Új privát üzeneted érkezett!

Üdvözlet mindenkinek.
Kb egy éve lakom errefelé.Van egy tündéri kisfiam, ő most hét hónapos.
Remélem, sikerül majd ezt a topicot beüzemelni, és nem maradok egyedül...
Úgyhogy hajrá, hajrá, vágjunk bele!
hkriszta
 
 


Szia Kriszta!Kép
Én is sárvári lány vagyok-voltam-mert most Balatonfüreden élek..az én kisfiam 2004 december 2.-án született Bpesten.
Még egy sárvári kismami van fent a neten,majd neki is szólok,kukkantson be ide..
pusszz
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Köszi, már azt hittem elárvulok!Kép
hkriszta
 
 

 
 

Szia!

Most látom, van egy új topic. Sárvári vagyok, most várjuk első babánkat a párommal, január 30-ára vagyok kiírva.
1 évvel ezelőtt hol éltetek? Munka miatt éltek Sárváron?
Mivel foglalkozol? Hány éves vagy?
Én 25 leszek jövő hónapban. A fürdőn dolgoztam, mint szállodai recepciós. Munka mellett fősulira jártam közgazdász idegenforgalmi szakra, még van 1 évem. Most halasztottam.
Hogy hívják a kisfiadat?
Nekünk is fiunk lesz, Temesi Mór személyében jön majd világra.
Te időre szültél? Könnyen? Nehezen?Én már úgy megszülnékKép
A terhességem elején, közepén olyan sokat voltam kórházban fenyegető koraszülés miatt, most meg nem akar kibújni ez a bébi...
Hol szültél?
Most nem zaklatlak több kérdésselKép Kép Kép

Pusszantás:
Móranya
móranya
 
 


Holnap is jövök. Remélem, addig jársz erre...
móranya
 
 


Hááát, ez a gép...
Most 2-szer is olvashatsz...Kép Kép
Az előbb lefagytam, nem volt meg az üzim, most meg hirtelen előkerültKép
móranya
 
 


Itt vagyok, itt vagyok!!!!!
Csak annyira reménytelen volt ez a topic, hogy egyre kevesebbszer néztem meg.
Az én kisfiam neve Gergő, 19- én lesz 8 hónapos.Én egy héttel túlhordtam.Öt óra alatt megvolt, de én kaptam oxitocint, mert nem voltak elég hosszúak a fájások.Ettől csillagokat láttam, úgyhogy kértem az epidurális érzéstelenítést.Pesten a MÁV-ban szülem.Te hol fogsz?
Előtte Budapesten éltem, a férjem idevalósi, hozzá költöztem "le".29 leszek idén, és fotós vagyok ez a végzettségem is.Nem Sárváron, hanem a közelben, Kissomlyón lakom.Ne aggódj, olyan még nem volt, hogy bennmaradt egy gyerek!Kép
hkriszta
 
 


Szió!
Örülök, hogy azért benéztél a topicbaKép
1 hetet túlhordtad a kisfiadat? Hááát, én meg is őrülnék, már most tűkön ülökKép
Ma voltam NST-n mutatott a gép jósló fájásokat. Nem tudom, szülés előtt mennyivel vannak ilyen fájások? Neked volt ilyen?
Sárváron szülök, elég aranyos, lelkiismeretes dokim van.
Hallottam már sok embertől, hogy az oxitocin olyan fájásokat okoz, hogy csak na...
Nem féltél az epidurális érzéstelenítőtől? Milyen érzés volt? Érezted a fájásokat? Utána milyen?
Hogyan bírod Pest után Kissomlyót?
Én legszívesebben Pécsre költöznék, csak a párom munkája ideköt minket.Kép
Legyél jó!
Pusszantás: Móranya
móranya
 
 


Igen, éreztem a fájásokat.Amikor már az érzéstelenítést kértem, már mindegy volt, csak adják.Arra kellett csak figyelni, hogyha bevittek a szobádba, nehogy lábra akarj állni, mert összecsuklassz..velem ez volt, mert elfelejtettem.Az ápolósrác úgy kapott el az utolsó pillanatban, mert nem tudta, hogy kaptam.
Nem emlékszem jósló fájásokra, mondtam anno a dokinak is, hogy nekem miért nincs???Vagy csak nem foglalkoztam vele?Mindegy, ebben a témában nem tudok mit mondani...Kép
Én egyébként bírtam a túlhordást, csak a férjem és az anyám nem annyira.Szegények arra a hétre vettek ki szabit, ezért voltak idegesek egy kissé.
Pest után túl nyugis ez a hely. de szerencsére a párom nem egy egyhelyben ülős fajta...folyamatosan csinál valamit,tavasszal pl istállót épít, mert tartunk lovakat.(kettőt egyenlőre).
Egyébként havonta egy hetet pesten vagyok átlagban.
Te hogyan tudsz ilyen kis figurákat a szöveg mellé rakni?
hkriszta
 
 


KrisztaKép
Mi is itt vagyunk ám,most be is kukkantottam ide is.
A "fogakkal" röhögő fej: 1 kettőspont és egy o betű...Kép
pussz
Ui:Jocikáról a legfrissebb képünk:Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Orsi,

Nagyon férfias frizurája van JocinakKép Kép Kép
Kicsit jól néz ki a csávó...
Azt nem mondtátok, hogy buddhaKép

Kriszta,

türelmes csaj vagy, ha nem voltál ideges a túlhordás miatt... És hány kg-mal született a kisfiad? Ma voltunk uh-on, a miénk most kb. 3300 gr...Kép
Látom, Orsika már leírta, hogyan kell figurákat tenni. Ari a kisfia, nem?
Pussz
móranya
 
 


Ehh, Móranya, ő nem Buddha, csak a szokásos esti imáját mondja épp..Kép

Költői kérdés:cumisüvegeket vettél már Mórickának?S ha igen,akkor milyent?
pusszantás a 3300 gr-osnak isKép
Mond meg neki,bújjon elő az odújából, mi ő, mackó,ami téli álmot alszik???:o

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Szeva O.!
Nem vettem még cumisüveget, majd csak ha nagyon nem tud szopizni a kölökgólya. Egyébként, ha vennék, akkor chicco fiziológiás cumisüveget szeretnék, mert ciciformájú a gumija, meg pipa alakú az üveg. Nem sokkal drágább, mint a hagyományos. Plusssssz tök menőKép Kép Kép
Zsoltinak azt mondtam, ugyanannyiba kerül, mint a többi, csak nehogy megtudja, hogy átvágtam kicsit.Kép Kép
Szóval Joci imádkozik is...

Pussz
móranya
 
 


MóranyaKép
Babaholmikban nekem is "trükköznöm" kell a páromnak.
Mert ő mindenre csak rálegyint:"minek neki x cucc,mi is felnőttünk az olcsóbbalKép
Meg hasonlók...Egyébként tényleg oda kell figyelni dolgokra és ki kell tapasztalni, mondok egy pár "okosságot":
-pelenkába nekünk a Huggies és a Pampers vált be
(Libero nagyon gázzzzzzzz)Mindig van akciós a Tescoban
-popsitörlőkendő:Huggies a legnedvesebb,klassz,a Johnson and J. igen szar, semmi nedvesség nincs benne, illetve a DM-es Babylove, sárga dobozos is jó,és tök nedves-és olcsó
-babaápolási cikkek:eleinte amit a doki felír, patikai kencék,mert semlegesek,később Nivea és Gaby,mi is "befürödtünk",megvettük a drága Johnsont,de az irritálja a baba bőrét,nem érdemes használni.
-cumisüveg:nagyon jó a Chicco, mi a Nuk-ot és az Aventet használjuk-de innentől kezdve csak Aventet veszek már.Ez sem olcsó,de szilikonos cumija van és kapott Jocibaba egy tanulószettet,ez áll egy üvegből, ami variábilis cumi és később itatópohárrá alakítható.

Ennyit tapasztaltam meg eddig.
pussz
-törlőkenf

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Nagyon ééééédes a Jocika!
Én Pamperst használtam az elején, de az nem gumírozott.Utána a DM pelenkát.Majd a Liberót.Ennél maradtam.De a huggiesre is azt mondják, hogy szuper.
Kirri, neked miért nem volt jó a libero?
Én vettem egy cumisüvget, de egyáltalán nem használtam.Csak tejet kapott, még nyáron is, az meg a ciciben van ugye...
még most is szopik a drágám napi 5 alkalommal.
Viszont ma vettem én is egy avent átszoktatósat.Nekem azt mondták, hogy ez a márka a legjobb.És a csőrös cumi benne sem merev, hanem szuper ruganyos, így nem törheti ki a gyerek fogait.
Johnsonra egyre többen fújolnak, mert káros anyagokat tartalmaz állítólag.Én nívea párti vagyok,popsitörlőt,fürdetőt, krémet használok,a gyógyszertárit Jánosházán nagyon rosszul csinálták, ilyen apró szemcsék voltak benne, mint a bőrradírban.

Móranya:

4120 gramm és 57cm lett a kölök.
Most 9,7 kg és 77 cm, de lehet, hogy már nagyobb.Ezek 2hetes értékek.Kép
Tudod már, hogy miket viszel a kórházba?Kép
hkriszta
 
 


Jó estét!

Hála az égnek Huggies pelenkát vettünk... (Csak az volt éppen újszülöttnekKép) Miért nem jó a Libero?
Babaápolási termékekben van baby love meg bübchenenünk. Ajándékba kaptuk mindet szinte A Zsolti azt mondja, feltétlenül írjam le, hogy ő Vichy sampont használKép Kép Kép
És így néz ki a feje tőle:
Kép

Popsitörlőben pampersünk van.
Milyen az a tanuló szett? Koraszülötteknek van kimondottan?
Én még nem veszek cumisüveget,cicizni fog a gyerkőc, és kész!!!

4120gramm, az szép teljesítmény, már értem, miért kértél érzéstelenítőt...Kép
A kis Mór is lesz annyi, tuti, hacsak nem jön ki mondjuk ma éjjelKép Kép Kép
A kórházi táskám már indulásra készen. Szerinted mit érdemes feltétlenül vinni?

Pussz Mindenkinek
móranya
 
 


Mindegyikőtök kisfia olyan aranyos, bár már én is küldhetném a képeket az enyémről, nem pedig apukáétKép Kép Kép
móranya
 
 


Nemsokára te is mutogathatsz!!!:o
Személyi!!!
2 hálóing.
Tena betét 1 csomag maxi, és egy normal.
Papucs,
wc ülőkepapír
törölközö 2
köntös
zokni
fényképezőgép!!!!!
terheskiskönyv
más egyenlőre nem jut az eszembe.Kép
hkriszta
 
 


MóranyaKép
Látom, Zsolti humora még a régi!!!
Jocika üzeni neki, hogy szép a haja, és Jocika áttér a Vichy samponra,mert hullik a hajacskájaKép
de komolyan , most akkorát röhögtem,hogy elküldette a képét és kommentáld a samponja márkáját, hogy ijedtében bealudt a gyerekKép

Kórházasdi:
Én ugye hetekig be voltam szállásolva a kórházba, és császároztak,de amik velem voltak túlélésként:
-Kriszta listájaKép
-Domestosos törlőkendő a wc tisztításához
-fejőgép
-Lactoherb tea
-melltartóba szoptatós betét
-szoptatós melltartó-hálóing inkább elöl gombolható legyen-az praktikusabb
-én nemcsak Tena betétet,hanem Tena bugyit is vettem,mert első 2 napra jobb volt,mint a sima

ennyi..

KrisztaKép
Tündéri a gyerek,nagyon édi, és szépek a méretei..a miénk tegnap volt 3430 gr,és január 26-án kellene mégcsak megszületnie!De eszik is,mintha nem adnánk neki,úgy habzsol.
Kissomlyón élsz,nem ismered Németh Angelikát?Gimis osztálytársam volt,ha jól tudom ő is babát vár-talán már meg is szült.
pussz
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Pancsizáskor ilyen vagyok:Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Orsi
Köszöni Zsolti Jocikának a dicséretet. Ha ilyen dolgokban tanácsra van szüksége, keresse meg nyugodtanKép Pancsizós képről most éppen a csujjogatós csikós legény jut eszébe a doktor úrnak.
Tena bugyit gyógyszertárban lehet venni?
Laktoherb teát vettem, azt mikor érdemes elkezdeni inni? Szülés után közvetlenül, vagy ha belövelt a tej? Mennyit iszol naponta?
Szoptatós melltartót még nem mertem venni, mert úgy nől a mellem, mint az állat, ahhoz meg drága, hogy véletlenül kicsit vegyek
A hálóingem elöl gombolós. Képzeld, Zs Simon-Júdás vásárkor berúgott a HoZoval, és vett nekem hálóinget. Sajnos azóta kidobtam, pedig elküldtem volna képen. Rá volt írva hogy 100% pamut. Na, már most az annyira volt pamut, mint a hajam. A színe csodálatos kék voltKép Kép Kép

Kriszta
Kösz a listát. Ezeket már bepakoltam. Remélem, már tényleg mutogathatok lassan. Már csak 11 napKép
Vároma havat, de nem nagyon ért még ideKép
Pussz
móranya
 
 


Na végre, tudok írni!Tegnap besz.rt itt a net.


Kirri!
Lehet, hogy ismerem az Angelikát, de így nem jut az eszembe.
Édes kis legény,nagyon jól néz ki!Kép
Móranya:
tena bugyit a gyszertárban tudsz venni.
Szerintem már nyugodtan vehetsz melltartót.Azt mondják, két héttel előtte már lehet venni, azonkívül ezek rugalmasak, úgyhogy ne aggódj!Kép
Én is ittam laktoherbet, miután hazajöttem.De szülés után is lehet, már a kórházban.Az elején naponta 3x ittam 3dl-t belőle.
Csak szürt gyümölcslevet igyál v ásványvizet az elején.És nagyon nagyon sokat!!!
Én nem vittem fejőgépet, kézzel fejtem, de csak az elején 2-3 napig.Azóta sem...Kép
A meltartóbetéttől, nekem csak jobban folyt a tej.
A La Leche Liga azt ajánlja, hogy tedd rá a tenyeredet és elmúlik.Nekem bevált. www.lll.hu a címük

Mi shauma sampont használunk.
A Gergő níveát.Na jó, nem fokozom.
hkriszta
 
 


KrisztaKép
Na, azért Te is megéred a pénzed...sampontémábanKépKép
Akkor már én is szeretnék érdemben nyilatkozni: mi Avon sampont használunk, ill. a férjem Nivea-t.Kép

MóranyaKép
A folyadékra tényleg figyelj majd nagyon, rengeteget kell inni, akár 3 litert is egy nap!!
Bár én soha nem iszok-ittam annyit.
Laktoherbet meg csak ötletszerűen-ebből is látszik,mennyire rendszeres vagyokKép
Arra emlékszem, hogy amikor az intenzíven feküdtem,olyan szomjas voltam,hogy a csapot ki tudtam volna inni.
Ja, és a SOTE l-en tartottak nekünk a császár utáni első reggel tornát,amit-ne röhögjetek-az ágyban fekve kellett elvégezniKép
szóval voltak érdekes dolgok.

Képzeljétek, ma Jocikát ráugrasztottam a cicimre-és 20 ml-t hajlandó volt szopni.
A legújabb nála, ha jelzi éhes:mindent, ami a szája ügyébe kerül,meg akar szopni:pl.pelenka sarka,apja-anyja pulcsija,ha épp a vállunkon pihen..

KépKép
KépKép
kirri
 
 


MóranyaKép
A hálóinggel kapcsolatban nkem is van sztorim:
itt fküdtem Veszprémben és a Jocónak kiadtam az ukászt.menjen, vegyen nekemhálóinget.
az eredmény:elmentek a kollégájával egy boltba,ott elkezdtek méricskélni-nem tudom kit és mit és hogyan mértek-de kikalkulálták,hogy a haskörfogatom 110-megjegyzem attól még messze voltam-és beállítottak egy tubarózsás xxl-es valamivel,ami absz. kimerítette a hálóing fogalmátKép

ennyit a férfiak ízléséről..

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Minden gratulációm a tiéd Kirri!császár után a nők 90%- a nem szoptat, mert nagyon nehezen indul be a tejtermelés állítólag.
hkriszta
 
 


Na, jó estét!

Milyen aktívak vagytok maKép
Tegnap nekem sem volt jó a netem, majdnem megőrültem!!!!
Mondjátok meg nékem, milyen az a Tena bugyi? Mennyit vegyek?

Én schauma sampont használok, merta haj a schaumával lágyabban szállKép
Kis Mór bübchent fog majd használni
Nálunk csak a Zsolti menőzik... mer férfibü vanKép

HÁLÓING:
na, ezek után megvettem mindent a kis Mórnak, nehogy apukája vegyen véletlenül egy rugdalózót...
Szerinted kit mértek le a Jocdóék?
A Joci akkor most szopó reflexes korszakát éli??? Kép Kép Ari lehet ilyenkor (is).
Olyan sok embertől hallottam, hogy ne igyak szülés után rostos üdítőt, de nem értem, miért?

Pusszantás
móranya
 
 


Azért, mert a tejbe minden átmegy, ugye.A rostostól fájhat a hasa a bébinek.
A kajára figyelj majd oda, hagyma, káposzta, bab, disznó és marhahús stb..puffasztó, nehezen emészthető kajákat most hagyd ki, akkor tuti nem lesz "hasfájós".Bár szerintem ez a hasfájós dolog egy kicsit sántít.
A tena bugyi olyan mint a sebháló, ha jól tudom.Eldobhatós, ruganyos.
Szülés után olyan bugyit vegyél, ami tartja a hasadat.Akkor kevésbé fog később lógni.
hkriszta
 
 


Kaja a szoptatáskaor:Kriszta, abszolút egyetértek veled, nekem is sántít a dolog.
Van, amikor abszolút odafigyelek rá, és mégis vannak gondok kakiügyben..
mi az Infacol szuszpenziót használjuk étkezés előtt-néha egész jó a hatása.

Tena bugyi:én 2 db-ot vittem be, elég volt.Ki is mostam és nem dobtam el, ki tudja?talán még pár év múlva kellhetKép

Szerintem Jocóék az eladónő mérteit vehették alapul, csak egy algebrai huszárvágással az adatokat négyzetreemeltékKép
Vagy szerinted?Kép

Ásványvizet és szűrt italt kell inni.

Puszika mind2-őtöknek

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Nekem az sántít a hasfájással, hogy lassan kiderül, nem ehetek semmitKép
Mondjuk a hús témát könnyebón betartom, mert csak a csirkét eszem meg, kicsit válogatós lánygyerek vagyok.
Mi az az Infacol??? Ne káromkodj, Orsika! Kép
Mondjuk szerintetek szürt bort igyak vagy bacarditKép Kép Kép Na, ez vicc vót...

Pusszantás
móranya
 
 


Én a Bacardira szavazok!Kép
Egyébként az Infacol a könnyebb és rövidebb büfizésben segít, mert a baba gyomrában lévő buborékokat egy naggyá alakítja át.
Nekünk a gyerekorvos ajánlotta, nem olcsó-gondolom jutalékot kap a termék utánKép
pussz

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Én nem használtam semmit.
A bor egyébként mehet!de csak egy pohár/nap (nem fél literes!Kép)
hkriszta
 
 


Mi újság?csak nem szülni mentél Móranya???Kép
hkriszta
 
 


KrisztaKép
Legutóbbi infóm alapján Móranyáék még "kettő az egyben"!

Te hogy vagy?Én ma csavarogtam egy picit Veszprémben, kaptam 2 és fél szabd órát két etetés közt...Kép
Új híreink: Jocika mellből szopik napjában 3*!!!!

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Még sehun semmi, pedig úgy fáj a hasamKép
Szerintem olyan nehéz ez a kiskölök, hogy már nem bírom el...
Gratula Jocinak a cicizéshez, ügyes csákóKép

Szurkoljatok, szerdára hóvihart mondanak, talán akkorKép

Pusszantás Mindenkinek!
móranya
 
 


Móranya, szurkolok, remélem hamarosan már nem "vas end gózol"!Kép
Kirri, nagyon ügyi vagy!Sokan feladták volna.
hkriszta
 
 


KrisztaKép
köszi, mi nem adjuk fel soha!Kép
MóranyaKép
Tőlünk is megy a drukk!

KépKép
KépKép
kirri
 
 


sms Patritól (Móranya)
"megszületett Temesi Mór 4160 gr-mal és 54 cm-rel"
Gyönyörű szép a súlyuk, Patri nagyon kis stramm volt, baba és mama jól vannak!!!
Kép
Kép
SZIA KIS MÓR!ÜDV IDEKINT!

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Jajdejó!!!!Kép
Szia Mór, reméljük tetszik majd ez a világ neked!
Sújban leelőztetek!!!
hkriszta
 
 


KrisztaKép
Patri mesélte, hogy a babája éhes volt, mert korgott a hasa, de utólsó infóm szerint akkor még nem indult be a teje.
Anyukám volt bent megnézni-mert ugye én sárvári vagyok, de most füreden élek-és azt mondta,nagyon szép és formás baba a kis Mór és szép nagy.

Mi jól vagyunk, a mi picink most 3800 gr és 55 cm-lemértük álmában.

Milyen nálatok az idő?Közlekedés?tv-ből tudom, Vas megye nagyon gázos volt.

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Hát, a hó jó sok, ma mondjuk már szuper az idő.A széllel volt baj, mert nagyon viharos volt.Az amúgy 30cm-s havat összefújta méteresre.
Mondd meg a Patrinak, hogy hajrá, hajrá!
Én minden etetés után fejtem kézzel egy- két percig.Meg az elején amikor eszembe jutott mindig egy kicsit.10g-ot evett az elején,azt mondták ez nagyon kevés, és adtak neki anyatejes pótlást.Erre én ideges lettem, hogy az én gyerekem nem fogja más tejét inni!
Elkezdtem fejni, és másnapra már 60g-ot evett.
Mindent bele!!!Kép
hkriszta
 
 


Jocika mennyit eszik már?Kép
hkriszta
 
 


Szia KrisztaKép
Jocika 80-at eszik 8* naponta.
Tényleg, ezzel kapcs-ban volna kérdésem:Te mindig méricskélted a babót?Én attól tartok, a mérleg csalhat, és akkor nem is mutat valós értéket, hogy iagazából mennyit is evett a kicsi.Szóval az etetések felét még cumiból nyomjuk, azt legalább tudom, hogy akkor megette a 80-at.
pusszz

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Az szuper!!
Én kb két hónapig mértem,minden etetés előtt és után, de már a végén nagyon elegem lett, abbahagytam.Szemmel láthatóan nem éhezett a gyerek.Kép
Szerintem nagyon jól haladtok!!!!
Szerintem ha Jocika étvágya olyan marad, mint ahogyan korábban leírtad, semmi ok az aggodalomra, nemsokára csak cicizni fog!
Ne aggódj, szuperül csinálod!
A mérleggel ne foglalkozz nagyon, arra jó, hogy kb átlagot lássál.
Hetente kb 200-250g-ot gyarapodnak átlagban a csecsemők.
nekem egyébként egy csomószor volt olyan, hogy egyik etetéskor 40- et evett, utána 60-at, megint negyvenet, azután 100-at stb.
megvan neked a Dr Spock könyv?


puszi
hkriszta
 
 


KrisztaKép
Ideérek ám a topikba, csak most el vagyok kicsit havazva..ígérem leszek bőbeszédűbb, csak ma kapta a kicsi az oltást, + házimunka..no comment.
Gondolom, ismerős a panaszáradat!Kép
pussz
orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


oké oké!
Én ugyanebben a cipőben, csak a kiscsávó megbetegedett, ma van a 4.napja.Elég nyűgös, a tegnapi nap volt a legrosszabb, egész nap rajtam lógott szegényke.
Ma már jobb lett, erre reggelre a ház ura is beadta a kulcsot.
Minden fiú k.o. nálunk Kép
hkriszta
 
 


KrisztaKép
Olyan szép Patri babája, láttam képen.
Te jól vagy?
Mi megvagyunk, talán hétvégén megtesszük életünk első babakocsis sétáját.Kép
pussz

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Nem tudod felrakni a képet ide?
Kép
A sétához sok sikert kívánok!
Hajrá, hajrá!
Komolyan mondom, nagyon ügyes anyuka vagy!Más a helyedben nem lenne ilyen "bátor", bár szerintem szuperul csinálod.
A fiúk nálunk meggyógyultak, minden ok.
Pussz
hkriszta
 
 


Kép
Édes egy baba, igaz?Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Na, ide értem, de látom kis Mór előbbKép
Remélem, be tudom fejezni ezt a levelet, és nem tutul ez a kölök. Mondtam Zsottinak, feladok egy hirdetést, hogy: kizárólag ölben hordozható Temesi Mór bérbe adó. Testsúly kilogrammonként 1000 ft-ot fizetünk. Kép Kép Minden gyerek napi 18 órát van fent?
Ma mértük megint a gyerkőcöt 4900 gramm, kicsit sokat hízik, én meg parázom, hogy nincs tejemKép Kép Kép
Naaa, eddig tartott a csend, majd még jövök.

Pusszantás
móranya
 
 


Nagyon édes, szép gyereked van Móranya!Gratula!
hkriszta
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: