Új privát üzeneted érkezett!

ZENEBÖLCSIS és ZENEOVIS
FOGLALKOZÁSOK INDULNAK JANUÁRBAN

AZ ÚJPESTI GYERMEK- ÉS IFJÚSÁGI HÁZBAN
(IV. István út 17-19.)

ZENEBÖLCSI

A foglalkozások a szülők aktív részvételével, közös játékkal zajlanak. Válogatunk a magyar néphagyomány játékaiból: höcögtetők, mondókák, lovagoltatók, tenyérsimogatók, ujjszámolók, táncoltatók, stb. A programot mozgásos játékok színesítik. Megismerkedünk gyermekirodalmi alkotásokkal, mesékkel, néhány hangszerrel...

A foglalkozások időtartama 30 perc.
Időpontja: csütörtökönként délelőtt 10 órától.
Első alkalom: 2004. január 8. 10 óra!


ZENEOVI

A foglalkozások az általános óvodai nevelést egészítik ki, jelentkezéstől függően lehetőség szerint életkor szerinti csoportbontásban. Foglalkozunk zenei készség- és képességfejlesztéssel, mondókákat, dalokat tanulunk, dalosjátékokat játszunk, zenét hallgatunk, hangszerekkel ismerkedünk.

A foglalkozások zenehallgatással, mesével zárulnak.
A foglalkozások időtartama 30 perc.
Időpontja: csütörtökönként délután 17 órától.
Első alkalom: 2004. január 8. 17 óra!


A foglalkozásokat vezeti:
Melicher Cecília
óvodapedagógus, ének-zenei mentor

Érdeklődni és jelentkezni lehet:
06 20 398 1931

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!

Aki még nem ismerné annak írom, a Viola u.-i oviban van egy kreatív bolt.
Kreatív hobbis cuccokkal és nagyon igényes játékokkal.

http://www.extra.hu/ovizual/

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Barátnőm rajz tagozatos iskolát keres Újpesten. Ötödikes kislányát szeretné elvinni a jelenlegi suliból sürgősen. Jó tanuló, szeret is tanulni. Olyan iskolára, osztályra lenne szüksége, ahol nem ciki (már) ötödikben a tanulásKép
Köszi, ha tud valaki segíteni!

Évica
 
 

 
 

Sziasztok!
Vadiúj BMX eladó 10 ezerért!
3 hete vettük a lányomnak, 15 ezer az Auchanban, de közben megörököltünk egyet, így eladnám.
Garanciális, gyári csomagolásban. (XIII. ker.)

Érdeklődni 30/387-73-56
 
 


Sziasztok lányok!!
Ujra megpróbálok irni hátha most sikerül:-((
Szóval:Cili kérése a zanebölcsivel kapcs. a következő!Tényleng szuperul bejött a dolog csak kissé megnőtt a létszám,ezért természetesen aki jár azt mind ez nem érinti,viszont aki ezután szeretne jelentkezni a kis manó érje el a kettő évet!!!Köszike a figyelmet!Üdvözlettel Ildikó
 
 


Sziasztok Lányok!

Eladó lakásom van a Rózsa utcában. /felújított, szerintem nagyon szép!/ Ha valakit érdekelne: akobli@axelero.hu.
Köszi, minden jót:
Jucus
 
 


Sziasztok!

Új vagyok itt és igazándiból most legfőképp az érdekelne, hogy ismeri-e valaki az Újpesti Szülőotthonban szülést vállaló Dr Hammersberg Elemért, ugyanis hozzá járok terhesgondozásra és lehet, hogy nála szülnék, de nem ismerem ezt az oldalát, szeretnék jól választani, ha már lehet ... és milyen egyáltalán a szülőotthon?
Én Káposztásmegyeren lakom, helyileg pont jó lenne, de ha valaki megerősítene abban, hogy jó lesz ez a kórház, az jó lenne.
Előre is köszi!
Erika
 
 


Erika!

Nézz be ide szültek a lányok nála is, biztos szívesen segítenek: Kép

Babanet Társalgó » Szülészetek, kórházak » Újpesti Kórház szülészet

http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39890/5362.html?1079800189

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Olvastam mar volt szo a Leiningen utcai ovodarol. Kivancsi lennek a tapasztalatokra, bar mar szinte biztos, hogy nem oda megyunk. De azert hatha megis ...

Koszi,
Bianka
 
 


Sziasztok!
Edina vagyok ,anyuka , és van egy kislányom. A kinőtt ruháit szeretném eladni ha valakit érdekelne ( nadrágok ,pulcsik, polok, kabátok, overálok,sapkák, cipők, bicikli, gőrkori, játékok, és még sok más) hivjon tel: 06303101420
Ja méretek 68tól-122ig és cipőbe 19tól-27ig
 


Sziasztok!

Újpestieket keresek, akik szeretnek kézimunkázni és van is néhány gyerekük. Vagyis egy kicsit örültek mint én. Nekem 3,5 és 2 évesek a fiaim, a lányom 9 hónapos. Ti mit szoktatok a nyáron Újpesten csinálni?

Köszi a tippeket?
 
 


SziasztokKép

Keresünk egy (vagy többKép) angol nyelvet tanulni vágyó anyukát, aki csatlakozna hozzánk. Eddig hárman vagyunk (4 főtől indul a csoport), a New Headway Upper-Intermediate-et kezdenénk. Helyileg a káposztásmegyeri Zabhegyező Játszóházban lenne, ahol míg tanulunk, vigyáznának a kicsikre. Ár: 12 800 Ft/hó (babafelügyelettel együtt, egy kurzus 3 hónap, heti 2x90 perc)

Toffifee
 


Szia Toffifee!

Már egyszer írtam, de valamiért nem jelent meg (legalábbis én nem látom). Szóval engem érdekelne az angol tanfolyam, de jó lenne a részleteket is tudni, ha már vannak esetleg. Az én gyerkőcöm 1 éves. Szerinted nem korai még neki az ilyen "lepasszolás"? A ti gyerekeitek mennyi idősek?

Marczi
 
 


Szia Marczi

Egyelőre még csoportot gyűjtünk, az én kisfiam most 14 hónapos, másik anyuka kislánya 11 hónapos, harmadik anyuka gyerkőce 18 hónapos... A játszóházban elég sok játék van, a közelben (pár méter) van klassz bekerített játszótér, de szerintem a játékok lekötik a kicsiket + aki vigyáz rájuk sem most kezdteKép.
Nem tudom, mnilyen részletekre gondolsz, kérdezz, amire tudok, válaszolok. Káposztáson a Sárpatak u. 8-ban van a játszóház (ahol a tanfolyam lenne) és délelőttre szeretnénk a csoportot (de ahogy mindenkinek jó).
"lepasszolás": szerintem ez nem az, látó-hallótávolságon belül maradnak a kicsik, szerintem idővel ők is megszokják és mi is (más helyeken működik a tanfolyam)
Annyit tudok még, hogy nem a Headwayből tanulnánk.

Toffifee
 


Toffifee!

Igen, az olyan részletek érdekelnének, hogy melyik napokon, hánykor lenne a dolog, mikor kezdődne, de ezek szerint még nincs semmi lefixálva. Én már jó rég tanultam angolt, azért remélem nem lesz túl nehéz ez a szint.
A lepasszolás miatt csak azért aggódom, mert Ádám (13 hónapos) nem igazán volt még huzamosabb ideig idegen társaságában úgy, hogy nem voltam ott. Ezt nem kell szoktatni, mint a bölcsit? Kicsit nehéz ugyanis elképzelnem, hogy 90 percen keresztül nyugodtan eljátszik, miközben itthon 5 percet nem bír ellenni a játékaival. Bocs, ha hülyeségeket kérdezek, de kezdő kismama vagyok, és fogalmam sincs, hogy az ilyenek hogy zajlanak.

Marczi
 
 


Lányok !
Elnézést, hogy ismeretlenül írok ide, de esetleg érdekel valakit délelőtti nyelvoktatás gyerekvigyázással? Angol, Upper-Intermediate szint, szeptembertől, 12.800 Ft/hó (3 hónap egy szint, heti 2*1,5 óra), a káposztásmegyeri Zabhegyező Játszóházban. Hárman vagyunk, kellene egy negyedik (vagy akár ötödik, hatodik) anyuka. Gyerekeink 2003.április-szeptember között születtek. Bővebben a tanfolyamról a www.dramateka.hu lapon olvashattok és ha valakit érdekel, akkor szabone.rozsa.edit@axelero.hu címen veheti fel velem a kapcsolatot.

Üdv: Redit
 
 


Marczi
Nem kérdezel hülyeségeket.
Szerintem nem kell szoktatni a kicsiket, annyi érdekes játék van, az én fiam kapásból fejest ugrott egy doboz játékba Kép. Ilyen kis korban egyébként sem egymással játszanak, hanem egymás mellett. Olyan pedig nincs, hogy nem vagy ott, még láthatod is játék közben.
Oktatókról infót a Redit által írt helyen találsz, nekem tegnap nem volt annyi időm, hogy beformázzam (vajon miért?Kép)

Toffifee
 


Szia Toffifee és Redit!
Engem is érdekelne az angoltanulás. A fő gondom az, hogy nagyon passzív "tudásom" van, olvasva nagyon sok mindent megértek, nyelvtannal nincs gond, viszont teljesen le vagyok gátolva, ha csak egy mondatot is ki kéne nyögnöm angolul. Ilyen emberek is mehetnek? Kép
Amúgy egy 16 hónapos kislányom van (Meg egy nagyfiam, de ő ovis), és nem lakom nagyon messze Káposztástól.
Üdv, Klára
 
 


Klára
Biztosan jöhetsz Te isKép Majd felfrissül a szóbeli tudásod isKép

Remélem, összejön a csoportKép
Toffifee
 


Toffifee

Ezek szerint a játszóházba lehet menni ilyen pici gyerkőccel is? Az internetes honlapjukon ugyanis én azt olvastam, hogy csak 2 éves kortól látogatható. Erről is tudsz írni valamit?

Marczi
 
 


Marczi
Mi voltunk Zsombival (most volt 14 hónapos) és Redit is volt a kislányával (11 hónapos). A lány, aki vigyáz a gyerekekre egy szóval sem mondta, hogy 2 év alatt nem lehet... És a két gyerkőc nagyon élvezte Kép. De mi 10-én megyünk szülinapi zsúrra oda, a játszóházba, akkor rákérdezünk erre.

Jó hétvégétKép
Toffifee
 


Toffifee

Köszi, de azt hiszem én még 10-e előtt elmegyek, és felderítem a terepet, ugyanis Ádámnak (de inkább nekem) nagy szüksége van egy olyan helyre, ahol nyugodtan "ronthat". Egyébként Reditnek megadtam a mail címem, remélem összejön a tanfolyam.

Szia
Marczi
 
 


Marczi
OKKép

Toffifee
 


Marczi
Redit üzeni, hogy írt e-mailt Neked a tanfolyammal kapcsolatban. Megkaptad?

Toffifee
 


Sziasztok!

Örülök, hogy idetaláltam. Engem is érdekelne az angol tanfolyam. Nálunk lényegi kérdés, hogy a délelött mikor, valamint, hogy milyen szintröl indul az oktatás. Egyébként vállalnak két gyereket is egy anyától. Nekem a nagy oviban van, de a két kicsi mellett (2 éves és tíz hónapos) másképpen nem nagy lehetöség lenne tanulni. Elöre is köszönöm a választ.

Andi
 
 


Szia Andi!

Mi upper-intermediate szinten tanulnánk, de éppen tegnap szólt egy barátnőm, hogy őt kezdő csoport érdekelné.
Tehát kezdő angol csoporthoz is keresünk tanulni vágyó anyukákatKépKép

Gyerekszám nincs korlátozva. Az órák heti 2x vannak, ebből az egyiket anyanyelvi tanár tartja. 10-11.30-ig lennének az órák, az, hogy hétfő-szerda vagy kedd-csütörtök, a csoporttól függ (és gondolom, a tanártól is, de ezt még nem tudjuk).

Remélem tudtam segíteniKép (ha gondolod, dobj egy mailt Reditnek, ő a fő-fő szervezőKép)
És gratula a három gyerkőchöz!
Toffifee
 


Szia Toffifee!

Most elugrunk nyaralni, utána jelentkezem, de engem biztosan érdekel.

Köszi Andi
 
 


Szia Andi!

Jó utat!Kép
Tanfolyam ügyében megjegyeztelekKép

Toffifee
 


Szia Andi !

Ahogyan Toffi írta én vagyok az angol haladó csoport "fő-fő szervezője". Ha visszaértetek, akkor írj nekem egy e-mailt, amelyben kérem szépen a telefonszámodat, hogy a nyelviskolának továbbíthassam. Egyébként jövő héten júl.12-16. között valamikor szeretnénk egy találkozót megszervezni, hogy mi anyukák és a babák is egy kicsit ismerkedhessünk. Szerintem a legjobb lenne a Zabhegyező játszóházban (kedd, csüt. vagy péntek 10 órától) és megpróbálnám a nyelviskola emberét is odacsábítani.

Üdv: Redit

szabone.rozsa.edit@axelero.hu
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy felfedeztem ezt a topic-ot. Engem is a kezdő csoportos angoltanfolyam érdekelne, ha még beférnék.
A kislányom Viki most 7,5 hónapos, lehet, hogy még kicsi ahhoz, hogy egyedülhagyjam, de még nem próbáltuk soha. Ha nem nyügi, akkor akár 1 órát is eljátszik magában, de ha valami nem OK, akkor egy percig se lehet ott hagyni.

Redit, nem tudom jársz-e mostanság erre, így inkább mailben is megkereslek.

Marycus
 
 


Szia MarycusKép

Angol kezdőre még csak ketten lennétek, így még várni kell, hátha jönnének még ketten. A másik anyuka kisfia elmúlt egy éves, de szerintem a játszóházban nem lesz gond.
Viki is biztosan megszokná idővel a körülményeket (különben is, szeptemberre már majdnem 10 hónapos leszKép)

Toffifee
 


Szia Marycus !

Írtam neked e-mailt. Jelentkezz a nyelviskola képviselőjénél. Ángyán György : 477-0313.

Üdv: Redit
 
 


Sziasztok!

Redit:
Köszönöm a mail-t, már beszéltem is az úrral. Már a szintfelmérő tesztet is megcsináltuk telefonon. 5. szintre taksálta a tudásomat. Aztán majd hív, ha meglesz az időpont meg a létszám.

Üdv.
Marycus
 
 


Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy jár-e valaki az Erdősor utcai gyerekorvosi rendelőbe és ha igen, kihez, milyen dokik vannak, kit érdemes gyerekorvosnak választani? Október közepére várjuk első babánkat.

Minden egyéb hasznos infót is szívesen várok, mert még csak 1,5 éve lakunk Újpesten és nekem még mindig nagyon ismeretlen.

Előre is köszönöm!

Macsek

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Macsek:
Mi az Erdősor utcába Péter Ágnes doktornőhöz járunk. 8 hónapos a kislányunk. Idéntől dolgozik itt, fiatal, kedves doktornő. Hozzánk még aznap kijött, mikor a kórházból hazahoztuk a gyerkőcöt, pedig már dél is elmúlt, mikor szóltam neki. Azóta még nem volt szerencsére olyan problémánk amikor ki kellett volna hívnunk. Részletesebb infót mail-ben szívesen adok, ha gondolod.
Ha jól tudom van egy doktornő, aki valamilyen újpesti díjat is kapott a tevékenységéért és ebben a rendelőben dolgozik, sajna a nevére nem emlékszem, az Újpest újságban olvastam, most nyáron.
Oda jársz védőnőhöz is? Akkor ők is biztosan tudnak segíteni. Mi is a vedőnőtől kaptuk meg a doktornő telefonszámát.

Én itt születtem Újpesten, úgyhogy ha van valami konkrét, amit szeretnél tudni, akkor kérdezz nyugodtan, hátha tudok rá válaszolni.

Hol fogsz szülni? Kislányt vagy kisfiút vártok?

Ha nem is sokat, de azért remélem tudtam segíteni.

Marycus
 
 


Szia Marycus!

Köszi a választ! Surielné Andrea a védőnőm ott az Erdősor utcában, eddig kétszer voltam nála és valahogy nem az én stílusom, elmegyek hozzá, mert kötelező, de sok újdonságot nem tud mondani és nincs meg felé a bizalmam sem, ezért nem adnék a véleményére orvosügyileg sem. A doktornőtök mennyire fiatal? Mennyire tűnik tapasztaltnak? Szívesebben választok fiatal doktornőt, mint nagyon öreget, de azért szeretném, ha már lenne tapasztalata is és betegség esetén nem kísérletezne. Persze ez úgy is csak a gyakorlatban derül ki, ritka a jó orvos. Bármilyen infót szívesen fogadok mail-ben is, a címem afonya11@hotmail.com.

Amúgy a Szent Imre kórházban fogok szülni és kisfiúnk lesz, október 12-re vagyok kiírva, első baba.

Úgy tudom, hogy a baba születése előtt már a doki ír fel receptre különböző dolgokat, ezért is szeretném minél hamarabb felvenni vele a kapcsolatot. Az oltásokra beviszed a rendelőbe a babát vagy kijön házhoz a doktornő?

Jártok valamilyen baba-mama klubba, babamasszázsra vagy tornára a környéken? Vannak egyáltalán ilyen lehetőségek? Mi az Erdősor utcában lakunk, így csak ott a szűk környéket és Újpest központot ismerem egy picikét. Játszótérre, sétálni hova jártok?

Most hirtelenjében ennyi jutott eszembe. Kép

Köszi:

Macsek

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Macsek:
Infó megy mail-ben.

Hát okt. 12. már nagyon közel van.
Mi vittük a rendelőbe, mert külön van a betegrendelés és az egészséges tanácsadás. Oltatni a tanácsadáson kell és mindig adnak időpontot, így várni még csak egyszer vártunk, amikor az egyik doktornő megbetegedett és a miénk helyettesítette, de akkor is max 10 percet. Szóval általában flottul megy a dolog.
De gondolom, ha kéred ki is mennek.

Hát ilyen babás dolgokra nem járunk. Szerettem volna, de az én kislányom nem az a napirend betartó, így kizárt, hogy rendszeresen meghatározott időpontban oda tudjunk menni valahová. De itt van egy topic, ahol összejöttünk néhányan akik aktívabban irogatnak és velük szervezünk találkozót, most lesz a második, nálunk.
Amúgy Káposztáson van egy közösségi ház ott van baba-mama klub, meg torna is, gondolom ősztől folytatódik. Meg olvastam a rendelőben is van baba-mama klub. Lehet, hogy ősszel már mi is próbálkozunk.

Sétálni én itt káposztáson mindenfelé szoktam, lakóteleptől kezdve az erdőig mindenhol. A lakótelepen sok játszótér van. Lassan megyünk feltérképezni őket, mert már csak hetek kérdése és járni kezd Vikó.

Jó babavárást!
Marycus
 
 


Szia Marycus!

Köszi a választ, írok mail-t is. Melyik topicba szoktatok gyakrabban írni? Szívesen megismerkednék majd a környéken lakó mamákkal és babákkal, hogy legyen társaságunk a kislurkóval, bár biztos, hogy az első időben azt se fogom tudni hol áll a fejem. Kép
Amúgy az erdőben nem félsz egyedül sétálni vagy nem egyedül szoktál? Vagy csak én vagyok ilyen beszari? Sajnos, sok rosszat hall az ember.

Szaladok dolgozni.

Üdv: Macsek

Kép

Kép
 


Sziasztok Kismamik, Anyukák!
Jelenleg még Újpesten lakom, 8 hetes várandós kismami vagyok és szeretnék bejelentkezni védőnőhöz terhesgondozásra, de miután 3 hét múlva elköltözünk egy Pest melletti településre, fogalmam sincs, hogy hová érdemes bejelentkezni. Akkorra leszek a 11. hétben, érdemes-e elmenni először bejelentkezni Újpestre, vagy menjek rögtön oda, ahová tartozni fogok? Ezen filozófálgatok.. Újpesten egyébként helyileg hová kell menni? Az orvosom a Szabolcs utcai szülészeten van egyébként.
 
 


Szia Sueda!

Szerintem csak az új lakóhely szerinti védőnőhöz menj el, mert általában csak a 12. hét után adják oda a kiskönyvet is, előtte úgy mond nincs dolga a védőnőnek a kismamival. Telefonon érdeklőd meg, hogy utca és házszámotok alapján kihez tartozol és ahhoz kell menni.

Macsek

Kép

Kép
 


Sziasztok!
Még ide nem írta, de olvasni szoktalak.
Ma szerdán és holnap csütörtökön, az elmaradt Dunakeszi börze szomoruságára, nagy turit tendezek nállam Sződön, az ebédlőben. Kb. 10-15 zsák ruci vár gazdára nagyon sokat 100-200- forintért sok-sok kabátot 500 ft-ért adok, cipőimet is kiszórnám áron álul.
Ha valakit érdekel, akkor ne itt hanem telefonon: 27/388257 vagy
06-20-363-0202 kérdezzetek. Igyekszek úgy időpontot mondani, hogy ne legyünk sokan.
Köszönöm, hogy olvastatok, bocs a betolakoádért, de szerintem mindenki örül egy-egy olcsón szerzett cuccnak itt a telet várva,
 


Kedves Anyukák!
Figyelmetekbe ajánlanék egy kifejezetten Homoktövis lakóparknak készült (és folyamatosan fejlődő) oldalt,
ahol szeretettel várunk benneteket!

http://www.homoktovis-info.hu
 
 


Sziasztok!

A mai nappal újra elindult a zenebölcsi a Gyermek- és Ifjúsági Házban. A vártnál sokkal többen jöttek, aminek én személy szerint nagyon örülök. Emiatt megbeszéltük, hogy próbaképpen egymás után két csoport lesz: az első 10, a második 11 órakor, minden csütörtökön. Bárki bármikor "beeshet", a részvételi díj alkalmanként 400 forint,szeretettel várok régieket-újakat egyaránt.
Ami viszont nagyon fontos: ha hosszú távon marad ez a két csoportos rendszer, akkor pontosan 10-kor el kell kezdenem a foglalkozást, hogy a fél 1-es csoporttal ne toljunk ki! Tehát mindenki igyekezzen pontosan megérkezni!!!

Cili


Közhasznó infó:
9-én szombaton, holnap.
Tudtok jönni vásárolni a Dunakeszi Műv-házba. gyártelepi állomáson ha leszáltok 2 perc gyalog, egyedül csemegéző anyukáknak is elérhető. 8-13 ig. Sok olcsóság szokott lenni.
 


Sziasztok Kismamik!

Szeretném megkérdezni, ghogy hová lehet járni Újpesten kismamitornára? Ez van a munkahelyemhez legközelebb, ezért keresgélek itt. Nagyon köszi
Sueda
 
 


Szia Sueda!

A szülőotthonban van kismama-torna, ha jól emlékszem, heti két alkalom, az egyik péntek du. 4-től, a másikat nem tudom, de ha gondolod, elsétálunk arraKép

Toffifee
 


Sziasztok!

Új vagyok erre felé, de remélem nemsokára már közétek fogok tartozni.
Úgy néz ki a dolog,hogy kis családommal(férjem, fél éves lánykám és én)ide fogunk költözni.
Ezért is zaklatlak benneteket.
Szeretném megkérdezni, hogy mit tudtok a Tél utca, Lebstück Mária és a Kassai utca környékéről?Ugyanis egy ide épülő új házban lesz lakásunk.
Örülnék, ha megosztanátok velem.Előre is köszi, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok!
van valaki aki fel tudna ajánlani egy felesleges ingyenes börze belépőt vasárnapra, a barátnőm számára? nagyon örülne neki, és én is, hogy tudtam rajta segíteni...Köszönöm.
06203630202
gretapetra@freemail.hu
Boccs, hogy ezért beleszóltam a társalgásba..
 


Szia Cili! (foltvarro...) :-)

Te csinaltad tavaly is a zenebolcsit-ovit a Gyermek es Ifjusagi Hazban?
Ha igen, iden nem tervezel delutani foglalkozast, esetleg nagyobbacskaknak? (Sajna okt 1-tol dolgozom, nem tudunk a delelottire menni.) Igaz otthon is eleg sokat eneklunk, meg jelenleg Handel:Messias verseng 100 Folk Celsius-szal, de erdekelne egy ilyen zeneovi is.
Koszi es szia
Bea
ubi
 
 


Sziasztok!

Én nemrég költöztem párommal Újpestre. Jövőre babát szeretnénk, de nincs se háziorvosom, se szülész-nőgyógyászom. Tudna valaki a környéken ajánlani mindkettőt? A városközpont közelében, a Jókai utcában lakunk.

Előre is köszönöm!
Réka

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: