Új privát üzeneted érkezett!

Stramb!
Köszi,Zsu

Kép
Kép
 


Sziasztok!


Reklámozok egy kicsit, jó? Ha nem szeretnétek, lapozzatok nyugodtan tovább!

jól árasított társasaink és készségfejlesztők kisebb gyerekeknek

Szívesen segítek választani, ha esetleg a családban valami távolabbi rokonnak kell ajándék és nincs ötleted. gyereknek, felnőttnek egyaránt tudunk jópofa, újszerű ajándékot. Jobb, mint egy üveg ital! Rendelhetsz a weben www.jateksarok.eu vagy megtalálsz a Győri Anyukák topikban is.

Üdv,

Piros

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok

A védőnős ajánlások tényleg jók, Szilvi nagyon lelkiismeretes és mindig van javaslata.
Most viszont választanom kellene a két rákoshegyi gyermekorvos között. Van valakinek javaslata, tapasztalata bármelyikkel kapcsolatban.
Azt tudom, hogy a védőnénink a doktornővel van, de mégis milyen?

Köszönöm

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Én is a Helikopterben lakom a Kvaszon.

Jó volna több kisbabás anyukát ismerni innen, mert nem nagyon ismerek senkit. Csandy neve ismerős a Helikopteres index fórumról, de ennyi. Én december 5-én szültem, nekem is korababám van, mondjuk talán nem annyira, mint Andinak, bár nem tudom, neki mennyire. Az én kicsi fiam 33. hétre jött a világra. Mi a Bényi dokihoz járunk, hát, nem egy szószátyár pasi, a doktornőt nem ismerem.

Klári

Kép
 


Sziasztok!

Most írom a diplomámat a csecsemők táplálkozásáról. A szakdolgozatom megírásához szükségem van kutatásra, ezért szeretnélek kérni titeket, hogy segítsetek nekem azzal, hogy a kérdőívet kitöltitek és visszakülditek nekem.

Itt megtekintheti a közzétett űrlapot: https://spreadsheets.google.com/viewfor ... blI0WVE6MA

Segítségeteket előre is köszönöm!

Gazsi Krisztiánné Kosicsár Ágnes
 


*Gyermekfelügyeletet* vállalok olcsón otthonában 1 éves kortól!
>
>
>
> Nagy *gyakorlattal* rendelkező fiatal, mosolygós lány rugalmas
> időbeosztással vállal:
>
> Gyermekfelügyeletet 1 éves kortól, akár beteg gyerekre is szívesen vigyázok
>
> *Korrepetálást* vállalok kisiskolásoknak, általános iskolásoknak bármilyen
> tantárgyból
>
>
>
> *Elérhetőségeim*:
> *Horváth Zsófia*, 30/837-6264, horvath.s.zsofi@gmail.com
>

Kép
 
 


Sziasztok!

Babás programok érdekelnének, ha tud valaki valami jót ajánlani 15 hónapos babával a Kucorgó környékén :)
Köszi!
Móni
 


Sziasztok!
Új vagyok itt!
A kilányom szeptembertől kezdi a bölcsit a Sági utcába (Napraforgó bölcsi) és érdekelne, hogy jár-e valakinek oda a gyerkőce? Hogy működik ott a beszoktatás?
Köszi
Györgyi

Kép
Kép
 


Szia Györgyi!

Én sem fórumozok, de kérdésed engem is érdekelne. Én is a Sági utcai bölcsibe irattam a kislányomat szeptembertől, nem tudok róla semmit... :)
A Te picidet már tuti felvették?
Köszi: Kriszti

Chrystee
 


Szia Kriszti!
Én még tavaj augusztusba irattam be így várólistások voltunk, kb. egy hete kaptam meg a papírt, hogy szeptemberben kezdhetünk és nyilatkozni kellett, hogy fenntartom-e az igényemet! Nekem ismerősöm van ott, de Ő sem tudott előbb helyet intézni pedig kellett volna!
Nagyon dícsérik ezt a bölcsit, nekem azt mondta az ismerősünk, hogy általába két hét a beszoktatás, de akik az elsők között szoknak attól azt kérik, hogy augusztus utolsó hetébe menjen be a picivel minden nap pár órára csak játszani!
Ti hol laktok?
szia
Györgyi

Kép
Kép
 


Szia!
Na hát, nekünk változott a helyzett, mert a ságiban nagyon nagy a várólista, viszont nyílik egy új bölcsi a Tesco mögött a Lázár Deák utcában. Ide irattam és pontosan juni 2-án derül majd ki, hogy felveszik-e.
Mi egyelőre még zuglóban lakunk, de a Zrínyi utcáról nyíló Rovátka utcában építkezünk és remélem nyártól már ott is lakunk majd. Ezért jobb lett volna a sági, de mindegy, majd autózunk, buszozunk pár percet....
Ha meg nem veszik fel akkor sem keseredek el, akkor meg az építkezés után megpróbálkozunk egy kistesóval.
Nálatok mi a helyzet? Van, vannak tesók? Tudsz visszamenni dolgozni? És Ti merre laktok?
Kriszti

Chrystee
 


Szia!
Hát igen, sajna itt a kerületbe minden bölcsi zsúfolásig tele van és nehéz bejutni, mert rengeteg a gyerek és kevés a bölcsi!
Mi a kucorgónál lakunk, a Pesti útról nyílik a Hegyalatti utca és ott egy négy lakásos társasházban.
Nekem van egy 5 és fél éves nagy fiam is, a kislányom augusztusba lesz 2.
Igen várnak vissza a melóhelyemen, de egyenlőre csak 4 órába fogok visszamenni amit nem is bánok, mert sajna nagyon messze dolgozok (II. kerületben) és ha 8 órába fogok akkor alig látom majd a gyerekeimet, de hát nem tudok mit tenni, ez van.
Hajrá kistesó!!!!
Györgyi

Kép
Kép
 


Szia!
Az nincs is messze! :) Mi is innen a kucorgótól 5 percre fogunk lakni. Már nagyon várom!
Köszi a szurkolást, bár nagyon szeretnénk a tesót, egyelőre megvárjuk mi lesz a bölcsivel, építkezéssel és, hogy találok-e munkahelyet, vagy tudunk-e valami lehetőséget összehozni....
Sajnos nekem a terhességem alatt végleg megszűnt a munkahelyem, nagy pocakkal már nem vettek fel és "hála" a munkaügyi központnak, fél évi fellebezés, ügyvédhezjárás, intézkedés után Csak gyest kapok. Pedig elötte több mint tíz éves munkaviszonyom volt:(
Na mindegy, nem panaszkodom, a kislányom kárpótol mindenért!!!
Nektek is sok sikert a beilleszkedéshez, gratulálok a nagyfiadhoz is és azért ha megtudsz valamit írj.
Szép hétvégét! Kriszti

Chrystee
 


Sziasztok!

Hátha jár még erre valaki! 2011. március végére várom második gyermekünket, szeretnék megismerkedni hasonló korú kismamákkal vagy majd gyerekesekkel akik hasonló időben szülnek.

Helokopter lakóparkban lakom. Nagyon sok kismama és baba és kisgyerek van erre, de már mindenkinek meg van a baráti köre, igy elég nehéz ismerkedni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 


Sziasztok!


Én is XVII. kerületi kétgyermekes anyuka vagyok.
Dézi lányom 4 éves, Nimród pedig 1,5 éves.
Szeretnék egy foglalkozást a figyelmetekbe ajánlani, minden érdek nélkül: menomanotorna.hu nézzétek meg!!!!!! A Keresztúri kalandparkban van minden hétfőn 10,05-kor.
A nagyobbikkal is jártunk zenebölcsibe a Vigyázóba, nem akarom leírni, de valami jobbat szerettem volna, valami mást a kicsinek. Volt egy elképzelésem és többet vártam, ezért oda nem is akartam visszamenni. Elmentünk a rákoskerti művházba nyíltnapra: jó volt, jó volt, de ez se egy nagy durranás.
Viszont úgy érzem Szabó Glória a csúcs ezen a téren: gitározik a gyerekeknek, csellózik, és persze változatos, vannak ismétlődő feladatok, mondókák, de van mindig valami új is.
A bérlet is úgy van kitalálva, hogy nem jár le, 6 alkalom 5000.-. Ez nekem pl. különösen jó,mert a nagy mindig hazahoz valami bacit az oviból, és van olyan, hogy akár 3 hétig is betegek vagyunk.
Szóval csak ajánlani tudom, megérdemlik!!!!!!
 
 


Sziasztok! De jó hogy írtad, én jövőre gondolkoztam ilyenen. De eddig a bukfenc gyerektornát néztem ki. Arról nem tud valaki valamit? Azt tudom, hogy már van rákoshegyen is.

Amúgy a kalandparkba, a menő manó tornára előre be kell jelentkezni, vagy "az utcáról is be lehet esni"

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Szia Beu!

Az a jó, hogy se bejelentkezni nem kell, se időpont, bármikor bekapcsolódhatsz.
Minden hétfőn 10.00-kor....
 
 


Sziasztok!
Én egy 16hetes terhes kismama vagyok és szeretnék megismerkedni olyan már szült vagy pocakos kismamákkal akik már tapasztalattal vannak a sztk és Bajcsy korházzal kapcsolatban..
Meg hát minden érdekel.
Első babám várom.
Üdv
Titta34

Kép

Kép

Kép

titta34
Budapest XVII. kerület
 
 


tündi76 írta:Sziasztok!

Kérlek segítsetek! Szeretnénk leváltani a gyerekorvosunkat (dr. Harajda). Ha valakit nyugodt szívvel tudtok ajánlani, kérlek tegyétek meg!

Köszi: Tündi


Szia!
Bajcsy korházban:
-Terhestorna:
minden hétfőn 15-16-ig az A épület alagsorának tornatermében Rédei Judit gyógytornász vezetésével. Jelentkezés: telefonon: 06-30-282-1822

-Szülésfelkészítő:
kéthetente hétfőnként 16.30-tól szülőszoba bemutatásával.
http://www.bajcsyszul.hu/szulszob.htm

Kismamajóga:
Minden pénteken 10:00-11:30-ig és 17:30-19:00-ig 1171 Budapest, XVII. ker. Rákoskert, Czimra Gyula u. 1/B
Nagy Zsuzsa +36-30-337-5238
http://www.zolddiohaz.hu/

Védőnőt szerintem nem lehet választani az a lakcím szerint adott sajnos én úgy tudom.
Megkérdezhetném miért a 17-be akarsz jársz ha nem is itt fogsz szülni?

Kép

Kép

Kép

titta34
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok! Én is XVII.kerületi vagyok., 36 éves kétgyermekes anyuka.
Ha érdekel benneteket most indítok baba-mama tornát a Zölddióházban.
http://www.zolddiohaz.hu/product/45/
Gyertek el, próbáljátok ki! :D
Imádják a babák és nektek is jó kikapcsolódás, kicsit átmozgat minden testrészt, és még bébiszitterre sincs gond.

Bejelentkezés szükséges. Várlak benneteket szeretettel, További infó a honlapon lévő telefonszámon elérhető.

Andi Kép
move
Budapest
 
 


Sziasztok!

Aki ezen a héten kommentel a Babanet valamelyik cikkéhez, az egy cuki Figurka álommanót nyerhet!

Kép

Úgyhogy mondjatok véleményt bátran: mi az, amit feleslegesnek tartotok megvenni a babának? Mit szóltok az új, otthonszülést szabályozó rendelethez? Vagy pl. szerintetek milyen praktikákkal lehet ránevelni egy gyereket az olvasásra?

Kedden sorsolunk!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok! De örülök ennek a fórumnak! Most találtam! Rákosligeten lakunk, első babát várjuk :). Még pici, elvileg ma töltöm a 8. hetet, 6 hetesen voltunk UH-n, akkor volt már szívhang :). Remélem azóta szépen növöget.
Nem tudja véletlenül valaki mikor érdemes hívni a Hősök terén lévő védőnőt?
A tornák is érdekelnek majd ha nagyobb lesz a picúr :-)
 
 


Sziasztok! De örülök ennek a fórumnak! Remélem feléled :)
Rákosligeten lakunk, első babát várjuk :). Még pici, elvileg ma töltöm a 8. hetet, 6 hetesen voltunk UH-n, akkor volt már szívhang :). Remélem azóta szépen növöget.
Nem tudja véletlenül valaki mikor érdemes hívni a Hősök terén lévő védőnőt?
A tornák is érdekelnek majd ha nagyobb lesz a picúr :-)
 
 


Én még mindig keresek sétáló partnereket, lassan meg már játszó partnereket, amennyire megy ez a fórum. :?
Senki nem jelentkezett, pedig nagyon jó lenne, sétálni beszélgetni akár össze barátkozni hasonló kisgyerekekkel. Immár 11 hónapos lesz a lányom.

Jelentkezzetek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 


Szia goofyka, mi jövőre lehet, hogy odaköltözünk a környékre - most a 16.-ban lakunk még, majdnem egy idősek a kislányaink. :) Ti terveztek kistesót?

Amiért ide tévedtem a fórumra, az az, hogy van egy öt alkalmas sóbarlang-sóhomokozós kuponom a Salaurába (a Kalandpark játszóházon belül van), 1400 ft-ért vettem, 1 felnőtt+ 1 gyerek részére, de nem igen hiszem, hogy fel fogjuk használni, mert az autónk elromlott és nincs büdzsé a javításra...bkv-zni meg egy óra lenne és sok kínlódás...
ezért továbbadnám valakinek, aki szívesen elmenne, kerületi anyuka v.apuka a gyermekével. Ja igen, 2013 februárig lehet felhasználni.
Írjatok privit, ha érdekel.

Kép

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron