Új privát üzeneted érkezett!

Mi van csajok ,nagy a csend itt!

Ildi,Évi,Nanica,Ági,Magdi??

Kép kicsinyítés:

itt lennt rámész a melléklet feltöltésre
tallózásra
kiválasztod a képet
kijelölöd
az egér jobb gombjával egyet kattintasz
szerkesztés
kép
nyújtás,döntés
vízszintesen és függőlegesen is lekicsinyíted 25%-ra
fájlra mész
mentés más néven
adsz neki új nevet,és azzal az új névvel ide fel tudod rakni?

Ha valami nem világos,kérdezz bátran!!

Írjatok ám csajok!!!!

Kép


Anita & Dávid
 


Sziasztok lányok!

Voltunk ma mi is a bukfencen, de Zolikának se túlzottan tettszett.
Az elején a rémültségtől - sok gyerkőc, kicsit harsány néni - még sírt is. A foglalkozás végéig még bele se melegedett.Amikor már senki nem volt, szeretett volna játszani.Nekem tettszett, de nem fogom eröltetni, ha a következőn se csinál semmit. A 2. alkalomtól 750,-ft , az 5 alkalmas bérlet 3000,- ft ha valakit érdekel. 10 órától
tartják 1 órás. Vannak mondókák, körjátékok, babzsák, labdák, stb.

Sikerült köszi a tippet, így itt van pár kép:
Kép Kép
 


Sziaztok!

itt vagyok csak átmentem olvasó üzemmódba 8)

Pelenka kérdésen rágódom nagyon...

Az egyik mániám, hogy szeretném mosható pelusba csomagolni majd a Linus popóját, és ehez gyűjtök most (egyenlőre csak fórumos) tapasztalatokat.

Itt most nem feltétlenül a tetra pelekára gondolok, hanem vannak un. mosható nadrágbelenkák, vizzáró külső pelussal. Hasonlóan néz ki, mint az eldobható pelusok... :roll: Anyagiakban viszont a teljes pelenkás időszak jobban jön ki a moshatókkal, mint az eldobhatóval.

:?: Neketek van ezzel kapcsolatban valamilyen tapasztalatotok? :?: Milyen pelust használtatok?
:?: Használt e közületek valaki moshatót, akár tetrát, vagy ezeket az újabb fajtákat??


Tudom, hogy van erre külön topik, de jobban szeretnék helyben tudakozódni :P

N.

 
 

 
 

Mi van veletek csajok,mindenki ennyire elfoglalt?
Vagy eddig tartott a topik újjáélesztése??

Ákinak boldog névnapot kívánunk!!

Ildi:képzeld Dávid már két napja azt hajtogatja,hogy Oli.Itt volt nálunk a barátnőm,ő Andrea.Neki is egyszercsak azt mondta,hogy Andi.Aztán másnap jött az Oliér,aztán az Oli .Meg is mutattam neki Oli fényképét,hogy tudja e kiről beszél.
Hogy vagytok,meggyógyultatok már?

Ja ,és tegnap este pancsi előtt kisfiam a bilibe pisilt!!!!!

Kismamák hogy vagytok,vagy már nektek sincs időtök írni?

Angi:Emmának tetszik még a bölcsi?Munkahelyed milyen?A Marika néni indult hozzám függönytvarratni,csak még nem ért ide.

Nanica:nekem nincs tapasztalatom mosható pelenka ügyben.De azóta találtál már valamit?
Halacskák usziznak már?

Zolika tök ari a képen!

Írjatok,mert látom nem maradtam le semmiről!!

Kép


Anita & Dávid
 


Sziasztok!

Pelenka ügyben úgy döntöttünk, hogy kipróbáljuk, pont ma vesznek nekünk pár darabot Pesten, a tapasztalatokról majd beszámolok.

Az akváriumban a fehér hártyaszerűség eltünt, miután csináltam egy 10%os vízcserét és kézzel leszedegettem a növénykeről, illetve beszereztem egy kicsi almacsigát.

Pont ma tervezzük megvenni a halakat - izgulok nagyon... :)
teszek majd fel képet, ha már megnyugodtak :). A növények jól érzik magukat, elkezdtek új leveleket hozni és új gyökereket hajtani. Sajnos ezzel együtt a kis barna csigák is lepetéztek, azokat takarítom ki ma.

(és közben ezerrel mosom a kis ruhákat... olyan fura hogy alig 5 hét és már rá is adhatom a picilányra :D )

tényleg írjatok... majd ajánlom az oldalt a kismama isemrőseimnek is ...



N.

 
 


Sziasztok Csajok!

Itt meg mi történt? Mindenki ennyire elfoglalt?

Igaz én sem érek rá annyira!

Hallot valaki valamit a sóbányáról? Engem nagyon érdekelne.
A mosható pelusról én sem tudok semmit, de majd írd le mit tapasztaltál a következő babánál talán szóba jöhet nálam is.
Ja és a Vöröskereszt téri oviról is érdeklődnék.
A korház tényleg megszűnik?Tiszta őrület!
bocsi, de most felébredt mennem kell!

Sziasztok! Kép
 


Sziasztok!
Micsoda időjárás, katasztrófa, és még csak most kezdődik a tavasz!
Ez a nap nem a mi napunk! :evil: :evil:
Ma lesz ugye az iskolai szülők-nevelők bálja, hát mikor mondja be az unalmast az autónk??!! Ha nem esne, nem lenne semmi gond, hiszen közel lakunk, na de így?
Most Apa próbálkozik az akksit tölti, kíváncsi leszek, hogy beindul-e?
Ha nem, akkor asszem taxi lesz a vége, b.....s.

Amúgy minden rendben. Emma nagyon szeret bölcsibe járni, azóta itthon is jobban eljátszik magában, ami eddig nem volt rá jellemző. Legózik, babát tologat, autózik (látszik, hogy fiúk a kedvencei a bölcsiben).
Üdv.
Angi

KépKépKép


Sziasztok!

A betegségek, szülinap stb eléggé lefoglaltak, nem sok időm volt netezni, ha véletlen gép elé kerültem, akkor a gyerek ruháit dobáltam fel hirdetésben.

Oli ismét kezd kikeveredni a takonykórból. Egy kicsit már elegem van abból, hogy január óta 3 hetenként másfél hétig beteg. A C vitamin mellé most elkezdtem adni neki a Béres cseppet, hátha beválik megelőzésként.

Nanica! Mosható pelenkával kapcsolatban egy negatívum biztos hogy van, főleg a kombinált fajtákkal (All in one), amik egyben vannak (külső és belső nedszívó mag) ha csak napi 5 pelenkával számolsz, ami az első időkben nálunk 9-10 is volt, akkor a mosógéped minden nap menni fog. Egyrészt időigényes, másrészt a víz, mosószer stb. Végsősoron nem biztos, hogy jobban jön ki, mint az eldobhatók. Anno láttam a honlapon, azt írták, hogy nem többletmunkaigényes. Háááát persze, ezexerint öntisztuló :lol:
Ja meg, hogy csak 40-60 fokon mosható és hát az sem mindegy ám, hogy milyen mosószert használsz. Azt is megnézném én, hogy 40 fokon hogy jön ki belőle a babakaki...

Anita! Elkezdted a bilireszoktatást? Nagyon ügyes Dávidka! :-) Oli is egyre több szót mond már, persze csak akkor ha úgy tartja kedve, ha azt mondjuk neki, hogy mondd Olika, akkor tuti nem mond semmit :-)
Nem is írtam még, hogy mennyire bejött mostanában neki az a játék, amit tőletek kapott szülinapjára, az a sok darabos formaberakó. Akár egy órát is képes elszöszmötölni vele. Belerakja az összes formát, a legbonyolultabbakat is, és amikor kész kezdi elölről :-) Egyre jobban lekötik mostanában a dolgok. Imádja a Teletubbit ha ahhoz van kedve, hozza nekem a DVD távirányítóját és mondja, hogy tabi :) aztán felül a kanapéra és tök nyugisan nézi.
Persze van olyan is, hogy a hajam égnek áll tőle, mert megkergül szó szerint, rohangál fel-alá, felmászik a bútorokra, rángatja az apja műszaki cuccait, kipakol mindent stb. stb. stb.


Évi! Meggyógyultál már? Találkoztunk apósoddal a Tescoban és mondta, hogy beteg vagy.

Angi! Végül eljutottatok a bálba?
Tök jó, hogy Emma ilyen jól elvan a bölcsiben.

Na megyek főzni. Írjatok!

Kép
 


Kedves Édesanyák!

Baján március 8-ig minden csütörtökön 10 órától, március 13-tól minden kedden 10 órától játékos mozgásfejlesztő foglalkozást tartunk 3 év alatti csemetéknek az Ifjúsági Házban.
Részleteket itt találtok: www.gyerektorna.hu

Internetes regisztrációtok egyszeri ingyenes részvételt biztosít!

Szeretettel várunk Benneteket!

Üdv,
Bartuschek Mónika
[ http://gyerektorna.hu ]
 
 



Aha Nanica!De már látom nem sokáig!Hogy elrepült az idő!Mi van a halacskákkal?Usziznak?Minden megvan a picurnak?Tényleg,Baján fogsz szülni,ide jártál?

És te Magdus merre tartasz?Nől már a pocid?Dolgozol még?Tornázást elkezdted?

Angi:Meló megy ezerrel?Emmus szereti a bölcsit még?Pont most gondoltam rá,hogy be kellene íratnom Dávidot,ha szept.okt. szeretném vinni.Mi van Margitékkal?

Évi:ti hogy vagytok?Meggyógyultál már rendesen?Mi múlt héten voltunk betegek.Jártok még a tornára Ákival?

Na írjatok ám csajok!!

Kép


Anita & Dávid
 


Sziasztok bajai lányok!

Gondoltam, néha benéznék én is közétek, ha nem bánjátok :wink: !
Most várom a 2. babámat, aki ha minden igaz, augusztusban érkezik. Azért írom így -"ha minden igaz"-, mert Gergő is majd' egy hónappal korábban érkezett.

Látom, mostanában nincs errefelé túl nagy forgalom, de remélem, föl fog éledni ez a topik, úgy szeretnék környékbeli kismamikkal is beszélgetni!

 
 


KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK:
Kép

Kép

Kép

Évi, Tibi, Virág, Ákoska
 


Sziasztok!

Orvos- és kórházválasztás előtt állok...
Valaki összefoglalná nekem röviden, a Bajai Szülészet előnyeit és hátrányait, valamint hogy melyik orvost érdemes választani?
Nem bízom a bajai kórházban, épp ezért szívesen vennék véleményeket. Nálam Pécs és Szekszárd jöhet még szóba, ezért vagyok kíváncsi.
Előre is köszönöm.

Gabi
Baja
 


Sziasztok!

Megszületett végre Linus. 1 nap híjján két héttel a kiírt időpont után, itt Baján, császárral.

Nekem nem volt dokim, az ügyeletesnél szültem. Összesen 3 hétig voltam a kórházban és láttam, hogy vannak problámák, gondok, de maga a személyzet (1-2 kivétellel) nagyon rendes és segítőkész. Nem éreztem hátrányát annak, hogy nem volt orvosom, hisz a 3 hét alatt szinte mindegyikhez volt szerencsém.
Pár szülést "végigtapasztaltam", amíg bent voltam és összességében pozitív élményként maradt meg.

Szeszike.
A halak élnek és virulnak... 3 hétig apa "gondozta" őket és még mindig élnek :roll: :P
De már référ egy alapos takarítás - ami a lányzó mellett kicsit nehézkes, de megoldom valahogy.

Többiek merre?

 
 


Nanica:GRATULÁLUNK LINUSHOZ!!!

Jól vagytok mind a ketten?Miért voltatok 3 hétig kórházban?Vagy előtte kellett befeküdnöd?És szopik a nagylány?Milyen az új helyzet?Azért már megszoktátok,nem?Hogy viselkedik?

Magdus te merre ?Jól vagytok?Te mikorra vagy kiírval?

Írjatok majd!!

Kép


Anita & Dávid
 


Szia Anita!

Jól vagyunk mindketten, mióta hazajöttünk a Linus nőtt 3 cm-t és hízott 800 grammot, úgyhogy szépen eszik. Kicsit tanulnunk kellett az elején mindkettőnknek a szopizást, de már belejöttünk.

Jóslófájásokkal mentem be a kórházba és csak a lányzóval jöttem haza. Két héttel a kiírt időpont után született meg a kislány, azért voltam bent 3 hétig.

Magdus??

Írjatok.

 
 


Kedves Mamák,

Bocsánat, hogy ismeretlenül zavarlak titeket, de mivel régi „topicoló „ vagyok, kislányommal való terhességem óta, ezért merem veletek bátran és örömmel megosztani, hogy megnyitottuk a www.biofalva.hu webáruházunkat. Csupa csupa egészséges étel, naturkozmetikum, babaápolás, kényeztetés a babának és mamának. Kislányunk inspirált az egész létrehozásához, mivel neki nagyon nehezen vadásztam le ezeket az egészséges dolgokat.
Ha van kedvetek nézzetek be hozzánk. További szép napot kívánok mindenkinek.
Johanna


Sziasztok!

Látom, nem nagyon járt erre senki mostanában, de azért felteszek egy képet pici Mátémról.

Kép

 
 


Sziasztok!
Nemrég már jártam itt egyszer,gondoltam megint bekukkantok de nem nagyon változott a helyzet!! :?
Jogos a kérdés:Bajaiak,hol vagytok???
Na majd még bekukkantok hátha fellendűl itten az élet :D


miniliza legalább te jelentkezz!!Édes a csöppséged![/url][/i][/b][/u]
 
 


Szia Sziszu, és többiek!

Én csak ritkán vagyok netközelben, de amikor erre járok, mindig bekukkantok ide is. Remélem, lassan felpörgög Baján is az élet.

Sziszu! Látom, új vagy errefelé. Neked van babád? Vagy tervbe van? Mesélj magadról!

Szia!

Eszter

 
 


Szia miniliza!
Én Bajaszentistvánon élek férjemmel és két gyerkőcömmel.Evelinem 4 éves most középsős.Márkom 2 éves és nemrég kezdte meg a bölcsit. :D
Én pedig újra belevetettem magam a munkába. :D

Ha végre sikerűl akkor képet is teszek fel róluk,majd próbálkozom! :)
 
 


Kép
 
 


Na végre úgy látom sikerűl képet raknom!!

Az előző képen az Evelinem van,aszt hiszem 2005 telén

Ez pedig a fiam Márk 2005 telén Kép
 
 


Ezek pedig már friss képek: Kép

Kép
 
 


És persze szerény személyem Kép


Na ennyi elég lesz mert még meguntok a végén!! :lol: :oops:
 
 


Szia Sziszu!

Nagyon szépek a gyerkőcök! :D És jó, hogy magadról is tettél fel képet. :)

Akkor most én is bemutatkozom, mert igaziból én is új emberke vagyok itt.
Baján alvégen nőttem föl, de az esküvőnk óta (5 éve) Csátalján lakunk. Mint ahogy a vonalzóm is mutatja, van két kis gazfickóm (bár Mátén még nem nagyon nyilvánult meg a gazfickóság, hacsak nem azzal, ahogy érkezett, meg az utána következő majd` 3 hétben).
Gergő jövő héten lesz 3 éves, egy igazi eleven "kisördög". Oviba még nem jár, mert amióta megszületett Máté, a szobatisztasággal sajnos visszaestünk, :( de most nem is bánom annyira, hogy nem vihetem oviba, mert úgy halottam, hogy az ovisok, mostanában mindenféle szörnyűségeket szednek össze, és az én picúromnak nem biztos, hogy túl jót tenne. :roll:
Máté most 2,5 hónapos, most már egyre gyakrabban megvillogtatja gyönyörű mosolyát. Sűrűn kell vele visszajárni kontrollvizsgálatokra, mert koraszülött lett (hivatalosan 36, szerintem 35 hetesen született meg), de nem ez volt a probléma vele, hanem az, hogy szülés előtt én 10 hétig benn voltam a kórházban visszatartáson, és valszeg ott összeszedtem vmi bacit, mert miután Máté megszületett, néhány óra elteltével olyan rosszul lett, hogy át kellett vinni Szegedre. Ott volt 3 hétig. 4 napig lélegeztetőgépen volt, tüdőgyulladása volt. :cry: Most már úgy néz ki, hogy minden rendben van vele, gyönyörűen fejlődik. :D
Egyelőre ennyi...
Most körülnézek a tesóm gépén, hátha találok vmi szalonképes képet magamról. :roll:

Üdv: Eszter

 
 


Kép
Gergő + én. Ez a kép pont 1 évvel ezelőtt készült a bátyám esküvőjén. :)

 
 


Szépek vagytok! :) És örülök,hogy ennyi szőrnyűség után minden rendbe van a babával!! :D
 
 


Sziasztok!

Új vagyok még én is.Másik topikba szoktam írogatni,de ide is beszoktam nézni és most látom hogy egy kicsit fellendűlőben van ez a topik.
Szóval! Én is Baja közelében lakom, mégpedig Sükösdön.
Ha nem lenne gond akkor írogatnék ide is, hátha teljesen fellendűl a topik!

Nagyon aranyosak a képek! :D

Majd még jövök!
Vendég
 


Szia Dicamama! :)

De jó, hogy jöttél! Tényleg jó lenne, ha fellendülne ez a topic. Én ugyan nem ígérem, hogy túl gyakran fogok jönni, mert otthon most éppen nincs net, és csak akkor tudok jönni, amikor anyukáméknál vagyok.
Ha van, dobj néhány képet! :wink: És mesélj a kis bencusról! :wink:
Most dobok két friss képet. Tegnap este készültek, és most kaptam meg őket mail-ben.

 
 


Kép Gergőm

 
 


Kép
Máté+én, bár szegény Máté majdnem lecsúszott a képről :oops: :roll:

 
 


Sziasztok!!
Dicamama üdv minálunk,de jó,hogy gyarapszunk,úgy látszik lesz belőlünk valami!! :D
Várom a képeket rólatok.Én eredetileg Csanádi vagyok de Bajára jöttem férjhez. Ezt jól megaszondtam :D :D :D
Miniliza Édik a csemetéid!!
 
 


Kép


Tegnap esti fürcsi!!




Kép
 
 


No látom már megint eltűnt mindenki!!!
Mi a helyzet??
Helyzetjelentést kérek mindenkitől aki idetéved!! :lol: :lol:
Nálunk minden ok!Tegnap volt szüreti bál az oviba,nagyon szupi volt gyerekek sokat szaladgáltak,tánciztak és ettek!! :D :D
Azért én is tánciztam egy kicsit,a fiammal vonatoztam :lol: :lol: Kép

Indulás elött!
 
 


Márkom sütit eszik: Kép

Evelinem táncizik a barátnőjével: Kép
 
 


Sziasztok!

Itt vagyunk mi is!
Na szóval! Bemutatkoznék! 23 éves vagyok,2 éve vagyok férjnél.A párom rendőr én meg biztonsági őr vagyok/voltam!Bencus császárral született 3480 grammal és 54 cm-rel,de most már 8560 gramm és 66 cm.
Bencus 12-én volt 6 hónapos,de a vonalzómon látszik is!
Nagyon jó baba Bencus.2 hónapos kora óta átalussza az éjszakákat.Napi 4-szer eszik és már elég sok mindent eszünk!
Abszolút nem síros.Most azért már lehet hallani a hangját,mert ezerrel gőgicsél,sikoltozik.

Képeket majd hozok csak elöbb fel kell töltenem a gépre,majd lekicsinyiteni.De nem fogom elfelejteni! :wink:

Szép napot!
Vendég
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!
Hogy van mindenki??
Mi most kicsit betegek vagyunk,mármint csak a Márk,ma voltunk a dokinál:hörghurutunk van.
:cry: Én meg persze a kialvatlanságtól vagyok taccson,mert már két éjszaka virrasztok mellette figyelve a lázát.És persze emellett reggel kelés és melóba menet!! :?
Nah nem panaszkodom,amúgy minden oké.Márk nincs nagyon letőrve játszik meg huncutkodik. :)
Majd ma éjszaka kialusszuk magunkat(remélem) ,nem kell korán kelni nem dolgozom holnap!! :D
Na pussza!!!
Adjatok hírt magatokról!!
 
 


Sziasztok!

Itt vagyunk mi is!
Mi jól vagyunk, csak szenvedünk a fogacskákkal.
Én meg tiszta ideg voltam tegnap este,mert ugye írtam hogy a párom rendőr és ebből kifolyolag fel kellett menniük Pestre 23.-a végett.Tegnap este meg ugye molotov koktélokkal dobálták őket,meg ilyenek.De hála az égnek este esett az eső,így szerencsére nem lobbantak be a koktélok.Remélem ma sem lesznek komolyabb zavargások!

De én sem panaszkodom tovább!

Sziszu!
Márknak jobbulást kívánok!

Miniliza?!? :?: :!: :?:
Merre vagy :?: :?:
Vendég
 


Szia Dius!
Én is remélem,hogy azért annyira nem fajúlnak el a dolgok Pesten mint tavaly.Ne idegeskedj biztos minden rendben lesz.Igaz a tavalyi zavargásokat mi is tiszta ideggel figyeltük mert a sógórnőm rendőr és tavaly még ott szolgált. :( Hála az égnek idén már nincs ott.

A Márk hála az égnek már nagyon jól van csak egy kicsit köhög még.Nenus nem kapta el szerencsére! :) :P

Jók legyetek pussza!!
 
 


Sziasztok!

Most nyitottunk egy webáruházat, ahol használt angol, márkás babaruhákat kínálunk!

Ha érdekel titeket, látogassatok el oldalunkra!

http://www.angolbabaruha.extra.hu

KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Hála az égnek ma haza ért Apa,de nagyon úgy néz ki hogy hétvégén kell nekik visszamenni!De nem szeretném mert vasárnap búcsú lesz nálunk!

Képzeljétek,Bencus négykézlábra állt,de még nem mászik,csak előre-hátra mozog,ringatozik! :D :D :D Úgy örülök neki! :D :D :D

Sziszu!
Örülök hogy Márk jobban van!

Hoztam nektek képeket is!
Kép Én még csak így tudok ülni! :D

Kép Apával sétálnánk,ha tudnék már sétálni!

Kép Anyán pihizek!


Pusza mindenkinek!!
Vendég
 


Sziasztok!Dius nagyon cuki a kicsi fiad. :D
Ja igen Sükin búcsú lesz.Az egyik kolleganőm sükösdi tőle tudom,hogy lesz.Én egyszer voltam ott búcsúba,jó nagy volt.Igaz csak átfutottam rajta.De ez elég rég volt,jó pár évvel ezelött mikor még a Bencsesné boltjában dolgoztam! :)
Márkom javúlgat de sajna még mindíg le van neki rakódva a cucc.Remélem mire megyünk hétfőn a dokinőhöz már minden oké lesz.
Jók legyetek pusssza!! Kép
 
 


Sziasztok!Dius nagyon cuki a kicsi fiad. :D
Ja igen Sükin búcsú lesz.Az egyik kolleganőm sükösdi tőle tudom,hogy lesz.Én egyszer voltam ott búcsúba,jó nagy volt.Igaz csak átfutottam rajta.De ez elég rég volt,jó pár évvel ezelött mikor még a Bencsesné boltjában dolgoztam! :)
Márkom javúlgat de sajna még mindíg le van neki rakódva a cucc.Remélem mire megyünk hétfőn a dokinőhöz már minden oké lesz.
Jók legyetek pusssza!! Kép
 
 


Sziasztok!

Köszike a dicséretet! :D Aranyos vagy!
Nekünk a hétvégénket elcseszték,mert ma Apa megint ment Pestre! :evil: De nagyon bízom abban hogy vasárnap már jönnek haza! Telefonált neki a fönökasszonya,hogy pakoljon,mert mennek és rá nem sokra már jöttek is Apáért! :( De hála az égnek nincs nagy zavargás Pesten!

Márknak még mindig jobbulást kívánok!!!

Pussza!
Vendég
 


Sziasztok!
Bocs a bepofátlankodásért, nem vagyok bajai, csak láttam, hogy Dius ide is írt. Mi egy topikba szoktunk írogatni.
Csak azért írok, mert megláttam Bence 2. képen azt a rucit. Balázsnak is ugyanilyen volt, régebben az volt a pizsije, imádtam. Csak már kinőtte sajnos, pont a héten pakoltam zsákba, mert megy a tesómékhoz.

Dius!
Tamásom most hívott, valószínűleg holnap jönnek haza, úgyhogy tessék sütni-főzni a búcsúra, mert hazajön Apátok! :lol: :lol: :lol:

ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉPPPPPPPPPPPPPPPPPPP most hívott, hogy MOST indulnak haza!!!

Sziszu és Miniliza!
Szépek a gyerkőceitek!

Puszi!

 


Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni, hátha tud nekem valamit mondani. 5 évvel ezelőtt szültem Baján Dr. Karasz László-nál. Sajnos azóta nem voltam nála, de mivel most ismét gyerekvállalás előtt állok, szeretném felkeresni. Úgy hallottam, hogy már nem vállal szüléseket. Tudja valaki, hogy ez most igaz, vagy sem? Ott van még a bajai szülészeten?

Köszi előre is a segítséget
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: