Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Azt nem tudom,hogy vállal-e szülést de ott van még a szülészeten.Magánrendelése a Fekete Kutyánál van.
Móni
 
 


Sziasztok!

Köszi Móni, már ez is segítség. A Fekete Kutya, az mi? Én kalocsai vagyok, és nem igen tudom. Ott van a rendelője, ahol ezelőtt is volt, valamilyen park van mellette, nem?

Azt még továbbra is jó lenne tudni, hogy vállal e szülést? Ha valaki tudja, légyszi!

Köszi
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, ezért rég óta kerestem otthoni munkát, amit a kicsi mellett is tudok csinálni. Találtam egy otthoni internetes munkát.
Ha valakit érdekel, az küldjön e-mailt az alábbi címre, és küldök neki tájékoztatót:
uvme.mn@gmail.com
(freemail-es emberkék nem tudják megnyitni a válaszomat)
 
 

 
 

Sziasztok!
A Fekete Kutya a kórház után van és egy kocsma neve.Ennek az udvarából nyílik egy másik és ott van a rendelő,de nem csak ő rendel ott hanem másik orvos is(Dr Bognár Zoltán főo).Jövőhéten szerdán megyek Bajára a kórházba,ha gondolod megkérdezhetem,hogy mikor rendel és vállal-e szülést.
Üdv:Móni
 
 


Szia Móni!

Az nagyon jó lenne, ha megkérdeznéd, mert én még a régi rendelőjéről tudok, meg a régi rendelési időről.
Akkor légyszi, kérdezd már meg, vállal-e szülést, mikor rendel és hogy be kell e jelentkezni előtte?

Előre is köszi szépen!
Csengusz
 


Sziasztok!

Dejó, dejó!

Újra indult a topic :D

Mi jól vagyunk! Elkezdtük a kostolgatást! :P

Dius: Baján szültél? Nem találkoztunk véletelenül?

 
 


Sziasztok!

Itt vagyunk mi is,élünk még!! :lol:
Szerencsére Bencus nem beteg! Képzeljétek,Bencus megy a bébikomppal.Igaz hogy csak hátra meg oldalra,de már ez is haladás! :lol: Majd csak rájön hogy előre is lehet menni vele! :roll:

Nanica!
Nem ,nem Baján szültem hanem Szekszárdon!


Többiek :?: Sziszu :?: Miniliza :?: Merre vagytok :?:


Jó éjszakát mindenkinek!!
Vendég
 


Kedves Édesanyák, Édesapák!

A www.pszichologia.multiply.com oldalon letölthető kincseket találtok. Klasszikus zenék "babafülre" átdolgozva, melyek mellett a (leendő) szülők is ellazulhatnak, kellemesen tölthetik az időt 14. Baby Einstein zenealbum, Babazene 1-4 és még sok más. Majd lesz gyerekzene magyarul és angolul is.

Letölthetők készésgfejelsztők, játékok, kifestők is - a feltöltés folyamatos.

Már van néhány rajzfilm (Thomas, a gőzmozdony angolul, magyarul), és lesz oktatóprogram is!

Felnőttek részére könyvek.

A www.pszichologia.mlap.hu oldalon pedig lehetőség van tanácsadás kérésre. A levelekre szakképzett pszichológus válaszol. Ajánlom olyan személyek részére, akiknek egy kis bátorításra, problémáinak megoldásában segítségre lenne szüksége, de személyesen felkeresni egy szakembert valamilyen okból mégsem szeretne.

üdvözlettel, Nisreen
 
 


Sziasztok!!
Mi jól vagyunk minden oké :)
Márkról készűltek a bölcsibe képek nagyon édik lettek,adtak rájuk télapósapit és az a modell beállítás hát zabálnivalók!! :D
Szombaton megyünk Szivcsimmel megnézzük a koripályát.Imádok korizni persze nem igazán tudok,na de majd belejövök csak gyakorlás kérdése,eddig ugye nemigazán volt lehetőség rá na de majd most.Csak ki ne tőrjem kezem-lábam!!! :oops: :D :lol:

Evimmel is oké minden imádja az ovit!!

Dius gratula a kompozáshoz!!!Mire észbekapsz már szaladni fog a kis betyár!!! :lol:

Csengusz:Én az Evelinemet szültem a Karasznál,haláli egy pasi.Komolyan mondom élmény volt vele szülni.!!! :) Kép Kép
 
 


Sziasztok!

Sylvi!
Én is a Karasznál szültem a kislányomat 5 évvel ezelőtt.Nekem is nagy élmény volt, én is nagyon csípem, nagyon szimpi.
Ha esetleg összejönne egy kistesó, megint feltétlen a Karszhoz szeretnék menni.

Móni!
Ma voltam Baján, a kislányomnak orrmandulaműtét lesz a jövő héten, és hát ebből kifolyólag.
Sikerült megtalálnom a Fekete Kutyát, és így ki tudtam nyomozni, hogy hol és mikor rendel a Karasz.
Most nagyon örülök, mert a múltkor teljesen le voltam törve, hogy nem fogok tudni őhozzá elmenni.
De mostmár így jobban érzem magam.
Azért köszi, ha esetleg te is érdeklődtél utána.

Pá, Csengusz
 


Sziasztok!
Csengusz!
Kislányodnak jobbulást kívánok előre is.Annyit tudtam meg,hogy már nem vállal szülést.Akkor tudsz csak nála szülni,ha ügyeletes és te pont akkor szülsz.Másképp sajnos nem.
Üdv:
Móni
 
 


Szia Móni!

Hát ez nem valami jó hír, de azért köszi az infót. Majd meglátom mi lesz, most először is kellene egy kistesó.

Szia
Csengusz
 


üdv
minden kismamának figyelmében ajálanám:-)
Minősségi német és francia gyártmányu pelusok olcson eladok
Mikro és mini már 32ft/db és 75db-os
Midi 4-9kg 34ft és 66db-os
Maxi 7-15kg 36ft 63db-os
junior 12-25kg 60db-os 37ft/db
Popsitörlő 2*60db csak 600ft aloe verával,és kamillával,sensitiv vastag pamutos lapu.
uszopelus minden méretben csak 80ft/db
Bugyipelus minden méretben(maxi,junior)csak 40ft/db.Minden kérdésre szivessen válaszolok.-)
Pelusok nagyon jo nedvszivok,gumis derékuak,légáteresztők:-)Tescos nejlonos pelus is kaphato minden méretben 30ft/db

nekem van egy aranyos 14-honapos pici fiam:-)
 


Kedves Édesanyák!

Újabb ingyen letölthető érdekességek kerültek feltöltésre a www.pszichologia.multiply.com oldalra Látogassatok el.

A lenti linken az "Érdekességek" menüpontnál találtok egy listát a feltöltött darabokról.

Sokak kérésére sikerült kedvezőbb feltételeket kialakítani a pszichologiai tanácsadásban: www.pszichologia.mlap.hu

barátsággal, Nisreen
 
 


Kedves Anyukák!

Végzős hallgató vagyok az ELTE Tanító- és Óvóképző Főiskolán. Szakdolgozatomat a „Testtartás kialakulásának folyamata és az azt befolyásoló tényezőkből” írom. Segítségét szeretném kérni az alábbi felmérés otthoni elvégzésével, melyet óvódás korú gyermekével/gyermekeivel kell megcsináltatnia. A felmérés kiértékelésével fényt szeretnék deríteni arra, hogy a hasizom és a hátizom erejének, valamint a lúdtalpnak, van-e szerepe a hanyag testtartásban. Mert amennyiben igen, akkor ezek már óvodás korban elkezdett megfelelő erősítésével megelőzhető a tartáshiba kialakulása, amely idősebb korban további panaszokat okozna.
A kitöltött felméréseket légyszi küldjétek el a kisindigo@freemail.hu címre.


1. Gyermek kora, neme:
2. Magassága, súlya:
3. Súlya:
4. Van-e lúdtalpa? /Legkönnyebben úgy lehet megállapítani, ha hátulról megnézi, hogy a gyermek Achilles-ina egyenes-e. Ha megtörik akkor lúdtalpas./
5. Hanyag tartása van-e? /Hanyag tartás jellemzője: a vállak előreesnek, a háti domborulat kifejezettebb, a lapockák pedig elállnak, s a gyermek „Húzd ki magad!” felszólításra korrigálni tudja tartását./
6. Hasizom erejének vizsgálata: Kérje meg a gyermekét, hogy feküdjön hanyatt. Lábát térdben hajlítsa be és Ön rögzítse a lábát. A gyermek fogja meg a fülét. Ebből a helyzetből üljön fel úgy, hogy a könyökével megérinti a térdét, majd vissza, miközben a fülét nem engedi el, 20 mp-ig annyiszor amennyiszer csak tud. Hányszor tudott felülni?
7. Hátizom erejének vizsgálata: Feküdjön hasra a gyermek. Fülét ismét fogja meg, s Ön rögzítse a lábát. Majd 20 mp alatt annyiszor amennyiszer csak tudja emelje meg a törzsét úgy, hogy a könyökét összeérinti maga előtt. Hányszor tudta összeérinteni a könyökét?

Segítségüket előre is köszönöm!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 
 
 
 


Minden kedves fórumozó számára kívánok egy nagyon boldog új évet, amely valóra vált sok-sok álmot, beteljesít minden vágyat! Jó egészséget és boldogságot a kicsiknek és a nagyoknak egyaránt!

2008.-ban is bővül a www.pszichologia.multiply.com oldal.
Pszichológiai tanácsadásért továbbra is a pszichotanacs@freemail.hu címen várom leveleiket. Bővebb információ: www.pszichologia.mlap.hu oldalon.

Barátsággal, Nisreen
 
 


Sziasztok!

Látogassatok el a köv. oldalra!
Gyermek mondókákat fogtok találni
:lol:

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Vagy

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Kép

Üdv.
 


Sziasztok!!



Látom már ezer éve nem jelentkezett senki,hát szomorú vagyok!!

Mi van veletek????
Mi jól vagyunk,ovi,bölcsi megy.Nemsokára farsangi bál lesz az oviba,Evelinem azt hiszem hercegnő lesz.

Ja és így utólag is B.U.É.K. mindenkinek!!!!! :) :D Kép
 
 


Remélem nem bánjátok, hogy egy picit bepofátlankodok, de szeretnék ajánlani Nektek is termékeket, illetve akit érdekel a termékek forgalmazása annak üzleti lehetőséget! Kiváló minőségű magyar tisztítószereket, élelmiszereket és táplálékkiegészítőket kínálok a H&I képviseletében ... www.bogen.5mp.eu ... nekem nagyon tetszenek a termékek, biológiailag lebomlanak...
Szép hétvégét: bogen@tvn.hu

Kép
 
 


csengusz írta:Sziasztok!

Dr. Karasz László-nálÚgy hallottam, hogy már nem vállal szüléseket. Tudja valaki, hogy ez most igaz, vagy sem? Ott van még a bajai szülészeten?

Köszi előre is a segítséget


Szia! Igen ott van még a szülészeten , dolgozik ,de valóban nem vállal már szülést. Hogy mi az oka nem tudom.
 


Sziasztok!

Szeretnétek babátoknak egy igazán nélkülözhetelen kelléket?
Egy olyan takarót amit nem rúg le a sétánál, az autósülésben vagy alváskor?

Ami jó ha kéznél van vendégségben. Használható takarónak, hempergőzőnek vagy ágytakarónak.

Sőt! Te állíthatod össze, hogy milyen színű legyen milyen minta legyen rajt és még a babád neve is szerepel rajta?

Mi készítjük ezeket a névre szóló takarókat. Ölelni valóan puha, polár anyagból szimplán, duplán és egy különleges polár - pamut kétoldalú kombinációban.

Gyertek a www.gportal.hu/babatakaro oldalra és rendeljetek most 10% kedvezménnyel.

Üdvözlettel:Rempi Kép
 
 


Sziasztok!
Hűűha már ezer éve nem jártam erre,de úgy látom ti se nagyon. :(
Hogy van mindenki??
Mi jól vagyunk, gyerekek igazi rosszcsontok. :lol:

Márkom szeptemberben már kezdi az ovit,már nagyon várja.Bár szerintem elég gázos ovónőt fog kapni márha hinni lehet egy két pletykának.Na remélem kellemesen fogok csalódni vele kapcsolatban. :shock:

Remélem azért jelentkezik valaki.
Sziasztok pussza mindenkinek!!!! [img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1216149838.4402.gif[/img]
 
 


Sziasztok!
Már január óta nem néztem be ide,de látom végleg kihalt ez a topik.

Sziszu:melyik oviba fog menni Márk?Mert mi is szeptemberbe kezdjük az ovit Dáviddal.

Kép


Anita & Dávid
 


Sziasztok Anita és Dávid!!

Mi a Szentistváni ÁMK-ba megyünk.Evelinem mostmár nagycsopiba megy. Izgulok,hogy Márkom,hogy fogadja majd az új ovónéniket mert a bölcsis gondozónőket nagyon szerette és viszont ők is őt.
Kép Kép
 
 


Sziasztok!

Ha véletlen előkerül kismami bajáról,akkor irjon.Én áprilisra várom a babát.Ismerkedhetnénk....
 
 


Szia Kocska!

Most néztem csak meg hogy írtál és jól is tetted,mert már ezer éve nem írt senki.
Jó lenne ha feléledne a topic.

Amúgy én Bajától 15 km-re lakom és én meg májusra várom a babát. Már van egy 19 hónapos kisfiam Bence.

Majd még írok!

Jó éjszakát!
 
 


Sziasztok!

már 1 éve, hogy utoljára erre jártam, de látom, nem is volt errefelé túl nagy élet.

Kocska, Dius! gratula a bébikhez! Hogy viselitek a terhességet?

Sziszu! Márknak hogy tetszik az ovi?

Gergő is szeptemberben kezdte az ovit, általában nagyon szereti, csak most az utóbbi 1 héten nincs túl nagy kedve menni... délután meg nincs kedve hazajönni...
Mátékám is már egész nagyfiú, egy elevenség, már egyáltalán nem látszik rajta, hogy volt vele gond... sőt... Nagyon sokan meglepődnek az ügyessége láttán, hogy még csak 16 hónapos, és viszonylag magas is.

Lányok, írjatok, élesszük fel a topikot, én mától itt vagyok (hacsak a technika ördöge közbe nem szól), és ha ír valaki, én válaszolok!!!!
Üdv!

 
 


Látom, tényleg nem nagyon jár erre senki :(
De azért dobok fel pár képet:
Kép A "paradicsomban", kicsi Mátékám beült a paradicsombokorba :)
Kép Gergőm
Kép Ásítás
Kép Nagymosoly
Kép Közös szundi

Puszi! És gyertek lányok! :) :wink:

 
 


sziasztok!
Járt a szám,erre én feletkezek el ide benézni.
Én is Baja mellett lakok 15km-re,Vaskúton.

A terhességet most már jobban viselem,viszont az első 3hónapban folyamatosan hányinegerem volt. Azt mondták "reggeli"hányinger,de nálam estig tartott. DE eljött,amitől féltem, az éhség,na nem mintha a hányingert nem péksütivel birtam volna csak csillapitani...Fél idős vagyok, de már 8kg-ot szedtem fel... :cry:

miniliza szépek a lurkóid.Kinél szültél? Azaz itt Baján?

 
 


Szia Kocska!

Jajj, de jó, hogy jöttél! Örülök, hogy már jobban viseled a terhességet. Ez, hogy a "reggeli rosszullétek" estig tartanak, nálam is jellemző volt majdnem félidőig...
Érzed már Olivér mocorgásait, ill. mikor érezted először?
Én Baján szültem, Gergőt az Ivóknál, Mátét pedig a Szluhánál. Van választott dokid?
Mi Csátalján lakunk.

 
 


Szia!

Megválaszottam az Ivókot,de félidőben csak,azaz egyszer voltam nála.De ő jár ki gondozni is ide,ugy hogy holnap talizok is vele.

Pont ezen tanakodtunk a védőnővel,hogy mit irjunk be első mozgásnak.Mivel 16hetes és 4naposan éreztem először azt,hogy ott ahol a méhemnek lennie kell(és másnak nem)érdekes bizsergést.de mélyen bentről.és kb.18.hetesen ez ugye már sűrűbb volt,de az első koppantás,ami tényleg kifele jött már a hasfalam felé,az mindig olyan kis finom volt,h.azt sem tudom pontosan mikor volt,de most már napok óta aktivan kopogtat kifelé.Annyira jó,ha nem csinálja már hiányzik!
Milyen idős vagy hogy ekkora fiaid vannak?A képen fiatalabbnak látlak magamnál.

 
 


Szia!

Hozzánk is az Ivók járt ki, de állítólag most is ő jár. Velem mindig normális volt, szülésnél is. De én nem fogadtam egyik terhességnél sem orvost.

Hol mondták meg neked a manód nemét, voltál genetikán? Mi Gergőnél meglepit akartunk, így csak a születésénél derült ki, hogy ki is ő, Máténál már kíváncsibbak voltunk, de ő csak a 35. héten (2 nappal a születése előtt) mutatta meg, mije van.

Mocorgás: Gergőt a 17., Mátét pedig a 16. héttől éreztem határozottan.

Pár hete még itt volt az aláírásomban a születési dátumom :oops: , de vonalzót cseréltem, és töröltem. Nemrég múltam 30, (Gergővel egyszerre van a szülinapunk) de nem te vagy az 1. aki fiatalabbnak gondol engem (én téged nem látlak idősebbnek magamnál :wink: ). Tavaly, amikor a fél nyarat a kórházban töltöttem, volt egy kiscsaj, aki amikor megtudta, hogy 2. gyerkőcömet várom, megkérdezte, hogy hány éves is vagyok, amikor megmondtam neki, leesett az álla. Közölte velem, hogy 18-nál nem nézett többnek... :shock: Na, ekkor nekem esett le az állam... Te hány éves vagy?

Más: Nagyfiamnak pár napja volt egy aranyos beszólása: Úgy kezdődött a dolog, hogy reggel nem akart ottmaradni az oviban, sírt, hogy Ő bizony haza akar menni... alig bírtam megszökni tőle... Délután, amikor már pár órája itthon volt, elkezdi mesélni: "Nem akartam ottmaradni az oviban... de aztán úgy döntöttem, hogy boldog leszek ott... és aztán MEGBOLDOGULTAM" :lol:

Remélem, minden okés lesz a terhesgondozáson... :wink:

Szia!

 
 


Bocsi,de mindig elfelejtem ezt a topikot,ugy lefoglalnak a kismamik :)

14hetesen voltam Szekszárdon 4D-n és ott láttuk a kukacunk,és most hétfőn a controll genetikai uh-n megerősitette a csaj,ugy hogy most már tutira veszem.
Mikor megmondták minden oké,rálicitáltam pelenkázós kiságyra meg hordozóra,ugy hogy még kari előtt remélem elhozzák a páromék,mert persze Szolnok mellett van,itt a szomszédban:)

Én most okt.töltöttem a 27et.

Hihetetlen milyen dumákat tudnak összehozni a kis manók.Na meg milyen következtetéseket levonni.
A keresztlányom 7éves és most látták meg,hogy a neten a szeksz.hu(igy) oldalt kereste,hoppá,nem lehet elég korán elkezdeni.Ja meg csokolozás.hu

 
 


sziasztok!

én is bajai vagyok. örülök, hogy rátok találtam, jó lenne, ha bűvülne anyukákkal a fórum:)

ÉVA
 
 


Szia evca!
Mekkora gyermeked/id vannak?

 
 


szia!

Kristófom 4,5 éves, és 11 hetes kismama vagyok. Látom te is:) most nem olvastam vissza, neked van már gyerkőcöd vagy ez lesz az első?

évca
 
 


merre dolgozol?
Kép
köszi, évca
 
 


Szia!

Nincs is mit vissza olvasni nagyon,mert csak most kezdtük itt feléleszteni a topicot.
Az első babánkat várjuk. De a pocakom már óriási.Na és a combom méretéről ne is beszéljek....
Idős otthonban dolgoztam ápolónőként, de most babavárás van.
Ma voltunk Szolnok mellett a gyerekágyért(komódos)+még egy komód, meg a hordozóért, teszveszen találtam, persze lett volna közelebb is biztos, de ez volt a legszimpibb :lol:
Ja meg 2kis bodyt is vettem a csajnál.

 
 


Sziasztok:)
phpBB: Kép
Vendég
 


Szia Kírus!

Itt azóta is hiába várom a környékbelieket...persze én is sűrűn elfelejtem.
Te is kismami vagy?

 
 


Szia Kocska!
Mi ismerjük is egymást ám :lol: :lol:
Még nem vagyok kismami,csak szeretnék az lenni most már hamarosan :)...
Reméljük nemsokára összejön a kistesó :wink: !



Kép
Vendég
 


Ha vakúti vagy, elég nagy az esély rá,hogy ismerjelek.

Jajj,hát már látlak!Csak itt nem sok minden van az adatlapon!
De most már látom a vonalzód is. :lol: :lol:
Jesszus már 3éves a leányzód...aszti.Öregszünk!!!
Ja, láttalak hoxán is futólag,én ott fent vok minden nap.
Jaaaaa, és tessék dolgozni a kistesón,ha végre szabadnapos vagy
na puxa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 
 


Kocska!
Jaja már 2 honap sincs és 4 éves lesz Kíra...megy ám az idö :), majd ha megszületik a kis Olivér akkor még jobban észre veszitek majd :).
De jo neked...szűk 10 hét és már meglesz a kis kukis :) (mi is kis kukist szeretnénk) :lol: .
Nem jössz át a 2009-es babaprojekt topikba? Ott minden nap folyik cseverészés,arik a csajok :wink: . Igaz Baja környéki kismami nincs szerintem..de jo dumcsizni velük :)
Vendég
 


A 2009 ápr.babaváróknál vagyok 2fórumon is,azt is alig győzőm minden nap követni...De ott már fél éve ismerek mindenkit!
Húúú és már csak 9hét,iszonyatosan rohan az időőőőő

 
 


Sziasztok! Még új vagyok! Bajától 30 km-re lakom, de minden intéznivalót ott intézek, és ott is születtem! :lol:

Kép


Szia Amarillisz!

Itt igen nagy a pangás, de üdv.a bajai kismamik közt.
Van fogadott dokid?
Én már hamarosan a végére érek, de kicsit félelmetes most így,hogy másfél hetem van, vagy még annyi sem.
Az első babátok?

 
 


Sziasztok!
Jó rég írtam ide, csak néha-néha bekukkantok. :oops:

Kocska! Gratulálok Olivérhez! Néha be szoktam nézni hozzátok az áprilisi babásokhoz, láttam a képeket, nagyon szépek vagytok! Olvastam a történetet is, ügyik voltatok! :D Nagyon sok örömet kívánok nektek, és jó egészséget!

 
 


Sziasztok! Én ugyan még nem vagyok terhes csak tervezzükj a babát. Azt szeretném kérdezni, hogy az Ivók Csaba milyen doki és mennyit kér egy szülésért. Köszi!
 


Sziasztok!

Elég régen írtam,de látom nem nagyon aktíva topik. Pedig jó lenne ha fellendülne.

Kocska, kicsit megkésve de gratulálok Olivérhez. Jó egészséget és sok tejcit!

Anita,szia! Sajnos én nem tudok neked doki ügyben segíteni,mert én Szekszárdon szültem és most is ott fogok.
De hátha a többiek hamarosan jelentkeznek és tudnak neked segíteni.
 
 


Anita!

Én az Ivók dokit fogadtam meg, és eddig semmi rosszat nem tudok rá mondani. Velem eddig mindig nagyon rendes volt. Múlt héten csütörtökön kérdeztem meg tőle, mennyiért vállalja a szülést, és 50.000,- Ft-ot mondott.
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: