Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!
Nagyon szeretem a Babanetet, csak éppen az a baj, hogy semilyen talira stb nem mehetek el, mivel messze lakom...Hasonlo sorsu külföldön élö magyar csajokkal dumcsiznék.Babatapasztalatokrol. Természetesen otthoniakkal is.
Van egy szuper 9 honapos kisfiam.Irjatok!!!
Puszika!!! ;-)
Névtelen
 


én is messze lakom. hogy kell rerisztreàlni???
Névtelen
 


Sajna én sem tudom...Ugye megirja Valaki???Köszike!!!!!!!
Névtelen
 

 
 

én irtam 1 azonositot, oszt 1 jelszot itt lenn, és nem lehetett elküldeni... ezért vagyok anonymus...
Névtelen
 


Na, én megleletem: kattints a Segédletekre, megjelenik, hogy regisztr. Ott kell beiratkozni. Neked mennyi idös a picurid??? Miket tud??? Mesélj!!! Irjatok sokan!!!
Vendég
 


4 honapos, kislàny. Irjatok!!!
Névtelen
 


Ezt is én irtam az elöbb, amikor még nem tudtam, hogyan lell regisztralodni...
Van 1tündéri 9 honapos fiam,kapaszkodva felall, de teljesen egyedül (guggolo helyzetböl) még csak 2x ült fel... Szeretném, ha irnatok arrol, a Ti Babaitok mikortol alltak-ültek fel???Szekal az anyosom, hogy ebben a korban mar egyedül kellene allnia a picinek...
Vendég
 


Kb. három ugyanilyen tárgykörû topic van. Keress rá a keresõvel, ott sokan írogatnak már, felesleges egy újabb topic.
Névtelen
 


kukacz,
Van az Anyaság/külföld vagy vmi hasonló és a Gyermekekben is van egy Külföldön élõ... topic.
Szeretettel várunk! Kép Bár valahogy ezek a topicoc mindig kihalnak.
A chaten is van néhány külföldre szakadt.Kép
Szia:
Solya
 
 


Szia Solya,
Amit én leltem, oda màr régota nem irt senki...De nem adom fel, még keresek vmi ilyesmi jellegü beszélgetést. Köszi, hogy irtàl!!!!!!!!
Vendég
 


Kukacz,
már válaszoltak is neked Svájcból! Kép
Nézd úgy a netet, hogy a bal oldalon az 'Elmúlt napon'-ra klikkelsz. Kép

Egyébként merrõl vagytok? Mi nagyon közel a svájci határhoz Németországban.

Solya
 
 


itt:
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/275/13094.html?1055832590" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/275/13094.html?1055832590[/url]
 
 


Kat vagyok,es USA-bol irok,de ma leptem ide,es tetszik nagyon ez a zoldal,csak meg nagyon kezdo vagyok!
De legalabb mar van valki aki kulfoldon el,rajtam kivul!!
Ennek mar orulok!!Majd probalkozom
Ha van valaki az usabol,irjon!!
 
 


A Külföldön élö magyarok topicban vannak Amerikabol lyanyok. Csak innen, Fr Svajcbol nincs senki... Szomoru. Ha gondolod, irhatsz azért, szivesen valaszolok!!!
Vendég
 


Kata!
Bocs, tévedtem. a Külföldön (tul)élö mamak topicban irtak Amerikabol!
Vendég
 


Amanda vagyok mar irtam nehany nappal ezelott de sajnos nem tudom,hogy olvasta valaki vagy nem.Canadaban elek tobb mint 3 eve,van egy 8 eves lanyom es most varom a masodik babat.A babanet-et csak most talaltam meg nehany nappal ezelott ugyhogy meg nagyon ujj vagyok ebben a korben.Egy kicsit felek a szulestol hisz nem tudom mi fog ram varni.Aki jartas ez ugyben kerlek irj,de mindenkitol szivessen varok uzenetet.
amanda
 


Szia Amanda

Kanada melyik felen elsz? Ha jol tudom provinciankent lehetnek nagyobb elteresek is szokasokat tekintve.
En, mi BC lakunk. 3 lannyal Legkisebb itt szuletet nekem is.

Napocska
 


Szia Napocska
Koszonom,hogy irtal egy par sort nekem.En London,Ontario lakom.Milyen volt a szules a masodik babaddal,nehez vagy konnyu?Sajnos ezzel a terhesseggel egy kicsit szenvedek hisz vesekovet kaptam es mivel,hogy terhes vagyok nem tudnak megmuteni legalabbis most.A szules utan 1-2 hetre ra kell vissza mennem a korhazba es akkor meglezereznek.Felek,hogy nehez szulesem lesz de bizom benne,hogy konnyebb lesz mint az elsovel.
Amanda
Amanda
 


Amanda

Akkor orszag masikfelen laksz. Ott sok minden kicsit mas. Ismered Noklapjanak a forumat? Ott van sok Kanadai lany es van jo par aki mostanaba szult. Legtobje azon a parton lakik ahol te.
Nem lehet kelemes vesekovel kismamaskodni, Kivanom neked hogy minden ujabb komplikacio nelkuli legyen tovabbiakba a kismamasagod.
En mind 3 lanyommal kismamasag jo reszet fekudtem veszelyeztetett terhesseg miat.
En szerencses vagyok, mert igaz kuzdenem kellett hogy ne legyen koraszulott egyik lanyom se. De utana igazan konnyu szulessel szulettek meg. Utoljara mar epp hogy beertunk korhazba, meg jo hogy ejszaka mentunk es nem nappal.
Kivanok neked konnyu es gyors szulest majd ha eljonn az ideje.
Tenyleg hol tartasz kismamasagba?

Napocska
 


Napocska
Szeptember 20-ra vagyok kiirva ami mar kezd nagyon kozel lenni,hisz mar augusztusban vagyunk.En ugy hallottam,hogy akinek nehez szulese volt az elsovel konnyebb lesz a masodikkal.Nagyon reg nem fogtam ujszulotett es felek,hogy fogom lekuzdeni azokat a problemakat amik majd jonni fognak.A lanyom 9 eves lesz ez ev oktobereben ugyhogy vele mar nincs gond.A masodik ferjem akinek az elso gyereke lesz nagyon fel hisz az o Orszagaban fiu gyerekek soha nem foghattak meg az ujszulottet.En tapasztaltabb vagyok mint o hisz nekem mar van egy lanyom de annyi ev eltelt,hogy nehez lesz ujra kezdeni.Mind a harom lanyodat itt szulted vagy a nagyobbat Magyarban?
Amanda
Amanda
 


Amanda, milyen orszagbol valo a ferjed, hogy ott a fiuk nem foghattak meg az ujszulottet? Ez nagyon erdekes...ilyet meg nem is hallottam!
kivancsi
 


Amanda
Akkor mar tenyleg nincs olyan sok hatra. Jo nagy pocakod lehet mar. Nekem mazlim volt mind a 3 en megitelesem szerint konnyu szules volt Kép. Mazlista vagyok.
Ha mar volt babad hidd el hamar bele fogsz jonni ezt szerintem nem felejti el az ember. Sot elso alkalommal is en legalabbis osztonosen de mindig tudtam mit hogy szeretnek csinalni. Van par egyeni hobortom gyerekneveles teren. Nekem nagylanyom 8 eves volt mikor a legkisebb szuletett a kozepso pedig 5. De jo volt ujra babazni. 2 nagy otthon szuletett csak a legkisebb itt.

Napocska
 


Kivancsi
A ferjem Szudani es ott a fiugyerekek nem foghatjak meg mert felnek,hogy elejtik.Az egyik ismerosom szult 3 honppal ezelott es a ferjem meg mindig nem igazan meri megfogni.Csak ugy fogja meg,hogyha a csaj a kezebbe rakja de ha sirni kezd mar meg van ijedve,hogy valamit tett a babaval.
Amanda
Amanda
 


Napocska
Az elso naptol felek igazan amikor hazajovok a babaval.Elszoktam,hogy kell megfogni egy 1 napos babat.Felek a furdetestol de ahogy te irtad nem igazan lesz nagyon nehez hisz aki mar szult konnyebb csak bele kell jonni megint.remenykedem benne,hogy minden rendben lesz es par nap uttan mar konnyebb lesz minden.Neked a ferjed bent volt a szulesnel vagy nem?Az en ferjem nem akar bent lenni mert nem szeretne latni a veres babat vagy a koldok zsinort elvagni mert rosszul lesz.Amikor vesekovet kaptam es nagyon eros fajdalmaim voltak latta,hogy sirok fel-ala jarkalok annyira szomoru volt,hogy nem tudott segiteni nekem sehogyan sem.En szeretnem ha bent lenne velem a szulesnel.Szerinted,hogy tudnam ravenni,hogy bejojjon velem es,hogy mellettem maradjon.Tudsz valami tanacsot adni nekem?
Amanda
Amanda
 


Amanda
Elso 2-nel nem volt bent a ferjem. Utolsonal bent volt o is meg egy ismeros holgy akit vittem magammal mint tolmacs. Lehet hulyeseg de legjobb tudomasom szerint nem a ferjem vagta el a koldokzsinor. O talan fenykepezet. Az az igazsag hogy foszlanyok vannak csak a szulesrol magarol. egyebkent meg egy gyors szules volt korhazba erkezestol szamitva kb 30 percre a kezunkbe volt a holgy es ebbe a recepcion valo adatfelvetel is bele tartozik.

Nem tudom mit lehet ferjeddel csinalni szerintem ha nagyon tiltakozik nincs sok ertelme eroskodni. Eleve hogy o egy teljesen mas kulturabol valo. Esetleg ha o barati korebol van olyan ferfi aki bent volt szulesnel es o mesel neki az esetleg meg tudja gyozni ot.
Vagy ajanld fel neki hogy barmikor kimehet, viszont ha o megis kimegy akkor rossz neked ha egeydul maradsz szoval jo volnaha volna egy baratno is meg aki akkor bemegy vagy esteleg vegig veletek bent van o is.
Esetleg nezetek TLC van sokfajta szules tortenet ahol lehet hogy megbaratkozik gondolattal es megis mellette dont.
De szerintem azert nem akkora tragadia ha megse megy be.
Amikor nagylanyod szuletett volt bent veled valaki?
Ja nekem az volt a legnagyobb elmenyem most utoljara hogy szulest kovetoleg 14 oraval haza jottem. En eddig elso 5 napot korhazba toltottem. Az elso fekete szeklet meg a meg eleven koldokzsinorcsonk meglepo elmeny volt. Elotte en nem lattam par oras csecsemoket. Csak majd 1 heteset.

Ja ha akarsz levelezni akkor profilomba van a cimem irjal oda es valaszolok majd.

Napocska
 


Napocska
Remelem megkaptad a levelemet.Kerlek ird meg,hogy tudjam ha nem akkor legkozelebb megint megprobalom az e mail cimedet es akkor megint valaszolok a leveledre a ferjemmel kapcsolatban.
Amanda
Amanda
 


Amanda nem kaptam meg Kép
Pedig jo a levelcimem amit irtam, mert most kiprobaltam rakatintva e skuldtem magamnak levelet es azt megkaptam. sajnos jellemzo ram elgepeles arra gyanakodtam hatha hulye voltam ismetelten.
Varom leveled.

Napocska
 


Napocska
Lehet,hogy en nem csinaltam jol valamit.Majd megint megprobalom hatha megkapod.Hallottam a hirekben,hogy BC-ben erdotuz van.Hogy erint benneteket?Lehet,hogy nem azon a felen laktok ahol az erdotuz van de azert biztos rossz lenne,ha elkellene koltozni ez okbol.Neked fajt a derekad az utolso elotti honapban?,mert nekem a jobb feloli oldalam minden este befajdul es semmi sem segit.Lehet azert mert tobbsegeben a baba azon az oldalon van az biztos,hogy nagyon kellemetlen.Valamikor elgondolkozom miert mentem bele,hogy legyen masodik baba de hala mar nem sok van hatra es en nagyon szerettem volna mar egy masodik babat.2 evvel ezelott lett volna a
masodik baba de bevereztem es elveszitettem a babat.Most itt vagyok majdnem az utolso honapbban es jajgatok a derekammal.Nem tudom miert de az elsovel nem voltak ilyen problemaim mint ezzel a terhessegel.Edesanyam azt mondja mivel nagyon fiatalon szultem es mostmar idosebb vagyok a test valtozik.De en ugy gondoltam ugyanolyan szep terhessegem lesz mint az elsovel,de ebben nagyon nagyot tevedtem.Eloszor a vizeletemmel voltak problemaim utanna vesekovet kaptam amit senkinek sem kivanok terhessegi idoszakban,ezutan,hogy mi lesz nem tudom de remelem semmi.Holnap megprobalom az e mail cimedet de ha nem sikerul akkor tenyleg bolond vagyok.
Amanda
Amanda
 


Amanda
Halistennek en falun de a varsoba lakok, a tuzek meg a hegyekbe vannak. Azert o szornyu lehet azoknak akik ott elnek.
Itt ott fajasokba nem vagyok nervado nekem vegig szoktak lenni hol erosebb hol gyengebb gorcseim. Igy en kismamasag zomet agyba toltottem eddig. De igy sikerult mindig kihuznom a kiirt idopontig sot par napot ra is huztunk mindig.
Hat tenyleg szornyu lehet a sok ilyen komoly bajt kismamakent atelni. En meg nem kismamakent se szeretnek veseko fajdalmakat atelni. Kivanom hogy mar tobb ne jojjon neked es egy konnyu gyors szules karpotoljon kismamasag nehezsegeiert.

Napocska
 


Kukacz!

Azert vannak itt a francia Svajcbol is Kép) pl en Kép)

Udv
petrakovacs

(Egy gyerkoc 21honapos, masodik erkezik ugy 6het mulva)
Névtelen
 


Amanda, esetleg fordítsd le a férjednek ezt a topicot:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/275/5633.html?1060121582
Lina
 


Napocska
En nagyon remelem ezek utan tenyleg konnyu szulesem lesz de ezt majd csak akkor fogom megtudni amikor ott lesz az ido.Olvastam egy szep tortenetet amin elsirtam magam.Haakarsz menj ra es olvasd el,de neked a ferjed bent volt a szulesnel ugyhogy o is tudna meselni neki milyen elmeny maradt meg.Remelem ezzel a tortenettel ratudom beszelni a ferjemet,hogy bejojjon velem.Leforditottam a tortenetet neki es tetszett de,hogy valojaban mit gondol azt nem tudom.Az arcan lehetett latni,hogy tetszett neki a sztori,csak remenykedni tudok.Csak ti eltek kint vagy valamelyikotok csaladtagja is itt el.Nekem sajnos Magyarorszagon el a csaladom es nem akarnak idekoltozni.
BOcsi,hogy nem irok most olyan sokat de a derekam szetrobban a fajdalomtol ugyhogy jobb ha lefekszem egy kicsit es a ferjem megmaszirozza hatha segit egy kicsit.
Amanda
Amanda
 


Napocska
Neharagudj,hogy ide irok es,hogy nem irtam eddig neked,de orommel kozolhetem megszuletett masodik kislanyom Afaf Anita,szeptember 18-an 8ora 41 perckor 3kilo 5dekaval.A ferjem bent volt velekm igaz nem nezett oda de o vagta el a koldokzsinort.Nagyon boldog volt es amikor megtisztitottak a kicsit es feloltoztettek odaadtak a kezebe es ha lett volna kameram felovettem volna azt a boldogsagot ami neki az arcan volt.Ha elolvasod ezt a levelet irj ide mert sajnos nem tudom megnezni az uzenetet.
Amanda
Amada
 


Hello
Névtelen
 


Sziasztok!
Tundi vagyok a U.S.A.-ban lakom pontosabban Beverly Mass.Van egy edes 4 eves kisfiam.Szivesen felvenem a kapcsolato magyar anyukakkal.Nagyon remelem valaki valaszol.
Tundi
 
 


Szia Tündi!
Anyaságról topic,külföldön élő magyar anyukák.Ott többen vannak.Nekem egy négy éves és egy 21 hónapos lányom van.Mi Budapesten lakunk.Itt sok topikban tudsz eszmecserét folytatni magyar anyukákkal.Nézz körül.Meglátod érdemes.Kép
 
 


Nagyon szepen koszonom hogy ilyen
gyorsan valaszoltal.Igen orultem neki.De sajnos meg nem talaltam senkit aki itt lakna a kozelbe.Baratno hianyba vagyok persze barkivel szivesen leveleznek.Ha esetleg valami mas topic eszedbe jut orommel fogadnam tanacsod,ugyan is en meg nem vagyok tul jaratos ezen a Babanet-en.Elore is koszike.Ha van kedved irjal!
Tundi
 
 


Szerintem már látszik az a topik amit javasoltam.Írtam neked oda is.Úgy kezdődik Tündi...Bárhol bármihez hozzászólhatsz.Én mindig az elmúlt naponra kattintok és akkor előjönnek az aznapi és előző napi hozzászólások.így könnyebb eligazodni.Majd még írok.Kép
Linato
 
 


ETYUS, kereslek!!! Kar, hogy nem vagy regisztralt, irtam volna mail-t!!!Kép
Vendég
 


Petrakovacs!!!!!!!!!KépKépKép Jarsz még ERRE??? Szeretném, ha irnal nekem!!!Kép
Vendég
 


Petra! Nem akarsz nekem irni????????????? Ha nem, nem baj, csak kérlek, szolj, és akkor nem hajkuraszlak tovabb!!!
Kép

Amanda! Utolag gratulalok Afaf Anitahoz!!! Szudanban laktok egyébként???
Vendég
 


OFF
Kukacz! Nem akarsz nekem irni?

Zsunya

 
 


OFF. Kukacz nem tudok írni neked a másik címedre!!!! Visszadobja a levelet!!!!
Pedig lenne mit mesélnem!
Jelentkezz ha van ötleted, nagyon várom!!!

Bellana
 
 


Zsunya, Bellana!!! Mind2töknek irtam!!! Ti jöttök!!!Kép
Vendég
 


Kukacz!

Írd meg nekem is légyszi, hogy hol lehet Téged elérni, kérdezni szeretnék Tőled valamit. (Csak ha nem zavarlak vele!)
Címem a profilban.
Köszi!
Gi
AnyaGi
 


Kukacz, kétségbe vagyok esve. Az indexről nem megy el a levél, ill. visszajön, hogy nincs ilyen cím. Írtam egy másikról,a férjeméről, odaért?????
B.
 
 


Dehogy zavarsz!!! nouakchott@freemail.hu
Bella, mél ment. Atért??? Irj!!!Kép
Vendég
 


Kukacz, megjött a mail, jeeeeee!!
Válasz odaért????
Pusziözön:
Bella
 
 


Kukacz
Amanda vagyok es csak most lattam meg amit irtal.
Nagyon szepen koszonom a gratuaciot.Nem,Canadaban
lakunk,es te?Ha akarsz irj es en valaszolok minden
leveledre.
Amanda
Amanda
 


Szia Amanda!
Kati vagyok. Angliában lakom már hat éve, és van egy 16 hónapos kislányom. Jelenleg heti három napot dolgozom, de egy hónap múlva elveszítem az állásom. Ki sem tudom várni, nagyon szeretnék otthon lenni a gyerekemmel.
Hogy van a Te picid? Könnyebben ment a babázás mint vártad? És sikerült itt a babaneten más kanadait találnod? Én láttam egyet-kettőt..

Kukacz
Írjál már a fiadról! Olyan kíváncsi vagyok. Mikor született?
Lili még mindig nem beszél, pedig olyan jó lenne. Viszont azon kívül sok mindent tud, pl lépcsőn föl-le menni, egyedül enni. Még énekel is (kinyitja a télapós könyvet és "wa wa wawa...". Azt hiszem már ért is magyarul, sőt ha angolul szólok hozzá, nem is reagál.

Írjatok valamit!!!!!

Kati
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron