Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Anita! Köszönjük még egyszer a vendéglátást, nagyon jól éreztük magunkat, minden nagyon finom volt.
Legközelebb én szervezek találkozót nálunk, és mivel nem volt nálunk szülinapi, ezért majd februárban lesz Ákos névnapi. Most biztos mondjátok, hogy hol van az még, de olyan gyorsan repül az idő. Akkor már 1,5 évesek lesznek a gyerkőcök....
Ildi: köszi a CD-t, nagyon jók a képek!
Csináltam vonalzókat, így, hogy megmutattátok már nagyon könnyű volt :P
Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
 


Sziasztok csajok!

Valami megint ittmaradt.Ákinak egy nadrágja,és egy rózsaszín cumisüvegtető.Azt nem tudom,hogy kié.

Dobok pár képet:

Dávid vasárnap még a tortával:

Kép

Kép

Kép

Kép




Kép

Innen csak a Petra hiányzik:

Kép

Kép

A sorbanállás a tortáér:

Kép

Kép

Kép


Anita & Dávid
 


Anita!
Mi is megköszönjük a vendéglátást, szupi volt minden!
Gyerekeink gyönyörűek és egyre okosabbak!
Felteszek pár képet én is itthonról!
Anya ez az a szekrény, amit nem szabad kinyitnom? Kép
Biztos-ami biztos én mégis benézek Kép
Ajjaj, közeledik, sipirc, mintha itt sem lettem volna Kép

KépKépKép

 
 

Aagassi:Most hívtam pont fel a nőcit.Az a száma amit elküldtem:20/5556316
Azt mondta,hogy vállal.Biztosan akkor hívtad,amikor pont maszírozott.Azt mondta,hogy próbálgasd!De ha érdekel én Mohácsra jártam dokihoz,és nagyon meg voltam vele elégedvel.Nagyon alapos,precíz,rendes és olcsó.Nemrég ajánlottam pont egy ismerősömnek,és mondta hogy nagyon meg van vele ő is elégedvel.Azt mondta itt Baján egy ilyen sincs.Mondjuk előtte Baján én is elég sok mindenkit kipróbáltam.Úgyhogy nekem is volt tapasztalatom.Ha érdekel,megadhatom a számát.

Kép


Anita & Dávid
 


Anita, Ildi!
Van egy tök jó Nike szabadidőrucim eladó, nem kell valakinek?
Szerintem nagyon jó minőségű és tök jó szabása van.
A naci fekete, trapézszárú, elején rendes derékpánt van, zipzár, patent, hátul gumis a dereka. A felső világoszöld (pisztáciazöld szerintem), fehér, fekete, karcsúsított szabású.
Nekem sajnos nagyon kicsi.
4500 ft.
Érdekel valakit?
Angi

KépKépKép


Angi:Milyen anyagból van?Mert én pamutot akarok majd venni.Nem akarod lefotózni?

Kép


Anita & Dávid
 


Anita!
Ez nem pamut, hanem az az ún. susogós, de sztem kimondottan puha, finom anyag.
Elküldöm priviben a képet!

KépKépKép


Sziasztok!

Angi: persze, engem meg sem kérdezel melegítő ügyben :cry: Csak vicceltem! Ha rád kicsi, rám mini. Viszont van egy unokahugom, akit érdekelhet, küldd el nekem is légyszi a fotót privin és meglátjuk.
Ma sajnos nem tudtunk elmenni hozzátok, mivel Adri 5-7-ig ért rá, ezért ekkor mentem kondiba. Holnap bezzeg 2-4-ig jön, úgyhogy el tudtunk volna menni, na mindegy. Majd legközelebb.
Anita: este már én is észrevettem, hogy nincs meg Ákos nacija. Ha esetleg erre jársz dobd be légyszi, ha nem vagyunk itthon, akkor a postaládába. Köszi!
Andi: múltkor akartam írni, csak elfelejtettem. Ez a budapesti kismamák-babák programja nekem is eszembe jutott, mikor nyáron voltunk Virággal Pesten. Itthon keresgéltem a neten a programok között, hát ott tényleg van mit csinálni, van hová menni. Bezzeg itt! Még mozi sincs (mondjuk ez egy egy évest nem különösebben érdekel, de hát mit várjon az ember egy olyan várostól, ahol nincs mozi). Szóval nem részletezem, tudom hogy ez Pesthez képest kisváros, de azért jó lenne egy-két klassz hely a városban. És itt gondolok a hét évesemre is. Szerinted hová tudunk elmenni mondjuk szombat délután vele? A tescoba! Ez vicc! Komolyan! Nem is idegesítem föl magam...szóval marad az egymáshoz járás!
Sajnos mára csak szomorú hírem van. Ákoskám leesett a lépcsőről (2 fok), de olyan bután esett, hogy lenyúzta a vállát és a halántékánál a buksiját. Igazából nem is nagyon sírt, de elég csúnyán néz ki szegény. Jobban oda kell rá figyelnem, mert délután megindult fölfelé Virág ágyának a létráján is. A kis szaros :?
Na megyek, olvasgatok egy kicsit, jó éjszakát!

Kép
Kép
 


Sziasztok!
Szeszike! Köszi a közbenjárást, akkor nem adom fel, egyszer csak kifogok "tétlen" pillanatot is. :D A mohácsi doki felajánlást is köszönöm, egyelőre maradok Szegeden, a bajaiakkal én is felhagytam.
Évianyu! Remélem, Ákos nyúzmányai hamar begyógyulnak. Kis vakmerő, mindent ki akar próbálni. Virág lelkes még a szép új suliban? Valahogy sejtettem, hogy ez lesz a felhozatal bajai programokból...egy barátnőm mondta, hogy babaúszás legközelebb Kiskunhalason van.
Gyerkőket megint megvizuáltam. Fiúkák milyen frankó cimborák már, látszik, hogy szeretnek együtt lenni.
Angi! Emma is micsoda vagány már, Ő is szereti a tilos dolgokat. :wink:

Le is lépek, mert korán lesz ébresztő, sziasztok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.05.28 22:53-kor.
Vendég
 


Szasztok!
Andi!
Hát igen, ezt már én is kifejtettem egy másik fórumon, hogy itt Baján semmilyen lehetőséged nincsen,hogy kimozudulj a kisbabáddal. De még egy rendes játszótér sincsen! Mert hát az a Déry-kert is..... De ha már olyat építenek, kb. még tíz kellene városszerte.
Ja,és hozzáteszem bekerített, mint a legtöbb Pesten, hogy a kutyuk és a hajléktalanokkinn maradjanak, és kinn végezzék a dolgukat!
Mi laktunk Pesten egy évet, hetente mentünk rendezvényre, foglalkoztató és játszóházba, börzére vagy egyszerűen játszótérre.
A bajai Petőfi Szigetből is símán lehetne egy kisebbfajta Margit Sziget, a lehetőség adott, de hát a városvezetés nem áll a helyzet magaslatán. Pedig én annyira szeretek itt lakni, de hát többnyire mi is itthon dekkolunk, mert hová menjek a három gyerekkel?
Úgyhogy minden drukkom a tied, nagyon jó ötletnek tartom a zenebölcsit is, hiszen összejönnek anyukák-gyerekek és együtt ugye minden jobban megy és sokkal érdekesebb. Hajrá-hajrá, és ha esetleg segítség kell akkor szóljál (bár így fejből nem tudom, hogy miben tudnék segíteni, de hátha..)
:roll:
Angi

KépKépKép


Még az jutott eszembe, lehet, hogy a zeneiskolában lehetne utánakérdezni, hiszen ugye ott délelőtt nincsen oktatás, a terem, a hangszerek adottak, és lehet, hogy találnál egy-két "mindenre elszánt" pedagógust is. Ott is vannak pici gyerekes tanárok, hátha valamelyiknél "beindul a bogár"! :lol: :lol:
Üdv!

KépKépKép


Miért nem tudom a babafalvás vonalzót idetenni?Angi??

Kép


Anita & Dávid
 


Azért csak megoldottam.Sikerült!
Annyira csak nem vagyok balf@sz! :lol: :lol: :lol:

Mi van veletek csajok?

Angi:A ti cumisüvegetek teteje maradt nálunk?Ha nem akkor valószínű a Katáéké.

Írjatok!!

Kép


Anita & Dávid
 


Anita!
A mi cumisüvegkupakunk maradt ott, de van másik, úgyhogy raktározd egy kicsit.
Tegnap leadtuk a gyerekeket és mi elmentünk Apával Pestre, végigjártuk a barkácsáruházakat, meg voltunk a két outlet centerben.
Hát én nem voltam eljájulva, sztem ha oda rendszeresen jár az ember, már ha van mit költenie, akkor éri meg, így egy évben egyszer nem igazán.
Pláne így, hogy mi a turihoz vagyunk szokva, nem a több ezer(tízezer) ft-os cuccukhoz. Azért vettünk Apának egy bőr félmagasszárú cipőt, már az ősz jegyében :D , ezt jól megúsztuk, mert 9ezer ft volt, itthon láttam ilyet, ill.hasonlót, 17ezerért.
Vettünk meleg zoknikat a Calzedoniában, na az is megérte, mert jó minőségű vastag zokni került 250 ft-ba a gyerek és 350ft-ba a felnőtt.
Sportcipőt szerettünk volna még Apának, de hát az én Uram nagyon válogatós, úgyhogy nem talált, mert ugye legyen klasszikus, de nem old's coole(nem bizti, hogy jól írtam, de sztem tudjátok miről beszélek), ne legyen nagyon sportos....., szóval egy tetszett neki nagyon, nekem is, egy Converse félmagas csuka, az meg nem volt a méretében, úgyhogy így járt.
De az tuti, ha nekem kell majd sportcipő, akkor felmegyek, mert női és gyerek rengeteg fazon volt, és méret is, nagyon jó áron.

Készülök szülőire, úgyhogy pá!!
Írjatok már irgum-burgum!

Emma üzeni:vvvv4tttttt z f z d
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKépKép


Sziasztok!

Most van egy kis időm írni, Virág suliban, Ákos még alszik.
Tegnap én is voltam szülőin, kezd szépen kirajzolódni a heti rend. Csak egy baj van, hogy Virág 3 külön foglalkozásra szeretne menni, ami 2 nap van. Úgyhogy az egyikről le kell mondani, és ez a hittan lesz. Hétfőn vizu, kedden pedig zenesuli lesz. A többi napja szabad, vagyis úszni továbbra is szeretne járni, úgyhogy még az bejön, ha kezd Andrea néni.
Ákosom jól van, kicsit taknyos, de nem beteg. Szívjuk a nóziját, kap Cebion cseppeket, de jól elvan, szépen alszik, szóval annyira nem veszélyes.
Adrinak sajnos megkezdődött a fősuli, úgyhogy kicsit meg vagyok lőve torna ügyben, akkor tudok csak menni ha Ákos alszik ebéd után és Tibi itthon van (ami nem mindig van).
Most más nem nagyon jut eszembe. Délelőtt megyünk a városba Ákival, tegnap szülőin még mondtak pár új dolgot, amit az írószerben kell megvenni (betűtartó, abakusz stb), úgyhogy a délelőtti program megvan. Annyira örülök, hogy ilyen jó az idő! Nem tudom mi lesz velünk, ha esni fog az eső. Már előre félek. Ugyanis délelőtt mindig a városban babakocsizunk, délután meg játszóterezünk vagy az udvaron vagyunk. A hideg nem nagyon izgat, csak az eső. Remélem nem fog sokat esni!
Na megyek, szép napot mindenkinek, sziasztok!
Kép

Kép
Kép
 


Sziasztok!

A nagy hírem:Dávid tegnap elindult.A nappali ülőgarnitúrától a konyhába a mosogatógépig.De ezt csak akkor gyakorolja,ha figyelek rá és mögötte vagyok.Amúgy ha nem biztos magában,megfogja a gurulósszéket,és azzal megy ahová ő szeretne.Most pont el is esett.

Nekünk nem csak az orrunk folyik már,hanem ismét TOROKGYULLADÁSUNK van.Hihetetlen!Nem tudom mi lesz télen?

Tegnap voltam Mohácson dokinál.Írattam ki magamnak gyógyszert.Meg volt velem elégedvel a doki.Azt mondta,hogy akkora a méhem mint szülés előtt.Nem látszik belülről sem hogy szültem azt mondotta.

Dobok egy fotót :

Egy ritka pillanatok egyike:

Kép

Munka közben:

Kép

Kép


Anita & Dávid
 


Sziasztok!

Anita: gratulálunk! Nálunk is (még a mai napig) Ákos állandóan plezúros, amióta megtanult fölülni. Pont ma mondta a Tibi, hogy a homlokán csak egy nagyon pici folt van, ezt leszámítva milyen "tiszta" a gyerek (ha nem plezúr, akkor szúnyogcsípés vagy kiütés szokott lenni a fején). Ja, és adj valamit a kezébe ha megy, mert akkor ő úgy érzi, hogy kapaszkodik, és bátrabban megindul.
Ákosom a délutáni szunyáját alussza, én meg megyek füvet nyírni (remélem idén utoljára), aztán kondi és irány a suli. Adri ma tud jönni délután szerencsére, úgyhogy 1/25-ig "szabad" vagyok. 5 után meg megyünk Nóra barátnőmékhez játszani.
Délelőtt voltunk a városban, mindent kaptunk egy helyen, ami Virágnak kell. Tök jót sétáltunk babakocsival, Ákos hazafelé majdnem el is aludt, de nem engedtem :lol:
Dávidnak gyors gyógyulást, legyetek jók!
Évi+Virág+Ákos

Kép
Kép
 


Sziasztok!
Először is, minden szülinaposnak sok boldogságot és egészséget kívánok! Nagyon tetszenek a találkozón készült képek. Ennyi baba egy helyen! :D
Anita! Azt hiszem nem vagytok egyedül a torokgyuszival. Nálunk is a fiúk mind náthásak, fájlalják a torkukat. Az óvónő ma jelezte, hogy többen is hasonló panaszokat produkáltak a csoportban. De a nagyfiúknál ugyanez a helyzet az iskolában is.
Mi sem úsztuk meg, de szerencsére homeobogyóval sikerül kordában tartani.

Évi! Láttam Virágot a Bajatv-n. Szuper volt!
Ki lett Virág osztályfőnöke? Tetszik neki a suli?
Gondolom Bodó és Bori már könnyebben veszi az iskolát.
Mit szóltok az új vonatkerti buszmegállóhoz ?

Megyek, mert megjött a sulis fiaim is.
Puszi és mindenkinek szép napot!
Mari
A közlekedésre kíváncsi leszek. Eddig is nehéz volt ott autóval, gyalogosan, kerékpárral közlekedni. Mi lesz ha jönnek a buszok?
 


vikimanó:És hány évesek a gyerkőceid?Mikortól lehet homeós bogyót adni nekik?Vagy milyen fajtát?Mert igaz már fogzásra is kapta.Ilyen kicsiknek is lehet azt adni pl.torokgyulladásra is?
Mert én bekapok párat/HOMEÓS BOGYÓT!!/ már akkor mikor érzem,hogy kezd fájni a torkom,és akkor elő sem jön.
Kicsit szimpibb lenne mint a sok antibiotikum.

Kép


Anita & Dávid
 


Szasztok!

Már én is akartam írni, de nem igazán jutok a géphez, hogy Emma is megy! Jár-kel a lakásban, nagyon tetszik neki, már leguggol és feláll, fodul, átlépi ha valami az útjában áll. Kb.két nap alatt fejlesztette fel magát. Olyan édes, de még szoknom kell, hogy egyszer csak meglátom a kis buksiját, ahogy totyog kifelé a konyhába!

Évi!
Virágot én is láttam, az újság elején, amiben az Alsóvárosi Isk.évnyitójáról írtak cikket. Olyan aranyosak, látszik rajtuk az izgatott várakozás.

Mari! (Remélem jól tudom a neved(Vikimanó))
A közlekedésre én is kíváncsi leszek, egyrészt nem örülök, mert az én gyerekeim többnyire egyedül járnak bringával suliba, legalábbis amíg jó idő van, aztán gyalog a felüljárón keresztül. Bár bízom benne, hogy építenek még ki zebrákat, és a buszosok csak figyelembe veszik, hogy mégiscsak iskola van mellettük. Másrészt örülök, mert ahol most van a helyi b.meg, az olyan zsúfolt, alig lehet elvergődni mellettük, ha indulásra kész a busz.

Én is elvittem ma Emmát, mert taknyos, köhög, de inkább ilyen rohamszerűen jön rá, mindig akkor amikor elalszik. De mindent rendben talált a dr. azt mondta még szokni kell a kis szervezetüknek a hideg-meleg váltakozását. Egyébként szívom az orrát, olyan ügyesen ül az ölemben és tűri, remélem így is marad, meg azt is, hogy sűrűn nem kell szívni.

Nekünk is kezd kialakulni a heti rendünk, eddig a hétfő és a péntek még szabad, remélem így is marad!
Gondolkodom én is, hogy milyen suliba menjek, mert valamit el kellene végezni, amíg itthon vagyok. Sajnos a Perfektes nem indul létszám hiányában, úgyhogy másfelé nézelődöm!

KépKépKép


Alig enged be mostanában a rendszer, nem tudom mi lehet a baj.
Anita!
a topik elején valamikor már írtam, de ha kell akkor megint leírom.
A fiaim nagyok, középsuliba járnak,( 11 és 8. oszt. ) a kicsi ovis csak.
Ha fent vagy az iwiw-en meg is nézheted őket.
Homeopátiás szereknek egy részét lehet adni kicsiknek is, van fogzásra is. De ezt a gyógyszertárban megmondják.


Nekünk nagyon bejött.

Angi! A közlekedést azért is vetettem fel, mert most is nehéz átkelni a sorompónál gyalogosan bicajjal, mi lesz ott ha jönnek a buszok. És ott soha nem látok rendőrt, hogy segítené a közlekedést, pedig sok kisiskolás kel át a Szegedi úton.

Emma nagyon aranyos lehet, ahogy totyog a lakásban, olyan édesek ilyenkor!
Mit szeretnél tanulni? Van valami konkrét elképzelésed?

Szép napot mindenkinek!
Mari
 


Először is nem tudom pontosan hogy melyik nap,de tudom,hogy a napokban van Emma és Petra szülinapja!Tudjátok + - 8 nap belefér! :lol: :lol: :lol:

Boldog szülinapot csajok!!!

Kép

Kép

Kép


Mi van veletek csajok?Lefoglalnak a gyerkőcök,hogy nem írtok???

Kép


Anita & Dávid
 


Hali!
Köszönjük Anita a köszöntést, EMMUS MA 1 ÉVES!!!!! Ilyenkor, már nagyon örültünk,(-tem), hogy túl vagyok a szülésen, Apa pedig annak, hogy ismét van egy gyönyörű, pici lánya!
Annyira jó érzés volt, na persze most is az, de akkor olyan hihetetlen nyugalom szállt meg, hogy minden oké, megvan mindene, könnyen és gyorsan megszületett! A tesók is annyira örültek, látszott a szemükben az őszinte szeretet, még csillogott is a szemük, amikor megláttak minket! Fú, de jó nosztalgiázni!
Mi még vállalnánk gyereket, de akkor családi nagy autót kellene venni, ami ugye az ötéves tervbe nem fér bele, majd negyvenévesen pedig már nem szülök.

Most mennem kell, majd még este megpróbálok bekukkantani!

KépKépKép


Sziasztok!

Gyorsnak kell lennem, mert csak 5 percre kaptam meg a gépet, apa dolgozik 1000rel.

BOLDOG SZÜLINAPOT EMMÁNAK!!!!

Angi, soha ne mond, hogy soha, nem tudhatod mit hoz a jövő. Na ez most jó közhelyes lett, csak onnan jutott eszembe, hogy pont tegnap mondtam, hogy lehet, hogy lesz 3. gyerek nálunk, de majd csak olyan 40 körül. Szerintem nekem megint kell az a 6 év, hogy rendbe jöjjek mind testileg, mind mentálisan.

Na, szóval azért írok, hogy mit szólnátok egy talihoz nálunk???
Nekünk csak a szerda délután jó a héten, ha valakinek nem jó, áttehetjük jövő hétre is. Szóval szerda délután 5 után? Van, akinek nem jó?

Meséltem már, hogy van állatunk? Na jó, ez egy kicsit így túlzás, hiszen csak egy törpehörcsög, de Virág addig nyúzott minket, hogy ez lett a vége. Nagyon cuki, csak kár, hogy nappal alszik, és éjjel aktív. Virág mondta is rá, hogy ez a Hupi (ez a neve) egy díszállat :) Adrinak volt terráriuma, voltak neki teknősei, azt nekünk adta, így csak pár száz forintba került az egész móka. Teszek róla képeket (ja, Hupi kislány):

Kép

Kép

Kép
Kép
 


Boldog születésnapot Emmának!
Mari
 


Sziasztok!

Boldog szülinapot kívánunk Emmának!

Kép


Jó rég írtam. Mostanában el vagyok havazva.
Az építkezésünk halad, kész a burkolás. Elvileg október végén-november elején költözünk.
Apukám is egész jól an.
Sikerült eladnom a mezőtúri lakásunkat.
Úgyhogy elég jól alakulnak a dolgaink :)

Oli még füle botját sem mozgatja, ami az önálló járást illeti. A bútorok mellett elkavircol saját maga, de nem szereti azt sem ha vezetjük, mondjuk ezt nem is erőltetem. Így is mindenütt ott van, ahol nem kéne :)
Évi eszembe jutottatok a kulcsról, minekután ma egész délután kerestem a beépített szekrény kulcsát... Olika megszerezte és zsákmányként vitte magával. A hálóban találtam meg.

Még csak most bújt ki rendesen az a nagy rágófog, amivel már több mint egy hónapja szenvedtünk. A változatosság kedvéért, most ugyanaz a fog jön a másik oldalon, úgyhogy a helyzet semmit sem javult, dől a gyerek nyála világnak.

Virágot mi is láttuk a Baja TV-ben a múltkor. Aranyosak voltak nagyon :)

Babatalira nekünk jó lenne a szerda délután.

Kép
 


Teszek egy-két képet a kis ünnepeltről, Tesók és barátai körében. Amíg az ünnepelt békésen alszik, addig nagyban megy a készülődésKép Nini, hát ez meg micsoda? Azt mondjátok forró?Kép Na hogy is mutatják a többiek?Kép Tudja meg az egész világ, hogy egy éves vagyok!Kép Mi lenne velem nélkülük?Kép

KépKépKép


Sziasztok!

Angi: szuperek a képek, cukik a gyerekek, tényleg, én is szoktam mondogatni Virágnak, hogy nem érne semmit az életem nélküle és az Öcsikéje nélkül...

Csajok, írjatok, hogy jó-e a szerda, mert az már holnap lesz ám :D
Tudnom kellene, hogyan készüljek!
Azt elfelejtettem, hogy ha lesz holnap tali, Ildi szólj Katának is és Angi Margitnak is, őket is szeretettel várjuk ám!

A kavicsozás még mindig nagy sláger nálunk:

Kép

Kép
Kép
 


Nekünk talán jó a szerda, Bori fél ötig táncol, akkor elmegyünk a suliba Bodóért, hazaszaladunk, aztán érkezünk kb. 5-fél 6 közt.
Vigyünk-e valamit?

KépKépKép


sziasztok!

Nekem most an segítségem az írásba,úgyhogy csak annyi,hogy nekünk is jó a holnap

Kép


Anita & Dávid
 


sziasztok!

Nekem most an segítségem az írásba,úgyhogy csak annyi,hogy nekünk is jó a holnap

Kép


Anita & Dávid
 


Sziasztok!

Akkor hivatalosan is bejelentem: holnap nálunk babatali, vendégfogadás 5 órától. Hozni nem kell semmit, ha mégis akartok, akkor csak szigorúan olyat, ami nem hízlal (light-os).
Szóval szeretettel várunk mindenkit:
Évi+Virág+Ákos

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Nagyon boldogságos szülinapot kívánok így utólag is Emmának! A szülinapi képek nagyon frankók lettek, na és a képaláírások... :D

Kép

A zenebölcsi 5lete már a főnökök előtt, amint tudok valami biztosat, rögvest szólok Nektek!

Jó éjt Mindenkinek! Andi
Vendég
 


Hajrá Andi! :lol:

KépKépKép


Évi:még egyszer köszönjük szépen a vendéglátást!

Találtam egy képet,ahol mind a 3 fiú rajta van:

Kép

Írjatok!!!!!

Kép


Anita & Dávid
 


Micsoda Pasik, és mi erről maradtunk le!
Utólag is bocsi, hogy még szólni sem tudtam, hogy nem megyünk, de Apa hirtelen megtáltosodott, és azonnal neki kellett látni ablakot alapozni-mázolni, mert gondoltam, nehogy meggondolja magát! :lol: :lol:
Margiték pedig tegnap ünnepelték a Petra születésnapját, Ő pedig azért nem ért rá!
Remélem a következőről már nem hiányzunk!

Mennem kell, Emma áttért a kétszer 3/4 óra alvásra, kikészít!

KépKépKép


Angi:Neked is mostanában volt a szülinapod.Boldog szülinapot!!!Hanyadik is 25.?

Írjatok csajok!!!

Kép


Anita & Dávid
 


Lányok teljesen el vagyok havazva, ezért nem írok.
Néha, amikor tele a t....m, akkor azért olvasgatni szoktam, de írni már csak nagyon ritkán.
Mindennap főzök, tehát a délelőtt már el is röppent. Délután meg jön haza Bori, Ő már nem napközis, vele mire átbeszéljük a napot, uzsizik, lecózunk, már jön Bodó, vele ugyanezekt megcsináljuk, addigra már szinte este van.
Emma mindig kinn akar lenni, már kész vagyok tőle, a lakásban el nem játszana tíz percet sem. Mi lesz velünk ha jön az esős idő, még jó hogy esőkabátja már van! :lol: Ja és gumicsizmája is!
:lol:
Azért a történéseket figyelemmel kísérem és ha időm engedi természetesen azonnal írok.
Most pár képpen lelépek!
Üdv.! Kép Kép

KépKépKép


Halló-halló!

Sehol senki??Nem kellett nagyon megerőltetnem magam a visszaolvasással. :twisted: :twisted: :twisted:

Eltűnt mindenki?

Mi megvagyunk,lekopogom betegek sem vagyunk!

Virágnak suli tetszik még??

Aagassi:sikerült elérni telefonon a nőcit?

Írjatok már irgum-burgum!!!!

Kép


Anita & Dávid
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.05.28 22:54-kor.
Vendég
 


Ismét én.
Szép 7végét Mindenkinek! Elvileg még szép idő lesz, mi is igyekszünk kihasználni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.05.28 22:54-kor.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.05.28 22:55-kor.
Vendég
 


Csajok! Micsoda kihaltság van itt újabban???
Én meg itt üzengetek, pedig nem is vagyok kismami.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.05.28 22:55-kor.
Vendég
 


Mindenkinek stresszmentes, békés, boldog Karácsonyt és vágyakat beteljesítő új évet kívánok!
Üdv: andi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.05.28 22:56-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Gondoltam egy kicsit felpörgethetnénk a topicot ismét, mert nagyon kihalt.
Mi jól vagyunk, bár az elmúlt hetekben eléggé ránk járt a rúd. Először takonykóros volt Oli, aztán begyulladt a kukaca, amit kapott rá kenőcsöt attól hatalmas piros allergiás foltok jöttek ki rajta, végül a bal szeme dagadt be annyira, hogy ki sem tudta nyitni. Megjártuk a gyereksebészt is, nem éppen a fiús anyukák vágyálma ez a kuki téma, úgy üvöltött a gyerek, mint a sakál, alig tudtuk ketten lefogni.
Most már szerencsére jól van, a náthája is elmúlt. Eleven mint az ördög, folyamatosan csak megyek utána, hogy "nem szabad, nem szabad"

Anita! Sajnálom, hogy nem tudtunk menni a legutóbbi talira. Hallom nagy volt a "nőuralom" :)

Évi! Veletek mi újság? Angival és Anitával találkoztunk mostanában, de titeket már ezer éve nem láttunk. Jól vagytok?

Na most csak ennyit írtam, mert ez az őrült gyerek itt ráncigálja a lábamat :)

Írjatok!

Kép [/img]

Kép
 


Sziasztok!

Éppen véletlen néztem meg a bajai topikot,és meglepődve láttam Ildi,hogy írtál.Akkor nem volt egyszerű szegény Olika története.Igen,hatalmas volt a nőuralom,amit Dávid ki is használt.Puszik,kézcsók+Fannika ölébe befészkelte magát.
Milyen nagyfiús a képen.
Na nekem is mennem kell,mert már itt visít valamiért.

Tényleg írjatok ám!!!

Kép


Anita & Dávid
 


Hello Anita!

Reménykedtem, hogy előbb-utóbb valaki benéz, én is nézegettem eddig a topicot, mármint a nagy semmit :) ezért is gondoltam, hogy írok.
Majd írd már meg nekem légyszi, annak a finom muffinnak a receptjét, amit sütöttél a múltkor. (Szájbarágósan, hogy mit mivel, hogyan keversz össze) Tegnap sütöttem ugyanis muffint az internetről leszedett recept alapján. Háááát iszonyatosan rossz lett :( Oli mindent megeszik, még a kavicsot is megenné ha hagynánk, de ezt még Ő sem volt hajlandó megenni :lol: Pedig mindent úgy csináltam, ahogy le volt írva, úgyhogy gondolom a recept volt sz@r eleve.
Előre is köszi! :)
Ildi

Kép
 


Szia!
Mi ketten ellevelezgetünk itt,amíg nem jön más?Melyik volt az a málnás?Nem tudom melyik fajtát sütöttem.Nekem is volt pár receptem,de szarok voltak mind.És ezek az újak muffinos könyvből valók,és tök fincsik.Mindjárt megkeresem.
málnás joghurtos:
2 tojás
15dkg kristálycukor
1 van.cukor
15 dkg rama
2,5 dl málnás joghurt
25 dkg liszt
1 csmg sütőpor
20 dkg málna

rama a sütőforma kikenéséhez.

A tojást a cukorral jó habosra felverni.Hozzáadjuk a vajat majd a lisztet a sütőporral.Aztán jön a joghurt hozzá és végül a málnát keverjük bele.Ezt a masszát beleöntöd a formába és légkeveréses sütőben 165 fokon 18-20 percig sütöd.

Sima sütőben 180 fokon.

Jó étvágyat kívánunk hozzá!!Olikának is.Ez már biztos ízleni fog neki.

De ha sikerül,akkor szólj írok le másik receptet is.

Mikor jöttök hozzánk?Szívesen várunk ma délután is titeket egy kis kóstolóval!! :lol: :lol: :lol:

Kép


Anita & Dávid
 


Sziasztok!

Csak jelentkezek, hogy én is (mi is) élünk ám, már le is tettem róla, hogy ír valaki. Most nem érek rá sajna, de este ha elcsöndesedett a ház, újra jövök, írok, ígérem!

Évi
 


Sziasztok!

Gyors írok, megy az Eurosporton a műkorcsolya EB Varsóból és azt nézzük.
Szóval mi jól vagyunk, telnek a napok.
Ákoska szép, ügyes, okos, aranyos :-) de azért szokott nyűgös és hisztis is lenni. Kezd beszélni, egyre jobban megérteti magát. Sok szót tud már mondani, de a legtöbbnek csak az első szótagját mondja, pl: kuka-ku, motor-mo.
Virág suliba jár, most kapták meg a félévi értesítőt, minden rendben vele, 100%-os a teljesítménye.
Tibi szokás szerint dolgozik egész nap, még hétvégén is. De megígértettem vele, hogy idén nyáron elmegyünk nyaralni. Lignanot néztem ki Olaszországban, van valakinek valami ismerete róla?
Én még mindig a kilóimmal küzdök, jelenleg 75 kg vagyok, még min. 5, max 10 kilótól kellene megszabadulnom. Járok kondiba, úszni, és a héten voltam először step aerobicon a Nett féle új konditeremnél. Hát, jó kis vádli izomlázam van, az biztos.
Most megyek, mert Virág itt toporog mellettem, jönne fel velem az emeletre nézni a korit. Holnap vasárnap, úgyhogy kicsit tovább maradhat fenn.
Szóval röviden ennyi, írjatok, jó éjt!

Éviék
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: