Új privát üzeneted érkezett!

Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... 21&start=0


Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...

Kép
Kép
Kép
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
 


Sziasztok lányok!

Én január végén költözök a 11 hós kisfiammal és a férjemmel Dorogra Újpestről. :) Jó lenne megismerkedni, hogy ne legyünk annyira egyedül. Írjatok, Gabi

 
 

Szeretettel varunk!
Sok jo programok vanak mar Dorogon es a kornyeken is.Baba-zene ,baba angol,baba-joga ,baba uszas stb stb.
Ja es az anyukak is jofejek.
Mindenkinek B.Ú.É.K!!!!!!!
Kivel mi tortent mostanaban???????????

Kép
 


Halihóóó!

móncsi+3
egy olyan kérdésem lenne, hogy a baba uszás helyileg hol, mikor van és mennyibe kerül.

Előre is köszönöm szépen a válaszodat.

Nézzétek meg köv oldalt:

http://hoppa.ltime.hu

Üdv.
 


Szia Moncsi!

De jó, hogy végre írt valaki! Köszi a szíves fogadtatást! Már dobozolunk, cuccolunk. Jövő hét vasárnap költözünk le. Mi a Smidt lakótelepen fogunk lakni. Ti merre laktok? Hova érdemes sétálni vinni a babákat? Van valami szupi játszótér? Fel kell derítenem a környéket.

Gabi


Szio most nincs idom bocsi.DE minden kerdesedre valaszom igen igen!!!Ja es kozel lakunk egymashoz.Jok a jatszoterek,sok szep kis utcak vanak,nagyon jo a helyi kis to es kornyeke.Van zene-bona,jatszo hazstb stb de majd holnap bovebben.Szia.
Het kerbol jotunk mi .

Kép
 


Szia Moncsi!
Köszi, hogy válaszoltál, örülök a jó híreknek!
Jó, hogy vannak szépjátszóterek, meg játszó ház is?
A tavat ismerem nagyjából, de a Smidt lakótelepnek és a városnak is csak egy-egy részét, azt is csak felületesen. Örülök, hogy közel lakunk egymáshoz, jó lenne, ha taliznánk majd, és mutatnál 1-2 dolgot ott nekünk.
Tegnap voltam Dorogon takartani, szétdolgoztan az agyamat, brutál volt...
Addig is írj, ha több időd van,szia Gabi


Remélem nem bánjátok, hogy egy picit bepofátlankodok, de szeretnék ajánlani Nektek is termékeket, illetve akit érdekel a termékek forgalmazása annak üzleti lehetőséget! Kiváló minőségű magyar tisztítószereket, élelmiszereket és táplálékkiegészítőket kínálok a H&I képviseletében ... www.bogen.5mp.eu ... nekem nagyon tetszenek a termékek, biológiailag lebomlanak...
Szép hétvégét: bogen@tvn.hu

Kép
 
 


De, bogen, nagyon bánjuk, részemről roppantul utálom, hogy minden általam látogatott topik tele van szórva kéretlen reklámokkal. Miért nem lehet ettől megkímélni bennünket? Majd ha érdekel, megnézem a témának indított topikban :evil: :evil: :evil:
 
 


Pilismaróti és dömösi anyukák, ha valakit érdekel a mosható nadrágpelenka - monapel - monapel.hu, bababolt.com, valamint a Nandu hordozókendő, keressem emailben, szivesen segitek, megmutatom helyben, valamint vásárolni is lehet.
MI mindkettőt használjuk.
köszönöm,
kati
megosz@hotmail.com
 
 


Csajok, van egy csomó eladó bébijátékom meg egy szép, piros, 2 funkciós babakocsim, mózessel és külön lábzsákkal, ha valaki kéri.
Írjatok privát üzenetet :)
 
 


Sziasztok Kismamák, Anyucik!

Ha szeretnétek hogy születendő Kisbabátok szobája falán egy aranyos mesefigura várja a Csöppséget, vagy ha Gyerkőcöd kedvenc mesehősét szeretnétek szobatársnak a falon, keressetek meg.
Csodaszép dekorációs falfestés rövid határidővel, kismamákra szabott árakon:-)
Köszönöm figyelmeteket,
Szilvia
szilvia1981@freemail.hu


Sziasztok!
Nem tűnik nagyon aktívnak ez a topik, de majd most :wink: ... Azért keresek beszélgetőtársat, mert hamarosan Esztergomba költözünk és biztos elférne a segítség. (Pl.: gyerekorvos, játszóház, játszótér, babaúszás stb. témában.).
Hátha van aki írna, csak eddig olvasgatott...
És köszi!
Móni

Kép
 
 


szia ermoni!

Én egomi vagyok, most 4 hónapos a kislányom. Szívesen segítek. Mire lennél kíváncsi? Mikor költöztök, és merrefele?

babafalva.hu vonalzó
 
 


hopp, elfelejtettem megváltoztatni az aláírást...bocs :-)

babafalva.hu vonalzó
 
 


Jé, végre! Hurrá!!!
Szia Vero!
Hát reményeim szerint kb. 1 hónap múlva költöznénk (az a sejtésem, h a kivitelezőnek még lehet hozzá egy-két szava, de nagyon remélem, h nem negatív irányban...). Szal, én a Karácsonyt már ott szeretném tölteni.
Először is gyerekorvos érdekelne! Tudsz vki igazán megbízhatót? A mostani dokinénink középkorú és végtelenül türelmes és kedves. Ráadásul úgy veszem észre, h alapos és segítőkész, na meg jó doki is... Hozzá hasonlót keresek! ( :lol: Még jó, h nem vagyok maximalista! :lol: )
Te abszolút esztergomi vagy? És mivel foglalkoztál a baba előtt? És merrefelé laktok?
(Mi a Babits utcába költözünk!)
Én amúgy odajártam fősulira... Ennyi a kötődés! :wink:
Írj magadról, hátha másnak is lesz kedve velünk beszélgetni!

Kép
 
 


szia,

akkor közel lesztek hozzánk, nem messze lakunk a Babits utcától, mi is a Belvárosban.
Nem vagyok abszolút esztergomi, én is ide jártam a fősulira, aztán megismertem a páromat (ő "abszolút" esztergomi) és itt ragadtam :-)

Tanító szakon végeztem 2004-ben, aztán dolgoztam (marketinggel és oktatással foglalkoztam). Most júliusban született meg a kislányom, és azóta itthon vagyunk :D

Doki ügyben mi két orvos között vacilláltunk, aztán végül amellett döntöttünk, akit már ismertünk személyesen. de nem bántuk meg, sőt! Bár azt hozzáteszem, hogy eddig szerencsére elkerült minket mindenféle betegség és csak az oltások idejére találkoztunk. Abszolút pozitív benyomás. Kedves, figyelmes, bármit lehet tőle kérdezni, és eddig minden alkalommal ő jött ki hozzánk, nekünk nem kellett menni! ja, és nem fogadott el érte pénzt!!!

babafalva.hu vonalzó
 
 


Gyerekorvost én Dr. Tókos Lászlót ajánlanám, nem csak jó szakorovos (és egyben homeopata is), de a gyerekeim is szereteik, azért ez sem utolsó szempont egy gyerekdokinál :)

Zsu
 
 


Sziasztok!
Nagyon nagy szügségem lenne a segítségetekre. Ikreket várok és vennék használt ikerkocsit, babahordozót, babarucikat, meg mindent amire nektek esetleg már nincs szügségetek. Jó lenne Egomból vagy környékéröl. Nagyon örülnék ha valaki válaszolna. Elöre kössz.
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Kismama tornát tartok relaxációval kedd délelőtt 10-től, valamint szerdánként du. 5-től Esztergomban a Szentgyörgymezői Olvasókörben.

A fogalalkozás a következőkből áll: ráhangolódás, bemelegítés, testgyakorlatok, természeti népek szüléskönnyítő mozgássorai, gátizomtorna, vajúdáskor hasznos légzésmódok, relaxáció.

Első alkalom ingyenes!

Bejelentkezés és info: Tóth Zsuzsanna 06-20-422-70-35

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
 
 


Készítettem egy honlapot esztergomi kismamáknak a helyi programokról, illetve szülés után a babákkal látogatható programokról. Ide tettem fel az aktuális kismama torna időpontokat is. Remélem haszonnal nézegetitek!

http://www.tudatosszules.hostoi.com

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: