Új privát üzeneted érkezett!

szia

Kati nem jössz a lev-listára amit küldtem? oxi is ott van már :) így többet tudunk vele is beszélni mert az emailokat olvassa mindig gyere léciiiiii küldtem már meghívót rá

pusza beus

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok !!

Megyek , mindjárt kisilabizálom, mit is kell csinálnom !!

Kata !! Te jösz ?? Benézek ide is !!


Puszka !! Kati és

Kép


Kép
 
 


Kati én már ott is vagyok ;)
hozom a formám, jó sokat pofá... na jó nem beszélünk csúnyán... szal sokat írkálok! :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:


jaaaajjj de nagyon ügyi Diababa!!!!!!!!!
komolyan! jó korán belevágott a közepébe! :shock: :shock:
tudom nekünk több idő lesz csak tudod ilyenkor picit rossz hogy Lizu meg még nem .... jajjj csak egyszer menjen neki is!!!
emiatt imádkozom mindig!
tök jó ahogy leírtad hogy hogyan alakult nála a dolog...
Lizu is totál előre dől ha ültetem és elengedném, de neki gyengusz még a törzse ezt érezni. szóval nekünk tilos ülni, csak rövid ideig azt is megtámasztott háttal az ölemben, egyedül nem tud :)
még!!!!! :) :)



de akkor most mi lesz a topikkal amúgy hogy lett levlista?????

vagy itt is ott is??

mondjuk tény h a mailjeimet én is gyakrabban nézem...

na majd csak kialakul valami.
 
 

 
 

Szia , Katám !!

De jó, hogy azért ide is írtál !! Valahogy ez így nyugisabb !

Az új dolgot asszem Beus (ki más) :lol: találta ki !!! :lol:

Ott aztán, megnézed , vagy megnézed !!
Bár nekem már másodszorra is kétszer küldte el az üzimet!! :shock:

Ti milyen kocsit néztek ?? Asszem mi maradunk a pierre cardennél , amit jó kis esernyőre lehet csukni , de azért dönthető is a háttámla és van lábzsák + esővédő .

Amit LiziRibizlim még nem tud azt ne is nézegesd !! Majd eljön annak is az ideje !!!

Most , hogy álltok ?? Gondolom nagyon meg van dícsérve a forgások miatt !! Akihez jártok tornászni elájult, mi ??? :lol: :lol: És a dokik ???

Sztem itt is ott is írjunk !! :wink:


Puszka azért mindenkinek !!

Kati és

Kép


Kép
 
 


Ui. : Nem is beszélsz sokat !!! Sőt !!! :wink:

Kép


Kép
 
 


na tessék! egész kihalóban a topik!
azért azelőtt többet csevegtünk :wink:

na majd összekapom magam és írok, most már rohanok... jön az esti program :)

voltunk Balcsin péntek-.hétfő. nagyon szupi volt.
volt bent medence az üdülőben, ott minden este fürcsizett Lizi.
élvezte :lol:

na azért egy képre mindig jut idő :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

puszi mindenkinek!
 
 


Kati éás képzeld ma arra mentem be a szobába hogy hasról hátra visszafordult! :lol: 8) :lol:
azért nem annyira nagy szám mint a hasRA, mert ez már megyegetett ha icipicit segítettem....
de ez az igazán igazi legelső önálló visszafordulása! :wink:

DiaCicám jól van?

na lépek.
pusza
 
 


Szia !!

Na végre , végre !!! Azt hittem ide már nem is jön senki !! :?

Jó ez az email-os levelezés , de valahogy az sem megy !!

Nekem ez kicsit jobban tetszik, olyan otthonosabb !! :lol:

De örülök !! Nagyon ügyes Liza cicám !!!! :lol: :lol: Úgy látom nem sokára te is kapkodhatod a fejed csak , győzd energiával !! :lol:

Balcsi !! Imádom , de rég voltunk mi is !! Hol voltatok ??
És hát mi tagadás isteni időtök is volt !! Lizi, hogy bírja ezt a meleget ??

Diám nem nagyon, főleg az esti ill. a napközbeni elalvások jelentenek gondot az a sok sírás !! Borzasztó !! Úgy nem szeretem ha sír , biztos már öregszem . :?

Na megyek én is, most már talán ébredeznifog .


Puszi nektek , vigyázzatok magatokra !!!

Kati és

Kép


Kép
 
 


szia Kati!

ketten maradtunk :) :lol:

Lizi bírja a meleget, bár itt a házban nincs is meleg annyira, így bezárkózunk... ki meg csak reggel vagy este megyünk... :roll:

mondjuk szerdán egész nap úton voltunk :? az húzós volt..
Budapesten a dugóban.... :?

megvagyunk, semmi extra... :wink:

sok pusza!!!!

és egy kép :wink:
na majd máskor... nem enged feltölteni... :roll: :cry: :wink:
 
 


Szia !!

Nem baj , addig nézem a pancsizós képet !! :lol:

Én is teszek fel, ha sikerül .

Szeret enni , de csak is a mi kajánkból . :?
Kép

Kép


Puszi, vigyázzatok magatokra !!

Kati és

Kép


Kép
 
 


Szia !!

Még pár kép ma csináltam .



Így mászunk .

Kép


Így lépjük át a küszöböt (ha van) .

Kép


Éssss !! Megnéztük az új játszót !!! (Tényleg tele van nagyokkal !!)

Hát, most a hintát nem nagyon élvezte , pedig szereti !!

Kép

Kép

Ebből a kacsából, meg egyszer szépen kicsúszott.

Kép

Na , jól van elég már !! Puszika !!!!


Kati és

Kép


Kép
 
 


hát sziasztok


szomorú vagyok azért mert én írtam sokat és senki sem válaszolt :(

na mindegy asszem feladom bármilyen dolog szervezését meg bármit.

Kata a könyvet elviszem szivesen csak írd meg lécives hova
most nekünk nincsenek képek most várom a gépet utána lesz sok :)

na jók legyetek

BEus és a törpék

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok !!

Beus !! Várjuk a képeket !!! Jól vagytok ??


Puszi ,Kati és

Kép


Kép
 
 


Beus: Ne keseredj el, a babások élete kiszámithatatlan, általában vagy rohanunk, vagy élvezzük, hogy végre csend van. :)
Ilyen hektikusak vagyunk. Nem ellened, de én legalábbis lusta vagyok.

Oxi
oxigen
Györköny
 
 
 
 


sziasztok!!!

hűűűűűűűűűha majdnem egy hónap hsz nélkül :roll: :? :?

lelankadtunk.... :?

na de majd most! :wink: :lol: :lol:

mi jól vagyunk, úgy néz ki 2-3 hét szünet jön most Lizusnak a tornákban, mert nagyon kifáradt.
ott tart hogy lassan nem tudnak hozzáérni, mert ordít. :?
édes cicám, úgyhogy most pihi jön! :wink:

meg lehet h Balcsira elmegyünk még augusztusban, de az még :?: -es egyelőre.. :lol:

puszi mindenkinek!!!!

és a képek :wink:

ülni egyre ügyesebben tud a Liza
Kép

na és a jókedv nem maradhat el ám!
Kép

igen, 3 foga is van, és a 4. is dudorodik már :)

sziasztok!!!! írjon aki tud! :wink:
 
 


Sziasztok !!!


Kata !! De jó, hogy írtál!! Most jutott eszembe, hogy ide nézzek , hátha van valami változás !!

LiziRibizlim, mekkora nagy lány lett !!! Nagyon szépen ül !! Nem is csodálom, hogy besokalt ! Elég sokszor volt torna !! Legalább még egy kis vakáció !!! :lol: :lol:

És micsoda gyönyörű fogacskák !!! :lol: :lol:

Nekünk is elindultak már !!! :lol:

A bal felső már kukucskál és az alsók is !! De sajna még mindíg nyúzza !! Fönt ,egyszerre indult el a 4 fogacska , gondolom ez is a nyúzás oka !! :?

Mi holnap megyünk balcsira , Balatonudvariban leszünk vasárnapig , vagy B.akarattyán.

Ti merre mentek ??

Jövőhéten teszek fel képeket is , csak most nincs idő !!

Puszi nektek és mindenkinek !!


Kati és

Kép


Kép
 
 


Helló !!

Hát nem is ketten maradtunk , csak én egyedül írkálok magamnak !! :shock: :?

Mindíg be- be nézek , de soha semmi változás !!!

Mi van veletek , Kata ?? Hogy van az én gyönyörű LiziRibizlikém !!

Nekünk is már megvan 4 fogunk !! Hál Isten !! Jön a többi . :?

Kezdünk menni , szépen óvatosan , de alakulgat . :wink:


Többiek ??? Senki ???




Puszi azért nektek , hátha egyszer bekukkant valaki !!!


Kati és

Kép


Kép
 
 


Sziasztok!

Ha logopédusra vagy szurdopedagógusra van szükségetek, nézzétek meg a következő honlapot!

www.logoland.hu

Zsuzsa
 
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
 
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... 21&start=0


Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...

Kép
Kép
Kép
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót!
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
 
 


Kedves mamák-papák és babák

Eladó Baboo babahordozó!

Olyan mint a Baby Bag.
Hasonlít a kendőre csak korlátozottabbak a hordozási lehetőségek, ellenben egyszerűbb a használata és nem kell a rengeteg anyaggal bajlódni, ha éppen nem használjuk, ráakasztva a babakocsi tolókarjára pakolóterületet nyerünk.


Nagyon jó minőségű, vidám színes pamutból.

Két pozicióban, újszülöttkortól hordozható. Eleinte fekve később ha már a baba ülni tud csípőhordozásban.



Honlapomon többet is megtudhat a hordozóról.

http://www.gportal.hu/portal/babooo

Mi nagyon szerettük, kisfiamat kb másfél éves koráig hordoztam.

Ára 8500 Ft


Képek és információk a hordozóról:

http://www.babanet.hu/tarsalgo.....mp;start=0
http://www.gportal.hu/portal/babooo/

A képen látható babák életkora:
első baba 3 második 5 harmadik 20 hónapos.


KépKép
KépKép
KépKép

Kép
Kép
Kép
 
 


sziasztok fóti kismamák!

Én a 30. hétben vagyok, szintén fóti. Nincs választott orvosom, az ügyeletesnél fogok szülni. (többek javaslatára)
A gondozási könyvemben eddig két pecsétem van a körzeti nőgyógyászomtól, és 5 a védőnőtől.

Úgy tudom a gyedhez 5 vizsgálatot kell bemutatni, de csak most jöttem rá, hogy hiába megyek minden hónapban a nőgyógyászhoz, ő eddig csak 2x pecsételt.
Illetve ma azt hallottam, hogy a kötelező vizsgálatba a fogorvosi igazolás is beletartozik.

Ti mit tudtok erről? Remélem ezért nem maradok le a gyedről.... :?

Válaszotokat előre is köszönöm

Csilla


Szia kiscsillag1
Én nem tudom pontosan a rendeletet, de szerintem a védőnő megtudja neked mondani. Szerintem a védőnői pecsét is számít.Én is fóti vagyok és 31.héten járok. Melyik kórházban fogsz szülni?
 
 


Sziasztok !


kiscsillag1 ! Szerintem is elég a védőnői pecsét , hiszen inkább velük találkozunk .
A szülés után kapsz az orvostól valami papírt , majd az is fog kelleni.

cinca ! üdv. neked is !!!


Puszi, Kati és

Kép


Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Szülés után nőtt a lábam, így sajnos van egy pár cipőm ami feleslegessé vált, ezért kiárusítást végzek 38-as, 39-es cipőkből. Pár ezer forintért adom őket.

Ha valakit érdekel, hívjon Bea 70/366-9936.
 


ELADÓ BÉBI RUCIK 56, 62 ÉS 68 MÉRETBEN!
8 db rugdalózó 800,-/db, 9 db rövid ujjú body és póló 500,-/db, 3 db napozó 500,-/db, 10 db hosszú ujjú body 600.-/db, 6 db atléta 200,-/db, 4 db hosszú ujjú póló és pulóver 600,-/db, 1 db nadrág 800,-. 2 db játszószőnyeg 8.000,- ft. Valamint egy gurulós lábakkal felszerelt függőágy 13.000,-, 1 db AVENT típusú dupla hőtárolós termosz 2.300,-, 2 db pamut bébi sapka 150,-/db, 1 db téli bébi sapka 400,-, 1 db polysztirol gyönggyel töltött szoptatós párna (80x32 cm) huzata levehető 1.800,-. Minden vásárlónak AJÁNDÉKOT adok!!!

Kérésre fotót küldök! Az egész csomag megvétele esetén, jelentős ÁRENGEDMÉNYT adok!!!

Érd.: Takács Beáta 70/366-9936. takacsbeata@vipmail.hu
 


sziasztok
látom rég irtatok,én azért próbálkozom,hátha van itt valaki Fóti anyuka :wink: :wink: nekem egy hónapos a kisfiam,és szivesen ismerkednék,leveleznék itteni anyukákkal,kismamákkal :oops: :oops: na majd bekukkolok van e itt még valaki :wink:

 
 


Sziasztok

Nagyok örülök, hogy még van itt mozgás. Én 4és fél hónapos kislányommal vagyok itthon és nagyon jó lenne fóti kismamákkal megismerkedni mert itt nem sok lehetőség van és egész nap csak itthon vagyok.

baby21
 
 


Hali!

Nah már azt hittem Fóton csak egyedül babázgatok :lol: :lol:
Nekem a kislányom 10 hónapos lesz. Én is szívesen bandázgatok. :wink:
 
 


Végre :P :P :P
minden nap lestem hátha ir valaki :wink: Happy,Kagci örülök nektek nagyon :wink: 2 kislány,jó dolga lesz a kisfiamnak :P :P tezsek róla egy képet,irjatok majd,én kisalagon lakom,kicsit itt ismerkedjünk aztán lehetne bandázni :P :P Kép

 
 


Szia Bibar!

Engem andinak hivnak. A kislányom Réka 4 és fél hónapos.
én a dózsa györgy úton lakom az ifjusági házzal szemben , de még mielőtt a páromhoz költöztem volna én is kisalagon laktam .

kisalagon melyik utcában laksz? és hol találkozgassunk?

játszótér?.

Magamról:Engem Kunstár Andreának hivnak. 1979.03.21-n születtem 150cm vagyok festett vörös hajam van. Szabadidőmben szivesen olvasok ,nagyon szeretek kirándulni, sokat sétálok rékával.

na ez majdnem olyan lett mint egy társkereső oldalon a bemutatkozás.

civil foglalkozásom :nővér
bár az én gyerköcömön nem mindig hat a terápiám :lol: :D

Ha gondolod valamikor találkozhatnánk hogy összeismerkedjünk.

üdv. andi

ja megadom a freemail cimem:kunstarandi@freemail.hu, meg fent vagyok az iwiwen is.
 
 


Sziasztok Bibar és Happy!

Hát én kettőtök között a Fótújfalui részen lakom. :wink:
Az én kislányom Lívia 10 hónapos lesz a hó elején. A sztárfotót még nem tudom felrakni, mert kicsinítenem kell rajta, de ahogy megvan felteszem. 8)

De jó, fellendítjük ezt a topicot!! :D

Na megyek mert felkelt a főnök, még 1 órát se aludt, lesz ennek még böjtje. :)
 
 


Happy
bejelöltelek :P :P ma csak megkukkoltam irtatok e de nincs idöm sajna,de holnap irok mindenképpen és megdumáljuk a randit :wink: :wink: :wink:

nagyon örülök nektek,szerintem jókat fogunk bandázni a játszón :wink:

Kagci
Iwiwen te fenn vagy??szuper hogy középuton laksz,összehozzuk a randit

mégegyszer bocsi Happy hogy most csak ennyi,holnap bepótolom igérem :oops: :oops:

sziasztok
ui:gyönyörüüüüüü a kislányod Happy!!!!!!!!!!!!!!!megzabálom :P :P :P

 
 


Sziasztok!

Vagyok csak, amikor Lívcsi alszik dogát írok.

Happy:
visszajelöltelek az iwiwen. :)

Bibar:
igen vagyok az iwiwen, a felhasználónevemmel keresel megtalálsz. :wink:

igyekszem azért sűrűbben jönni!

sziasztok
 
 



Halihó!

Csak egy gyors bekukk. 8)
Jelentem vagyok! :D
Szerintem okés a randi, ha addig megvagyok a dogámmal. :oops:
 
 


Sziasztok

Én is vagyok, de 24órából 24et lefoglal a gyerek.
Én felőlem is mehet a dolog.

baby21
 
 


sziasztok
hát igen én is alig jutok ide mostanában,most kinnt alszik a kertben azért tudok irni :wink: szóval akkor összehozzuk jövö héten,nem tudom nektek mikor jó én kb 10 felé szoktam kimenni sétálniés akkor kb 12ig vagyok kinnt.
na már sir is a babám,nem sok időt hagyott nekem :shock: :shock:

 
 


Sziasztok!

Kis családommal kinéztünk magunknak Fóton egy házikót. Még nem láttuk élőben, csak fényképen. Annyit tudunk róla, hogy Istvánhegyen van. Égen földön kerestük térképeken ezt az Istvánhegyet, de de nem igazán találtuk. Csak gondolom, hogy valahol Fótliget - Kurjancs - és a Régi barackos környékén kéne lennie... :roll:
Le tudná valaki írni, hogy hol van ez pontosan és milyen környék? Messze van a Városközponttól, élnek arra emberek? ( :D ) Érdemes odaköltözni? (Játszótér? Közért? stb?) Van egy 19 hónapos fiam, jó lenne, ha barátai is akadnának majd...

Előre is köszönöm a segítségeteket!
 


sziasztok Bibar, Kagci!

Na vagyok csak időkőzben jön a fogunk, és nehezen viseljük.

Én délután szoktam sétálni rékával. általában 11:30 kor eszik utána 15:30kor. Valahogy öszekéne egyeztetni hogy mindhármunknak jó legyen .

Kagci hogy állsz a szakdolgozatoddal? , és milyen fősulira jársz?.

happy21

baby21
 
 


Sziasztok!

Na dolga leadva, idegeim megnyugodva. :D

Happy:
A Pécsi Tudományegyetem humán szervező kiegészítőjére járok, remélhetőleg már csak ebben a félévben. :D

Hát elég pocsék idő van mostanában.
Talán jövő héten lesz szép idő és akkor megdumcsizhatnánk egy közös sétát vagy játszót.

Ha nem jönnék Boldog Nyuszit!!
 
 


sziasztok kismamik!


az én kisfiam 8 hetes, és szívesen ismerkednénk mi is. Megejtettétek már azt a találkát? Esetleg beszállhatnánk mi is? Egyébként a buszfordulónál lakunk...

Ti hallottátok, hogy a művelődési házban (azt hiszem) minden kedden van baba-mama nap? Volt már valaki közületek?

üdv mindenkinek!

Csilla


munyómami!
ha kurjancs, akkor nem olyan jó. Fótliget drága hely. Mindenesetre egyik sincs közel a központhoz. Csak egy normális játszóterünk van, az pedig kisalagon van. Remélem tudtam segíteni.
Lakást vagy házat kerestek?

Csilla


Sziasztok!

Üdv Kiscsillag!
Még nem ejtettük meg a talit, mert a csajokkal még nem sikerült időpontot fixálni. Biztos a gyerkőcök miatt gyűrik a 24 órás műszakot, amit teljes mértékeben meg tudok érteni. :wink:

Szóval újabb felhívás keringőre! :lol:
Ki mikor ér rá jó idő esetén talizni, bandázni?

Munyómami!
Én is nézelődtem, hogy hátha megtalálom valahol ezt az Istvánhegyet, de nem jutottam előrébb. Küldtem privit is, ott linkeltem is térképet, azt megkaptad, mert lehet, hogy pont akkor rosszalkodott a babanet.

Na jó éjszakát mindenkinek!
Kagci
 
 


Jaj ezt elfelejtettem,
műv ház kontra baba-mama nap, csak a fóti újságban olvastam róla, hogy van, de még nem volt hozzá szerencsénk.
 
 


szia Kagci!


na szuper lenne a találka! Most péntekre jó időt mondanak, mit szólnátok hozzá?
Nekünk csak a délután jó, mert délelőtt dokihoz megyünk.

És hol legyen a találka?

üdv

Csilla


sziasztok!

látom gyrapodik a kis csapatunk , péntek kinek mikor jó a tali? nekem 16-17 óra körül eszik a manó délután előtte 11:30 vagy délben változó.

Nem tudom a tövvieknek mikor jó?

eredetileg a játszóteret terveztük találka helynek , de lehet máshol is.

u.i hát én se láttam még itt soha baba-mama napot.

üdv mindenkinek.
na már jelez a babócám kialudta magát.

baby21
 
 


Halihó!

Nekem okés a péntek, de 17-17:30-ra, ha hazaérünk az nekünk is jó. Mi általában 2 körül ebédelünk és utána szerintem mehet a bandázás.

Találka helyszín: Vegyünk egy központi helyet, mondjuk a házunk előtt :lol: :lol: , na jó legyen esetleg az orvosi rendelő előtt és onnan irányulhatunk bármerre. Na?

Bibar!
Nektek a délutánok mikor jók?

Sziasztok,
Kagci
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: