Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Lányok amíg el nem felejtem ,tud nekem segíteni valaki? Állítólag veszprémben a sétáló utcán a könyvesbolt, pékség stb. környékén van egy magánrendelő /sajnos a doki nevét elfelejtettem :oops: /, aki 4 d-s uh-ot csinál,nem tud valaki nevet, telefonszámot adni nekem??

Móni, Petra

Jó újra látni titeket is :D
Karácsony:Bence holdhomokot szeretne és legót,meg minden nap másik autókat,meg amit lát a minimax reklámjaiban :) .Lilla persze ugyanazokat.

Anyapoc

NT:1.3 mm, orrcsont hossza:3.6 mm.
Apósoddal szörnyű amit művelnek :(

Szilvi

Mindenki mondja, hogy milyen nagy már a hasam.De úgy tudom harmadik gyereknél ez így szokott lenni. A mozgásokat is már a 15.héten érezni kezdtem.

Megyek takarítani...de már most olyan hamar elfáradok :?

KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Lányok amíg el nem felejtem ,tud nekem segíteni valaki? Állítólag veszprémben a sétáló utcán a könyvesbolt, pékség stb. környékén van egy magánrendelő /sajnos a doki nevét elfelejtettem :oops: /, aki 4 d-s uh-ot csinál,nem tud valaki nevet, telefonszámot adni nekem??

Móni, Petra

Jó újra látni titeket is :D
Karácsony:Bence holdhomokot szeretne és legót,meg minden nap másik autókat,meg amit lát a minimax reklámjaiban :) .Lilla persze ugyanazokat.

Anyapoc

NT:1.3 mm, orrcsont hossza:3.6 mm.
Apósoddal szörnyű amit művelnek :(

Szilvi

Mindenki mondja, hogy milyen nagy már a hasam.De úgy tudom harmadik gyereknél ez így szokott lenni. A mozgásokat is már a 15.héten érezni kezdtem.

Megyek takarítani...de már most olyan hamar elfáradok :?

KépKépKép
 
 


Andi

A cSongrádié,de sajna számot nem tudok.De ha járok arra a napokban,megnézem,jó? :)Már ha addig nem sikerül kideríteni :wink:!

Majd jövök :)

 
 

 
 

Sziasztok!

Móni (és még akit esetleg érdekel)
A Gryllus koncert "Nótás Mikulás" cim alatt fut. Dec. 1- én 2 előadás is lesz: 10-kor és 11.30-kor. 800 Ft/fő (gyerekeknek is), de 4 éves kor alatt a gyereknek nem kell venni, ha az öledben ül a koncert alatt. Mától lehet rá jegyet venni a VMK jegypénztárában, ami du-onként van nyitva.

Nóra már egész nap ott van az óviban, szereti. Gergő?

Ügyes lehet Zsófi is! Tényleg jó lenne valamikor találkozni! Kedd de. nem tudtok eljönni a klubba, az pl. egy jó alkalom. Vagy mikor lenne jó nektek?

puszi mindenkinek
petra

Petra

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Bambika
Dr. Csongrády Attila
8200 Veszprém, Kossuth u. 1.
(06 30) 9 476-510
Ő csinál veszprémben 4D uh-t.
Vendég
 


Szia Bambika!
Leírtam ide is a 4D-s uh helyét, meg elküldtem azért privát üziben is.
Bocsika!
Vendég
 


Na akkor újra itt :)...

Móni

Láttalak ám a börzén :wink:!Csak nagy volt a tömeg és menekültem haza :?....
Időpont,hát mit mondjak...valamelyik nap 3/4 órát vártam az SZTK-ban rákszűrés időpontra.Fél óra után dugta ki a fejét a nő,akkor szóltam,mit akarok,azt mondta,mindjárt...aztán negyed óra múlva sem jött ki,nekem meg mennem kellett dolgozni :twisted: !A telefont meg nem veszik fel!!!Vagyis amikor anno felvették,egy doki belekurvaanyázott :shock: ...
Köszi a dicséretet,mindig is szerettem "alkotni"...ez most a karácsonyi vásárra készül :).Legyen mit eladni :roll:....
Zsófi nagyon ügyes.. :) Nálunk még most sem divat a baba :D!Szt ha pár év múlva veszel,akkor sem késel el :wink:!ilyenkor a mozgásos játékok érdeklik őket.Villő macikat etet,altat stb,bár anyuéktól most fog kapni egy babát.Amit anno kapott első szülinapjára,dobozban maradt...egyenlőre :).
Gergő és az ovi?


Betti

A délelőtt amúgy is olyan hamar elmegy(legalább is nekem mindig :oops: ),a délután olyan hosszú,h érdemes kimozdulni :).
Nemsokára azért tágul a világ nálatok is :)!

Petra

A nagy visszatérő :D:D:D!Legközelebb már el sem hisszük :wink:!
Örülök,hogy jól vagytok :).Azért könnyebb,hogy Nóra oviban van,nem?
Aranyos vagy a babaklubbal,én kedden délelőtt dolgozok... :? Vagyis ez jó,csak nekem tuti kimarad... :(


Andi

Akkor Betti megírta a lényeget :)!
Hát hallod,nekem a másodikkal is gyorsan nőtt a hasam,akkor mi lesz a harmadikkal???? :shock: 12 hetesen azt mondták a kolléganőim,hogy legalább 5 hónapos terhes vagyok :?...na jó,aztán sokáig nem nőtt :D!
Az értékeid kiválóak,van orrcsont is,a tarkóredő is pont a legszuperebb,ha a genetikain is minden OK lesz,akkor nincs min aggódni.Bár szt ha valódi genetikai szűrést akarsz,akkor ne a Csongrádihoz menj,mert szt ő "csak" mozizásra használja nagyrészt...legalább is ezt hallottam.Nem szonográfus,akinek ez a szakmája.Győrben van jó szonográfus,ha jól emlékszem,na meg persze Pesten :(....


Asszem még nem újságoltam,hogy az ovibálon megint szeretnénk műsort előadni.
Íme,ezt szeretnénk lekoppintani:
http://www.youtube.com/watch?v=n2G6tFPZvU8
Az alaplépéseket már sikerült megtanulnom,már csak a többieket kell valahogy megtanítani :).
Remélem,jól fog sikerülni :):)!

Pusszantás!

 
 


Szia Anyapoc!
Megnéztem a táncot aranyos.
Már kezd egy kicsit tágulni a világ, meg egyre többet produkálja magát a Bibi.
Vendég
 


Sziasztok!

Anyapoc :)
Nagyon jó a tánc, a múltkor láttam ezt a SAT1-en, ott egy esküvőre tanulták be :lol: .
Gergő imád oviba járni, de ottaludni nem hajlandó, én meg nem erőltetem. Majd jövő szeptembertől. Persze kérdezgetem sokat, de eddig mindig határozott nem volt a válasz.
A börzén miért menekültél? Nekem nem volt valami pozitív, mert összességében alig voltak. Voltunk már több helyen is, ezért merem állítani, hogy kevés volt a látogató.

Petra :)
Nincs kocsink :cry: , így sajnos nem igazán tudok kimozdulni. Pedig szívesen mennék a klubba, biztos élvezné a Zsófi. Ide, a faluba el szoktunk menni, azt is nagyon bírja. A kocsinkat már leelőlegezték, apa talált már másikat, úgyhogy talán hamarosan megoldódik a helyzet és akkor megyünk ám!
Gryllusra lehet, hogy elmegyünk, még kitalálom. Ha megyünk, biztos, hogy a 10 órásra.
Gergő nem alszik ott az oviban, nagyon nem akar, én meg nem erőltetem. Kényelmesebb lenne, az biztos, de majdcsak beadja a derekát...

Egy kép szombatról:
Kép

Sziasztok

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Már megint eltünt mindenki!!!!!!!!!!!

Móni
Aranyosak a gyerekeid!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

Anyapoc

Jó kis táncot választottatok! Nagyon tetszik :D

Móni

Gyögyörűek a gyerekeid!

El vagyok havazva mennem kell...

KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Én ma facér vagyok,gyerkőcök mamáznak,mert du szülői volt,holnap és holnapután suli :).Ez a hétvége sem lesz unalmas,az biztos...Pláne ilyen időjárással :?....

Móni

Nagyon aranyosa a gyerkőcök :).
Tényleg nem kell Gergőt erőltetni,megy az majd magától előbb-utóbb :).egyik ismerősöm lánya már 2 éves kora óta nem alszik délután,így az oviból is mindig hazahozták.Másfél év után kitalálta,hogy inkább ottalszik :roll:...Szl eljön ennek az ideje :).


Betti

Szuper,egyre jobb lesz :).Aztán már sajnálni is fogod,hogy egyre csak nő :wink:!


Andi

Biztos voltam benne,hogy neked tetszeni fog :wink:!

Pár kép rólunk is :)

Íme családunk legújabb profi informatikusa :)
Kép


Ilyenek a jó gyerekek :) (vagy ezt már mutattam? :roll:)

Kép

És a kiscsaj :)

Kép

Na és nem tudom,ezt láttátok-e a múltkor?

Egyik fele:
Kép

Másik fele

Kép

A közte lévő nem fért a képre :).Azért így gyönyörű a reggel,nem? :)

 
 


Sziasztok!

Anyapoc!

Mit művelsz te a lurkókkal???!!! Most lebuktál! Minden reggel szigszalaggal inditotok fogadjunk! :wink: Hogy aztán nyugodtan fényképezgethess kedvedre, mi!!! Szépen vagyunk.... mondhatom. :roll: :lol:
Egyébként az a reggel tényleg gyönyörű volt. Jó, hogy felraktad a képet!
Villő óriásit nőtt!
Apósod hogy van?

Móni
Tali jövő héten valamelyik du?

Betty
Irtam pü-t! Még nem válaszoltál, esetleg meg se kaptad?
Ismersz?

Bambika
Voltál dokinál? Mi volt?

Karácsonyra nálunk is Lego, helyesebben DUPLO lesz. Nagyon aranyos csajosat találtunk. Azt kapják közösen, aztán még 1-1 könyv és kifújt. Igy is lesz elég ajándék a rokonságtól, ahogy ismerem őket.
Holdhomokot gondolom simán beszerzitek! :) Aranyos ötlet.

puszi mindenkinek
petra

Petra

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan pár szó..
Petra :D

Képz

KépKépKép
 
 


A holdhomok :)

26-án genetikai uh a kórházba.30-án a biztonság kedvéért még elmegyek fehérvárra 4d-s genetikai uh-ra is.

Anyapoc

Nagyon jók a képek!

KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Még mindig facéran,de baromi éhesen... :roll:


Petra

Azért a gyámügynek egy szót se :wink:!Utána indiánost játszottak...szépen nézett ki Villő homloka :?...
ajándékokat elfelejtettem: szl Nálunk is lesz LEGO,meg egy összerakhatós út,amiből már van.Aztán családból lesz B-nak egy távirányítós daru(szt majd viszi a pálmát),meg kap csillagászati távcsövet(Tescoban volt leértékelve,remélem,azért a Holdat látjuk,megnézzük majd,hogy homok van-e rajta :lol:,érdemes-e menni érte :D).Bulcsú kap LOGICO-t,amit az oviban is hazsnálnak,csak más feladatlapokkal, meg közösen egy "társast",ami golyókat lő ki magából és el kell nekik kapni(ez az Interspárban volt leárazva),meg Villő anyuméktól egy babakészletet.Ennyi,egész családtól,illetve Villőnek még vmi személyeset szeretnék,mert tőlünk egyenlőre csak a 2 közös aji van.

Apósom sajnos rosszul van,most sikerült elérni,hogy 3 nappal előrébb tegyék neki a műtétet.Sajnos ekzd az az érzésem lenni,hogy amíg valaki zsebébe nem rakunk pénzt,addig itt műtét nem lesz :(....
Na de majd meglátjuk...

Andi

Ez a holdhomok mire jó???? :shock: Minimax nálunk is rázós,minden kéne,pláne ami még nem is neki való :evil: ...de azért könnyen le tudom rázni.Hajrá UH :)!

 
 


Szia Petra!
Írtam privit, de a tiedet véletlen kitöröltem légyszi küld el még egyszer!
Vendég
 


Sziasztok!

Már megint sehol senki, bezzeg mikor nem jövök két napig, akkor nem győzök olvasni.

Anyapoc
Sajnálom apósodat.Lehet, hogy azorvosok már csak akkor műtenek, ha pénz kerül a zsebükbe.
Vendég
 


Bambika!
Fehérváron olcsobb a 4D-s Uh?
Vendég
 


Sziasztok!

Anyapoc

Sajnálom apósodat! Hogy van most? Műtét mikor lesz?
Tulajdonképpen gyurma ami nem szárad ki és nem keményedik meg./holdhomok/Ma sikerült is megvennem :)

Bibis

Nem tudom hogy olcsóbb e a fehérvári,de nekem nem elég a mozizás,kifejezetten genetikaira van szüksésem :?

KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Betti

Sajnos én is kezdem ezt hinni :(:(...

Andi

Láttam közben a minimaxon!!!! :):) És a fiam be is jelentette,hogy kell neki :D!Háááát...
Menniybe kerül????

köszi lányok,aranyosak vagytok,annyit sikerült elérni,hogy kapott egy másik gyógyszert,ami hatékonyabb,meg befekteteik műtét előtt pár nappal,mhogy a hasfalba kapja az vérhigitót...hát majd meglátjuk.ha megint elmarad a műtét,akkor asszem az asztalra fogok csapni.
most már csak azért aggódok,hogy minedn rendben menjen,félek,ehhez is pénz kéne... :(

pusztok!

 
 


Sziasztok!

Anyapoc

Remélem hamarosan és sikeresen megműtik apósodat!

A plázában a játékboltban 4500 ft ugyanez az intersparban 6500 :? ,a dupla utántöltő 2600 körül van hozzá.Hát nem olcsó, de ha tovább tart mint a sima gyúrma már megérte :wink:
Megjött ma győrből a triplatesztem eredménye: 18-triszómia negatív,21-triszómia negatív,velőcső záródási rendellenesség szűrése negatív :D

KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Bambika:
Nagyon örülünk neki, ez jó hír!!! :D
Vendég
 


Andi

Szuper!!!! :):):)

 
 


Sziasztok!

Nem tűntem ám el.:)
Hétfőn olyan rosszul voltam, hogy lábra se birtam állni. Elkapott minket egy hányós-hasmenős-hidegrázós-végtagfájós nyavaja. Szerencsére 24 óra alatt lezajlott és a még nagyobb szerencse, hogy a gyerekeken nem jött ki!!!!! :) (azt hiszem ők már tavasszal ugyanezen átestek)
Lényeg a lényeg: most már jól vagyok (férjem is), de most meg pörgök ezerrel, mert hétvégén lesz Lizus 1 éves szülinapi zsúrja. Jön az egész nagy család. 10 vendég+mi négyen, úgyhogy ma takaritok, holnap bevásárlok és "sütök". Azért irtam idézőjelbe, mert mindezt sütő nélkül bonyolitom. Hűtött túró torta lesz.

Anyapoc
Drukkolok apósodnak. Akkor jó esélye van, hogy a karácsonyt kórházban tölti lábadozással?

Andi
Örülök a jó hireknek!

Kriszta
Mi van veletek? Régen jártál erre!

puszi mindenki másnak is
petra

Petra

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Én is megvagyok ám :oops: ! Zsófi ismét fogat növeszt, ami éjszakázással jár... Ma is fél 2-től negyed 5-ig kínlódtunk. A fogzást nála orrfolyás kíséri, teljesen bedugult az orra, ami azért is baj, mertl úgy alszik, hogy az ujját szopja, ami így lehetetlen. Párat szívott az ujjacskáján, aztán levegőt vett, és ez így ment 2 órán keresztül. Kész voltam már én is. Ő is, már annyira fáradt volt, hogy semmi sem volt jó. Most szerencsére alszik, de meddig???
A Gergőt mindez nagy-nagy szerencsénkre nem zavarja, alszik szépen.

Anyapoc :D
Micsoda tortúra ez az apósoddal! Tényleg a pénztől függ már minden???
Jövő héten lesz nálunk is az óviba szülői ajándékkészítés, kíváncsi vagyok rá, az én kézügyességemmel nem sokra fognak menni 8) .
Figyelted a képen a Zsófi sapkáját :lol: ?

Petra :D
Jövő héten gyertek ki valamelyik délután, ez a hét nekem is eléggé zűrösre sikeredett, főleg a kialvatlanságom miatt :roll: .
Sajna a koncertre nem tudunk menni, anyuék malacot vágnak, Peti is megy segíteni, így egyedül leszek a gyerekekkel.
Jó készülődést a szülinapra! Mi is jó sokan leszünk majd: 15 fő + mi :shock: . Mindez Karácsony előtt egy héttel... áááááááá

Andi :D
Nagyon örülök a jó hírnek, most aztán tényleg megnyugodhatsz!

Szilvi, Kriszta??? Merre jártok???

Karácsonyi ajándék a Gergőnek beszerezve, azt hittem a Zsófinak is, aztán jutott az eszembe, hogy előbb a szülinapja lesz :roll: . így a karácsonyra gondolt ajándékot megkapja akkor, Jézuska meg hoz valami mást, de hogy mit???
Apák mit kapnak??? Ebben is teljesen tanácstalan vagyok - már megint.

Sziasztok

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Mi is vagyunk.
Most fogok nekiállni a Márk Adventi naptárának. Remélem sikerülni fog.
Karácsonyra még csak egy könyv van meg. Valószínű, hogy építőkockát és valami markoló félét kap. A többiek eddig még nem kérték a tanácsomat. Mindegy, ezen már nem is izgatom fel magam, legfeljebb majd megint kidkobnak egy kis pénzt feleslegesen, mert nem tudjuk hasznáni. :?

Andi
örülök a jó eredménynek.

Petra
szerencsétek van, betegség ügyben :D
Nem irigyellek, lesz pár vendégetek. Márk első szülinapján én is besokaltam. Egyszerre volt a keresztelője és a szülinapja megtartva, voltunk egy páran. De főzni nem főztem. Megbeszéltem a nagyikkal, hogy hozzanak egy két aprósüteményt. Én meg szintén valami túrós tortát gyártottam a Márknak, és a keresztanyja is készített neki csokitortát. Így senki nem maradt éhen.

Bogumil
nekem sem túl jó a kézügyességem, de az ajándék készítés megy. Neked is fog menni, tuti.! Apának ajándék??? Nehéz kérdés. Lehet, hogy az idén kihagyom ezt a részét, és én sem kérek semmit a Jésuskától. Egyébként, ha meggondolnám magam, akkor egy morzsaporszívót kapna, persze nem otthon használná, hanem kocsitakarításhoz. Már egyszer-kétszer említette, hogy milyen jó lenne neki egy.

Anyapoc
Szegény apósod, én is valami pénzszagot érzek a levegőben :? Most hogy van? Mikor lesz pontosan a műtét? Anyosósodék, hogy bírják ezt idegekkel?
Jók a fényképek :lol: .
Hol vetted, a kisszobában lévő fényképtartót? Tudod, amelyik a falon van. Talán vonatos, ha jól emlékszem. Több kicsi fényképet lehet bele rakni.
Hogy van Villő?

Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép


Sziasztok!

Végre van egykis időm ideülni, és nemcsak olvasni, hanem írni is tudok. Az elmúlt két hétben főként sulis (Ákos sulija adott feladatokat :roll: ) elfoglaltságaim voltak, meg betegeskedett is kicsit a család. Mindenkit kiápoltam, aztán a végére engem is elkapott... engem bezzeg nem ápol senki :twisted: :wink: .
Tegnap zajlott Ákos sulijában az úgynevezett "Martinibazar". Ez arról szól, hogy mind a 12 osztálynak van egy árusítóhelye és egy "vendéglátós" helye a sulin belül. Ezekhez el kellett készíteni az árukészletet. A mi osztályunk az elárusítóstandján kis krétatartókat/tolltartókat árult. Minden család (szám szerint 24) készített egy ilyen kis tartót... én gyapjúból nemezeltem egyet, hááát nem volt kis munka :shock: . Aztán a másik helyszínen egy termet berendeztünk erdőnek kis mézeskalács házzal, boszival. Minden család sütött két tepsi mézeskalácsot, tetőcserép formájúra, ezeket aggattuk a boszi háza tetejére. Az ablakokat fekete zsákokkal leragasztottuk, hogy korom sötét legyen. Tettünk be fenyőfákat, a padlóra avart, mohát, fatuskókat, gombákat, tobozokat, szóval mindent ami az erdőben van... Kis mécsesek világítottak, és a gyerekek kettesével mehettek be (belépő ellenében :) ), végigmentek az erdei úton (közben halk hárfazene szólt) egészen a mézeskalács házig. Itt a boszitól kaptak egy-egy mézeskalácsot, amit megehettek. Szerintem hangulatosra sikeredett és a gyerekeknek is tetszett. A többi osztály is jópofa dolgokat árult: saját készítésű törpéket, babákat, fajátékokat, karácsonyi/adventi díszeket, szőtt/nemezelt dolgokat, papírdíszeket stb. Volt barkácsolás, sorsjegy tárgynyereményekkel, használtkönyv vásár, adventi koszorú készítés, zene, rengeteg süti, kemencében sült kenyér, gyerekprogramok... úgy eltöltöttük a napot, hogy észre sem vettük. És mindehhez nagyon szépen ki volt dekorálva a suli, amit mondjuk a végén nem volt egyszerű kitakarítani, visszaállítani a kiindulási állapotot... :roll: :roll: Jöttek hatalmas tömegek ("külsősök" is), szerintem szép kis bevétele keletkezett az osztályoknak, kiváncsi leszek majd a végeredményre.

Petra!
Aranyos vagy, hogy hiányoltál :wink: :wink: :) ! A fenti programok foglaltak le, de most már megpróbálok rendszeresebben jönni.
Hűtött túrótorta: NYAMI-NYAMI :P Ha marad, majd küldjél át nekem :wink: !

Andi!
Szuperjó hírekkel jöttél! Nagyon örülök!!!!!! :D

Anyapoc!
Katasztrófa ez az egész, ami apósod körül zajlik :( :( :( . Ezt a füredi szívkórházról azért nem feltételeztem volna... A hálapénzzel is az a gond alapvetően, hogy nem elég egy embernek a zsebébe tömni, hanem legalább két orvosnak, ápolónőnek stb., és akkor talán emberséges ellátást kap a szerencsétlen beteg... :evil: :evil: :evil:
Ajándékbeszerzés: Nagyon ügyesek vagytok, hogy már ilyen előrehaladott fázisban vagytok! :) Én már kitaláltam, mit kapnak a gyerekek, de még meg kell vennem. Idén csak egy ajándék lesz mindegyikőjüknek + egy közös, mert elhatároztam, hogy ezentúl csak jó minőségű, sok évig játszható játékokat veszek (ezek elég húzós árúak). Nem aprózom el, mert akkor azoknak a játékoknak a fele a feledés homályába vész, a szobában hever hónapokig. Úgy vettem észre, hogy ha kevés a játékok mennyisége a lakásban, akkor sokkal jobban feltalálják magukat a lurkók. A közös játék fa golyópálya (http://www.klimba.ch/img/maxi_gross.jpg), Ákosnak lego, Enikőnek meg puzzle (újabban már a 60 darabosakat is kirakja segítség nélkül és imádja).

Szilvi!
Majd mutizd meg, milyen adventi naptárat barkácsoltál!!!!!! :wink: Lakás hogy áll?????

Móni!
Te jó ég, mekkora már a lányod!!! :o :o Néha, amikor felteszel képeket, mindig elcsodálkozok... én leragadtam a tavalyi talis babás állapotnál :D :D
Én is úgy jártam, mint te... karácsonyban gondolkodtam, de nem kalkuláltam be Enikő szülinapját, sőt a Mikulás is kiment a fejemből... bár ez utóbbira csak apróságot szoktam venni. A tegnapi vásárban vettem méhviasz gyurmát nekik, meg kapnak még kevés csokit mellé.
Apáknak nehéz az ajándék, nekem is kellene ötlet :roll: ...

További szép vasárnapot mindenkinek!
Pussz!

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
 
 


Sziasztok!

Sajna mi is betegeskedünk,illetve a gyerkőcök,szerencsére felváltva :?..Villő épp kijött belőle,ma reggelre Bulcsú lett kruppos(hogy ezt sem tudjuk már elhagyni :twisted: ),délután már láza is volt,szegény nem is aludt semmit :(.

Pedig tegnap voltunk Bécsben Apánál,nagyon jól bírták az utat,jól is éreztük magunkat,és most 23-áig nem is látjuk ....

Közben már tanulnom is kell,meg a beadandókat csinálni,na meg Apáéit is,ugye az ékezeteket,formázni,előlapot stb...szl nem unatkozok :)....

Aranyosak vagytok lányok,köszi,apósom csak úgy van.A mellkasa szorít,pláne ha front jön.Talán az új gyógyszer hatékonyabb is lesz...Hát a karácsony érdekes lesz :?....

Petra

Húúú,lesz ám vendégsereg :).Mekkora tortát csináltál ennyi embernek???Befér a hűtőbe? :D

Móni

Nahát,fel sem tűnt volna a sapi,ha nem írod :D:D:D!én is nagyon szerettem,szt annyira jól áll a csajknak :).
Szt Te is ügyeskedni fogsz majd a munkadélutánon :).
nekem még pár csillagot kéne csinálnom,de most valahogy nincs kedvem :?....

Szilvi

Köszi,Villő már virul,most Bulcsú,írtam :?.... hát evvan,nem maradhatott ki a szórásból... :( De nem Villő fertőzte meg,hanem szt az oviban kapta el :twisted: !
A műtét pontos időpontjára nem emlékszem,de december közepe rémlik.Már annyi időpont volt,hogy azt sem tudom,melyik az :roll:....
A fénykékptartókat a plusszban vettem anno,van repcsis,meg elefántos,meg sima puzzlés...Nem tudom,melyik ragadta meg a fantáziádat :).
Most már csak a disney-seket kéne feltenni vhova :roll:
Nálunk idén apa vásárolt adventi naptárakat a gyerkőcöknek,majd lefényképezem és felteszem,mert szt könnyen meg is lehet csinálni,csak filcanyag kell hozzá,így jövőre lesz ötlet :).Már csak a megtöltésen kell gondolkodni :roll:...
Nálunk jól bevált ,hogy én veszem meg az ajit mindenki helyett,így a gond is le van tudva és persze felesleges dolgokat sem kapnak...
Kicsit legyél erőszakos,hogy Te szeretnéd tudni,mi is lesz az ajándék,nehogy két egyforma legyen :wink:!

Kriszti

Csuda klassz dolgokat csinálnak a suliban nálatok!!! :) Így azért élvezetesebb a tanulás is :).
Én is most szeretnék sok felesleges játéktól "megszabadulni",így megpróbálunk szervezni egy akciót az oviban,hogy minden ovis egy feleslegessé vált,de jó állapotú játékát hozza be és összegyűjtve átadjuk vagy a gyerekosztálynak a kórházban,vagy vmelyik gyerek vagy csecsemőotthonnak.Ott biztosan elkél,otthon meg csak pakolgatjuk,kidobni meg nem tudnám őket...
Ügyes Enikő,hogy így kirakózik már :).Villő most totál majmolja Bulcsút,mindig az kell neki,ami a nagyobbnál van,ő is azt játszik,stb....Így folyamatosan csak igazságot teszek köztük :?....


Na,kiírtam magam,megyek is még kicsit keresztszemezni,hogy végre kész legyen a kép és kezdhessem az újat :D!

 
 


Sziasztok!

Találtam egy jókis oldalt, iszonyatos mennyiségű gyerekeknek szóló album van fenn (mesék, dalok, zenés mesejátékok...) Regisztrálni kell, de megéri :wink: :wink: :wink: !!!!!!!!!!
http://gyermek.multiply.com/tag/gyermekdal%20mese
Anyapoc, még jópofa gyerekszobába való keresztszemes minták is vannak itt :wink: .

Anyapoc!
Jobbulást nektek!!!!!!!
Már többször is írtam, de tényleg nem győzöm csodálni az energiáidat... munka, gyerekek, háztartás, suli (Apa helyett is :D ) és még kersztszemezel is :shock:. Nekem is adhatnál egy keveset ebből az óriási energiamennyiségből :wink: :wink: :wink: ...
Ismerős ez az állandó igazságtevés a gyerekek közt... :roll: . Enikő is folyton utánozza Ákost, követi minden lépését és közben be nem áll a szája :D . Ákos meg néha térdenállva könyörög neki, hogy legalább egy percre maradjon már csendben :D .
A felesleges játékokat én mostanság eladom az ebay-en (gondolom ismeritek... egy aukciós oldal), egész jól sikerül :) ...

Puszi!
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
 
 


Sziasztok!Nemrég csatlakoztam ,három gyerkőc anyukája vagyok.A karácsonyról annyit,hogy a tavalyi is ott lapul a dobozban.Valahogy idén másképp kellene.Túl sok a játék...
 
 


Sziasztok!

Kriszta
Örülök, hogy jelentkeztél! Látom, tényleg nem unatkoztál. Nagyon tetszik ez az iskola nekem. nagyon jó szokások vannak. Örülhet Ákos, hogy ilyen szuper helyre járhat, szerencsés gyerkőc! (üzenem neki, de lehetőleg akkor add át neki, ha rosszul viselkedik) :)

Anyapoc
Bécsig elautózni! Nem semmi lehetett 2 gyerekkel! Pörögsz rendesen látom!
Gyógyuljatok aztán meg!

A szülinapi buli jól sikerült. Volt 4 féle torta: 1. túrós (piskóta nélküli fagyasztott) ez lett a legjobb 2. almás-babapiskótás babáknak való torta 3. gesztenye torta teljes kiőrlésű lisztből (rendelt) 4. sógornőm extrafincsi csokitortája. Szóval senki nem maradt édesség nélkül és a sütőt be se kapcsoltam, ugyebár. Ha érdekel valamelyik recept, leirom szivesen.
Azt hiszem ez az alkalom lesz nálunk minden évben az előkarácsony, mert annyi ajándék volt, hogy ihaj. Még Nóra is kapott mindenkitől. Azt hiszem, ha lesz a Plázában Mikulásgyár, mint tavaj, akkor viszek néhány szatyornyi motyót oda.

Móni
Lemerült a telefonkártyám, nem tudok senkit hivni, ha feltöltöttem, egyeztethetünk tali ügyben.

puszi
petra

Petra

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Anypoc
jobbolást neketek!!

Kriszta
De jó a sulitok, kár hogy itt nincsenek ilyen iskolák.

Nikidor
Az nem vmi jó!Az a baj, hogy a mai gyerekeknek sokkal több játékot gyártanak, ezért az új játék csak 5 percig tart.

Petra
Az igen, biztos mindegyik fincsi volt, már össze is futott a nyál a számban.
Vendég
 


Sziasztok!

Bulcsúnak gégegyulladása van,szegényem alig tud beszélni.tesóm megvette a hidegpárásítót,remélejük,az is használ,na meg kapott szájon át belélegezhető gyógyszert.Amúgy meg csak homeost,remélem,használ is...
Villő itthon,most jól elvan,mert nem nyösztetik egymást :D!


Petra

Húúú,de jól hangzanak a torták,hát igazán meghívhattál volna!!!Csak bekaptam volna pár falatot és nem is zavartam volna tovább :lol: :lol: !

Bibis

Felétek mizujság? :)

Kriszti

Tudod,engem ez a sok-sok dolog éltet :D!Pont az előbb telefonáltak egy közvéleménykutató intézettl és a boldogságról kérdeztek :).Hát azt mondtam,NAGYON boldog vagyok :).Na persze egyéb kérdések is voltak,de a lényeg ez :).
Szívesen adnék az energiámból,de szt neked is van bőven :wink:!
Te is olyan sokmindent csinálsz a gyerkőcökkel,elég ha egy napjukat az ember rendesen megszervezi,az már annyi energiát követel...
Azért megnyugtató,hogy nem vagyunk egyedül ezzel az állandó igazságtevéssel és nyösztetéssel.Néha az idegeimen táncolnak vele és nem tudom Villővel sem megértetni,hogy ugyan hagyja már egy kicsit békén Bulcsút.Ha tudok,leülök vele játszani,addig a nagyobb is tud magában foglalatoskodni...
Azért jót mulattam,ahogy elképzeltem Ákos térdenállva rimánkodni,olyan édes lehet :).Hát a nőknek ez kell :D:D:D!


Beszéltem megint anyósékkal,végül abban állapodtunk meg,hogy tömünk a doki zsebébe pénzt,amikor após befekszik.14-én kell befekedünie,de nem bízok már annyira a dokikban,hogy normálisan meg is csinálnak mindent,ha csak nem finanszírozzuk.De köszönetet remélem nem fognak várni,azt kifizetjük előre :twisted: :twisted: ....

Tegnap elkészült a keresztszemes,már el is kezdtem az újat :)

Kép

 
 


Sziasztok!

Minden betegnek gyors gyógyulást kívánok!

Lillának gégehurutja van :( Kúpot kapott rá,ha nem javul irány a kórház.Kaptunk kölcsön egy sóoldatos inhalátort,/nem kapja be a pipát,de a kis maszkot engedi, hogy használjuk/,így ha fullad akkor tudunk segíteni rajta :( .Nagyon ilyesztő tud lenni.

Anyapoc

Nagyon jó a keresztszemesed!
Nem is tudom mit írjak apósodról,remélem a pénzzel sikerül megoldanotok...De azért ez szörnyű ami az egészségügybe megy.

Petra

Képeket is kapunk?

Mennem kell Lilla felébredt és máris sír

KépKépKép
 
 


Úgy néz ki hogy kisfiunk lesz :)

KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Anyapoc
De jó a keresztszemes hímzésed ügyi vagy! :D

Bambika
Gratulálok!

Én is minden betegnek jobbulást kívánok!
Bibi is náthás szegény, éjjel orrot kellett porszívozni, mert nem kapott levegőt. (Hétvégén itt voltak az unokatesók, azok voltak betegek, onnan kapta el!) A fogával is nagyon kinlódik, emiatt a cuminak a szájába kell lennie. Ha a cumi a szájában van akkor ott levegőt nem tud venni, az orra meg teljesen el van dugulva.
Holnap meg le kell mennünk Balmádiba tanácsadásra (súlymérésre). Utánna meg irány Veszprém, a nővérremmehez megyek.Már jó lesz egy kicsit kimozdulni! :)
Na abbahagyom, mert még meguntok!

Puszika mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Alszanak a gyerkőcök, kihasználom az időt...
Képzeljétek, Zsófi elindult! Egyre bátrabb, nagyon tetszik neki, annyira, hogy pár lépés után elkezd nagyon nevetni, ettől elveszti az egyensúlyát, aztán hopp :lol: . Felállítom, aztán megy tovább. Egyedül, mármint kapaszkodás nélkül felállni még nem tud. Úgy indul el, hogy valahol épp kapaszkodik. Jó játék ez most neki, azt is élvezi persze, hogy mi is örülünk a tudományának.
Gergőt próbáljuk az ottalvásra ösztönözni, jövő héten 6-án mindenképpen marad, mert délután mennek Mikulás előadásra, ha hazajön, akkor nem tud menni. Hát, ellenkezik, de nem tudom, hogy ez amolyan igazi ellenkezés, vagy próbára tesz bennünket. Majd kiderül, remélem, hogy utóbbi.

Bibis :)
Miért Almádiba kell mennetek méreckedni? Ott van a gyerekorvosotok? Rakhatnál fel pár képet Bíborkáról, hadd lássuk!

Petra :)
szülinapos képeket nagyon várjuk ám! Nálunk egy torta lesz, vagyis 2, de két napon tartjuk. 15-én anyóséknál, 16-án itthon az én anyumékkal-tesómékkal-keresztszülőkkel. 16-án van anyós szülinapja, így összevontan lesz megtartva. Akkor ő készül, másnap meg én. Így könnyebb, nem zsúfolódunk össze annyian a lakásban.
Ajándék: nálunk is dömping lesz szerintem, legalábbis Karácsonykor, rokonság ismét eltúlozza a dolgot, Gergő azt sem fogja tudni, mihez kapjon majd :roll: . Zsófi is kap ezt-azt, de ő még kicsi ehhez szerintem, nameg úgyis az kell neki, ami a Gergőt foglalkoztatja - már most :roll: .
Gyertek ám! Jövő héten is jó, akkor legalább nagy tisztaság lesz, hétfőre hívtam a szőnyegtisztítót. Már alig várom, újjávarázsolja a lakást, tavaly 3ezer forintot kért 8) . Szóval, jó munka olcsón, bátran ajánlom másnak is, akit érdekel! Kárpitot is tisztít.

Anyapoc :)
nagyon ügyes vagy, szép a kép! Szegény Bulcsú, remélem, már jobban van! Energiamennyiségedet már én is sokszor irigyeltem. Én is nagyon zizegős voltam a gyerekek előtt, de most annyira le vagyok "ülve", hogy már engem is bosszant. Ebben nagyon közrejátszik az, hogy nincs kocsi, nem tudok mozdulni, és ezt már annyira megszoktam, hogy nehéz felráznom magam. A korábbi önmagamhoz képest most szerintem 50%-on mozgok :cry: . De már látom a fénysugárt az alagút végén azért, ha elérjük, összekapom magam én is, újult erővel vetem bele magam a mindennapokba.

Andi :)
Gratula a fiúcskához, már gondoltam is, hogy biztosan tudjátok, főleg ennyi vizsgálat után. Lillának jobbulást, azért remélhetőleg elkerülitek a kórházt, onnan sajnos gyakran +betegségekkel lehet csak hazatérni. (Saját tapasztalat is)

Kriszta :)
Hát, hihetetlen milyen jó kis suliba jár az Ákos! De ugye már többször megjegyeztem, nem biztos hogy ez nálunk is működne, mert gyakran vannak próbálkozások itt-ott, de a magyar ember idehaza lusta és közönyös, ezért kudarcba fullad minden :cry: . Kíváncsi leszek, a holnapi ovis délutánra is hányan jönnek el, a szülőin sem szoktunk tolongani :shock: .

Na, megyek, teszek-veszek kicsit.

Sziasztok

Kép
Kép
 
 


Hahó Mindenki!Ma voltunk oltáson a háromhónapos Csanáddal.Már megint kell neki a kúp(rektodelt)mert hogy hosszabb a kilégzése.Járatosak vagytok e téren?Két hete is ez volt.Tényleg klassz a hímzés!Tortaügyben nekem is sikerült összehoznom egy nagyon fincsi joghurtosat.Szülinapoztunk a múlhéten három éves lett a középső gyerkőc:Niki. Dorottya aki másodikos ma volt mesemondón holnap hirdetés.Megyek is mert most jött haza.Írjatok hörgő ügyben talán okosabb leszek.Sziasztok később még idenézek.
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan,mert ezer még a dolgom...
Bulcsú jobban van,láz nincs, a gyógyszer segített,már nem fullad,"csak" köhög :).

Nikidor

A Rectodelt mi is használtuk,de mi kruppra.Nem tudom,nálatok mi a pontos diagnózis,ami miatt kell.A kruppnál a gége alatti terület ödémásodik be,általában a megfázásos betegség végén,de nálunk pl mindig az elején jön.Innen tudom,hogy beteg lesz a fiam.
Gratula a 3 évesnek :).Na meg a mesemondódnak :).


Bibis

nektek is jobbulást :).Elég kemény ebben az időszakban egy kisebb nátha is,alig hagyja őket aludni...Orrcseppet nem próbáltatok,Én porszívózás után este mindig Nasivint cseppentettem nekik és az jó volt.Na meg a matrac megemelése :).
hajrá kimozdulás :).


Andi

Gratulálok a kisfiúhoz :).Név?
Jobbulást Lillának is.Asszem uabban a cipőben járunk.Ha nagyon fullad,öltöztesd fel és nyitsd rá az ablakot,akár éjjel is!Az jót tesz!Vagy hűtő elé állítsd!!!

Móni

Gratulálok Zsófinak a járkáláshoz!Ezek a csajok marhára rohannak valahova :wink:!
Azért amennyire látom,az itteni iskolákban is sok-sok játékos délutánt rendeznek és élnek is vele a szülők,bár lehet,hogy kevésbé látványos...Bár tény,hogy a magyar ember nehezen mozdítható :(....
Hajrá sok-sok energia :):)!


Na megyek,mert ott a halom dolgozat :?....

 
 


Sziasztok!
Móni igen ott van a gyerekorvos és eddig mindig két hetente jelentkezni kellett.

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Móni
úgy néz ki, már csak jövő hét jön össze. Eredetileg azt gondoltam, hogy ma du. jó lenne, de aztán meghivást kaptunk ovis babzsúrra. Nóra kis barátnője tartott bulit, úgyhogy ott voltunk este 7-ig.
Gratulálok Zsófinak! Ügyi nagyon. Lizus még csak akkor lépeget, ha valaki vezetgeti, de fülig ér a szája közben. Lehet, hogy a tényleges elindulást karácsonyi ajándéknak tartogatja.:)
Ez a szőnyeg és kárpit tisztitó nagyon-nagyon érdekelne. Kicsoda? Micsoda? Mi a száma?
A bulin kapott egy kis pink árnyalatot a drapp kanapénk, azt nem ártana profin eltűntetni.

Anyapoc
Szép a kézimunkád! Ügyes vagy! További jó kúrát.

Betty
Helyes a kislányod. Amennyire ki tudom venni, hasonlit rád!!

Bambika
Gratula a kis lurkóhoz!

Képet majd máskor rakok fel, most nem tökölődök vele. Inkább megyek olvasni, mig le nem győznek az álommanók.

puszi mindenkinek

Petra

Kép

Kép
 
 


Petra!

LIZÁNAK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
 
 


Lizának boldog szülinapot.

Kép
Kép


Lizának boldog születésnapot!
Vendég
 


Sziasztok!

Petra

Rám nem igazán hasónlít, csak a szeme színe. Úgy néz ki, mintha a férjemet fénymásolták volna le.

Többiek merre vagytok?
Vendég
 


Sziasztok!

Betti, én vagyok, illetve majd este jövök bővebben... Aranyos Bíborka, édes kis pihés feje van! Az én gyerkőceimnek is ekkora "hajtömege" volt 1-1,5 éves korukig :D .

Ja, és szeretném reklámozni: Van egy eladó iwiw-es meghívóm, még pár napig él...

Pussz:
K.

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
 
 


Sziasztok!

Kriszta
köszönjük szépen! Már kezd nőni a Bibi haja, csak túl szöszi és nemnagyon látszik, úgy mint a szemöldöke.
Vendég
 


Domok mégegy képet a Bibiről
Vendég
 


Kép
Na ez az nem akart feltöltődni!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: