Új privát üzeneted érkezett!

Szia Aticica!
mél mentKép
Zsu

Kép
Kép
 


Szia Aticica!

Nyíregyházán a Lugas Hotelban kedden, szombaton és vasárnap délelőttönként tartok babaúszás foglalkozásokat, gyere el és győződj meg a saját szemeddel, hogy milyen a hely és hogy tetszik az óra. Beszélgess más szülőkkel és kérd ki a véleményüket.
 


Vízimanó írnál valamit bővebben erről a foglalkozásról? Mettől meddig tart, hány hónapos kortól, és mennyibe kerül???

KépKép
 
 

 
 

simsi,
mi most az emailcimed? Nem emléxem, az axeleros vagy a freemailes szünt meg? Ja, cincoka vagyok:-)


Vízimanó, engem is érdekelne a babaúszás, írnál róla bővebben?
Petra

Kép
 
 


Vizimanó, már megtaláltam a profilodban az infókat!
Köszi: Petra

Kép
 
 


Sziasztok,

először is doki ajánló: Dr. Pethő György, főorvos, kiváló szakember és rendkivüli ember, nyugodt, intelligens, stb.... rendel-Új út 35., kedd-csüt. 17-19 között. Bejelentkezés: 42/311-372
Sok-sok barátnőm jár hozzá, eddig még senki sem csalódott...
Lányok, mi olyan házaspárt keresünk akiknek a hobbijuk az utazás. Mi apa-anya 2 kisfiú (2 és 4 évesek) család vagyunk és évente legalább 2szer utazunk: egyet belföldre, egyet külföldre hosszabban. (1 hétre) és gyakran 1-1 napra ide-oda. Olyan családot keresünk akik szivesen utaznának velünk. Mi nem beszélünk csúnyán, és nem dohányzunk, további részleteket pedig a meredyth@freemail.hu emilen tudunk egyeztetni. Mindenkit puszilok,
Sharm
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy csak így bejöttem, de
egy nagyon fontos felmérést végzek a Szoptatásért Magyar Egyesület megbízásából, az anyatejet helyettesítő termékek marketingjét szabályozó WHO-kódex betartásának magyarországi helyzetéről.
Lenne egy pár kérdésem a 6 hónapnál fiatalabb babák anyukáihoz:
-a csecsemő életkora?
-táplálja-e csecsemőjét valamilyen gyári élelmiszerrel?
-ha igen, milyen márkájú tápszert, teát, tejpépet, gabonakészítményt vagy egyéb élelmiszert használ, és miért?
-miért?:-A: az orvos javasolta B:a védőnő javasolta C: a dietetikus javasolta D: más egészségügyi dolgozó javasolta E: saját, előző gyermekével szerzett tapasztalata alapján F: reklám alapján választotta G: rokon vagy barát javasolta H: egyéb:....
- kapott-e ingyenes mintát csecsemőélelmiszert (és cumit?) gyártó cégtől? (Nestlé, Milupa, Hipp, Kecskeméti, Humana, Mildi, Avent, Chicco, Mam stb.)
-hol?:A: egészségügyi intézményben B: gyógyszertárban C: otthon D: üzletben E: postai úton F: egyéb:...
-ki adta?: A: a cég üzletkötője B: egészségügyi dolgozó C: egyéb:...
- kapott-e bármiféle tájékoztató vagy reklámfüzetet, ajándékot?
- ajándékfajta: A: cumi- cumisüveg B: előke C: pelenka D: játék E: dísztárgy F: pelenka és cumisüveg együtt G: ajándékcsomag H: egyéb:...

Bármit amit kaptatok szülésnél, vásárlásnál, postán, bárhol, kérlek írjátok meg nekem, azt is amiben nem vagytok biztosak, hogy ide tartozik.
Melyik kórházban született a baba?

Köszönöm, hogy ídőt szakítottatok rám és elolvastátok.
Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

Sziasztok, Petra


Sziasztok, helyesbítek kicsit: nem házaspárt, hanem baráti családot keresünk....szerencsés esetben hasonló korú csemetékkel. Üdvözlettel:
Sharm
 
 


A válaszokat erre a címre küldjétek: munkacsi.petra@freemail.hu


Sziasztok,

Én most járok ezen a lapon először, és az lenne a kérdésem, hogy szerintetek össze lehet-e hozni egy babahordozó kendő tanfolyamot Nyíregyházán juli 4 és 25 között. Mi Hajdunánáson leszünk, amúgy messze lakunk, és akit érdekel nagyon szivesen megmutatjuk a kendőt és fortélyait, INGYEN. Várom az ötleteket: nora@prosoft.hu cimemre, vagy a honlapomon keresztül is lehet üzenni nekem:

http://hordozokendo.sw.hu

Sziasztok, Nóra
 
 


Sziasztok!
Én most kezdtem ezen a lapon, és jó hogy végre Nyíregyiekre is találtam!
Novemeóber 20-a körül fogok szülni itt NYÍREGYHÁZÁN, és mar nagyon izguklok.Mar egy masik topicba is írtam, hogy Péli Toóth Judithoz járok évek óta és nagyon meg vagyok vele elégedve.Remélem ez így is marad!
Lenne egy kérdésem: Tudja valaki hol tartanak itt nyíregyen terhestornát? AZt hiszem jót tenne!
Köszi!
Remélem bírjatok ezt a nagy kánikulát pocakkal is!További szép napot!

Kép
 


Szia Dóra!

Én is nyíregyházi kismama vagyok, október 15-re vagyok kiírva. Péli-Toóth Juditról én hallottam jókat és rosszakat is, de nem ismerem. Remélem, tényleg nem változik a véleményed.
Sajnos nem tudok terhestornát, én csak intimtornára járok, de a védőnő biztos meg tudja mondani.
Amúgy többen vagyunk nyíregyháziak a Lakóhely szerint/*Szabolcs megyei anyukákkal ismerkednék topikban (felülről a harmadik), gyere át oda, ha van kedved.
Petra

Kép
 
 


Sziasztok nézzetek be www.babafalva.hu
 


Szia dora1980!
Amikor még én terhes voltam a virág utca 60 sz. alatt tartottak terhes tornát! Ott van egy tornaterem, de a védőnői központban ki szokott lenni ragasztva szórólap, ill. a védőnők tudnak ajánlani!
Sok sikert a picihez és mindenekelőtt a szüléshez!
 


sziasztok nyiregyiek! de jó, hogy van ilyen lap. én dr orosz lászlónál szültem, a legnagyobb megelégedettséggel. szerintem az az igazi orvos, aki egy vetélést meg tud akadályozni időben, és mindenre odafigyel. Sajnos elég sokat kell nálla fizetni, minden alkalommal 8000. ft tavaly, de nagyon jó orvos. a szülés, az pedig valami fantasztikus.

e-mail cimem: yellovica@freemail . hu
 
 


Szia Vica01!

Ez a fórum nincs már, a Lakóhely-Szabolcs megyei anyukáknál találsz Nyíregyi anyukákat. Gyere át oda. Szia

JOLKA
KépKép
KépKép
 
 


SZiasztok nyíregyházi anyukák!Én új regisztráló vagyok,és szeretnék hasonló korú babák anyukáivai beszélgetni.Az én lányom 5 hónapos.

SZIASZTOK,én új vagyok itt,remélem sikerűl néhány anyukával beszélgetni.
 
 


Szia Noncsi!
Ez a topic már nem él! Gyere át a szabolcs megyei anyukákhoz ott találsz Nyíregyháziakat!

Timi
KépKép
Kép
 


Sziasztok Csajok!!! Tudnátok nekem segiteni???
Van Nyiregyen a központba egy AMERIKAI bababolt.Azt hiszem egy 10emeletes háztömb alatt.
Egy AMERIKAI zászlo van kitéve.
Jártatok már ott???
én igen,rég.Meg nekik volt rég nagykerük is.Volt nekem egy BABAboltom,és tőlük hoztam a cuccokat.
De csak kiskereznek már.,
ELÉRHETŐSÉGÜKET valaki nem tudna?



Kata&Milán


 


Helló kismamák és reménykedők!
Keresem pletyitársaimat az elkövetkező 9 hónapban Nyíregyházáról és környékéről! :)
 
 


szia trixys!
ez a topik már nem él, gyere át a pár sorral lejjebb levő Szabolcs megyei anyukákkal ismerkednék című topikba. Várunk szeretettel, most élesztettük fel :D
Vendég
 


Sziasztok!
Dr.Felföldi Róbert nőgyógyászról tud nekem valaki valamit mondani?

Kép

Kép
 
 


Sziasztok
endokrinológust keresek nyíregyen.
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron