Új privát üzeneted érkezett!

Ivett
Most jut eszembe, holnap jönnek át a Petőfibe az ovisok (80FÕ!) kedvcsinálóra Kép ill. nem is tudom mi lesz pontosan, csak annyit, hogy megkértek, vigyek be mutizni pár hangszert!

 
 


bocsi Lányok ma egy kicsit szaggatott vagyok, de azért leírom, hogy "átöltöztettem" a honlapomat, meg frissítgettem is, szóval kuksizzatok be! Kép

http://www.csernatony.gportal.hu

Megyek szundizni mostmár tényleg! Kép

 
 


Hahó! Hol vagytok?
Kép

 
 

 
 

Halihóóó!!!
De jó lenne)))) az már mindeggy mikor!! Én rugalmas vagyok a vasárnapot illetőleg!!! Aztán nem biztos ám hogy gyerekek nélkül megyek!!sőőőtKép Valószinűleg a hugom + két kölök kiséretébenKép Közben eszembe jutott hogy a mi kocsinkkal a fiúk mennek pecázni én pedig kölcsön kocsival nem szivesen mennék,de a tesóm egy kis csavargásra mindig kaphatóKép. A lényeg hogy vasárnap szeretném ha végre megtudnánk ismerni egymást személyesen is!Beszélünk még az időpontot illetőleg,meg légyszike dobjatok privibe telcsiszámot hátha.... volt valahol de amilyen trehány disznó vagyok elkevertemKép
Amúgy telnek a napok...munkával,-rohanással.-Lassan készülni kéne a húsvétra??KépKép
Szerencsére mostanában nem voltunk betegek,.Az idő pedig totál depissé teszKép Elkezdtem szoliba járni,a napokban kozmetikusnál is voltam,megpróbálom kicsit felrázni magam ebből a hosszú téli kómábólKéppróbálok néhány képet feltenni majd holnap az albumunkba,tényleng ti nem is láttatok még rövidhajos képemet??
Na most futok tovább MegasztározniKép Ti nézitek???
Puszika!!!
 
 


Szia Ildikó!
Üdvözöllek ismét a körünkbe én sajnos még nem láttam rólad egy képet se,mert nem tudom merre van az albumod.
A horgászásról annyit inkább a Csobádi tavat ajánlom mert aba biztosan van hal . A Rakacai ról azt hallottam ,hogy nagyon el van iszaposodva.
Ha itthon lesztek én szívesen találkoznék veletek mivel csak így neten keresztűl beszélgetünk nagy ritkán.Majd privibe küldöm a számomat.
Ivett
 
 


Szia Ildikó!
Üdvözöllek ismét a körünkbe én sajnos még nem láttam rólad egy képet se,mert nem tudom merre van az albumod.
A horgászásról annyit inkább a Csobádi tavat ajánlom mert aba biztosan van hal . A Rakacai ról azt hallottam ,hogy nagyon el van iszaposodva.
Ha itthon lesztek én szívesen találkoznék veletek mivel csak így neten keresztűl beszélgetünk nagy ritkán.Majd privibe küldöm a számomat.
Ivett
 
 


Szia Ildikó!
Üdvözöllek ismét a körünkbe én sajnos még nem láttam rólad egy képet se,mert nem tudom merre van az albumod.
A horgászásról annyit inkább a Csobádi tavat ajánlom mert aba biztosan van hal . A Rakacai ról azt hallottam ,hogy nagyon el van iszaposodva.
Ha itthon lesztek én szívesen találkoznék veletek mivel csak így neten keresztűl beszélgetünk nagy ritkán.Majd privibe küldöm a számomat.
Ivett
 
 


Halihóó!!
Ivett ugy megörült nekem hogy meg 3 X a levelétKép De édes vagy!!!! A tippet átadom a páromnak!! Köszi!! A számokat meg várom priviben!!!Kép))
Mit szóltok itt a tavasz!!!!!!!!!!!!Kép
Ági téged meg majd kergetlek az Msn-enKép
Puszika mindannyiótoknak
Ildikó
 
 


Sziasztok!
Annyira türelmetlen voltam,hogy ezekszerint háromszor ment el én észresemvettem.Igen itt a tavasz de itt esik az eső így nincs nagy örömöm benne mert minden estére csupasár Gergő amire bejön.
Ivett
 
 


Halihóóóó!!
Van ez igy!!!Kép Nézted a képeket?? Elmentettem a telcsiszámod!! köszike!!
Ági te merre jársz!! Kuksizd meg te is a Csiribirik2 albumot!! Puszika Ildikó
 
 


Szia Ildikó!
Na megnéztem a képeket ,nagyon szépek a gyerekek .
Sajna téged így kép alapján sem tudlak be azonosítani .Ált isk alsós lehettem amikor te el kerültél Encsről de lehet ,hogy csak ovis.
Na mindeggy de legalább felismerlek majd a cukinál ha talizunk.A házatok hogy áll már készen van,nyáron már kölözhettek is?Vagy már ott laktok?

Szia Ági!
Ma láttam előttetek nagy markolózás volt,ti is kint voltatok csőtörés volt ?
 
 


Halihó!
Kép Ilyen öreg lennék Ági baba??-ne csináldKépIvettel dumcsiztunk msn-en és "házi taliról " is szó esettKépha húsvét miatt zárva lenne a cuki!!-DE Majd beköszönök Ivettre isKép gondolkodtam mert ugy néz ki Hugim is átjön Encsre akkor meg nem szeretném "tömegesen" megszállni őket...titeketKép Tehát tujátok má meg hogy nyitva lesznek e?? -Reméljüük az idő nekünk fog dolgozni és akkor sütikézés után egy nosztalgiás séta is beleférhetne. Tudjátok mi a József Attila utcában laktunk)) -régen sétáltunk bármerre is. A kicsi szivem bizti dobogna akár a sulim udvarát is látvaKép
Elkezdtük folytatni az épitkezést.Ma le lett betonozva a teljes belső részKép Jövőhéten hivom bankos nénit hogy küldje a becsüs bácsit és kérjük a többi lóvécskátKépOlyan jóóóó.
Na megyek megasztározni!!!puszika nektek!!! Kép
 
 


Szia Ildikó!
A neveket fel cserélted.
Ivett
 
 


Boldog Húsvétot! Kép

Kép

 
 




Halihó
Hol vagytok?

Ivett
Mostanában nem futottunk össze Kép
Ildikóval viszont sikerült,Húsvétkor.Azaz Ildikóékkal Kép
Végülis a parkban sétáltunk, játszottak a gyerekek.
Remélem jól vagytok!
Néztem a virágaidat, nagyon szépek lettek.

Én Húsvétfátkésztettem Kép ha sikerül, felteszem!

 
 


sajna a szalag nem érvényesül eléggé a képen Kép
de amúgyúgy látom felmegy Kép

Kép

 
 


közelebbről


Kép

 
 


Sziasztok!
Örülök ,hogy összejött a találka.Nálunk az anyósomák és a sógornőmék jöttek Gergő szülinapját köszönteni.

Ági!
Az ablakba láttad a virágokat vagy amit küldtem, mert már televan az ablak mindenfélével.A húsvétiakat már be szedtem most olyan vegyes virágos van kint ,májusba már a lepkéket is ki rakom.
Puszi mindenkinek Ivett!!
 
 


Sziasztok Lányok!
Gyorsan el telt ez az április is most már jön az anyáknapja meg az encsi búcsú vasárnap.Én már naggyából készen is vagyok az anyósom ajándékával majd le fényképezem és felrakatom Zolival mivel ő ért a lekicsinyítéshez.
Na puszi mindenkinek, megyek fürdetni a gyerekeket.
Ivett
 
 


Sziasztok Anyukák!
Mindenkinek nagyon sok boldog anyáknapját kívánok.
Ivett
 
 


Sziasztok lányok!!
Nagyon szép ez a húsvéti kompozicióKép még nem is láttam ilyet!!!! Milyen volt a búcsu meséljetek!!!
Na miinket is utolért a bárányhimlőKép szerda óta nyomjukKép a héten igy kényszerpihi van!!-persze csak Gergő!!-Gondolom Niki majd utána ez szinte törvényszerű.
Megyek is reggelit adni neki mert lázad!!-a kedvével nincs gond szerencsére!!
puszi nektek! Ildikó
 
 


Szia Ildikó!
Szerintem az a legrosszab ebben a bárányhimlőben ,hogy nem mehet ki a gyerek amíg megnem gyógyul úgyhogy számíts arra,hogy 2-3 hét a bezártság. Nálam a végére már elég tilinkósak voltak. Igaz télen még el is viselhető a hideg miatt ,de ha jön most a jó idő és majd Gergő látja a többit kint szegény sóvárogni fog.
Hát gyógyuljon meg minnél hamarabb.
Ivett
 
 


Sziasztok Csajok!
Már itt a jó idő gondolom mindenki kint tevékenykedik.
Ági ! Mikor jártok erre mert derékig ér a fű az udvarotokon.
Ildikó! Haladtok az építkezéssel?
Ivett
 
 


Sziasztok!

Ivett
Jártunk, és már nincs is akkora gaz :) , mondjuk tényleg elég durva volt... Úgy néz ki el is kezdjük végre a felújitást. Csak sajnos sűrű a program, mert itt is most készül a tetőtér beépitése!

Ildikó
Hogy vagytok? Vége a kényszerpihinek, ugye?

 
 


Szia Ági!
Igen láttuk,hogy már le van kaszálva a fű . Hát igen itt a jó idő már lehet íyg nektek is könnyebb lesz bele kezdeni a nagy munkába. Szinte mindent fel kell újítanotok. Mert eléggé el volt hanyagolva.
Ivett
 
 


Szia Ági!
Látom mostanába nagy a mozgolódás itt az utcába nálatok. Hogy haladtok a felújítással?

szia Ildikó!
Gondolom ti is jól haladtok az építkezéssel.
Nektek mind a kettő gyerek nyáriszüneten van?
Nekem még júniusba Vikike megy az óvodába , igaz még júliusba is menne.
Puszi Ivett
 
 


Sziasztok csajok!
Úgylátom csak én írogatok itt magamnak.Ha van időtök írjatok mi van veletek.
Ivett
 
 


SZIASZTok!

Végre én is bekukkantottam.

Ivett
Igen, dolgozgatunk, a felső szinttel kezdtük a rendbehozást. Persze jött hozzá vizvezeték kicseréléstől kezdve minden!
Még kellene valami parkettás, felcsiszoltatnánk a fenti 2 szobát.
Aztán kis szünet :)
Most nagy meleg van, igazi nyári idő:) Miminden nap pancsizunk. Másképp el se lehetne viselni!

Ildikó! Veletek mi újság? Mikor is lesz az a Búcsú?

 
 


Helló!
Most meg úgy látom csak én nézelődöm erre Kép
Hogy telik a nyaratok?

 
 


Szia Ági!
Hát elég gyorsan telik a nyár.Mi voltunk nyaralni 3 napot Bogácson, tegnap pedig a 10 éves ozstálytalálkozón voltunk Miskolcon. Hát én többet vártam tőle a 32 lányból csak 12-en voltunk és még az osztályfőnökünk sem jött el .Na mindegy azért naggyából mindenkiről tudok valamit. A legtöbbünk férjnél van és dolgozik vagy éppen GYED-en vagy GYES-en van.Hárman külföldön dolgoznak de sokan nem az eredti szakmánkba.
Ivett
 
 


Szia!

Kipróbálom ezt az idézős dolgot :)


zlotika írta:....tegnap pedig a 10 éves ozstálytalálkozón voltunk Miskolcon. Hát én többet vártam tőle a 32 lányból csak 12-en voltunk és még az osztályfőnökünk sem jött el ....
Ivett



De Nektek legalább volt osztálytalálkozó! Nekünk érettségi óta semmi :( Csak néha beszélünk róla. AMikor egyikkel másikkal leveletváltunk.
Pedig nagyon jó volt nálunk az osztályközösség, szivesen látnám Őket!

Tényleg nagyon gyorsan megy a nyár, még csak most volt az évzáró, aztán mindjárt itt az évnyitó.
Nem is érte! Régen olyan jó hosszű nyarak voltak.......

 
 




Kép

Sziasztok!
Merre vagytok? Nálunk borzasztó a kánikula :!:
Pusszantás :)

 
 


Szia Ági!
Nálunk is nagy a meleg de örüljünk neki mert télen meg nagyon nagy hideg lesz.Akkor jó lenne ebből a melegből.
Mi ma barackot voltunk szedni 82 kilót le szedtünk aztán már annyira meleg volt ,hogy haza jöttünk.
Ivett
 
 


Sziastok Csajok!
Nálunk lassan vége a nyári szünetnek de gondolom nálatok is.Múlthéten lagziba voltunk,végre ki mozdultunk .Rám már rám fért egy kis mulatozás és a gyerekek is elég jól bírták hajnali egykor mentem velük haza Zloi még egy kicsit tovább mulatott.Már lassan kezdem össze szedni az óvodába a cuccokat ,minenből a dupláját.Nagyon sajnálom ,hogy ilyen hamar el ment eza nyár és nemsokára megint jön a borús rossz idő és a fűtés szezon is . Mi sajnos a magyfogyasztók közé esünk , így csak a rzsire fogunk dolgozni mivel mindent emelnek csak a fizetést nem . Mind a ketten a minimál bérből élünk és nem is tudom elképzelni ,hogy hogy is lezs ez . Na jó vége a panasz áradatnak.
Ha ven időtök mindegyikőtök írja le a nyári élményeit.
Puszi nektek !!
Ivett :P :D
 
 


Sziasztok lányok!!!!!!!!!
Hú micsoda szipi-szupi lett ez az oldal mig én galád módon hanyagoltalak titeket!!!:(
DE úgyis tudom hogy megbocsájtotok:)
Na majd kiderül tudom e ezt a kütyüt most használni mert nagyon béna vagyok az ilyesmihez:)
Hát lassan vége a nyárnak:( Hogy telt nektek??
A gyerkőceim voltam Alpáron 1 hetet nyaralni. Gergőnek első nyaralása volt de iszonyúan élvezte!! Niki neccesebb volt.-pedig ő még utána Balatonvilágoson is volt táborba. Sajna nem fogtak ki jó időt.-jó taknyosan jött haza. Holnap megyünk dokinénihez Gergőnek igazolást kérni hogy hétfőn kezdhessük az ovit.Őt is megnézetem hogy 4.-én 100% kezdhessük a kis mókuskerekes hétköznapjainkat:)
Mi apával voltunk megint a Tiszán:) Igaz most a sógornőmékkel eggyütt.-nem csak kettesben. Sajna ott is pont esett az eső :(.
Meséljetek veletek mi ujsi???
Épitkezés....már csak jövőre lesz költözés. De alakulunk.Áram,gáz benn van.Most fejezték be a végleges ajzatbetont.Most jönnek a beltéri ajtók berakása,gipszkartonozás... szóval tenni való van bőven csak a lottón kéne kicsit nyerni hozzá:)
Képzeljétek tegnap én betonoztam apával mert muszály volt befejezni a garázst és nem volt más segitségünk.Hát a karom mára....:( De jó érzés no....
Csajok!!!KÖSZÖNÖM!!!-hogy mit!!! Ti inditottatok "utnak":)
és októbar 21.-én osztálytalim lesz!!!!
Jut eszembe pont az ofőm telcsije nincs meg :-nincs egy Encsi telefonkönyv amiből kinéznétek nekem?? A tudakozó megadott eggyet az a fia lehet:( de nem jó mert folyton foglaltat jelez:( és nagyon elkéne őt is érnem!!! Szóval nagyon örülök!!!!
Megyek adok ebédet a családnak!!! Irjatok puszika nektek!! :lol:
 
 


Na tessék:) végre visszataláltam hozzátok és senki nem jár erre :cry:
Azért benézegetek majd :roll:
puszi
ildikó
 
 


Szia Ildokó!
Üdvözöllek újra itt.Nálunk majd hétfőn indul be a nagyüzem akkor kezdik az ovit.Kíváncsi vagyok nagyon arra ,hogy Gergőnek fog -e tetszeni.
A Petőfi Iskola telefon száma:06-46/587-366 ,azért ezt adom meg mert nem találtam a telefonkönyvbe a Bolobásné számát .
Puszi Ivett
 
 


Hellóka!!
Jajj de ari vagy!!.-már ez is segitség!!! Kerestem a neten de nem találtam:(
Igen holnap "nagyüzem":)
Én már esküszöm várom,-hiányzik a pörgés!! Nekem is + a gyerekek se nagyon tudtak már mit kezdeni magukkal.
Holnap bekukk. már megyek mert még pancsiznom kell és mindjárt itt a reggel:)
Holnap gyertek meséljetek!!
Puszi :P
 
 


Sziasztok Csajok!
Na megvolt az első nap az óvodában nem sok mindent tudtam kiszedni a gyerekekből ,hogy milyen volt az első nap Gergő úgy viselkedett mintha már vagy két éve odajárna .Őcsak annyit mondott ,hogy volt leves meg második és ,sok mindennel játszott de semmi konkrét dolgot nem mondott. Vikike meg a rég barátnőit hiányolta akik már elmentek az iskolába. Nálunk vegyes a csoport és így többféle korcsoport is van egyszerre.
Na ennyit szűken rólunk.
Ivett
 
 


Szia Ági!
Most olvastam a Miskolci oldalon,hogy hol is vagy te akkor már nem mész tanítani?
Meddig lesztek ,mikor fogtok haza jönni?

Szia Ildikó!
Hát Ági itt hagyott minket ki ment külföldiába jó messze.
Nekem a gyerekek megfáztak így a héten itthon voltak ,remélem nem lesz az ,hogy kéthetenet itthon lesznek.
Na puszi Ivett.
 
 


HELLO LANYOK

Most jottem lejelentkezni, de latom Ivett mar mindent tudsz :D
Igen, kijottunk Floridaba a ferjem utan, ugyhogy most bizony nem tanitok.
Meg hazautazasrol nincs szo egyelore, de majd szolok.
Jobbulast a gyerkocoknek!

Na puszi :)

 
 


Sziasztok Lányok!
Már rég jártam erre én is így gondoltam írok nektek pár sort.

Ildikó hogy telnek a munkás hétköznapjaitok?Tamul a nagylányod szorgalmasan a fiacskád szeret óvodába járni. Mert nekem Gergő múlthéten nem nagyon akart de hétfőre megtáltosodott és nem volt vele gond.

Ágikám gondolom te nagyon jól érzrd magad kint Floridába gondolom ott nincs hideg ilyenkor sem?
Mikor jöttök ,karácsonyelött haza fogtok jönni ?
Mert a karácsonyi Praktika újságok majd kellenének nekem már elkezdenénk csinálni pár dolgot az ovib:
Na puszi mindenkinek!
Ivett
 
 


Kedves Encsiek!
Azért írok hátha valaki erre jár és látja ,hogy rég nem írt ide senki.Így írok,hogy még én benézek mindennap de most írok is .
Ildikó ha erre jársz az ostálytaliról írjál összejött-e és ól sikerült-e.
Na mára ennyit .
Ivett
 
 


Sziasztok!
En is reg jartam erre, azert most bekukkantottam, Boldog Uj Esztendot kivanok szeretettel :)

Kép

Hatha benez valaki :!:

Kép

 
 


Halihóóó!

Nézzétek meg aköv oldalt!!!

http://hoppa.ltime.hu

Üdv.
 


Sziasztok!

Sehol senki? Hol vagytok? :cry:

Kép
Kép

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: