Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

:roll: Csatlakozhatok a zalaiakhoz? Még meg kellm szoknom ezt a fórumot, de próbálkozom.
31 hetes várandós vagyok. Már van egy kislányunk, aki 2 éves.
 
 


Szia Vica!

Örülök, hogy csatlakozol, bár már régóta nem jártunk erre.
Most is véletlenül néztem be. De ha írsz megpróbálhatjuk újra. Bár a kislányom mellett nem sok időm marad. Ó 13 hónapos és Sárának hívják.

Te hol élsz Zalában?

Ildi Te már be sem nézel? Mi újság van veletek?

Nekem is új ez a forma.


Andi[/b]
 
 


Sziasztok!
Én is zalai vagyok és szívesen csatlakoznék. nagyon kezdő vagyok, de igyekszem. Van egy három és fél éves lányomés egy másfél éves fiam.

Zsu
 
 

 
 

Sziasztok!
Ma regisztráltam magam, 6 hetes babaváró vagyok Zalaegerszegről, első babám lesz, szeretnélek megkérdezni benneteket, tudtok-e szülészorvost javasolni Zegen, köszönettel.
:wink:

Andi
 
 


Sziasztok!

Most vettem eszre, hogy van kulon Zalai kismamaknak is!
Udv Mindenkinek! En 28 hetes varandos vagyok, es hat ugy nez ki, hogy kislany lesz a picur.

Azt latom, hogy regen irt ide valaki, feleleszthetnenk ezt a forumot.
Mit szoltok? Hajra Zalai kismamak!!!
 
 


Sziasztok!!!

Van még itt valaki?
Csatlakozom a fejlesztéshez.

Horlida merre laksz?Kinél fogsz szülni?Bár nálam ez most épp nem aktuális.2 éves múlt a lányom,igaz már elgondolkodtunk a tesón.:)

Üdv

Viki
Vendég
 


Hello!

Bocsi a keseert, de azt hittem, hogy mar nincs itt senki.

Zalaegerszegen lakom, es a Regenyi Peter doktornal fogok szulni, legalabbis remelem, mert hogy mostanaban mindig hallani a hirekben valami uj rendeletet.

Mar nem sok van hatra, varjuk mar nagyon a picit. :D

Te merre laksz? Gratula a nagy lanyodhoz. Keresztlanyomat is Dorkanak hivjak.

KépKép
 
 


Szia!

Tényleg nincs már sok hátra.De ez a legszebb időszak,még nélküle,de már Vele.:) Úgy imádtam ezt az állapotot.:)
Regényiről sok jót hallottam,igaz én nem nála szültem.Reméljük nem lesz felfordulás és szülhetsz nála.Ez olyan bosszús,választasz egy dokit,megbízol benne és a végén egy "vadidegen" lép be a szülőszobába.Brrr.Kiábrándító.

Én Zeg mellett lakom kb 15 km-re.

Néha olvastalak a májusi topikban.És már találtam is közös pontot.:) Én is a Deákba jártam.:)

Most mennem kell,hív a lányom.

Szia
Viki
Vendég
 


Szia!

Igen a majusi topikban nyomjuk egy paran, eleg aktivan, de szivesen benezek ide is idonkent.

Mikor vegeztel a Deakban? En 2001-ben.

Emlitetted, hogy lehet, hogy szeretnetek meg egy babot, ha igy van sok sikert hozza. :D

KépKép
 
 


Szia,szép délutánt!

Betettem kedvencek közé az oldalt,topikot,mert majdnem elfelejtkeztem róla. :lol:

1999-ben érettségiztem(eü) és ottmaradtam 5éven,pedagógia szakon.Te milyen szakra jártál?

Kistesó várat magára...most melót kersgélek,ha nem sikerül lehet belevágunk a projekt-be. :D Bár a lányom mellett elég nehéz lenne még egy babával.Hihetetlen aktív,nem ül meg 1 percre sem és sokat kell vele foglalkozni. Majd az ovi közben....

Itt egy kép rólunk.:)
Kép


Hogy telnek a napjaid?Gondolom minden perce élvezet.Választottatok már nevet a picurnak?

Szió
Viki
Vendég
 


Szia Viki,

En is pedagogia szakra jartam, nem maradtam 5-6. even, utana Pecsre mentem testnevelo tanar szakra, levelezon vegeztem.

Koszonom jol telnek napjaim, nagyon elvezem, mar a babaszoba is keszulget, elvileg ma teszik le a szonyeget. Kisagy megjott, a Huncutka bababoltbol rendeltuk, mar csak el kell menni erte.

Laszlo Elina lesz a becses neve a picurnak, legalabbis 99%, nem hiszem hogy valtoztatunk rajta, ez a paromnak is nagyon tetszik, sot o talalta.

Sok sikert kivanok a melotalalashoz, tudom nem konnyu, de kitartas!

Tovabbi szep napot!

KépKép
 
 


SZIA LEGO!
ÖRÜLÖK HOGY ITT IS MEGTALÁLTALAK MAJD CSAK ELÉRLEK ÚJRA VALAHOGY.
ÉN ZALASZÁNTÓN ÉLEK EGY 2 ÉVES ROSSZCSONT KISLÁNNYAL,DE ÉLVEZEM LASSAN TERVEZZÜK A MÁSODIKAT DE HOGY LESZ KETTŐVEL MIKOR MÉG EGY MELLETT SINCS EGY PERCEM SEM. MAJD LESZ VALAHOGY
PUSZI MINDENKINEK:BETTI
 
 


sziasztok!Én itt még új vagyok,de zalaegerszegi,azon belül ságodi.Ha a teszt nem hazudik,akkor most várom harmadik gyermekem.A Lányom 2002-ben,a Fiam 2004-ben született.Lenne egy kérdésem:Megtudná valaki mondani,hogy Dr Regényi Péter mennyit kér a magánrendelésen,terhesgondozásért?Előre is köszi.
 
 


Kedves Édesanyák, Édesapák!

A www.pszichologia.multiply.com oldalon letölthető kincseket találtok. Klasszikus zenék "babafülre" átdolgozva, melyek mellett a (leendő) szülők is ellazulhatnak, kellemesen tölthetik az időt 14. Baby Einstein zenealbum, Babazene 1-4 és még sok más. Majd lesz gyerekzene magyarul és angolul is.

Letölthetők készésgfejelsztők, játékok, kifestők is - a feltöltés folyamatos.

Már van néhány rajzfilm (Thomas, a gőzmozdony angolul, magyarul), és lesz oktatóprogram is!

Felnőttek részére könyvek.

A www.pszichologia.mlap.hu oldalon pedig lehetőség van tanácsadás kérésre. A levelekre szakképzett pszichológus válaszol. Ajánlom olyan személyek részére, akiknek egy kis bátorításra, problémáinak megoldásában segítségre lenne szüksége, de személyesen felkeresni egy szakembert valamilyen okból mégsem szeretne.

üdvözlettel, Nisreen
 
 


Szia Kike!
Lehet, hogy már nem aktuális, de csak most tévedtem ide. Regényi magánrendelésén 5000 Ft-t kell fizetni, ebben csak a vizsgálat van bent (persze beszélgetéssel együtt), az UH a kórházban van.

Üdv. Nóri

Írhatnál, ha hozzá jársz, mert én igen és most vagyok kb 16 hetes terhes.
Vendég
 


Minden kedves fórumozó számára kívánok egy nagyon boldog új évet, amely valóra vált sok-sok álmot, beteljesít minden vágyat! Jó egészséget és boldogságot a kicsiknek és a nagyoknak egyaránt!

2008.-ban is bővül a www.pszichologia.multiply.com oldal.
Pszichológiai tanácsadásért továbbra is a pszichotanacs@freemail.hu címen várom leveleiket. Bővebb információ: www.pszichologia.mlap.hu oldalon.

Barátsággal, Nisreen
 
 


Sziasztok!

Látogassátok meg a köv. oldalt.
Mondókákat fogtok találni :-D

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Vagy

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Köszi

Sziasztok

Üdv.
 


Sziasztok,
itt a pici András. Képzeljétek indultam egy szépségversenyen, ahol persze nem a szépség, hanem az ismertség számít. Így tehát most természetes szépségemet és a te kedves ismerettségedet szertném felhasználni és szavazatokat gyűjteni.

http://www.egerszeginfo.hu/2/zegibaba_a ... 5&honnan=1

Próbáltam lenyűgöző lenni, remélem tetszenek a képek és talán rám szavazol.

Köszönöm szépen, puszika, puszika, puszika
 


Kedves ismerős, vagy éppen ismeretlen!

Ha arra érdemes információnak tartod, kérlek, add tovább az ismerőseidnek is.

"Március elejétől induló kismama körbe szeretettel hívok és várok minden érdeklődő kismamát. Közös lelki, gondolati és picit gyakorlati felkészülés a szülésre, gyermekágyra és az anyaságra.
Helye: Keszthely, Martinovics út 13.
Első alkalom: márc.3. 16. 00
Érdeklődni, jelentkezni: blackrose01@freemail.hu -n illetve a meghirdetett időpontban a helyszínen.

Varga Éva, dúla (szülés körüli asszonytársi segítő)"

Köszönöm szépen! Kép

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron