Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csatlakoznék én is... :)
Mi márciusban költöztünk a XIII.ker-ből Harasztiba, és április közepén szültem az első babánkat. Pont holnap lesz Manókánk 1 hónapos. :) Mondanom se kell, ég és föld a két hely....
A dokinénink Gellért Zsuzsanna, a ház előző tulaja ajánlotta, és meg is vagyunk elégedve vele.

Ami kérdésem lenne, nem tudjátok, még mindig beteg a védőnő, aki párban dolgozik vele? Őt is Zsuzsinak hívják, de nem ismerem még. Nálunk eddig csak 1x volt kinn védőnő (Kidlingerné Terike helyettesítette), de egy ilyen pici babát nem kellene rendszeresen látogatni szerintetek? Nem merek elmenni itthonról, hátha jön...

Köszi előre is a válaszokat!
Sziasztok! Huso
 
 


szia huso,

de jó, hogy érkezett újabb hozzászólás az én bemutatkozó üzenetem óta :D :D :D :D remélem, hogy lassan el kezd éledezni a topic!

sajnos arra kérdésedre h beteg-e még a védőnő, nem tudom a választ. nekünk a kulcsár kati a védőnőnk, de ő is annyira elfoglalt- egyszerre két körzetet visz és nagyon sok az újszülött baba- hogy hozzánk is fél év után jutott el.
jogosan hiányolod a látogatást, mert egy újszülöttet 1-2 hetente szoktak látogatni. nekünk korábban a kindlingerné volt a védőnénink, csak harasztin belül is költöztünk, igy kaptuk meg a katit. a terike rendszeresen jött hozzánk, és előtte mindig telefonon egyeztettünk. szerintem kérd el a védőnő szolgálaton a zsuzsi védőnő telefonszámát, de lehet h az interneten is megtalálod, és egyeztessetek időpontot. ebben a szép időben otthon ülni és rá várni.... :roll: tessék csak kimenni ebben a jóidőben és feltöltődni ezzel a csoádlatos napsütéssel :)

pontosan honnan jöttetek a 13 kerületből? mi a vág utcában laktunk egy évet, addig amig csak ketten voltunk nagyon szerettük, aztán mi is egyből visszavágytunk harasztira.

ha bármi kérdésed van, csak nyugodtan kérdezzél!
most rohanok ki a konyhába egy kis paprikáskrumplit főzni a bélpoklosoknak.

niki
 
 


Sziasztok!
De jó hogy nem én vagyok az egyetlen új csatlakozó :)
Én is a Haraszti honlapon láttam hogy van ez a fórum.
Az mi védőnönket Juditnak hívják.Sajna a többi védőnöt nem ismerem.

Bebe
 
 

 
 

Tudtok valamit a bölcsibe való beíratkozás menetéről?Sajnos úgy alakult hogy el kellett mennem dolgozni,de a bölcsibe nem akarták felvenni a fiam helyhiány miatt.De az adatait felvették.Ez volt tavaly augusztusban.Szerintetek kell érdeklődni hogy felveszik-e szeptembertől.

Bebe
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, tegnap kijött hozzánk a védőnő! :) Csak mondanom kellett... Amúgy nagyon aranyos, most már legalább tudom, kihez fordulhatok, ha van vmi.

Niki, mi a Lehel u-ról jöttünk, a Nyírővel szemben levő Central Park nevezetű csodából.... :) Na jó, nem volt ennyire szörnyű :) , kettőnknek pont megfelelt, de nem szerettem volna, ha a manónk ott nő fel... A Vág utca azért kicsit nyugisabb.

Tegnap említette a védőnő, hogy lehet oltást kérni rotavírus ellen. Tudtok erről vmit? Mondta, hogy nem olcsó, de ha fontos, legfeljebb még eszünk egy darabig a kerti bútoron... :D Még nem volt időm utánézni, bár van még idő, a 2 hónapos oltással kaphatják, nem?

Sziasztok! Huso
 
 


Sziasztok!

Először is üdvözlöm azokat,akik azóta csatlakoztak mióta nem voltam.

Végre sikerült a költözés.Jól érzem itt magam,tetszik a környék,csak még kicsit új itt minden.A gyerekek elég hamar megszokták,talán az első héten volt idegen nekik.Ők még könnyen alkalmazkodnak az új dolgokhoz.

Sziszi!
Mi van veletek?Te is rég írtál.Minden rendben?
Hétfőn megyünk beíratkozni az oviba,bár nem sok remény van,hogy fel is vegyék.Pedig olyan jó lenne,pont itt van szemben az ovi.Ide még a kicsikkel is át tudnék sétálni Pannáért.Majd meglátjuk mi lesz.

Üdv:
Csilla

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Csilla: dejó! Majd írj és összehozunk egy találkozót.

Üdv az újanak, örülök, hogy írtatok!

Bebe: legyél rámenős és határozott, menj utánna a dolognak, ha mástnem telefonon, de érdeklődj, mert maguktól....

Huso:
Ezt olvassátok el!
http://www.babaszoba.hu/topics/articles?aid=701

Véleményem!
Vannak fontosabb védőoltások.Ezt csak akkor érdemes, ha van nagyobb testvér aki közösségből hazahozhatja. Ráadásul nem véd csak 3 évig. 2 oltásból áll különben és a gyerek 6 hónapos koráig érdemes ha rászánod magad. Ugyaniyg ha már átesett a fertőzésen az is 3 évre teszi védetté.

Szerintem, ha arányban lenne a rota veszélyessége meg az oltás eredményessége, akkor biztos felvennék a kötelezők közé. De úgyis baromira megterhelik a babák immunrendszerét pár hósan a kötelezőkkel, ha nem muszáj, nem kéne pluszban is terhelni egy bizonytalannal. Egy pár hós baba igen kis eséllyel találkozik a rotavírussal, akkor szoktak átesni rajta, amikor közösségbe kerülnek.
Két oltásból áll és a baba 6 hónapos koráig lehet beadni, de úgy, hogy a két oltás között 1 hónapnak kell eltelnie. Vagyis az első oltás akkor ugye max. 5 hónapos korig adható.2x 17.000 ft az oltás ára

Remélem segítettem....

Niki: Ákos hány éves..gondolom elírtad a 27-et :wink:

Gratulálok mindenkinek a kiscsaládjához, ha, így beindul a topik szervezhetünk talikat is, így személyesen is megismerhetjük egymást.

Jó éjt!

Sziszike.

Kép


Sziasztok!
én is haraszti anyuka vagyok, immáron 2 éve. nem nagyon ismerünk senkit, mi is úgy költöztünk, hogy nem volt itt senkink. Gyerekek oviba, bölcsibe járnak, kérdezzetek, ha infóra van szükségetek.

üdv: Kati
 
 


Sziasztok!

Én is csak csatlakozni tudok a előttem szólókhoz, én is Dunharaszti honlapjáról "keveredtem" ide.

Mi 5 éve élünk itt, a 2. fiunk születése előtt egy hónappal költöztünk Harasztira a XX. kerületből.
3 fiunk van. Zalán 6, Botond 5 éves, Bendegúz 10 hónapos. Csak tavaly szeptembertől jár a 2 nagyobbik fiú helyi óvodába (Hétszínvirág), előtte Erzsébetre hordtuk őket. Igaz, ez az állapot sem fog sokáig tartani, mert Zalán idén kezdi a sulit, konkrétabban a Hunyadi padjaiba fog befészkelődni.
A mi dokinénink is Gellért Zsuzsanna, a védőnénink Fritz Teréz. Én személy szerint mindkettőt nagyon kedvelem, elégedett vagyok velük.

Ezekkel a témákkal kapcsolatban tudok egy-két infoval szolgálni, ha bárkinek kérdése lenne...

Tsniki:
Úgy látom, hogy a ti Szabitok és a mi Bendőnk nagyjából egyidős. Nálunk július 16-án lesz az első nagy torába tenyerelés. Nálatok? Remélem addigra lesz mivel harapdálnia, mert egyenlőre egy árva foga sincs. A két nagynak is csak 6 foga volt 1 évesen, de most már azért egy kicsit kezdek aggódni...

Egyenlőre ennyi, még nem olvastam bele jobban a hozzászólásokba, csak Szabi 10 hónapossága tűnt ki hirtelen. :D

Minden erőmmel azon leszek, hogy fellendüljön ez a topik. :wink:

További szép Napot!
Veron
 
 


Sziasztok!

Ki merre jár?Nagy itt a csend :(

Nálunk pénteken volt a lányok szülinapja.Nagyon tetszett nekik,főleg a tortába tenyerelés :D

Sziszi!
Én is örülnék egy személyes találkozásnak.Nektek hol és mikor lenne jó?

Üdv
Csilla

Kép
Kép
 


Sziasztok!
Felhívtam a bölcsit.Azt mondták jövö7 elején kipostázzák hogy felvették-e?
Ti beoltattátok kullancs elleni oltással a gyerekeket?Én be akartam,ki is váltottam az oltoanyagot.Aztán valakitől hallottam hogy van aki lebénult ettől az oltástól.
El is olvastam a tájékoztatót és rajta van hogy TILOS beoltani ha volt bármiféle súlyosabb reakciója volt tojásra vagy csirkehúsra.Milán sajnos tojás miatt volt már kórházban :( Igaz nem értem erre miért nem figyelmeztetett az orvos mikor felírta nekem,hiszen tudta hogy kórházban voltunk.
Ugyhogy most bajban vagyok.Félek hogy kullancs csípi meg,de attól is hogy baja lesz az oltástól.

Bebe
 
 


Sziasztok!

Várhatóan júliusban költözünk a párommal Harasztiba, október elejére várjuk az első babánkat. Tudtok tanácsolni valamit, hogy hova érdemes menni szülni és kihez?
 
 


Szeretnék veletek pár képt megosztani!

Kép

Kép

Kép

Kép


Sziasztok!

Így visszanézve jó régen jártam itt...

Sziszike: Köszi a választ, utánanéztem én is a dolognak, teljesen igazad van, nem ez a legfontosabb oltás, ha kérünk vmit pluszban, inkább az agyhártyagyulladás ellenit. 18-án megyünk a 2 hónapos oltásra, majd megkérdezem a doktornőt, mikor lenne esedékes.

Szerintetek egy 8 hetes babát el lehet kényeztetni? Csak mert Máté eddig nagyon hasfájós volt, sokat volt emiatt kézben. Mostanra úgy tűnik elmúlt a hasfájás, mégis mindig kisírja magát az ágyból. Kezdek gyanakodni... :D
Olyan aranyos, nem bírom otthagyni sírni. Felveszem, és még tovább hüppög a kezemben, hogy tudjam, milyen rossz is az ágyban.

Nem tudjátok, hogy hol lehet itt Harasztiban valamit tornázni?

Szép napot mindenkinek!
Sziasztok! Huso
 
 


Sziasztok!

"CSeppet" mérges vagyok.Most kaptam az értesítést a bölcsitől hogy Milánt nem veszik fel!!Tavaly augusztus óta várólistán van.
Ugylátszik hogy már a születése elött fel kell íratni a várólistára hátha akkor felveszik.

Huso:itt lehet tornázni http://www.mannheimsquash.fw.hu/

Bebe
 
 


Sziasztok!

Nagy a túljelentkezés, énis hallottam....

Jövőre el kellene mennem dolgozni, de még szeretnék velük maradni- inkább keresek vkit, akinek a picurjára vigyázhatok, mert Anna ovit kezd, Zsolti meg iskolát, így Bence marad csak velem szeptembertől.

Sztem, amúgy nem lehet elkényeztetni egy 8hetest, de ez persze egyén függő.

Én Miklósra járok át úszni és tornázni az oázisba.

Sziszike.

Kép


Sziasztok!

Köszi a torna tippeket, egyenlőre marad a helyi klub, örülök, hogy a férjem bevállalja Manót egy-egy órára. :)

Nem gondoltam volna, hogy ilyen gáz a bölcsi helyzet, pedig én is számoltam vele. Akkor érdemes lenne így 2 hónaposan várólistára iratkozni? Még viccnek is rossz....

Husi
 
 


Sziasztok!

Szeretnétek babátoknak egy igazán nélkülözhetelen kelléket?
Egy olyan takarót amit nem rúg le a sétánál, az autósülésben vagy alváskor?

Ami jó ha kéznél van vendégségben. Használható takarónak, hempergőzőnek vagy ágytakarónak.

Sőt! Te állíthatod össze, hogy milyen színű legyen milyen minta legyen rajt és még a babád neve is szerepel rajta?

Mi készítjük ezeket a névre szóló takarókat. Ölelni valóan puha, polár anyagból szimplán, duplán és egy különleges polár - pamut kétoldalú kombinációban.

Gyertek a www.gportal.hu/babatakaro oldalra és rendeljetek most 10% kedvezménnyel.

Üdvözlettel:Rempi
 
 


Sziasztok!

Hol van mindenki???

Csilla, örültem, hogy találkozhattunk, nagyon aranyosak a lányok, emlegette vmelyik nap Anna őket.:)

Mi jól vagyunk, de 3gyereket lefoglalni, nem kis szám.:)
Mindennap más programot találok ki...mostis mennem kell, később még benézek.

Szép hetet.

Kép


Sziasztok!
ha van kedvetek, időtök, szavazzatok Bencére.:)
Bár már most van, akinek 100 szavazata van, ami furi..

http://www.babavilag.com/pictures.php?g ... &pic=17956

köszi.

Kép


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni hozzátok. Hasonló cipőben járok, mint közületek is többen.
2,5 éve költöztem Dh-ra a páromhoz. Kislányunk, Adrienn 3 hónapos. Én sem ismerek szinte senkit itt a "városban". Ráadásul elég pocsék helyen is lakunk. Lakik valamelyikötök a MÁV alsó megálló közelében?
Na, elkezdem olvasni az eddigi társalgást...

Üdv: Szilvi
 


Szia Szilvi!
én is MÁV alsónál lakom. :)

Bebe
 
 


Szia Bebe!

Én a Kaszala Károly utcában. Hát Te?
Ha egyszer végre szebb idő lesz, elmehetnénk együtt gyereket sétáltatni...

SZ.
 


Vagy ilyen idős gyereket már nem kell sétáltatni? Én még csak a csecsemőknél vagyok képben.
 


Heló mindenki!

Szeretnék kérdezni ha lehet mi kb 2 hónap múlva fogunk Dunaharasztira költözni és érdeklődnék hogy ott van e valami jó nőgyógyász a közelben mert most vagyok 6 hetes terhes és dokit kéne választanom.
Mag azt is megköszönném ha tudnátok írni valamit hogy hol érdemes szülni mert mégcsak első baba lesz és totál tapasztalatlan vagyok
 


Hát, én csak arra tudok válaszolni, hogy hova ne menj. Legalábbis nekem nem jött be a Magyar doki, és a SOTE 1. sem. Dehát, lehet, hogy másnak más tapasztalata van velük kapcsolatban. Azért én maradok nála, mert itt tényleg nincs más választási lehetőség. Mármint, ha helyben akarod intézni az efféle dolgokat.
SZ.
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy bezavargok ide, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy babákkal, gyermekekkel, szüléssel, szülőséggel kapcsolatos portált.

A portál elérhetősége: http://portal.lilimode.hu

Találtok is sok érdekes dolgot, például cikkeket, (cégek tömény mennyiségű hirdetéseitől mentes) apróhirdetési rendszert, fórumot, szakértőket, recepteket, meséket és verseket, ajánlókat.

Ezen kívül egy különleges dolgot is találtok: egy ingyenesen letölthető havi magazint, amely teljesen reklámmentes.

Minden hónapban nyereményjátékot is indítunk, ami például most az iskolakezdéssel kapcsolatos, így akinek iskolába menő, vagy iskolás korú gyermeke van, azt biztos érdekelni fogja!

Azok, akik szeptember 15-ig regisztrálnak sorsoláson is részt vesznek, ahol értékes nyereményeket sorsolunk ki.

Kérlek nézzétek meg a portált, és ha tetszik, regisztráljatok!

Köszi,

hanee
 
 


Sziasztok végre talaltam egy harasztis dumcsihelyet!Mi lassan 1 éve költöztünk a Bezerédi lakóparkba a 18-kerből!Hát mit ne mondja három gyerekkel az élet sokkal könyebb kertes házban mint társasházban!!!Én ráadásul törzsgyökeres vidéki lány vagyok hiszen 19 évig Bugyin laktam!Kis családommal szeretünk itt lakni habár kicsit csalódott vagyok (mindig azt gondoltam hogy a "pesti" emberek zárkózottak és nem valami barátkozóak ennek ellenére mikor ott laktam hipp-hopp körül vettem magam barátnőkkel.Itt viszont most azt tapasztalom hogy kicsit távolságtartóak az emberek)de remélem csak én láto ezt igy és azt is hogy a helyzet változni fog, merthát amig apa dolgozi és az ember egyedül van három lurkóval ,azért bizony néha jólesik a társaság!A mi doktornénink is a Gellért Zsusza és én is csak jókat tudok mondani róla!Örülök hogy csatlakozhatok.
Üdv:Nóra

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
 
 


Szia Nóra!

Örülök, hogy teis írtál.
Nálunkis 3gyerkőc van, neked milyen idősek?

Nekem Zsolti 7éves, most kezdi az iskolát, Anna 3éves most kezdi az ovit, Bence pedig 1,5éves.
Csak félnaposok, így d.e. vannak csak ott, napi 12órát van párom távol, így a velük kapcsolatos dolgok nagyja rám marad...igyekszem megbírkózni, majd a feladattal.:) , de biztosan menni fog!

Mi 1éve költöztünk ide, Taksonyba egész pontosan....

Az itteni dokinő:( Homeopátiáról még sosem hallott, mindenre antibiotikum...:( így komolyan fontolgatom, hogy énis átmegyek a Haraszti dokinőhöz.:) Annyi jót hallani róla.

Mi a 14.kerületben laktunk előtte, s miis vidéken nőttünk fel...nem hiszem, hogy csak a hely számít, régebben talán miis könnybben ismerkedtün, most már énis gyerekesek ismeretségét keresem, velük több a közös téma is.:)

Szép napot!

Kép


Szia Sziszike és többiek!
A mi gyerkőceink:Vivien 5éves most kezdi az ovit persze csak délig+ebéd, Attila októberben lesz 4 éves de sajna őt nem vették fel az oviba ,és Fruzsina 1 éves lesz szeptemberben.Nem is értem hogy neked Annát hogyhogy felvették az oviba,mázlid van!!!!Én nem tudom hogy hogyan fogom elmagyarázni attinak hogy ő nem maradhat ott az oviban!!Mondjuk röhely hogy még délig sem tudják felvenni (na de nem dühöngök már ezen habár mikor megtudtam.....)A dokinő tényleg szupi(Gellért)én nagyonbirom!!!A 18-kerületben mi egy homeopata gyerekorvoshoz jártunk de az ugyan nem adott soha semmilyen homeopátiás készitményt(még a fogzásos időszakban is úgy kelett kikönyörögnöm belőle hogy ajánljon valamit),de a Gellért doktornő nem ad mindenre antibiotikumot csak ha muszály ,(amugy azt mondta hogy nem szereti)!!!Persze én is főként gyerekesekkel barátkozom(akinek nincs gyereke néha nagyon nehezen viseli a gyerekes család "nyűgjeit")remélem előbb -utóbb csak összebarátkozom valakivel!!!!Nem lehet könnyű 3 gywrkőccel ilyen sokat egyedül lenni(elég szomorú hogy aki szeretne nagycsaládot ,annak ennyit kell távol lenni a családtól hogy el tudja tartani őket!!!!)bár én azt gondolom hogy aki bevállal 3 lurkót az mindennel meg tud birkózni úgyhogy neked is tuti menni fog ,kitartás!!!!!!!Köszi hogy irtal ,majd várom most is az emilt, habár mi most megyünk nyaralni!!Sziasztok

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
 
 


Sziasztok!

Korábban már kaptam segítséget Tőletek gyerekorvos választáshoz, most háziorvost keresek...:)

Tudtok ajánlani valakit? Nézegettem a haraszti honlapot és elég nagy a választék, úgyhogy kissé bajban vagyok.

Kérlek segítsetek!

Lilla

 
 


Sziasztok!

Nóra! Én szívesen elsétálok egyszer a Bezerédybe, ha van kedved találkozni, és dumcsizni. Bár nekem csak egy kislányom van, és az is csak 4 hónapos múlt.
Lilla! A férjem a Soproni Évához jár évek óta, és ő nagyon meg van vele elégedve. Ezért én is hozzá jelentkeztem, bár még szerencsére nem kellett meglátogatnom. Amúgy amennyit találkoztam vele, rendes és bármikor fel lehet hívni, ha van valami, és fogad a magánrendelőjében (2500 HUF). Nekem egy gondom van vele, hogy ő is szereti az antibiotikumokat. Azért, ha nekem is majd fel akar írni, megbeszélem vele, hogy nem lehetne-e megkerülni. Vagy legfeljebb majd nem veszem be, ha úgy érzem, hogy nincs rá szükségem.

Üdv:
Szilvi
 


Sziasztok!!!Sziszuk köszi az ajánlatot élni fogok vele csak ezt a hetet éljük túl az ovis macera miatt!!!De a jövő hét már ok!!!
Lilla én is a Soproni Évához járok ill. most jelentkeztem át én is és egybő úgy inditott hogy teljes vérkép!!!!Teljesen meglepődtem hogy még létezik ilyen alapos dokinő,nemcsak elkéri a tajszámom és kilök az ajtón!!!Szóval nekem nagyon szimpi volt és csak ajánlani tudom!!Úgy látom Sziszike1000 is eltűnt biztos őt is megviselte a suli és ovi kezdés!!!???

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm a segítségeteket! Kicsit már röstellem magam, hogy mindig csak tanácsot kérek....de rajtatok kívül nem nagyon tudok fordulni senkihez...

Mi egyébként a Bezerédiben lakunk, ha valaki itt van a közelben, szívesen összefutnék vele, mert szinte mindig egyedül sétáltatom Hannámat.

Szeretném kikérni a lányos anyukák véleményét fülbelövés témában. Tudtok megbízható fülbelövőt itt a környéken? Egyátalán melyik a jobb: belőni, vagy szúrni? Hanna 6 hónapos és a keresztelőjére szeretném ha már fülbevalós kiscsaj lenne. :)
Persze félek is, hogy elrontják neki, vagy begyullad, a fájdalomról nem is beszélve...Férjem szerint kegyetlenség kitenni ilyesminek a gyereket...:)
Ti mit mondtok?

Üdv.

Lilla

 
 


Sziasztok!

Suli, ovi kezdés nagyon nehéz, ezen felül még Bence is beteg lett, Zsolti meg ma reggel 2*hányt, annyira igyekszem, remélem minden rendben lesz.
Dokinőnk persze nincs ilyenkor, megyek át Harasztira.

Azt hiszem délután van csak Gellencsér Zsuzsa dokinő, pedig, úgy megismertem volna, átszeretnék menni másikhoz, nem vagyok elégedett a mienkkel.

Másik: szívessen vigyáznék gyerkőcökre, ha tudtok vkit szóljatok.
Anna ovit kezd, Zsolti iskolát, így lenne időm Bence mellett.

Most rohanok, mert várnak a kicsiim.

Puszi : Sziszike.

U.I.: Lilla: sztem szúrjátok!!! Nem roncsolódik annyi szövet, mi szúrattuk és nemis fájt, nem sírt. Nem volt szövődmény semmi.

U.U.i.: énis szívessen csatlakozom egy sétához, de csak jövőhéttől, mert ez a hét a sűrű, ha jobban vannak és mindenki oviba, suliba jár, már nekemis lesz időm.

Kép


Sziasztok!!4Hát ez az ovi.....anyagi csőd szerdán voltam a piacon,mind a 3 lurkóna új váltás ruha zokni stb....Ki birja ezt!!!???Nade nem panaszkodom!!
Lilla én is a Bezerédibe lakom(Munkácsy M. utca)úgyhoz sétálhatunk!!!!Ja és a fülbelövés nálunk is aktuáli fruzsi 1éves lesz és még nem estünk túl rajta!!!Nekem a nagylánynak lőtték kb 6hónapos volt és nem volt semmi baj vele!!
Sziszike nem irigyellek a betegség+ovi ,isi nem könnyű ha mindez egyszerre jön!!!És te még ezen felül bevállalnál még gyerkőcöt megőrzésre,hát le a kalappal én a három mellé már nem birnám(persze az más hogy még lehet hogy szeretnénk negyedik babát)!!!!
Sziasztok

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
 
 


Sziasztok!

Nálunk is nagyon sok a kiadás...már a vége felé járunk...

Betegség: azt hiszem mindenki jól van most, de azért még homeopátiával kezelgetem őket.

Ovi, iskola...igen, de, így csak Bence marad velem, úgy érzem neki is jó, ha nem egyedül van, ezért gondoltam, hogy vigyáznék vkire.

HIhetetlen energiám van, persze van, hogy én is soknak érzem, amikor minden rám marad, de szerencsére ilyenkor párom a segítségemre siet.:)
MOstis kivett szabit a szoktatásoknál és amikor haza ér, segít velük, így jobban megy minden...

Ma azt találtam ki, hogy d.e. gyöngyöt fűzünk, alig várják, képzeljétek még Bence is tudja a nagyokat, büszke vagyok rájuk.
D.u. sütögetünk, megyek pácolom a husikat..

Kellemes 7végét!

Sziszike.

Kép


Sziasztok!
Egy hetet a szüleimnél voltam vidéken, úgyhogy bocsi, hogy csak most jelentkezem. Most meg itt ez a fránya idő, úgyhogy szerintem ma sem megyek sétálni. Holnap meg holnapután megintcsak nem érek rá, de remélem, hogy csütörtökön el tudok menni sétálni. Jó valakinek a reggel 9 óra a Bezerédyben? Hol tudnánk esetleg összefutni? Vagy máskor?
SZ.
 


Szaiasztok!!
Hát sziszike irigylem az energiáda,bár én sem vagyok egy lassú fazon,de azért most jobban fáradok!!Illetva egyik nap pörgök mint a büdösbogár,szétszedem a házat,másnap meg alig birom kinyitni a szemem!!!Az a helyzet hogy vagy az ágyunk nem jó ,vagy rossz helyen van mert alig alszom élyszaka!!!Ti hisztek ebben a "mérjük be pálcával hogy hol legyen az ágy "dologban?????Mást már nem tudok kitaláalni!!!Van ötletetek??????
Sziszus szerintem nekem jó a csütörtök 9 ,mit szólnál a biobolthoz mint találka hely????Mármint a bolt előtt!!Szerda estig még pontositunk ha jó neked!!
Ja sziszike mi is szoktunk művészkedni nálunk most az üvegfestés megy nagyon,de az új őrület a puffadós festék amit textilre ,üvere stb...lehet ráfesteni,utána vasalóval átgőzölni és megpuffad!Nagyon aranyos!!
Sziszus akkor várom a választ!
Ja és ugye Lilla is Bezerédis ő is csatlakozhatna a sétához!!!!!Várjuk az ő jelentkezését is!!!
Sziasztok

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
 
 


Sziasztok!!!
Hát igy hogy senki nem válaszolt a séta elmarad!!!!Sajnálom pedig már készültem rá!!!!Hol van mindenki?????????????????????

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
 
 


Sziasztok!
Mindig elfelejtkezem erről az oldalról, még nem szoktam meg, hogy ide is be kell néznem minden nap.
Reggel mindig esik az eső, úgy néz ki, hogy a délutánok jobban megfelelnének időjárás szempontjából.
Remélem jövő héten már tényleg összejön. Nóra! Nem tudom, hogy hol a biobolt. Esetleg a sarkon, ahol volt az élelmiszerbolt, ott jó lenne? Jövő héten végig ráérek (bár kedden csomagot várok, úgyhogy akkor otthon kéne maradnom). Időpontot még egyeztessünk. Vagy legyen hétfőn 9 óra első nekifutásra?
Üdv: Szilvi
 


Nóra!
Megnéztelek iwiwen, remélem nem baj! Aranyosak a srácok, de nem semmi, hogy 25 évesen már 3 gyereked van! :wink:
Rólad nincs kép, de remélem nemsokára úgyis megismerkedünk!
SZ.
 


Sziasztok!!!Hát az idő nem éppen sétára való!!!Nade ami késez az nem múlik!!!Sziszus nem baj hogy megnéztél az iwiwen azért is van (ja de a teljes nevemet honnan tudtad???)Merthogy gondoltam akkor már én is megkukollak,de a profilunkban csak a felhasználó nevünk van kiirva!!!!Magamat nem szeretem reklámozni azért nincs rólam kép de már sokan panaszkodtak ezért,úgyhogy lassan felrakok egyet magamról is!!!!Remélem lesz még jó idő és csak el tudunk menni sétálni!!!Ja és a biobolt a bezerédi üzletházban van ,itt van az Imperia pizzázó is!!!Igy már ismerős????
Na puszi mindenkinek ,sziasztok

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
 
 


Szia Nóra!
Az e-mailcímedből tudom a neved. Nem szeretek ismeretlenül bejelölgetni senkit, de ha gondolod bejelöllek, akkor Te is megnézhetsz. Én amúgy nem a Bezerédyben lakom, hanem a temető másik oldalán, de a piacra el szoktam sétálni, úgyhogy az sem gond, ha kicsit arréb megyek. Szóval a pizzázót sem ismerem, csak szórólapról.
Ezt a pocsék időt, még az udvarra sincs kedvem kimenni! Eső után ráadásul el sem tudok menni sehova, mert nálunk nincs szilárd útburkolat, viszont van sár, meg akkora pocsolya, hogy az utat teljes szélességében elárasztja. Hát, nem tudom, mikor lesz aktuális ez a séta...
Még annyit, hogy inkább szólítsatok Szilvinek. A Sziszust utálom, de én vagyok a hülye, hogy így neveztem el magam. De már tizenéve ezt használom... :lol:
Ébredezik a gyerkőc, megyek megnézem!
Sziasztok!
 


Apropó, milyen a pizza az Imperiában? Onnan még nem rendeltünk...
 


Sziasztok!

Nóra, 25 vagy?:) eddig mindig én voltam a legfiatalabb 3 manóval.
én 27 vagyok.

Mi már próbáltuk, sztem finom a pizzájuk.

Iwiw-en megleslek, majd én is titeket, remélem, nem baj....

Bencét feltettem, ha van időtök szavazzatok rá.

http://www.babavilag.com/pictures.php?g ... 0662#20662

Sziszike.

Kép


Sziasztok!!!!
Igen én 25 éves vagyok,és 3 gyerkőcöm van!!!!!Ha személyesen találkozom valakivel és ez szóbajön, mármint a korom kontra gyerekarány, már meg sem lepődöm hogy úgy néznek rám mint egy marslakóra!!!!De nekem igy a normális és élvezem hogy ilyen korán ennyi gyerekem van!!A pizza fincsi, de mi multkor taksonyból a Paprika nevű helyről rendeltünk pizzát és az nagyon fincsi volt!!!!Ja és ha már megnéztek az iwiwen akkor már tessék bejelölni!!!!!Én is had nézzelek meg titeket!!!!!!Nem tudom hogy milyen cipőt szoktatok venni a gyerkőcnek(Sajna az enyémek nagyon lúdtalpasak sőt már gágognak is)úgyhogy én ha tehetem márkásat veszek nekik, pontosabban mostanában a Superfit nevezetű gyerekcipőt!Eddig a Brendonban vettem,de most a babaszobán találtam egy csajszit aki Németből hozza ezet a márkát(Persze a brendonos ár feléért)Én most vettem Vivinek egy zárt cipőt 6000 ft-ért (Üzletbe kb 10-12ezer)!!!Ha érdekel valakit akkor www.babaszoba.hu,azon belül csevegő-adok-veszek-cipő-és superfitt gyerekcipő (a létrehozó:Csaknoresz)
A séta már nagyon hiányzik dehát az idő ugye nem engedi !!!Már a gyerekek is nyűgösek!!!
Sziasztok

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
 
 


Sziasztok!
Mi eddig csak a Piccoloból rendeltünk pizzát, de már elég unalmas, meg valahogy nem is olyan finom, mint régen. Talán ideje lenne kipróbálni másikat is. A Paprikából ingyen hozzák Dh-ra is? Van valahol neten étlapjuk?
Én már 30 vagyok, és ez az első babám. De eddig valahogy nem éreztem magam érettnek rá, meghát nem is volt meg a megfelelő apajelölt. Én még egyet szeretnék, de a páromat még rá kell hangolni a dolgokra... :lol:
Akkor én most bejelöllek Titeket, OK?
Na sziasztok!
Szilvi
 


Sziasztok!!
Kicsit javul az idő,de csak az eső szempontjából, a hideg sajna marad!!Szilvi taksonyból hoznak harasztira azt hiszem ingyen(Mi 2 pizzáért fizettünt 2200ft-ot).
Sziszike úgy látom megint eltűnt a rengetegben!!!!
Jaj képzeljétek életemben először licitárok a vatera honlapon egy autós gyerekülésre,hát kiváncsi vagyok a végeredményre!!!Szurkoljatok!!
Sziszike megnéztem a kisfiad és szavaztam is rá(nagyon édes pofa!!)
Sziasztok

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
 
 


Helló!

Én is vaterázok, bár eddig még csak 3 dolgot adtam el és 2-őt vettem. Apropó, nem érdekelne Titeket egy akvárium? Van egy 54 és egy 96 literes, amit szeretnék eladni. A halaktól már megszabadultunk.
Hát, a'sszem meleg már nem nagyon lesz idén, de már az is elég lenne, ha kicsit kisütne a nap. Már nem is tudom, mikor sétáltattam utoljára a babómat.
Na, szép napot mindenkinek!

Üdv: SZ.
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: