Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok !

hencike !! Hát szerencsére , nem volt semmi gond !!
A permetezőszert azt nálatok ette ?? Már csak a tanulság miatt kérdezem !! Hogy mire figyeljünk !

Én még nem voltam a Heim Pál-ba , nem ismerem a körülményeket , szerencsére , de ahogy írod, nem túl rózsás !!!

Beus !! Folyt. köv. mikor jön ?

Kata ! Meg vagytok ?

puszka mindenkinek

Kati és

Kép


Kép
 
 


Katának !!!

Kép

Kép


Kép
 
 


Sziasztok igen Kata nálunk ete meg de nem tudjuk hogy honan szete elö szerintem mikor nem figyeltünk akkor találta és eldugta valahova és amikor megint nem figyeltünk akkor meg evet belöle de szerencsére észrevetük idöbe.
 
 

 
 

Hát hencike ez nem túl jó hír :? :? nagyon kell figyelni az ilyenekre... nagyon rafkósok tudnak ezek a picik lenni :roll:
de tényleg hálaazégnek hogy nem lett nagyobb baja!!!

Kati!
Jajjjj hát megzabbantom DiaBabát izibe'!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
és hogy van ebben az úszógumiban? alul lukas és a vízbe lóg a lábacska?? vagy hason van benne? vagy hogy?? :shock: :lol:
Nemsoká 5 hónapos lesz ő is :wink:
hűűűűűűha. emlékszel még a pocakos időkre? tavaly nyár... nem is volt régen. most meg nemsokára itt a nyár, és immáron eggyel többen :lol: :lol: :lol:

Beus,
jobban van Adrienn??? és te? mert gondolom téged is leszívott a magas éáz, éjszakázás, kórház... :roll:


Mi jól vagyunk (leszámítva persze a napi 6 görcsölést és a néhanapján rosszabb napokat..), Lizus hatalmasakat hancúrozik és durmol felváltva :lol:
hasról majdnem átfordul, csak a végén kell picit segíteni a lábijánál hogy teljesen átlökje magát.
a hasrafordulást önállóan még nem űzi, de segítséggel az is már egész szép.
tudjátok neki nehezebb minden az izomtónus zavar miatt... (tehát alapból túl laza, de végtagjaiban meg túl feszes, szereti hátrafeszíteni magát ami megint csak akadályozza a forgást, stb) de dolgozunk és azért szépen fejlődgetünk :wink: :wink: :lol: :lol:

pusszok!

Kép

Kép
 
 


éáz = láz :oops: bocsi :lol: :lol:

illetve most hogy tüzetesebben megnéztem a pancsikolós Diát, persze hogy a vízbe lóg a lábacska! :lol: :lol:
hason el sem férne abban a gumiban :lol: :lol: :lol: :lol:
és gyönyörű az a htalamas szem és hozzá az íves szemöldök :roll: :lol: :lol:

Lizus pancsizós képen kissé bandzsikázik, de hát ez van :roll: remélem megerősödik majd az a szemecske is :wink:
 
 


Sziasztok !!

Jaj, Kata !!! Gyönyörű ez a nagy lány !!! :lol: Imádom a husikáit !!! :lol: Olyan jól meglehetne dögönyözni !!!! :lol: :lol:

A szeme meg majd megerősödik , ahogy te is írtad , még van ideje !!
Nekem is mondta a doki nénink , hogy ha hat hónaposan még be-be kancsalít, akkor kell menni szemészetre a jó szemet leragasztják , hogy a másik tudjon erősödni .

Hát az átfordulás , nekünk is csak most tegnap előtt sikerült teljesen önállóan !! :lol:
De végre , végre már !!!

LiziRibizlim, majd a maga ütemében , szépen lassan megfontoltan !!! Ahogy jólesik neki ,majd ő diktál !! :wink: :wink:

Csak nehogy aztán kapkodjátok a fejeteket !!!


Pusz , mennem kell

Kép


Kép
 
 


na sziasztok,

szóval az első nap: nem igazán aludtunk mert pindúromnak még mindig magas láza lett éjszaka. a szobatársat hamar megszoktuk. egy 30éves anyuka volt a 7hós kislányával aki asztmás ....
másodiknap: a babák tök jól megszokták egymást nem kelnek fel egymás sírására. adriennek van még láza de egyre alacsonyabb
na és ami ezután jött:
behoztak egy 16hós kislányt a kórterembe köhögött de nagyon, majd anyuka nagymama és nagybátty jól ott hagyták!! a kislány és nem túlzok egész éjjel ült a kiságyban amikor eldölt majdnem az álmosságtól felriadt. egész éjjel ült.
ja azt hozzá teszem maikor elmentek a család 3órán keresztül ordított!!
ekkor még nagyon sajnáltam. másnap reggel a nővér... na mindegy ezt kihagyom a lényeg nem evett a gyerek és nem azért mert nem volt éhes a nővérke is hozott neki enni BÉBI kaját nem ette meg a nővér otthagyta akkor nem eszel nekem erre nincs időm....
aznap csönd volt a kislány 14órát aludt egyhuzamban.
na de másnap az okos család megjelent. aludt a kicsi felkeltették majd 1/2 óra múlva távoztak. a kislány ismét ordított nagyon sokáig!!!
másnap mentünk haza délután. úgy képzeljétek el hogy a kislány reggel 7-től délután 15ig sírt. 17kor jöttünk el. na ekkor már nem sajnáltam annyira. a kislányom nem tudott aludni. úgy aludt egy órát hogy fogtam az ölemben és befogtam a fülét. fasa volt. kint mászkáltam vele a folyosón az erkéklyen. jaa a gyereknek közölte a nagybáttya : beszéltünk az ügyvéddel mész fótra...., jaj majd elfelejtettem egyik északa hoztak egy 12hós kislányt őt is ott hagyta az anyukája. énkeletem nekik olvastam nekik akkor kicsit csönd volt. de könyörgöm ez nem az én feladatom, szerintme . különbne úgy néztek rám mint egy csodalányre maikor gyerekdalokat énekeltem. na mindegy túl vagyunk rajta.
az osztály és a kórház különben tök jó volt most újították fel pont azt a felét. alapvetően a nővérek és a dokik is kedvesek segítőkészek voltak kivéve aki felvett doki és az a nővér aki etette azt a kislányt. ja az állandóan beszólt nekem amikor lementem a büfébe hogy ez nem norbi kaja, meg meghéheztem. aki evett korházi kaját az tudja mért mentem le. meg különben is nem elég hogy nem alszom mert egy kedves nővér berakja oda a gyerekek meg addigra már két hete nem alszom és akkor még ne is egyek. ja természetetesen a csaj a 90hez közelebb volt mint a 80hoz. na mindegy.

de különben nem csalódtam a kórházban és nem bánom hogy nem a bethesdába kerültünk.


na pusza mindenkinek

beus

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok !!

Beus !! És nem tudtál volna beszélni a szülőkkel, hogy az a szegény kislány egész végig sírt utánuk ????????
Vagy a szülők voltak ennyire bugyuták , hogy nem érdekelte őket ???

Szőrnyűű !! Én kicsinek elég sokat voltam kórházban és bennem nagyon megmaradt , hogy anyukám nem maradhatott velem, sokat sírtam , csak arra emlékszem. (már amikor jöttek látogatni és utánna elkellett menniük).

Nagyon sajálom ezeket a gyerekeket.

Szóval a lényeg , kórház jó !!! :lol:

Adrienn , jól van azóta , kutya baja ?? Balázs azokkal a nagy szempillákkal ??? Ő is jól van ??


Kata !! Ti , hogy vagytok ???
Napi 6 görcs, az átlagos , tehát mindíg ?? Kicsi LiziRibizlim , olyan egy ügyes lány !!! Komolyan , nagyon büszkelehetsz rá !!!! :lol:
Amit ez a kiscsaj , kibír és megszokott !!! Azt csak miattatok csinálja mert ennyire szeretitek és ő eszt nagyon tudja , hogy neki mese nincs, teljesítenie kell nap mint nap , mert szükségvan rá , fontos !!!! És ő ezt szívesen teszi értetek !!!!! :lol: :lol: Egy igazi kis mérleg !!!!! :lol: :lol:

Szóval, itt javulás lesz , előbb vagy utóbb , de biztos !!!!! :lol: :lol:

Bocsi de ettől a kórházas témátol , kicsit lelkizős lettem ! :oops:

De , minden úgy van ahogy írtam !!!!


Na jó, inkább megyek !

Puszka nektek !!! És mindenkinek , remélem ti éltünezedők is jól vagytok !!!

Kati és

Kép


Kép
 
 


sziasztok!!


Hát Beus ez horror téma, de sajnos én a bethesda neurológián láttam ilyeneket sokat. cifrábbakat is.

Ott annyi a nagyon nagy diffi, hogy nővérek és dokik mindannyian kivétel nélkül ISTENEK!!!!!!! amit ők megtesznek emberileg gyerekekért és szülőkért!!!! az csúcs!
ott külön teremben vannak azok akikkel nem fekszik be senki.
és bizony van köztük a 6 hónapostól 3 évesig.
van olyan baba, aki azért van még itt mert majd csecsemőotthonba megy, nem kell az anyukájának. beteg szegénykém, állítólag az agya nem fejlődött rendesen... de a kis lelkem nem is fog ha nem kap szeretetet!!! a nővérek imádják, mindig dajkálják, tologatják babakocsiban de ez nyílván nem elég. néha látom anyukája bejön vagy nagyapja, kiviszi sétálni babakocsiban, annyi. most asszem 7 hónapos a baba....
volt egy másik kisfiú, 2-3 hónapos, ő sem kellett. 4 testvére volt már otthon. de aztán szerencsére rendeződött az otthoni helyzet és mégis hazavitték. ennek nagyon örült mindenki!
aztán volt h én is meséltem egy 3évesnek, mert csak ült szótlanul egész nap. nem azzal volt a baj, foglalkoztak vele sokat a nővérek, de hát ők sem tudtak nonstop, nekik is van ezer dolguk.
amúgy a kisfiú soha nem szólalt meg. én elkezdtem neki mesélni, és rám mosolygott!! hihhetetlen feeling volt!!! imádtam őt!!!
aztán 2 hét után már nem láttam bent. értejöttek.
itt is volt hogy éjjel 3 éves kislányt hoztak be - még mikor mi is bent feküdtünk. nem a mi szobánkba, hanem a nővérszobába. de ordított szegénykém mint egy állat. és most szó szerint, mint amikor egy elveszett kis állatot nyúznak!! félelmetes volt, ki is mentem hgy mi ez??!! mondták a nővérek sorry nem tudnak mit csinálni, már kapott nyugtatót....... aztán másnap nagyon sokat játszottak vele, és belerázódott!!!
itt mondjuk napközben a 4 nővér mellett van 2 segítő akik azért vannak hogy a gyerekeket szórakoztassák, játszanak velük!
most vettek pingpong asztalat az osztályra a szülői adományokból!!!
van zenés foglalkozás, bibliaóra, kézműves foglalkozás, stb... van egy nagy játszószoba, ott!
szóval vannak horror sztorik sajnos, de ez az osztály emberfelettit nyújt mindenkinek!!! ÉS!!! a nővérek nem fogadnak el pénzt........
ezért van a szülői adomány, azt a főnővér megkapja és akkor az osztályra vesznek ami épp kell. és ettől olyan a feeling meg kinézetre is hogy nem gondolnád hogy kórházban vagy, ha nem kellett volna végigmenned az épületen fel a másodikra hogy a neurológiára érkezz........

hűű hosszú lettem bocsesz :oops:
 
 


Lizus változatlanul van görcs-ügyileg, de egyébként egész jókedvű!! aktív, röhögős, figyelmes nagyon, dumál eszeveszettül!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kati olyan jókat írsz, jól esik :wink: :wink: köszi!!! igen, tudom, nem siettetem én, dehogyis! hiszen tudom hgy lesznek nagy lemaradásaink, úgy szeretném ha kb 3 éves korára majd utólérné a társait mozgásban :roll:
ezen dolgozunk!!!!!!!!!

csak tudod néha előjön hgy ha nem lennének ezek a buzi görcsök, már miket tudna Lizus :cry: na de ilyenkor gyorsan el is hesegetem mert nem a "mi lenne ha...." fog minket előlrébb vinni! :wink:

Beus és mitől lett a vesemedence gyulladás??? megfázás???
csak hogy tudjam mire figyeljek oda... :?

kérünk fotót tényleg rég volt Adriennről!
és a hihetetlen nagy és barnaszemű Diáról is!! :wink:

Oxi?????????

tudjátok én úgysem bírom ki h ne tegyek fel... :lol:

nevetős huncut alma:
Kép
Kép

hasonfekvős fenékkidugós alma:
Kép

nagyon magyarázós alma:
Kép

pusszok! :lol:
 
 


Sziasztok !!!

Kata !! Nagyon vagány az almás cuccosban LiziRibizlim !! :lol:
Remélem , javult megint egy kicsit a helyzet !!! :lol: :lol:

Mi már napok óta csak nyüglődünk !!! :? Valszeg a foga mert már patakokban folyik a nyála , az ökle meg szájában !

Viszont van egy újdonságunk !! Ó betűt formálunk a szánkkal !! :lol: Marha helyes !! Közben a nyelvét hozzá pödri !

Teszek én is képeket !!

Tegnapelőtt csináltam !! A Lessie kutyus nagyon rafkós !!!

Kép

Kép

Kép


Puszka mindenkinek !!

Kati és

Kép


Kép
 
 


Sziasztok !!!

Remélem mindenki jól van !!!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket !!!! :lol: :lol:


Puszka , Kati és

Kép


Kép
 
 


KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK! MI IS! J



Adrienn, Balázs, Beus, Anti

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


SZIASZTOK!


Kati olyan eszement jófej Lessie kutyus ahogy ott serte-pertél Dia mellett :lol: :lol:
nagyon édes azzal a tükörrel! már most milyen öntudatosan nézegeti magát benne :lol:

Lizus 3 napig görcsmentes volt, szerda-szombat !!! hihhhetetlen jó feeling volt!!! de jönnek vissza. kell a szuri neki :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
ez nem jó mert abba kéne hagynunk, mert nagyon feszült, ideges lesz tőle :evil: :evil: :evil: :evil: sír egyfolytában :evil:
na de hátha majd szép lassan el tudjuk felejteni.

amúgy egy tündérkirálylány mint mindig :wink: :wink:

tegnap 10,5 órán át ébren volt napközben!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
és egy másodpercig nem sírt, röhögött, dumcsizott, nagyon édes volt.

Beus, Kati, Mindenki:
NAGYON JÓ PIHIT, CSALÁDOZÁST NEKTEK IS ÍGY HÚSVÉTRA :wink: :wink: :wink: :wink:

pusszok
 
 


Sziasztok !!!

Kata !!! :lol: :lol: :lol: Alakul, alakul !!!! Nagyon örülök neki , ez ma a nap híre !!! (számomra, mindenkép !!!)
Pusszantom a gyönyörűségesen ügyes Lizikémet !!!
Képet nem kaptunk !! :wink:

Mi még mindíg nyügisen napközbe , szinte alig alszunk , már hulla vagyok . Remélem tényleg a foga !!
Este viszont mostanában a kajcsi elmarad , de a hajnali egytől történő fordulgatások nem. Fél-egy óránként fodítani kell a kisasszonyt, hasról- hátra ill. mostanában oldalt szeretünk alukálni .

Ma !!! Reggeli után elnézelődött sírás nélkül !!! Egy jó félórát ,biztos!!! Most alszik !! :lol:

Ilyen , már három hete nem történt !!

Ti , hogy álltok a fogacskákkal ???

Beus ! Nálatok még nem jönnek ???

Puszi mindenkinek !!!

Kati és

Kép


Kép
 
 


sziasztok,

nekünk már kettő van ;) (fogacska)

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


beus !!!!! Az annya !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Hogy viseltétek ???

Puszka , Kati és

Kép


Kép
 
 


Sziasztok!

Gondolom valamelyikőtök szült a Váci kórházban.
Leírnátok a tapasztalataitokat, illetve hogy melyik orvost ajánlanátok?

Előre is köszönöm

Ágnes
 
 


Szia Ágnes!

Én Vácon szültem októberben, ambulánsan.
Semmi panaszom nincsen sem az ellátással, sem a dokival akinél szültem. Ajánlani nem tudok dokit, de ha gondolod keresd meg Dr. Szaniszló Zsoltot. 32 éves, de nagyon segítőkész volt a szülésnél. Három nyomásra kint volt a lányom, fogta a kezem, mondta mit tegyek meg mit ne.

Aranyosak a csecsemősök is, bár volt egy aki unszimpatikus volt első ránézésre.
Két ágyas szobák vannak és a baba bármikor veled lehet.

Ha kíváncsi vagy még valamire kérdezz nyugodtan.

Üdv:Erzsi Kép Lányom 1 órásan Kép Lányom mostanság...:-))
 


Sziasztok !!

ágnes2 ! Szia , üdv . köztünk !!!
Én pesten szültem , de voltam már Vácon párszor, igaz nem a szülészeten , de én is csak jót tudok mondani ! (kivéve , ügyelet , várakozás )
Te mikorra várod a babucit ???

bözsi77 ! Üdv. neked is !!! Nagyon gyönyörű a picilányod !! Októberiek vagyunk mi is !! :lol:

Lányok , ti mióta laktok Fóton ???


Puszi, Kati és

Kép


Kép
 
 


Sziasztok!

Ági nincs gépközelben, de közvetítettem neki amit írtatok, és addigis, amíg válaszolni tud, szeretnék közétek becsatlakozni, ha megengeditek. :D
 


Szia sharon01 !!!

Ok. Naná , hogy megengedjük !!! Köszike ! :lol:

Üdvözlünk téged is kösztünk !!

Na, talán kicsit beindul ez a topik is !!! :lol: :lol:


Örülök nektek !!


Puszi , további kellemes estét !


Kati és

Kép


Kép
 
 


Sziasztok Csajok!

Én 77 óta lakom fóton. Miért kérdezed?

Pusza: Erzsi
 


Kati!

Csak nem 2006. október 29.én szültél? :lol:
 


Sziasztok !!!


Erzsi !! De igen !!! Miért ??? :lol:

Azért kérdeztem , mert még csak most csatlakoztál hozzánk !! Azt hittem te is "újdonsült" fóti vagy . De akkor te igazi tözsgyökeres vagy !! Ez igen !!!

Szeretsz itt lakni ?? Merre fele vagy ??

Puszi, mindenkinek !

Kati

Kép


Kép
 
 


sziasztok mindenki

tök jó ha egyre többen leszünk ;)

én 2006 okt 21 szültem a rókusban.


vácon meg most voltunk a gyerek osztályon egy hetet. az szembe van a szülészettel de nem mentem be ;)

különben a kórházzal minden ok volt

pusza

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat. Nagyon megnyugató amit írtatok. Jővőhét szerdára mi is ( a barátnömmel) bejelentkeztünk Vácra a Szaniszlóhoz. Többekközött a te tanácsodra Erzsi, de mások is ajánlották. Majd megírjuk a tapasztalatainkat.

A babákat december közepére várjuk, tehát még nagyon az elején vagyunk.

Ha abban még tudnátok segíteni, hogy ki Fóton a védőnő, és hol lehet Őt felkeresni illetve, kell e hozzá előzetes időpontot kérni.

Én mindíg is itt élem Fóton.

Erszi nagyon szép a babád.

Előre is köszönöm

Ágnes
 
 


szia Ági,

a védőnőhöz a 12.hét után kell menni hogy ti melyikhez tartoztok passz mert körzetre van osztva. de ha megtehetitek szerintem sétáljatok le és az ajtón ki van írva melyik utca melyik körzet kihez tartozik meg van tel szám is vagy lesz ott vbalaki szerintem ;)

pusza

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok Csajok!

Azért kérdeztem Kati mert én is akkor szültem. De jó! Egyidősek a babáink!
Én a Kossuth utcában lakom jelenleg, de tervezzük hogy elköltözünk. :( Nem azért mert nem szeretek itt lakni, hanem mert albérletben vagyunk és elég nehéz így! Meg nem mindegy hogy valaki zsebét tömöm, vagy a sajátomat fizetem...

Ágnes! Örülök hogy így döntöttél! Azért kíváncsi vagyok hogy mennyit fog "jelenteni" az hogy nem csak úgy beesel a szülőszobára... Majd írjál légyszi!
A védőnőhöz meg akkor kell majd menned ha a doki ad egy igazolást hogy tényleg terhes vagy. Én a 8. héttől jártam a védőnőhöz. Majd fel kell hívnod a 358-104-es számot és ott a védőnőket kell kérni. Majd megkérdezik melyik utcában laksz és ahhoz a védőnőhöz adnak egy időpontot.

Beus! Mi újság veletek? Jobban van már a kicsi?

Csajok! Hogy lehet a vonalzót feltölteni ide? Nem jövök rá...:roll:


Szép délelőttöt mindenkinek!!!
 


Sziasztok!

Erzsi ! Ment privi a tikker-ről (ha így kell írni ), szóval a vonalzóról.

Ez nagyon érdekes és nagyon jó, akkor biztosan jól megértenék egymást !

Hánykor szültél ?? Én 0:53-kor .

Nem is vagytok messze tőtünk ! Mi a Fürst S.-ban vagyunk , na jó nem a sarkon van, de azért tényleg nincs messze.
Ti is a költözést tervezitek, mi is , bár mi szívesen maradnánk itt csak kicsit kijebb mennénk.
Ti akkor ha jól értelmeztem elköltöznétek máshova ?? De hova ?

Többiek , hol vannak ??

Kata !!! Mi van veletek !! ????????????


Puszka , mindenkinek !!

Kati és
Nekünk ez saját, de kölcsön van rajta , az se sokkal jobb.


ágnes2 ! Olyan gyorsan December lesz, hogy észre sem veszitek !! :lol:
Jól lefoglalnak titeket az álandó vizsgálatra mászkálások , az eredmény várások, meg a klassz UH-k !!! Aztán csak azon veszitek észre magatokat , hogy atya ég , már csak egy hónap és szülünk !! :lol: :lol:

Nekünk itt a Fürst S.-ban , Bósza Pálné a védőnénink .

Kép


Kép
 
 


A Kossuth utcábanban meg az Albert Andrásné a védőnő. Én nagyon bírom, igaz nekem régebben a szomszédom volt. :wink:

Ágnes2! Te merre laksz?

További szép napot mindenkinek!

Kép
 


na Bözsi csak most esett le ki vagy ;)

jól vagyunk köszi már van két fogunk

rakok fel képet a fiam ma lovagolt ;) Kép Kép

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


De jó nektek Beus! Nekünk még nincs egy fogunk sem... :(
Édes a kicsi fiad a lovon! :lol: , meg a lányocskád ahogy szopizik...

Mindenkinek jóéjt!

Pusza!

Kép
 


sziasztok,

kati itt vagyunk mi is csak sokat vagyunk kint a szép napocskás időben :)

beus nagyon helyesek a gyerkőcök!

lizus is szokott így cumizni, de neki különböző ujj-kombinációi vannak hogy ne unja meg :)

puszi mindenkinek!

kata és lizus
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


( Kép )


szia Bözsi

nem tom a vonalzót sikerült e megcsinálni, csináltam neked eggyet csak a baba nevét kell majd bele varázsolni, szóval a fenti kódot ami a két () jel között van másold be a profilodban az aláíráshoz és akkor mindig automatikusan kirakja
remélem tudtam segíteni

beus

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


na jó látom beilleszti egyből akkor katt rá és ott csinálj eggyet a babádnak és a végén PseudoHTML, UBBCode™ or BBCode ez a kód kell neked amit bemásolj

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok !!!


bözsi77 ! Jó lett a vonalzód !! :lol: :lol:

Kata ! De jó, hogy jelentkeztél !! Remélem jól is vagytok és szépen haladunk előre !! (mert erről nem írtál)

Mi is szinte egész nap kint vagyunk ebben a jó időben , bár már megint ez a vacak szél !!

hencike !!! Ti is jól vagytok ???

ágnes2 ??????????????????????

oxi ???????????????


Sok puszi mindenkinek !!

Kati és

Kép


Kép
 
 


Sziasztok!

Kati! Köszönöm, de a segítséged nélkül nem ment volna... :lol:

Köszönöm Beus neked is, de közben sikerült kreálni egyet.

Csajok, nekem már napok óta annyira fáj a fejem hogy az valami eszméletlen!!! Nem tudtok valami gyógymódot rá? Semmi az ég világon nem használ. Néha már úgy érzem hogy szabály szerűen szétrobban!!! Nem vagyok egy fejfájós típus, de ez borzasztó.

Várom a tanácsaitokat.

Puszi mindenkinek!

Jóéjt: Bözsi

Kép
 


Sziasztok !!

bözsi77 !! Sajna nem tudom , mi lehet rá jó , de gondolom az ilyeneket mint : algopirin, aszpirin már próbáltad ! ???


Puszka mindenkinek !!

Kati és

Kép


Kép
 
 


Sziasztok csajok!

Ma elmentem dokihoz az iszonyú fejfájásommal. Hát nem vagyok túl boldog... Kétoldalú torok gyulladásom van (vagy valami hasonlót mondott :roll:) Meg huzatot kaptam, (bár nem tudom hol...) Meg kezdődő arcüreg gyulladásom van. Úgyhogy kaptam egy halom gyógyszert és most kúrálgatom magam. Kicsi lányom is taknyos, úgyhogy hol én fújom az orromat, hol az övét porszívózom. Már arra is gondoltam hogy kipróbálom én is az orrszívót, hátha jobb lesz egyszercsak... :lol:

Veletek mi újság? Írjatok valami jót, én már mára kipanaszkodtam magam...

Puszi mindenkinek!


Kép
 


Sziasztok!

Köszönöm a sok hasznos információt!
Holnap megyünk dokihoz, majd leírom a tapasztalatomat.
Én az Ötvös közben lakom. Majd holnap lehet hogy arra is sort kerítek hogy megkeressem a védőnőmet. Ha már szabin vagyok :lol:

Jobbulást neked Bözsi77!

Ágnes
 
 


Sziasztok !!

bözsi77! Nagyon gyors gyógyulást !!! :lol:

ágnes2 ! Várjuk a tapasztalatokat !! Szorítunk !! :lol:

Puszka mindnkinek !!

Kati és

Kép


Kép
 
 


Szisztok!

Voltunk a Szaniszló dokinál, nagyon kedves, közvetlen barátságos ember. Jók voltak a benyomásaim róla. :)
Viszont nem mondott túl jó hírt. Egy 8-9 hetes elhelt terhességem van aminek a végén ottmaradta a petezsák, amit el kell távolítani. :cry:
Köszömöm annak aki szorított nekem! Majd legközelebb összejön.

Ágnes
 
 


Ágnes!

Nem tudok most mit mondani. Tudom milyen érzés mert nekem is volt egy elhalt terhességem. De nem szabad kétségbe esni!

Fel a fejjel és indulhat a babaprojekt!!!

Puszi és jó éjt mindenkinek!

Kép
 


Sziasztok !!

ágnes2 !! Nagyon sajnálom !!!! :cry: De ne csüggedj túl sokáig , valamiért így kellett lennie !
Nem sokára megint jöhet az izgulás !!! Ahogy Erzsi is írta !! :wink:

Mikor kell bemenned ??? Majd írjál ha már túl vagy rajta !!!

Addig szorítok továbbra is !!


Sok puszi mindenkinek !!

Kati és

Kép


Kép
 
 


Roser Pinol Bábuk - Játsszunk bábszínházat! (Szorgos kezek - Kis mesterek) 390ft helyett 334ft
A papír - Tépés, vágás, ragasztás (Szorgos kezek - Kis mesterek) 390ft helyett 334ft
A gyurma - Gyúrj, formázz, alakíts! (Szorgos kezek - Kis mesterek) 390ft helyett 334ft
Maskarák - Bújjunk jelmezbe! (Szorgos kezek - Kis mesterek) 390ft helyett 334ft
Kontra Beatrix: Spatulaállatkák (Színes ötletek - Fortélyok 30.) 798ft helyett 642ft
A. Faber - E. Mazlish: Beszélj úgy, hogy érdekelje, hallgasd úgy, hogy elmesélje 2850ft helyett 2328ft
Rüdiger Dahlke: Súlyproblémák 1250ft helyett 1064ft
Anne L. Biwer: Testünk jelei 1600ft helyett 1362ft
T. Aszódi Éva (szerk.): Cini-Cini Muzsika 1980ft helyett 1617ft
Gaby Goldsack: Nézz körül! - Repülőtér - Kukkants be az ablakokon! 1295ft helyett 1116ft
Tanya 1295ft helyett 1116ft
Építkezés 1295ft helyett 1116ft
Tűzoltóság 1295ft helyett 1116ft
Jordi Busquets: Tárcsás könyv színekkel 1390ft helyett 1119ft
A Tárcsás könyv számokkal 1390ft helyett 1119ft
állatokkal 1390ft helyett 1119ft
A kisvakond nadrágja (lapozó) 790ft helyett 644ft

Jane Gilbert A bilire szoktatás 1499ft helyett 1350ft
A bili tudománya - Avagy szobatisztaság felsőfokon 2290ft helyett 2088ft
Alona Frankel Bilikönyv 1490ft helyett 1342ft
Keress, találj, mesélj! 1495ft helyett 1300ft
athryn Smith Ki lakik a házban? ez az Itt forgasd! sorozat része 680ft helyett 595ft
Mi a kedvenc eledele? 680ft helyett 595ft
Kirándulás a dzsungelbe 680ft helyett 595ft
Mivel csinálod? 680ft helyett 595ft

szóljatok ha kell valami

pusza

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok !!

Hogy vagytok ??

Mindenki úgy eltünkt innen !!

macskanyu !! Hogy álltok a házikóval, lassan már május !! ???

dori_bp !! És ti ???

ágnes2 !!! Remélem jól vagy !! jelentkezhetnél te is !!!

bözsi77 !! Jobban vagy ???

beus !! Köszi a könyveket !! Én a Bóbitát keresem !!

hencike !! Veletek mi van ??

oxi ! Dolgozol ???? Bölcsivel mi van ???



Puszka mindenkinek !! Vigyázzatok magatokra !!


Kati és

Kép


Kép
 
 


megmondjam mennyiért tom hozni?

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


igen, igen !!

pusz

Kép


Kép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron