Új privát üzeneted érkezett!

Hát akkor valóban rendes dokitok van ha kimegy. Ahol mi lakunk nekünk nagyon jó dolgunk van mert velünk szemben van az egészséges rendelés és a beteg is. De a mi dokinőnk is nagyon rendes így őt fájó szívvel hagyjuk majd itt.

Ha hét közben el is mentek valamhova és ha nem a Pesti utat használjátok akkor a kertek alatt szoktatok menni? Csak mert ha a párom dolgozni megy akkor melyik út lenne a leggyorsabb. Mondták már a vonatot is.

Kép

Kép
 


Sziasztok!

megjöttük a nyaralásból és utána egyből elkezdődött a lenti fürdőszoba renoválása. És persze jönnek a nem bekalkulált plusz ktg-k. Mint pl.teljes villanyvezeték áthuzása mivel jó sz.rul lett megcsinálva, csoda hogy eddig nem éget le a ház.
Alig vagyunk itthon a por miatt /vésnek, betonttörnek stb/

Ma voltunk a Helikopter /Végvári/ cukiban. Nagyon igényesen megcsinálták és sokáig nyitva van. sütik finomak bár én már ismertem.

Antekrit! Strázsahegy tényleg nagyon szép hely szép házakkal. Férjed hol dolgozik helyileg? vannak kerülő utak, de azért időigényes a bejutás. BKV-val sztem horror onnan bejárni!!!

üdv Edina

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Edina, a párom a Hősök terénél dolgozik.
Akkor onnan bejutni nagyon nehéz ezekszerint?
Hallottam, hogy elkezdik építeni a buszsávot az esetleg javíthat a helyzeten valamicskét?

Kép

Kép
 

 
 

Szia!

Az a baj, hogy mindig vannak olyan szakaszok, ahol iszonyú nehéz a haladás.
Én nem sűrűn megyek be autóval a városba, de egyszer nekiindultunk az állatkert felé. Pont egy óra alatt értünk oda, mert a Kerepesi úton álltunk a dugóban. Vasárnap szerintem egy félórás út lenne.
A másik a Keresztúri út, ami szörnyű, mert 1x1 sávos, és elég, ha két majom összeütközik, megállt az élet.
És persze a vasúti átjárók, ha egyszer lemegy a sorompó...

Pedig úgy a legegyszerűbb szerintem, ha bkv-val megy az ember, az Örsig, metróval mondjuk a Stadionig, és szerintem onnan trolival el tud jutni a Hősök terére, de most ebben nem vagyok 100%-ig biztos.

Amikor még dolgozni jártam, nagyon sokszor elkéstem, ha a párom vitt el dolgozni. :-(

Nem azért írtam ezeket, hogy elkeserítselek, de hozzá tartozik sajnos Rákosborzasztóhoz! :-D

Pont olyan, mintha egy Budapest melletti kis településről kellene bejutnod a városba.

Jó hétvégét mindenkinek!
 


Sziasztok!

Remélem még emlékszik rám valaki! :D :D Sajna eddig nem volt netünk; most vettünk egy mobilinternetet! T-online(csak ők vannak itt kint), szeptemberben kötné be a netet(áprilisban rendeltük); a hócipőnk tele volt ezzel a huza-vonával! :)

Nagyon szeretünk itt lakni, imáádjuk a helyet; ezerszer jobb mint ahol eddig laktunk!

Antekirt!
Szia! mi lakunk a Strázsahegyen; nagyon szép! nagyon sok kisgyerek van itt! Közlekedés: párom jár autóval, ő sok kerülőutat ismer; majd ha kiköltöztök elmondja! :wink: Mi busszal járunk; nem rosszabb a közlekedés mint ahol eddig laktunk(újhegyi gettó). Gyerekdoki: Mi nem a körzetihez járunk; sajna nem sok jót hallottunk róla; mi az Egészségház utcába járunk. Melyik utcába költöztök? Nem fogjátok megbánni ha kiköltöztök; csend és nyugi van. Majdnem minden házban lakik egy kiskölök; nagyon jó a társaság! :D

Na mentem is, sziasztok!

Ildi

 


Szia Ildi!

Végre itt vagy!!!!! :-D

Annyit gondolok rátok, lehet, hogy a héten tudnánk talizni, ha nem nyaraltok éppen.

Pl. csütörtök délután?????

Kriszti
 


Sziasztok!

Kriszta, igen úgy a legegyszerűbb ahogy írtad a Hősökre a bejutás. De a párom is busszal jár tehát ezekszerint a busz jobb választás mint az autó hétközben? Autó az hétvégi autó lett mostanában nálunk, mert reggel innen is lehetetlen a közlekedés.

Ildi, oda költöznénk ahol most épülnek az új sorházak a Vecsey Ferenc utcából nyílik, a Függőcinege utca. Ti, is arra?
Az Egészségház utca az merrefelé esik? Az is központban van? Ott védőnő is van akihez lehet járni? Homeopátiás dolgokat ismeri? Illetve a felnőtt körzetidoki milyen?
Bocsánat a sok kérdésért, de itt ahol most lakunk Erzsébet ezen részén nagyon jó védőnő van illetve gyerekdoki és hát így nehéz a váltás az ismeretlenbe :-).

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Kriszta!Nekünk jó a csütörtök délután, beszéljünk addig! :D

Antekirt!
Mi is a Függőcinege utcában lakunk(12)! :D Ti hány szám?
Az egészségház u. a központtól egy megállóra van; kb 5-6 perc séta. nem tudom hogy homeopátiás-e a dokinő; mi 1x voltunk csak nála! :D :D
A védőnő a Kucorgó térnél van; de ha tudod kerüld el! :? Majd mesélek róla! :D A felnőtt háziorvost nem tudom, én a régihez járok! :lol:
Nyugodtan kérdezz, szívesen válaszolok!

Ildi

 


Ildi, mi a végénél lakunk majd. Most már áll a talapzat. Vasárnap voltunk kint megnézni :-). 19-be költözünk.

Ajjaj ilyen rossz a védőnő is? :-)

Azt mondták, hogy majd elvileg fog járni busz arra bent. Erről tudsz valamit?
Ja és mennyire kell várni sokat a buszra és egyből az Örsre megy?

Kép

Kép
 


Szia Antekirt!

A busz kb 10-15 percenként jön; a központból 4 busz áll meg itt(161,162,97,297). Reggel és délután jár a Rákoskert busz; az megy egyenesen az Örsre! Buszról már hallottuk mi is hogy be fog jönni; de szerintem nem lenne jó. Itt általában mindenki azon a véleményen van; hogy inkább sétál 10percet a buszhoz mint hogy a háza előtt dübörögjön el a busz! :roll:
Védőnőről sok jót még nem hallottam; én csak egyszer találkoztam vele. Nekem ha valami gondom van; inkább hívom a régi védőnőt! :wink:

Ildi

 


Ildi, fúú annyi kérdésem van még, esetleg lehetne msn-en folytatni mivel nem akarom offolni a topicot!

Kép

Kép
 


Szia Ildi!

OK, csütörtökre bejegyeztelek! :-D Szerintem, olyan 4 óra tájt ott leszünk.
Remélem nem jön közbe semmi. :oops:

Képzeljétek milyen szörnyűség történt, apósom bent van a tarcsai kórházban, mentővel vitték el, mert agyvérzést kapott.
Egyébként teljesen egészséges volt, de nagyon sokat cigizett, biztos, hogy ettől. :-(

Nem tudom, hogy mi lesz vele, Gábor ma meglátogatja a kórházban, talán mondanak valamit az orvosok.

Mostanában mindig van valami, nem tudom miért történik velünk ennyi rossz dolog. :cry:

Kriszti
 


Szia Ildi!!!!

Ha jársz erre!!! Boldog névnapot kívánok a kismanónak!!!!! :-D

Kriszti
 


Kriszti!

Marcipán nevében köszönöm szépen; majd átadom neki! :D

Ildi

 


Sziasztok!!

Jó régen írtam már :oops:

Kriszta:
Apósod , hogy van??

2 hete voltunk nyaralni a balcsin.szerencsére nagyon jó volt az idő.
voltunk kirándulni is Tihanyban.

kompóttal :lol: mentünk Flóra szerint. Nagyon élvezte.
(
Zajlik az élet nálunk.
Szombaton meglátogattak bennünket Flóra keresztszülei :lol: Gyerekek nagyon jól eljátszottak.
Egy fiuk Másfél éves Máté és egy 2 hónapos kislányuk van Nóra.

Flórát tegnap elvittem fogorvoshoz, hátha holnap még rosszabb idő lesz. kilyukadt sajnos a foga:(
Sikerült is megtalálni a fogorvosi rendelőt fél óra alatt
Kicsit bóklásztunk, de nem volt vészes .
A legjobb idő volt sétáláshoz.
Egy doktor bácsi rendelt.Nagyon kedves volt.
Flóra meg nagyon ügyes volt, mert nem sírt, egy hangja sem volt, pedig ki is kellett kicsit fúrni a fogát majd betömni, öblíteni stb

Nagyon büszke voltam rá!!!!!!!!!


Doktor bácsi is nagyon megdicsérte!

Délután szülőin voltam az oviban.Alma lesz a jele.
hétfőn már megyünk ha nem lesz beteg Rolling Eyes délutánra betaknyosodott:(
Szerencsére fogorvos látogatás döntésem jó volt, mert náthásan betegen nem lehet menni. holnap már nem mehettünk volna.

Vasárnap ünnepeljük Flóra 4 szülinapját.sütök neki is egy tortát
(az apjának 21-én volt a szülinapja és sütöttem egy csokitortát.)

Persze kap még egy csomó ajándékot is. Laughing

Ezer éve nem írtam ennyit, remélem örültök
Az elmúlt hetekben valahogy nem volt kedvem irogatni, olyan semmilyen kedvem volt.
Ovi kezdés Arrow meló keresés stb mindig van mit csinálnom vagy megterveznem.
Ha valaki tud boltban állást az lécci szóljon!!! ruházat vagy hasonlók érdekelnének.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Nem sokára mi is stázsahegyi lakosok leszünk!A Réti csík utcában van a lakásunk!Már nagyon várjuk h ott éljünk mert nagyon tetszik a környék!
2 gyerkőcöm van Anna 2,5éves és Bence baba 3 hónapos!
Remélem jól fogjuk érezni ott magunkat!

Szép napot mindenkinek! :D
 
 


Sziasztok!
Flórának nagyon sok boldog születésnapot kívánunk! :D

Most csak rakok pár képet; majd jövök később!(az előbb írtam egy hosszút és eltünt) :oops:




Kép Élni tudni kell! Kép Add csak ide Kép Apával a vasúttörténeti parkban

 


Ildi!

Köszönjük szépen!

Hát tud élni a fiad az bíztos :lol: :lol:

Flórát felköszöntöttük délután, nagyon örült az ajándékoknak :wink:
Majd elmentünk a várba kirándulni.jót sétáltunk.
holnap meg már megyünk az oviba :wink:
Nagyon készül a csajom :wink:

Erika:
Ti is holnap mentek??
hogy vagytok??
régen írtál..

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Na ismét itt vagyok; remélem most nem száll el a hsz! :D

Muttika!
Üdv a Strázsahegyiek körében;imádni fogjátok az biztos! :D Mikor költöztök?

Kriszta!
Apósoddal mi van? Jobban van már? Bence mikor kezdi a bölcsit?

Mi is kezdjük két hét múlva a bölcsit; hát én nagyon szenvedek! :roll: Marcival szoktunk arra sétálni és mindig mondjuk neki hogy itt fog dolgozni és sok kisgyerek közt lesz! :D Addig a pontig amíg azt mesélem hogy ide fog járni két kisbarátja is; és sok sok játék van addig nincs is gond; amikor ahhoz a részhez érek hogy anya nem lesz itt de siet hozzá akkor lehervad az arcáról a mosoly és bújik hozzám! :D :D :D :) Annyira imádom!
Most kezdem én is a munkakeresést, kíváncsi vagyok mi fog sikerülni!

Kicsit el is vagyok keseredve; Marcit totál nem érdekli a szobatisztaság.mindig kéri a pelust; nem akar a bilibe pisilni(megpróbálom a wc-t majd).Amíg meztelenkedett addig 10ből 8x a bilibe pisilt; de most már nem! :roll: :roll: A dokinő szerint ne aggódjak majd a bölcsiben tuti az lesz! :oops: A beszéddel sem állunk valami fényesen; úgy látszik az én kölköm tényleg mindent sokkal később kezd mint az átlag! :lol: :lol: :lol:

Na mentem is; kicsit hosszúra sikeredtem!

Ildi

 


Sziasztok!

Delfinke:

Köszönöm az üdvözlést és én is ugyérzem h imádni fogunk ott lakni!Ugy nézz ki h 2 héten belül átadják a lakot ,már nagyon várjuk! :D
A bölcsi miatt "sajnállak",hát nem egyszerű dolog de biztos hamar megszokja!
Anna már nagyon szeretne oviba menni majd májusba megpróbállom beiratni!De mikor én is mondom neki h anya nem lesz ott egésznap az már neki sem tetszik nagyon :? Ő májusban lett szobatiszta egyik napról a másikra és már éjszaka sem kell neki pelus!Én is még próbálkoztam addig mindig bepisilt és mikor nem "erőltettem"egyszer csak hozta a bilit és onnantól kezdve a pelust sem viselte el magán!Szerintem se aggódj eljön majd neki is az idő mikor már nem kell neki pelus :P !
Mindenkinek szép napot!
 
 


Sziasztok!!!!!

Mostanában nem jártam errefelé, látom gyarapodunk!!!!!! :-D

Köszönöm szépen mindenkinek az érdeklődést, apósom jól van, már visszament dolgozni is, nem nagyon bírja az otthon ülést. :-) Ez lehet, hogy jó, de az orvosok ki voltak tőle akadva, mert nem volt hajlandó bent maradni a kórházban, pedig még gyógytornászhoz kellett volna járnia.

Ildi!

Ti is jövőhéten kezdtek a bölcsiben? Tegnap voltunk bent kicsit játszott Bence az udvaron. Nagyon jól érezte magát, csak nehezen értette meg, hogy nem minden játék az övé. :-D
Azt hiszem, lesznek még gondjai, ezzel az akaratossággal.
Arra figyelj, külön mondták, hogy amikor viszed Marcit, vigyed a munkáltatóit is, és legyen rajta, hogy mikor kezdesz dolgozni.
Mármint dátum szerint. :-D
Nagyon jók a fényképek!!!!! Mikor voltatok a Vasúttörténeti parkban? Múlt héten, mi a dínókiállításra mentünk, nagyon tetszett a gyerkőcöknek. :-D Mondjuk, nekem is!!!! :-D

Évi!

Sajnálom, szegény Flórát, hogy ilyen kicsi és már gondok vannak a fogaival. :-( Ilyen típus? Mert nálunk rengeteg édességet esznek a fiúk, de szerencsére egyenlőre nincs gond a fogukkal. Leviével legalábbis biztos, mert tavaly már engedte, hogy belenézzen a fogorvos a szájába!!!!!!! :-D :-D :-D
Biztos vágyik vissza a Balcsira, nekem úgy hiányzik, idén egyáltalán nem voltunk, pedig nagyon szeretem, gyerekkoromban minden nyarat ott töltöttem. :-) Azok a régi szép idők...... :-)

Szia Muttika!

Én is köszöntelek körünkben!!!!! :-D :-D :-D
Nagyon jó lesz itt Nektek, a gyerekekkel, az tuti! :-)


Na, és akkor jön a főhír!!!! Képzeljétek el, csajok, hogy októberben BARCELONÁBA utazunk, a hastánccsoporttal, egy versenyre!!!!!! Annyira izgulok, még sosem voltam Spanyolországban, majdnem egy hétig leszünk ott, meg még versenyen se voltam soha! :-)))))
Csak úgy zajlik az élet! :-D

Ja, még valami, Évi, akkor mikor mehetek hozzátok???? :-)

Kriszti
 


Ha mostanában nem tettétek, akkor kukkantsatok csak be a honlapomra!!!!! :-D

Egész nyáron dolgoztam!!!!! :-D

A referenciáknál vannak az új képek, egymás hegyén, hátán! :-D

www.falfestolany.fw.hu
 


Sziasztok!

bdkriszta!

Nagyon tetszenek a munkáid!Annácskával végig néztük és mondta h nekem is nekem is ilyen kell :lol:

Ma voltak kint az önkormányzattól megnézni a lakásokat ,lassan meg lesz a jogerős használatbavételi engedély és költözünk!!!!!! :D

Ha van kedvetek itt megnézhetitek kis családomat:

http://aprocs.uw.hu/


Minden jót mindenkinek!
 
 


Szia!

Gyönyörűek a gyerekeid!!!!!!! :-)
Ráadásul Bence....
A kisebbik fiam is Bence, nagyon jó választás!!!!! :-D

Örülök, hogy Nektek is tetszenek a képek, nagyon igyekszem! :-)

Kriszti
 


Sziasztok!

Muttika!
Kiköltöztetek már? Nagyon szépek a gyerekek, gratula! :D

Antekirt!
Veletek mi a helyzet? Döntöttek már? :wink:

Hát lányok, tegnap elkezdtük a bölcsit; azt hittem jobban fog tetszeni Marcinak! :oops: Tegnap is ott maradt 1/2 órát végigsírta; ma egy órát volt (mind2x nélkülem) azt is kis megszakításokkal végig bőgte! :? Remélem jobb lesz majd idővel; bár a dadusok szerint is jobb ha most bömböl mint később. hát ez nem nyugtatott meg! :x :( Majd meglátjuk holnap!

Na most csak ennyi; fiatalúr már hangosan hiányol! :D

Ildi

 


Sziasztok!

Delfinke

Tegnap kaptuk meg a kulcsot de a használatbavételi engedély még nem jogerős addig nem lehet beköltözni,de már lehet takarítani bútorokat vinni és gyönyörködni :lol: !Pár hét múlva már ott is lakunk!
A bölcsit majd megszokja a kis legény ,nem egyszerű dolog :? !

Szép napot mindenkinek!
 
 


Sziasztok Kismamik, Mamik!

A tanácsotokat szeretném kérni. :idea:

GYERMEKORVOST KERESEK hamarosan születendő kisfiunk számára Keresztúron vagy Csabán.

Jó és nem túl jó tapasztalatokra is kíváncsi lennék bárkiről. Móra Imolát ajánlották, de kevés az infóm róla.

Köszi a segítséget

Timi
 
 


Sziasztok!

Mi is bölcsizünk!!!!

Ildi!
Mindig elkerüljük egymást! :-) Ti hol tartotok? Benci ma ott fog ebédelni!
Mindjárt indulunk!!!!!!

Kriszti
 


Sziasztok!

Hettyke!

Én is jókat hallottam Móra doktornőről!Mi is abba az orvosi rendelőbe járunk ahol ő van csak mi a Várhelyi Éva doktornőhöz én vele maximálisan meg vagyok elégedve!Ha a Kucurgóhoz költözünk akkor sem fogunk orvost váltani!

Szép napot mindenkinek! :P


Muttika
 
 


Sziasztok!

Szia Muttika!

Köszi, hogy válaszoltál. :)
Ha volna egy kis időd és megtennéd, hogy részletezed is amit az orvosokról tudsz, az sokat segítene.

Pl: Mennyire tud a gyerekek nyelvén? Mennyire tud a szülők nyelvén? Mennyire hajlandó magyarázni? Határozott? Merev? Figyelmes? Tehernek érzed nála magad vagy a segítőkészség látszik rajta? Jó diagnoszta? Lelkiismeretes? Kijön e házhoz? Ha igen, mennyiért? Van e rendelési időn kívül is elérhetősége?
Csak a hagyományos gyógyászatot fogadja el vagy nyitott pl a homeopátia felé? stb...

Ha bárki megosztaná velem a GYEREKORVOSOS élményeit a fentiek alapján, nagyon megköszönném. Hátha másnak is segít a döntésben.

Jó hétvégét kívánok :D

Timi
 
 


Sziasztok!

Timi!
Mi Keresztúron lakunk, és a Ferihegyi úti rendelőbe járunk. Jakubcsik Erzsébetnek hívják a doktor nénit. Nem azt mondom, hogy tökéletes, de sokszor segített már nekünk, a nagyobbik fiam Levi elég beteges, kórházban is voltunk nemrég, és utánunk telefonált a kórházba, amikor nem jelentkeztem, hogy mi a helyzet, meg utána is 2-3 naponta odatelefonált, és megkérdezte mi van Levivel. Kijön házhoz, igaz, mi nagyon közel vagyunk hozzá, de még sose kért egy fillért se. Ő maga szokta felajánlani, hogy kijön, amikor hazajöttünk a kórházból a kicsikkel, akkor is kb 1, másfél hónapig, akkor is kijött.
A homeopátiáról nem tudok mondani semmit, mert én nem kérdeztem soha, ő nem ajánlott még nekünk homeomátiás gyógyszereket.
Nagyon nyugodt, volt, hogy Levi vitte itthonról a játéksztetoszkópját, és amíg a doktornő vizsgálta, addig ő is megvizsgálta a doktornénit! :-)

Na, hirtelen ennyi info jutott eszembe! :-)

Kriszti
 


Jó reggelt mindenkinek!

Hettyke!

Bocsi h nem részleteztem :oops: ,most megteszem!
Az orvosi rendelő Keresztúron van az Egészség utcában!A doktornőhöz Anna születése óta járunk!Nem tudok róla rosszat mondani velünk mindig segítőkész volt!Házhoz is kimegy de erről részletesen nem tudok írni mert mi jelenleg Gyömrőröl járunk be!Kedves a gyerekekkel ,először mindig beszélget hozzájuk és csak utánna jön a vizsgálat!Megadta az otthoni elérhetőségét is ha bármi van hívhatjuk!Nem mondom h nagyon hajlik a homeopátia felé de nem is utasítja el!Az én elvárásaimnak megfelel és a nagylány is "szeret"hozzá menni amikor kell! :lol:
Remélem tudtam segíteni!


Szép hétvégét mindenkinek!

Muttika
 
 


Sziasztok!

Kriszta!
Pénteken már Marci is ott ebédelt.Még van nagy bőgés, nehezen viseli! :? Azt hittem jobban fog menni a beszoktatás, olyan kis barátságos társaságkedvelő kiskölök, csak hát anya hiány beindult! :D Mondta a dadus hogy ha bent van a szobában, egy hangja nincs csak ha kint vannak az udvaron! :) Gondolom nem érti hogy ha csak homokozni és motorozni lehet akkor azt miért nem csináljuk otthon a játszótéren a kis barátaival! :D
De reggel tök lelkesen megy, nincs semmi gond! Remélem hamar belerázkódik!Holnap 1/4 10-re megyünk és ebéd után jön haza
Bence hogy viseli? szokott sírni?

Muttika!
Nem ti voltatok kint ma este 7körül a háznál? Az a tietek ami 5 lakásos, és kőberakásos? Ha nem akkor bocs, ha igen akkor titeket láttunk. :D :D

Na pá mindenkinek, megyek lelkileg felkészülni a holnapra!

Ildi

 


Sziasztok!

Ildi!
Bence itthon mondja, hogy nem akar menni a bölcsibe, de aztán már nagyon lelkes, amikor odaérünk rögtön menne játszani, de aztán jön az, hogy elköszönök tőle, és akkor jön a kétségbeesett sírás, hogy anya ne menj el... :-(
Azt mondták, kb 5-10 percet sírdogál, aztán megy a homokozóba, és imád ott lenni!!!! :-)
Pénteken veszekedett velem, hogy miért megyünk haza, mikor neki ott van az ágya a bölcsiben!!!!! :-D

Szóval nem lesz vele gond, de azért elég nehéz otthagyni, amikor annyira sír! :-(
Szerintem mi is olyan negyed10 körül megyünk, mert nem emlékszem, hogy 9-et, vagy fél 10-et mondtak-e. :oops: :oops:

Kriszti
 


Sziasztok!
Mi is nemsokára (talán karácsonyra) 17. kerületi lakosok leszünk, a Helikopter Lakoparkban vettünk egy sorházi lakást. Lakik arrafelé közületek valaki? Azt olvastam, hogy a Végvári Cukrászda tetszett :)
Mi is majd gyerekorvost fogunk keresni, engem is érdekel minden tapasztalat. Azt tudjátok e, hogy a kerületen belül mindegy, kihez megyünk majd, vagy külön körzetekre van osztva? bocs, ha hülye kérdés, itt (veresegyházi orvosunk van) egyszerü a dolog. Pl mi mehetnénk a Ferihegyi utra is és az Egészségház utcaiba is? :?

köszi elöre is :)

KépKép
 
 


Szia Fibi!

Szerintem a gyerekekre is vonatkozik a szabad orvosválasztás, tehát, ahhoz az orvoshoz viszed, aki szimpi. :-)

Viszont, nekem például jó az, hogy a védőnő ugyanott van, ahol az orvos. Nem kellett hozzá soha külön mennünk, mert amikor mentünk a dokinénihez súlyellenőrzésre, meg oltásokra, mindig ott volt a védőnő is.
Nekem ez is szempont!!!! :-D
A doktornőről meg már feljebb írtam egy csomót.

Kriszti
 


Szia Kriszti,
köszi szépen a választ :) Keresztur nem lesz messze tölünk, akkor lehet hogy oda fogunk mi is járni.
És tényleg, ez lett volna a következö kérdésem: a védönö milyen ott? :) Jo fej, nem zaklat tul sokat?
Neked is 2 gyereked van, Bence a kisebbik? (bocs, csak az elözö oldalt olvastam el nagyjábol)
 
 


Szia Fibi!

A mi védőnőnk nagyon aranyos, először egy másik nő volt, de szerencsére elment nyugdíjba!!! :-D
De, a védőnőt nem Te választod, hanem körzetekre vannak osztva, és mindegyiknek van egy területe. Itt a Ferihegyi úton pl, 3 védőnő van, de nem tudom, hogy a többieknek melyik a körzete, a Helikopter szerintem nem ide tartozik. De tényleg nem tudom, csak gondolom, mert azért elég messze van! :-(

Igen, két fiam van, Levente és Bence. Bence a kisebbik, most kezdte a bölcsit, 2 és fél éves, Levi ovis, 5 éves lesz decemberben. :-)
Nincs is szebb, mint két fiút nevelni, nem igaz???? :-D

Bálint januári, ha jól számolom, igaz? Bence márciusi, majdnem egyidősek!

Kriszti
 


Kriszti,
köszi, értem :) akkor nem lesz ugyanaz a védönönk :? :) dokit meg még körbejárom.

Igen, két fiunál nincs is jobb, felváltva kényeztethetik majd az anyjukat :D persze, csak miután mind a 3 pasimnak az elhajintott zoknijait összeszedtem :lol: (amugy én mindkétszer az hittem, lányom lesz.... de ez a sorsom :wink: )
Igen, Bálint január 4-i, karácsonyra voltam vele kiirva, és 10 napot ráhuzott 8)
És Bence miért megy bölcsibe? Már ujra dolgozol vagy tervezed?
És Levi is megy Veled hastáncra? (bocs ha félreértettem, mintha ilyesmit irtál volna :) ) Barcelonáért meg irigyellek :P

KépKép
 
 


Sziasztok!

Fibi!
A szabad gyerekorvos választás is szabad; mi se oda járunk ahova tartozunk! Remélem bevezetik a szabad védőnő választást is;a mienk nagyon gáz! :? :? Mindent csinál csak épp nem segít; de minden másról lehet beszélni vele csak a gyerek ne kerüljön szóba! :D :D

Jelentem: a héten Marcipán már nagyon jól bírta a bölcsit! :wink: Hétfőn volt 1 perc sírás; azóta nincs nyafi! :D :D Két napja már bent is alszik, és tök jó kedvű! annyira büszke vagyok rá, olyan kis édes! :D :D Reggel köszönés nélkül rongyol is játszani! :lol: :lol:
A holnapi napot kihagyjuk(viszem urológiára), hétfőn már csak 3-re megyek érte!

Hát röviden ennyi rólunk! :D

Tényleg Kriszta; a bölcsiben mindig elfelejtem megkérdezni ezt az utazást a csoporttal; majd szombaton ha jöttök jól kifaggatlak! :D :D :D

Na sziasztok; csöpp fiam eddig bírt létezni nélkülem! :D

Ildi
[/u]

 


Sziasztok!!

Ildi:
Marci megszokta már a bölcsit??

Kriszta:
Bence nagyon ügyes!!

Fibi:
Üdv itt:) mi itt lakunk a Lakóparkban:) Melyik utcába költöztök?? cukrászda tényleg jó:)
A mi gyerek orvosunk Kép u-ban van dr kósa Júlia-körzetis dokinő.
szerintem viheted a gyerekeket ada ahova akarod orvoshoz. A Ferigyegyi és az egészségház utca nincs túl közel:(
Van kocsitok akkor ok.
Szívesen találkozunk majd veletek!! mikor költöztök??

Flóra is megkezdte az ovit.első pár hét jól telt, nem volt sírás reggel. A héten kezdett el sírni reggelente, hogy ne hygjam ott:( Ha már ott van akkor nagyon jól érzi magát, sokat mesél az oviról, vannak barátnői is.
Tegnap reggel nem sírt ma meg már nem ment, mert beteg:(
Sajnos én is beteg vagyok:( Együtt taknyolunk Flórával:(

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Évi,
jobbulást Nektek!

az Ösrepülö utcába költözünk, elvileg decemberi átadásu a lakás :) Ti hol? Doknéniröl irnál pár szot? Kedves, szimpi, esetleg homeozik?

Ildi,
védönötök jofej lehet :? :lol:

KépKép
 
 


ILDI!!!!!

Remélem benézel ide!!!!!

Ne haragudj, elfelejtettem, hogy Gábor dolgozik a hétvégén, most meg hiába hívlak, ki vagy már kapcsolva!!!!!

Nem megyünk holnap, jövőhéten meg úgy néz ki, nagyizni fognak a gyerekek. Mondjuk mi attól talizhatunk!!! :-D

Reggel még hívlak!

Kriszti
 


Szia Fibi!!

Már most dolgozom, például ma is dolgoztam, csak nem a bejelentett munkahelyemen, hanem babaszobákat, meg gyerekszobákat festek. :-)
Ez volt a nagy álmom, hogy ne irodában kelljen dolgoznom, hanem a magam ura lehessek.
Egyenlőre még nincs túl sok munkám, de muszály volt Bencét bölcsibe vinnem, mert nap közben most nincs, aki vigyázzon rá, ha akad valami meló. :-)

Néha Levit, néha meg Benit viszem magammal táncolni, ha van hozzá kedvük, de nem mindig, mert azért egy kicsit zavaróak, ha láb alatt vannak. :-) :-D

Kriszti
 


Sziasztok!

Kriszta!
Semmi gond; majd legközelebb! :wink: Lemerült a telefonom; csak reggel vettem észre! :D

Fibi!
Hát igen, ez a mi védőnönk! :D Csak azokat sajnálom akiknek első gyerek és sokmindenben tanácstalanok! A csecsemőhöz még véletlenül sem nyúlna hozzá, csak hátratett kézzel nézi csak ne kelljen megfognia! :P :P És folyton nyafog hogy minek kellett ide lakóparkot építeni így neki mennyi munkája van!és különben is minek szülnek a nők két gyereket! :D :D :D :D Tök muris nem?

Évi!
Pont a te hsz-d felett írtam hogy úgy néz ki Marci belenyugodott a bölcsi dologba; és már nincs hiszti! :D Csak itthon őrül meg; komolyan egy hete tök rossz itthon! De erre mondták a dadusok hogy ez a gyerekek 80%-ra érvényes.Mert hiába jó nekik a bölcsibe, akkor is megviseli őket és így állnak ˝bosszút˝!
Jobbulást nektek! :wink:

Na mentem dolgomra!
Sziasztok!

Ildi


 


Sziasztok!!

Ildi:
Tényleg írtad :oops: :oops:


Flórának begyulladt a légcsöve is :cry: alig van hangja szegénykémnek :cry: persze nekme is :evil: :cry:

Egyzser csak kilábalunk majd ebből is :wink:

fibi:
Mi a Wéber Károlyban lakunk. A dokinéni rendes, kedves.Azt sajnos nem tudom , hogy használ-e homeópátiás szereket :cry:
Nekem nincs vele semmi problémám!

Tegnap a férfi dokinál voltunk(dr. néni szabin van) És ő teljesen normális, kedves volt , rendesen megvizsgálta Flórát.

A mi védőnénikkel egyzser találkoztam , még amikor ideköltöztünk.
Szimpatikus volt.Mondta, hgy majd eljön család látogatásra(Volt itt nyáron, de nyaraltunk). Kérdésem úgy sincs :lol:

Kellemes hétvégét mindenkinek!!

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Mindenkinek szép délutánt!

Ildi!

Nem minket láttál múlthét vasárnap mert a miénk 6 lakásos és a ház szine sárga!Már rendezkedünk remélem 2 hét múlva ott leszünk!Sokat járunk ki a játszón is voltunk!Anna örül és én is h van a közelben játszótér!

Örülök h mindenkinek a gyerkőce ügyesen beszokott a bölcsibe!Az én barátnőim is panaszkodtak h mikor haza viszik a bölcsiből teljesen megőrülnek :? !Gondolom ez is egy idő után majd elmúlik :lol: !

Mindenkinek szép hétvégét!
 
 


Kriszti,
ez jol hangzik! és szépeket festesz, meglestem a honlapod :)
Hastáncra én is szeretnék egyszer majd járni. Az hol van, Kereszturon?

Ildi,
ez a védönö mintha kicsit pályát tévesztett volna :lol:
és amugy Te is dolgozol már?

Évi,
köszi az infot :)
Tényleg, és hogyan, hova kell bejelentkeznünk majd védönö ügyben, ha odaköltözünk?
Ismerem az utcátokat, férjem kollégájáék ott laknak :D ma is arra sétáltunk, voltunk kint megnézni, hogy áll a lakás, és tettünk egy kört a lakoparkban a gyerköcökkel :)


Mi most egy hétre lelépünk anyosomékhoz. Mindenkinek szép öszi napokat! Sziasztok!
 
 


http://www.gportal.hu/portal/gyermekruhavasar/

Sziasztok!

Most csak gyorsan berakom ezt a linket barátnőm kérésére.Holnap lesznek a Dózsában; én mindent tőlük veszek Marcinak jóformán! :D

Fibi!
Még nem dolgozom, csak januárban kezdek! :wink:

Na mentem összefutni valami ebédet!

Sziasztok!
Ildi

 


Szia Ildi!

Sikerült egész héten elkerülni egymást! :-)
Mikor viszed Marcit a bölcsibe? És mikor mentek haza? Mi minden reggel, éppenhogy 8-ra beesünk, és 4-kor viszem el.

Szia Fibi!
Köszönöm szépen a dícséreteket, örülök, hogy tetszik Neked is, amit csinálok! :-)
Sajnos nem itt Keresztúron van a hastánc, itt kezdtük el, de sajnos nem jártak már annyian, hogy a tanárnőnek megérje ide kijönni.
De én imádom, úgyhogy Eszter barátnőmmel együtt beautózunk a Nagyvárad térhez, hetente kétszer.
Viszont, nem járok fitnesszterembe! :-D

Kriszti
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron