Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mária ugyan régen írtál ide, de ha olvasod megkérdezném tőled, hogy felvették- e a gyermekedet az oviba?

pusz
 


Szia!

Sajnos nem vették de most már ez a második,hogy elutasítottak helyhiány miatt!!!!!!!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops:
És a te gyerekedet felvették????????


Puszi
 
 


Szia!

A nagylányomat úgy vették fel hogyha indít új csoportot az önkormányzat, így volt kiirva egy névsor. Nem értem/nem tudom mitől függ hogy indul-e vagy sem. Lesz külön szülői értekezlet ezeknek a gyerekek szüleinek majd ott elmondanak mindent gondolom. Majd 4-én lesz.

Lehet fellebbezni szerinted?
Mondjuk a kisebb meg be van iratva a bölcsibe már, de majd csak jövőre megy, lehet hogy ez is számított?

pusz
Era
 

 
 

Sziasztok!

Vagyok én is de ettől még nem igazán fog fel lendűlni a topik! :)

Voltunk ma csiri biri tornán itt Gyálon, és nem iagzán tetszik. Addig nem volt gond ,míg vártuk a kezdést, jól eljátszottak a gyerekek, de mikor már kötött foglalkozás volt az az én lányomnak nem tetszett :lol: :lol:
Ezért arra gondoltam hogy szerdán megyünk a baba-mama klubba!tudtok erről valamit? az nem ilyen ugye? Gyertek ti is!!!!!!!Annyira igényli már a gyerektársaságot, de még nem sikerült találnuk "barátnőt"

Voltunk az Árpád téri játszótéren már sokszor de mindig annyian vannak ott, hogy be se megyünk, szegény Moncsi meg nem érti-hogy miért nem játszhat, és ilyenkor inkább gyál-felsőre járunk! Szinte mindig megyünk oda, szeretünk ott játszani.

Szóval szerdán tali?

pussz

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Akit érdekel, akit érint majd (!!) annak elmesélem mi volt az óvodai szülői értekezleten.
Nem tudom melyikőtök fog tartozni a tulipán óvodához, de a továbbiakban már biztosan reménytelen az elhelyezés. Most jelenleg 8 csoport van összesen most indítanak még kettőt, de azt úgy hogy átépítik a vadonatúj óvodát, az irodákat átalakítják csoportszobává. Szinte nevetségesnek tartom, hogy minden felmérés nélkül építenek egy kicsi óvodát és alig három éves már át kell alakítani, tavaly a könyvtár helye lett csoportszoba.
Úgy látom tovább bővíteni nem lehet úgyhogy a jövőben lehetetlen lesz elhelyezni a gyereket. Arról nem is beszélve, hogy 30-32 gyerek jár egy csoportba két óvónéni és egy dadus felügyel rájuk.
Szinte átfutott az agyamon, hogy biztos be akarom ide tenni a gyereket??? De muszáj!
Szegény anyukáknak apukáknak akik már dolgoznak azoknak elég rossz a jelen helyzet mert nem szept. 1-én nyit a két új csoport hanem később és gőzük nincs mikor. A bölcsödéből pedig már kiteszik a gyerekeket.

De az biztos hogy az ott dolgozók kiteszik a lelküket, úgyhogy a gyerek jó kezekben van.

Egyébként a berendezés csodálatosan szép, és tiszta minden!! Rend és nyugalom uralta, pedig hát óvoda.


Sziasztok
 


Sziasztok!

Favorite,
Én illetve mi is ott ültünk... És én voltam, aki megkérdeztem, hogy hogy a a fenébe csináljam, hogy miután már nem járhat bölcsibe, még bizonytalan ideig valaki vigyázzon a gyerekre...
A vezetőnő végig félre beszélt. Nem szeretem az ilyet. :?
Az óvónő aranyos volt, ennek örültem. Egyébként a könyvtáros szobában 35en vannak... nagyon gáz. Hanna bölcsiében 2 gondozónőre jut 12 gyerek. Nem tudom hogy milyen lesz neki. Félek tőle eléggé. Túl sokan lesznek.
Melyik csoportba kerültetek?

Süsü!
Melyik oviba felvételiztetek?

Liló!
Mi is az Árpád téri játszóra járunk, de én szeretem. Inkább kicsinek való. A tömeg meg megszokható... én is eléggé allergiás vagyok rá. De a társaság jó, a nagy culákat ki szoktuk rakni, ha túl hülyék :D szóval gyertek be nyugodtan :D:D


Tökre örülök, hogy feléledt a topik. :D:D

Szép éjszakát mindenkinek!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Sziasztok!

Hát úgy látom csak Eszter csalta ide a téma, de hát érthető mert ő az érintett. Egyébként Süsü is a tulipánba tartozik.

Azt hogy fellendült volna a topik az egy kicsit erős. A csajok nyaralnak és játszanak a kicsikkel, nem pedig a gép előtt ülnek és ez így helyes.

Én el se tudom képzelni mit csinálnék a gyerekkel, főleg hogy kettő van, ha mondjuk így járnék akkor anyura kellene bíznom vagy ha megengedné a munkahelyem és az anyagi körülményem fizu nélküli szabira mennék.

Nekem jövőre megy a gyáli bölcsibe a kicsi (már 4 hónaposan beírattam), írnál egy kicsit az ottani helyzetről/életről.
köszi

Era
 


Szia!

Azért fellendült a topik, hiszen telítődik az oldal :D:D

Hááát, én a gyáli bölcsit nem ismerem annyira, mert Hanna a Stadionhoz jár.
A szomszédunknak mind két gyereke odajárt. Ők szerették. Ami nem szimpi ott, hogy pl ott nem veszik figyelembe az allergiákat, kinyitjűk alvásnál a kicsikre az ablakot és sokan megfáznak, nagyon sokan vannak. Kaja általában jó, a gondozónők általában aranyosak.
Sajnos a helyzet hasonló, mint máshol: full beteg gyereke rohangásznak ott is. :? ez az egy, ami nagyon gáz.

Ha nekem megengedné az anyagi helyzetem, akkor Hannával lennék egész nap. Én nagyon élveztem a fele töltött időt és jó lenne újra... de sajna nem lehet. :(


Melyik csoportba került a nagyod?

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Szia!

Én úgy vettem ki hogy a Kriszti óvónénihez, mert hogy május előtt van a szülinapja, azt hiszem ez szerint válogatták őket szét. Már ha igaz. Annyira összevissza mondott a vezetőnő, hogy néha elvesztettem a fonalat.

Tényleg ilyen a gyáli bölcsi? Az én kisebb lányom így is állandóan meg van fázva, amit nem értek, de folyton a dokinál vagyunk, eléggé aggódom az egészsége miatt. A nagylánnyal semmi nem volt soha talán másfél évesen volt először megfázva, de a kicsi most egyéves és kb 25x voltunk már megfázással, influenzával a dokinál.
Pedig alig járunk társaságba, a naggyal meg mindennap a játszótéren voltunk (mondjuk nem Gyálon laktunk).

Hogy kerültetek a Stadionhoz bölcsibe?

pusz
Era
 


Szia!

Hanna is eléggé betegesnek volt mondható, de sokat erősödött azóta. Igaz, kap vitamint, homeópátiás szert, meg antibiotuikum után bélflóra helyreállító lötyit.

Én a Stadion mellett tanítottam és beteledonáltunk az önkormányztaba, hogy ha nemveszik fel oda a gyereket bölcsibe, akkor nem fogok tundi tanítani. Rögtön felvették.
És tegnap beszéltem a főnökasszonnyal és elintézi nekem, hogy ameddig nem lesz kész a csoport maradhasson még a Hanna. Nagyon megkönnyebbültem. :D

Alapvetően az a legnagyobb gond bármelyik intézmánnyel, hogy hót betegen beviszik a gyerekeket. Én mindig egészségesen vittem be Hannát a bölcsibe, ahol 2 nap után újra foly az orra, mert zöld taknyos gyerekek rohangásztak mindenfelé. :?

Ez az oviban se lesz másképp. Ha már nincsen láza, lazán beadják. A doki meg kiállítja a papírt, hogy mehet közösségbe.

Az Árpád téri játszóra nem jöttök ki valamikor?
Kicsit összeszoknának a csajok ovi előtt. Hanna is Kriszta néni csoportjában lesz. :)

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Szia Eszter!

Még alig voltunk azon a játszón, de tervezem hogy megyünk a héten. De biztos, hogy délután megyünk, mert apuka délelőtt most itthon lesz és azt nagyon szeretik a csajok, ha apuka játszik velük. A kicsi meg olyan sokat alszik, hogy elég nehéz egy időpontot belőni, nagyjából 16 után.
Ti mikor szoktatok menni?
Kicsit köhög ugyan a nagyobb leány, ha már a betegségeknél tartunk, de dokinéni azt mondta csak egy kis tüneti kezelés kell neki.

Nem tudom mennyire tudod a homeopátiát, valamit hallottam hogy van valami felkészítés az ovira dolog amit a nyáron kell adni a gyereknek aztán nem kapja el a takonykorokat az oviba.
Majd megkeresem a neten, ha lesz időm rá, csak közben még a nyaralást szervezem.

Én utálom a takonykort, rettenetes még belegondolni is hogy folyton folyik majd az orruk brrrrrrr.

Remélem legközelebb jobb témával.

pusz
Era
 


Szia!
Nekünk is csak a délután jó.
Ha jönnétek, dobj rám egy üzit, priviben elküldöm a számom és akkor megyünk mi is.
:D

Hogy tetszik Gyál? Én már 6 éve lakom itt. Egyébként mátyásföldi (XVI:ker) vagyok. Egész jól megszoktam már. :)
Melyik dokinénihez tartoztok?

Puszi

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Sziasztok!


Vagyok én is és olvani is szoktam csak most nagyon ösze jött minden ,nem sok kedvem volt írogatni :oops:
Elöször is úgye Bálintot nem vették fel az oviban :( utána meg el volt utazva Ausztriában a nővéremékhez ott meg szegény olyan szerencsáétlrnül eset ela játszón,hogy eltörte a sípcsontját most meg gipszben van :( talán holnap kap járógipszet!!!
Era mi sajnos a Liliom oviban tartozunk de jővöre meg probálom be íratnia tulipánban is!!!!!!!!
Levit be írtam bölcsibe jövö szeptemberétöl!
Most még van efy évem amit ki élvezek a 2 gyerekemel nem idegeskedek az ovi miatt többet!
A játszótére már mi is nagyon készülünk de hát gipszes lábbal nem igen tudunk menni de majd remélem fogok valamelyikötökel ott talizni!

Kellemes napot mindenkinek
Mária
 
 


sziasztok!
Én is gyáli voltam anno! 20évig! :lol:
Én imádtam ott lakni, és ha sikerűlt volna akkor ott is vettünk volna házat..
Nagyot fejlődőtt gyál 4év alatt!!!
A játszotér amit multkor láttam azt hiszem az Árpád utca és a Szent István sarkán nagyon tuti!!!!
Az én időmben még ilyen nem volt, csak a hatalmas rét... Meg a földes utak... Na meg a kastélydomb.. Annak is a helyén már piac.. És a melohelyem a Tesco..... :?

KépKép

Viki
 
 


Sziasztok!

Viki mintha sajnálnád, hogy elköltöztetek innen? Hová költöztetek, hogy ennyire sajnálod?
Én is gyáli szülött vagyok, de azért annyira nem vagyok elájulva Gyáltól, lehet öregszem :)

Mária sajnálom hogy eltört a lába a gyerkőcnek, nagyon rossz lehet így, de úgy érzem optimista vagy a jövővel kapcsolatban és ennek örülök. Minden könnyebb ha szépnek látod a dolgokat.

Eszter mi a Kindlovics Máriához járunk dokihoz ő volt régen az én doktornénim is.

szép napot
Era
 


Favorite:
Szia! Én nagyon sajnálom, hogy nem gyálon találtunk házat, mert nekem minden unokatesom , ott lakik, meg a barátaim, és ott is melozom.
Végül is Bugyin vettünk házat, és imádok itt lakni, mert nyugodt , csendes kis falu.
De azért hiányzik, gyál, amikor melozok, akkor sokat vagyok ott, most viszont max heti 1alkalom.
Sztem fain hely, jó mint mindennek gyálnak is vannak hátrányai...
De ott legalább van hova kimenni, bugyin még játszótér sincs.

KépKép

Viki
 
 


Sziasztok!

Favorite: Nem jutottunk ki tegnap... Itt volt egy barátnője Hannának.
Mi is Kindlovicshoz tartoztunk volna. A férjemnek is ő volt a dokija :D de én nekem nem volt annyira szimpatikus, és Hanna első oltásánál rosszul adta be a szurit, kijött az oltóanyag. És amíg a nővérke előszedte a következő adagot, addig a lábában tartotta a tűt. Ott bőgtem a Hannával és többet nem mentem hozzá. És eléggé lekezelő volt velem. Szóval nem jött be. :D a lényeg ez. Átmentünk Szabó Zsuzsához. Nagyon szeretem, bármikor hívhatom telefonon :D
Jövő héten valamelyik nap összehozhatnánk azt a játszózást :D
Hova jártál általánosba? Lehet, hogy ismered a férjem, ha gyáli vagy e is. Kiszl Ádámnak hívják. :)

Mária!
Uhhhh! ez nagyon rossz lehet!!! Jobbulást a törpének! Gondolom nagyon fáj neki. :? :evil: Ovi helyzet szörnyű!!! Hiszen kell nekik a társaság és az egy idő után nem mi vagyunk!

Viki!
Mennyi idő alatt érsz be Bugyiról?

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


sziasztok!
vok: Hát én kocsival járok, és az max 20perc busszal sztem 2óra lenne :cry: !
Ma is megyek ki és alig várom már! :D
Képzeljétek tegnap unokatesomék megcsinálták a fiam szobáját! Gyöngyörű lett! Megpróbálok képeket feldobni! Kép [img][/u]

KépKép

Viki
 
 


Kép A hálonk is ilyen csak bordó :D

KépKép

Viki
 
 


Viki!
Mi is tetőtérben lakunk. :D
Nagyon szép lett Alex szobafala :D:D
Nekünk a hálónk volt sokáig ilyen színű. Most türkiz kék :D
Dobok majd én is képet. :D Hannáé kétféle rózsaszín :)
Kocsival azért akkor jól hangzik. :D

Mennyiért vettétek a házat és mekkora?
El akarjuk adni a gyálit, mert anyám nem bírja itt megszokni.. :?

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


KÖszi :D
MI 13millióért vettük! kb.100m2
Van hozzá egy nagy telek.
Nagyon jó árba vettük!! És csak tisztasági felüjítás kellett!
Itt bugyin kb ilyen árba mennek a házak, és tényleg a legtöbb jó állapotban van!
És hova mennétek???
Merre laktok gyálon??
Ahol én laktam Babitsba az nagyon jó hely volt.
MOst már az is zajos...
Ott csak vasárnap volt nyüzsi a piac miatt.
Mindig arra kelltem, hogy azt mondta a hangos bemondó, hogy :
"Ott ahol egy nadrágot lenget a gyáli szél.." :lol:

KépKép

Viki
 
 


Sziasztok!

Kicsit elmentünk itthonról, de az eső hazazavart minket, de még megpróbákozunk egy kis nyaralással később.

Eszter hát már el is költöztök innen, nem sokára? Már meghirdettétek?

Nem Gyálon jártam általánosba, hanem a Határ útra, aztán meg P.imrén most Szenczinek hivják a Nagykörösi úton van.

A Kindlovitsot nem szerettem kicsinek, de amikor ideköltöztünk az akkori védőnő automatikusan őt írta be nekem, mert hát a védőnő is (Vasné) az én védőnőm volt. Azóta már átvett minket egy másik Bokrosné.


Szép lett a szoba Viki!
Viki most nézem, hogy most születik a babád nemsokára? Izgulsz?

Az én lányaim szobája világos zöld, mert hogy az nyugtató szín állítólag. Most éppen függönycserén jár az agyam, a nagylány szobájába szeretnék valami szépet, de még nem találtam rá az igazira.

A játszóterezés az eső miatt kiesik egy időre, bár eddig se sokszor sikerült elmennem sajnálom nagyon.

Ti mentek valahova nyaralni, pihenni?

Most ennyi!

puszi
Era

Kép

Kép
 


favorite:
Hát nemtom, hogy izguljak e. Mindenki ezt kérdezi tőlem, és nemtok értelmes választ adni, mert ő az első babám, nemtom, hogy fogom megélni a születését, mert sztem ez is nő függő...
Nekem a terhesség alatt SEMMI bajom nem volt.. Úgy el telt ez a bő 8 hónap hogy szinte csak a hasam nővekedésén tünt fel, hogy uton van a kicsi fiam :D
Úgyhogy tényleg nemtom, hogy féljek e!
Majd szülés után megmondom, hogy féltem e :D
:oops:

KépKép

Viki
 
 


Sziasztok!

Csak most találtam meg ezt a topikot,örülök,hogy van ilyen is.Idáig olvasni szoktam csak más topikokat...
Mária!Ismerjük egymást!!!! :lol: :lol: :lol:
Találd ki,hogy ki vagyok! 8) Könnyítés:Egy 17éves fiam és egy 5éves lányom van.Liliomba jár.Nah?Már tudod,ugye? :lol:
Puszi
wbb
 
 


wbb, én tudom, hogy ki vagy!!! :D

 
 


edna79 írta:wbb, én tudom, hogy ki vagy!!! :D


Én erre nem lennék olyan büszke! :lol: :lol: :lol: :lol:
Szia Barátnőm!Örülök,hogy ideértél...jó lenne ha ez a topik újra életre kelne... :wink:
wbb
 
 


wbb írta:
edna79 írta:wbb, én tudom, hogy ki vagy!!! :D


Én erre nem lennék olyan büszke! :lol: :lol: :lol: :lol:
Szia Barátnőm!Örülök,hogy ideértél...jó lenne ha ez a topik újra életre kelne... :wink:


Annyira én sem vagyok! :lol: :lol: :lol: :lol:
Oké, keltsük életre... :D

 
 


edna79 írta:
Annyira én sem vagyok! :lol: :lol: :lol: :lol:
Oké, keltsük életre... :D


Köszi,tudtam,hogy RÁD MINDENBEN számíthatok! 8) :lol:
Már így is elég sokat írtunk,remélem nem rémisztettünk el senkit... :oops: 8) :D :wink:
Mikor indulunk a játszira??? :?:
wbb
 
 


Én is remélem! :)
Most ebédelnek, mosogatok, aztán mehetünk... Remélem elázunk ahogy szoktunk... :(

 
 


edna79 írta:Remélem elázunk ahogy szoktunk... :(


Ezt nem is kell említeni,mert ez természetes!Ha közös programot szervezünk,tuti esik... :o :( Ezek után mélyebben elgondolkodom azon,hogy jó ötlet-e az együtt nyaralás... :?: :twisted: 8) :lol:
wbb
 
 


Hát ja, ezen már én is elgondolkoztam. :D :D :D
És lehet, hogy találkoznunk sem kellene, mert annak apáink isszák meg a levét... :lol: :lol: :lol: ( lsd. cukrászda )

 
 


A szilveszterről meg ne is beszéljünk...bár ott nem az eső volt a probléma :cry: Na jó,már süt a nap,siessetek! :lol:
wbb
 
 


Na igen, sajnos. :(

 
 


Hali!
Hát engem elszomorít, hogy én is gyáli voltam, és nincs ism köztetek! Pedig úgy reméletem , hogy hátha vkit én is ismerek ezen az oldalon! :(

KépKép

Viki
 
 


viki23 írta:Hali!
Hát engem elszomorít, hogy én is gyáli voltam, és nincs ism köztetek! Pedig úgy reméletem , hogy hátha vkit én is ismerek ezen az oldalon! :(


Szia Viki!
Mikor laktál itt Gyálon és melyik utcában?Talán az (is) lehet az oka,hogy Neked még nincsen gyermeked,vagy nem?
wbb
 
 


szia wbb!
Én 4éve költöztem el gyálról, születésem óta gyáli voltam!
Nem nekem most jön az első babám!
A Babitsban laktam!

KépKép

Viki
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, de a nem igazán ment ez a topik, de ltom megint sokan vagyunk! Velünk nem sok minden van! Meg volt a nagy szülinapozás, Moncsim 2 éves lett, szinte hihetettlen, majd dobok képet is! Ai a legjobb már nem kell pelus, csak éjszakára dok rá de általában az is tiszta marad. Meg ha hosszab távra megyünk, ahol nincs wc, de mindig ügyesen szól! Ügyesen beszélget már, igazi nagylány!

Wbb üdv köztünk, de a többiek merre vannak??

Sziasztok!

Majd jövök a képekkel!!

Kép
Kép
 
 


Viki!
Nem tudom melyik a Babits,pedig már 22-éve itt élek...Igen láttam,hogy most várod az első babád és el is szégyelltem magam mert még nem gratuláltam hozzá... :oops: Szóval nagyon nagy gratula a babához,szép neve lesz és a szobája is gyönyörű!Összekészítetted már a kórházi csomit?Mert ugye már nem sok van hátra... :) Hol fogsz szülni? A szüléstől ne félj,valahogy mindenki kibírja,ki gyorsabban ki lassabban de a végén amikor odaadják a kis szuszogó csomagot,elfelejtesz mindent.Ez most hihetetlenül hangzik,de aki szült már az tudja miről beszélek... :wink: :D Vigyázz magatokra nagyon!


liló!

Köszi az üdvözlést és boldog születésnapot utólag a kislányodnak!Ti merre laktok,ha nem titok?Gratulálok a pelus elhagyásához ügyesek vagytok!

Majd rakok fel Én is vonalzót,meg a blogunk címét csak arra várok,hogy előbújjon Mária mert kicsit játszanék vele,bár sztem már kitalálta ki vagyok... 8) :lol:
wbb
 
 


Sziasztok!

Üdv az újonnan csatlakozóknak!

Lilo!

Mindig irigykedve hallgatom a sikeres peluselhagyások történetét, mi még mindig szenvedünk vele. Két és fél éves volt a nagy mire elhagytuk a nappali pelust rettenetes volt az odáig út aztán próbáltuk az éjszakáról leszoktatni, mert hát már nemigen pisilt be. Amint lekerült róla minden éjjel kétszer húztam ágyat úgyhogy a védőnő tanácsára visszaadtuk rá a pelust éjszakára. Azóta csak hébehóba pisil bele. Passz, hogy miért.

Viki!

Én sem féltem a szüléstől, mégis az orvosom azt mondta pánikolok, pedig a közelébe se voltam. Még aludtam is egyet (majd két órát) a háromperces fájásoknál.

Nagyon helyzetfüggő! A lényeg a lényeg, hogy egy csodálatos pici baba lesz a karodban és semmi más nem fontos!!

sziasztok
 


Sziasztok!

Az első szülésemnél én sem féltem, mert igazából nem is tudtam, hogy mi vár rám... Na, a másodiknál már nem mondhatom, hogy nem féltem, mert már volt tapasztalatom, de tényleg a "végeredmény" a lényeg. :)

 
 


wbb:
A babits a lengyel piacnál van! Hátul az új részen. Miért te merre laksz?
Semmi baj , hogy nem grat még most bepótoltad :D
Hát a neve az úgy jött hogy egyszerre mondtuk a párommal :D
A szüléstől egyáltalán nem félek, mert mindenki máshogy éli át, mint a terhességet. És mivel nemtom milyen a szülés ezért nem is félek. Terhesség alatt 1szer voltam rosszul semmi más nem volt. Nekem ez a gyerek egy kis jóság lesz :D
A bnőm viszont végig szenvedte mind a 2terhességét.....
ÚGyhogy ez is nő függő!
Remélem a szülés is "lazán" megy....

KépKép

Viki
 
 


Viki!
Ez jó,mert Mi is arrafelé lakunk,mármint ezen az oldalon.Még nem írom le,hogy melyik utcában,mert ugye kicsit játszadozok egy kedves ismerősömmel(mellesleg ma is találkoztunk,Mária! 8)
de amint lehet,megírom az utcánk nevét.Amúgy igaz,hogy minden terhesség-szülés más és más.Ezt Én is elmondhatom,a fiammal végig semmi bajom nem volt mégis 37-hétre született 15-órás vajúdás után,a lányommal a 25-ik hétig egész napos rosszulléteim voltak és 40-hétre született 17-órás kemény vajúdás után.Ezt nem elrettentésnek írom,csak példaként.Mondjuk a szülésznőm sem hitte el,hogy a második szülés hosszabb lett mint az első,de hát ez van :roll: :lol: Nem írtad,hogy hol fogsz szülni... :?: (vagy titok?) :wink:

favorite!Te merre laksz és mit lehet tudni rólatok? :)

Edna helló barátnőm! :D
wbb
 
 


Helló wwb! :) Már úgyis régen értekeztünk! :)

Így van, minden szülés más és más... Én a lányomat 1 óra és 20 perc alatt szültem meg, de sokkal intenzívebb és fájdalmasabb volt, mint amikor a fiam született, vele az igazi fájdalom "csak" 3 és fél órán át tartott...

 
 


vagyis wbb :shock:

 
 


Széééép!Már a nevemet sem tod...mjuk nem is az Én nevem,hanem a lányomé.... 8) :D Van infóm az úszásról,csak éppen nem veszik fel a telót,gondolom nyári szünet van vagyis úszótábor (nem a Kastélydombi a célpont mégsem...) :idea:
wbb
 
 


Örülök, hogy megoldódott az uszoda dolog... :)

 
 


Szia WWB :)

Még szerencse,hogy nem sok emebrkével taliztam ma :wink: és hamar rá jöttem ki vagy :) és milyen jó sokat írtatok mostanában :D Na többet fogok ide járni :wink:
Szép napot mindenkinek
 
 


Mária

Szia!Tudtam ám,hogy ebből kitalálod,de sztem már az előzőekből is könnyű dolgod lett volna.
Nos,akkor megírom Vikinek az utcánk neve:Klapka György,(volt Kun Béla) az Erdősor utcától egyel beljebb a vasút felé. :wink:

Felteszem majd a vonalzót és a blogcímet is :wink:
Mária gyertek is többet!!!
wbb
 
 


Nah,itt az új külsőm... :oops: :lol:

Kép

Kép
wbb
 
 


Sziasztok!

Hű, de jó sokat írtatok! :D :D

A szülés, hát..., Én 19 órát vajúdtam utánna több órán keresztül probálatm megszülni a lányomat, a végén alig volt szívhang igy császár lett, amit nem igazán "fogadtam" el, de akkor, ott ez volt a legjobb döntés! De annak örülök, hogy tudom milyen a vajúdás, és a tolófájás :lol: Viki ne félj a szüléstől, tényleg fájdalmas, de utólag a legszebb fájdalom!

Wbb mi nagyon közel lakhatunk egymáshoz!! :)

Megyek mert, vége a pancsinak, de ma még jövök!

Sziasztok

Kép
Kép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: