Új privát üzeneted érkezett!

:shock: :shock:

Kép
Kép
 
 


NAvéééééééééééééééééégreeeeee! :D:D:D:D

De azért ezért asszem megdolgoztam :D

Kép
Kép
 
 


rnecsi-igen, közvetlen a gyártótól vesszük.Tudod nem teszünk rá óriási hasznot, hisz sok kicsi sokra megy... :wink: Reméljük.
Jók a képek.Óriásiak lettek a fiúk. :roll: Még emlékszem, mikor először tettél föl képet róluk.Nagyon ügyesek.És főleg ti! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 

 
 

Encu! Tudod az én gyerekeim nem alszanak :wink: Bezzeg én bírnék délben is...

Láttátok, hogy ma 10-kor itt füreden a közösségi házban ringató foglalkozás lesz a kicsiknek? Én is csak az előbb láttam a battaneten... Micsoda fejlődés van :)

Kép

Kép
 
 


Barbi! Miről szól egy ilyen ringatós foglalkozás? Megy valaki?

Kép
Kép
 
 


Encu! Tudod ilyen mondókázós, éneklős foglalkozás. Csak Vince nem bírja a kötött progikat...

Kép

Kép
 
 


Aha, Karcsika detto. Elindulna bandázni :D

Kép
Kép
 
 


Mi mennénk, mert a gyerkőcök szeretik a zenét, de egyedül két gyerekkel? Kicsit meredek lenne! :wink: :lol: :wink: :lol:

Timi!
Gondoltam, hogy onnan szerzitek be, de úgy tűnik nem sok hasznotok van egy-egy csomagon...
Áruljátok darabra is a pelust? Érdekelne még, hogy mennyi az Avent itatófej postaköltséggel, mert a fiúk lassan szétrágják azt ami van nekik! :roll: :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rnecsi 2009.08.25 09:40-kor.

 
 


Szóval:
Dáviddal eljutottunk oda, hogy szól ha tele van a pelus, de előtte még nem tud...
Nem merem megpróbálni a pelus nélküliséget melegben sem, mert a fiatalemberek valószínűleg mindent lelocsolnának a nagy játék közben. Nem tudom mikorra sikerül majd szobatisztaságra szoktatnunk őket... :? :? :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rnecsi 2009.08.25 09:53-kor.

 
 


Csillu, ez ki volt? :lol:

Kép
Kép
 
 


Az Dávid volt miközben kiabált, hogy "kaka bilibe". Persze ekkorra már tele van a pelusa, de azért most is ráültettem a bilire, hátha. De nem! Ráadtam egy tiszta pelust, erre most megint bűzlik a gyerek... :lol: :lol: :lol:

 
 


rnecsi-igen, árulunk darabszámra is.
Van PE külsős is darabszámra, ami jóval olcsóbb, mint a textilkülsős.

Midi PE külsős -29 Ft/ db
Mini PE külsős -26 Ft
Maxi PE külsős -30 Ft
Junior PE külsös-32 Ft

Midi textilkülsős -39 Ft/ db
Maxi -40 Ft
Junior -42 Ft

A postaköltségre nem teszünk semmi hasznot.Pont annyiért tesszük föl, mint ahogy a posta árazza.

Levélként 450 a posta
Csomagként 490 a posta

Jobban megéri ha mást is veszel, mint csak csőrt, mert így drága postával együtt.
Gondolkodj rajta és írj Pü-t, ha érdekelne valami.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timi!
Köszi az ajánlatot, de mi is Halmajon vesszük a mintaboltban a gazdaságos kiszerelésűt. A fiúk nem bírják a műanyag borításút és őszintén szólva nem is adnám rájuk, még a textilestől is kipattogtak a nagy melegben.
A csőrt pedig akkor megnézem a gyógyszertárban...

 
 


Nálunk is még szerintem odébb van a szobatisztaság, de azért a bili mindig elöl van, hááááátha... :lol:

Karcsika most szunyál, nekem is jó lenne, de persze nem tudok.. jellemző...

Többiek????

Niki, Gabó, Zsuzsa, Tesóka, Adri????

Hahóóóóóóóó

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Vagyok, vagyok, csak olyan "ások egy gödröt és bele temetem magam" van :? gyerekeim kinyírnak :oops: :lol:

Ez a hüle familys kocsi, kinyírom egyszer! Megint felkeltette a fiúkat, mennem kell :twisted:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
 
 


visszaaludtak :shock: :D

A gyerekek nagyon szépek!!
Én meg ezerrel irigykedem :oops: Bulizzatok helyettem is :wink: :D

szobatisztaság: csak lazán :wink: Nálunk csak akkor megy, ha lecarom. Ilyenkor szól a Ricsi, bezzeg ha kérdezem letagadja :twisted: :twisted: A bestia hihetetlen! Amíg érdekelték a matricák addig szuper volt minden. De elfogytak a bob-os matricáim, és az újakért már nincs oda. Így nem is szól. :twisted: :lol:

ringatóra soha többet :oops: Egyszer voltunk, 3 hét betegség következett mert egy anyuka odavitte a beteg gyerekét, az meg ráköhögött a Ricsire. Tudom, hogy bárhol lebetegedhet, de ez elvette a kedvem. Amúgy tök jó volt, nem volt egyhelyben tötyörgös. Körjátékokat játszottunk, a gyerekek zenélhettek, stb. Imádták a gyerekek, a Ricsi is élvezte :D Szerintem próbáljátok ki, lehet bejön a dolog :wink: És még mi is kedvet kaphatunk 8)

Nincs kedvetek átjönni egy zárt fórumra? Ott zártak a topicoc, csak az adott topic tagjai döntik el, hogy ki olvashatja a hsz-kat. Így bármiről lehet írni, és nem látja senki csak mi :roll: Nem muszáj, csak írogatok az anyatanyára is és tök jó, hogy bármiről írhatok :P :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
 
 


rnecsi-a textilkülsős pont olyan, mint a gazdaságos.Az is textilkülsős. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziszi!
Boldog szülinapot! :D
Kép

Lányok!
Már nem tudok mit kitalálni, hogy hogyan töltsek Dávidba valami folyadékot legalább! Valószínűleg elrontotta a gyomrát. 3-4 napja megy a hasa, bár ez már megszűnni látszott, erre éjszaka többször is felébredt és öklendezik egyfolytában. 4-kor kivettem a kiságyból, azóta szinte alszik, de ott kell mellette ülni, mert ha megmozdulok felébred és sír. Mikor felébred (5-10 percre) sem hajlandó se enni se inni. Kínáltam neki vizet, teát, tápszert pohárból, cumisüvegből és csőrösből is, de mindent lök ki a kezemből, hogy Nem! Remélem kialussza a baját és jobb lesz a délutánunk...

 
 


Csilla!

JObbulást! Öklendezés lehet a folyadékhiánytól is. Nekem is extrém hányingerem van ha nem iszok eleget. Adjál neki felnőtt innivalót, hátha... bármit, kóla, szénszavas jó a hányás ellen, hideg tej, hátha valamelyiket megkívánja. A nyelve ha elfehéredik, doki! Az a kiszáradás jele. Ha előtte iszol sem kér? Leves hidegen vagy melegen, lédús gyümi. A Ricsi tavaly a hányós-fosós betegsége alatt a szőlőt ette csak, ami plusz hasmenést csinált de legalább evett és vitaminhoz is jutott.

Dokit nem hívsz hozzá? :roll: Hú, én tök para vagyok ilyenkor, azonnal hívom a dokinkat :oops: :lol:

A panadolos fecsit nem próbáltad? Nekünk volt amikor az segített :)

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
 
 


Már adtam neki rendes üvegből teát. Megivott kb. 1/2 dl-t elaludt, aztán sűrű öklendezéssel ki is pakolta. Őszintén szólva nagyon nem tetszik nekem, ahogy kinéz...
Az előbb lett volna ebédidő nekik, de szegény Bálint jár ma pórul! Őt nem lehet csak a konyhában eteti különböző okok miatt, Dávid nem marad egyedül a szobában, de a székébe sem akar ülni a konyhában. Bálint egyfolytában fújja a kaját szét, turkál a szájában, stb. Mindeközben Dávid ül az ölemben és csodálkoznak, hogy ingerült vagyok...
Azért sikerült megint megitatni teával. Most rossz vagyok, mert megegyeztünk Viktorral, hogy nem adunk nekik mindenféle vacakkal teli dolgokat (pl. Bolero italport), mégis az jön be most a gyereknek! Szükség megállapodást bont... Enni csak a puffasztott kukoricát hajlandó, abból is csak keveset. Mondjuk nincs is itthon sok! :roll:

 
 


Csillu, kitartás, és ha nem javul, mindenképp doki! A magad megnyugtatására, hogy inkább túlparázd.
Jobbulást Dávidnak, remélem csak valami gyors lefolyású vírus, holnapra kialussza.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Előkerültem én is. :D
Megpróbálok visszarázódni a topik életébe. :D

Úgy tűnik meggyógyultunk, bár Levikém köhög még egy kicsit. A 20.-i tűzijáték előtt még ügyeletes patikát kajtattunk, mert befulladt, és nem volt nálunk a rohamoldó szere. Kicsit ijesztő volt, de szerencsére túl vagyunk ezen is.

Ma bent voltunk az oviban, megismertük az óvónénit, és jelet választott magának Levi. Az én vagány kisfiam, tudjátok mit választott? A pillangót! :lol: Egyem az érzékeny kis lelkét. :)
Délután meg megyek vissza, szülői értekezletre. Hú, de izgi, új fejezet indul az életünkbe!

Csilla!
Ez elég ijesztően hangzik, remélem jobban lesztek! Ilyenkor nem számít mit, csak az, hogy igyon! Gyógyulást!

Momi!
Olyan szépen indult a szobatisztaság nálatok. Ezek szerint csak a matricák motiválták? :D

Encu!
Te direkt a laptetőre, vagy az új oldalra gyúrtál?? :lol: :lol: :)

Sári itt nyávog a lábamnál, nem hagy írni, megyek, megszoptatom, hátha elalszik. Levi már másfél órája alszik, Ő meg letudta 10 perccel! :evil:
:?

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Voltunk a doktornéninél és szerinte is rosszul néz ki Dávid...
Valószínűleg a gyomrával van baj, írt fel nekik másik tápszert, Dávidnak kúpot, Normaflore-t és valami port amit a teájába kell tenni. Ha holnap délutánig ugyanilyen aluszékony lesz vissza kell vinni hozzá. Elképzelhetőnek tartja, hogy tejcukor (nesze neked HA-s tápszer) vagy liszt érzékeny lehet... Már csak ez hiányozna! :evil: ... én csak azt nem értem, hogy akkor eddig miért nem volt baja. Na mindegy, de reménykedek, hogy egy szimpla vírus vagy gyomorrontás.
Az aluszékonyságot okozhatja az eddigi hasmenés és mivel hőemelkedése van, valószínűleg fáj a feje és jobb neki a párnán tartani behunyt szemmel.

 
 


Adri!
Hogy tetszett a szülői????

Csilla!
Igen érdekes ez, szerintem lehet, hogy unja a tápszert, vagy csak elkapta ezt a nemevőshányingereshasmenéses vírust!

Móni!
Őszintén én is sokat gondolkoztam azon, hogy szólok a fagyiskocsisnak, mert amikor én dolgozom és végre hétvégén alhatnék délután Flórával ,akkor kezd el zenélni!
Meg azért elég fülsüketítő és idegesítő is tud lenni! :evil:

Kép
 


Szép estét!

Gabi, akkor Te voltál?? Sejtettem, de nem voltam benne 100%! :D De Te honnan tudtad, hogy én vagyok? Nem emlékszem, hogy raktam volna képet magamról. :roll:
Nagyon tetszett az egész, szupi óvodába fog járni Levi.
És ezek szerint a Te lányod is most kezdi. :)

Na, fürdetés van, léptem!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Végreeeeeeee van netem!! El sem hiszem!! :D

Gabó!
Jössz nekem egy ígéret betartással!! :lol: :lol:

Encu!
Buli, buli hátán mi?? :wink: :D

Csilla!
Édesek a pasik! :D

Mikor lesz már tali???????

Igazán sokmindent nem tudok mesélni!! Minden ok velünk, Nonó elvan mint a befőtt!! :wink: Lányok mikor jön már a miért-es korszakja??? Én már nagyon várom!! Most perpill. a nemes korszaknál tartunk, mindenre az a válasza , hogy nem!! :lol:

Úgy néz ki, hogy októbertől megyek suliba, teljesen beleéltem már magam, nagyon remélem, hogy összejön!! :D

Zsuzsa!
Sajnálom, hogy levetted iwiwről a Kornélos képeket! :(

Kép
 


Sziasztok!

Csilla!

Szerintem is érdekes ez az allergia :shock: :roll: miért pont tejcukor :o
Szegény Dávid, olvasni is rossz, elég pocsékul lehet :( sok gyógypuszit küldünk neki!
Amikor beteg a gyerek, én mindent megengedek. Csoki ebéd helyett, rágicsák, csak egyen :oops: Ha jobban lesz, jön a vasszigor 8)
Nálunk is így van, ha az egyik beteg akkor a másik napirendje borul :wink: :oops:


Niki!

De jóóóóóóóó, hogy írtál!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Nem sokára jön a miért, a Ricsi már elkezdte :wink: :lol: Reggeltől estig kérdez, tényleg nagyon jó :wink: :D
Milyen suliba mész?


Adri!

Ezek szerint egy csopiba fognak járni a gyerekeitek? Tök jóó :D
Pillangó :lol: :lol: édi :wink:
Ide nem tettél fel képet, de a blogodon van :wink: Bár én így sem ismernélek meg, süket vagyok, vak vagyok :oops: :lol:
Levi volt bölcsis?
Örülök, hogy jobban vagytok! Ilyesztő lehetett gyógyszer nélkül a szitu :shock: :( Asztmás?


Gabó!

Flóra milyen jelet választott magának? :D
Akkor a fagyiskocsit likvidáljuk :twisted: :wink: Á és a szemét pont a kapunk előtt áll meg és kétszer meg is nyomja a zenét, grrrr :twisted: :lol: Még imádom a: Figyelem, lakossági próba! Egy, kettő, három, négy.... :lol:


Tesóka!

Meg van még Karcsika puklija?
Megjött már? Nekem még azóta sem, de úgy tud néha fájni hogy ha november lenne megszülnék :?


Timci!

Atticy még mindig nem eszik jól?

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
 
 


MOmi!

Nem egy csoportban lesznek, Gabó nem szülőként volt ott, hanem óvónőként, ezért sejtettem, hogy róla van szó. :D Ő másik csoportban lesz.
Levi nem volt bölcsis, hiszen itthon vagyok Sári miatt ugyebár. De egyébként sem lett volna, nem igazán szeretem a bölcsit. Én már csak tudom, hisz eddig ott dolgoztam. :roll: :wink:
Levi asztmás, igen. Ha egy kicsit megfázik, és köhögni kezd, jó eséllyel be is fullad, hiába szedünk minden nap gyógyszert rá. De már jól kezeljük a dolgot, nem olyan ijesztő mint az elején, amikor olyan állapotban került többször is, hogy az intenzíven kötöttünk ki.:(

A fagyiskocsi nálunk is mumus, de a lakossági próba is meglepett már! És direkt alvásidőben!
:evil:
Neked sem jött még meg amióta szültél? Nekem sem, de én is szoktam görcsölgetni. Akkor ezek szerint nem vagyok vele egyedül. Vajon mitől van?

Egyébként most láttam csak a blogodat. Sajnálom, hogy így megszenvedtek a fogakkal. Nekünk még csak 3 van, de szintén nehezen jöttek ki.

Na, mára lépek, eléggé elfáradtam, holnap pedig 2 bőröndnyi vasalatlan ruha vár rám.
Jó éjt! 8)

Kép

Kép
 
 


Tesóka, pukli eltűnt, már csak seb van meg sárgás elszíneződés. Szóval igazi rosszcsontnak néz ki a gyerek ;)

Megjött hétfőn, naprapontosan egy hónappal a műtét után. De nem olyan mensis az érzés, nem fáj,nem sugárzik. Érdekes. Ha elmúlt, megyek ellenőrzésre végre.

Battán is kellene legyen játszóház, nem? Állandóan Pestre kell felmenni, ha akarok a gyerekemnek egy rohangálós délutánt. Télen nem még inkább így lesz...
TEgnap az Eleven Centerben voltunk, gyerekek imádják. De a Savoya Parkosat is tudom ajánlani, csak az k..rva naaaagy, ott rohanni kell a gyerekkel :lol:

Na, lelövöm magam.

Gabó! Időpont?

NEmsoká meghírdetem a talit. REmélem mindenki itt lesz!!!!! :D

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Vince szept. 21-én kezdi a bölcsit, nekünk is volt már szülői, és Vince jele halacska lett (Némo). Izgulok egy kicsit, gondolom az alvással lesz gondunk...

A lakossági próbát a férjemék csinálják :oops: De a fagyiskocsira én is mérges vagyok :wink:

Encu! Tali jó lenne már... Bizto majd akkor lesz Battán játszóház, ha már minket nem érint :lol:
Mennem kell...

Kép

Kép
 
 


Csilla! Hogy van Dávid???? Bálint ugye nem kapta el?

Kép

Kép
 
 


rnecsi-gyógyulást a fiadnak!A szomszédunk most ment az anyukájához látogatóba és Ő is meg a kislánya is, pont így szenved, mint a te fiad.Szerintem ez nem allergia, hanem valami fránya baci...

Momcsi-sajnos igen.Most még rosszabb mint volt.Most csak tápis tejes kakaó kell neki. :shock: Semmi más.Nem akarom kínozni, mert 1 alkalommal elé tettem a kajcsit az etetőszékén és addig sírt,h. nem kell neki, míg összehányta magát.Én befejeztem.Amit kér azt kap.És sajna csak ezt kéri.Tegnap vettem neki Bérest cebionnal.Kíváncsi vagyok...3 anyuci ajánlotta. :roll:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Csilla! HOgy vagytok?????

Bocsi, most nincs időm többre, majd holnap 8) Sziasztok!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
 
 


Sziasztok!

Ma senki? Hol jártatok? :?:

Mi kint voltunk a strandon, kihasználva a nyár utolsó meleg napját. Nagyon jó volt, a gyerkőcök szinte elájultak este a fáradtságtól. 8)

Csilla, hogy van Dávidka? Remélem már jobban!
:roll:

Kép

Kép
 
 


Encu!
Most látom, hogy amit tegnap előtt írtam nincs is itt! :twisted:
Nemis értem hová tünt! :shock:

Szóval!
A most kezdődő héten délutános vagyok!
A szept7.-ével kezdődő héten délelőttös!
szept.14.-ével kezd. délutános és így tovább!

Kép
 


Halihó!

Csillu, mi a helyzet????

Gabó, köszi! :)

Lányok, akkor a 7.-ével kezdődő héten valamelyik nap lesz a tali.
Kérek napokat, kinek mikor jó, aztán meghirdetem a talit!!!!!

DE KOMOLYAN!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
 
 


Hali!

Nekem mindegy a tali jövőhéten, csak ne hétvége legyen, mert utazom!! :lol:

Móni!
Kozmetikus suli +
Olos arc -és testkozmetikai tanúsítvány
Dibi arc- és testkozmetikai tanúsítvány
Territoria 4 masszázs tanúsítvány
Lash beLong ,Tartós szempillahosszabbítás technikájának elsajátításáról szóló tanúsítvány

Kép
 


Sziasztok!
A helyzet a következő: Múlt héten szerdán rosszul volt Dávid, azt írtam is. Csütörtökre visszakaptuk a rosszcsonti, eleven kisfiunkat, szépen evett és ivott egész nap. Pénteken reggel ismét nem fogadta el a kajat meg az innivalót, így Viktor hazajött a munkahelyéről, levittük ismét a gyerekorvoshoz, aki adott egy beutalót arra az esetre, ha nem javulna a helyzet. Ezt már nem vártuk meg, összepakoltuk és a hétvégén az '. gyerekklinika vendégszeretetét "élveztük". Ott sem tudták megmondani mi a baja, a laboreredményei tök jók voltak. Infúziót délelőtt 11-től nem mertek neki bekötni délután 4-ig, mert nem zárták ki 100%-osan a shunt problémáját sem. Végül ezt a tippet jegelték és pénteken 4-től szombatom reggel 9-ig kb. 2 liter infúziót csepegtettek be neki. Most már jól van, tegnap hazaengedték, holnap délelőtt megyünk a zárójelentéséért!

 
 


Csillu! Baaaaaasszus! REméljük nem ismétlődik meg semmi ilyen..
És nem tudták megmondani, mi volt a baj? Jellemző... :(

Jövőhéten talin mindenkit várok szeretettel, csak jó lenne kicsit még szűkíteni, hogy melyik nap jó mindenkinek (lehetőleg)...

:)

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Csilla!
Szegények, ez nagyon ijesztő lehetett! :( Remélem nem ismétlődik meg!

Encu!
Benne lennék én is a taliban szeretnélek megismerni titeket személyesen is. Feltéve, ha befogadtok egy "újoncot" is! :wink: :D
Nekem jövő héten jó a szerda, csütörtök és péntek délután.

Kép

Kép
 
 


Adri, persze, hogy gyere :)

Akkor most már legalább szűkült a kör:
SZERDA, CSÜTÖRTÖK, PÉNTEK a választható :lol:

Naaaaaaa? :D

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Encu!
Jövő héten pénteken viszem vissza Bálintot a Látásfejlesztőbe, nekünk a szerda vagy a csütörtök lenne jó! :oops:

 
 


Sziasztok!

Nekünk mindegy a tali időpont :)
Betegek lettünk, így Szilárd csak majd hétfőn kezdi az ovit, bár dokinéni szerint allergiás, egyébként köhög néha, ennyi a baja.

Ha valakit érdekel, indul csiribiri szept. 22-én a Fárao-ban 9kor, Battafitben 10:15 kor. Mi kipróbáltuk nagyon jó, ilyen mozgásos éneklős, mondókás, csak Vince már bölcsis lesz...
Van neten is http://www.csiri-biri.hu/

Kép

Kép
 
 


Csillu, akkor megint szűkített valaki!

Szuper!

SZERDA? CSÜTÖRTÖK? :D

Alakul! :P


Juteszembe, Karcsikát el kellene vinnem szemorvorhoz, mert néha úgy látjuk, hogy bebandzsít. A látásfejlesztős dokik jók? Ha igen, adsz nekem elérhetőséget?... :oops:

Kép
Kép
 
 


Barbi! Mikortól megy Vince bölcsibe? És hogyhogy? Te vissza akarsz menni dolgozni? Vagy csak pihennél kicsit? :lol:

Csiri-birire valaki? :)

Kép
Kép
 
 


Encu! Hát perzse, hogy visszamennék dolgozni...Vince szept. 21-én kezdi a bölcsit :)

Kép

Kép
 
 


Barbi! Akkor van hova menned? Visszavett a főnök? Vagy elkezdenél keresgélni?
Beszoktatás lesz? Vagy menj Vince, érezd jól magad? :)

Kép
Kép
 
 


Encu!
A Látásfelesztőben csak azokat a gyerekeket vizsgálák, akiknek "komoly" gond van a szemükkel és szemész javaslata kell hozzá. Nagyon dicsérik dr. Sényi Katalint a Töm utcai szemklinikán, de hozzá szinte lehetetlen bejutni, előre adják az időpontot kb. 2-3 hónapra és akkor is órákat kell ott ülni...
A Csiri-biri érdekelne, de ugyan az vele a gondom mint a Ringatóval. Hétköznap, egyedül, két gyerekkel. Megnéztem a honlapot, nem tudnám kivitelezni... :roll: :cry: :roll: :cry:

 
 


Csilla! Szerintem egy próbát megér a csiribiri, mivel a gyerekek azt csinálják, amit akarnak, legalábbis sokkal szabadabb, mint a ringató, és tök sok mozgásfejlesztő, egyensúlyt fejlesztő cucc van és segítene neked a csajszi is, tök rendes...

Encu! Majd csak lesz valami, elvileg aki nem dolgozik, annak a gyereke nem járhat bölcsibe...Persze lesz beszoktatás, elég sokáig húzzák, a második hét végén marad ott egész napra először a gyerek. Szilárd is járt, nem volt vele gond...bár Vince sokkal akaratosabb, de majd meglátjuk, és nagyon aranyos csajhoz kerültünk, teljesen megbízom benne :)

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Tali: bármelyik nap jó, majd úgy csinálom, hogy jó legyen. Csak a Petivel jövök :oops: :P

Barbi!
Honnant tudnák meg, hogy mégsem dolgozol? :wink: De ne legyen így... drukkolok, hogy találj jó munkát! Vagy harmadik? :wink: :lol:


Csilla!
Bocsi, felkelt a Peti, folyt.köv

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron