Új privát üzeneted érkezett!

Szia Roxal!

Taksonyban valóban játszóház nyílik! :lol:
A neve Béka király vára!

Üdv:E
 


Sziasztok :)

Gyermekfelügyeletet vállalnék Szigethalmon, otthonunkban, akár hosszú távra is. Két kisfiam van, tágas tér, rengeteg játék. :)
Kisebbik gyermekem tejérzékeny, tehát hasonló problémájú gyermeket is szívesen látunk.

Ha érdekel, hívj, hogy találkozhassunk. :)

Móni: 70/311-54-61
 


Sziasztok, én is nagyon régen jártam erre.
Igen játszóház épül, egész jól halad.:)
Mindennap 4*járunk elötte legalább, figyeljük.:)

Mi van veletek?
Mindenki eltűnt????????

Sziszike.

Kép

 
 

Szia Pöttöm!
Mi is itt lakunk a Szent László u. és én sem ismerek senkit, mert mi nemrég költöztünk ide. Nekem egy másfél éves kislányom van. Ha van kedved megbeszélhetjük a közös sétát.
Andi :D
 


Sziasztok!
Mi nemrég költöztünk ide és nem sok gyerekes anyukát ismerek. Jó lenne megismerkedni valakikkel. Mi a Bezerédi lakópark környékén lakunk és van egy 18 hónapos kislányom!

Andi
 


Üdv. Mindenkinek!!!

Már régen írtam én is! Látom kezd éledezni a topik :D !!!

Úgy hallottam nem túl olcsó a Taksonyi játszóház. Vot már valaki??
Tudtok valami közelebbit,hogy miyen??

Sok babaholmim van eladó(játékok,bébikomp,fiu-lány rucik,babahordozó stb.)amitől megválnánk mert csak a helyet foglalják nállunk,nem agyonhasznált cuccok van ami új.
Mi csatorna parti részen lakunk.
Ha valakit érdekel hívjon fel 0630-431-8695 számon ,lehet válogatni.
Nekem a lányom 2 éves a fiam 4 és fél csak a ruci méretek miatt :wink: !!!!

Sziasztok!!!

Judit
 
 


Most olvastam az oviról csak az utosó év kötelező (iskola elött) akkor kötelesek felvenni ,én idén irattam be a fiam, felvették fél napra. :)

Kullancsokkal meg vigyázzatok mert a lányomat 1 hónapja vittük az ügyeletre mert kullancs volt a fejébe!! :cry:
Csak az udvarunkba játszottak, basszus!!
Állítólag a kóbor macskák meg a madarak viszik minden felé őket.
Én mostmár bekenem őket ha kimegyünk mert ez nem játék !!

Sziasztok még egyszer!!!!

Judit
 
 


sziasztok,csatlakoznék,habár úgy látom nincs itt a napokban senki.pöttönpanna,az én fiam is Alexander.

 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet nevében szeretettel várunk Titeket a 2009. július 25-i Találkozón, a Millenáris parkban.

Kérdésekkel bombázzatok nyugodtan, kajaügyileg is egyezkedhetünk ebben a topikban.

Gyertek, gyertek!

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Kedves Anyukák!

A Rece-Fice Gyermekház Családi Napközi óvodajellegű gyermekfelügyelettel, szakképzett óvodapedagógusokkal nagy szeretettel vár minden 2-7 éves korú gyermeket nevelő családot augusztus 1-jén, szombaton 10 órától 16 óráig a Rece-Fice Nyílt napon!
Cím: Dunaharaszti, Dr. Posta Sándor u. 57. Rece-Fice Meghívó

Szeretettel:
Nagy Katalin
06 30 9214 091


Sziasztok!

Bocsi, hogy ismeretlenül zavarok de lehet, hogy valakit érdekel a dolog:

Összeszokott 3 fős csapat családi házak, lakások heti rendszeres vagy alkalmankénti takarítását, kertgondozást, karbantartási munkát vállal Budapest déli részén és a környező településeken.
Egyénre szabott árak és szabadon változtatható időpontok.
Hívj: 06/203831924
Írj:munkamailbox@gmail.com
Nem fogod megbánni. Gyors, olcsó, megbízható, leinformálható csapat vagyunk!!!!


Szép napot mindenkinek és köszi, hogy elolvastátok.
 
 


Ajánlok Nektek egy szuper Családi napközit:

www.kismedvebocs.try.hu

Szeretettel várják az érdeklődőket. :)

KépKép
KépKép
 


Sziasztok,
én is előkerültem. Beindítottuk a vállalkozásunkat, építkeztünk, szóval volt oka az eltűnésnek. Remélem, visszatértek...
Petricsek, kiköltöztetek?

Eszter
Kép
 
 


szia roxal, ikreid vannak? aAz építkezésen jó túl lenni. :)

 
 


Mó,
igen, hárman vannak a lányok, s ikrek. Hat gyerek sem lehet könnyű, de nagy boldogság, az biztos!
Az építkezés kész, most jön a pakolás :( csak tudnám mikor, tán ha egy nap nem 24 órából állna.

Eszter
Kép
 
 


Eszter,de jó és spontán vagy segítséggel lettel 3-an? jaj, a pakolás,az nem könnyű,ahoz tényleg több idő kéne.van segítséged?mert nekem nem volt. emlékszem amikor 11éve építkeztünk és eljött a pakolás ideje,július volt,de azt gondoltam,hogy karácsonyig se leszek kész. :)

 
 


sziasztok!
na csak előkerültem! :)
költöztünk (ház-kert szuper!!), államvizsgáztam, gyerekeim zsványabbak, mint valaha!
igyekszem gyakrabban jönni majd. lányok, Ti jártatok vagy ismeritek a Tulipán-házas Ringatót és Babusgatót. szeretném elvinni a fiúkat, de nem tudom milyen ... és, hogy két égetnivaló kölökkel be lehet-e egyáltalán illeszkedni ... :oops: :lol:

Petra
Kép
 


roxal
építkezés, vállalkozás?! aztaaa :shock:


6 gyerek??? szintén :shock:

...én nem tudom, hogy bírjátok, de nekem ettől a kettő csibésztől égnek áll a hajam sokszor. 8)

Petra
Kép
 


szia,hát nekem is nehezebb volt,amikor kicsik voltak.de már 5 iskolásom van és Alex is kiscsoportos.úgyhogy már lassan vége a babázásnak,már megnőttek.ez van. :)

 
 


gondolom visszasírod a babusgatásokat :lol: ... egyébként nagyon helyesek a gyerkőceid. (belekukkantottam a blogodba) olyan kis elégedett, kiegyensúlyozott mindegyik a képeken.

Petra
Kép
 


igen,nagyon szeretem a babákat!!!imádom őket,gyorsan elrepültek az évek.neked milyenek a kicsik?egy vagy 2 petéjűek?nevük?

 
 


mó,
én is emelem kalapom, meg belestem a blogba, szépek a gyerkőcök.
Lányok lombikok, 5. alkalomra sikerültek, küzdöttünk értük rendesen, sok évet.
Pakolás még tart, majd egyszer vége lesz, remélem.
Petra,
na végre :)
örülök, hogy szuper a ház, meg a kert. Nekem még hátravan két államvizsga, nem tudom leküzdeni őket. Vannak korszakok, amik nehezek, 2 év 2 hónap pont ilyen. Nem győzöm fárasztani őket, különben nem alszanak délután. Tulipános ringatóról jókat hallottam, mi nem voltunk. Szerintem próbáld ki, aztán meglátod.

Eszter
Kép
 
 


roxal,tök jó lehet,hogy hármasok.3-at ültettek be? mi épp nem terveztünk gyereket amikor a 3.fiam 1éves volt és akkor véletlen lettem terhes az ikrekkel ,de a lényeg,hogy csak az 5.hónapba mondták meg,hogy 2-en vannak. :)

 
 


mó,
négyet ültettek vissza, ebből lettek hárman.
Izgalmas lehetett egy babát várni, aztán félidőnél megtudni, hogy több. Mi már az első uh-nál tudtuk... Volt idő felkészülni.

Eszter
Kép
 
 


szia, igen izgalmas volt,mert uh. előtti nap mondtam a férjemnek,hogy vagy egy nagyon nagy gyerekünk lesz,vagy ikrek,és bejött az,hogy ikrek.nem is tudtam,hogy 4-et is beültetnek,a barátnőmnek csak 2-t ültettek.és nálatok látszott a nemük az uh-on?

 
 


Sziasztok!

Nem is hittem, hogy még egyszer ide fogok kerülni a Babanetre. Kb 6 évvel ezelőtt jártam itt. Ha minden igaz, a harmadik babánkat várjuk, de ő még csak egy kis kék "csík" a teszten ... :lol:

Mi is itt lakunk a Bezerédi lakóparkban a Munkácsy M. utcában. Szívesen cserélnék eszmét három gyerekes anyukákkal, kezdő terhesekkel vagy bárkivel, akinek én is adhatok tanácsot....vagy csak beszélgetőtársat keres.

Edina
 


Mazsolita,szia ,én örülök,én is azért vagyok itt,hogy beszélőtársakat találjak.mekkorák a gyerekeid?és mi a nevük?először mi is 3 gyereket akartunk,de amikor véletlen 4szer is terhes lettem,akkor ikrek jöttek,és mikor az ikrek is sulisok lettek ,újra babázni vágytam,így 6an vannak.egyébként a coca-cola gyártól 5 percre lakunk.

 
 


Sziasztok!

Két hete nyitottunk egy bababoltot, ahol mindent megtaláltok, amire csak szüksége van a babának!Olcsóbban, mint máshol, hisz mi direkt a forgalmazótól vesszük.A székhely Nagykőrösön van, de postázunk is.

Nézzetek be hozzánk, nem bánjátok meg!

http://atibababoltpelenkadiskont.hupont.hu

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szia Mó!

Huh 6 gyerek! Az nem semmi. Akkor neked rengeteg energiád van... azt hiszem az energia sokszor a pozitív életszemléletből fakad, és nekem ebből nem sok van :( Igyekszem azért :)

Iskola ügyben tudsz nekem javasolni valamit? Itt harasztin milyenek az iskolák? Főleg az angol tagozat érdekelne... jelenleg megcélozzuk a Grassalkovich-ot, meglátjuk....

Ti hova jártok?

Mazsolita
 


Azt hallottam,hogy jó a Grassalkovich,én is szeretném ,hogy oda járjanak,de már nekem elsőtől Alsónémedibe járnak és van 2 középiskolásom ,az egyik a 7. a másik a 9.kerületbe jár.Az általánosba meg a 7-es fiam és az ikrek 5-esek,ők már nem akarnak átíratkozni másik suliba,mert megszokták,de jó is ez a suli.Majd a kis Alexomat lehet,hogy a Grassalkovich-ba íratom,de az még odébb van még3év,mert még csak 3és fél éves.Neked mekkorák a gyerekek?

 
 


szia,ez jó hír !!!!!

 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!!!Rég jártam az oldalon de úgy látom a többiek se nagyon akitivak!!!!???Lenditsük fel egy kicsit!!!
Sziasztok

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
 
 


szia, én is rég néztem ide. :)

 
 


Sziasztok!

Ha minden igaz, tavasszal költözöm Harasztiba. Áprilisban lesz 2 éves a lányom. Tudna vki mondani vmi bíztatót a bölcsivel kapcsolatban? Az állandóm még nem Dunaharaszti, így a beiratkozás sem történt meg. Van esély a szeptemberi kezdésre szerintetek?

Köszönöm, ha válaszol valaki!
Judit

KépKép
 
 


Szia most nem tudom,hogy van,de tavaly előtt úgy volt,hogy márciusba írattam és szeptemberre volt kezdés.szerintem most se javult,fél évet biztos kell várni. 8)

 
 


Szia! Köszönöm a választ! Ezek szerint nincs nagy túljelentkezés? Játszóház nincs véletlen a bölcsiben?

KépKép
 
 


hát túljelentkezés volt,azért kellett fél évvel előbb íratni.játszóház akkor nem volt,most nem tudom,hogy van e. mikor mész beíratni?ha szeptembertől szertnéd vinni a kicsit,akkor szerintem már most beírathatod.

 
 


Sziasztok, szia Mó73!

Most pénteken fogom Vivit beiratni a bölcsibe, aztán majd meglátjuk, hogy felveszik-e.
Milyenek a gondozónők? Vivi nagyon anyás, egyfolytában lógna rajtam, remélem megértőek. Magánbölcsikről van infód? Mennyit kell ott fizetni havonta?

KépKép
 
 


szia, rendesek, azt nem tudom,hogy van e magán bölcsi,azt tudom,hogy családi napközi az van. De amúgy a magán bölcsi,van 60000-ért,meg 80000körül.Nekünk jó volt az állami is. :) Ha nagyon anyás a kicsid,akkor nem könnyű,de szeptemberig még van idő,meg hát aranyosak a gondozó nők,szóval nem kell megijedni. :)

 
 


Sziasztok!

Most találtam csak erre a topicra. Ha lehetséges szeretnék csatlakozni, bár látom már régen írtak ide.
7 hónapos kislányommal vagyok itthon, és nagyon szeretnék megismerkedni hasonló korú babás anyukákkal.
Jó lenne beszélgetni, ismerkedni.
Kérlek írjatok.

Üdv.
Brigi
tbrigg
Dunaharaszti
 
 


szia Brigi!
Ha még néha feljössz beszélgethetünk... én is Harasztin lakom van egy 7 hónapos kisfiam.. a te kislányod most már akkor 1 éves lehet..:)
várom válaszod...:)

KépKép

Lilypie - Personal picture  Lilypie Terhesség tickers

csilli83
Dunaharaszti
 
 


Sziasztok!

Nem is olyan rég költöztünk Dunaharasztiba és sajnos nincs túl sok ismerősöm, pláne kisgyerkőcös ismerősök. Van egy 2 és fél éves kisfiam, akinek nagyon kéne egy kis társaság. Játszótéren voltunk már jópárszor, de az ő korosztálya valahogy mindig elkerült minket. Bármilyen tanács jól jönne merre keresgéljünk. Ezer köszi előre is
blankusz
Dunaharaszti
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: