Új privát üzeneted érkezett!

Hali!

Hátha jár még erre valaki aki emlékszeik rám..

Szal úgy néz ki négyeske kopogtat :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Szia Panni!

Tiszta szívből gratulálok a pocakbabához! :) Nem semmi hírrel jöttél! :D

Mesélj majd, mi újság veled/ veletek?

Nálunk minden rendben van. Lénus már 6 hónapos lesz kedden. Egész nap négykézláb van, vagy ül. Igazi kis vasgyúró. Flóra és Zsófi felváltva hisztizik. :D Na, hát ebben a korban vannak.

Sok puszi és utólag is boldog Névnapot!

Susu
Vendég
 


Susuka!

Köszi a névnapi köszöntést :wink:

Hát sajna közebn elvetéltem :( :( nem gondoltam h 3 problémamentes terhesség után még nekem is lehet...de sajnos lett és át kellett élnem :( 8+3 naposan mentem UH-ra amikor közölte a doki h üres a pezetsák...hát azt senkinek nem kívánom :( azt hittem lefordulok az ágyról...a hormonjaim meg anniyra működtek h tartották az üres petezsákot így műtéttel kellett véget vetni a dolognak.Egy nagy hematóma volt a petezsák mellett...lehet h megemeltem magam mert Olika 16 kg :shock: és még javaában emelgetnem kell vagy az is lehet hogy az előző vírus miatti terhesség megszakításos műtét helyére akart épp beágyazódni a pici...nem fogjuk megtudni a miértjét..az tuti h nem hormongond volt...és azért bíztató.Aug.1-én volt a műtét azóta még nem jött meg.Alig várom a mensit mert utána azonnal próbálkozunk és remélem megint elsőre vagy másodikra beköltözik a baba a pocakban.

Ami nem öl meg az megreősít!!Ezt vallom!!!

Annyira azért nem volt időm keseregni mert a srácok lekötik az időm energiám...Márk kedden kezdi a sulit,elsős nagyfiú már :wink: sokat készülünk a sulira(inkább én jobban izgulok mint ő :wink: :wink: )Krizsike megint kiscsoportos lesz azért h csak 7 évesen emnjen suliba,Olika meg 16 hónapos kis rosszcsont aki mindent pakol,rakod,rohan,szalad,mászik fel mindenre...szal nem unatkozom :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 

 
 

Panni!

Nagyon sajnálom, amin keresztülmentek. Azért jó olvasni, hogy milyen erős vagy! Csak így tovább! Gondolok Rád/Rátok!

Flórának jövő héten kezdődik az ovi itt Szadán. Már nagyon várja, várjuk! Végre megint járhat társaságba...
Zsófi igazi nagylány már. Beszélni viszont még nem beszél, pedig elmúlt 2.5 éves... Viszont ennek ellenére nagyon kommunikatív. Mindent megért és mindent megértett.
Léna egy kis csoda. 7 hónaposan már egy hónapja mászik, két hete mindenhol feláll és mostanra már a tárgyak mellett araszolva lépegetni próbál. :)

Nekem tegnap kezdődött az utolsó félév az egyetemen. Már nagyon várom a végét. Jó lesz lezárni egy (kis) időre a tanulást.
Járok endokrinológiára. Sajnos nem úsztam meg a gyógyszerszedést. Most épp a megszokós időszakban vagyok. Lassan kell emelni az adagot. Eddig szerencsére nem nagyon volt mellékhatása. Remélem a továbbiakban sem jelentkezik majd semmi. (Ez sajnos egy erős gyógyszer, erős mellékhatásokkal a megszokás alatt. Csak egy kiváltó gyógyszere van, amit viszont csak akkor írnak fel, ha hosszú távon vannak mellékhatásai az elsőnek.)

Többiek, jelentkezzetek ti is!
Puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Tudnátok egy olyan Gödöllői gyerekorvost ajánlani aki nem egyből antibiotikumot ad, alapos és homeopátiás beállítottságú. Mi Szadán lakunk itt nincs gyerekorvos, a 3 éves lányommal Veresre járunk, de ez a doki is eléggé antibiotikum párti. A pocaklakóm októberben születik és szeretnénk egy alapos dokit találni.

Köszi
Adrien
 


Szia Adrien!

Sajnos nem nagyon tudok segíteni gyerekorvos ügyben. A mi gyerekorvosunkhoz már olyan sokan járnak, hogy nem vállal több új pácienst a körzetén kívülről. Ő tényleg nagyon alapos.
Van egy idősebb (volt) gyerekháziorvos doktornő, aki homeopátiával foglalkozik magánrendelésen. Dr. Kovács Katalin 20/366-69-74 ill. van Gödöllőn még egy homeopata orvosnő, ő fiatal. Eredeti végzettsége belgyógyász. Dr. Matula Ágnes 70/317-44-50

Amúgy mi is Szadán lakunk. :)
A védőnőd nem tud ajánlani valakit a többi anyuka tapasztalata alapján?

Üdv,
Susuka
Vendég
 


Sziasztok!

Két hete nyitottunk egy bababoltot, ahol mindent megtaláltok, amire csak szüksége van a babának!Olcsóbban, mint máshol, hisz mi direkt a forgalmazótól vesszük.A székhely Nagykőrösön van, de postázunk is.

Nézzetek be hozzánk, nem bánjátok meg!

http://atibababoltpelenkadiskont.hupont.hu

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


SZIASZTOK!

Kéz és lábápoló, műkörömépítő tanfolyamra járok Gödöllőre! Pedikűrhöz illetve műkörömhöz modelleket keresek, akik esetleg valamelyik hétfőn 16-20 óra között vagy szombaton 9-13 óra között /persze előre megbeszélt idpőntban/ el tudna jönni! A segítségért cserébe szép ápolt lábakat, vagy műkörmöt tudok felajánlani! :-)

Köszönöm előre is a segítséget!

Pamacs
 


qqq
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:08-kor.
vas
 
 


qqq
vas
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron