Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok,

Beus!

ezekről tudsz nekem írni részletesebben h milyenek? cím alapján nagyon szimpik!
meséskönyv, vagy mi????????????

1. A. Faber - E. Mazlish: Beszélj úgy, hogy érdekelje, hallgasd úgy, hogy elmesélje 2850ft helyett 2328ft

2. T. Aszódi Éva (szerk.): Cini-Cini Muzsika 1980ft helyett 1617ft


és ez???

Anne L. Biwer: Testünk jelei 1600ft helyett 1362ft

köszi!!
 
 


yeeesssssssss!
ismét egy oldallal bővültünk topikosok! :wink: :lol:
lassan, de biztosan... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit haldoklik a topik, úgy veszem észre :cry:
Hol vagytok többiek???
Ágnes, mi újság veled?

Tudtok róla hogy május20-án Bababörze lesz a BNV A pavilonjában?
Én megyek ha a párom ráér, mert útálok a városban vezetni, főleg hogy ott van mellettem a gyerkőc.

Voltunk mérekezni... hát szépen gyarapodunk ám :lol: 7,10kg a csajszi.

Írjatok ám!
Puszi nektek!


Kép
 

 
 

szia mindenki,

kata íme:

BESZÉLJ ÚGY, HOGY ÉRDEKELJE, HALLGASD ÚGY, HOGY
ELMESÉLJE
ISMERTETŐ
EZ A KÖNYV SEGÍT MEGTANULNI:
- hogyan birkózzunk meg gyerekeink csalódásaival, frusztrációival, negatív érzéseivel;
- hogyan mutassuk ki mérgünket anélkül, hogy bántóak legyünk, hogy állítsunk fel határokat, úgy, hogy megőrízzük a gyerekek szabadságát;
- mit tegyünk büntetés helyett;
- hogyan oldjunk meg családi vitákat.
Az egész világon hatalmas sikert arató könyv egyszerű, gyakorlatias megoldásokat kínál szülóknek arra, hogyan beszéljenek gyerekeikkel, és hogyan hallgassák meg őket. A szerzők tisztelettel, megértéssel és józan logikával felépített módszereit szülők és szakemberek egyaránt sikerrel alkalmazzák bármilyen korú gyerekeknél. Az életből merített példákkal és kedves graflkákkal egyaránt gazdagon illusztrált könyv segítségével a szülő-gyerek kapcsolat örömtelivé, stresszmentessé, mindkét fél számára eredményesebbé varázsolható.

T. Aszódi Éva (szerk.)
Cini cini muzsika
Ebben a közel négyszáz versben a szülők és az óvónők megtalálják a magyar klasszikus költészet legszebb ismert darabjait és a huszadik század gazdag termésének legjavát. Weöres Sándor, Kormos István, Szabó Lőrinc, Zelk Zoltán, Nemes Nagy Ágnes népszerű versei mellett a magyar népköltészet ismert rigmusait gyűjti egybe ez a versantológia, nem felejtkezve el a kortárs gyermekköltészetről sem, melyet többek között Petőcz András, Gyurkovics Tibor, Orbán Ottó, Horgas Béla egy-egy kiemelkedő alkotása képvisel. A témaköröket úgy alakította a kötet válogatója, T. Aszódi Éva, hogy egyformán nyújtsanak lehetőséget óvodai beszélgetésekre, ünnepen szavalható versek kiválasztására és a meghitt családi olvasgatásra is. A gyűjteményt Bálint Endre kedves rajzai illusztrálják
Ezt a könyvet 2-6 éves gyerekek számára ajánljuk.


Anne L. Biwer: Testünk jelei leírás
Az arc és a test legfontosabb jellegzetességeinek felismerése és értelmezése előnyösen befolyásolja kapcsolatainkat, mivel ily módon sokkal könnyebben megértjük a másik embert.

Némi türelemre azért szükségünk lesz, mire megtapasztalhassuk az első sikereket. Ne feledjük: gyakorlat teszi a mestert! A könyvben szereplő ábrák és magyarázatok segítségével megtanulhatjuk, hogyan következtessünk bizonyos jellemvonásokra a testi jelek alapján.


kati neked is intézkedem kitartás ;)

különben többnyire mesekönyveket válogatok de bármi kell szóljatok

pusza

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok !!

Beus !! Köszi , kitartok !! :lol:


Pusz, mindnkinek !!


Kati és

Kép


Kép
 
 


sziasztok!!!

megvagyunk-megvagyunk, jövünk-megyünk, tesszük a dolgunk
:lol:
most Lizus alszik, tökjó! :lol:

télleg Kati, Beus a ti gyermekeitek mennyit alszanak napközben????????
Lizu 2* hosszan


friss fotóink :lol:

husikezű kiscica a járókában
Kép

így kell hasonfeküdnie Lizunak, hogy a nyaki terület erősödjön, de azért ez mégis egy nagyon könnyített póz, nem olyan nehéz mint a rendes hasonfekvés amivel ugye azért bajaink vannak...
Kép

amikor már ez is fárasztja a babát, megpihen kicsit
Kép
 
 


köszi Beus az infót!
a cinicinimuzsikás kellen nekem!!!!
írsz privit hogy legyen??
köszi!! :lol: :lol: :lol:
 
 


Sziasztok !!!

Kata !! Nagyot változott megint Lizikém !!! :lol:
Nagyon klassz az a tappancs !! Mit tud ???

És azok a finom kis hurkácskák a kezén !! Zabálnivaló !!! Hát még a fini kis lábikája !!! :lol: :lol:

Imádom ezeket a hurkákat !!!! :lol: :lol:

Én is teszek fel !!!!

Kép


Kép



Puszka !!

Kati és

Kép


Kép
 
 


Sziasztok!

Nekünk ez az új fekvésmód mostanában: Kép

Mi napközben 3-4 órát is alszunk. Ebéd után elalszik és csak a következő kajálás előtt ébred fel. Nagyon jó kislányom van ebből a szempontból :lol:

Pusza nektek!
 


Sziasztok !!

Hú, de jó nektek lányok !! Nekem már csak fél órákat alszik nappal !!! Néha-néha becsúszik egy is , de az már ritka !!!

Mi is így oldalt szeretünk alukálni !

Erzsi !! Nagyon gyönyörű nagy lányod van !! Vasárnap fél évesek lesznek a lányok !!!! :lol: :lol:

Szörnyen gyorsan nőnek !!!! :lol: :lol:

puszka !!

Kati és

Kép


Kép
 
 


sziasztok,

hát napközben többször alukálunk 1/2 órákat meg délben egy nagyobbat ugye bátyó nem haggya :)

kicsi lányom pár napja ha azt akarja hogy felvegyem kiabál hogy mamamama :)

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


sziasztok,


Kati a pancsis képen kimondottan hasonlít rád Dia!
eddig nem tudtam megállapítani, de ezen most egyértelmű! :wink:
tud már ülni egyedül?? :shock:


Bözse nagyon cukkancs ez a fekvős póz!! :lol: :lol: :lol:
édes ahogy összekulcsolja a kezeit :lol:

Lizus is 2* alszik nagyot, tehát 2-2,5 néha 3 órát.
és ha torna után nagyon elfárad, vagy autózunk, akkor is szokott, de ezek rövidek, 30-40 percek.
na nem is alussza végig az éjszakát :wink:

lányok sietek mert vendégek jönnek, és szenyát meg salit kell még rittyentenem, nem állok túl jól Lizu is mingyá' ébred :lol: :lol: :lol:

puszik
 
 


sziasztok,


KATI: Weöres Sándor: Bóbita 1790 Ft helyett 1400 Ft

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok !

Beus !!! Köszi !!! Jöhet !! Részleteket , meg majd megírod !!!

Kata !! Tényleg ??? De jó, pedig inkább apára hasonlít , szerencsére !! :lol:

Még nem ül egyedül, kell fogni , ill. egy picit megül , de asztán eldől .

Most pár napja kezdte , hogy hason maga alá huzza a lábát és vagy átfordul hátra, vagy kinyomja magát 4 kézláb. :lol:

Puszka !!!


Kati

Kép


Kép
 
 


Sziasztok!

Ma vagyunk 6 hónaposak! Puszi Kati nektek is!!!!

Mi is megülünk pár percig: Kép

meg így is szeretünk ülni: Kép

és közben csapkodjuk a térdünket. :lol:

Nagyon szép mindenki babája!!! :wink:

Puszi mindenkinek!!!

Kép
 


Sziasztok Lányok!

Én a 2005. őszi topikból vagyok, és azért írok, mert van egy majdnem teljes doboz Nestlé SINLAC pépem. Az egyik zacsi még ki sincs bontva, a másikból pedig kb. 2x csináltam pépet a kisfiamnak, amikor beteg volt.
2007. 11 hóig felhasználható.

Ha valakit esetleg érdekel, nagyon szívesen odaadom (elküldöm) bárkinek, nem kérek érte semmit, csak ne menjen kárba, ill. ne kelljen már kidobnom.
Sajnos csak postázni tudom, úgyhogy csak a postaköltséget kellene kifizetni.
Ha valakit érdekel, akkor írjon privit, vagy ide is írhattok: kuha@citromail.hu

Egyelőre csak itt szólok, de ha mondjuk holnap délutánig nem jelzi senki, hogy érdekelné, akkor meghírdetem másik topikokban is!

Üdv : Évi

Kép
 
 


sziasztok jányok,

jövőhét kedden megyek a könyvekért!
kinek mikor lenne jó??


beus és

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok !!!

Bözsi !! Nagyon szépek vagytok !!! Mi is inkább már üldögélnénk , gondolom jobb a kilátás !! :lol: :lol:

Kata !!! Hogy vagytok ????? Legalább képeket dobálgassál a kis husimusikámról!!!
Igazán, már úgy megnyomorgatnám !!! :lol: :lol:

Beus !! Nem lesz tali , vagy már lemondtál a szervezésről ???

A könyv nekem kedd után bármikor jó !! :lol: ( Kedden megyünk dokihoz , eg.rendelésre .)
Előre is köszi !!


Sok puszi mindenkinek !!

Kati és

Kép


Kép
 
 


sziasztok,

kép nincs mert a tesóm telójában vannak és nem tudjuk letölteni :cry:
de nem adjuk fel! :wink:

nagyon nagyon taknyosak vagyunk Lizi és én is :evil:
drnéni szerint semmi komoly "csak" megfázás.... de az orrszívás egyre nehezebb kaland... :lol: és ennek örülök nagyon :lol: :lol:

ha Lizu javul addigra, akkor nekünk pl szerda de. 10 után jó bármi aznap, csüt. nem annyira, de péntek megint.

Hauer kávézóban egy kávé / cappuccino / süti / akármi ?????
:lol: :lol: :lol:

vagy máshol is jó nekem, nem ragaszkodom csak ez ugrott be elsőre....

ja! szép az új játszótér, láttátok??????????????
csak elég kicsi lesz ennek az ezer gyereknek.... de legalább van végre egy! yesssssssss ! :lol:

pusszok
 
 


sziasztok,

hát a balázsnak és adriennek is folyik az orra szerda nekünk jó 10 után remélem addigra meggyógyulunk.
a cukrázda is jó nekünk.

hogy szervezek e talit? ;) akinek kedve van szerdán csatlakozzon hozzánk ;)


pusza

beus

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok Lányok!

Ne haragudjatok, hogy újra ide tolakodom a topicotocba, de egy kis segítséget szeretnék kérni, ugyanakkor egy kis mellékes jövedelmet is tudnék ajánlani!

Esetleg a régebb óta babanetezők már látták a hirdetésemet, ezzel foglalkozom: www.falfestolany.fw.hu.
Próbálom beindítani a vállalkozásomat, ezért minden alkalmat megragadok a reklámozására.
Szóval, arról lenne szó, hogy aki beajánl valahová, egy ismerősének, mondjuk és szerez nekem munkát, annak 10 %-os "jutalékot" adok.
Természetesen, csak akkor tudok fizetni, ha tényleg elkészült egy-egy kép!
Nagy segítség lenne ez nekem, mert beirattam a kisfiam bölcsibe, de csak akkor vinném szeptembertől, ha van munkám. Egyébként, ugye fel se veszik. Szóval, muszály, hogy legyen munkám!
Előre is köszönöm, ha tudtok segíteni.
Kriszti
 


Sziasztok !!!

Lányok nekünk jó a szerda !! De hol van az a Hauer kávézó ???

Csak azt ne mondjátok ,hogy itt van fönt az új házaknál !! (Mert van ott egy valami a cukui mellett, de nem tom a nevét !! :shock: Elég gáz tudom , de ez van .

Ha Katáéknak nem lesz jó , nekem jó a péntek is !!! :lol:

bdkriszta ! Nagyon szépek a képeid !! Nekünk sajna még nem aktuális , de körbeszólok hátha valaki szeretne !!


Puszka mindenkinek !!

Kati és

Kép


Kép
 
 


Kép anya és a gyerekek Kép apa és a gyerekek


ajánlom figyelmetekbe a lányom pólóján található feliratot ;)

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


behozom a lemradást ;)

Kép Adrienn 070506

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Gyors bejelentkezés, most találtam ide:
Rólunk gyorsan csak annyit, hogy én az apuka vagyok, 3 éves srác mellé most jöttek ikrek.
Jelentkezem még később de az ikrekkel kevés a szabadidő :)

Kép
Kép
 
 


szia nesty,

ahogy nézem a kisfiam és a kisfiad közt 1nap hijján majdnem egy év van ;) én Balázsom 2005.május 13-n született ;)

üdv körünkben különben. te is otthon vagy a családdal?


beus

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Szia Kati!
Köszönöm szépen, hogy válaszoltál! :-)
És a dícséretet is! :-D
Remélem, hogy találsz valakit! Olyan jó lenne, de hozzátok is mennék szívesen, látom, két kislányod van. Pont most készülődök Dunakeszire, egy kislány szobáját fogom festeni május vége felé, telis-tele hercegnőkkel!!!! :-)
Kriszti
 


Sziasztok !!

Beus !!! Gyönyörűek a gyerekek !!! De régen láttalak titeket is !!!

nesty !! Légy üdvözölve köztünk !! Ikrek ??? De izgi !! Nem semmi "meló" lehet !!! :lol:
Ráadásul egy fiú egy lány !!! Nagyon ügyi vagy !!!!

Így kell ezt !! :lol: :lol:

Gratulálunk az egész családnak !!

bdkriszta !! Remélem egyszer jösz majd hozzánk is !! :lol:
De talán, talán nemsokára elköltözünk innen és nem szívesen hagynám itt a szép rajzodat !!( persze lehet, hogy még három év múlva is itt tengetjük az életünk , ki tudja ) Majd az új házba !!

puszka , KAti és

Kép


Kép
 
 


bnbeus: Nem vagyok otthon, dolgozom.
kati16: nagyon kemény az ikrekkel de majd túléljük :)

Láttam az új játszóteret.
Azt sajnálom, hogy nem valami vár/hajó/akármi van a játszótéren amire a kicsik felmennek, lecsúsznak, bújkálnak, stb, hanem egy tányér alakú hinta melyet a nagyobbak foglalnak el, akik szerintem már nem játszótérre valóak már. Ha pedig tönkremegy a hinta, akkor ők sem fognak már oda járni.
Ahhoz képest, hogy egyetlen játszótér sem volt, ez már haladás.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok !!

Már 2 napja nem nyílt meg a babanet !! :shock:

Nektek jó volt ????

Kata !! Hol vagytok ??? Hogy vagytok ???

Mi is egy kicsit takonykorosak vagyunk , de már javultunk !! :lol:

nesty !! Arra leszek kiváncsi, ha nagyobbak lesznek, mennyire fognak egymással eljátszani , sztem jó lesz !!! :lol:
Rögtön van egy játszópajtás !!!
Majd meséljél, anya , hogy bírta , mi volt a szülésnél !! ???
Főleg , mikor megtudtátok , hogy ikrek !! :lol: Milyen érzés volt???


Az új játszó !!! ÉN MÉG NEM IS LÁTTAM !!!
Felvilágosítanátok, hol van ??? :wink:

Teljesen le vagyok maradva !!

Beus nemrég írtad, hogy elsz !!! Már kész is van ????

NAHÁT !!!! :lol:

Puszi, Kati és

Kép


Kép
 
 


SZIASZTOK!!!


Hali Nestyék, láttam a privit, azért nem válaszoltam, mert meg akarom kérdezni h kiadhatom e a számot, nagyon nagyon tele van a hölgy akihez járunk!!!!!!!!!!!!!!! mi is úgy fértünk be anno hogy épp lemondta valaki......... szóval sajnos nagyon le van terhelve, ezért szeretném megkérdezni tőle .. OKÉS????
hétfőn megyünk, délután jelentkezem!!!
HATALMAS GRATULA AZ IKREKHEZ, MINDEN TISZTELETEM!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
elég kemény meló lehet, én mindig elképedek ha ikresekkel találkozom, nemtom miért hat rám ennyire így, de ez van :lol: :lol: :lol: :lol:
amúgy itt laktok akkor Fóton?? merrefelé??

Katim, remélem jobban vagytok, mert mi még nem :? :evil: :cry:
azaz Lizu már kicsit jobban van, de én elég sz@rul - asszem arcüreggyuszi, mert lüktet mindenem a nyakam fölött. :?

amúgy tegnap néztem hogy rosszul is írtam, mert nem is hauer hanem hayer cuki, és igen az ott az új házaknál a félköríven ami van. ismered?? rossz hely???
én még sosem voltam ott, de nem sok mindent ismerek itt Fóton még :oops: :oops: :lol:

játszótér meg ott van, ahogy megyünk a főúton (kisalagi) és van új óvoda, meg asszem ott a nagy focipálya előtt (vagy után?) nem sokkal.
na ezt jól megmondtam :? én is autóból látom csak, arrafelé megyünk át mindig Dunakeszire!

És teljesen egyetértek Nestyvel, hogy a sz@rért hagyják a nagyoka ott rombolni?????????????
így sajnos télleg nem sokáig lesz játszótér, gondolom megjavítani meg úgysem fogják 1 évig ha valami elromlik....
múltkor is 5 nagy kamasz hancúrozott a hintán :evil: :evil: :evil: :evil:
én totál felhúztam magam ezen! :roll: :? :oops: :lol:

Beus nagyon helyesek a gyerkőcök!
láttuk a pólót ám! :wink:
nézd csak, nekünk ilyen volt (mert már kinőtte Lizi)
Kép

jesszus!!!!!!!!!!!!! most nézem a képet! milyen pici volt!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
most meg! :lol: :lol: :lol: :lol:
múltkor épp aludt a babakocsiban és megkérdezték hogy 1 éves e?
:? :roll: :? :roll: :? :roll: :lol:

na egy nem túl régi kép is, így szoktunk hintázni!!!
Kép
 
 


most látom hosszú lettem :oops: :? :lol:
behoztam a lemaradást, hogy sokáig nem írtam! :wink:
 
 


Sziasztok !!

Kata !! Mi talán már tényleg jobban !! Remélem te is alakulsz !!Voltál orvosnál ??

A cukit nem tudom hol van , én a Bundiner melletti kávézót azonosítottam be , de akkor talán mégsem jól ??
A Szent Benedek park után (D.keszi felé) vannak szintén új házak (szürke - fehér) na azok alatt van a cuki (Bundiner) és mellette valami kávézó féle , nem tudom pontosan (a nevét meg pláne), még nem kukkantottam be , csak a cukiig mentem , az nagyon jó . Most ez szintén nagyon értelmes lett , bocsi.

Köszi a játszóteres infót ! Tegnap elmenteünk mellette , de nem szúrta ki a szemem ! :shock:

Nagyon klassz így ez a hinta !! Lizi élvezi ?? Dia még nem annyira . A hordozóba szoktam kicsit meghintáztatni , de mintha meg lenne ijedve !! Kezembe már semmi gond ! :lol:

LiziRibizlim , hogy van ??? Puszka, ennek az ügyi nagy lánynak !! :lol:

Puszi , mindenkinek !! Kellemes hétvégét !

Kati és

Kép


Kép
 
 


sziasztok!

gondolom mindenki napozott azért nem írtatok :wink: :P 8)

Kati, na én meg ezt a Bundinert nem vágom :lol: :lol: :lol: :lol:

de most már jól vagyunk, Lizi is és én is! (most apa ramaty)
úgyhogy a héten akár talizhatnánk is! hm??
nekünk szerda vagy csütörtök lenne jó. holnap vérvétel :cry: :cry: :cry: :cry: előre kivagyok. tudod emlékszel még az infúziós sztorira.... de hát muszáj.

a lepedőben hintázás amolyan fejlesztős tornázós dolog is egyben, de azon a fotón épp az élvezkedős részét kaptuk el :lol:
nagyon szereti Lizu.

meg még nagy labdán szoktunk tornázni - rakok fel képet róla.

Nesty várom a képeket :wink: boldog szülinapot a 3 évesnek :wink: :!: őt hogy hívják??

mindenkinek pussz.
Kata&Lizus

egy boldog kisbaba hétvégi kalandjai:
Kép Kép Kép Kép Kép
 
 


Sziasztok !!!

Kata ! Szerda nekem jó , úgy is egyedül leszünk Diával !!
De akkor , hol is ???

Mi lenne , ha itt a nagy posta előtt taliznánk , az tuti biztos ott van ahol van !

(már csak azért mert jelen pillanatban nincs kocsi a fenekünk alatt , csak apának egy kis busz amivel én még nem mernék parkolni ,meg igazán Diát sem tudom bekötni biztonságosa !)

Nagyon klasszak a képek és az a nagy labda is igazán jó lehet !!! :lol:

Észre vettem ám, milyen ügyesen van már hason Lizikém !!! :wink:


Puszka , mennem kell felébredt !!

Kati és

Kép


Kép
 
 


sziasztok,


jövőhéten egy kirándulás veresre a macikhoz???????????

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Lizi épp hőemelkedéses tegnap este óta, illetve már lázas mert felment... szóval én nem nyilatkozom a jövőhétről egyelőre!
még nem tudom h fog vagy pedig épphogy meggyógyult a megfázásból és rájön valami újabb trutyi?? :shock: :?

fognak nyomát nem nagyon látom, de amúgy lázon kívül más baja nincs. nyügi volt, de már az is elmúlt.. :?

úgyhogy majd még jelentkezem! :wink:

pusszok
 
 


sziasztok,


pici lányom hürghurotos :( uh nem tom én se mikor lesz ennek vége. egymást fertőzzük körbe :(

pusza mindenkinek

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


mármint hörghurut vagy mi

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok !!!

Beus !! Jobbulást nektek !!!


Kata ! Sztem a fogacska lesz , ha más nem társul hozzá ! :lol:
És ez még többször is ismétlődhet !

Nekünk meg hőemelkedésünk nincs , viszont az orrunk folyik (már nem annyira de még azért tudom szívogatni )

Én már látom a két kis fehéredést alul , de a duzzanatot nem . :shock:
Nem tom mikor lesz belőle valami , pedig már jó lenne !

bözsi77! Annácska hogy áll a fogakkal ???

Puszka mindenkinek !!

Kati és

Kép


Kép
 
 


Sziasztok csajok!

Bocsi egy kicsit elmaradtam,:oops: de most bepótolom...

Kati: nekünk még nem igazán vannak fogaink, bár amit érünk azt mindent a szánkba tömünk. Legyen az zokni, pelus, cumi (az is fordítva) tehát bár mi. Nyáltengerben úszunk, duzzanat az van de fogacskákat még nem látok. Ja, és ami furcsa felül kezdett el megduzzadni az ínye :?
Nekünk nem láz van hanem hasmenés, de az rendesen ám. Dupla annyi pelust használunk el mint eddig. Ja, pelus! Képzeljétek pelus márkát cseréltem és valami borzasztóan nézett ki tőle a Lánykám popija. Eddig Huggiest használtunk, de valamiért Pamperst vettem neki és kész vagyok tőle!!! Most vettem neki Scudocremet hát ez valami csodálatos krém. Két napja kenegetem és már látható a javulás!
Hála istennek, minket elkerül a megfázás.

Meséljetek a taliról! Milyen volt? Mi sajna nem voltunk itthon, de legközelebb elmegyünk.

Na, legyetek jók, puszi mindenkinek, a betegeknek meg jobbulást!
Jóéjt! Bözsi és Pancsi
Kép
 


Sziasztok !!

bözsi77 ! Tali még nem jött össze , sajna !

Mi pamperst használunk amióta hazajöttünk a kórházból , de semmi gondunk vele !! :lol:
Szerencsére !!

Fogunk még mindíg egy szál se ! A pelusok nálunk is jobban fogynak !! :lol: :lol:
Én is a fogára fogom , vagy még az lehet , hogy sokkal többet eszünk szilárd kajcsit mint tápszert, ugye.

Beus !! Ti jól vagytok már ??

Kata !! Veletek is minden rendben ???



Puszika !!

Kati és

Kép


Kép
 
 


sziasztok,

igen, megvagyunk, csak rengeteget úton.... a héten dédiket is látogattunk a szokásos progikon kívül....
holnap vendégek, meg család.. szóval elvagyunk! :lol:
aztán van h délutánra csak itthon pihegünk a melegtől meg a fáradtságtól...

de nagyon szeretnék már erőt venni magamon és lehúzni a seggemet (meg Liziét) :lol: hogy talizzunk!!! :lol:

Lizinek érzem a fogát ahogy simizem alul az ínyét, szerintem pár nap és kint lesznek! egyszerre kettő! alul :lol: :lol: :lol:

jajj de cukkancs lesz vele! :lol: :lol: :lol:

éééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééés:
hasrafordult!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tudjátok, nálunk ez nagyon nagy szó!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
ma mondjuk még nem csinálta, de tegnap du. többször is, meg azelőtt is..... remélem nem felejti el :lol: :lol: :lol: :lol:
ma bizti lusti a melegtől.

jujj nagyon megijedtem, mert ma is 13 körül értünk haza, és nagy dugó volt.... és Lizu tiszta vörös lett!!!!! pedig nap sem érte a kocsiban, meg sehol. aludt a hordozóban. teljesen kivoltam hogy szegény hőgutát kap, de szerencsére nem.
jól lemosdattam hüvi langyi vízben, aztán itthon magához tért....
pedig van légkondim a kocsiban, de azt meg nem merem benyomni...
na szóval ilyen "kalandunk" volt ma :lol:

puszi mindenkinek! jó pihit a 3 napra!!
és remélem jövőhéten!!! :wink:

Lizi pancsikol
Kép
 
 


sziasztok,

ma találkoztam az OXival és mondta hogy nem nagyon tud ide feljönni sok minden van és sajna 2hét múlva megint műtik mert kiujjult a sérve és már elég durva mert vezetni is csak az automatával tud.

mi már jól vagyunk köszi voltunk is ma tornázni és képzeljétek udvarol a fiam egy egy éves tündéri mosolygós kislánynak :) nagyon édesek a kicsi lánymeg elszégyeli magát ha a balu beszélneki
az első szerelem ;)
nagyon édik

pusza mindenkinek

Beus és a többiek ;)

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok !!

Kata ! Örülök, hogy jól vagytok !! :lol: :lol:
Lizi milyen ügyes !! Ládod, látod !! Türelem rózsát terem !! :lol: :lol:
Nemfogja elfelejteni !!!
Csak az lehetséges , hogy nem mindíg mutogatja a tudományát !!

Diának is amikor elösszőr sikerült , nem is tudom pontosan , de talán egy hét is eltelt mire még egyszer megmutatta !! :shock:

Már megint mennyit változott az arca !!! Kezd nőiesedni ! :lol: :lol:

Képzeld , én is tegnap éreztem elösszőr, mintha valami keménységet tapintottam volna a kis ínyén !Egy pici darabon csak .
Remélem, nem csalás ámítás lesz !! :lol: :lol:
De amúgy nincs bedagadva, legalább is én nem látom !

És !!!!! Nekünk is van új tudományunk !!!!

Képzeljétek Tegnap előtt leraktam a játszószönyegre hanyatt és átmentem a másik szobába , mire vissza mentem, Dia egy méterrel arrébb (amit gondolom hátrafelé tett meg ) ült egyedül !!!!!!!!!!!! :shock: :lol: :lol:

Beus !! De jó, hogy már jól vagytok !!

Hol voltatok tornázni ??

oxi , akkor már dolgozik ???Mit tudtál meg , a bölcsit sikerült elintéznie ???

TÖBBIEK ????? KÖLTÖZŐK ? HOGY ÁLLTOK ???


Puszka , mindenkinek !!

Kati és

Ui.: Bocsi , kicsit sok lettem ............

Kép


Kép
 
 


mostani képek.

kb. 5 perce csináltam.

Kép

Kép

Kép

Kép

Már most kaszinózik, mi lesz később !!! :lol:
Kép

Kép


Kép
 
 


Kedves Mamák,

Bocsánat, hogy ismeretlenül zavarlak titeket, de mivel régi „topicoló „ vagyok, kislányommal való terhességem óta, ezért merem veletek bátran és örömmel megosztani, hogy megnyitottuk a www.biofalva.hu webáruházunkat. Csupa csupa egészséges étel, naturkozmetikum, babaápolás, kényeztetés a babának és mamának. Kislányunk inspirált az egész létrehozásához, mivel neki nagyon nehezen vadásztam le ezeket az egészséges dolgokat.
Ha van kedvetek nézzetek be hozzánk. További szép napot kívánok mindenkinek.
Johanna


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ilyen hűtlenül elhagytalak benneteket, de ez a suli elviszi az összes energiám, tiszta zombi vagyok általában.
Viki már nagy bölcsis, no nem Fóton, hanem Pesten, de nagyon szereti. Nagyon sokat beszél, mozog, jól alszik, jól eszik. Hatalmas, gyönyörű és okos is :)

Hihetetlen nagyok lettek ezek a gyerekek, most születtek, és teeék! Persze igy jár, aki nem jár erre, mindig lemarad...

Majd visszaolvasok, amikor sok időm lesz a műtét után olvasgatni. :lol: remélem most már nem vagdosnak többet. mert zippzárt tetetek a derekamra :)

Pusszanat a husiknak és a nemhusiknak is!

Oxi
oxigen
Györköny
 
 
 
 


sziasztok,

Oxi drukkolok hogy uccsó legyen!!!!!!!!!!!
és vegyék le a zippzárat :lol: :lol: :lol: :lol:

Kati! :shock: Dia egyszercsak felült??
de hogyan????? kúszik már és abból???? előtte ült már önállóan ha felültetted?? nem is mondtad... :wink:
nagyon ügyes csibész a lelkem!!! szuperek a képek!! :lol: :lol:

Lizu kb 1 hét szünet után tegnap megint nyomott egy hasrafordulást, de azóta megint semmi :lol:
noch dazu még lusti is :lol: de így imádjuk :lol: :lol: hatalmas egyéniség amúgy, már többen megjegyezték :lol: :lol:

éééés sztem max 2 nap és kibújik a foga, mert abszolute ott van már, látni meg minden csak nem jött át a bőrön...azaz pontosabban fogak. mert az alsó kettő egyszerre...

megyek, hív.
puszik
 
 


Sziasztok !!

Bassszus, tegnap írtam egy csomót , el is küldtem!!! Hol van ?????????????

Na, mondom de jó, Kata már írt is, meg nézem !! Erre , mit látok ??????? :shock:

Nem az én napom !!

Kata ! Hogy áll a fog projekt ?? (nem tom, hogy kell írni , bocsi)

Szóval , már előtte ha felültettem úgy is maradt ,aztán egyre nehezebben lehetett vissza fektetni ! :shock:
Pont abban az időben voltunk a dokinéninknél aki mondta , hogy amit magától akar csinálni azt lehet, tehát ülhet ameddig bírja . (ezt azért kérdeztem , mert írtó idétlenül előrehajolt ülésből, szinte a földig, azt mondta azt is hagyhatom)

Ez folyamatosan napról napra több idő lett (kidőlésekkel persze)

És meghozta gyümölcsét !!

Most a mászást gyakoroljuk, kissebb nagyobb sikerrel , egyet elörre kettőt hátra , de majdcsak bele jön !!

Az ülés azóta simán megy már, szinte el sem dől , inkább négykézlábba ereszkedik aztán vissza megint ülésbe !


Lizukám is egyre többet fogja majd mutogatni a tudományát !! :lol: :lol: Nagyon ügyi, óriási dolog ez is !!!!!!
Na-ná, hogy egyéniség!! Egy ilyen klassz csaj !! :lol:

Én azt vettem észre akkor kezdik inkább amikor már szuper biztosak magukba .
Jól vagytok ? Mi van a görcsökkel ?? Remélem már elmenekültek !!

oxi ! De jó, hogy jelentkeztél !! Remélem ez azutolsó műtét !! Utánna már látni sem fogsz kórházat !!
Dolgozol is ???


Puszka ,nektek !!

Kati és

Kép


Kép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: