Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok. Mi is a Helokopter lakóparkban lakunk, van egy majdnem 2 éves kislányom.

Én a bölcsikről érdeklődnék ha esetleg vki tudna róluk vmit? Én igazából nem szeretném bölcsibe adni, hallottam van olyan is, hogy csak heti 2-3 napra lehet beadni, az lehet hogy magánbölcsi.
Ez lehetne számomra a legjobb megoldás.

Kati

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 


Sziasztok!

Goofyka!
Üdv köztünk! Amire te gondolsz bölcsi( heti 2-3 nap) az tuti hogy magánbölcsi! :wink: Mi a Sági utcaiba járunk, nincs különösebb gond vele, Marcim szereti!

Zsuzsesz!
Mi is Függőcinege u.-ban lakunk(12)! :wink:
Védőnő: Bodai Zsuzsanna 256-18-50

Fibi!
Itt a XVII-ben egy háztartási kisgépeket és párásítókat forgalmazó cégnél fogok melózni a bemutatóteremben.A munkaidő nem a legjobb (9-17,20 ig) de sajnos ez van örülök hogy van meló.

Na mentem is dolgomra, majd jövök még.

Többiek?Merre jártok?Nagyon eltűnt mindenki! :roll:

Ildi

 


Sziasztok!

Delfinke!
Köszönöm a telefonszámot!:) Mi meg a Függőcinege u. 30-ban :lol:
Ennek örülök:):):):):):)

És a védőnő ki fog majd jönni lakás nézőbe is?

Zsuzsi
 

 
 

Goofyka,
lesz juliustol a lakoparkban Családi Napközi. Ugy tudom, 2 éves kortol beadhato ide a gyermek, heti 2-3x is akár, és akkor csak aznapra kell fizetni. lehet hogy az én fiam is oda fog járni ösztöl heti pár napra, mert a Waldorfban csak 4 éves kortol kezdhet (jövöre...) Ha érdekel, elküldöm a tel.számot priviben :)
Ti melyik utcában laktok? Mi Ösrepülö :)

Ildi,
gratula a munkához :)

Zsuzsesz,
mikor fogsz szülni? elsö baba? :wink:

KépKép
 
 


Fibi,

Engem is érdekelne a Családi Napközi telefonszáma, megtennéd, hogy elküldöd nekem is? Én is a Waldorfba szeretném íratni a kisfiamat, sokat gondolkodtam a négy éves korhatár miatt, hogy akkor ne kezdjen ovit, hanem maradjon itthon egy évet vagy kezdjen, de akkor meg át kell mennie és esetleg rosszul jön ki, mert már megszokott egy helyet... Viszont úgy látom, hogy fontos lenne neki a gyerektársaság és némi szocializálódás; valamint a huginak is "jár", hogy legyen olyan, amikor csak vele foglalkozom. Hát majd meglátjuk, hogy idén felveszik-e oviba.

Előre is köszönöm.

babafalva.hu vonalzó
 
 


Sziasztok,

Rákosligeti kismamákat keresek, sokat vagyunk kinn Léna lányommal ugyanis ott lakik az anyukám és kertes háza van.Van itt rákosligeti anyuka?

Üdv,

Szilvi
 


Sziasztok!

Delfinke melyik az a Sága utcai? Szintén magán? Eltudod küldeni priviben a pontos cimet, telefonszámot? Köszi

Én a Zsebibabás magán bölcsi ovit néztem ki, elég messze van, ezért gondoltam csak a heti 2-szeri alkalmat, hosszútávon, minden nap nemhiszem hogy odavinném.

Fibi mi a Horváth Ernőbe lakunk, nem messze egymástól akkor, még nem láttalak titeket. Melyik az a Waldorf?
Kéne a száma a családi napközinek, meg a másiknak is, köszi.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 


Sziasztok!

Jó az információ a családi napköziről.
Az én anyukám fogja indítani júliustól és mindenfajta megoldásra nyitott, amit az anyukák szeretnének.

Megadom a telefonszámát itt és akkor akit érdekel rgtön vele megtudja beszélni.

Csériné Sándor Máriának hívják és a telefonszáma:
06302316822
 
 


Sziasztok!

Jó régen jártam erre. :oops:

Lányok!
Jár valaki az 525-ös játszóra? Úgy szeretném, ha csatlakozna valaki (valakik) hozzánk!
Gyertek! Légyszi, légyszi. :) :) :)

Ildi
Gratula a melóhoz! Mi újság a forgalmi vizsgával?

Zsuzsesz
Üdv itt! Én is a II. számú női-n szültem.

Pusz. Évi és Ricsi

KépKép
 
 


fkriszti

Merre vagy? :)

KépKép
 
 


Lányok!

Sehol senki? :cry: :cry:

Már mindenki nyaral? :roll:

Puszi: Évi és Ricsi

KépKép
 
 


Sziasztok!
Ovi ügyben irok most. Akit érdekel, és akit nem vettek fel az állami oviba, ahova jelentkezett:
Most öszi kezdéssel, még lehet jelentkezni a Rákosmenti Waldorf Óvodába. (Rákoshegy, Apponyi u. : www.waldorfovi.hu ) Nem szükséges betölteni a 4. életévet szeptemberig, és ottalvásra is lesz lehetöség, a hagyományos Waldorf szemlélettel ellentétben. Priviben bárkinek szivesen segitek és adok további információt :)
Andi

KépKép
 
 


Sziasztok!

Senki? Ne menjen már tönkre ez a topik, na....

Fibi ez a Waldorf ovi ez magán vagy fizetős, vagy milyen? Vki azt mondja nem jó a nevelési forma, én nem olvastam róla semmi rosszat, de nem is értem annyira hogy is van.

Hát mi most beiratkoztunk szeptembertől heti 2 alkalomra a Zsebibaba bölcsibe, háát nem is tudom, lehet hogy már ugy érzem megbántam, (bár én olyan megbános tipus vagyok mindenben)
Ugye ez fizetős, és akkor is kell fizetni ha beteg a gyerek, stb. Honnan tudjam hogy mennyi betegséget fogunk hazahozni és meddig fog tartani.

Tündi elég beteges, van-e esetleg közületek olyan aki tud ajánlani vmit immunerősités céljából?

Kati

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 


Goofyka,
a Waldorf egy alapitványi óvoda, nem magánovi. (amig egy magánovi kb 50-60ezer havonta, itt 15e lesz)
Ez nem nevelési forma, hanem egy szemléleten alapulo reformpedagogiai modszer. Persze, biztos nem mindenkinek "jó", ahogy a hagyományos ovirendszer sem jön be mindenkinek. Sokat lehetne erröl értekezni, de rengeteg helyen utána lehet olvasni. Rudolf Steiner az alapitoja a Waldorfnak, legföképpen az ö könyveiböl lehet meritkezni.


Tündinek esetleg az Echinacea bogyókat (homeopátiás) próbáltad már? Immunerösitésre használják.

KépKép
 
 


szia Fibi, csak most olvastam, közben priviben ua kérdéseket tettem fel neked, bocsi.

Majd beszélünk róla, ha talizunk, esteleg hétfőn?

Magamnak probáltam a homeopátiát, azt is amit irtál, denem jött be, egyik sem, max a nyugtatós nekem. Hogy a Tündinek bejönne-e azt nem tudom, lehet hogy kiprobáljuk.

Szerintetek mennyire kell komolyan venni azt hogy 3 éves kortól ajánlják a rágótablettás multivitaminokat gyerekeknek?

Mert csak azért kérdezem, mert Tündi nem hajlandó bevenni semmit. Probáltuk a Cebiont, a Béres cseppeket, kicsi korában még bevette, de most már ha beleteszem poharába sem issza meg. De akkor is bezeg lett ezek ellenére, vmi erősebb kell neki. Probáltuk a kanalas Polivitaplex szirupot is, az jobb volt, de most már azt sem akarja bevenni.
Gyógyszer ügyben rám hasonlit, én sm akartam sosem bevenni, meg történt is egy kis baleset nemrég, apja erőltette a gyógyszert és kihányta, na azóta hallani sem akar róla.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 


:D Kislányos Kismamák Figyelmébe!!! FÜLBELÖVÉS Újszülötteknek illetve Csecsemőknek!! Speciális EU. által szabadalmazott, nikkelmentes orvosi titánium és orvosi plasztik fülbevalókkal.Svarowsky kristály kövesek,több méretben,nagy szinválasztékkal.Kifejezetten a babák igényeinek megfelelően kialéakitott ún. pillangós hátsó résszel ami nem szúrja a picik fülét.(Egyedi,eldobható kapszulás rendszerrel,100% sterilitással) Érdeklődéseiteket szeretettel várom! Tel:30/2468247 Kecskésné.M.Timea :P Kép http://www.hu.blomdahl.com/
 


:D Kislányos Kismamák Figyelmébe!!! FÜLBELÖVÉS Újszülötteknek illetve Csecsemőknek!! Speciális EU. által szabadalmazott, nikkelmentes orvosi titánium és orvosi plasztik fülbevalókkal.Svarowsky kristály kövesek,több méretben,nagy szinválasztékkal.Kifejezetten a babák igényeinek megfelelően kialéakitott ún. pillangós hátsó résszel ami nem szúrja a picik fülét.(Egyedi,eldobható kapszulás rendszerrel,100% sterilitással) Érdeklődéseiteket szeretettel várom! Tel:30/2468247 Kecskésné.M.Timea :P Kép http://www.hu.blomdahl.com/
 


Sziasztok,
nagyon eltünt mindenki. Jól vagytok, lányok, asszonyok? :)

Én most azért irok, hogy ha tudtok megbizható baby-sittert, légyszives szóljatok, mert heti 2-3x szükségem lenne a kisebbik fiamat rábizni valakire.
Köszönöm!

KépKép
 
 


Sziasztok

Mi is a helikopter lakóparkban lakunk és védőnőt keresek itt. tudtok ajánlani valakit?

Köszi

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Szia Beu!

Sajna én nem tudok neked segíteni. A milyenk olyan semmilyen csak úgy van, elérni nem nagyon lehetet ha bajom van.
Ha sikerül találnod valakit engem is érdekel, írd meg léci!

Nekem is kellene egy kis segítség!

Valamilyen megoldást keresnék 2 éves kislányommal.
Most veszélyesztetett terhes vagyok és nem igazán tudom bármilyen foglalkozásra elvinni(zenebölcsi stb...) gondoltam eljárunk valamilyen napközis oviba heti egy-két alkalommal délelöttönként, de bármelyiket hívtam horror árakat találtam.
Nem tudtok olyan helyet ahol ezt meg tudnám oldani, elfogadható áron?
Van egy barátnőm ő Budaőrsön lakik, ott van olyan ahol reggel odavisszi a gyereket 8-ra 12-re érte megy nincs kaja és 1300ft-ot fizet. Valami hasonlóra gondoltam! Gyerekfelügyelet nem érdekel, se bébiszitter, mert nem igazán erre lenne szükségem hanem valamilyen csoportos foglalkozásra!
Várom a segítségeteket!!!!

Köszi: Móni
 
 


sziasztok

Bius:

Én tudok védőnőt! Mi is a helikopterben lakunk :wink:

Régebben írtam ide, csak elhavazódtam és már nem volt ídőm :cry:

Hanacsek Gáborné(Emi)

Tel:256-0226

Kép utca 1/b

Egyszer találkoztam vele, nagyon kedves volt, és szerintem érti is a szakmályát :wink: :lol:

Remélem tudtam segíteni :)

Móni:
A kisboltban olvastam egy szórólapot. Itt a lakóparkban van egy anyuka azt hiszem óvónő is aki válall gyerek vigyázást, szuper programokat írt. Nem bébiszitter.
A kosarak fölött van kiragasztva a falra. Azt hiszem a Kvasz András utcában van :roll:
Ha nem jársz a boltba szívesen megnézem pontosabban is :lol: :lol:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Köszi Évi az infót!

Ha megírnád nekem az óvónő elérhetőségét megköszönném, mert azt elfelejtettem megírni, hogy igaz kerületi vagyok, de nem a Helikopteren lakunk, hanem bent a központban. Ezért fogalmam sincs hol van a kis bolt, de érdekelne okvetlenül! Előre is köszi!!!
 
 


Móni:

Bocsi azt hittem, itt laktok :lol: :lol: :lol:

Ha megyek legközelebb a boltba megnézem!!

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Köszi Évi!
 
 


Móni:

Megnéztem :wink: :lol:

Sandormaria@invitel.hu

Tel: 30-231-6822

Kvasz András utca 41 fszt. 2.

Közben azt is megtudtam, hogy nagyon szuper ez a hely, nagyon kedves aki a gyerekekkel foglalkozik :lol:
Egy-két órára is lehet vinni gyerkőcöt. Az egész havi étkezés
30 000Ft. (gondolom a pár órás ott lét nem kerül ennyibe)
Ugyan olyan mint egy ovi, mennek kirándulni,kreatívkodnak, játszanak, mondókáznak stb stb

Remélem tudtam segíteni!!

Hogy vagy?? hányadik hétben vagy??

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Köszi Évi a segítséget!
Már fel is hívtam őket, és hétfőn elmegyünk talán megnézni.
Köszönöm szépen jól vagyunk. 11 hetes vagyok, készülök majd a genetikai uh-ra és vérvételre is 2 hét múlva.
Remélem minden rendben lesz és nem kell majd aggódnunk emiatt.
Próbálok sokat pihenni, már amennyire a kislányom hagyja.
 
 


Beu,
én is elégedett vagyok a védönönkkel (Székely Szilvia) :) Ö is a Kép utcában van, azon a tel.számon, amit Évi irt :)

Móni,
kiváncsi leszek a tapasztalataitokra a CsaNában, ha mentek hétfön, majd ird meg :) én is szeretném majd jövöre vinni a kisfiam.

KépKép
 
 


Sziasztok!
Mi is a Heliben lakunk.

Ma volt a napközibe a fiam. Klimon: A te fiacskád az Ábel?

Gergő nagyon jól érzi magát, el se akar jönni.

Én itthon vagyok a kistesóval, nekem igazán azért van szükség rá, hogy Gergő gyerektársaságban legyen.
Nagyon korababa volt, kicsit le van maradva a korától (Pl. nem beszél, vagy most kezd), és a gyerekek jót tesznek a fejlődésének. (remélem)
Én alkalmanként viszem, délelőtt 10-12 ig. 800 Ft./óra

Én örülök a lehetőségnek.

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok,

Az egész Helikopter lakópark a Kép utcába tartozik védőnőhöz?
Homeoval foglalkoznak a gyerekdokik? Az egészséges és a betegrendelés egy helyen van?

Kép

Kép
 


Szia!

Igen, a Kép utcához. De ott több védőnő is van, ide kettő jár ki.
Mi a Szilvihez tartozunk /Székely Lászlóné/.

Homeós kérdésre nem tudok válaszolni, én nem használom.

Mi a Kósa doktornőhöz járunk, nagyon elégedett vagyok vele, aranyos, segítőkész.

Igen egy helyen. Egymás után. A tanácsadás van előbb, utánna a betegrendelés. Ha a tanácsadás csúszik, mindenkit átküldenek egy másik szobába, ott kell várakozni, meg ha oltást kap a gyerek akkor is. Szeretik ha kicsit ott marad, nehogy legyen valami nem várt reakció.

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Szia Antekirt :)

Mi is Szilvihez tartozunk, ö szokott nekünk homeos tanácsokat adni, nagyon jófej szerintem, és egyre inkább elmerült a témában :)
Mi gyerekorvosunk nem igazán homeozik, de néha az alapszereket szokta ajánlani (Oscillo pl.) Viszont kaptam telefonszámot homeos gyerekorvosrol a kerületben, ha majd érdekel, mélben megadom :)

KépKép
 
 


Fibi, jaj nagyon jó lenne ha megírnád mailben. :-)

Kép

Kép
 


Antekirt,
Átküldtem :wink:
 
 


Sziasztok!

Most azért írok, hogy novembertől újra tanítok itthon angolt. Szükség esetén gyerekfelügyeletet is megoldunk. (egyelőre csak kedd és csütörtök délelőtt kivitelezhető ez utóbbi, mert akkor ér rá az óvónő-gyógypedagógus ismerősöm, aki a gyerkőcökkel lenne.) Akit érdekel, priviben írok részleteket szívesen :)

Andi

KépKép
 
 


sziasztok!
Én még új vagyok itt, a kerületben és az oldalon is.
Segytséget szeretnék kérni,tudtok e terhestornát a 17.kerületben.szülni nem itt fogok,de tornára ide járnék,ha van valami jó.
Köszi előre is. :) :)
A másik:szerintetek védőnőt lehet váltani?
Mano
 


Sziasztok!

Kérlek segítsetek! Szeretnénk leváltani a gyerekorvosunkat (dr. Harajda). Ha valakit nyugodt szívvel tudtok ajánlani, kérlek tegyétek meg!

Köszi: Tündi

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Tündi76: Jakubcsik Erzsébet nagyon jó doki, a keresztúri piac mögötti rendelőben rendel! Én nagyon meg vagyok elégedve vele! És a gyerköceim is szeretik! Nem tömi tele a gyermekeket felesleges gyógyszerekkel! Ez nálam fontos! Elég sokan vannak nála, de megéri ott üldögélni! Most várjuk a harmadik manót augusztusra, biztos hozzá fogom vinni! A sogórnőmnek a 3. gyermek 7. hónapra született, sokáig kórházban volt, őt ajánlottam neki! Ők is meg vannak elégedve vele! :D
üdv Szilvi



Sziasztok!

manoka300!
Nem tudom aktuális e még? (csak most "tévedtem" erre) Szóval a Vigyázó Sándor műv.házban minden kedden 17-18-ig van terhestorna!

MARCSI

Kép

Kép
 


Sziasztok,

Védőnő témában várok válaszokat:
a 17. kerületben az Akadémia telepen lakom, júni 23-ra vagyok kírva, a Bajcsyban szülök.
Területileg Szémann Györgyi védőnőhöz tartozok, az Egészségház utcai gyermekorvosi rendelőbe szoktam hozzá járni.
Van esetleg olyan várandós kismama vagy gyakorló anyuka, aki szintén hozzá tartozik? Privát mélben (is) szívesen várom a válaszokat: rita.szolnoki@gmail.com.


Köszönöm, üdv:
SzRita


Sziasztok!

Szilvi: Köszi! Szerencsére végre nyugdíjba megy a dokink :lol: , megvárom, hogy ki lesz helyette, aztán ha nem szimpi, akkor felkeresem az általad ajánlott dokinénit. Őt már más is ajánlotta. :lol:

Tündi

Kép
Kép
 


Sziasztok!
Mielőtt valaki rendelne dekoracio-Orsitól, nézzétek meg a művét a szegedi adok-veszek topikban! :( :evil:

Nóra
KépKép KépKép
 
 


sziasztok!csatlakozhatok hozzátok??
Én is XVII.kerületi vagyok,rákoscsaba.
Kép
 


Montessori Szellemiségű Családi Napközi „Mini ovi” nyílik, 1-6 éveseknek egy fiatal, két diplomás óvónő vezetésével a XVII. kerületi Borsó utcában. Érdeklődni a 06303527887-es számon, Nagy Martinánál lehet.
 


Sziasztok! Bocsánat a bepofátlankodásért;de esetleg hátha érdekel valakit közületek:
Ha kedvet érez főállásban egy Rákoshegyi háztartási készülékeket értékesítő kis csapatban dolgozni, hívjon: 0630/6882041 9-16 óra között; vagy küldje el önéletrajzát a gildi@bonair.hu email címre. Irodai NEM ÜGYNÖKI munka a Lőrinci úton. Köszi, hogy elolvastátok! Ildi
 


Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.Kérem,aki tudja írja le,mi a környékén lévő legnagyobb, vagy legszimpatikusabb bútor üzlet neve.
Előre is köszönöm,egy munkába most visszatérő anyuka:

Zsu

Kép
Kép
 


Szia!
A volt jé diszkont helyén van a Retz bútor legnagyobb és legjobb lerakata jó árakkal egyedi cucokkal, a vasúti átjáró elött 1174 Budapest, Táncsics M. u. 43-47.
Nyitvatartás:
Hétfő-Péntek: 10:00-19:00
Szombat: 9:00-15:00
Telefon:
1/257-3323


Sok jó butort vettem ott

Kép
 
 


Oltottatok H1N1 ? Én még nem tudom, Áki még csak 1.5 éves.

Kép
 
 


Stramb!
Köszi,Zsu

Kép
Kép
 


Sziasztok!


Reklámozok egy kicsit, jó? Ha nem szeretnétek, lapozzatok nyugodtan tovább!

jól árasított társasaink és készségfejlesztők kisebb gyerekeknek

Szívesen segítek választani, ha esetleg a családban valami távolabbi rokonnak kell ajándék és nincs ötleted. gyereknek, felnőttnek egyaránt tudunk jópofa, újszerű ajándékot. Jobb, mint egy üveg ital! Rendelhetsz a weben www.jateksarok.eu vagy megtalálsz a Győri Anyukák topikban is.

Üdv,

Piros

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok

A védőnős ajánlások tényleg jók, Szilvi nagyon lelkiismeretes és mindig van javaslata.
Most viszont választanom kellene a két rákoshegyi gyermekorvos között. Van valakinek javaslata, tapasztalata bármelyikkel kapcsolatban.
Azt tudom, hogy a védőnénink a doktornővel van, de mégis milyen?

Köszönöm

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: