sem volt jó állapotú, mert az összes téli gumi leereszt 1 hét alatt, de azért ez nem hiányzott. Nem autóval járok, 2 okból is: 1., kb. 15ezer Ft-tal lenne drágább a beutazásom havonta, 2., félek Pesttől, még túl kezdő vagyok.
Ja, visszatérve. A bölcsiben is tartottak 24-én szülinapot, kellett vinni tortát, kapott ajándékot is. Smile Aranyosak voltak. Most pénteken meg farsangon voltunk, csikósnak öltöztettük, mivel népmese volt a téma és csikós elég sok népmesében van. A kalapot és a mellényt vettük neki, a ruháját viszont én szabtam és anyós varrta. Egyedül Kopi jelmezét akarták megtartani, úgy tetszett nekik. Jól is éreztük magunkat, a siker is megvolt, úgyhogy ennyi.

Már egy jó ideje Kopi 8-9 körül alszik el este és hajnal 4 körül már fent kukorékol és nem lehet lelőni... Tudtok valami tanácsot adni? Mert már kezdünk kikészülni az alváshiánytól. Főleg meló mellett... lehet felhívom a dokit, hátha ő is tud valami okosat mondani...

Megy valaki a Minimax farsangra? Március 14-15-én a Medveotthonban maciébresztő lesz 12-17 óráig, sok-sok gyerekprogrammal, arcfestéssel, stb.


Puszi!

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Rita: már képben vagyok a buborékkal... kellett egy kis idő mire leesett. :D Nem betegeskednek a gyerkőcök, ugye?
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Szilvi !!!


Látod , olyan ritkán jösz már, hogy nem látjuk a tickered !!! :oops: :roll:

Koppánykámnak is Nagyon Boldog Születésnapot Kívánuk !!! (így utólag )

Nagyon örüök, a szavaidból úgy veszem ki, hogy tetszik a munka !!! Kollégák rendesek, aranyosak ??


Köszi mi jól vagyunk !! Igen, a házat belaktuk , dobozok ide vagy oda !!! :lol: Nagyon jó itt , gyönyörű !!! :lol:


Puszi

Kép


Kép
 
 


Ide is rakok fel képeket. :) Sok lesz, bocsi érte...
Az első képek a bölcsiben készültek 24-én, a képsorozat második harmada itthon 21-én amikor tartottuk a szülinapját egyik kis barátjával (gyertyán nem nevetni, nem hozták a számgyertyát, így karácsonyról kellett kölcsönözni), harmadik fele bölcsiben farsang és + 1 kép vasárnapról amikor mentünk Ivacsra kacsanézőbe meg tesómékhoz...

Kati: köszönjük! Örülök, hogy tetszik ott kint, elhiszem. Csend és nyugalom... no meg bokáig érő sár az utcában... vagy már leaszfaltoztak? Kollégák rendesek, de saját bírót saját irodával csak július-szeptember környékén kapok amikor a közigazgatásiak elköltöznek, mert nincs hely.

Puszi mindenkinek! Igyekszem lenni, de még meg kell szoknom, hogy fél 6 mire hazaérek és még sok dolog vár rám estig...

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Rita: ez a fiútrikód még meg van 300 Ft-ért? 104-es, a kódja: FPO6. Ha igen, akkor az kellene nekünk. :) Vannak még fiú ruhák?
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Szisztok!

bogyó: Persze. Meg van. Majd még töltögetek is fel, csak mostanában naaagyon elálmosodom, ha ideülök... :roll: :lol: Elrakom neked.
Örülök az új melónak, hogy jó. :) Maradjon is így :) Koppány meg gyönyörű. Tiszta pasi :D És Nagyon boldog szülinapot neki itt is utólag. :D

Többiek? Hogy vannak?

Kati: bocsi, hogy nem szóltam vissza múltkor, h jöjjetek át, de kissé káosz volt a múlt hét. Ezen a héten, meg valamikor jön a barátnőm. Írországban volt fél évig, most 6 hétig itthon van aztán megy vissza. Ha gondolod utána szívesen várlak titeket. Már ha nem riadsz vissza a kupitól... :roll:

Kép
Kép
Kép


Sziasztok!

Bolha, kupiiii?? Ott ahol gyerek van, aszem ez természetes egy idő után............... :lol: :lol: :lol: :lol:

Tegnap én reagáltam az üzidre, hogy séta törölve, vagy csak akartam?? Kicsit szétcsúsztam én is tegnap.......... de este képzeljétek kimenőn voltam.......... legjobb barátosnőm eljött hozzánk, és elmentünk vacsorázni v.házra a kedvenc éttermembe. Mire hazaértünk (pedig még csak 7 óra volt) Hanna baba már megfürdetve aludt az ágyikójában. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Apa szó nélkül elvégezte helyettem a fürdetést és az altatást!!! Még jó, hogy szoptatni nem kellett. :lol: :lol: :lol:

Rita aszontad itt a tavasz................. holll???????????????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kopáánykát Isten éltesse sokáig!!!

Kép

Kép
kislány és kislánya
 
 


Helló lányok !!!!


bolhácskám !! Semmi probléma , most úgy sem vagyok valami jó társaság !!!

A kupit meg kár is volt említened !!!!!!


kislány !!! De jó is , egy kis kimenő !!!! :lol:


bogyó !!! Koppány igazán nagyon szép !!!

Na ja, a sár az valami förtelem !!!! Ma hoztak már köveket , remélem sikerül szétszorni az udvarba !!! (Persze direkt tök jól esik !!!!!!!!!!!!!!!!! )
Megváltás lenne !!!!


Andi !!! Hol vagy ??? Remélem jól vagytok !!!


Puszi

Kép


Kép
 
 


SZIASZTOK LÁNYOK!!!!!!!

Lenne több csomag vakdugóm eladó,
tudjátok konektorba való.
Használata:be kell ragasztani a konektorba,és ha be akarod dugni a villát,csak el kell fordítani,ha kihúzod automatán vissza zár.
Nagyon praktikus,nekünk be vállt.

450ft/6db,
és a posta költséget én állom.
Kép Kép Kép



Kata&Milán


 


Sziasztok!
Remélem,nem gond,ha csatlakozom a csapathoz.24 hetes,váci kismama vagyok.Tudtok valamit a kórházi szülésfelkészítőről?
Milyen,fizetős-e,be kell-e jelentkezni,stb?Még egy kérdés.Volt már valaki a Kismama által szervezett Bababörzén?Érdemes elmenni?
Most lesz ápr.25-én,és szeretnék előtte tájékozódni.
Köszönöm a segítséget!Andi :D

Andi
 


sziasztok!

Szia Andi. :) Gratulálok a babához. Nem tudok sajna semmit a szülésfelkészítőről. De a szülészetek, kórházak topikban a váci jávorszky ödön kórház altopiknál találsz bővebb infót. :)
A kismama bababörzén meg kismillióan vannak. Én nem megyek, mert csak gyerekkel tudnék menni, de nem kínzom őket, meg apát sem. De gyerek nélkül el lehet ott bóklászni. :)

Szilvi: Ha jársz erre. Kell még a póló? Próbáltalak hívni, de nem vetted fel. Jelezz kérlek. :) Puszi.

Kép
Kép
Kép


űHelló csajok.

Aszem egy kicsit leállt a topicunk. De a lényeg, hogy más úton tartjuk egymással a kapcsolatot.

Mi jól vagyunk, remélem Ti is.

sok puszi MIndenkinek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
 
 


Sziasztok !!!


Andi !! Üdv.köztünk !!! :lol:
Sajna én sem tudom, hogy szokott-e felkészítő lenni , én pesten az Uzsokiba szültem, ott volt.
Sztem hívd fel őket és kérdezz rá .


Ritácskám!! Köszi, hogy hívtál és nagyon örülök, hogy jól vagytok !!!! :wink: :wink: :wink:


kislány !!! Igen , kezd halódni, de remélem jön a jó idő és megint beindulunk !!!! :lol: :lol:
Engem spéci nagyon le tud lohasztani a hideg !!! brrr

Most meg ez a hülye szél miden nap !!!!!

Örülök, hogy ti is jól vagytok !!!

Mi is !! Idáig nem kaptunk el semmi nyavaját , (kopp kopp) :wink: Remélem már nem is fogunk !!!!


Andi !!!! Hol vagy ??? Jól vagytok ???


bogyó !!! Remélem ti is jól vagytok és a munka csak egyre jobb lesz !!!


Puszi mindenkinek !!!

Kép


Kép
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan.

Rita: persze, hogy kell a trikó. Őrbottyánba reggelente járok a posta utcájába (Táncsics). Reggel 6.20-ra viszem Koppányt, aztán megyek is vissza Veresre az állomásra. Vagy úgy tudom átvenni, hogy valamelyik szombaton a piacon (csak ne holnap, mert dolgozok), vagy 6.15-kor (de te akkor még alszol :P) nálatok...

Lesznek még 98-as fiúrucik? Mert néztem, de nem láttam újat ami jó is lenne rá.


Kati: köszönöm, a meló megy. Bíróm már van, de helyünk még nincs, úgyhogy egyelőre "tanulok be tovább".

Viszont néha a vezetésnél érzem, hogy nem kéne (pl. a tegnapi nap), ilyenkor szenvedek ezerrel. :)

Kopi valamelyik nap kimondta, hogy cücc (csüccs) és titita (kiscica - feltételezhetőleg).... ideje lenne már, hogy beszéljen, már elmúlt 2 éves is... :(

Remélem mindenki jól van, mennem kell, puszi!

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Rita: ha sűrgős, akkor kiugrunk érte valamikor... vagy amit írtam (hajnal 6.15 körül) vagy szombat piac... vagy ahogy gondolod, nem akarok feltételeket szabni, nem akarom, hogy úgy jöjjön ki... ugye értesz? :)
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Szép jó reggelt !!!


bogyó !! Ne idegeskedj a fiúk ráérősebbek beszédterén !!! :lol:

Miért is nem kéne vezetni ???


Rita !! Remélem jól vagytok !!!! Már ez a hét van !!!!!!!!!!!!! :wink: (már érted??)


kislány !! Hol vagy ??


Andi !!!! Valami életjelet adjál !!!!!


Lányok nem tudtok egy számítógépest ??? Mercinél is lenne net , de nem jön be neki valamiért !!
(már nem sokáig bírja ) hihih

Ha szép napos idő lesz elmehetnénk a játszóra valamikor , mit szóltok ???



Puszi

Kép


Kép
 
 


Sziasztok anyukák!


Szeretnék nektek és kedves családotoknak nagyon kellemes húsvéti ünnepeket kívánni! Kislányoknak sok locsolót, kisfiúknak sok szép hímes tojást! :)

Remélem, mindannyian jól vagytok, és élvezitek ezt a fantasztikusan szép időjárást. Ha nem is jövök túl gyakran, szoktam rátok gondolni ám! :) Lea szépen cseperedik, és egyre kiscsajosabb. Imádjuk. :) Mi május végén utazunk külföldre, majd onnan is jelentkezem, ha alkalmam lesz rá. Örülök, hogy "megismerhettelek" benneteket.

Minden szépet és jót kívánok nektek, nem csak húsvétra! :)

Puszi!
Márti
 
 


Mindenkinek kellemes Húsvétot, sok locsolót, a locsolóknak pedig sok tojást kívánunk! :)



Rita: a web-turis oldalt párod egy programmal hozta létre vagy ő írogatta meg a programot? Ha elérhető a forrás (net cím, vagy bármi), akkor elkérhetném? Mert a Vaterán és a Tesz-Veszen is már azért is fizetni kell, hogy feltöltök árut, így nem igazán éri meg ott eladni, de valahol el kéne adnom a sok felesleges árut.

Köszönöm!


Puszi mindenkinek!
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok !!!


Mártikám !! Mi is szoktunk rád gondolni !!! Örülök , hogy jól vagytok és végre -végre jelentkeztél !!!

Remélem nektek is jól telt a Húsvét !!! :lol:

Itt minden egyre szebb !!!!


Diám nagyon jól érzi magát itt , Merci is (főleg amióta jó lett az internete ) :shock: :wink: , sokat sétálunk nagyon szeretünk itt lakni!!!

Remélem ti is megtaláljátok a számításotokat !!!!
Várjuk a jelentkezésedet !!!!!

Pár képet dobhatnál nekünk Leáról !!!! :lol: :lol:



Puszi

Kép


Kép
 
 


sziasztok
én Alsópetényi kismama vagyok igaz az Nógrád-megye,de Vácon van orvosom és a kisfiamat /2,5 éves/is ott szültem.Ma vagyok 7 hetes.Múlt hét hétfőn voltam dokinál és akkor volt 6 hetes és 13mm.csatlakozhatom hozzátok?

Kép
Kép
 


Szia Anitaaa !!!


Hát , hogyne csatlakozhatnál !!! :)


Szívesen olvassuk, hogy vagytok , mi volt a dokinál ..stb!!!

Van ám nekünk is egy kismamánk , ő is Vácon fog szülni !!!


(főleg ha néha be is nézne ) bocsi Ritácskám !!! :) :)


Puszi

Kép


Kép
 
 


sziasztok
hétfőn voltam dokinál 23mm a kispocaklakó 3 hét múlva megyek a kombinált tesztre és ma megyek tanácsadásra.

Kép
Kép
 


Sziasztok!


Anita: üdv! Hogy bírod a meleget? Mesélj magatokról. André milyen fiúcska? Nemsokára átlép a bűvös 3. éven. :) Bölcsizik, vagy otthon vagy vele?

Rita: mizu? Lányok?

Kati: nálad is ugyanez a kérdés. :) Milyen volt a majális?

Mi elvagyunk. Kopi sajnos már nem bölcsizik a pénz miatt, de remélem mielőbb vissza tudjuk iratni.

Szerintetek az miért van, hogy ha rá akarjuk ültetni a bilire v. a wc-re, akkor elkezd visítani? Pedig sokszor betúrja magát velünk.

Beszélni még mindig nem akar, legalábbis érthetően nem. A saját nyelvén mondja ezerrel a dolgokat, főleg amikor telefonál. Akkor még járkál is, a kezét ide-oda teszi és mondja és mondja. Majd beleinteget a telefonba és leteszi. :) De amikor már élesbe menne és beleszólok, akkor csak néz és néz és nem szól vissza...

Most mennem kell, csak gondoltam adok egy kis életjelet.

Márti? Kislány?

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok !!



bogyó !! Köszi , végül is nem volt nagy durranás , tényleg nem volt olyan amin Dia jól érezte volna magát !

Felült a kis körhintára (mert szeretett volna) , de a 2. kör után már visított , úgy- hogy megállíttattuk a hintát ! :oops: :)

Köszi még egyszer az útbaigazítást !!! :lol:


Hiányzik Koppánynak a bölcsi ?? Emlegeti ??

Munka , még tetszik ??? Kocsival szoktál bemenni ??

Sztem még semmi gond , hogy nem beszél , de ha aggódsz kérdezz rá a védőnéniteknél !( Majd később vissza sírod még ezt az időt !!! hihi , na jó talán nem !!!)

Mi jól vagyunk , Diám egy kis rosszaság !!! Mi viszont már nagyon dumálunk , sőt kérdezünk !! Néha olyan kis okosakat kérdez !!!


Jó, hogy adtál életjelet !!! :lol: :lol:



Puszi

Kép


Kép
 
 


óó, most nézem , ma írtál !!! Hogy ráéreztem !!! :wink:

Kép


Kép
 
 


sziasztok
én egész jól bírom a meleget csak elég sűrűn fáj a fejem :(
a kisfiam egy igazi kisördög mindig szaladgál és játszik még enni sem ér rá itthon vagyok vele és így még az ovit is halasszuk legalább nem tanul meg verekedni meg a többi rosszat.ti hogy vagytok?

Kép
Kép
 


Szia lányok,

csatlakoznék hozzátok Vácról, mint friss kismama :)

Kérlek, segítsetek nekem és ajánljatok háziorvost!!!

Köszi, LAra
 
 


Kedves váci és Vác környéki Édesanyák!

A Cseperedő Játszóház és Gyermekmegőrző (www.cseperedo.com
Tel: 06309655605, cseperedo@hotmail.com) azzal a céllal szerveződik, hogy tevékenységével szolgálja Vác és a környező települések gyermekes családjainak mindennapjait azáltal, hogy biztosítja az 1-10 éves korosztály szakmai alapokon nyugvó színvonalas gyermekfelügyeletét szívvel és szakértelemmel.

A Cseperedő Gyermekmegőrző és Játszóház nem kizárólagosan a szülők valamely elfoglaltságának idejére kívánja a gyermekek felügyeletét megoldani, hanem kimondottan azzal a pedagógiai céllal működik, hogy a kicsiknek ingerekben gazdag környezetet biztosítva közös játékteret és szocializációs színteret kínáljon. A játékok mellett szervezett programokat, szakmai szempontok alapján strukturált tevékenységeket (napi 1x50 perc) is kínálunk. Gyermekmegőrzőnk lehetőséget teremt, hogy a szülők aktívan bekapcsolódhassanak gyermekük programjaiba és időtöltésébe, vagyis a létesítmény a család közös játékának is színterét is betölti. Mindeközben alkalmat teremtünk arra is, hogy a közel azonos korú gyermekek szülei találkozhassanak, tapasztalatok és gondolatokat cserélhessenek, tanácsot kérhessenek egymástól gyermeknevelési és gondozási témákról, kérdésekről.

Jöjjenek el, nézzenek meg minket!

Gyermekmegőrzés szívvel, szakértelemmel.


Lányok,

Most meg fog halni ez a topik? Nemáááár! Pont most, amikor ilyen lelkesen jönnék? :cry:
 
 


Szia Lara, sziasztok többiek!

Üdv. köztünk, igyekszem mielőbb jönni, remélem a többiek is csatlakoznak, bár azt hiszem, hogy elég szétszórtan lakunk, a legtöbben Őrbottyánban laknak.

Azért adhatnátok magatokról életjelet Kati, Rita, Andi, Kislány, Márti, stb... stb... :P

- ahogy én is :oops:

Lara: háziorvost sajnos én ott nem tudok ajánlani, nem is Vácon szültem, nem is ismerek ott szinte senkit, de ha gondolod, akkor van egy váci mami ismerősöm, két gyerkőccel, tőle meg tudok valamit tudakolni. :) Milyenek az első hetek, hónapok? :)

Jó éjt, mennem kell, nyúz a gyerkőc. :)

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok !!


Üdv. köztünk Lara !! :lol:
Sajnos én sem tudok segíteni neked háziorvosban , nekem Pesten van .

Tegnap jöttünk meg balcsiról ,jól kifogtuk a sz... időt !! :roll:


Én szoktam jönni , de tényleg nem írunk mostanában !!!


Fáj a fogam !!!! Most mi lesz !!!!!!!!!! ??????? Hova a bánatba menjek !! ?? Igazából sehova sem mennék , de lehet, hogy már nem úszom meg !!! Ma már 3 algopirint vettem be.


Szilvi !! Jó, hogy írtál !!
:lol:

Jól vagytok ??? Szoktál vezetni ??

Puszi

Kép


Kép
 
 


Szia lányok,

Szilvi, szóval ez egy régiós topik :wink:
Felhívtam találomra egy nő háziorvost, ott mondták, hogy menjek inkább oda, ahova körzetileg tartozom, mert mindenhol sokan vannak. Így mivel senkiről nem tudok semmit, elmentem a körzeti háziorvoshoz…hát láttam már szimpatikusabb embert is (pasi), de mindegy, végül is úgysem sokat fogok hozzá járni, kibírom, ha meg nagyon gáz, majd cserélünk :wink:

Hogy milyenek az első idők? Azon vagyok, hogy teljen már minél gyorsabban, hogy elérjek a 12.hétig, utána fellélegzem. Ez augusztus elején lesz, vagyis a júliusnak kéne valahogy eltelnie 8)
Amúgy jó minden, már kiskönyvem is van :)

Kati, a fogfájásnál rosszabb nem létezik, nagyon együttérzek veled. Minél előbb menj dokihoz, sajnos ez nem múlik el :(

Sziasztok, Lara
 
 


Szia Lara !


Majd utólag visszagondolva már gyorsnak fogod találni !! :lol:

De addig is kitartást , hamar eltelik az idő , ilyen vizsgálat olyan UH , aztán már a nemére leszel kíváncsi és hipp-hopp meg is születik .
Így utólag már könnyű mondani, tudom !! :wink:


Én is így voltam ám , annyira lassan lettem 12 hetes és annyira sok idő telt el míg végre a karomba foghattam , hogy elmondani nem tudom !!!!!!!!!!!!!!


Köszi az együttérzést !!! :lol: :lol: Igyekszem , csak még egy kicsit húzom !!


Remélem beválik majd a háziorvos !! A réginél nem maradhattál volna ??


Lányok ti is benézhetnétek egy kicsit !!! :lol:


Puszi mindenkinek

Kép


Kép
 
 


Kati, igazság szerint a pocaklakó, már a 3. babánk lesz, a két nagyobb 5 és 7,5 évesek.
Az első terhesség annyira lassan telt el, hogy érzésem szerint 5 évig tartott minimum, a másodikat meg alig volt időm észrevenni, mivel a nagyobb lefoglalt.
Szeirntem a mostani is viszonylag gyors lesz, csak azt a fránya 12 hetet kéne elérni...

Háziorvos: hát nem az álmaim orvosa, de mindegy mostmár, amilyen sűrűn járok orvoshoz, maradhat. A régi dokimat olyan régen láttam, hogy állitólag régen nyugdijba ment és már máshoz tartoztam évek óta. De az újat nem is láttam még, a nevét sem tudom :-) Úgyhogy ennyi erővel ez is maradhat.

Te most gyes-en vagy? Ahogy látom a kislányod 2 éves 8 hónapos, akkor lassan visszamész dolgozni? Bölcsit választottatok?
 
 


Szia !!!


ÓÓ, nem ér így egy tickerrel virítani , akkor már rutinos vagy !!!!!!!!!!!! :lol: :lol:
Harmadik baba, ez igen !!! Minden elismerésem !!!

Hát , tényleg gyorsan elfog így telni ez a pár hónapocska !!! Nem fogsz unatkozni !!!

Én nem bírom ezeket az esős kelős játszóteres dolgokat , lelkileg is úgy megtud viselni , ha elesik , vagy megüti magát , pláne ha fogászatra kell vinnem majd !!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Elég ebből , többet tuti nem vállalnék !!!! Na jó, ha hozzám vágnának egy csöppséget , naná , hogy jöhetne , de megszülni már tényleg nem szeretném !!!

Igen gyesen vagyok még .
Diám már lassan ovis lesz , betölti a 3. életévét és mehet , most próbálkozom beiratni , de valszeg nyár van , nem tudom elérni telefonon őket !!!
(már beírathattam volna a rendes időben , csak nem volt még meg az állandó lakcímkártyánk , így még nem tudtam)


És igen , sajna kell valami munka után nézzek !!



Puszi

Kép


Kép
 
 


Szia Kati, tudod mit nem értek? Hogy neked 2 vonalzód van. Az egyiken van Dia, a másikon az van, hogy „I am 14 years…old”. Ez mit akar jelenteni? Nem feltételezem, hogy te lennél 14 éves..vagy igen?

Az ovis beíratások áprilisban vannak. Vagyis ha a 3 év betöltése után akarod oviba vinni, már be kellett volna íratni szerintem…bár lehet, hogy nálatok más a rendszer és a lakcimkártya hiánya miatt most is be lehet.
Egyébként én is úgy irattam be oviba a kisfiam, hogy nem volt állandó lakcímkártyánk csak ideglenes. A polg.mestertől kellett kérni engedélyt és mehetett a dolog. De ez Vácon volt, tuti Őrbottyánban máshogy van.

Van munkahely ahova visszavárnak? Én Bp-en dolgozom, de ha meglesz a 3.baba, már nem szeretnék naponta oda-vissza utazgatni, így a környéken fogok keresni majd…nem tudom 3,5 év múlva milyen kilátások lesznek…hátha a válság addigra elmúlik és tömegével jönnek Magyarországra a befektetők :D
 
 


hihi

Ő az én 14 éves nagy lányom !!! :lol: :lol: :lol:


Beíratás előtt voltam bent az oviba , beszéltem a vezető óvónénivel.

(egy kedves anyuka Rita , megkérdezte nekem és azért voltam bátor így cselekedni) :lol:

De természetesen a hivatalos út biztos úgy van ahogy te írod.

Szóval az oviban tudnak róla már.


Nincs munkahelyem ahova vissza várnak, Dia születése előtt otthon voltam ápolási segélyen dédikével .

De előtte én is Pesten dolgoztam . Eladó voltam egy kis illatszer boltban , igazából meg lakberendezési cikk eladó vagyok :) , imádom a bútorokat !!! :lol:

Ez egy óriási előny a 3 gyereknek , nincs evvel gond !!!

Jól kijönnek a gyerekek egymással , mit szólnak a tesó érkezéséhez ??
Fiúk, lányok , vegyesen ??



Puszi

Kép


Kép
 
 


Kati, jaj bocs a 14 évesért, csak nem értettem miért van odairva, hogy "I am". :idea:
ELkezdted már a munkakeresést?
Az ovis dolgot akkor már értem!
A gyerekek még nem tudják, hogy lesz tesó. Meg akarjuk várni a 12 hetet és utána mondjuk nekik és mindenkinek.
Egyébként igen fiúk lányok vegyesen, igy hogy milyen nemű lesz a baba teljesen mind1, a születésnél szeretném, ha kiderülne. Bár a kislányom már régóta mondogatja, hogy ő egy kishugit szeretne már. Úgyhogy a rendelés leadva :D
 
 


Szia !!


Akkor az 5 éves a lány ?? Hát, ha már a rendelés is leadva !! :)


Végül is gondoltam , hogy nem tudják , igen a bűvös 12. hetet meg kell várni !! Biztos ami biztos . :)


Nagyon izgi így , hogy csak a szülésnél derül ki, fiú-e vagy lány !!

Bár ilyen előnyökkel , tényleg mindegy !! :) Gondolom van fiú és lány ruha is bőven !! :lol: :lol:

Szeretik egymást a tesók , jól eljátszanak ??


Puszz

Kép


Kép
 
 


Nem az 5 éves a fiú, a nagyobb a lány. Azért is nem mondjuk el nekik a 12.hétig, mert akkor onnastól mondanák boldog boldogtalannak és azt ugye még nem kéne. Illetve elég sok idő lesz nekik kivárni, hogy mexülessen, igy minél később elmondva annál rövidebb időt kell várni.

Egyébként tényleg nagyon izgalmas lesz, hogy a születésnél derül ki, hogy fiú-e vagy lány! Remélem az UH-kon nem látszik majd a neme.
A kicsivel amikor voltam 3D-s UH-n, az első kép amit megláttam amikor az érzékelőt a hasamra tette egy fütyi volt. Igy nem volt kérdés milyen nemű lesz :D
Fiú és lány ruhákból is le vagyunk eresztve és van minden ami kell egy babának, úgyhogy tényleg abszolút mind1 a neme.
Annyi, hogy majd a szüléshez a csomagba teszek egy rózsaszint és egy kék ruhát is és majd a megfelelőt adom rá hazajövetelnél.

A tesók jól eljátszanak, persze vannak nézeteltérések, de kezeljük őket és alapvetően azt mondom nincs gond. Soxor a nagyobb (lány) szokott anyáskodni az öccsén. Megtörli a popsiját, megmossa a kezét, segit felöltözni, segit neki enni, ha elfárad felemeli és viszi stb... persze valamikor meg megy, hogy "ne gyere be az én szobámba, stb"
Nálatok gondolom ilyen jellegű gondok nincsenek.
Amikor Dia született, Merci gondolom állandóan fogni akarta és anyuka2 volt :)

Dia hol született, melyik kórházban?
 
 


Szia !!

Nem talált, szóval a nagyobbik a lány ! Hogy hívják őket , akkor már mindent tudni akarok !! :lol: :lol:


Mercit a Nyírő Gyulába szültem még anno 1994-ben Dr. Dévai Istvánnál, Diám meg az Uzsokiba született 2006-ban Dr. Lukács Györgynél . :lol:

Te hol fogsz szülni ??


Képzeld, nem akarta állandóan fogni , amikor hazamentünk akkor olyan szépen, kedvesen meg fogta, megnézte magának , kicsit dédelgette , de utána nem nem nagyon , mostanában kezd inkább játszani vele .
Ésss!! Nálunk is volt , hogy ne gyere be a szobámba , sajna pár cuccosát sikerült eltépnie , összegyűrnie Diának , de ez benne van a pakliban , ő a nagy okos lány , tegye úgy el a cuccait, hogy ne tudja elérni Dia ! :lol:

Aranyosak lehetnek együtt , hű és micsoda hír lesz majd , tényleg !! :lol: :lol:

Az tuti, hogy a kismadarak rögtön elcsacsogják a jó hírt !! :lol:


Na, csak már a 12. héten legyünk !! De már itt is a 9. !!! Hurrá !!
Megy ez !!! :wink:


Puszi

Kép


Kép
 
 


Szia Kati,
Hangának és Bercelnek hívják őket.
Én itt a váci kórházban tervezek szülni. Igazából nem sok infóm van róla. Annyit hallottam, hogy régen nagyon gáz volt és belül nagyon csúnya volt, de pár éve állítólag felújították és azóta jobb a véleményük az anyukáknak erről a kórházról.
Te miért nem ezt az intézményt választottad, hiszen ez van legközelebb Őrbottyánhoz!?

Hangának van egy 2,5 éves unokahúga és meg vannak őrülve egymásért, nagyon szereti kísérgetni, gondozni, stb. Ebből gondoltam, hogy majd el sem lehet zavarni a baba mellől, bár ez addig még változhat.. meg lehet, hogy csalódni fog, mert ugye egy kisbabával nem lehet annyi mindent csinálni, mint egy 2,5 évessel, lehet, hogy rájön, hogy így nem is érdekes…
Szerintem Mercinél is ez lehetett, hogy eddig nem volt olyan érdekes, mert csak evett és feküdt Dia, de mostmár lehet vele játszani.

Hát igen, most már 9-essel kezdődik a hetek száma, de még 3 hetet várni kell…hjaaaaaaaj, na majd eltelik az!!!

Ti szoktatok valahova járni most a melegben? Nálunk a gyerekek jelenleg a mamánál vannak, de a jövő hét utáni héten jönnek haza és gondolkodtam, hogy valahova el kéne menni, de ilyen melegben nem érdemes elindulni sehova. Nektek van valami jól bevált helyetek vagy tudsz valami jó program lehetőséget ahova melegben is el lehet menni?
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet nevében szeretettel várunk Titeket a 2009. július 25-i Találkozón, a Millenáris parkban.

Kérdésekkel bombázzatok nyugodtan, kajaügyileg is egyezkedhetünk ebben a topikban.

Gyertek, gyertek!

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Először is üdv minden új kismamának köztünk!
Reméljük föllendül majd a topik,igen mostanában jól elhanyagoltuk mindannyian.

Előkerültem én is.Be szoktam nézni,de ha látom,h nem ír senki akkor nekem sincs kedvem.

Lara gratulálok a 3.babához.
Kicsit irigy vok,most minden kismamára.
Mi is szeretnénk majd egy fiút,de sztem ez csak pár év múlva lesz aktuális:(,ha összejön,ha nem be kell érni a 2 leányzóval.
Biztos fognak örülni a gyerkőcök,ha megtudják kistesó lesz.
Most nálunk a nagyobbik lány van ráesve a témára,ha meglát egy babát:)

Nekem is nagyon kellenne vmi munka után néznem,de nem tudom,h mi legyen a költözés miatt.

Bocsi lányok mennem kell.

Puszi.

Kép
Kép


Andi, jaj, még ne gratulálj, legfeljebb a 12.hét végén. Szoktam irogatni itt egy másik topikba, ahol már a 4-5. kismama búcsúzott el, mert megszakadt a terhesség. Mostmár alig merek felmenni abba a topikba...
Nálunk is a nagyobbik mondogatja már jóideje, vagy fél éve, hogy szeretne egy kislány tesót, nagyon rá van indulva, úgyhogy biztos lesz öröm.
A vonalzóid nem látszanak, igy nem látom mennyi idősek a gyerekek, de ha munkát nézel, akkor biztosan gyesen lehetsz..
Hogy hogy a költözés miatt? Hova költöztetek? Őrbottyánba?
 
 


Helló lányok !!!


Lara !!Nagyon szép neveket választottatok nekik !! :lol: :lol:


Azért nem itt szültem ,mert a Mercivel még Pesten laktunk , Diával meg még Fóton !! :lol:

De én sem hallottam mostanában rosszat a Váci kórházról !!!

Sokan ott szültek innen !!! Talán jönnek egy kicsit és mesélnek !!

Te hol szültél idáig ??


Megmondom őszintén nem nagyon szoktunk menni sehova , de nem rég voltunk Veresen a tónál (ott van strand) , jónak jó volt , de elég csúnya a vize !!


Puszi , megyek kisütöm a palcsit !

Ui.: Meg jött kicsi Diám , sajnos beteg (egy hetet anyósomnál volt) mandulája be van gyulladva és lázas , valami mostani vírus ! :roll:

Neked akkor még jó pihit !!!! Te dolgozol már ? (Mert akkor jó munkát sajna)


Puszi

Kép


Kép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: