Új privát üzeneted érkezett!

heheni,
ugye mondtam, hogy nem olyan rémes ez a kórház :lol: Én legalábbis mindig szívesen voltam ott, soha semmi problémám nem volt.
Olyan 4 kilós gyerekre tényleg símán számíthatsz, nekem Levi 31+3-on volt 2132g, és a vége 4500 lett. Súlyelnök volt az újszülöttosztályon :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
 


Linacska,és sima szülés volt,vagy császár?
Engem most megnyugtatott a szülésfelkészítő tanfolyam,72óra múlva haza lehet menni,ha minden rendben,és mindenki arra törekszik,hogy minél többet a babáddal legyél.
Tudja valaki,hogy hogyan működik az alapítványi szoba?Ja,és hogy hol találom a labort?32hetes vérvételre éhgyomorral kell menni?
Ezt nekem már a kórházban csinálták az ikrekkel,és egyáltalán nem emlékszem...

Kép
heheni
Kecskemét
 
 


heheni,
síma szülés volt. 15 perc kb. a fájdalmas része. Az egész 3,5.
Labor ott van, ahol az Uh, csak nem kell addig elmenni. A hátsó bejáratnál rögtön jobbra. Sorszámot kell húzni, és nagyon sokan vannak. Ha van a beutalón vérkép, akkor éhgyomorra kell menni.

KépKép
KépKép
KépKép
 

 
 

Heheni!

AZTAA! Gratulálok az ikrekhez is. Akkor most eggyel igazán könnyű dolgod van. :lol:

micuska
Kép

Kép

Kép
 
 


sziasztok
az alapítványi szoba úgy működik,hogy 5000ft-ot kell fizetni egy éjszakára. a szoba 2ágyas plazmatévével hűtővel fürdőszobás wc-vel felszerelt.amikor mész haza kapsz egy csekket amit az otp-ben kell befizetni.
 


Köszi, Csillám!

És aki kéri, az hogyan kaphatja meg biztosra? Húgomnak nem sikerült, mert egy szülésznő lefoglalta az egyik ágyat a valszeg szülő kismamájának. Persze, nem szült meg végig a kismama. Ez így bevételkiesés is egyben, nem? (most történt novemberben.)

micuska
Kép

Kép

Kép
 
 


szia
szülés után kell jelezni,hogy te oda szeretnél kerülni,amint lekerülsz a gyermekágyra bekerülhetsz oda ha van hely ha nincs akkor jelezzük a neved mellett és amint ürül hely azonnal bekerülhetsz.császár után pedig másnap át lehet menni
 


Köszi a hasznos információkat!Az 5000Ft nem is olyan sok,én többre gondoltam.
Micuska,már alig várom a szülést,mert előre tudom,hogy mennyivel egyszerűbb lesz majd egy gyereket szoptatni,ellátni már a kórházban,aztán otthon is.Nagyon nehéz volt a kórházi időszak császármetszés után a két picivel baba-mama szobában.Ráadásul tejem sem volt,csak a 10.napon lett nagyobb mennyiség,az is csak az állandó fejés miatt.
Ja,egyébként voltam vizsgálaton a terhesgondozóban,és nagyon pozitív a véleményem a "nem fizetős" ellátásról.Egy kedves,lelkiismeretes,fiatal orvos volt,aki igazán odafigyelt rám,és nem csak letudott,hanem ellátott.
Viszont a vérvétel katasztrófa!!!!Egy ember végez mindent,adminisztrációt,a vérvételt,a vér szállítását...Nevetséges és elszomorító.

Még egy kérdés:Mit kell majd vinni a babának a kórházba?Pelust,köldöktisztítót,valamit?

Kép
heheni
Kecskemét
 
 


heheni,
eddig popsitörlő kellett csak.

KépKép
KépKép
KépKép
 


sziasztok
csak popsitörlőt kell vinni.az újszülöttes lányok mindent adnak.
 


Sziasztok!

Kicsit más témában szeretném a tanácsotokat kérni. Szeretnék kismamatornára járni, de sajnos eddig csak egyetlen helyet találtam (a Metamorf stúdiót), és ott 11 órakor vannak az edzések, ami nekem nagyon nem jó. Tudtok esetleg ajánlani valamit?
Köszönöm előre is!
vikike81
Kecskemét
 
 


Szervusz Vikike!

Én is így találtam ide +2 éve. :) A Metamorfon kívül a kórházban is van torna a Nyíri úton, elfelejtettem a nevét( talán Németh Zoltánné, a Zoltánné biztos) tartja. A Metamorfosat ott kellett hagynom, mert nekem nagyon gyors volt a tempó és a zene is az aerobikos volt berakva. A kórházi 2. alkalom után pedig majdnem megszültem(24 hetesen), mert annyira ráment a hölgy a légzéstechnikára, hogy egész éjjel azzal álmodtam utána. :roll: Mindezzel együtt, sokkal kellemesebb, nyugodtabb volt számomra. Csak minden olyan személytelenné vált. Régen beszélgetések, társaságok alakultak ki egy-egy kismamatornán és utána, most pedig mindenki rohant előtte, utána, nem szólt senki-senkihez. Megdöbbentem nagyon.
A kórháziak kedden 4 körül voltak.

micuska
Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok Mamik!

Elég fura kérdésem lenne..és abszolút nem vág ide...
Pár hét múlva szülök majd a kórházban, de van 2 kicsi fiam otthon, akikkel és persze párommal net kapcsolatot tudnánk létesíteni......valahogy lehet bent csatlakozni van hozzáférés, hallottatok róla esetleg működik bent a laptop?

Tudom most a pici baby a fontos, de a fiaim is akik otthon vannak...elég kicsik....

Ha hallotok vagy tudtok valamit megköszönném! :)
 


anita,
én eddig nem hallottam, hogy lenne net. Esetleg ha van mobilinterneted.

KépKép
KépKép
KépKép
 


szia Anita
szoktak bennt laptoppal netezni de csak mobilinternettel.
 


Nagyon köszönöm Mamik az eddigi válaszokat! :)
 


Szia Micuska!

Köszi a tippet, majd utánanézek a kórházi tornának is :) Személytelen lett tényleg az egész? Az nagy kár, reménykedtem benne, hogy talán sikerül más kismamákkal összebarátkozni kicsit, akikkel ki lehet beszélni ezt a nem mindig problémamentes időszakot.
vikike81
Kecskemét
 
 


Kedves Anita!
Jó neked,hogy ilyen bátor vagy!Én megbeszéltem a párommal,hogy a két éves kislányaimat nem szeretném látni a kórházban töltött időszak alatt,mert attól félek,hogy óriási bőgés lenne a vége.Ilyenkor egyébként is tombolnak a hormonok,úgyhogy biztosan zokogni fogok akkor is,ha csak meghallom a hangjukat a telefonban:(
Szerintem a következő babavállalásban ez a legnehezebb,otthon hagyni a kisebbe(ke)t.
Egyébként mikorra vagy kiírva?

Kép
heheni
Kecskemét
 
 


vivike,
nem jössz a júliusi topicba is? Csak bejelentkeztél, de nem jöttél azóta. Veled együtt 4-en vagyunk kecskemétiek :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
 


heheni szia :) !

Én február 25-re vagyok bejegyezve császárra..:(...előzőekben 2 faros kisfiam volt ezért...

Igen..nehéz otthon hagyni a pici gyereket/ket....

A 2. szülésnél a kicsim 2 hónap híján 2 éves volt..úgy hagytam otthon hogy bőgtem mint egy nagy gyerek...ő akkor persze nem egészen értette mi is van..de mondtam neki hogy anya siet és hoz neki babát játszópajtinak! :) (9 napot voltam bent ekkor..előbb be kellett feküdni a faros babyvel :cry: )

Persze az apja küldött telefonra a gyerekről videót hogy jól van, meg hogy lássam....a mellék helységben kötöttem ki ott bőgtem ki magam.....párszor...

Beszéltem a kicsimmel is telefonon...nem értette anya hol van..kint volt a képem a készüléken miközbe beszéltünk..és ki volt akadva hogy ott vagyok a telóba...szerencsére nem sírt..én annál jobban....és megbeszéltem vele hogy anya beleszorult a telefonba...elfogadta a helyzetet.


Most ott tartunk hogy a nagy áprilisba lesz 5 éves, a kicsim 3évét töltötte február 1-én......anyukám fog vigyázni a fiúkra mert őt imádják :)
Telefonon fogok velük beszélni, mert hát meg van ígérve és most csak elötte való nap kell befeküdnöm, így valamivel könnyebb lesz a dolog.
Anyum meg lefoglalja őket ilyenkor módjával de megtesz mindent hogy ne érezzék annyira hogy nincs anya! :) Igazi nagymama!!!

No túl sokat írok már:).

Te is szülsz mostanában? Mikor?
 


Sziasztok!

Látom Lina, mióta legutóbb "beszéltünk", azóta már a 3-at várod? Gratulálok hozzá!

Tudtok nekem abban segíteni, hogy ha a fiam csak szept. 26-án tölti be a 3. életévét, akkor attól mehet már most szeptemberben oviba? Mondjuk úgy, hogy szept.26-ig bölcsibe, majd 27-től oviba jár? Most ezen agyalok, hogy legyen. Jobban szeretném, ha már oviba járna szeptembertől, és nem a bölcsit ismételné újra.

köszi előre is

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
 
 


Ági,bár mi még nem tartunk ott,de minden ismerősünk azt javasolta,hogy minél korábban jelezzük a kiszemelt ovinak,hogy szeretnénk adott időponttól a gyerekünket odajáratni,különben nagy valószínűséggel nem veszik fel.Ikres ismerősöm egy évvel korábban jelentkezett a lányaival,így januárban mikor a hármat töltötték,elkezdhették az óvodát.

Kép
heheni
Kecskemét
 
 


Anita,én március 5-re vagyok kiírva,de szerintem nem húzom addig,mert nagy baba,és sokat fáj a hasam,a lányaimmal nem kínlódtam eddig,pedig a 41.héten szültem meg őket.Nem is bánnám,ha hamarabb születne a baba,mert két kicsit nehéz már ekkora pocakkal ellátni,meg pihenni tudok sem annyira.
A lányaimmal én is feküdtem a kórházban összesen két hónapot,de akkor szerencsére csak a férjemet kellett otthon hagynom.Most bízok benne,hogy minden rendben megy,és 72óránál többet nem kell bent lennem.

Kép
heheni
Kecskemét
 
 


Heheni,
a barátnőm kisfia szept. 6-i, nekik maradni kellett még egy évet bölcsiben.

Ági,
igen, már a harmadik, és ő is már elmúlt 17 hetes. Újra kiskukisom lesz :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
 


Szervusz Ági!

Jogilag meg lehet lépni, a többi a kapcsolataidon és a szerencséden múlik.
Én ilyen okból 3 hónapig magánoviba járattam a középsőmet a 3. szülinapja előtt, (mert dolgozni azért kellett), mire közölték 1 héttel az oviba érkezésünk előtt, h. mégsem tudják fogadni a gyereket. Akkor hivatkoztam az írásbeli ígéretükre, majd megkínáltam őket, hogy akkor a nagyot is elviszem onnan, és minden rendben lett.

Légy nagyon rámenős és erőszakos!

micuska
Kép

Kép

Kép
 
 


heheni Szia :) !

Remélem minden rendben lesz nálatok is :) !

Az én eredeti időpontom különben március 4.-e lett volna.

Vigyázz magatokra! Lehet látjuk bent majd egymást....kiderül.

Szia
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok! Akiket érdekel Kecskeméten a kismamatorna azoknak írom, hogy keddenként a Nyíl u. ban van, este 6-7 ig. Ez nem jóga, hanem kimondottan torna. Itt nem a légzéstechnikán van a hangsúly, inkább a mozgáson:-), de természetesen nem ugrabugra...:-)) A foglalkozás tartalma: vérkeringés javító gyakorlatok, teljes testet megmozgató torna, gerincmobilizálás, gátizomtorna, és rövid meditáció. Meghagyok egy telefonszámot, itt lehet érdeklődni és bejelentkezni. 06202548741 Sok szeretettel várok minden mozogni vágyó kismamát!:-))
iramanna08
Kecskemét
 
 


Sziasztok!Új vagyok itt és segitséget szeretnék kérni.11 hetes terhes vagyok jövő héten kellene mennem a 12 hetes uh- ra de kicsit összezavarodtam a sok infótól.Ahányszor csak hivom a kórházat mindig mást mondanak és én már nem értek semmit.A kérdésem a következő:létezik olyan hogy genetikai uh és sima uh is 12 hetesen?Vérvétel kell vagy nem ?Vagy csak egy fajta uh van és vérvétel is kell hozzá?Segitsetek légyszi!
elisz34
Soltvadkert
 
 


elisz,
kecskeméti állandó lakhelyed van? Ha igen, akkor UH előtt a terhesgondozóba kell menned, és ott kapsz rá beutalót. Időpontot az UH-n tudsz kérni, most pontosan nem tudom a melléket, de a központi számon kérd az Izsáki úti UH-t. Ha megvan az UH, és jó, korának megfelelő a baba, akkor kapsz a terhesrendelésen egy másik beutalót vérvételre. Ez kombinált teszt, itt ingyen csinálják, mások más kórházakban fizetnek érte. Készülj egy jó 3-4 órás programra. És már UH előtt húzz sorszámot a vérvételnél, különben a fél életed ott töltöd :lol:
Remélem tudtam segíteni.

KépKép
KépKép
KépKép
 


elisz,
ha nem kecskeméti vagy, hanem mondjuk Kadafalva, vagy valami más környező település, akkor ez annyiban változik, hogy az UH-ra a védőnő adja a beutalót, de minden más ugyanaz. Időpontkérés, és a vérvételi beutaló kérés.

KépKép
KépKép
KépKép
 


Szóval akkor először van egy sima uh és utána pedig egy másik amikor vért is vesznek?
elisz34
Soltvadkert
 
 


elisz,
nem, elöször van egy UH, és ha az jó, akkor még aznap, rögtön utána vért is vesznek. Genetikai UH legközelebb a 18-20. héten van, akkor nincs vérvétel, oda a 16. hetes AFP vérvétel eredményével kell majd menni.

KépKép
KépKép
KépKép
 


Most már világos,köszönöm a segitséget!Ez az időpont kérés egy kész katasztrófa kb tizszer telefonáltam már és mindig mást mondtak ezért vagyok megkeveredve.Először azt mondták hogy csak hétfőn meg szerdán lehet időpontot kérni,utána csak reggel nyolctól kilencig de olyan is volt hogy csak kettőtöl háromig.Végre kaptam egy időpontot szerda 9 órára nagyon boldog voltam hogy végre sikerült,erre pont szerda tizre kaptam egy idézést a redőrségre.Tehát kezdtem mindent előről hogy új időpontot kapjak,először azt mondták nincs is szerdán uh,utána nem is voltam beirva és most végre kaptam egy új időpontot csütörtök kilenc órára.Szóval tisztára összekevertek,alig várom már hogy túl legyek rajta!Ebből a sok infóból gondoltam hogy talán kétféle uh van.Kilenc éve voltam utoljára terhes de akkor minden sokkal egyszerűbb volt.Mégegyszer köszi a segitséget!
elisz34
Soltvadkert
 
 


elisz,
szerdán tényleg nincs UH, és elfelejtettem írni, hogy reggel 8-9 és du. 2-3 között lehet időpontot kérni, ez tényleg így van. Szerdánként csinálják a magzatvízvételt.
Én most vagyok 18 hetes, tehát viszonylag frissek az "élményeim" :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
 


Köszi hogy irsz és segitesz nekem!Még egy kérdés, ha megyek a terhes gondozóba ott kérjem a vérvételre is a beutalót ugye? És ugye az minden nap van?Te voltál magzatviz vételen?
elisz34
Soltvadkert
 
 


Kedves Elisz!

Ha vissaolvasol,látni fogod,hogy én is ugyanígy kétségbe voltam esve néhány hónapja,mert mi meg most költöztünk ide,így számomra is teljesen új volt minden.Csak az első találkozás nehéz ezzel a rendszerrel,aztán tényleg meg lehet szokni.Én ha minden igaz,3hét múlva szülök,vagy 3héten belül,úgyhogy én most az NST rendszeren vagyok kiakadva.Megcsináják az NST-t,aztán mindenki szalad a saját orvosához,hogy nézze meg és írja azt alá.Szóval a dokik élete másból sem áll,mint hogy a kismamák ugráltatják őket.
Kitartást a babaváráshoz,és a még rád váró sok telefonáláshoz!

Kép
heheni
Kecskemét
 
 


Kedves Heheni!

Olvastam amit te irtál és azért irtam én is ide mert láttam hogy más is járt már hasonlóképpen.Én már kezdtem magam egészen hülyének érezni.Jó neked hogy már a végefelé jársz :-)Az nsthez is időpontot kell kérni?Régen sokkal egyszerűbb és jobb volt,adott a doki egy beutalót és megmondta hogy melyik héten hová menjek,nem kellett időpont és szerintem akkor se kellett többet várni.Te mikor tudtad meg a babád nemét?Sima vagy 4d uh volt?A 12 hetes uh hüvelyi vagy hasi?Bocsi hogy ilyen sokat kérdezek :roll:
elisz34
Soltvadkert
 
 


Elisz,
nem, nem voltam magzatvízvételen, csak egyszerűen tudom, hogy az szerdán van. A 12. heti UH még hüvelyi, ha valamiért nem látszik úgy minden ahogy kell (pl.nekem fejen állt a baba), akkor nézik csak meg hasival. Nemét még nem fogod megtudni ott. Mi elmentünk 16 hetesen privát UH-ra, ott tudtuk meg, de amúgy a 19 hetesen már meg szokták tudni mondani.

KépKép
KépKép
KépKép
 


:) Sziasztok!

Látom zajlik az élet! :D Nem semmi ez a kórházasdi azt tuti!

Én a jövőhét csütörtökön akár be is költözhetnék a korházba....
...."reggel vérvétel" nagylaboros...reggel 8 óra...lesz abból még 10 óra is..............aztán NST-9óra 40-kor.............és hogy még mindig legyen programom 11óra 50-kor UH!
Ezzel még nincs vége a dalnak....utánna megnéz a dokim :) , tök rendes, szeretem nagyon...............és du 14órakor bemutatás a főmuftinak mert műtét lesz azaz császár.....

Úgyhogy felköthetem a gatyám rendesen.....egész napi hawaii odabent..... :roll: :D




Elisz34 közbe bocsi hogy beleszólok.......ne haragudj :oops: , nekem a 37 hét alatt nem tudták megmondani ki van a pocimba azaz hogy mi van a lába között a picinek...röhely :?

A 4d-n viszont láttunk valamit :) még 22 hetesen...de elég drága mulatság sajna...de ha kiváncsi az ember 1x elmegy úgy félidő tájt :D
 


Elisz,én még most sem tudom a baba nemét,mert 18 hetesen nem látták,és akkor eldöntöttük,hogy legyen is inkább meglepi.
Az első nst-re kell időpont és beutaló is, a következőre már időpontot ott adnak,beutaló nem kell.
Nekem még lesz 38hetesen egy UH,meg egy vérvétel,na meg az nst-k,de már nem kell a terhesgondozóba szaladgálnom.

Anita,drukkolok nagyon!!!Én tudom,hogy nem lesz egyszerű,de remélem engem beleengednek a sima szülésbe a császáros előzmény ellenére.Jó lenne,ha találkoznánk bent,szeretnék már megszabadulni a nagy pocakomtól:)

Kép
heheni
Kecskemét
 
 


Ennyivel jobb kicsit vidékinek lenni, mert mindenre a védőnő ad beutalót (egyedül a 12 hetes vérvételre nem, hogy UH után ne kelljen érte hazajönni), itt helyben intézik a vérvételeket, nem kell órákig várni. A 12 hetes UH-k kivételével a többi kötelezőt magánban szoktam intézni, és akkor ott sem kell várni, apa is bejöhet, én is látom, igaz ki kell fizetni, ez tény.
Szerdán megyek a 19. hetire. 16. héten apa nem bírta, és mondta, hogy menjünk el 4D-re, mert tudni szeretné, hogy ki lakik odabent. Elég egyértelműen megtudtuk :lol:

anita,
ki a dokid?

KépKép
KépKép
KépKép
 


:D linacska ifj. Tankó András :) Ő egy főnyeremény...nagyon alapos, mindenben, nagyon meg vagyok elégedve vele!
Szupi doki :) , bármiről szívesen beszél és válaszol mindenre ami az ember eszébe jut hogy kivi rá! :)
 


Hú, de sok szép babaváró anyuci ugrott be!

Lányok!/Anyák! Nekem van egy olyan terhesgondozós tapasztalatom, h. hiába van minden nap, csak azon a napon foglalkoztak velem, amikor a saját körzeti védőnőm volt a napos. Egyébként elhajtottak. Erre is érdemes lehet figyelni.

micuska
Kép

Kép

Kép
 
 


Anita,egyetértek,ő tényleg nagyon alapos és figyelmes orvos.Amikor a terhesgondozóban voltam vizsgálaton,pont ő volt az ügyeletes,és nagyon pozitívan csalódtam.Írtam is erről korábban,mert annyira megnyugtató volt egy ilyen orvossal beszélni.Ma voltam nst-n,és ő írta alá a kiskönyvemet.
Szóval tényleg jó választás:)

Kép
heheni
Kecskemét
 
 


Akkor ezek szerint a elmúlt 6 évben sokat fejlődött a doktor bácsi :lol: Emberileg mindig is ok volt, nekem ő indította Lilinél a szülést, mert az én orvosom szabin volt. Mire kellett jött, de akkor muszáj volt neki. Majd besz*rtam úgy fájt, pedig előtte a saját dokim is nézett magzatvizet, az kibírható volt. Egy másik anyukának meg egy szimpla vizsgálatnál elrepesztette a burkot, úgyhogy pár óra múlva meg is szült. De ez ugye nem most volt, ennyi idő alatt azért sok rutint lehet szerezni.

KépKép
KépKép
KépKép
 


:) linacska.

Az a 6 év biztosan sokat számít, de a sógornőm nyáron szült a Kazacsaynál..no ő azért már rendelkezik némi tapasztalattal és a sogornőm magzatburkát sikerült felsértenie vízvételkor hogy pár óra múlva el is folyt neki :shock: .......Szerintem ez inkább a szerencse kérdése...hogy sikerül megszúrni a burkot, esetleg mennyire vékony ill. vastag a fala....gondolom én....bár nem értek hozzá :oops: .

A lényeg hogy szeretem a dokim :) és tényleg alapos!
(no azért annyi van a dologba hogy picike korunk óta ismerjük egymást.... :D ...együtt homokoztunk :lol: )
 


Lányok! :oops: Asszonyok!

Kérném az ötleteiteket a köv. problémára. Húgomnak 3 hónapja született babája, szépen szopizik, fejlődik, csak 1 bibi van; húgom állandóan belázasodik. Először a baba 2 hetes korában, de nem volt pangó teje. Majd a baba 1 hónapos korában, akkor volt pangó teje, azután jan. elején tejkövei indultak el, amitől ugyebár alapból bepangott a teje, de csak egy idő után lázasodott be, kb. 2 hete. Most pedig tegnap újra belázasodott, úgy hogy közben nincs se tejköve, se pangó teje, megnézte a dokija is és a háziorvos is. Nekem ez nagyon nem tetszik, de nem jövök rá a LÁZ okára. A többi dolgot folyamatosan orvosoljuk.
Kapkodja az antibigyókat, mint kisangyal, de hát ez így nem való! :shock:
Láttatok már ilyet?

micuska
Kép

Kép

Kép
 
 


Micuska,
fogalmam sincs. Nem lehet, hogy a méhében lett valami gyulladás? Volt itt még a topicon régebben bepa, neki a méhlepényből hagytak bent egy darabot.

Voltam ma UH-n, Botika nagyon aranyos, már 285g-os nagylegyény :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
 


Kedves Topiklakók!

Ismét jó szándékkal spammelek itt (is): folytatódik a Babanet kommentjátéka, azok között, akik a héten kommentelnek, a Jaffa Kiadó könyvcsomagját sorsoljuk ki!

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, így nemcsak a cikkekről kaptok értesítést, de további nyereményjátékokban is részt vehettek.

És végül, de nem utolsósorban: várjuk a Ti történeteiteket is A Te történeted rovatba. Kinek ne lenne a tarsolyában egy olyan történet, amit 1-2 oldalban meg lehet írni? Lehet vicces, tanulságos, dühítő, szomorú, elgondolkodtató, szüléses, gyerekneveléses, párkapcsolatos, családos. Akiből kikívánkozik a grafomán énje, történetét Word dokumentumban küldje el erre a címre: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Köszi a figyelmet!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: