Új privát üzeneted érkezett!

Timi, várom nagyon a képeket! Sajnos szombaton szülinapozunk ugyhogy nem fogunk tudni elmenni, de a képeket természetesen felteszem ha küldöd :) bizti gyönyörüek lesztek mindhárman :)
Utána meg jó nyaralást nektek! Kell is kipihenni! Nem is tudom hogy csinálja az aki nem szervez utána nászutat!
:shock: Én hulla voltam! 3 napig csak aludtunk a tenger parton :lol:

Holnap minden féle képpen írok, hogy kiderült-e a neme! :) De ha holnap nem érnék rá, akkor szombat reggel :lol:

Puszi mindenkinek! :)

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, sikerült az államvizsgám, 5 lett! Most már csak a szülésre kell koncentrálnom! Néha esténként már annyira keményedik a hasam, hogy többször fontolóra vettem a kórházba menetelt...

Timi: nagyon sok boldogságot kívánok nektek, biztos csodás lesz a nagy nap!

Patri: te túlélted? :lol:

Orsi: drukkolok a fiúcskáért!!! Azért a csajok is cukik ám! 8)

pussz mindenkinek

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Szeretnétek babátoknak egy igazán nélkülözhetelen kelléket?
Egy olyan takarót amit nem rúg le a sétánál, az autósülésben vagy alváskor?

Ami jó ha kéznél van vendégségben. Használható takarónak, hempergőzőnek vagy ágytakarónak.

Sőt! Te állíthatod össze, hogy milyen színű legyen milyen minta legyen rajt és még a babád neve is szerepel rajta?

Mi készítjük ezeket a névre szóló takarókat. Ölelni valóan puha, polár anyagból szimplán, duplán és egy különleges polár - pamut kétoldalú kombinációban.

Gyertek a www.gportal.hu/babatakaro oldalra és rendeljetek most 10% kedvezménnyel.

Üdvözlettel:Rempi
 
 

 
 

Sziasztok!

Tegnap voltam dokinál, minden ok, szépen fejlődik, mindent rendben talált!
Sajnos kislány... :cry: De majd csak túlteszem magam rajta :cry: Kyrát is fiúnak akartuk, de akkor nem voltam ennyire elkenődve attól hogy lány, mert tudtam két gyereket akarunk, és a második még lehet fiú....most már nagyon rosszul érintett, hogy lány....de lényeg hogy egészséges, és mire megszületik tuti el tudom fogadni, hogy a sors ezt szabta ki valamiért nekem! :cry: De egyenlőre csak sírni tudok :cry:

Dóri, keddre drukkolok! Majd küldj sms-t ha megvan Borostyán :)

Puszi mindenkinek!

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!


Orsi! Fel a fejjel, nehogy megérezze a kis lurkó, hogy el vagy kenődve! Cuki aranyos kis bogárka lesz, el sem cserélnéd egy fiúra sem, az tuti!!!

Köszi a drukkot, majd írok.

pussz

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Dóri mennek a drukkok ezerrel! Remélem hamarosan kapom az sms-t, hogy megszületett a kis Borostyán :)

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy ti is kaptatok sms-t de ha nem akkor leírom (gondolom Dóri nem haragszik megérte :roll: ), hogy tegnap 11:40kor megszületett Borostyán 3200grammal és 46 centivel :)

KépKép
KépKép
 
 


DÓRI GRATULÁLUNK!!!!!!!!!!!!
Remélem jól vagy, és a kislány is!
Sok tejet és elég pihenést kívánok neked!!

Orsi!!
A kislányok nagyon édesek!!
Kyrával barátnők lesznek, olyan jó lesz, már 5-6 hónapos korában együtt fognak játszani!

Én is sírtam, amikor Danóról kiderült, hogy nem lány, de el nem cserélném most már!
NAGYON SZUPER A KÉT LÁNY!
Mindenhova együtt járhatnak. Nem kell az egyiket pl. karatéra vinned, a másikat meg táncolni. Egymás ruháit hordhatják.
A lányok nem verekednek, vigyáznak a ruháikra. Nem kell megtanulnod az összes autómárkát, nem kell mindig benzinkúthoz járnotok, nem fognak megállni az összes parkoló motort megvizsgálni.
A lányokkal lehet énekelni, meg babázni, meg színezni, meg fonogathatod a hajukat...
Én nagyon szeretnék egy lányt!!!!!
Kata
 
 


Sziasztok!

Dóri:Gratulálunk Borostyánhoz :D !!!!!!!
Remélem jól vagytok :) .

Orsi:Ne búsulj!!!!Én is fiút szerettem volna,de nem cserélném el 100 fiúra sem.Nálunk ráadásul ki is hal az Ecsedi név így,de sebaj.A legfontosabb,hogy egészséges a Réka.
Egyébként a barátnőmnek azutolsó előtti hónapban derült ki,hogy kukaca nőtt a kislánynak :lol: ,úgyhogy sosem lehet tudni :) .

Esküvőn túl vagyunk,meg a balatoni nyaraláson is.Kicsit fárasztó volt mindkettő :lol: így Rékástul :lol: .Majd küldök képeket ha kész lesz a cd.

Puszi minednkinek!

Timi
 
 


Sziasztok!

Orsi, köszi, hogy leadtad a híreket!
Most én is írom, hogy megszületett Borka, és egyben köszi minden jókívánságot! :D
Egyelőre elég kaotikus minden: Boldit nem tudom ellátni még egyedül, mivel nem emelhetek, nem szaladgálhatok, stb. Szerencsére anya nagyon sokat segít, itt is vagyunk/maradunk náluk kb. 1 hónapot.
A szülés jobb volt, mint Boldival, lehet, hogy azért, mert tudtam, mire lehet számítani, de az is lehet, hogy a más technika miatt is: 6 óra múlva felkeltettek, ami nagyon klassz volt, mert tényleg könnyebben ment, és a regenerálódás is jobb volt, érdekes módon. A baba-mama szoba is bejött, mivel Borka az első napokat végigaludta, szopizni is én keltettem, de azt is csukott szemmel nyomta végig... Most már éberebb a lelkem, az előbb egy órát nyöszörgött az ágyában.
A tej is szépen beindult, előbb, mint Boldival, mert korán mellre tehettem.
Szóval összességében kár volt ennyit parázni mindenen, mert a lehető legjobban sültek el a dolgok.

Gratulálok, Timi, az esküvőhöz még egyszer! Ezek azért a nagy dolgok az ember életében! Miért írtad, hogy kihal az Ecsedi név? tesóra nem vállalkoztok?

Mindenkinek sok pussz, nem tudom, milyen gyakran jutok el idáig legközelebb...
 
 


Dóri, én is gratulálok!!

Timi, neked is az esküvőhöz!

Dóri, túléltük az esküvőt, kimondottan jól sikerült!
Nem emlékszem, hogy írtam-e, itt volt a kertben, a szertartás is.
10-kor jöttek az első vendégek, az utolsó este nyolckor ment el, és fél kilenckor kezdett zuhogni! Hatalmas mázlink volt az idővel!

Mi még egyben vagyunk, kicsit szenvedek a melegtől, de minden oké.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Dóri, örülök, hogy minden ok veletek és már nem a kórházba vagytok! Azért majd ha már itthon lesztek nyár végén és ki tudtok már szabadulni, akkor mindenképpen szeretném megnézni a kiscsajszit ha nincs ellenedre :) Séta közbe babakocsiba is megfelel ám nekem :wink:
De addig is kérünk képeket! :)

Patr, kitartás, már neked se sok van hátra, most már akármelyik nap kijöhet a kis szőlőszem (aki közbe kicsit túlnőtt a szőlőszem méreten :lol: ) Drukkolok, hogy gyorsan és könnyen kint legyen :) Ha tudsz te is tehetnél fel képet magatokról, az esküvőről! Nagyon kiváncsi csaj vagyok ám én :lol:

Timi, tőled is várom ám a képeket! Elhiszem, hogy fárasztó volt! Gyerek nélkül is fárasztó ez, nem hogy egy 15 hós gyerekkel! :shock: Majd valamikor most már átjöhetnétek ha van kedvetek! Biztos jól ellenének a csajok a kertbe!

Kata, ti mikor néztek át? Vagy mikor futunk össze valahol? Most, hogy már neked is sznet van? Műtét? Mikor is lesz?

Mi jól vagyunk, Kyra elég zizi mostanság hol a meleg hol az esős szeles idő miatt, de amikor jó kedve van akkor egy tündér! Bár persze ördög jelmezbe bújtatva :lol: 10 fiút simán kitesz! Kárpótol ő engem a fiú hiány miatt :lol:
Zsebi jól van, sokat mocorog, sokkal aktívabb mint Kyra valaha is volt! Szóval tuti ég és föld lesz a két gyerek ha ez alapján ezt meg lehet állapítani :lol:

Na puszi mindenkinek!

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Tettem fel az iwiw-re egy képet Borkáról. Ide nem tudok

pussz
 
 


Sziasztok!

Július 8-án, 10.33-kor megszületett Horváth Zsolt, 4 kg-val, 60 cm-vel.
Tegnap már haza is jöttünk a kórházból! Kép

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Patri, nagyon sok boldogságot kívánok a pici (?) Zsolthoz! Olyan szép! És nagy! Legalábbis Borkához képest, aki most súrolja az 50 centit, meg a 3,5 kilót... :lol:

Sok-sok puszi nektek
 
 


Jajj lányok, olyan gyönyörűek ezek a babák :)

Mindkettőtöknek vagyis mind a négyőtöknek gratula mégegyszer! :)

Sok sok képet kérünk! Minden nap ha lehet :)

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Én is pátyi vagyok, ide ebbe a fórumba valamikor még a kezdetekkor irogattam.

Először is Patriciának szeretnék gratulálni a pici(nagy) fiához. Nekem a nagylányomnak (Őri Dorka) voltál napközis tanító nénije Telkiben.

Egyébként minden babához gratulálok, a nagyobbakhoz meg sok türelmet kívánok.

Odod! Az én pici lányom Boróka :D és mi is Borkázzuk. :D

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!
Köszönöm mindenkinek! Szerintem is gyönyörű! :lol: :lol:
Cseppet sem vagyok elfogult! :lol:

Judit, neked is köszönöm! :)

Hoztam két képet! Kép
Kép

Lányok, nem tudtok valakit akinek szüksége van anyatejre?
Szerencsére rengeteg tejem van, most még fejek, mert különben szétdurran a mellem, de nem szeretném megpakolni a mélyhűtőt (már most van benne egy rakás anyatej). Szóval ha nem kell senkinek, akkor megpróbálom leállítani a fejést, viszont ha valakinek szüksége lenne rá, akkor nagyon szívesen.
Szóval, ha hallotok valakit, akkor uszítsátok rám bátran!
Köszi!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Patr! Nagyon szépek a gyerekeid.
Húúú, 1 hetes Zsolti és már tele a fagyasztó? Nekem ennyi időre alig volt tejem. 3 hétig pótlást is kellett adnom, de azóta csak cicit kap. :lol:
Jól is jönne egy kis tej a fagyasztóba vészesetekre, de nem tudom elég tápláló lenne-e Borkának, mert azért ő 3 hónappal idősebb. Szerinted?
Nekem semmi sincs fagyasztva, mert éppen annyi van, ami neki még egyelőre elég.

Más: Milyen gyerek, inkább baba-mama programokról tudtok itt Pátyon és mikor vannak. Úgy tudom van ringató, de mikor? Baba-mama torna/jóga van-e? Bár gondolom most mindenhol nyári szünet van. Csak szeretnék valamerre ősztől kimozdulni.

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Judit, igen, szerencsére tényleg sok tejem van, Zsuzsival is nagyon sok volt, akkor nem találtam senkit, akinek kellett volna, és főzelékbe, meg egyéb kajákba nem nagyon ette, úgyhogy aztán kidobtam a fagyasztott tejet. Persze, volt, hogy jól jött, de igazából sokat ki kellett dobni.
Kérdeztem a védőnőt hétfőn, hogy mennyire kell azonos korúnak lenni a babáknak, ő azt mondta, hogy ha szükség van az anyatejre, akkor nem számít. Anno az öcséméknek adtam egy pár hónapig, az ő fiúk 7 hónappal fiatalabb Zsuzsinál!

Baba-mama programot a Ringatót tudom, volt torna is, egy nagyon jófej csaj tartotta, innen Dórival jártunk is, de sajnos kevesen voltak, ezért megszűnt. Állítólag van kismama klub is a védőnőknél, erről még nem tudok semmit.
Bkeszin van baba úszás, ide jártam Zsuzsival, nagyon szerettük!
Lehet, hogy most is megyünk majd, bár Zsuzsival júliusban kezdtük, most meg okt-november táján lehetne elkezdeni, az nem tudom jó lenne-e.
Most ennyi jutott eszembe. :)

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Petra üdv köztünk :) Tök jó, hogy egyre többen leszünk :)

Baba-mama klub a védőnőknél! Minden hónap első hétfője a piciké akik még nem tudnak menni (azt hiszem 6 hótól lehet vinni őket) és minden hónap utolsó hétfője meg a nagyoké akik már mennek de még nem ovisok :) Ez a kor dolog is csak azért van, hogy ne tapossák el a nagyok a bébiket :) Bár nálunk meg pár olyan családnál ahol ilyen kicsi a korkülönbség nem szokott probléma lenni ha a nagyok közé beviszik a kicsit vagy fordítva, csak persze vigyázni kell nagyon :)

Ringató minden héten szerdán van ha jól tudom! Mi még soha nem jutottunk le, de egyszer talán oda is lejutunk :lol:

A bébiúszásról sajna mi le fogunk maradni, mert ugye két kicsit nem tudok úsztatni, és hát apát nem rángathatom haza minden alkalommal, hogy jöjjön úszni egyet velünk :lol: Szóval mi megelégszünk a faluba lévő dolgokkal :?

Viszont majd tornára akarom vinni Kyrát meg táncra Budakeszire! Azt hiszem majd egy év múlva ha tölti a hármat vihetem :) Alig várom, kicsit levezetné az energiáját! A táncot meg imádja, mindig riszálja ha zenét hall :lol:

Patr, annyira szépek együtt a gyerkőcök! :) Nincs féltékenykedés? Bár gondolom ilyen nagy korkülönbséggel azért már nincs! Vagy tévedek? Én 9 voltam mikor született az öcsém, de soha nem voltam rá egy percig se féltékeny! Szóval én a nagyon kicsi vagy a nagy korkülönbség híve vagyok! Az amikor 3-4 éves a nagy és akkor jön a kicsi szerintem a legrosszabb! :roll: De lehet tévedek :roll:

Na most megyek mert Kyra alszik és igyekszem kihasználni, lakást rendbetenni meg pihenni kicsit! :)

KépKép
KépKép
 
 


Orsi, köszi az infokat a programokról!

Féltékenykedés nincs, szerencsére. De Zsuzsi most van a kiskamaszkorban, vagy ki tudja miben, de tiszta buggyant. Ha valami nem úgy történik, ahogy ő akarja, akkor megsértődik, csapkod. Még nem engedem neki, hogy egyedül felvegye a babát, pl. ezen is jól meg tud sértődni. És nagyon kajla, merő véletlenségből állandóan kiborít valamit, belerug, lever, stb.
Szóval azért így sem egyszerű, de lehetne rosszabb is!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Dóri. patr gratulálok!!!
Gyönyörűek ezek a babák! Zsuzska is nagyon szép!

Orsi, mi újság? Hogy vagytok?

Nálunk zajlik az élet... Még mindig nem műtöttek meg, egyik náthából esünk a másikba a férjemmel együtt, és valahogy nem tudunk kigyógyulni.
Danónak viszont pénteken kivették az orrmanduláját. Nagyon jól viselte, szombaton már itthon voltunk, tegnap már motorozott.

Jó hír: a fiam végre szobatiszta!!!
Most már tényleg mehet az oviba.
Milyen információitok vannak a pátyi óvodáról?
Még nem biztos, hogy ide fog járni, de felvették a mini csoportba.

A Ringató szerdánként szokott lenni 2 csoportban délelőtt, de most nyári szünet van, szeptemberben indul újra.
Érdemes kipróbálnotok, a lányról aki tartja, csak szuperlatívuszokban tudok beszélni!!!
 
 


Sziasztok!

Hát mi megvagyunk! Bár már nagyon unom... :oops: és még 111 nap hátra van :shock: :!: De hát még csak most jön majd a neheze! Csak hát ugye egy ilyen pici mellett nem olyan könnyű! Kyránál csak az utolsó hónapba sokaltam be! Most még azért jól bírom, de szerintem októberbe ott is minden bajomlesz már :lol:

Kata, tök ügyi Danó! Gratula neki! :)

Ovi! Hát most ugye vezetőség váltás meg minden volt, de én sok jót hallottam róla! Amennyi rosszat hallottam az iskoláról ugyanennyi jót hallottam az oviról :) Szóval szerintem ne aggódj, ha nem veszik fel oda hozzátok akkor itt is jó helyen lesz! :)

Ringató...hát jó lenne szeptembertől eljutni oda is :lol: Bár ez nekünk eddig még nem sikerült, de remélem most majd fog :lol:

Danó nem semmi egy ilyen műtét után már motorozik :lol: Remélem azért ti meg minnél hamarabb kigyógyultok ebből a nyavajából és hamar túl tudsz esni azon a műtéten!

Na most mennem kell, amíg alszik Kyra gyorsan rendbeszedem a lakást :lol:

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Nagyon szomorú vagyok, hogy ennyire nincs itt senki :cry:
Egész nyáron a jó időbe se tudtunk összehozni egy talit se :cry:
pedig reméltem, hogy lesz egy nagy bababanzáj :cry:

Friss babások, hogy vagytok? Képeket kérhetünk a bébikről?

Jöjjön mindenki legalább egy mondat erejéig, hogy ki hogy van!

:cry:

KépKép
KépKép
 
 


Szia Orsi!
Én itt vagyok! Csak egy alvó babával a hasamon! :lol: Igy nehéz írni. :lol:
Minden oké velünk, Zsolti már hat kiló.
Ti hogy vagytok? Bírod a meleget?

Próbálok képet tenni! Kép Kép

Kép
Kép
 
 


Patr, örülök, hogy jelentkeztél!
Nagyon édes a kis drága :) Ha már 6 kiló akkor bizti nincs gond az evéssel :)
Tündéri a tesós együtt alvós kép is! Hogy bírja a kicsi a meleget?
Mi megvagyunk! Bár már jó lenne ha vége lenne, és hát a meleg... :shock: :evil: na annak is vége lehetne már :lol: De most már csak 2 hónap van hátra, hát csak kibírom valahogy :lol: De ezt én így akartam! Kyra nagyon szenvedett az első nyáron, pedig nem 2 hónapos volt már, és akkor eldöntöttem, hogy soha többet tavaszi-nyári baba, inkább őszi-téli! Így inkább én szenvedek a nagy meleggel, ő meg már a kellemes időbe jön világra :) Ráér jövőre szenvedni nyáron! Attól már úgyse tudom megóvni :(
Na felkelt a nagylány, ugyhogy megyek is!
Puszi nektek!

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Mi is vagyunk, így-úgy... Borka, a rosszalvó Boldi után nem javítja a statisztikát, van, hogy 3-4 órát alszik napközben... Éjjel szerencsére csak 1x kel, úgy 4 körül, úgyhogy erre nem panaszkodom. Sajnos, mivel nagyon jó evőkéje van (már 5 kiló, ami a születési 3,2-höz képest szép eredmény), egész du. fáj a hasa a sok kajától, meg bennmaradt levegőtől... :roll:
Remélem, lesz jobb is a helyzet, mert egyelőre este 10-kor bezuhanok az ágyba, és alszom, semmire nincs erőm-időm-kedvem.
Boldi nagyon jól fogadta a picit, mindig simogatja, ölelgeti, beszél hozzá, nincs egyelőre féltékenység.

Orsi, kitartást! Mindjárt itt a vége, aztán jön a neheze. :shock: :lol:

pussz

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Dóri, nálunk is hasonló a helyzet, Zsolti alig alszik napközben. Elalszik és kb öt perc múlva felébred mert fáj a hasa. Ha már negyed órát aludt egyhuzamban, jók vagyunk!
És ráadásul éjjel is három óránként eszik!

De legalább az evőkéjével nincsen baj, eszik, hízik rendesen.

Én is már állva elalszom! bárhol,bármikor.

Mit tudtok a ringatóról? Mikortól érdemes oda járni? Nekem már nagyon mehetnékem van. Ha már úgysem tudok semmit csinálni itthon, mert Zsoltinak csak a kezemben jó, legalább menjünk valahova.

Orsi, kitartás, bár most megint kánikula jön! Vigyázz magatokra ebben a melegben. Mi is szenvedünk a melegtől, bár Zsolti bírja legjobban köztünk.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Csiri-Biri Babatorna indul szeptember 26-án Herceghalmon a Kultúrális Egyházi Központban (KEK) 9:30-as kezdéssel.
Gesztenyés út 36

Az első részvétel ingyenes.

Erről lenne szó http://www.csiri-biri.hu/

Kedvcsinálónak: http://uk.youtube.com/watch?v=9vZr5_63pjo

Eszter

 
 


Sziasztok!

Mi is jól elmaradtunk. :oops:
De mentségemre legyen, hogy nyáron egész nap 3 gyerekem volt.

Boróka már 5 hónapos, 7,3 kg. Bár nem nagy evő. Próbáltam gyümit adni neki, hát nem nagyon akarja enni, így maradunk továbbra is a tejcinél.

Viszont: járunk Telkibe baba-mama tornára!!!!!!! Nagyon jó és végre én is mozoghatok egy kicsit. Tök light-os, én aki 10 éve nem mozogtam :oops: simán bírom és még izomlázam sincs utána. :lol: Boróka is nagyon élvezi.
Nincs kedvetek csatlakozni? Mivel én úgyis kocsival járok, valakit vinni is tudok.

Akira! Kitartás!!! Én pont a tavaszi babákat szeretem. :D Nincs gond az öltöztetésel, maikor még nagyon kicsik. És Boróka nagyon jól viselte a nyarat. :lol:

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Judit, Zsolti most két hónapos (pontosan holnap lesz) és most mértem, 6,69 kg. :lol: :lol:
Azt hiszem, lassan utoléri Borókát! :D
Mikor van Telkiben a torna? Sokan voltatok? Én is szerettem volna menni, de nem volt autóm. Szerencsére most már van.
Te Dóriért mindennap mész Telkibe? Nincs most busz?

Orsi, most már nem dolgozom, úgyhogy mindenféle találkában benne vagyok. :)

Dóri ti mentek hetente a védőnőhöz?
Zsolti holnap kapott volna oltást, de egy picit taknyos, így eltoltuk egy héttel!

Kép
Kép
 
 


Patr! Kedden 10-11, és csütörtökön f11-f12-ig van a torna a Teniszcsarnok tükrös termében. Ma 4-en voltunk, mármint 4 mama, 4 baba. Nagyon jó még mindig. Legalább van valami délelőtti programunk is. Délután már úgyis csak a nagyok után rohangálok. Mert sajna nincs már iskolabusz Telki felé, így naponta néha többször is megyek. De, ha jól tudom a te lánykád is odajár, ugye? Ráadásul Petra meg Keszire jár oviba. :evil:

Na, de ez van. Sajnos itt a faluban nem olyanok a körülmények, hogy szeretném idejáratni a gyerkőcöket. Talán az oviban van valmai javulás...

Tudtok valamit a Ringatóról? Mikor kezdődik? Oda is mennénk!!!!

Kép
Kép
Kép
 


Judit, lehet, hogy mi is megyünk majd tornázni! Babák szerinted mekkora kortól mehetnek?
Megnéztem a ringato.hu-n, 17-én kezdődik a ringató itt Pátyon.
Mi is megyünk!

Jól tudod, Zsuzska is Telkibe jár, én is sűrün megyek.

Ti úszni nem fogtok?

Kép
Kép
 
 


Patr! Ha jól emlékszem 8 hetes kortól ajánlják. Mi holnap is megyünk. Gyertek ti is!

Kép
Kép
Kép
 


Baba-mama torna már Telkiben is 8 hetes kortól.
Fitt mosolygós babékért és édesanyáikért.
Kedd:10-11 ig csütörtök:10.30-11.30 ig
Tenisz Klub világos jó levegűjű tornatermében, családias hangulatban, várunk gyere próbáld ki kellemesen kikapcsolódsz
06 30 9 506 966
bogar11@t-online.hu

Ez a hírdetése a tornának.

Kép
Kép
Kép
 


Judit, ha még olvasod, mit kell vinni?
Zsolti két hónapos, nem tudom, hogy bírná-e, de ha pont nem alszik, lehet, hogy elmegyünk holnap.

Kép
Kép
 
 


Patr! Hát mi lehet, hogy mégsem megyünk. Borókának kicsit folyik az orra. (Nem aludt túl jól az éjjel, reggel sokat sírdogált. Lehet, hogy jön a foga???? Lehet, hogy csak emiatt szörcsög???) Most alszik. Ha felébred, meglátom hogyan lesz...

Ami kell: pléd, amire leteszed a babát. (Szőnyeg van egyébként.) Egy-két játék babónak. Én mindig viszek magamnak ásv. vizet.

Kép
Kép
Kép
 


Judit, mi sem megyünk, most ébredt Zsolti, már nem tudom összeszedni magunkat!
Egyébként Zsolti egy pár napja náthás, voltunk dokinál is, de nem adott rá semmit, azt mondta, csak porszívózzam. Most már alig jön valami, de azért még nem 100-as. El is toltuk az oltást egy héttel.
Nektek ki az orvosotok?

Ja, szerintem nyugodtan lehet a fogától, Zsuzska mindig taknyos volt, mielőtt kijött egy foga! :)

Kép
Kép
 
 


Mi sem voltunk. Még mindig taknyos Boróka. Nem nagyon, de azért amikor tüsszent rendesen kifolyik neki. Még nem szívtam le, mert most este a fürdésnél nagyon jól kitisztult. Utána simán tudott szopizni. Igazán nem tudom, hogy most fog, vagy megfázás, vagy benyelt valami vírust, de itthon senki sem beteg (még!).

Mi a Hollós Ildikóhoz járunk. Már, amikor elmegyünk, mert egy sima náthával nem szoktam. Akkor megyünk, ha már nem tudok velük mit kezdeni pl. több napja lázasok. Egyéb esetekben kikezelem itthon. Antibiotikumot úgysem adok nekik, csak végesetben. Köptetőt, vitamint, meg orrcseppet doki nélkül is tudok adni. :lol:

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Judit, beteg lett Boróka? Nálunk Zsolti már alig taknyos, ha szívom, nem is jön szinte semmi, de még szörcsög egy kicsit. Az szerintem lehet attól is, hogy állandóan dől a nyál a szájából.
Nekünk is Hollós az orvosunk, Zsuzsit én sem szoktam minden náthánál vinni hozzá. Szerencsére ritkán beteg.

Többiek, merre vagytok?

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Boróka még mindig náthás. :( De csak ennyi, szerencsére.

Így a holnapi torna még biztosan kimarad. :(

Viszont most néztem a Ringató honlapján, hogy szept. 17-én indul 9,30-10 és 10,15-10,45-ig lesznek a foglalkozások. :lol: www.ringato.hu
Erre már nagyon szeretnék menni!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
 


Szia Judit!

Mi is szeretnénk menni ringatóra, remélem nem jön közbe semmi.
Nekem a második időpont lenne jó, ti mikor mentek?

Nagyon kétszemélyessé vált ez a topik, hahó, valaki!!

Kép
Kép
 
 


Patr! Nekünk azon múlik hogyan alszik/kel reggel a kisasszony. Nekünk inkább az első csoport lenne jobb, mert 7-8 között ébred fel, akkor a köv. evés 10-11 közé esik. De ez mindig csak aznap derül ki...

KÉpzeld: Ma vittem Petrát néptáncra. Boróka végig szótlanul nézte/hallgatta a gyerekeket. Azt hittem majd negyed óra alatt meg fogja unni és egyfolytában kézben mászkálhatok vele (mert ugye esőben nem volt kedvem babakocsizni), ehhez képest ült végig a hordozóban. :lol:

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Judit, szeretnék ma menni ringatóra, tuti, hogy nekünk a második csoport lesz jó!
Ma még előtte oltást kap Zsolti, remélem rögtön utána még nem lesz semmi baja! Meg később sem!

Az tök jó, hogy a néptáncot élvezte Boróka is, biztos tetszett neki a mozgás meg az ének!
Akkor tuti, hogy a Ringató is tetszeni fog neki!

Kép
Kép
 
 


Patr! Mi ma még nem megyünk. A nátha még mindig tart. Ráadásul el is aludt a drágám. Nem volt túl jó éjszakánk. :cry: De jövő héten most már tuti nem hagyjuk ki! :lol:
A holnapi baba torna is tuti kimarad még...

Kép
Kép
Kép
 


Patr! Voltatok ringató-n? Milyen volt? Mesélj!!!!

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

ITT VAGYOK! Elég nehezek a napok, de egyre jobb!
Mi is voltunk Boldival egyszer "családi tornán", csak nem Telkiben, hanem Budakeszin, mert ott is tart Judit ilyet. Hát, nem volt nagy sikere Boldinál: az első fél órában rajtam csüngött, majd a második félben hajtogatta, hogy "hazamenni szabad?"...
Otthon meg azt mesélte az apjának, hogy nem tetszett neki a torna, mert túl sokan voltak. (3baba volt+anyukák). Látszik, hogy odébb van még a szocializáció. :lol:

Orsi: merre jársz, mi van veled???

pussz mindenkinek
 
 


Sziasztok!

Dóri, jó, hogy előkerültél!
Én is alig várom már az állitólagos bűvös három hónapos kort!

Judit, voltunk Ringatón, szerintem nagyon jó volt. Meglepően sokan voltak, mindkét csoportban.
Mi vettünk bérletet is.

Sajna ma Zsolti oltás helyett antibiotikumot kapott, piros a torka. Hááát, nem örülök.

Kép
Kép
 
 


Patr! Muszáj volt az antibiotikum. Úgy utálom, hogy egyből felírják. Bár nekem nem, mert úgysem adom be. :lol: Na, jó csak, ha tényleg nincs más. Na, de egy 2 hónapos babának, minek? Mi lesz a gyomrával? :shock:

Boróka talán jobban van. (De gyorsan le is kopogom!) Remélem jövő héten már mindenhova mehetünk!

Kép
Kép
Kép
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: