Új privát üzeneted érkezett!

Szia Sziszike!

A doki: dr. Csákányi Zsuzsanna Jolán, szerdánként van a Heim Pálban délelőtt. Be kell jelentkezni a portán és mehetsz fel, beutaló nem kell. Jó fej doki, tényleg. Épp egy orrmandula műtött gyerek anyukájával beszélgettem tegnap a váróban. Nagyon jókat mondott róla, pl. pont ezt, hogy akiket ő műt, azoknál érdekes módon sosincs bevérzés, burjánzás, stb...

Nekem annó nem volt nagy trauma, két napot voltam a kórházban, semmi extra. Altattak engem is, az mondjuk kegyetlen volt, egy altatófolyadékkal átitatott pelus szerű izét raktak a fejemre, ki voltam kötözve és olyan érzés volt, mintha megfojtanának. De ne izgulj!!! Azóta már tuti nem ilyen állat módon altatnak!!!
A műtét után ettem, ittam, semmit nem éreztem, akkor voltam hat éves.

Miért kell amúgy kivenni Neki???

A kerékbilincset azért kaptam, mert a Delej utca jobb oldalán az úton parkoltak az autók, a bal oldalán pedig félig a "zöld" területen, félig az úttesten. Ott köröztem fél órát, mire végre egy autó elállt és a helyére be tudtam állni. Csak az volt a gáz, hogy mindez az utca jobb oldalán történt, ahol tilos két kerékkel a zöld övezetre lépni, mivel nincs engedélyező tábla. Ezt a bilincs leszedő f..szkalap elmagyarázta. Köszi! Frankó volt a lebilincselt autóban szoptatnom és altatnom. Persze az altatásból nem lett semmi. Nyugtass meg egy gyereket, mikor szikrát szór mindened az idegtől. Fél kilenckor mentem be a kórházba, 12-kor tudtam haza indulni. És a legszörnyűbb az volt, hogy majdnem bepisiltem! De tényleg, nagyon szenvedtem. Nem is tudom hogy értem haza. Ja, mindenesetre 15e forinttal karcsúbban!

Livi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!!!Megújult a gépem ugyhogy visszatértem végre!!!!Hiányzott a topik!!!!!
Hát mi nem tudun kilábalni a betegségből!!!!!Már a ...-om tele van az egésszel!!!!!Már 3 hete szenvedünk hol jobb hol roszabb a helyzet,ma éjszaka pl roszabb volt mindeggyik gyerek úgy köhögött mint a kutya majd meg fulladtak!!!!Tehát ma megint irány gellért doktor néni (Már harmadszor a három hét alatt)!!!!
Jó mi!!!!Hogy van mindenki?????

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
 
 


Szia Livi!

Nem lehetett könnyű napod.:(
15000, ezért? Pofátlanság fájna, nem látta, hogy gyerekkel vagy? Igazán lehetett volna elnézőbb.
Ez volt a nagy bűnöd? Nem, hogy a tilosban parkolókat találnák meg.

Felhívtam a kórházat, azt mondták, akinél voltunk ahoz mehetünk csak vissza..:(
Majd megnézem, hogy hívják, hátha tudod vagy szerencsénk lesz.
Miért? Az ősz, ahogy eljön nyáladzik, orrhangon beszél, néha folyik az orra, de nincs megfázva, ez vmi orrmandula váladék a doki szerint, de ezek miatt még mindig nem vetetném ki, hátha kinövi, észrevettem, hogy észlelési gondok vannak, visszakérdez, mit mondtál?...egyre többet hallom tőle, s ezért döntöttünk a kivétel mellett, ennek nincs nagy szerepe, de, ha gondot okoz... A másik, hogy nagy a torokmandulája is, ha az orra el van dugulva a száján veszi a levegőt, de, ha az is nagy, kimaradhat a légzése...ilyeneket mondtak.

Majd írj, ha van időd.

Sziszike.

Kép

 
 

Anyám! Jó kis indokok a műtétre. A légzéskimaradás engem is meggyőzne! Nekem szimplán orrhangom volt, ezért javasolta a doki, meg hogy nehogy később bajt okozzon. A műtét után kitalálták, hogy tök fölösleges volt, mert absz. rendben volt. Köszi. Ja, az orrhangom azóta csak szebb lett :lol:
Még hogy nem látta, hogy gyerekkel vagyok, ott mindenki azzal van, hiszen a gyerekkórházba érkezők parkolnak ott. Egy anya öt (!!!) gyerekével volt egyedül. Közölték vele, menjen a postára, majd az önkormányzathoz intézkedni. Szerencsére elég nagy pofájú volt, így kijöttek. Na jó kicsit én is segítettem neki, pedig én olyan de olyan visszahúzódó és csendes vagyok :wink: :lol: :wink:

Hellllllóóóó Nóri!
Szegény gyerkőcök! Párásítasz is??? Ez a köhögés brutálisan hangzik. Mit mondott a dokinéni?
Nálunk felváltva betegek. Most megint Olcsi. Nem is ment ma oviba, tök taknyos. Tuti holnapra (ha nem mára) Peti is az lesz. Már rohadtul unom én is! Pedig péntekre rendben kellene lenniük, hiszen be vagyunk táblázva a Prevenarra és a bárányka oltásra.

Livi
Kép
Kép
 
 


Ja!
Kisanyám! Ha már olyan frankó a géped, visszajelölhetnél ám az iwiw-en.

Többiek, mi a rendes nevetek, mert így nehezen találok Rátok!!!???

Livi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Na, mi is megvagyunk! Hétvégén megint otthon voltunk a szüleimnél. Most volt Adri keresztelője. Végre otthon elmúlt a náthája is.
Livi, írd be az iwiw keresőjébe, hogy Zepf. Így rögtön meg fogsz találni! Amúgy most már szerencsére Szabó vagyok.
A héten akkor nem lesz séta, ha mindenhol van beteg gyerkőc? Most még tök szép idő van!
Üdv: SZ.

Kép
 


Sziasztok!!!!!
Mi még mindig betegek vagyunk most már kicsit én is!!!Hurrá égy még nehezebb!!!!!Valamiért nem tudok vissza jelölni az iwiwen nem tom miért kiir egy hibakódot error 484 uzenettel!!!!
Úgyhogy Livi bocsika de köszi hogy bejelöltetek!!!!!!
Remélem a héten már kilábalunk ebből a náthából és utána mehet a séta!!!!!!JA LÁNYOK!!!!!!November 29.-én baba ruha börze(a kismama magazin álltal szervezett)lesz nincs kedvetek kimenni úgy csajosan pasik nélkül (nem szólnak bele legalább hogy az megint minek kell!!) ???????
Na jók legyetek szép napot!!!

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
 
 


Sziasztok!

Én sztem tutti megyek a Kismamás börzére!

Pelusok miatt is:)

Jobbulást a kis betegeknek!

Mi jól vagyunk szerencsére....sétában benne vagyunk, ha vkinek lenne kedve vagy ideje.

Sziszike.

Kép


Sziasztok!

Nekem is viccelődik az iwiw. De ez legyen a legnagyobb baj. Van bőven nagyobb. Sajnos. Mint tegnap írtam, várható volt, hogy Peti is lebetegszik megint. De hogy így???!!!

Tegnap: Az én fél éve minden éjszakát átólcettig átaluszkáló Babám fél óránként keservesen, szószerint felüvöltött. Adtam Nurofent, semmi hatás, félóránként továbbra is felsírós ébredés, majd az éjszaka során a negyedik nyugi-szopi alatt észrevettem, hogy nyomásra újra érzékeny a bal füle, kapott fülcseppet, semmi hatás. Hajnali háromkor elkezdett ömleni az orra. Porszívó. Ordítás folyt.köv., beadtam egy Germicidet, hatása annyi volt, hogy hajnali négytől ötig egy órát végigaludt, majd újra üvöltés.
Férjem persze éjszakás volt, fél hétkor megjött, mondtam viszem a nagylányt oviba, utána Petit a Heim Pálba.
Látván ragyogó csík szemeimet inkább elvitt minket (naná, megértem, nem a Livikének hetente dukáló Heim Pál féle kerékbilincseléseiért gályázik! Hozzáteszem most millió üres parkolóhely volt)
Szerencsére nem jött vissza a fülgyulladás. Semmit nem talált a doki az erős náthán kívül. Most még a fogzása sem indokolhatja ezt a cirkuszt, ami persze még reggel is tartott. Tizenegy után sikerült elaltatnom! Ringatva! Két óra múlva fent volt. Meg áll az eszem és azonnal leesik a fejem az álmosságtól. Mi lesz itt még?

Nóri, Ti most hogy vagytok??? Te is köhögsz?
Majd meglesem, hogy a börze napján hogy dolgozik a Zuram. De jó ötlet!
Most nézem a vonalzódat! Bocsika, hogy így utólag. Nagyon nagyon boldog szülinapot a kis egyévesednek!!!!

Pussz

Livi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok !!!Én is kontrázok ,nálunk fruzsi hörg hurutja még tart sőt ma voltunk dokinál és még roszabb lett mostmár olyan hörg hurutja van hogy asztmás jellegű!!!Kaptunk egy jó kis maszkoz és azon kerestül kell beadni az inhallátoros gyógyszert!!!!Na ha 2 hét után ettől sem lesz jobb,akkor nem tom mit csinálok!!!!!Igazából nekem is az a rossz hogy Fruzsi is végig alussza az éjszakákat de mióta van ez a köhögés hát olyan vagyok kicsit mint egy zombi!!!!!
Remélem lassan mindeki meggyógyul!!!!!Várom a jelentkezőket a börzére eddig sziszike és én!!!!Még valaki ?????Livi és Szilvi????
Na jó éjt puszi

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
 
 


Jaj Te szegény Nóri!
Nem lehet semmi! De ugye nem asztmás a Pici??? Hagyja magát, hogy rápakold a maszkot?
Most hogy vagytok??? Vivike ment oviba?

A börzére reagáltam, de még mindig nem tudom. Olyan messze van még, addig valamit kitalálok.
Egyébként meg már összevateráztam, meg teszveszeltem egy csomó ruhát, már azt sem tudom mit, csak lassacskán elfogy a számlámról a lóvé. Eléggé rá lehet kattani erre a licitálgatásra, tök izgi, tegnap versenyeztem egy csajjal (egyforintos alapon) egy pompom dvd-ért. ÉN nyertem! 425,- lett a vége. Lehet a tescoban 199 ért megkapnám.... :roll:

Nálunk kicsit jobb volt az éjszaka, csak kétszer ébredt Peti. Ömlik még mindig az orra, de legalább jókedvű. Olcsika reggel már köhögött is, viszont a náthája minimális. Elment oviba, kiváncsi vagyok hogy lesz délután.

Sziszike! Mi újság az orrmandula ügyben?

Sziszus! Ti hol laktok??? A séta lehet hogy nálam működni fog valamikor. Attól függ Peti hogy lesz. Ma már kimerészkedek vele egy rövid időre, hiszen ez a napocska csak gyógyíhat, kétlem, hogy ártana. Gyönyörű az idő!!!! Ez a kedvencem, én ilyenkor élek!

Derűs, köhögés és takonymentes szép napot mindenkinek! Pussz!

Livi
Kép
Kép
 
 


Halihó!!!
Már aludtunk éjaszaka úgyhogy bevállt az inhallátor!!Mondjuk nem mintha fitebb lennék!Még nem tudok róla hogy Fruzsi asztmás lenne,szak most a hörg hurut váltoota ki(legalábbis remélem)!!!
Vivi és Atti birják a strapát ők jól vannak !Már ideje lenne ha a porszivót nem csak orr szivásra használni,hanem porszivózásra is!!
Úszik a lakás komolyan mondom soha nem fogok a takaritás végére jutni!!!!!Mindig rohanni kell valahova és igy nem haladok semmivel,mindig félbe hagyom a munkát és mire haza érünk kezdhetem előről!!!Uncsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jaj sikerult vissza jelölgetnem az iwiwien!!!
Hát sziszike nem irigyellek titeket a műtét miatt én nem vagyok egy "para anyuka"de azért ettől félnék!!Kitartás nektek és persze jobbulást!!!!
Livi nektek is jobbulást már nekem is az orr szivó és a sterimar a legjobb barátom!!
Pusz szép napot

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
 
 


Nóri! Nekem már átment barátból ellenségbe! Mármint a porszívó, meg a sterimar.

Livi
Kép
Kép
 
 


Halika!Hát a mai nap megint fárasztó volt ,a változatosság kedvéért megint meglátogattuk Gellért doktor nénit most éppen Attila a beteg élyszaka úgy köhögött majd meg fulladt persze még Fruzsi sem működik tökéletesen de már alakul!!!!!Szóval Attinak is ugyan az mint Fruzsinak úgyhogy inhallálás +orr szivás+köptető!!!!!Jó a buli!!!!De úgy látom mindenki el van havazva mert nem nagyon irogattatok ma a topikba!!!Remélem azért mindenki jól van!!????????????????????????????????????????????
Én már megkértem anyukámat hogy szombaton kicsit válallja el a 3 lurkót pár órára mert soha nem takarito ki!!!Ja és vasárnap Attila szülinapját tartjuk nálunk úgyhogy főzés ezerrel!!!!Minden ami szem -szjnak ingere csülkös-velős pacal(aki nem birja attól bocsika)Rántott pipihusi, hús leves na és persze torta!!!!És akkor még nem beszéltem az ajándékról ami után még rohangálhatunk!!!
Lego mentő helikopter persze az "olcsóbbik" fajta!!!!
Jók legyetek

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
 
 


Sziasztok!
Hát, nem irigyellek Titeket, hogy mindenki beteg! Én már egy sima nátha miatt is ki voltam bukva, hátmég ha valami komolyabb betegsége lesz egyszer...
Livi, mi a temető másik felén lakunk, a MÁV alsó állomásnál. Én a napokban csak itt a környéken sétálgattam, mert lusta voltam messzebbre menni. Ma meg eddig elég pocsék idő van, de délután szeretnék elmenni egy DM-es fotókuponért, amit teszveszen nyertem. Csak ide 2 utcával arrébb.
Szerintem én nem megyek börzére, mert nekem mindenem megvan. Most vettem otthon egy L. Rossi etetőszéket 7000 ft-ért. Állítólag a gyerek nem volt hajlandó beleülni, úgyhogy szinte új.
Más egyenlőre nem is kell nekem.
SZ.

Kép
 


Heli Csajok!

Kivagyok.
Már baromira unom ezt a betegség hullámot. Együttérzek Veled Nóri!

[color=red]Boldog szülinapot a nagyfiadnak!!![/color]

Jó bulizást holnapra! A pacal nem hozott lázba, remélem nem felénk fogja fújni a szél az "illatát"! :lol:

A helyzet nálunk változatlan, ugyanúgy taknyosak, köhögnek. Mellesleg úgy fáj a hátam, hogy alig birok ülni, állni.

Egy hete egyfolytában, kb. óránként ugrál a jobb szemhéjam. Nem tudjátok mi a sz..r lehet ez??? Annyira idegesít már!

Na pusza, megyek orrocskákat szívni.... Jó móka :cry:

Livi
Kép
Kép
 
 


Haliho!!!
Hát Livikém a szem ugrálás én ugy tom a kimerültség eggyik jele!!!Azért nézesd meg!!!!
Hát én nem tudom mi van most de mi egyszerűen nem jövünk ki ebből a náthából!Az igaz hogy annyival javult a helyzet hogy éjszaka már alszunk ,de a takony és a köhögés még nálunk is intenziven tart!!!
kicsit néha már az is megfordul a fejemben hogy a doktornénink elég jó gyógyszert ad-e!!!!!Habár annyira aranyosnak,és hozzáértőnek tűnik hogy kétlem!!!!Na hát ez van!!
A buli jó volt csak baromira elfáradtam!!!Remélem a 4 napos ünnep csak a pihenésről fog szólni és másnak is ezt kivánom(hiszaen a gyerkőcök is akkor boldogok és kiegyensúlyozottak ,ha anyu is az)
Na puszi

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
 
 


Császtok!

Örülök, hogy jó volt a buli Nóri!
Ne aggódj! Nem a gyógszer a hibás, a legtöbb gyerkőcnél ez most a program.
Kissé engem is kiborít, hogy ez már a negyedik hét, amióta elkezdtük ezt a nyavalyát!
Tegnap estére Peti be is lázasodott amellett, hogy ömlik az orra és néha-néha köhög. Olcsinak egyik nap semmi, másik nap szintén tiszta takony és mélyről köhög.
Ma már elvittem az oviba, hiszen közérzetre tök jól van. Remélem nem szed össze újabb adagot.
Peti viszont komolyan aggaszt! Ma nem aludt összesen egy órát, ilyenkor már a második 3 órás tentikéjét szokta nyomni. Egyfolytában sír, tök zaklatott. Mondjuk köhögni nem köhög. Na meg a tegnapi láza nem tudom mi a fene volt. Remélem csak a foga jön (6.). Most néztem, ma 6-ig van a dokinéni, ha így folytatja, lehet, hogy elviszem estefelé.

Amúgy Te jobban vagy Nóri??? Írtad, hogy Te is elkaptad!
Ja, a pacal illatát nem hozta ide a szél! :lol:

Tegnap azt mondta egy ismerősöm, hogy TIKKES vagyok! :x :shock: :lol:
Így hívják állítólag ezt a szemugrálást és idegi alapon jön elő. Tök jó! Amúgy még mindig tart. De most menjek ezzel orvoshoz??? MAjd elmúlik, egye fene. Most nem ez a legnagyobb bajom. Sajnos.

Többiek jól vagytok???

Szép napot Mindenkinek!

Livi
Kép
Kép
 
 


Szaisztok!!!
Livi kösz kérdésed én jól vagyok (bár sokszor rámjön a köhögés és olyankor majd meg fulladok),de amugy minden ok!!!
Remélem nem kijabálom el de már a gyerekek is egyre jobban vannak!!Már fruzsi is alig köhög!De ahogy olvasom ti sem vagytok még valami toppon!?Hiába ennek most több hét a lezajlása és bárki ismerőssel beszélek,mindenki ezt mondja!!
Én csak attól félek hogy ha ez ennyi idejeig tart ,mi lesz az infulenza járvánnyal abból 2 hónap lesz a gyógyulási idő????????,
Komolyan előre félek!!Állitólag ez az új fajta oltó anyag teljesen jó és nem üti ki úgy az embert mint az előző!!Én holnap viszem vissza a gyerekeket kontrolla a Gellért drnénihez,és azt hiszem hogy ki is kérem a véleményét ezzel kapcsolatban,mert ha azt mondja hogy jó akkor szerintem én is beadatom!!!!!
Livi remélem lassan ti is javulgattok!!??Ja nem egy ezüst szinű szuzuki wagon r-el járj???Valamelyik nap ment a Munkácsy elején előttem egy ilyen autó és a sofőr hasonlitott rád!!
Na pusz mindenkinek!!!

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
 
 


Heli Csajócák!

Nóri! Mikor mész a dokinénihez???
Én is elviszem Petócát, mert tegnap este is belázasodott. Egyéb baj nincs, de jobb, ha látja.

Bordó Focus kombival flangálok! Te mivel? Egy Matizban ülő Pipit hasonlítottam hozzád! Te vagy?

Többiek hol vagytok??? Írjatok már na.

Dobok pár képet, hadd szinesedjen az oldal. Kövessétek a példámat!

Az elsőnél ajánlom figyelmetekbe a szőnyeg mintázatát :lol:

Kép
Kép
Kép

Livi
Kép
Kép
 
 


szioka.
Livi láttalak mi épp fordultunk le a némedi utra ti meg a lámpánál álltatok,pont elkerültük egymást,mert mi már akkor jöttünk el a doktor nénitől!nekem ezüst opel zafirám van!Hát megint nem sikerült taliznunk,viszont minket most gyógyultnak minősitett a dokinéni ugyhogy ha ti is meggyógyultatok akkor végre sétálhatunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
na rohanok Vivcsiért az oviba de este még irok!Puszi

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
 
 


Sziasztok hol van mindenki????????????????????
Remélem senki nem hiper beteg!!!
Kellemes hosszú hétvégét kivánok mindenkinek!!!!!

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
 
 


Hahó Csajok!

Hol vagytok?
Mi itt jól elpárbeszélgetünk Nórival, de azért egy topik nem erre van kitalálva.
Gyertek!

Gyógyulgatunk szépen, Olcsi mostmár tünetmentes, Peti még kicsit taknyoska, de nem vészes. Pórszívó barátunk már csak háromszor volt képben tegnap, ma egyetlen egyszer. Talán végre takarításra is használhatom maholnap. Nagyon ráférne... mármint a lakásra.

Remélem nem a beteg gyerkőcök miatt nem tudtok jönni!

Nóri! Ha szép lesz az idő, remélem lassan mehetünk sétálni. Jövő hét szünet az oviban, kedd kivételével szinte bármikor jó nekem.
Ez persze a Többieknek is felkérés egy keringőre!

Livi
Kép
Kép
 
 


Haliho!!!
Hát a többiek eltűntek!!4
Livi jó a jövő heti séta persze eső mentes időben!!!!Majd hivlak ha jó az idő és megdumálunk egy talit!!4Hát ez a hétvége is húzós volt mind a 2 nap vendégeink voltak úgyhogy ment a főzicske ezerrel!!!!
Jók legyetek

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
 
 


Szia Nóri! És persze az esetleges idelátogatók! Bár úgy nézem csak ketten nyomjuk újabban.

Délelőtt még azt hittem a mai napnak is annyi... DE!!! Kisütött a napocska.
El kell mennem vásárolni még ma, na meg a nagyokkal szerintem úgyis a játszótéren kötnénk ki, ami nem is lenne baj, ha nem lenne minden csurom víz.
Mit szólsz, ha holnap délutánra ütemeznénk??? Szerintem úgy 3 felé. Bár persze nálunk Petitől függ minden. Újabban átalakítja a napirendjét és nehezen tudom követni. Sajnos a babakocsiban nem alszik el, így muszáj alkalmazkodnom az alvásához.
Csörgök ha látom a helyzetet!

Kezd vicces lenni, hogy nem tudunk összehozni egy kis sétát.

Vagy van még egy ötletem! Mit szólsz, ha eljönnétek hozzánk, úgy alle zusammen??? (anyám! ezer éve nem írtam németül....) Na majd meglátjuk, hogy alakul az idő! De nálunk ma is jó lenne délután, sittysutty bevásárolunk, aztán jöhetnétek!!! Na???

Livi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok Anyukák!!!

Már nagyon régen írtam én is ide :oops: !!!
Örülök,hogy még megy a topik :D !
Megpróbálok rendszeresen jönni.

Üdv.: Judit
 
 


Sziasztok!

A héten még iskolaszünet van, 3 gyerek mellett nem nagyon tudok jönni, de, majd igyekszem.

Hogy vagytok?

Mi most jól.:)

Annát november 24-én viszem kivisgálásokra, 28-án lenne a műtét, ha minden jól megy.

Sziszike.

Kép


Sziasztok!!!Végre irtatok már azt hittem egyedül maradtam!!!!
Sziaszike átérzrm a helyzeted,nekem még a telefonálás is problémás a gyerekek melett!!!
Livi séta oké vivit a héten már én sem viszem oviba, annyi van hogy Attilának fél 4-től fél 5-ig foci van,de egyébként ráérünk!!!!
Puszi mindenkinek

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
 
 


Igyekszem ám, én is bejelentkezek, majd, de időm hiány miatt csak jhéten írok hosszabban.
Sziszike.

Kép


Jó reggelt!

Látom nem nagyon jöttetek ti is,,remélem senki nem lett beteg.
Mi jól vagyunk, de nagyon kevés időm marad Bence mellett, hiszen délelőtt csak ő van velem, viszont nagyon igényel engem.
Karácsonnyal, hogy álltok???
Mit fog kapni a manó, tudjátok már?

Puszi: Sziszike.

Kép


Sziasztok hol van mindenki????????????????????????????????????
Karácsony az egy káosz ötletem van a gyerekeknek csak hát azt birni anyagilag(pl ha a fiamnak egy lego 15000 akkor a másik kettőnek is 15000 az meg már 45000ft!Ugyhogy már el kezdtem járni a tesco ,auchan vonalat hogy mi hol olcsóbb,de szerintem ez a két áruház a legolcsóbb!!!!!!!!!!!Remélem karácsony előtt harasztin is megnyitja kapujit a tesco és akkor már nem kell messzire menni!!!4
Puszi nektek

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
 
 


Heli Lyányok!!!

Én sem vesztem még el egészen, csak egy kicsit.
Múlt héten túléltem negyedik mellgyulladásomat. Ez most kemény volt nagyon, de megoldódott. Féltem, hogy vége a szopinak. De nem!!!

Karácsony?!?!?!?! Ne is kérdezzétek! Én nagyon szeretem, meg minden. De ez a kötelező ajándékprobléma az agyamra megy már!!! Mert az oké, hogy a gyerkőceinknek szívesen vásárolgatnék, ha lenne miből ezer dolgot tudnék! De a rokonság nagy részének tényleg problémás. Általában középkorú, hobbimentes, sokat dolgozó emberek. Mi a fenét vegyünk nekik???

A férjem és a szülők részemről megoldva szerencsére (általában rajtuk kell agyalnom a legtöbbet). Találtam még annó egy fényképrendelős programot a Rossmann weboldalán. Tőlük szoktam azóta rendelni a képeket, mert jóval olcsóbb, mint egy fotósnál.
Na és náluk megnéztem a fényképes ajándékötleteket. Kb. két hónapja szórakozok egy 34 oldalas nagy fotókönyv megszerkesztésével, ahol a gyerkőcök képeit, főleg Olcsi-Peti kor szerinti összehasonlítást próbáltam megkreálni. Jelentem KÉSZ VAN!!! És tök jó lett! Remélem élőben is az, mert nem egy olcsó játék! Itt találtam egyébként fényképes asztali naptárt is, ebből egy nap alatt készítettem a férjemnek egyet. Ha van kedvetek nézzétek meg, szerintem nagyon szépek. Bár mondom, élőben még nem láttam, elvileg 10 nap alatt készül el, tegnap rendeltem meg. Ha megjön, referálok!

Nóri! Még mindig nem sétáltuk, valahogy ez nagyon nem jön össze. Petivel én csak délben tudok menni, mert egyébként tentikézik.
Szavasztam a karmokra :lol: ! Ha megnyered (már pedig nagyon úgy néz ki!), tudod mi az ára???? :lol: Tippeket kérek....

Pusszantás mindenkinek! És légyszi! Írjatok már néha napján!!!

Livi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!!!Livi köszi a szavazást,de sajnos nem hiszem hogy benne leszek az első 5-be, mert 1 gépről csak 1szer lehet szavazni és kizárólag a szavazatok alapján dől el a verseny(nincs független körmös zsűri)Ergo akinek sok ismerőse van az fog nyerni,namost nekem az iwiwen 37ismerősöm van,de van akinek 1000 fölött van az ismerősök sáma tehát miről beszélünk!!!!!
Ez gáz merthát ez nem egy népszerűségi verseny,hanem egy körmös na de mindeggy!!!!!!!A karácsonnyal nálunk az a téma hogy mióta gyerekek vannak,azóta megeggyeztünk abban hogy főleg rájuk koncentrálunk a felnőtteknek pedig valami nagyon miniális ajándékot veszünk!!!ezt mindenki elfogadta és egyet is értettünk!!!Ne a pénzről szoljon már ez az ünnep!!!
Sétáról holnap eggyeztetünk telón!Puszi

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
 
 


Sziasztok!

Megy vki a lámpás felvonulásra?

Karácsony: nekem is ez a gondom....nincs miből.
Jövőre pedig már csak 25000ret fogok kapni, mivel Gyesen leszek, hogy tudnék megvenni, így.....

Most eladom Bence ágyát, mivel a születésnapjára kap újat(nagyszülőktől), már összeraktam pár dolgot ezen kívül, amik el lesznek adva. Nos én ebből fogok költeni.

A mi időnkben volt 5 játék és azokra nagyon vigyáztunk a mostani gyerekeknél nincs sajnos ez, bőség zavarában szenvednek, így én folyamatosan cserélem a játékaikat, másképpen nem menne.

Mindenkinek szép napot!

Kép


Sziasztok!!
Sziszike me voltunk a lámpás felvonuláson,nagyon jó volt!Ti voltatako???Bár elég bután szervezték(legalábbis a mi ovinkba) mert csak annyit modtak hogy 5-re vigyük a gyereket a könyvtár elé!de azt nem közölték hogy nekünk is ott kell maradni felvonulni velük!!Még jó hogy a párom itthon volt és vigyázott a másik 2 gyerkőcre!!!Ja lnyok 21-23között baba-mama expó lesz a syma csarnokba!Rengeteg minden ki lessz állitva és vásá is egyben!!!Szerintem jobb lesz mint a börze és a belépő árát is le lehet vsárolni!!Ha érdekel valakit akkor nézze meg a www.babamamaexpo.hu oldalt!!!!
Livi mit vettél a picon???????????
Puszi

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
 
 


Sziasztok!

Igen, voltunk, igazából, én a három gyerekkel.
17kor kezdődött, 18:30ig tartott legalább is mi akkor léptünk le.:)
Mindenkinek világított a lámása, nagyot sétáltunk, majd a megérdemelt.....
Volt forralt bor, meleg tea, langyos pogácsa...zene-gyerekek nagyon élvezték!

Annának egyre közeledik az orrmandula műtét időpontja.
24-e már csak 12 nap......

Kép


Sziasztok!
Bocsi, ha zavarok, de egy kis segítséget szeretnék kérni. Kb. 1 éve költöztünk harasztiba, de még nem találtam dokit, nőgyógyászt. Az hogy innen átjárjak Budára magánrendelésre nem a legjobb. nem tudnátok egy jó dokit ajánlani. Nem a magándokikkal van bajom, csak legalább közel lenne.
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocs, hogy nem jelentkeztem mostanság, de elég nagy kakiban voltam, vagyok.

Az ötödik mellgyulladásom van éppen 38-39 C-os lázzal, izületi fájdalommal (még az orrom is fáj, ha hozzáérek), szédüléssel, hányingerrel kísérve. Valószínű influenza vírus is, négy dokiból négy csak tippelni tudott. Tegnap reggel kint volt az ügyelet, beutalt nődokihoz, kaptam antibiotikumot, és el kell apasztanom a tejet, hogy nehogy sebészet legyen a vége. Így sem kizárt, hogy ott kötök ki. Most jegelek és bőgök felváltva. Nagyon elkeserít, hogy ennyi volt a szopi, de bele kell törődnöm.
Holnap hívom a védőnőt, hogy mit javasol a Picinek kaja ügyben. Biztos tápszer lesz a vége. Most még fokozatosan választom el, reggel és este kap majd tejecskét, meg fejem a gyulladtat, hogy ne legyen rosszabb a helyzet. Alig aludt ma, hiányzik neki a szopi. Nagyon el vagyok kenődve! :cry:
Ha rendeződök, jövök.

Livi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!!!Livi nagyon sajnállak én is igy jártam Vivivel de én csak 3 hónapig tudtam szoptatni,(ezalatt 5 mell gyulladásom volt)és aztán nekem is azt mondták hogy inkább haggyam abba a szoptatást!!
Kedves S.Vera van pár magán doki harasztin de nem tudok róluk sokat,csak annyit hogy van egy nőci is,a szomszédom hozzá jár!
Én is harasztiról járok a mom parkba a nőgyogyihoz,de én már nem válltok mert nagyon jó orvos, azt az évi 1-2 alkalmat kibirom(persze más a helyzet ha kismama vagy???!!!)
Az itteni nőgyogyikat a haraszti.lap.hu oldalon azt hiszem megtalálod!!!
Sziszike veletek mi van???

Kép
Kép
+Vivien 5 éves
 
 


Bryonia alba (földi tök) 9CH
Gyulladt, kőkemény mellek, a legkisebb mozgásra, érintésre is fájnak, a szoros melltartó csökkenti a fájdalmat. Erős szomjúság jellemző. Szedése kapcsán beindul a tej ürülése. Napi 3-4x5 szem ajánlott a gyulladás megszűnéséig.


Apis mellifica (mézelő méh) 15CH
A gyulladt, duzzadt melleknél hideg borogatásra enyhül a fájdalom. Lázcsillapító hatású a gyulladás csökkentése mellett. Napi 3-4x5 golyó szedése javasolt.


Belladonna 15CH
Lázcsillapító, gyulladáscsökkentő hatású, a mellen piros csíkok jelenhetnek meg.


Phytolacca (alkörmös) 9CH
Kemény, duzzadt mirigyek, sápadtság.

Calcium carbonicum 30CH
A tej gyenge minőségű, az édesanya hízásra hajlamos, izzad és fázós. A mellek fájdalmasan teltek. Napi 1x5 szem javasolt.


Pulsatilla 30CH
Sírós hangulatú anya, nem szeret a meleg, zsúfolt lakásban tartózkodni, de a vigasztalást igényli. Feszülő, telt mellek. Napi 1x5 szem.

Kép


köszönöm a segítséget!
Kép
 
 


Sziasztok!
utánanéztem néhány dokinak. Hát! vannak jó és rossz tapasztalatok egyaránt.
Tud valaki valami friss infót Dr. Csatlós Éváról. Milyen orvos, milyen tarifával dolgozik, minden érdekelne!
Előre is köszi, ha valaki tud segíteni.
Kép
 
 


Sziasztok!

Sziszike! Köszi a tanácsokat homeos ügyben. Talán nem fog kelleni. Az antibiotikum egyelőre megtette hatását. De nagyon félek, hogy újra visszajön. A következő receptet már megkaptam előre ha gáz lenne, de akkor teljes elválasztás kell. DE NEM LESZ ÍGY!!! Fő az optimizmus!

Sajnos Vera nem tudok Neked segíteni. Az én dokim az Uzsokiban van és a Bajcsy úton van a magánrendelése. Az se kutya, de megoldottuk. Ma egy megbízható, jó orvost taláni.... Mint tűt a szénakazalban kb.
Számomra nem derült ki pontosan: Te most babát tervezel? Van már gyerkőcöd? Írj Magadról ha lesz egy kis időd!

Többiek is megint jól eltüntek!

Nóri! Jó volt látni Benneteket! Nagyon szépek a gyerkőcök! Te is, na! A piercingeiden meglepődtem, de nagggyon tetszenek! A körmöd is szép volt, láttam ám! :lol: Tényleg, hogy áll a verseny?
na jó, lelövöm magam.

Szép napot Mindenkinek! Nemsokára itt a télapó!!!! Ho-ho-ho-hóóóó!

Livi
Kép
Kép
 
 


Szia Livi!

Sztem az antibiotikum helyett megpróbálhatnád a homeosat a későbbiekben, ha bármi lenne.

Antibiotikum mellé szedsz valamit? Pl. normaflore...de bármilyen bélflóra védő jó.

Nóri: Drukkolok továbbra is a versenyhez!
Nem az számít, hogy megnyerd, hanem, így sokan megismerhetik a tehetségedet.:)

Vera: nagyon kedves és figyelmes, nem kér hálapénzt és nagyon lelkiismeretes.
Van róla itt egy fórum, sztem olvasd el.
Babanet Társalgó » Szülészetek, kórházak » DR. CSATLÓS ÉVA - SOTE I.

http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&top ... tep=0&bw=1

Szép hetet.

Sziszike.

U.I.: pénteken gondoljatok, majd Annára! Akkor fogják az orrmanduláját kivenni, már most görcsben vagyok.

Kép


Köszi Sziszike mégegyszer! Hátha nem lesz legközelebb, de ha igen, akkor azonnal veszek hoemost, elmentettem amit írtál. Normaflort szedtem antibiotikum mellé.
Annának megy a sok ++++++++++! Nem csodálom, hogy görcsben vagy, de ne aggódj! Nem lesz semmi baj. Engem sem viselt meg annó, pedig akkor még anya nélkül kellett három napot a kórházban lennem egyedül! Az azért elég lelketlen dolog volt. Végül ki fogja műteni?
Dobok fel pár képet:
Csupaszem:
Kép
Csupafog: (8 hónap - 8 fog)
Kép

Livi
Kép
Kép
 
 


Holnap szorítsatok értünk, nagyon izgulok.

Kép


Drukkolok Nektek Sziszike!!! Küldöm a sok +++++++++++-t! Nem lesz semmi baj!!!

Livi
Kép
Kép
 
 


Sziszike!!!! Mi újság?

Többiek????????????? Hol vagytok????????????

Livi
Kép
Kép
 
 


Szia livi!
Ma jöttünk haza, majd mesélek.
Köszi.
Sziszike.

Kép


Oké, én várom a "mesét"!

Livi
Kép
Kép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron