Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én nemrég költöztem a XVII. ker-be és még alig ismerek itt valakit. A babanetre már régóta járok és gondoltam, hogy mi kereszttúriak is ismerjük meg egymást.

Magdi


Szia Magdi!

Elõször is gratulálok a pocaklakóhoz! Kép

Beköszönsz hozzánk is, régi babanetesekhez?
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/275/1696.html?1045777564" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/275/1696.html?1045777564[/url]#POST11836
Én még emlékszem rád az elsõ babanetes taliról. Kép Kép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Szia Magdi!

A kerület stimmel, én is a xvii-bõl vagyok, és tkp örülök-nék ha lesz a kerületnek topikja. Elvétve össze-vissza volt már pár ember a kerületbõl, csak valahogy nem volt senki, aki igazán sokat írt volna, és érdemesnek tûnt volna megnyitni.
Viszont ha te is úgy érzed, hogy nem csak keresztúriak, de egyéb xvii kerületiek jelentkezését is várod ide, kérlek, módosíttasd a topik címét valami általánosabbra! Abszolút nem érzem magam Rákoskeresztúrinak, 6 éve élek Rákosligeten, ami nem keresztúr, viszont xvii.
Egyébként én is emlékszem rád régrõl!

Ildi

Ildi
 
 

 
 

Gallai Magdiiiiiiiiiii!!!!! KépKépKépKép
Szia! Hát de rég hallottam felõled! Milyen pocaklakóhoz szabad gratulálni? KépKépKép
üdv
Zsóka

Zsóka
 
 


Magdi!

Köszii! KépKép

ILdi

Ildi
 
 


Sziasztok!

Én is emlékszem ám rátok, csak most nehezebben tudtam feljönni a netre, mert rengeteg ügyintéznivaló volt a lakás miatt (az a fránya lakáshitel), de most már minden egyenesben van. Pár nap múlva fizet a bank az eladónak, és akkor már miénk a lakás. Már nagyon várom, mert annyit húzták az idõt, hogy azt hittük kicsúszunk a fizetési határidõbõl ami febr. 28.

Bigacsiga Kata!
Remélem most már több idõm lesz és oda is benézek.

Ildi!
Veled találkozunk a friss kismamikban is. Kép

Zsóka!
Valószínûleg lányzó lesz. A doki szerint 100%, de biztos csak akkor lesz, ha már megszületett.

Na mindenkinek nyugis éjszakát.

Magdi
23+1


Sziasztok!

Hát senki nem akar ide írogatni? Kép Nagyon szomorú vagyok.

Magdi


Szia Magdi !

Kicsit off leszek ! Írtam Neked emilt ! Vártam a választ sokáig, ha most írnál , akkor új címem van . kisssz@freemail.hu

Örülnék, ha írnál !

Szia

Szilvy ( chaten sysy )
Szilvy
 


Sziasztok!

Magdi!

Mi mar masfel eve koltoztunk, de meg mindig nem fedeztem fel a kornyeket. A fiam 15 honapos. Probaltunk jatszoteret, jatszohazat, tornat gyerekfelugyelettel talalni, eddig semmi. Ha valaki tud jo helyekrol, irjon!
Egyebkent jo itt, a Pesti ut lakoparkos resze fele lakunk, egy tarsashazban.

Eva
Névtelen
 


Szia Eva !

Mi Ráloshegyen lakunk ,Dórka lányom 18 hónapos.
Játszoterek nálunk nem nagyon vannak,mert itt kertes házak vannak és ugy gondolják,hogy old meg a kertedben a gyerek elfoglalását.Viszont babaklub szokott lenni minden második pénteken 10-12 a Rákoshegyi közösségi házban . Mi nagyon szeretjük a babának is nagyon jó meg nekem is,hogy végre kimozdulok egy kicsit.Végül is a Pesti úttol nincs olyan nagyon messze . Ha érdekel még írhatok róla.

Mancsimanó,Dórka


Szia Mancsimano!

Erdekel barmi, ami viszonylag kozel van. Mindenkeppen szeretnem a gyerkocot kozossegbe vinni. Meg persze nekem is jot tesz, ha masokkal talalkozunk. Most pl. a Megatoysba jarunk Manotornara, nagyon klassz, de megiscsak 35 perc autoval.
Mikor lesz masodik pentek?

Eva
Névtelen
 


Szia Eva !

Jövõ héten pénteken lesz.Mi már 1 éve járunk babaklubozni Dorci egész picinke volt amikor elöször mentünk még csak az én ölembe tudott ülni. Egy terembe ülünk a gyerekek játszannak / Dorka + eszik, nagy kajás a csaj/mi Anyukák pedig beszélgetünk.Idõnként hivnak vendégeket gyerekorvos,óvónéni,óvódások,mikuláskor mikulás.Klassz lehet a babatorna is ,régen babamasszázsra jártunk az is jó volt csak már nem lehet a lányt +masszirozni,mert nem bír nyugton maradni.
Na szioka MM
Névtelen
 


Szia MM!

Akkor jovo heten elnezunk a klubba.
Kicsit nehez delelott Balinttal programot csinalni, mert koran kel, es tizenegykor mar almos is. Fel 12 korul megy aludni. Ma is vegig nyuszogott a Manotornan, szegenyt sajnaltam is, meg magamat is sajnaltam, mert az anyukak igen furcsan neztek rank... Az amugy jokedvu gyerekemet eddig csak ilyen allapotaban lattak, nem nyulhatnak hozza mas gyerekek, mer rogton visitani kezd. Csak a faradsagtol teszi, de kicsit kinos allandoan magyarazkodni, mikor a tobbi gyerek boldogan visong korulottunk.

Mindegy, kiprobaljuk, gondolom nem kell vegig maradni.

Eva
Névtelen
 


Szia Eva !

Általában 11. 30-ra ki dõlnek a gyerekek nagyon ritkán, szoktunk tovább maradni. Utána viszont sokkal jobban alszik, mint máskor.
Nekünk a délelõtti alvásunk elég érdekesen alakul, mert elõször reggel 6 elõtt kelünk Apával aztán visszafekszünk 8-9ig a délutáni alvás 1-2 körül szokott kezdödni.
Mi inkább de. csinálunk programot . Az egész klub nem egy kötött dolog ,mindenki akkor jön megy amikor akar. Tényleg nem is írtam,hogy hogyan találtok oda.Kocsival vagy busszal jöttök? Busszal az Elágazástól a 98 busszal kell jönni ami jönn egy pár megállálót a Ferihegyin majd a soronpó után a második megállónál kell lesszálni.Találkozhatunk a megállóban. Az miatt meg nem izgulj,hogy nyügös a Manó az én lányom meg állandóan mindenkihez odamegy akinél
Kaját lát.
Na most megyek olvasni, szia

MancsiManó
Névtelen
 


Sziasztok!

A Csekovszkyban is vannak babás klubok, bár én még nem voltam (a nagyok már nagyok, pici még a pocimban, én meg melózok). Ez Rákosligeten van, az elágtól a 198-assal 3 megálló. Itt kéthetente csütörtökön szopis klub van (10-12-ig, és márc 6 és 20 ehónapban), kéthetente kedden meg kisgyermekes családok klubja, na itt most nem tudom az idõpontot, de majd megnézem. Bár a Csekovszky valahol a neten is fennvan.
Mi egyébként Rákosligeten lakunk, és nagy gyermekeim már sulisok, a Hõsök terei suliba járnak, ha ez mond valakinek valamit. Ovit meg a Bóbitát járták. Itt mifelénk létezik vagy 2 játszótér, kertes közeg ellenére, egyik a Heltai téren, az ovi mellett, másik meg a Diadal suli közelében, a Micimackó ovi mellett (érdekes, mifelénk mindig az ovik mellé teszik a játszóteret?) Sõt, eszembe jutott egy harmadik is, ez meg a Naplás út közelében van, ez most épült nemrég, egész jó, hú van ott egy büfé is, annak a nevével szokás emlegetni, de nem ugrik be, tán Aranykút vagy valami hasonló.
A Pesti úton a fajátékoson voltunk anno, akkor még egész jó volt, bekerítve stb. (az Egészségház utcai rendelõk közelében), nem tudom, most milyen.

Ja, további programajánlataim, még mindig Csekovszky: Kolompos együttessel zenés táncház szombatonként, tûrhetõ belépõért. (és nem fizet nekem a Csekovszky Kép)

Ildi

Ildi
 
 


Sziasztok!

Ildi! KOszi a tippeket, szerencsere van kis Suzuki, hajlando vagyok a gyerkoccel kisebb turakat tenni egy kis program kedveert. A Pesti uton a jatszoter messzirol nagyon jol nez ki, de az uton akkora a forgalom, hogy szinte latom a koszt, ami a gyerekek tudejebe megy.

Mancsimano!
Kocsival megyunk, ott talalkozzunk. Szerintem a Balint hamar felhivja magara a figyelemt, es megismersz minket(:

Eva
Névtelen
 


Na csak vagyunk már egy páran.
Éva tök jó lehet,hogy van egy saját kis autód. Mi csak itt a közelben tudunk programot csinálni vagy rá, vagyunk utalva a családra, de õk csak hétvégén érnek rá. Dorci pedig nem nagyon szeret buszozni, bár még csak egy párszor probálkoztunk,de végig nyafogott. Jó akkor találkozunk ott .pontos cím: Podmaniczky Zs.u.3

Pildi !
Nagyon jópofák lehetnek a programok,de én busszal nem merek elindulni a babakocsit nem bírom felrakni a buszra a gyerek üvölt ,ha a Manó sétál akkor meg az a gondom, hogy elfárad én + cipelhetem a 12 kg gyereket arról nem is beszélve, hogy mi van akkor ha elaszik. Sajna nekünk marad az itteni klub.
Ja én ismerem a Hõsök terei sulit az Anyósom hosszú évekig ott dolgozott és ö volt a suli helyettes. Most is nagyon jobban vagyunk a dirivel .Voltatok a Valentin napi bulin? Neki nagyon tetszet egy halom dolgot nyert a tombolán és egy nagyon táncoltak.
Sziasztok MancsiManó
Névtelen
 


Sziasztok!

Pénteken, 20án a Csekovszky Mûv HÁzban (Rákosliget, Hõsök tere 9) Anyatej VIlághete rendezvény lesz 10-14 óráig. Kicsit ugyan korábban, mint igaziból ez van, de ez most mindegy.
Mindenféle elõadások, beszélgetések, tanácsadók, bemutatók. A kerületi védõnõk szervezik. Néhány cim:
Kisgyermek a családban (Prém Ildikó)
Alternativ szülés, segitõ szerepe a szülés alatt (Verner Katalin, NOvák Julianna)
Szülést támogatók, Dulák (Vidáné VÁlóczi ÉVa)
Babamasszázs (Hanacsek Gáborné)

Koleszterin szûrés, ÁNTSZ, vérnyomás, testsúly, érzékszervi szûrések stb.
Folyamatos bemutatók: korszerû fog.gátlás, LLL szoptatási tanácsok, szoptatást segitõ termékek (??? ez nem tudom mi, de sok termék nem kell a szopihoz, szvsz). csecsemõgondozás, egészséges táplálkozás, lázcsillapitás, védõoltások, ilyen-olyan cégek (cipõ, ruha stb)

Mosolyalbum a jól szopó babákról, játszóház, csecsemõtáplálásról TOTO nyereménysorsolás.

Ildi

Ildi
 
 


Sziasztok!

Ua. az Éva vagyok, csak regisztráltam.
Billentyűzetet ragadtam, mert felháborodtam, mikor elmentünk a fiammal abba a kerületi játszóházba, ami csupa "leg"-gel hirdeti magát. A Keresztúr központi buszmegálló mögött, a fitness terem mellett. 20 perc 300 Ft, és amit a gyerek elsőként meglát, az egy csomó villogó elektronikus játékautomata. Azt hittem, végre van a kerületben egy klassz játszóház. Nem hiszem, hogy még egyszer odamegyek.

Eva
 
 


Sziasztok!

Azt hittem, ez a topic már nem is fog működni és most, hogy van egy kis időm látom, hogy mégis. Kép
Zsuzsi pont ma 1 hónapos és már hosszabbakat is alszik néha. Kép Így volt most időm körülnézni itt is.
Mi itt Keresztúr központjában lakunk a Ferhegyi úton (Ferihegy út-Pesti út sarok), de még mindig alig ismerem a környéket, még nem volt időm felfedezni.

Magdi


Szia Magdi!

En is mindig neztem, van/e valami, de sosem irt senki. En is csak egy ilyen negativ hozzaszolassal tudtam hozzajarulni a dologhoz. Pedig nem vagyok az a tipus...

Gratulalok a babadhoz! Mi nagyon kozel lakunk am! Home Center utan meg kicsivel.

A fiam husz honapos, es csak akkor erzi jol magat, ha megyunk vhova. Utca, bevasarlas, szomszedok, barmi. Ezert orultem a jatszohaznak, de kiderult hogy az igazabol jatekterem.

Eva
 
 


Sziasztok!

Na, hajrá, próbáljuk meg feléleszteni a topikot. MOst, hogy végrea kerület szinte teljes egészében elérhető lett az adsl, talán többen leszünk itt is!

Ezt a bigyót én is olvastam, de ezek után kipróbálni már nem fogom.

Minap tettem egy sétát keresztúron, babástul. Hozzá kell tennem, lányom napközben mindig (itthon is) babakocsiban alszik, és gyakorta tologatni kell, emrt csak úgy alszik.Na, kipróbáltam, hova tudok elmenni-bemenni kocsival. Találtam pár kiirást (babakocsit kérjük az előtérben hagyni), meg szöveget: minek hozta be a babát, mért nem bizta rá valakire kint. Na nem, én nem hagynám kint egyedül senkivel. Eddig nem mászkáltam a kerületben babakocsival, kellően meglepődtem ill szomorúan állapitottam meg, hogy rengeteg a nehezen megközelithető, avagy megközelithetetlen hely.
Titeket csipő uh-ra hova küldenek? Mert minket a Medical Centerbe. Na, 2 hónaposan én kérdeztem a drnőt, nem kéne-é csipőszűrésre menni. Ő meg, hogy még ráér. Aztán rájött, hogy 3 hó helyett 3,5 hónaposan jövünk csak legközelebb (szabira ment), és ha akkor ad beutalót akkor elég soká lesz meg. Igy adott beutalót. Na nem rohantam időpontot kérni, kb 3 héttel a drnő után kértem. (még nem volt 3 hónapos a kicsi, ekkor kapta volna a beutalót, ha nincs szabi). Na, a csipőszűrésre kaptam is 3 héttel későbbre időpontot, de az uhra csak 2 hónapra rá! Majd 5 hónaposan fogunk menni uhra, szerintem ennek már semmi értelme nem lesz... Szóval csak azért irom, ha ti is oda lesztek küldve, siessetek az időpont kéréssel.

Ildi

Ildi
 
 


Szia Ildi!

Annak idejen nekunk is sokat kellett varni az idopontra, szerencsere en az a streber tipus vagyok, es hat elso gyerek...

Kepzeld, lehet, hogy visszamegyek 4 oraban dolgozni (azok a piszkos anyagiak). A problema az, hogy Obudara. Teged kerdezlek, mint tapasztalt anyukat es babanetest, ugye jobb, ha Obudan/Bekason adom bolcsibe? Szerinted kerdezzem meg a Bekasmegyeri topikon a csajokat, mert a bolcsiajanlo topikon nincs nagy elet. Talan ok naprakeszek, nem?

Eva
 
 


Szia Eva!

Hát nem tudom. Mi innen Csillebércre jártunk (ill. párom most is) dolgozni, de itt járattuk oviba őket. MOndjuk mi bkv-ztunk, azzal semmiképp nem nyúznám a gyerkőcöt. A másik, hogy ha véletlen nekünk nem kell bemenni, de esemény van oviban, akkor ne bumlizzunk már. Meg a barátok is helyben vannak. Mondjuk a gyereknek a nélküled töltendő idő biztos a másik verziónál kevesebb, ez tény.

Ildi

Ildi
 
 


Sziasztok!

Jöttem egy kicsit élénkíteni a topicot. Kép
Mi szept. 23-ra kaptunk csak UH időpontot a Medic Centerben és ezt is már két hete. Kép Úgy látszik, már 2 hónapos időintervallumban dolgoznak. Szerintetek ilyen sok lenne a környéken a gyerek?

Egyébként Zsuzsi már egyfolytában mosolyog és dumcsizik, pedig sokszor van macerálva a Miki által, de ezeket lerendezi egy rövid hisztivel. Kép Viszont Miki egyre szófogadatlanabb (dackorszak)és elég sokszor alkalmazza a nem szócskát. Kép

Na megyek, mert Zsuzsó magához rendelt.

Puszi
Magdi


Sziasztok!

Medical Center: amikor eredetileg mi kaptunk uh időpontot, akkor szintén kerek 2 hónapos átfutás volt. Aztán aug 1-jén, amikor az ortopédián voltunk, utána kellett kontroll időpontot kérni, mentem a betegirányitásra. Mondja a csaj, hogy van most korábbi uh, mert van egy új uh-s dokijuk, mert már nagyon el voltak csúszva. És áttette az időpontunkra, 12-ére. Tegnap voltunk is. Nem mondom, hogy zsúfolják a népet, mert fél 10-re mentünk, nem volt ott előttünk (még-már) senki, ráérősen hivtak be, kb. 3/4 10-kor jöttünk ki, addigra ott is volt a következő baba. Nem tudom, most végül is hogy van nekik.

Kisbabások: jár valaki közületek innen bébiúszásra? És hova? Mik a tapasztalatok? van már egy rakás telcsiszámom, neki kéne állni felhivogatni, de magam se tudom,melyik tessen (Csömör, Újhegyi uszi, Előd utca).

Ildi

Ildi
 
 


Ildi!

Az Újhegyi usziba neeee!!!!!!!!

Mi voltunk amikor a gyerek 3 hónapos volt, egyszer, és soha többet !!!! Kifejezetetten úszni tanítják (nem vízhez szoktatják a kicsiket.) Az enyémet is első nap (noha megigérték, hogy nem) lenyomták a víz alá, plusz nagyon hülyén van megoldva az öltöző (kb 10 nm egy pelenkázóval), messze van a víztől, jól megfázott a gyerek, amire az öltözőig értünk. + szülőktől nem kérnek orvosi igazolást + a nagy gyerekek simán beleugrálnak a vízbe a pici babaák nyakába + láttam ott egy év körülieket, akiket "úszni tanítottak" ami így nézett ki:
A medence egyik végén oktató a gyereknek: merülünk! Nyakánál fogva lenyomta a víz alá, és tolta végig a víz alatt. A végén kiértek, gyerek vízből ki, torka szakadtából üvölt, oktató nem foglalkozik vele, megfordítja, és az üvöltő (gondolom rendesen levegőt sem vevő gyereket) nyomja vissza a másik hosszra.
Na itt mondtam, hogy: na neeeee.....ezek a gyerekek is pár hónapos koruktól jártak gondolom, és ha így üvölt a víztől még egy évesen is......
Az én fiam már majdnem két éves, a múlt évet és az ideit pláne végigstrandoltuk, félelem nélkül simán beleugrana (ha hagynánk) a mély vízbe. Ezért már a strand bejáratánál a kapuban ráadjuk a karúszót, mert ha vizet lát, ruhástúl menne...Hál Istennek nem vették el a kedvét az az egy alkalommal a víztől.
Ha nagyon jót akarsz a picidnek, akkor a karlovits - féle módszert ajánlom (Ruzsonyi Ágnes), aki az Almássy téren, és a Rubint Hotelben (talán) tart "boldogságprogramos" úszást. Így hívják, nem tudom máshogy mindani. A Barátnőm oda járt, mi is gondolkozunk rajta (mert bármilyen korú babával lehet menni). Mondókáznak, énekelnek, szóval nagyon klassz.

Puszi: Kata

ui: Keresztúron a piac mögött tényleg van valami játszóház? Én keresztúri vagyok, de 19 évesen elköltöztem, de a szüleim ott laknak most isKép
 


Keresztúri, XVII. ker.-i Anyukák?

Ismeri valaki közületek Dr. Galambos Évát? (gyerekorvos a ferihegyi úti rendeleben) Szeretnék róla bővebb infót kapni. Köszi Erika
 
 


Sziasztok!

Hajrá topik!

Erika: én sajna nem.

Kata: erről a játszóházféléről valaki mesétle valahol (talán Magdi?), miszerint játékautomaták a bejáratnál, amin a gyerkőc rögtön elbambul és úszott a pénzed, vagy valami hasonló, negativ véleménye volt.

Csömörre mentünk úszni, jó hely!!

Sziasztok:
Ildi

Ildi
 
 


Erika!

Mi most váltottunk Tőle Szederkényi doktornőre. Ha írsz emilemre, elmesélem, miért.

Éva
 
 


JÁTSZÓHÁZ NYÍLT A XVII. KERÜLETBEN!

Szeretettel várunk minden lelkes anyukát és játékokra és játszótársra éhes csemetét a Zrínyi u. 39-be.Megközelíthető 161-es vagy 162-es autóbusszal.
A játszóház foglalkoztató jellegű, barátságos és szerintem családias.
Ha gondolod kukkants be hozzánk H-P: 8.45-12.45 között, vagy szombaton 9.00-13.00 között.
Február 16-tól torna is lesz! Felnőttenek, gyerekeknek egyaránt.
Ne kéresd magad, ismerj meg minket!
Sok szeretettel várunk: Ildi
 


Szia Pildi!

Kösz a tippet! Látod, mindet megteszek a remélhető siker érdekében. Holnap valószínű bennézek a "klubba"!
Szia: Ildi
 


Szia Ildi!

Helyes!!!

Mi meg itthon maradtunk, mint látható.... Most jövő hétre nagyon kéne, hogy ne legyen taknyos a csibe, és nem merem megreszkirozni, tudod, ő most a totál mindent a szájába korszakban van....

Ildi

Ildi
 
 


Kedves Mindenki!
Mi nem olyan régen költöztünk ide a kerületbe, és érdeklődöm, hogy nem tudtok-e valahol zeneovit, vagy valami hasonló jópofa elfoglaltságot 2 éves lurkómnak?

Üdv. Minkdenkinek

Vinnio
 
 


haho
sis
 
 


Szasztok
szeretnék megismerni Keresztúri anyukákat.
Nekem van egy 9 hónapos kislányom.
A Kaszáló utcai lakotelepen lakunk.
Unalmas egyedül róni a köröket.
Sziasztok
Szilvi
sis
 
 


Sziasztok!

Ezt találtam: (Varró Ildikó írását olvassátok)

http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/show.cgi?tpc=39&post=235666#POST235666
Mi már voltunk, nagyon jó, és aranyosak az óvónőkKép

Szandra


Szandra!

Ugyanezt megtalálod már ebben a topikban is, kicsit feljebb!Kép

Szilvi!
Mi Ligeten lakunk, innen nem tudok veled babakocsizni sajnaKép.

Ildi

Ildi
 
 


Ildi!
Köszönöm válaszodat aranyos vagy.
szia
Szilvi
sis
 
 


Szia Szilvi!

Mi a Ferihegyi úton lakunk a buszvégállomás közelében. Kép Gyerkőcök méretei a profilomban találhatók, de Zsuzsim majdnem egyidős a Te csemetéddel 8,5 hó.

Magdi


Szia Magdi!!!
Szépen nőnek a gyerekek!!_aranyosak a képek a profilodban!!-és te se változtál semmit:-))Ha néha van kedved válthatnánk néhány gondolatot egymással:-)))
egy régi osztálytárs:-))
 
 


Szia Ildi!

Múltkor mikor itt megtaláltuk egymást olyan gyorsan eltűntél, hogy azt hittem, hogy elhagytad a babanetet. Kép
Ti is a környéken laktok?

Magdi


Szia Magdi! Sajnos nem ...mi Rákospalotán lakunk:-) csak most hogy átrendeződött a lakóhely szerintire igy vettelek észre:-))De örülnék ha néha dumálnánk és tartanánk a kapcsolatot!!Képzeld pár hónapja összefutottam a Nagy Barbival és Tóth Anitával nekik is van már egy egy kislányuk:-))Istenem hogy múlik az idő:-))
Puszika legyetek jók és kellemes hétvégét mindannyiótoknak!!!
Ui:szeretem a babanetet:-))Csak én a mi kerületinkben vagyok aktivabb:-)))
 
 


Szia Ildi!
A Barbival én is összefutottam tavaly, de a többiekről semmit sem tudok. Rákospalota nincs is olyan messze. Kép Nektek is kellemes hétvégét.

Magdi


Halihó!!
Ha nincs olyan messze ,akkor összefuthatnánk ha jobbak lesznek az idők!!
puszi Ildikó
 
 


Sziasztok!

Nem tudtok véletlenül a kerületben magánbölcsit a Körösszeg utcain kívül?
Biztos van rengeteg, de a neten nem találok egyet semKép
Ha valaki tud segíteni, kérem az e-mail címemre írjon.
Sz.


Sziasztok!
Szokott még valaki ide írni?
Tud nekem valaki ajánlani itt a XVII-ben jó gyermekorvost? Még nem lakok itt, de mire megszületik a kisbabánk (október) akkor már itt leszünk!
Előre is köszi!
Györesz

Kép
Kép
 


Szia Györesz !

A XVII.ker.melyik részére fogtok költözni? Mi Rákoshegyen lakunk és van 1 nagyon szimpi doktor bácsink.Bár a lánykám nem nagyon csipi az 5 hónapos oltás óta, pedig lassan 3 éves lesz . A tesót mi is október-nov elejére várjuk.
szióka MancsiManó


Szia Györesz!

Bár halódik a topik, jó lenne feléleszteni, hisz időnként kiderül, vagyunk még!
Tényleg nem mindegy, merre költöztök, mi Rákosligeten lakunk (vagy mások szerint ez már Rákoscsaba-Újtelep), itt van a gyerekdokink (nő), akit én nagyon kedvelek, maximálisan meg tudok benne bizni. Szopi párti, alapos, de nem parázós-paráztatós, szerintem pont ideális.
(lassan 8 éve lakunk itt, immár 4 gyerkőccel, a nagyoknak lassan 8 éve dokija)

Ildi

Ildi
 
 


Sziasztok!
Rákoscsabára költözök, Orchideo utcába!
Előre is köszi nektek és várom a segítséget!
Györesz

Kép
Kép
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron