Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Jövő nyáron költözünk Fehérvárra. Szeretnék megismerkedni olyanokkal, akik ott élnek.
Már laktam a városban 2 évig, de munka miatt 4 éve Pestre kellett költöznünk. Nagyon örülök, hogy jövőre visszaköltözünk. Nagyon szerettem ott lakni.
Van egy 6 éves kisfiam, Dani.
És most nagyon szeretnénk neki egy kistesót.

Djeszter
Djeszter
 


Szia Djeszter!
Én Siófokról írok. Sajnos itt a babaneten még nem találkoztam siófokiakkal, de úgy gondolom, nem nagy a távolság, talán csatlakozhatok a fehérváriakhoz is.
Nekünk egy 14 hónapos kisfiunk van, mi is nemsokára szeretnénk kistesót.
Ha van kedved, írj: medit@hu.inter.net
Feksi
Feksi
 


Kedves Eszter!


Most találtam rá erre az oldalra.Én törzsgyökeres fehérvári vagyok.Van egy 2.5éves fiam és én is most szeretnék neki kistesót.Ha gondolod felvehetjük a kapcsolatot hátha segithetnék a beilleszkedésbe.E-mail:szidi723@freemail.hu


Szia:szidi
szidi
 

 
 

Szia Djeszter !

Én is fehérvári vagyok, igaz, hogy nem tõzsgyökeres. Nekem sajnos még nincs bébim, de már nagyon szeretnék, viszont most egy ideig várnunk kell, ugyanis a férjem Dél-Afrikában járt és malária elleni gyógyszert szedett. úgyhogy most várunk.

Most egyelõre ennyi,

szia

munnyogó
Névtelen
 


SZiasztok!!
Én is fehérvári voltam,de most Köszárhegyen lakom.Van két gyermekem,egy 7 éves kislány,és egy 5 éves kisfiu.Ha van valakinek kedve nyugodtan irjon.SZeretnék én is megismerkedni gyakaorló és kezdõ anyukákkal,mert szerintem mindig van mit megbeszélni.A cimem. jdmariann@freemail.hu

Egyenlöre ennyi
Sziasztok
Mariann
judoma (judoma)
 


Szia Munnyogó!

Elég régen nem jelentkeztem, de sajnos már csak nagyon ritkán tudok netezni. E-mail cimem van. Ha gondolog azt megadhatod és levelezhetünk.
Az én cimem itt a neten megtalálható a ... ma megint megjött ... topicban. Ide már nem akartam betenni.

Feksi, Szidi, Judoma!

Írok nektek e-mailt.

Sziasztok.

Djeszter
Djesz
 


Sziasztok!

Én is fehérvári vagyok, egy 9,5 hónapos kisfiú anyukája. Szívesen ismerkednék helyi szülõkkel, tényleg mindig van mit megbeszélni.

Nóri
 
 


Szia Nóri!

Djeszter vagyok. Én nagyon eltüntem innen, mert sajna nincs internet elérésem. Most is a könyvtárból probálkozom, és talán hetente sikerül eljönnöm ide. Júliusban költözöm Fehérvárra. Már nagyon várom.
A fiam 6,5 éves, és augusztusra várjuk a kistesót.
Ha van kedved írj.

Szia
Djeszter
Djeszter
 


Szia Djeszter!

Nagyon szívesen megmutatjuk a várost (ha nem ismeritek)! Merre költöztök? Mi a vasút közelében lakunk.
Szegény Te! Jókor költöztök! Csak nehogy elõbb jöjjön a baba!
Most hol laktok?

Ha tudsz, válaszolj!!!!!!!

Nóri
 
 


Szia Nóri!

Már laktam Fehérváron, igaz csak 2.5 évet, de így ismerem valamennyire a várost. A férjem egyébként odavalósi.
Mi sem fogunk messze lakni a vasúttól. Nem messze a Prohászka és a Horváth I. u. keresztezödésétõl.
Te merre laksz?
Egy kicsit félek a költözéstõl. Remélem nem lesz semmi baj.

Jelenleg budapesten lakunk.

Ha gondolod tarthatjuk a kapcsolatok e-mail-ben is.
Cimem: dj-eszter@freemail.hu

Szia
Djeszter
Djeszter
 


Sziasztok Lányok!

Szeretném a segítségeteket kérni. Új rovat készül a Babanetre, ehhez szeretnék olyan információkat gyûjteni, hogy az egyes vidéki nagyvárosokban milyen bababarát területekkel, társaságokkal, cégekkel találkoztatok. Ha van ilyen, milyen jellegû ez a szolgáltatás, esetleg cím, telefonszám is lehetne, hogy könnyebben utánuk tudjak nézni.

Az információkat az szdia@axelero.hu címre várom.

Ezer köszönet érte elõre is:

Dia
Dia
 


Sziasztok!

20 éves vagyok, és augusztusra várjuk az első babát a párommal. Székesfehérváron lakom már 2 éve, alötte Bp-en laktam. Párom itt született.
Az lenne a kérdésem, hogy nem-e akarna valaki egy kicsit "ismerkedni" velem, mert anyuékon kívül itt senkit sem ismerek, párom családjával nem tartjuk a kapcsolatot.
Szóval egy icuri-picurit unatkozom néha, mert már Február óta táppénzen vagyok.
Ha valakinek lenne kedve mailezni avyg valami, azt megköszönném!!!

Köszi:Detty
 


Szia Dettybaba!

Hát elég régen írtál már, de hátha...
Van egy másik topicunk, sok-sok fehérvári kismamával. Ha érdekel megadom az elérésünket.

Djeszter
 


Szia!!!

Hát most én is elég sok idő eltelt azóta, hogy megnéztem.
Érdekelne, mert hoyg hol lehetne Fehérvári kismamákkal ismekedni...
Köszönöm!
Detty
 


Dr. Répánszki Mária" <dr.repanszki@lope.axelero.net> 2005.05.30
8:41:38
> >>> >>>
>
> KÉRÉS-SOS
>
>
> Kérlek benneteket, ezt most tényleg továbbítsátok, illetve aki tud az
> segítsen. Köszönettel! Tegnap született egy kisbaba, akinek sürgosen
> vérre lenne szüksége, különben meghal. Akiket eddig behívtak (47 ember)
> azoknak a vérét nem fogadta be a szervezete 0 Rh negatív vér kellene,
> aki tud segíteni, az hívja az alábbi számokat! Köszönöm
>
> Miklós
>
> Országos Vérellátó Szolgálat
> 06-80/324-244
> 36-1 372-4244
 
 


Sziasztok! Én is fehérvári vagyok:-) és nagyon szeretek itt lakni. 20 éves vagyok és a párommal első babánkat várjuk. 12. hetes vagyok, és szívesen ismerkednék én is kismamákkal.
 


Sziasztok!
Én Fehérvár környékén lakom.Érdekelne az a másik topik, ahol környékbeli mamák írnak.Állítólag Fehérváron is szokott lenni bababörze.Tud róla esetleg valaki?
Ági

cimar
 
 


Sziasztok!
Hú, erre csak minden 1000. évben jár valaki....Légyszi, aki tud, írjon nekem egy jó fórumot fehérvári kismamákkal. Én most nov. végére vagyok kiírva, ő lesz az első babánk.
előre is köszi
Kriszti


Szia Krisztina?

Kinél szültél? És mennyire voltál megelégedve a fehérvári korházzal? Volt orvosod?

Kép
 
 


Sziasztok!

Én még nem vagyok kismama, de azért kisbabákkal foglalkozom.
Csütörtökönként 16 órától tartok Ringató foglalkozásokat a KÖFÉM művelődési házban (Szfvár, Verseci u. 1- 15.).
Szeretettel várok minden olyan kismamát, aki 3 év alatti gyermekével szívesen énekelne, mondókázna velünk, és játszana ölbeli játékokat.
Jelentkezhettek a 06 30 437 1122-es telefonszámon, vagy a dori@ringato.hu címen.


Sziasztok!

Én is Fehérvári vagyok, de amint látom tényleg ritkán jön ide valaki.
Rólam annyit, hogy tavaly novemberben a 39.héten halva született a kisfiunk, de nem kellett sokat várakoznunk és februárban ismét terhes lettem. Most október 29-re vagyunk kiírva.
Ha van valaki Fehérvári, szívesen leveleznék vele.
Igaz én nem régóta vagyok itthon táppénzen, de a férjem 6+2-be dolgozik és nem jó itthon egyedül.

Várom írásotokat ide vagy privátba vagy e-mail-en.
Vendég
 


Szia Chrissyy!
Én is fehérvári vagyok, igaz, kevés a szabadidőm, de azért szívesen írogatok ide. 3 gyerkőcöm van, nagylányom 14 és fél éves, kisfiam 4 éves, és a legkisebb most 3 és fél hónapos. Annyira imádom őket, nagyon élvezem a velük való foglalkozást, bár nagyon-nagyon nehéz. Én is sokat vagyok egyedül, mert a párom sokat van külföldön. Fehérváron fogsz szülni?
Erika
 


Szia Erika!

Gratulálok a gyerkőcökhöz!
Igen, Fehérváron fogok szülni reméljük most nagyobb szerencsével.
Te kinél szültél? És a harmadik mi lett? Kisfiú vagy kislány? Van tejci? Bocsi a sok kérdésért!
Vendég
 


Szia!
A legkisebb kislány, Fanni. Szerencsém van, örülök, hogy fiam és lányom is van.Igen, szoptatok, hála istennek, van mit ennie, most 6 és fél kiló. Én az ügyeletes rezidens dokinál szültem, mert az orvosom nem ért be. Egyébként a Blaskó Erik a dokim, nagyon szimpatikus, emberi ezért nagyon szeretem.Te kinél szülsz? Majd még később írok, csak most mennem kell...
Erika
 


Szia!
Én a Schwarczinger Zsoltnál fogok szülni.
Ma voltunk 4D-s uh-n, minden rendben, kisfiúnk lesz.
Vendég
 


Szia!
Úgy látom, nem túl sokan levelezünk errefelé. Múlt héten szült egy barátnőm, voltunk nála látogatni, ő mondta, hogy jó nagy tömeg van mostanában a szülészeten. Még áprilisban szerencsére egész kevesen voltunk, meg akkor még 4 napig voltunk benn, most már csak 2 v 3 napig kell bent lenni? Ha nem akarsz, ne válaszolj, de megkérdezhetem, mi volt az oka az előző babának? Én is elvesztettem kettőt, de nálam seemi sem tudtak(nem is akartak) megállapítani. Én viszont utána nem tudtam teherbe esni, lombikoztunk is 2x, d az sem sikerült. Utána spontán lettem terhes és cukorbetegséget leszámítva minden rendben volt. Pesten szültem a fiamat EDÁ-val,(a nagylányomat itt Fehérváron, de ő még az előző házasságomból van). Fannit is itt szültem ,mert túl magasnak tartottam a pesti doki tarifáit, meg akkor volt ez e mizéria, hogy idegen kórházban kell-e fizetni. Nem bántam meg, amenyire féltem, minden rendbe és gyorsan zajlott, Fanni ügyesen kibújt. Még vágni sem kellett, ami nagyon jó. Igaz, így egy kicsit jobban fájt a kitolás, de megérte, mert utána semmi fájdalomnem volt.
Gratulálok a jó 4d-s eredményhez, biztos klassz fiatok lesz!
Mennyinek saccolták a méretét (dekára?)
Puszi!
Erika
 


Szia!

Én is úgy látom, hogy a levelezés nem megy itt magas fokon.
Az előzőnél mint már írtam, mi egy héttel voltunk a kiírt dátum előtt. November 17-én pénteken mentem nst-re, minden rendben volt, jó volt az nst, zárt méhszáj, elvileg semmi jele a szülésnek. Aztán szombaton is szinte egész nap mozgott, még vasárnap is éreztem, de délután már nem. Aztán este sem tudtuk felkelteni amikor a magzatmozgást számoltuk volna. De még akkor sem fordult meg a fejünkben, hogy baj van. Gondoltuk, hogy biztos készül a születésre, erőt gyűjt és alszik. Aztán hétfőn, 20-án reggel mentem a dokihoz, hogy kiiratom magam szülési szabira, így is lett és ott szóltam neki, hogy nem érzem a mozgását. Gyorsan uh, bő fél órán keresztül nézett, de nem találta a szívhangot. Irány a szülőszoba zárt méhszájjal. Egy kicsit erősebben megvizsgált, hogy kezdjek el tágulni. Szóltam a férjemnek, hogy baj van, azonnal eljött a munkahelyéről és mentünk a szülőszobába. 12 órát vajúdtunk. Reggel fél 10-kor értünk be, fél 12-kor burokrepesztés, aztán órákig semmi, alig néztek felénk, 2-kor megjött a dokim, megnézett, aztán du 4-kor kaptam méhszáj puhító gélt, amivel két órán keresztül feküdni kellett, hogy ne folyjon ki. Este 6-kor szóltak, hogy keljek fel, és sétáljak. Aztán voltunk a zuhanyzóban 6-7-ig, 7-8-ig labdán vajúdtunk, 8-kor átmentünk egy másik szülőszobába és a szülőszéken vajúdtunk tovább. Aztán 9 után pár perccel jöttek a tolófájások és fél 10-kor született meg a kisfiúnk halva, gátmetszés nélkül!!!3170gramm és 57 cm volt, méhlepény és a köldökzsinór teljesen ép volt, tiszta volt a magzatvíz is. Az ok: méhen belüli oxigénhiány, de hogy mitől? Rejtély! Azt mondták ez olyan, mint a bölcsőhalál, MEGMAGYARÁZHATATLAN!!! Egyszer a bokáján volt a köldökzsinór és ahogy keresztbe volt a lába, valószínű, hogy elszoríthatta magának a vérkeringését. De ez csak feltevés! Konkrét ok nincs. Sőt, boncolás után is makk egészséges eredményt kaptunk!

Azt hiszem ennyi, minden leírtam.

És te mennyi idős terhes voltál, mikor elveszítetted őket?

Köszi a gratulációt. BPD: 7,01cm, FL:4,94cm, és 1114grammra becsülte a gép. Szerinted jók ezek az értékek?

Várom mielőbbi válaszod!
Vendég
 


szia!

Hát, nagyon megrázó, amit a kisfiadról írtál, még meg is sirattam. Sajnos,én nagyon érzékenyen reagálok az ilyen dolgokra, főleg ha pici babákról van szó. Az én angyalkáim jóval kisebbek voltak.Azegyik 6 hetes volt és még a petezsákkal együtt lökődött ki. A kórházban beletettem egy vattával kibélelt gyógyszeradagoló dobozkába, írtam neki egy levelet és eltemettem a kórház kertjében egy bokor alá. Nem sokkal rá újból terhes lettem, nála a 11. héten vették észre uh-n, hogy nincs életjelenség. Viszonylag hamar túltettem magam a dolgokon, viszont utána 3 évig nem sikerült teherbe esnem. Az sokkal jobban kikészített, már a párommal is szakítani akartam, annyira ki voltam borulva.Aztán amikor már tényleg lemondtam róla, akkor jött össze Balázs. Rá 3 évre Fanni is úgy döntött, hogy meg akar születni. Igaz, nem terveztük, úgy voltunk vele, ha jönni akar, várjuk szeretettel. Sokan nem értik meg, hogy vannak esetek, amikor nem lehet tervezni egy bébit, akkor kell elfogadni, amikor jön. Most, hogy ők megszülettek, teljesen megnyugodtam és már nem gondolok az elvesztett babákra.Sajnálom, hogy így történt, de szerintem muszáj elengedni őket, mert különben beleőrülnénk. Nagyon örülök, hogy nektek is lesz ezek után a szörnyűségek után babátok, majd meglátod, mennyi örömöt tudnak adni. A tragédiákon átesett nők amúgy is sokkal jobban tudnak szeretni és értékelni minden jót, mint akik tálcán kapnak mindent az élettől, legalábbis szerintem.
Az uh értékek teljesen jók, de ha érdekel bővebben is, a várandósság vagy a szülés topikban van olyan , hogy uh értékek. Ha arra rámész, egy táblázat leírja, mik a jó értékek az egyes hetekben.
Puszi!Jó éjt!
Erika
 


Szia!

Nem akartam, hogy ilyen mélyen érintsen téged a mi esetünk.
Én is elérzékenyültem a kórházi történeteden. Mi a kórházra bíztuk a temetést, mert jobbnak és könnyebbnek láttuk, ha ők temetik, mintha mi temettük volna. Tudjuk magunkról, hogy ha lett volna fél óra szabadidőnk, abból 20 percet tuti a sírjánál vagyunk és akkor soha nem gyógyultunk volna fel annyira, hogy másikat vállaljunk. A szívünkben örökké él, őt belülről gyászoljuk. Elég nehéz volt így is elbúcsúzni tőle. én adtam a pici fejére búcsúpuszit, apának viszont már nem volt hozzá ereje.
Annak azért örülök, hogy nem mentetek szét a sok várakozás miatt.
Tavaly mi sem terveztük, vagyis nem tavalyra, de jött és vártuk szeretettel. És igazad van, nem mindig kell tervezni, mert pont akkor nem fog sikerülni. Jöjjön, amikor jönni akar. Most mi is így voltunk, nem voltunk rajta az ügyön, mert akkor bizti nem sikerül, és elsőre sikerült megint. Végülis szerettünk volna minél előbb, de nem tudatosan, mert az is befolyásolja az érkezését.
Örülök, hogy megnyugodtál! Szerintem én is csak akkor fogok, amikor a kezemben tartom a kisfiamat. És apa is, mert igaz nem mondja, de tudom, hogy ő is fél annyira, mint én! De együtt mi nagyon erősek vagyunk és ezért sikerült hamar a mostani. Testileg-lelkileg egymáséi vagyunk és ez adott rengeteg erőt mindkettőnknek a továbblépéshez.
És tényleg el kell őket engednünk, ha nem akarunk megbolondulni. Sokan kérdezték tőlem, hogy hogyan tettem magam túl rajta, hogy miért nem kerültem a bolondok házába meg ilyenek. A válasz: apának köszönhetek mindent!!!
Abban is igazad van, hogy jobban tudnak értékelni azok az emberek, akikkel már történt vmi szörnyűség, mint akik tálcán kapnak mindent.
A táblázatot meg fogom nézni.
Azt hiszem ennyit akartam, ha még eszembe jut vmi, írok!!!
Vendég
 


Sziasztok!!

Nagy keresgélésemben rátaláltam erre a fórumra..én 1éve lakom fehérvárom én a párom miatt költöztem ide...és velünk is nagyon szomorú dolog történt a 6.hónapban meghalt a babánk...ez áprilisban volt és most újra kisbabát várunk épp 8.hetes..én rettenetesen izgulok és nagyon rámférne egy kis bátorítás..állítólag a psziché nagy úr és próbálom is magam nyugtatni de nem könnyű..
Mindenkibek szép napot!Ha írtok szívesen válaszolok!
Vendég
 


Chrissy..

Hihetetlen hogy ennyire hasonló dolgokat éltünk át..én is csak a páromnak köszönhetem hogy kibírtam...nekem a doki sok pozitív történetet mesélt..hogy egy ilyen szörnyűség után csak egészséges baba lehet és hogy minden rendben lesz..keresgéltem hasonló szomorú dolgot átélt kismamákat akiknak aztán sikerült és ez adhat erőt de nem nagyon találtam..persze érthető hiszen ezt az ember nem kiabálja világgá...Remélem nem haragszotok hogy itt írogatok..
Vendég
 


Krixta!

Az én dokim is sokat mesélt pozitív példákról.
Van egy topic, ahol hasonló kismamik vannak, mint mi. A várandósságon belül van egy olyan, hogy elvesztettem a kisbabámat-ide kevesebben írunk, és van egy másik: Élet a vetélés után: szerintem ide gyere, itt tartjuk egymásban a lelket. Jó kis csapat, és már majdnem mindenkinek sikerült újra teherbe esnie. Az egyik kismamink pár napja szült.
Várunk ott!!!
Ja, és írtam neked vissza e-mailt!
Vendég
 


Chrissyy!!

Köszönöm szépen a levelet már válaszoltam rá a topicot pedig máris megnézem és köszönöm!Mindenkinek szép hosszú hétvégét!
Vendég
 


Sziasztok! Tudnátok segíteni, hogy a Blasko Ervint hogyan lehet elérni, vagy hogy hol mikor rendel? Mikor még kismama voltam, mennünk kellett az ügyeletre, ahol ő volt ott, és rendkívül szimpatikusnak találtam, megfogadtam, hogy a következő dokim ő lesz.
Köszönöm!

Kép
 
 


Sziasztok!
Régen jártam errefelé, Chrissyy köszi a választ, nagyon szívfájdító a történeted.Krixta, tudom nem nagy vigasz, de a nagy számok törvénye szerint az hogy ha egyszer baj volt, nem jelenti azt, hogy megint bekövetkezik. Persze én is féltem, aggódtam, jóval többet jártam dokihoz, uh-ra, 4d-sen kétszer is voltam, mindennek utánaolvastam, talán túlzásba is vittem. Aztán mégis rendben volt minden, hidd el nálatok is m inden oké. Bízzál magadban és egymásban is a pároddal. Az én Fannim már 4 hónapos elmúlt, Balázsom 4 éves, de még mindig minden reggel úgy ébredek, hogy milyen jó, hogy vannak ők,nagyon nehéz velük, de imádnivalóak.
Puszi!
Mona! Blasó doki jó választás, nagyon rendes, ha gondolod, priviben megadom az elérhetőségét.:akire123@freemail.hu
 


Kedves Krixta!
Az angylokszulei.hu fórumon is sokan segítenek. (sajnos én is klubtag vagyok)
Lányok! Ti melyik szülészt ajánlanátok Szfváron a Szent György Kórházban?
blúmi
 
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia Chrissyy!

Gratulálok a babádhoz!
Erika
 


Kedves mamák-papák és babák

Eladó Baboo babahordozó!

Olyan mint a Baby Bag.
Hasonlít a kendőre csak korlátozottabbak a hordozási lehetőségek, ellenben egyszerűbb a használata és nem kell a rengeteg anyaggal bajlódni, ha éppen nem használjuk, ráakasztva a babakocsi tolókarjára pakolóterületet nyerünk.


Nagyon jó minőségű, vidám színes pamutból.

Két pozicióban, újszülöttkortól hordozható. Eleinte fekve később ha már a baba ülni tud csípőhordozásban.



Honlapomon többet is megtudhat a hordozóról.

http://www.gportal.hu/portal/babooo

Mi nagyon szerettük, kisfiamat kb másfél éves koráig hordoztam.

Ára 8500 Ft


Képek és információk a hordozóról:

http://www.babanet.hu/tarsalgo.....mp;start=0
http://www.gportal.hu/portal/babooo/

A képen látható babák életkora:
első baba 3 második 5 harmadik 20 hónapos.


KépKép
KépKép
KépKép

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia Erika!

Ritkán járok erre és utólag is köszönöm szépen a gratulációdat!
Vendég
 


szia Chrissyy!

Hogy vagytok?Írsz pár sort? Mi jól vagyunk, Fanni szép nagylány, már 10 hónapos. Nagyon mozgékony, 8 hónaposan elindult, most már szalad. Iszonyú eleven, hisztis, akaratos, igazi nőci.
Pussz:Era

Kép
 


Szia Erika!

Elmúltunk 4 hónaposak, alszunk éjjel 2 hónapos korunk óta, már rájött hogyan kell átfordulni oda és vissza is, nagyon élvezi. Sokat dumál, vigyorog, szeret a játszószőnyegen lenni. A nagykádban fürdik régóta és egyedül, mert ellöki a kezünket a feje alól. Imádni való kispasi. Ha hanyatt fekszik, nyújtom neki a kezem, hogy fogja meg, ő is odanyújtja, felhúzza magát ülésbe, majd onnan kinyomja magát állásba, ezt is már 2 hónaposan megcsinálta.
Most ennyi, mert sírdogál, hogy éhes! Csak szopik még napi 6x!

Majd írok még, puszi!
Vendég
 


szia!

Nem semmi pasi lehet! Irigyellek a szpoi miatt, Fanni cicizik, de már nincs mit, inkább csak nyúzza. Mindegy, valamiből a plasztikai sebészeknek is mek kell élni :lol:

Kép
 


SZIASZTOK!!!

VASÁRNAP,2008.04.13-ÁN SZÉKESFEHÉRVÁRON LESZ BABA-EXPO BÖRZE, ÉS VÁRUNK OTT MINDENKIT SZERETETTEL A FISHER PRICE JÁTÉKAINKKAL..a TERMÉKEK A HELYSZÍNEN POSTAKÖLTSÉG NÉLKÜL ÁTVEHETŐEK!!!

http://www.jatsszvelem.hu

Köszönettel:Ildikó
 


Sziasztok,

nyár végén költözünk Velencére. tudtok jó gyerekorvost ajánlani?
A mostani dokinénink egy tündér, mindent elmagyaráz a gyereknek, hogy mi fog történni, nagyon türelmes, kedves, nem gyógyszerez agyon és homeopátiában nagyon jártas...hát hasonló elvárásaim lennének az "utódjával" kapcsolatosan is:-)
nagyon köszönöm előre is!

B.
 
 


Szia Breiter!
Mi Agárdra járunk Vathy doktornőhöz, kedves, segítőkész, meg vagyunk vele elégedve. Egyébként a Gárdonyban ténykedő Heresznyei doktornőről is jókat hallottam. http://gardony.hu/uj/htm/lap.php?stp=eg ... mekorvosok -ezen a linken megtalálod az elérhetőségüket, ha még aktuális a kérdésed. Üdv, A.
Vendég
 


Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy valaki járt-e már Fehérváron valamelyik játszóházban? Véleményeket szeretnék, hogy melyikbe érdemes menni. Köszi.

Kép
 
 


Továbbra is szeretettel várunk a zárt fórumba minden olyan fehérvári és környékbeli kismamit,leendő kismamit,anyukát,aki részese szeretne lenni egy nagyon jó kis csapatnak,és szeretne bekapcsolódni a csevegésbe!!!!

Regisztráljatok,és amint gépközelbe kerülök,beengedlek titeket!

Ide klikkeljetek:

http://csemetink.forumx.hu/
Vendég
 


alexaa írta:Továbbra is szeretettel várunk a zárt fórumba minden olyan fehérvári és környékbeli kismamit,leendő kismamit,anyukát,aki részese szeretne lenni egy nagyon jó kis csapatnak,és szeretne bekapcsolódni a csevegésbe!!!!

Regisztráljatok,és amint gépközelbe kerülök,beengedlek titeket!

Ide klikkeljetek:

http://csemetink.forumx.hu/


Jó, regisztráltam. De egy fórumot sem látok, nem dob ki topicokat nem enged be ebbe a zárt csoportba!!!!!!!!!!!!!!!! Hogy tudok bejutni? kisvicus@gmail.com Ide válaszolj légyszi! Köszi

 
 


Kisvic!

Ahogy írtam,

"amint gépközelbe kerülök,beengedlek titeket"

:wink:

Nem voltam gépközelben,azért nem tudtál belépni! :wink:

Alexa
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron