Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Ági vagyok, Encsről, és gondoltam, hogy megpróbálkozom egy ilyen topikkal, hátha vagytok még itt rajtam kívül a környékről.
Szóval arra gondoltam, hogy ha igen, akkor gyertek, és beszélgessünk, erről - arról, mindenféle dolgokról.
Nekem egy 4 és fél hónapos kislányom van: Rebeka.
Most ennyi volnék, várom a hozzászólásokat!
Remélem lesz jó sok! Kép

Kép

Ági

 
 


Szia Ági!! Ez az EncsKép B.A.Z-megyei Encs???Ha igen akkor engem mostanában nagyon kisért a múltKép De örülnék neki!!! Üdv Ildikó
 
 


Szia Ági!!!!!!!!!!! IGENNNNNNNNNNNNNN ez azKép Mutatok neked valamit!!! Én ugyan már BP élek 13 éve kb de a gyökerek azok borsodiakKép Az ált.8. Encsen jártam kiKép A nagyszüleim Abaujalpáron,és Boldogkőváralján laktakKépnakKép.
És az esküvői képeim nekem is a Várban készültek mert hogy "falusi" lakzink volt ám!!!!!
Ha gondolod szivesen beszélgetek veled!! De remélem más is fog csatlakozni előbb utóbbKép
Puszi IldikóKép
 
 

 
 

Szia Ildikó,

Annyira örülök, hogy írtál!!! Kép
Már azt hittem, hogy nem jön ide senki. Egy ideig néztem naponta, aztán ritkulni kezdett, és csak ma vettem észre, hoyg írtál!
És a lagzitok hol volt?
Nekünk nemcsak a fotózás volt a várban. Igaz nem kis nehézségek árán, de sikerült a polgári esküvőt ott tartanunk.
Budapest - mostanában egyre több ismerősöm, barátnőm költözik fel. Mi még egyelőre maradunk Kép Meg valszinüleg utána is Kép
Bár soha nem tudhatjuk mit hoz a jövő.
Nekem apukűmék Pesten laknak egyébként.
Gyerkőcök mennyi idősek?
Most csak ennyi, madj még jövök, csak most "műszak" van!
Szia! Kép

Ági

 
 


Szia Ági!! Már én is azt hittem nem jársz erreKép Teljessen felpörögtem amikor megláttam a topikot!! Igaz aztán rájöttem sajnos nem ismerhetjük egymást valószinű személyesen,- az a 10 év különbség köztünk valószinűvé teszi!!Kép De lehetnek közös ismerősök!!!!
Mi csak fotóztunk a várbanKép Egyébként Abaujalpáron volt a Nagyiméknál az esküvőnk!! Tudod olyan frankó kis vidéki lagziKép De a tortánkat Encsen csináltattuk ott a sorompó melletti cukrászdábanKépÉn az általánost Encsen végeztem és utána jöttem Pestre tovább tanulni.Azóta itt ragadtamKép
Képzeld a mult héten korizni voltam itt Káposztáson és ott is találkoztam két Encsi lánnyalKép Én mentem oda gondoltam lesz ami lesz alapon!!! Tök jó volt komolyan!!-pedig csak "arc" után volt ismerős a lányKép annó a sulinkbólKép Hát igen kicsi a világ,nagy a világhálóKépKépKép
Komolyan örülök neked!!!!
Mesélj magadról ,akár emailben is ha ide nem akarsz,ki tudja talán lesz "közös" ismerős.
Nagyon szép az albumod!! Ha gondolod meg tudsz nézni /csiribirik/ név alatt minket is!!
Most én is megyek!! Hétvégén elképzelhető hogy nem leszek de hétfőn mindenképpen benézek!! Szióka ldikó
 
 


Szia Kép
csak gyorsan benéztem, Rebeka Drága itt ficánkol.

Ebből a nézetből láttad már?
Mi rengeteget jártunk fel régen a várhoz, meg a párom amúgyis nagy kiránduló.
Persze amióta a gyermek megvan én szinte egyáltalán nem jártam semerre.. Kép


Valójában a képet rakom ide gyorsan, aztán később próbálok még jönni! Kép
Szia!

Kép

Ági

 
 


Na szia!
Jöttem megint, van egy kis időm.
Igen, azért a 10 év különbség tényleg elég sok ahhoz, hogy ismerjük egymást. Ha itt jártál áltsuliba, akkor biztos az akkori tégla iskolába - mai Petőfibe - jártál. Én is oda jártam, igaz csak felső tagozatra. Aztán elkerültem Miskolcra, Szegedre (majdem én is ottragadtam, mint Te Pesten Kép), de aztán mégsem, s visszajöttem, és volt iskolámban tanítottam, egy évet. Kép Jó volt! Szerettem! Kép
De aztán a férjem miatt (aki közben lett a férjem) végülis elhagytam Encset, s visszamentem Szegedre.
és a sors úgy hozta, hogy megint Encsre kerültem. Szeged és Encs távolsága túlságosan nagy lett volna egy Pici Babucival!
Mikor volt az esküvőtök? Az Éva cukiban (a torta)? Mi is ott csináltattunk! (Nagyon tuti volt!!!)
Megnéztem a képeiteket!
Annyira aranyosak a gyermekeid! És milyen nagyok!! Kép (Persze minden relatív Kép)
Biztos, hogy lesz közös ismerős!! (előbb vagy utóbb Kép)
Na jó, megyek, mert Rebeka szerintem elszundított - apjával, aki viszont már menne dolgára!
Szia

 
 


Szia Ági!!!
Igen a várat már "minden" nézetből láttam már))) Tudod mondtam hogy a kis falum ott van melletteKép
Ha minden igaz mostanában haza is futunk ha időnk engedi,ha nem akkor csak husvét körülKép
Sokszor rámtör a "nagyizhatnék" de otthon már nem tudnék megszokniKép ezt teszi a nagyvárosi életKép
Igen a tégla iskolaKép!!!! Fura volt ezt hallaniKép Nekem az ofőm Bolobás Gyuláné volt,ismerted őt!!?? Remélem a nevére jól emlékszem. Asszem biologiát és technikát tanitottKép Ja és az a különálló "faház"megvan még??Kép Ott voltak a technika órákKép
Meglátod Rebeka is olyan hamar megnő!! Élvezd az anyaság minden pillanatát!! Nagyon aranyos baba!! Jut eszembe tesója lesz??
Na léptem ha tudok jövök szióka Ildikó
 
 


Szia! Kép
Jajaja, persze, hogy láttad Kép Nekem mindenesetre nagy dolog volt, amikor végre nem csak abból a bizonyos szögből láthattam.
Bolobásné még mindig itt tanít, persze hogy ismerem! A múltkor össze is futottam Vele a közértben. Most is technikát tanít, plusz ha van osztálya, azoknak biológiát. Engem is tanított, tecnikára, annak idején. Nekem viszonrt Kovács Béláné volt az ofőm, matek, kémiás. Nem tudom ismerheted-e, hogy mióta van itt.
Faház - megvan. Sőt azóta a suli mellé húztak fel mégegyet. S ezenkívül a sulit is kibővítették, építettek még hozzá.
Tesóka Kép Egyelőre nem. Apukája teljesen elzárkózik a kérdéstől. (Úgy csinál, mintha Ő görcölte volna végig a 9 hónapot. Plusz a szülést Kép
Most én is megyek!
Írj még magatokról, a nagyvárosi életről! Jó nagy a nyüzsi, mi? Kép
Merrefelé laktok Pesten?
Na szia!

Úgylátom, még mindig csak ketten vagyunk Kép

Ági

 
 


Szia Ági!! Komolyan mondod hogy még tanit az ofőm!!! Imádtam!! Tedd meg ha egyszer ugy hozza a sors megemlitessz nekiKép!!! Légysziiii!! Sztem tudni fogja ki vagyok Plaszkó Ildikó a lánykori nevemKép és az én anyukám volt akkoriban a postás feléjükKép ha más nem igy tutkó beazonositKép
Hát igen nyüzsi az vanKép Mi Rákospalotán lakunk,ez azért külső kerület szeretek itt lakni,igaz épitkezünk mogyoródon és talán egyszer el is készülünk,nagyon szeretnénkKépDe még az alapoknál járunk,hitel előtt állunkKép
Még túl friss a születés élménye a párodnakKép Idővel biztos bőviteni akarja majd a családotKép
Egyébként mesélj hogy telnek a babás hétköznapok??
Csak leszünk többen isKép -csak fel kell fedezni a topikot!!
Hát hirtelen ennyi,kellemes hétvégét ildikó
 
 


Szia Ildikó,
Milyen volt a hétvége? Itt Encsen tegnap gyönyörű volt az idő! Kép Meg tegnapelőtt is Kép. Úgyhogy sétáltunk is egy kicsit. (Amúgy csak az udvaron szoktam levegőztetni).
Oxy, ha legközelebb összeutok Vele, tuti átadom neki, az üdvözletet! Mondjuk, lehet, hogy nem lesz túl hamar, mert nagyon ritkán megyek "emberek közé" Kép Inkább itthon vagyok a gyerekkel.
Hitel Kép Bátrak vagytok, hogy építkezésbe kezdtetek! mi is gondolkodtunk rajta, én viszont nem merem... Bár igazából tudom, az lenne igazán az izlésünknek megfelelő...
Babás hétköznapok. Olyan egyformák. De mégis különbözőek! Kép Rebeka lassan hat hónapos, még van tejcsi, de jóformán fejéssel tartom fenn az állapotot. Már kevés,és így egyszerre tudom odaadni neki. Persze van amikor szopizik. Mostanában próbálkozunk a szilárdabb ételek bevezetésével. Lett is tőle tegnapra egy durva szorulása a gyereknek, úgyhogy most visszakozz van. Gondoltam bepróbálok egy jó kis tejpépet Kép
Na nem volt jó ötlet.
De nagyon izlett Neki!
És képzeld! Pár napja kibújt az első fogacska! Kép
És rá egy napra kibújt a második Kép
Nálatok mikor jöttek az első fogacskák? (tudom jó rég, de hátha még visszaemlékszel)
Érdekes, mert apukáméknak van egy lányuk, most 11.hónapos, és még nincs egy fogacskája sem..
Ennyit a fogakról!
Meg belőlem is! Mára! Kép
Szia,
Ági

 
 


Na mégsem, visszajöttem! Kép
Az ablakokra matricafestékkel készítetted a télapót, stb? Vagy üvegfestékkel?
Szeretnék én is ilyet csinálni, csak nem tudom mivel, hogyan. Ill. a matricafestést próbáltam, de sajnos nagyon sokszor, amikor átraktam volna a műanyagról, tönkrement az egész.. Kép
Na csak ennyit szerettem volna,
Ági

Kép

 
 


Szióka Ági!! Egész nap "rossz" a netemKép Holnap reggel jövök és mesélek!! Puszika Ildikó
 
 


Szia Ági!!
A fogzás minden gyereknél másképpen jön elő!! Ügyik vagytok hogy már ki is bujt!! Egyébként ha fejből nem is a babanaplóból amit vezetek "mindenre" emlékszemKép Te nem csinálod?? Olyan jó dolog sztem.Az elindulásuk sem volt egyforma. Niki 13 hónaposan indult el Gergő éppen hogy 10 voltKépLátod mekkora különbség van kettőjük között!! Viszont én sajnos egyiküket sem tudtam szoptatniKép nulla mennyiségű tejem volt.Szerencsére a tápszerrel se voltak gondok!! Sztem viszont lassan kellene adnod neki "szilárdabbat"Kép A hugoméknál most 4 hónapot töltött a kisfia és már imádja az ilyen neki készült kütyüketKép Próbálj külön főzni neki egy kis répát,krumplit,simán kevés vizben. esetleg higitsd a tejcsiddel meglátod ugy bizti könyebb lesz. Bocsika nem okoskodokKép csak én is igy csinálgattam. Meg nekem ették ezeket a kész bébiételeket is.
ÜvegmatricaKép Hát igen,sokszor nekem is tréfás. Azt mondják függ a festék minőségétől is,valami olyan műanyag lapra rakd ami nem túl merev és hajlitható leszedéskor. kitartás!!!!
Lehet hogy mostanában "ritkábban" leszek. Szutykol az axeleró és valószinű szolgáltatót fogunk váltani. De ha van időm mindenképpen bekukkantok hozzád!! Nrm hiszem hogy még mindig nem csatlakoztak hozzánk??? Barátnőid??? Apropó merre laksz?? Én annó a Józsaf Attilla u. laktam ott a sorompó melletti után kellett felmenni ahol a gyógyszertár volt!-vagy van??
Na léptem is!! További szép napot!! Ildikó
 
 


Halihó!!! Otthon is esik a hó???Kép puszi Ildikó
 
 


Szia!
Na most kicsit én is elvoltam...
Változó, hogy mennyit segít a férjem, meg anyukám, és amikor kevesebbet, öolyankor ritkábban tudok írni Kép
Hó-tegnap, meg előtte hófúvás volt, de hó kevesebb, mint szél.
Ma reggelre viszont a szélnek se híre, se hamva, a hó viszont gyönyörűen hullott. Esett is elég szép mennyiség. Az idő is szép egyébkjént, lehet kiviszem Rebekát. Még úgysem látott havat. Kép
Babanaplót vezetek én is, nagyon jópofának tartom. A kórházban kaptuk.
A szilárddal próbálkozunk, egyelőre krumpli. Meg gyümölcslé.
Nem jó az axelero??? Kép
Nekünk is az van.. Kép
A Táncsics utcában lakunk. De előtte a József Attila lakótelepen laktunk - mostmár nem így hívják, hanem mindegyik utcának külön neve van.
A gyógyszertár pedig most is ott van!! Kép Kép
Mennem kell Kép
Gyere, ha tudsz!!!!
Szia

 
 


Szia Ildikó,
csak gyorsan bekukkantottam, hogy elújságoljam, ma voltunk kirándulni, és hogy legyen itt még egy kép a várról, hát felteszem ezt a havas változatot is!! KépKép
Ági
Kép

 
 


Szia Ági!
Nekünk már nem is írszKépKép Havasan még nem láttam a várat, de nagyon szép így is, jó hogy feltetted ezt a fotót.Kép Barátnőmék barackosa kb. ott van, ahonnan a fotót készítetted, minden nyáron szoktunk menni oda barackot szedni.Kép

Puszi, Panka

 
 


Szia Panka Kép
Hátha jársz még erre Kép
Csak annyit írok, hogy írtam "Nektek" KépKépKépKép
Szóval erre jártok barackotszedni!
Egyszer látogassatok meg! Kép
Puszi,
Ági

 
 


Sziasztok lányok!! Panka te is "mifelénk" való vagyKép A nagyiméknak is ott van ám barackosa!!! Még van ha ugy jön ki a lépés én is besegitekKép
Ági köszi a képet!! Tökre örültem nekiKépKépKép
Mi ma szánkózni voltunk!! Tökre tetszett a gyerkőcöknek!!Nekünk meg totál fogyókúrás programKép
Na megyek csicsizni! Kellemes további hétvégét! puszi Ildikó
 
 


Helló!

Ildikó Kép
Pankát a Miskolci Topikból ismerem, ott szoktunk beszélni Kép

Na mi a fene!
Nekünk meg nincs barackosunk... Kép
Merre szánkóztatok? Mi majd csak jövőre megyünk, Rebeka még pici hozzá. Meg sztem azt se tudná, hogy mi van.. Kép Viszont voltunk Vele kint, csak úgy nézte a földet, hogy milyen fehér! Kép
Üvegmatrica - ezek szerint az összes matricával készült? Akkor nagyon ügyes vagy, nekem a nagyobb darabok sehogysem sikerülnek. Úgyhogy eldöntöttem, veszek üvegfestéket. De sajna itt nem kaptam Encsen KépKép. Az eladó meg meg akarta nekem magyarázni, hogy a kezében tartott matricafesték (jelzem magyarul is rá volt írva) üvegfesték Kép
Na jó. Megyek ebédelni!

Jó étvágyat Mindenkinek a vasárnapi ebédhez!

Ági

 
 


Szia Ági!!
Biztos nem volt forgalma a papirboltos néninekKép Itt szupi kis hobby boltok vannak de hát kisebb vagyon ha az ember mindent meg szeretne venni amit a szeme megkivánKépJövőre majd élvezi a havat a kismanó!! Csináltam még egy albumot csiribirik2 alatt kuksizd meg ott vannak szánkós képek isKép pusszantás további kellemes napot ildikó
 
 


Szia!
Húúúúú, rengeteg idő eltelt, és ezerbocs, hogy így elhanyagoltalak... (most is fejek, ilyenkor ülök csak a gép előtt, de gépelni közben marha nehéz Kép
Nálatok mi újság?
Volt/van nagy hó?
Itt tegnap óta csak olvad. Biztos jön a tavasz! Kép
Szóval reménykedem, hogy bekukkantasz!
pussz,
Ági

 
 


Szia Ági!! Kép Semmi gond!!Mostanában én is keveset vagyokKép fenn!! Szolgáltatót váltunk és most is csak modemmel netezekKép Azonkivül sikerült elhelyzkednem egy sulibüfében igy alig érem utol magam.Azért mesélj magatokról ha erre jársz!!Puszika!! Ildikó
 
 


Szia,
jöttem Hozzád Kép
Mennyi idő egy ilyen szolgáltatóváltás? Modemmel elég gáz lehet Kép
Nálunk most is szállingózik a hó. Pár napja meg jó sok esett, közben olvadt. De még mindig nem olyan gáz, mint a Dunántúlon Kép
Szóval munkábaálltál Kép Jó nehéz lehet! mennyit melózol?
Rebeka most napi 5x eszik, ebből egy főzelék, a többi anyatej, de már nem sokáig. Napról napra kevesebb a tejem Kép
Úgyhogy szomorú vagyok emiatt.
Na megyek, mert vasárnap van, és méég főzni is jó lenne valamit.
pusza,
Ági

 
 


voltunk megint kirándulni :
Mutatok képet, jó?

Kép

 
 



ez meg itthon
Kép

 
 



nem tudok több képet feltölteni? azlehet, hogy nem hagyja a rendszer? KépKép

 
 



és végül 1 kép az én pici szemem fényéről! Kép

Kép

pusz,

Ági

 
 


Szia Ági!!! Szépek a képek!! De ez a kis mazsola a legszebb itt a végénKép
Sajnálom hogy ritkán jövök de a meló miatt még nehezen megy az átállásKép A lakáas folyton szalad!!Kép A héten meg szülinapozunk is 7 éves a csajosomKép Azért ha bekukk irok neked !! Vigyázzatok magatokra!! Puszi Ildikó!!
Húsvétkor megyünk hazaKép Nem eszünk meg egy sütit a cukiban???Kép
 
 


Kedves fórumozók!

Nagy segítség lenne számomra, ha kitöltenétek az alábbi oldalon található kérdőívet:
www.sammm.fw.hu
Családon belüli megszólításokról készítek felmérést, magyar-norvég viszonylatban.
Segítségeteket előre is köszönöm!

- Adrien
ui: Remélem, senki nem veszi zokon, hogy beírtam ide, de az aktív témáknál nagyobb eséllyel találok válaszadókat.
 
 


Szia Ildikó!

A "csajosodnak" ezt küldjük szeretettel :

Kép

 
 


Szióka!! Nagyon ari vagy!! Köszike!! Kicsit lepilledtemKép a buli diszités készKép Remélem minden szupi lesz!! Majd teszek fel képeket!! Kellemes hétvégét kivánok nektek!! Ildikó
 
 


Szia!
Akkor a rendszered már rendben?
A lakás nálunk is szalad Kép , anyukám elment egy hétre szabira itthonról - most kikapcsolódik. Jó Neki Kép
Húsvétkor talizhatunk! Kép
Most rohanok - szokás szerint!
Ági

 
 


Szia Ági!! Olyan lusta dög vagyokKép Nehari rám!!!Kép
Nem ez még modemes kapcsolat jó lassú az egész!! Még mindig nem vitte el az Axeleró a modemetKép
Bár összejönne a tali,de mindig rohanunk!! Azért még ne vessük el a témát teljessenKép
Én is futok!! Vigyázz magatokra puszi Ildikó
 
 


szia!
nemhari Rád! KépKép
hogy vagytok? Mi most hullára kivagyunk, Rebeka Drága egyre kevésbé alszik éjjel, és egyre nehezebb visszaaltatni - most éjjel egy óra plusz negyed órámba telt. És sajnos az enyémbe, apa ugyanis hiába kel fel, vele nem hajlandó a gyerek elaludni. Ill. elalszik, de amint lerakja fel is kel Kép
Úgyhogy kivagyok. Robi engem hibáztat, hogy iylen akaratos Rebeka. Ő meg baromi önző,mert a saját kényelme miatt zavarja (elsősorban) a dolog.
Na jó, panasznap vége Kép
Rakhatnál ide egy képet a gyerkőceidről, hmmm? Kép

puszi, Ági

 
 


nézd milyen husikákat találtam Kép :


Kép

 
 


Szia!!! Ez nagyon ari kép!!
Sajnálom hogy igy el vagy fáradva!! Mondd a párodnak több türelmet!!!!! Sajnos ezt az időszakot is át kell vészelni!!-és hát ez hogy Rebeka milyen alvó nem rajtad múlikKépKépzeld megyünk haza szombaton!!!De a tali tuti nem jön össze mert rohanás van KépÁltalános rokon látogatás+disznóölésKép
Egyszer ugyis összejön ha más nem majd nyáronKépKépNa berakok egy képetKép Ez pont Nagyiéknál készült Ebéd utáni kisangyalosKép alvás!!Eljön ez az idő is!!
Puszika Ildikó
 
 


szia,
kááár, hogy most nem találkozunk Kép
na majd bepótoljuk Kép
annyira édesen alszanak Kép
ez tényleg kisangyalos Kép
most is fejek Kép bár már nem nagyon van mit Kép úgyhogy nemis locsogok tovább Kép
Ági

 
 


jó reggelt!!

Kép

 
 


és még valami : Kép Kép

Kép

pusz,
Ági

ui: úgy látom még mindig ketten vagyunk Kép

 
 


Jajj de jó látni hogy Vidám vagy!!!!Kép Ezt szeretem!!Gyümit eszik már Rebeka??? De nem értem miért nem bővül kis csapatunk!??? Biztos más is netezget!! Én is futok tovább!! Szép napot! IldikóKép
 
 


szia!
igen, igen, a tegnapi éjszakánk is jobb volt, meg a mai is, közben kibújt 1 fogi, lehet, hogy az volt a gond előzőleg Kép de sztem a felső kettő is egyszerre jön, mint az alsók Kép
igen, eszik gyümit, amikor kedve tartja. most próbáljuk a "bébidesszerteket".
(sztem is netezgetnek mások is..... )

na, dobok ide valami arit Kép :



Kép

pusz, Ági

 
 


Szióka!! Látod-látodKép Lassan már harapni is fog a csajosodKép
Csak elköszönök sajna legközelebb szerda körül leszek!! Vigyázz magatokra,és kellemes pihenést! puszi ildikóKép
 
 


hellóbelló Kép
harapni már most is harap a Drága! Kép
Elsősorban a kezemet, orromat, államat szereti/szeretné Kép
Milyen volt a héétvége?

 
 


Kép

nézd sokáig a képet!

 
 


Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron