Új privát üzeneted érkezett!

Na sziasztok
Doki elengedett nyaralni minket,ezért mult héten hollandiába voltunk Kép Nagyon jo volt,Bandó nagyon jól birt mindent,utat ott létet
Ma a kötését is leszedték,erre jól össze is karmolta magát,biztos viszketett neki Kép De már nem kell menni többet ez nagyon jóhir Kép

Viki
sajnos nem tudtunk elmenni a ringatós bulira Kép Nagyon sajnálom,de mikor el akartunk indulni felhivott egy ismerösöm hollandiábol hogy itt áll a szabadság téren és se szállása se semmi mit csináljon Hát nagyon boldog voltam Kép Kép Mert ha szól elöre akkor mindent meg tudtunk volna szervezni igy meg 4 órán keresztül kerestünk neki szállást Kép Ráadásul hétfön indultunk hollandiába ö meg pont azon a héten volt itt igy foglalkozni se tudtunk vele

Lorca
üdv itt mi az astoriánál lakunk

Kép
Kép
 


Nikk
Orulok hogy Bandonak vege a mizeriaKépKép
Nyaralas jo lehetett ,en mindig csak munka ugyben jarok oda de imadomKép
Pusza
Kata

Kép
Kép
 
 


Ugy látszik mindenki nyaral,nem nagyon pörög a topik Kép Viki merre vagy ?

Kata
Én is imádtam a munkám mert állandóan jártam ide-oda.nagyon jó volt hogy nincs az a kötöttség,mármint helyhez.

Bandóka már próbál felállni,kezdődik az ujabb terror Kép Most aggódhatok megint hogy mi fog történni,és mennyi veszélyforrás van Kép Kép Leves óta mindenben csak a veszélyt látom

Kép
Kép
 

 
 

Sziasztok lányok!

Úgy örülök, hogy él ez a topik, szeretnék bekapcsolódni.
Magamról annyit, hogy 4 gyerekm van, a legkisebb egy 2,5 éves kisfiú.
Jelenleg Budán lakunk, de jövőre a Király utca környékére költözünk, mert nem igazán érezzük itt jól magunkat.(Az okokat később tudom részletezni, aki kiváncsi rá).
Szóval nagyon vágyom társaságra és szeretnék a kisfiamnak is játszótársat találni.
Kérlek, irjatok!

Sziasztok
Suzy
 
 


Szia Suzy
Üdv itt,bár most eléggé haldoklik a topik Kép
aKKOR NEM MESSZE FOGTOK LAkni tőlünk,mi a z astoriánál lakunk Kép Fiam most lesz 1 éves na most mennem kell de irj ha van kedved Kép
Nikk

Kép
Kép
 


Szia Nikk!

Ne hagyjuk elhalni a topikot!
Ti melyik játszótérre szoktatok járni?
Jó lenne egy topikos találkozót szervezni.Én voltam a legutóbbi Babanet-es találkozón de sajnos "Belvárosi"-val nem futottam össze.

Más. Mi a véleményed a bárányhimlő oltásról? Én most gondolkodom, hogy beadassam-e.

szia
Suzy
 
 


Szia
Mi a károlyi kertbe szoktunk menni Nekem még az van a legközelebb meg igazán mást nem is ismerek a környéken
Én a bárányhimlő ellen nem adatom be az oltást Egyik barátnőm beadatta a fiának egyszer volt olyan helyzetbe hogy a családba volt himlő de a kisfiu nem kapta el ,náluk használt,de hallottam olyat is hogy oltás ellenére megkapta .Igazán nem tudom .Én csak az agyhártya ellenit meg a kullancsot fogom beadatni

Topikos talit próbáltuk többször de vhogy nem jött össze Kép De probálkozunk még Kép

Kép
Kép
 


Sziasztok!
Feltettem egy képet Zolikáról a profilomba, nézzétek meg!
Nikk
Szólj, hogy mikor mész legközelebb pl. a hétvégén és akkor találkozhatnánk!
Suzy
 
 


Suzy
Nagyon szép fiú Kép
károlyi kertbe vszinü jövő héten megyünk,hétvégén nem leszünk itthon de ha gondolod és jó neked hétfőn találkozhatunk ott.Ird meg melyik időpont jó nektek Kép
Budán merre laktok?

Kép
Kép
 


Szia Nikk!
A hétfő délelőtt jó lenne úgy 9-10 között, mert utána viszem a gyereket vidékre.
Mi most Pesthidegkúton lakunk , elég messze a várostól, és ahogy nőnek a gyerekek, egyre nyomasztóbbnak érzem a városba történő folytonos ki-bejárkálást.
Mert ugye csak ott lehet ügyet intézni, vásárolni szórakozni stb.
Itt Budán mindez hiányzik, van helyette jó levegő orrba-szájba... ( Akinek ennyi jó kevés...)
Szia
Suzy
 
 


Szia Suzy
akkor fél 10-10 körül találkozhatunk ott.Van egy szökőkut mondjuk annál Kép Mi szürke bordó babakocsival leszünk a hajam barna és ált össze van kötve.De bizti megismerjük egymást Kép Remélem az eső nem fog esni

Kép
Kép
 


OK. ha nem zuhog az eső.Ha csak borult az ég, vagy csöpörészik, az nem baj.
Szia
Suzy
 
 


Szia Nikk!
A többi gyerekemről tettem képeket a Városligeti topikba!
Mit csinálsz hétvégén? Megpróbálod a Városmajori játszóteret?
suzy
 
 


Szia Suzy
Sajnos ez a mai nap nem jött össze.A hétvégén megyünk le Balcsira.Ált a hétvégék nekem nem jók mert akkor tudunk együtt lenni és mindig megyünk jobbra balra nagyszülőkhöz stb.De jövő héten szivesen kipróbálom.
Képeket megnézem Kép
Nikk

Kép
Kép
 


Szia Nikk!

Bocs, hogy nem irtam előbb, de az a helyzet, hogy amit mondtál, hogy inkább a korosztályos topikba irsz, nekem is bejött. Az ember hajlamosabb a pörgősebb topikot figyelni.
A jövő héten szerda és csütörtök kivételével talizhatnánk a Városmajori játszótéren, javasolj időpontot.

Wicus, Kataa, Babyonboard,Kormi, Lorca
HOL VAGYTOK???
Ne hagyjuk meghalni a topikot!

Sziasztok
Suzy
 
 


Egy jó kis vírus után sikerült helyreállnom. Mármint a gép kapta.
Valaki írta a bárányhimlős oltást. úgy tudom, megkaphatja a gyerek, de nagyon enyhe lefolyású lesz a betegség. Beadattad végül?
Mekkora szokott lenni egy 3 hónapos? Nati most volt 3, amikor is már foroghatna. Semmi jelét nem mutatja. Utál hason lenni.
Lorca

Kép KépKép
 
 


Lorca.

Nekem 4 gyermekem van, 2 ebből gyorsan és ügyesen mozog 2 lassabban tanult meg minden mozgást és ügyetlenke. Az utolsó (most 2,5 éves) a leglustább, minden mozgásszakaszt másfél-két hónappal később kezdett, mint egy "átlagbaba" de most már ugrani is próbál, szóval ne aggódj.
A bárányhimlőoltást én kérdeztem és még nem döntöttem se igy se úgy.

Merre laksz? Hol szoktatok sétálni?
Suzy
 
 


Szia Suzy
Bocs hogy igy eltüntem,de most hétvégén lesz Bandó szülinapi partija és egész héten készültünk.Remélem jövő héten tudunk találkozni a Városmajori játszótéren.majd ird meg mikor jó nektek.

szia Lorca
4-5 hósan még mindig nincskéső a forgás sőt ismerek olyan babákat akik még később kezdenek forogni.

Kép
Kép
 


Szia Nikk!

Jövő hét csüt. vagy péntek jó a játszóterezésre.

Gondolom, sokat nőtt már Bandó azóta, hogy utoljára láttam. Isten éltesse a kislegényt! Mit szólt a nagy ünnepléshez?
Vannak megnézhető képek?
Képzeld, volt egy talink a korosztályos babákkal, tettem fel képeket a fotóalbumba "Tali Magdinál" cimen, majd nézd meg őket.
Te melyik korosztályos tpoikba szoktál irni?

Puszi
Suzy
 
 


Péntek jónak tünik inkább a de jobb olyan 10 körül Nektek jó az?
Köszönjük a köszöntést KépEgész jól birta,bár az elején volt egy kis nyüglödés mert elég sokan voltunk és kellett egy kis idő míg megszokta a tömeget Megnéztem a képeket Zolinak biztos tetszett a sok gyerek.

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Mostanában elég elfoglaltak voltunk, nyaralás + házimunka, befőzés stb. ezért nem is jelentkeztem.
Remélem mindenki, jól van és a babák gyerkőcök szépen, cseperednek, ügyesednek.
Most is csak pár sor erejéig néztem be.
Meg persze Bandónak, és Anyukájának szeretnénk nagyon sok boldogságot kívánni az első születésnap alkalmából.
Mi is jól meg vagyunk, már ügyesen járkálunk, és nagyon sok mindent, amit mondok Petrának, megérti és csinálja is. Egyre több értelmes szót tud mondani, de azért még mindig sokat halandzsázik.
Nikk, ősszel újra indul a Ringató, remélem ti is jöttök.

Mindenkinek további szép napokat, és jó babázást kívánunk!
Viki és Petra
 
 


Szia Viki
Már sokat gondoltam rátok mi lehet veletek.Köszönjük szépen,igy nagyon nagyon utólag Petrának is boldog szülinapot Kép
Mi mindenképp megyünk ringatóra .BAndó már lépeget asztal meg ált minden mellett.Érteni ő is sokat ért,de dumálni még nem dumál.Akkor 15-én találkozunk addig is puszi Nikk

Kép
Kép
 


Szia Nikk!

Péntek sajnos nem jó, mit szólsz jövő kedd de.10h
Márosmajori játszó?

Wicus, Lorca, Nikk !!

Belekeveredtem egy volt Babanet-es társaságba, nevük TAVASZ, honlapjuk www.tavasz.org
Nagyon jófej 2-3 gyerekes anyukák fognak össze különféle nemes célokért, közügyekért. A mostani aktuális téma az akadálymentesités kikényszeritése az önkormányzatoktól. Már volt egy babakocsis demonstrációjuk tavaly a Blaha aluljáróban, idén pedig a Parlament elé mennek ( Szept. 20-án)és csatlakoznak a mozgáskorlátozottak, a kerékpárosok és a Levegő munkacsoport is. Én is beléptem az egyesületbe, segitek szórólapot nyomtatni és terjeszteni. Gondoltam ez érdekelhet benneteket,úgyis, mint babakocsis belvárosi anyukák Titeket is érint a dolog.

Ha szeretnétek segiteni irjatok nekem vagy a www.tavasz.org-ba.

Sziasztok
Suzy
 
 


Suzy
Oké,akkor kedden találkozunk

Kép
Kép
 


Nikk.
Ne haragudj, ma reggel tudtam meg, hogy jövő kedden de. el kell mennem egy mozgássérült egyesülethez a a Szept. 20-i demonstrációval kapcsolatban.
Próbáljuk meg a szerdát, vagy javasolj Te egy napot mert én már nagyon szégyellem magam, hogy folyton lemondom.
Szia
Suzy
 
 


Suzy
alkalmazkodom hozzád,most még nincs semmi kötött programom igy nekem egyszerűbb.16-tól kezdődik a suli akkor már kicsit elfoglaltabb leszek.

Kép
Kép
 


Nikk,

szerda vagy csütörtökhöz mit szólsz?
Szia
Suzy
 
 


Szia
Most látom hog y az egyik üzenetem nem ment el Kép Kép Kép Ma volt egy vizsgám,egész héten nem jutottam gép elé.Remélem sikerül Kép Szóval csak összejön ez a tali már Kép Jövő héten péntek kivételével jó az összes nap,bár esőt mondanak.
Szia Nikk

Kép
Kép
 


Eltelt egy év, és Te még mindig 20 kg-ot cipelsz 30 lépcsőfokon?
Lejárt a törvényben előírt határidő és Téged néhány lépcsőfok még mindig elválaszt a világtól?
Szeretnél egy olyan országban élni, ahol a választott vezetők betartják az általuk hozott törvényeket?
Ki szeretnéd fejezni szolidaritásodat a hátrányos helyzetűekkel és elesettekkel?
Ha igen, akkor várunk 2005. szeptember 20-án 16:00 órakor a Kossuth térre a Parlament elé, ahol ismét felemeljük szavunkat a
MAGYARORSZÁGI KÖZLEKEDÉS ÉS KÖZÉPÜLETEK AKADÁLYMENTESSÉGÉÉRT!
A demonstrációt a TAVASZ (Tegyünk A Világért! - Anyák Szövetsége) Egyesület szervezi, csatlakozott hozzá a Fehér Kereszt Gyermekvédő Alapítvány, a Habeas Corpus Munkacsoport, a Levegő Munkacsoport, a Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége, a NaNE Egyesület, a Terézvárosi Zöld Kör, a Városi Biciklizés Barátai, a Védegylet és a Zöld Fiatalok. Az eseményt támogatja a Humanista Mozgalom.
Médiatámogatónk a Civil Rádió és a www.tusarok.org
 
 


Szia Nikk!

Megpróbáljuk a csütörtököt? De. 10 h OK?

Az eggyel fenti TAVASZ-os hozzászólás az az akció, amiben én is részt veszek. Lényegében az akadálymentesitésről van szó, részünkről főleg a belvárosi babakocsis mamák érdekeit képviseljük, de a MEOSZ (mozgássérültek országos szövetsége) is csatlakozott hozzánk, hiszen közösek a gondjaink.
Nincs kedved esetleg a demó-ra felhivó matricákat belvárosi játszóterekre kiragasztgatni? Esetleg szórólapot terjeszteni ismerőseidnek vagy védőnőn keresztül vagy gyermek rendelőkbe letenni stb. Jó nagy felhajtás lesz 20-án a Parlament előtt, kivonolunk sokan babakocsikkal és több száz kerekesszékes is jön, állitólag a bringások is csatlakoznak.
Majd mesélek többet, ha találkozunk.
Szia
Suzy
 
 


Suzy
Megpróbálunk elmenni. Sajna elég nehezen vergődök át akár a Kossuthig is. Vicces, hogy pont a demonstráció célja akadályoz. Aki próbálta a Keleti mozgólépcsőt kocsival,az nem ugrál. A multkor majdnem fennakadt. Úgy kellett átlöknöm, amikor pont átesni készültem rajta.

Kép KépKép
 
 


Szia Suzy
Ne haragudj,de későn vettem észre hogy írtál.Pénteken szombaton suliba voltam,arra készültem és nem is jöttem a számítógép közelébe.Ráadásul el akartunk menni ma,de az se jött össze Kép Még a hiradót se láttam,hogy sikerült a mai nap??

Kép
Kép
 


Nikk,Lorca.

Sajnos végig szemerkélt az eső, úgyhogy minden elismerésem azé a kb. 100 emberé, aki végül eljött.És aki eljött az nem csalódott, mert az egész nagyon bensőséges hangúlatú volt, pl. fellépett egy kerekesszékes tánccsoport, meg egy egészségessel táncoló tolószékes, aki egyébként siket is és jelbeszéddel mutogatta el a kihangositott dal szövegét.
Közben mi is ott voltunk babakocsikkal meg kisbabákkal meg TAVASZ-os emblémás lufikat osztogattunk, meg lehetett babakocsit (babával) cipelni pár lépcsőfokot a Kossuth szoborhoz vállalkozó kedvű nézelődőknek.
Teszek fel majd képeket a fotóalbumba, majd megirom milyen cimen lesz látható.

Nikk, megpróbáljuk a jövő hetet?

Suzy
 
 


Suzy
Sajnálom hogy ne tudtunk elmenni,hiszen ez minden kismaminak fontos lenne.A jövőhetet megpróbálhatjuk.
Nikk

Kép
Kép
 


Suzy,
Sajnálom, de minket eltántorított az eső. Nati négy hónapos, és én még egy kicsit parázós anyuka vagyok. Kicsit bánatosan hallgattam a rádiót, amikor beszámolt rólatok.
Terveztek még valami hasonlót?

Kép KépKép
 
 


Nikk,
Jövő hét kedd 10h Városmajori Játszótér, ha nem esik. Neked ok?

Lorca.
Egyelőre nem, de ha érdeklődsz ilyen társaság vagy munka után, szivesen látunk az egyik összejövetelünkön.

Suzy
KépKépKép
 
 


Suzy,
Érdekel. Most egy kicsit ugyan korlátozott vagyok, de gondolom egy babócával én még jól is állok. Egy kicsit úgyis kezd megártani az itthon ücsörgés.

Kép KépKép
 
 


Suzy
egyenlőre oké a játszótér,de ez még függ a holnapi naptól,mert a hétvégén 2x voltunk a Betesdába,mert bandó tele van kiütésekkel.Szombaton még csak allergiás kiütés volt,amire kaptunk fenistil cseppet,gélt.Ma pedig az egész arca teste tele lett de már nem olyan tipusuval mint tegnap.A dokinő közölte hogy ő nem tudja mi ez ,ilyet még nem látott .Jó mi ? !!! Szóval holnap megyünk még a bőrgyógyászatra a mi dokinkhoz és ha semmi fertőző akkor megyünk.Holnap még írok mindenképp.

Lorca nem akarsz te is jönni a játszótérre?

Kép
Kép
 


Nikk,
A keddet sajnos le kell mondanom, mert de. jön a lakberendező akivel az új belvárosi lakásunk szobabeosztásait stb. beszéljük át. Utána elutazom a férjemmel Zalakarosra mert a 20. házassági évfordulónkat ünnepeljük. Remélem a rákövetkező héten is még jó idő lesz, és akkor tudunk már végre talákozni.
Szegény Bandó, remélem, hogy csak egy gyorsan múló dologról van szó!!

Lorca.
Ha szeretnéd megismerni a TAVASZ-os társaságot, akkor erre lehetőség nyilik jövő kedd 19h körül az V. ker. Nagyi Palacsintázójában , nem messze a Deák tértől, a Szervita térről kell bekanyarodni a Városháza utáni utcában van a Ferenciek tere felé.
Ha tudsz jönni irj egy e-mailt a pantologep@axelero.hu cimre, és akkor elküldöm Neked a mobil számomat, hogy könnyebben tudjuk a kapcsolatot tartani.

A Szept. 20-i Babakocsis Demonstrációról készitettem képeket, ezeket a TAVASZ Demo c. alatt láthatjátok a Babanet-es fotóalbumban.

Sziasztok
Zsuzsa
 
 


Suzy
Jó hétvégét nektek,boldog évfordulót Kép Bandó már javul,bár nem tudják megmondani mitől van a kiütés Kép

Kép
Kép
 


Sajna mi 7kor fürdünk. Kötelező program. Utána vacsi, ezen az én részvételem kötelező. Csak szopizik.
Melyik játszótér? Többnyire a Köztársaság térre megyünk, vagy a Városliget. Az kicsit messzebb van, de megfordulunk egy evésen belül.

Kép KépKép
 
 


Lorca
Én főleg a Károlyi kertben szoktam lenni,de Suzyval most a Városmajori játszóteret beszéltük meg.Az fél úton van kettönk között Kép
Egy másik topikban szoktam még levelezni egy lánnyal,ő is a köztársaság térre szokott menni,lehet hogy láttátok már egymást Kép

Kép
Kép
 


Na, végre meggyógyult a gépem. Visszatérek, erre mit látok? nem sokat. Merre jártok?

Kép KépKép
 
 


Azért néha megnézem, hátha van erre valaki. Úgy látszik egy kicsit babamentes a belvárosi internet.

Kép KépKép
 
 


Szia Lorca!

Pont Dec. 5-én volt a kisfiam, Zolika szülinapja, úgyhogy muszáj válaszolnom. (Kép a profilomban)
A Tiéd mekkora?
Merre szoktatok sétálni?
Ha gondolod találkozhatunk.

Zsuzsa
 
 


Szia Nikk!

Már jó régen nem irtam, hogy vagytok? Zolika immár 3 éves nagyfiú de még elég babásan viselkedik.
Az Állatkerti játszóházba szoktam vinni időnként, ha van kedved ott találkozhatnánk valamikor Január első hetében.
Szia
Zsuzsa
 
 


Gyönyörű a kis kalapos!

Kép KépKép
 
 


Szia Suzy

Mi jól vagyunk kösziKép Boldog szülinapot utólag is Zolikának Kép Az állatkerti játszóházba találkozhatunk majd,mi is voltunk már párszor ott,Bandó élvezte.
Hogy álltok a költözéssel?

Kép
Kép
 


Szia Nikk

Remélem tavasszal, legkésőbb nyáron költözünk.
Boldog Karácsonyt az egész Családnak!

Suzy
 
 


sziasztok!

csatlakozhatok? Kép

Szilvi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron