Új privát üzeneted érkezett!

Elküldve 2005 November 01 kedd - 10h 57:
 


Most csak röviden.
Zenebölcsi. Bemásolom...
"Átgondoltam, az egyetlen lehetséges időpont, ami szóba jöhet, a hétfő reggel
fél (3/4) 9. A gödöllői csoport előtt. Ha legkésőbb 3/4 10-kor elindulok,
akkor átérek 10-re Gödöllőre.
Gondoljátok át. Januárban lehetne kezdeni.
Cili"
 


Sziasztok!
namégeccer. az előbb elszállt.
Zenebölcsi. Bemásolom ...
"Átgondoltam, az egyetlen lehetséges időpont, ami szóba jöhet, a hétfő reggel
fél (3/4) 9. A gödöllői csoport előtt. Ha legkésőbb 3/4 10-kor elindulok,
akkor átérek 10-re Gödöllőre.
Gondoljátok át. Januárban lehetne kezdeni.
Cili"
 

 
 

vagy mégsem Kép
 


Sziasztok!

Brigittab: örülünk neked ! Kép Itt Szilason a baba-mama klub szerdánként van 10-12-ig, a HÉV megállóhoz közel van, a Szilasligeti Közösségi Házban. Gyertek nyugodtan, mi is sokat jártunk, de most régen voltunk, mert gégegyulladásom volt 3 hétig, és nem tudtam, hogy fertőző - e, ezért nem mentünk el. Jövő héten, ha semmi nem jön közbe, mi ott leszünk.!
Kistarcsán a Csigaházban szokott lenni használtruha vásár, legutóbb okt. 19.-én volt. Akkor nem tudta a csajszi, hogy mikor jönnek legközelebb. Ha valahol a környéketeken ki van plakátolva leírnád ide nekünk, hogy mikor lesz megint? Előre is köszi! Kép
Írhatnál egy pár sort magatokról, mennyi idős a kisfiad stb. Esetleg fényképet is. Kép

Ribiszke: köszönjük, hogy érdeklődtél. Nekünk ez elég korai időpont lenne, Balázs 8 után szokott felébredni, felébrszteni meg kín-szenvedés, de ha mégis lesz, szeretnék ott lenni vele. Végül is, jövőre oviba fog járni, akkor is ott kell lenni 1/2 9-re. Legalább megszoknánk a korábban kelést.

Olyan szép idő van napok óta, ki is használjuk, sokat sétálunk,renélem eltart még sokáig ! Kép

Ti hogy vagytok?

Docika
 
 


Sziasztok!

És akkor itt lenne nálunk valahol a zeneb.? Lehet, hogy már írtatok róla és hülyeséget kérdezek? Nekem nagyon tetszik, ha itt lesz én jönnék szívesen, de rólam tudni kell lelkesedem, aztán valami mindig közbe jön. Baba klubba sem jutottam még le (most nem is fogok menni, mert betegek manók). De minél nagyobb lesz pici lányom annál valószínűbb a csavargás (csak most is picit csavarogtam és rögtön betegek vagyunk). Januárban már 9 hónapos lesz az már elég jó. Bezzeg az enyimek van, hogy 6-kor már ébren vannak. Brühühühü. És szerintem toborozni is tudnánk Kistarcsáról is Pl. Brigi???, meg van ott barátnőm is.
Ja, voltam a húsosnál amit ajánlottatok, először megijedtem, hogy milyen sufni, de úgy nézett ki a hús friss szóval vettem, mert ugye az áruházak milyen puccosak és mégis….
Remélem nagyjából érthető amit írtam.

Sziasztok

Csilla
 


Sziasztok lányok!!!

Nagyon örültem annak, hogy írtatok és ilyen barátságosak vagytokKépKöszike!!!

Mindenkinek:NOVEMBER 13-ekkor lesz börze a Csigaházban...az ajtónkra ki van plakátolva!!!
Érdemes ezekre elmenni??kellene nekünk etetőszék meg egy két téli dolog,sokminden szokott lenni?Mi a tapasztalatotok?

Docika!
Nagyon sajnállak,hogy ilyen beteg voltál..remélem már jobban vagy!
A kisfiam,Tamás, 6 hónapos és egy nagyon jó gyerek..Tracy Hogg könyve szerint MintababaKépNyugis ,vidám,barátkozós,éjszaka alszik...stb.A frontok viszont megviselik,egy hidegebb front hozta ki 36 hetesen-császárral,mert nem fordult meg sajnos!azóta minden rendben vele hála Istennek!Szopizik még...Képés lehet,hogy ezért sem nagyon volt beteg eddig.
Szerdán még nem tudunk menni klubba,mert sulim van pont most,de a következőt már szerintem beírom a kis naptáramba.Fényképet mutatnék,de nem tudom mennyire lehet ide felrakni a mai világban...szerintetek?Nyitott székely létemre én is már bizalmatlan vagyok néha!SajnosKépTalán egy kissebbet majd felteszek,de úgyis megyünk klubba és meglátod a kismanótKép
Köszi az érdeklődést,én is szívesen hallgatnám,hogy ki vagy,mivel foglalkoztál a gyes előtt,hogy hívják a törpédet,meg ilyenek...ha van időd pár sorban írd leKépEgyelőre annyit tudok a fenti soraidból,hogy Balázsotok vanKépBocsi,de lehet,hogy egyszerűbb lenne,ha kicsit beleolvasnék az archívumba és megkímélnélek fölösleges irogatástól,mi a véleményed?
Köszi a nyíltságot felénk...remélem találkozunk 2 hét múlva szerdán!

Ribiszke!Cili!
Kösz neked is az infót,lehet,hogy nem vagyok elég felkészült még,de miról szól a zenebölcsi?Én keveset hallottam róla,csak annyit,hogy mondókázás van,éneklés meg ilyenek és hogy a picik imádjákKépSzívesen elvinném a Tamást,ha mondanál még pár szót róla és hogy hol,kinél kell jelentkezni-januárban ugyan vizsgáim vannak,de remélem 2 hét alatt túl leszek rajtuk-igyekszemKép
Te is írjál pár sort a kis csemetéről,magatokról-furdal a kíváncsiságKép

Csilla!
Jobbulást nektek és örülök,hogy itt is "látlak"...gyertek majd le baba klubba is,ha hideg lesz,akkor nem szoktak terjedni a láthatatlan élősködőkKépremélhetőleg!Örülnék nektek!
És engem lehet "toborozni"minden jóraKépNagyon nyitott vagyok a kávézástól a játszótérig,a sétától a futóversenyig mindenre-persze lehetőségekhez mérten!

NO:szép hétvégét mindannyiotoknak és jó éjszakai alvást a csöppségeknekKép
BrigiKép,aki örül nektekKép
 


Sziasztok!
Dócika: gégegyulladás Kép Most már minden ok?
Te is játszol a Hófehérkébe? Egyszer volt jegyünk rá, aztán előadás előtti éjszakán Hangus olyan
csúnyán elkezdett köhögni, hogy nem tudtunk elmenni. Na de legközelebb.
Eszembejutott még egy jó túrkáló, talán közelebb esik az operához. A Blaha Lujza térnél,
van a volt Bástya mozinál egy "Renoválás", drágább mint a keletis . ( nem kilós hanem darabra van) de van egy csomó jó gyerekcucc ott.
Babaklubbosok! Szeretnélek megkérni benneteket, hogy érdeklődjétek meg lenne-e, kereslet
a zenebölcsire. Nehogy Cilit megfőzzük, aztán senki sem menjen el. Nekem amúgy az az időpont
ideális, nagyok már szélnekeresztve, Csenge még nem nyűgi és a délelőtti
alvás is belefér még.
Elkezdtem Echinacea homeós bogyókat adni nekik. Kiváncsi vagyok lesz-e valami eredménye.
Hangus mostmár sírás nélkül megy oviba, de azért amikor itthon van naponta 100-szor elmondja, hogy hamar menjek utána (induljak az apja autója után mikor reggel viszi őket Kép) és ott integessek az ajtóban mikor ők mennek a mosdóba Kép
Enni nagyon jól eszik (mondjuk itthon is), mindig mondja az ovónéni, hogy mindent megeszik és sokszor repetát is kér.
A játékokba is bekapcsolódik, néha hallom itthon, hogy olyasmiket énekel amiket nem tőlem tanult.
Szóval lassan de biztosan óvodások leszünk.
Brigitabb:
Üdv. közöttünk!
A zenebölcsi annyiból áll, hogy kb 1/2 órát mondókázunk, utána előkerül a nagy bőrönd tele
kincsekkel (hangszerekkel), amiket aztán a lurkók nagy előszeretettel püfölnek.
"Nyitott székely?" Ez a szó szoros vagy átvitt értelmében? Mert én is nehézfejű széköly vagyok ám.
Most néztem be a turis fórumba, valaki jól összegyűjtötte a lényeget. Leírom hátha titeket is érdekel. Akinek meg nem inge, lapozzon.

Ruhagaléria - Baross u.6
Ruhagaléria - Nagymezo u.10
Ruhagaléria - Deák térnél, Petofi S. u-ra merolegesen, a parkolóházzal szemben (sajnos nemtom, milyen tér az)
Ruhagaléria - Népszínház u.
Gardrobe - Október 6. u. 19 - ez gyerekbolt
Gardrobe - Arany János u.15
Gardrobe - Jókai u.24
Gardrobe - Nagymezo u.36
Gardrobe - a legújabb üzletük a Madách Színház mellett a körúton
OKÉ - Nagymezo u.47
Somnifer - Keleti pu. mellett
Csinibaba - Thököly út - Murányi u. sarok
Renoválás - Erzsébet krt. és Dohány u. sarok, volt Bástya mozi mellett
Humana - Erzsébet krt. - Dob u. sarok
Exhumálás - Rákóczi út 68
Luna - Karinthy 26

Jó éjt mindenkinek!
Ribiszke
 


Halihó!
Ribiszke!Köszönöm a felvilágosítást és remélhetőleg mi beszállunk januártól...
Én a szó szoros értelmében vagyok széköly, törzsgyökeres!!Te csak átvitt értelemben?Bennem is van nehézfejűség ám...és van is néha ez miatt egy- két problémámKépNeked is van hasonló tapasztalatod?

Kellemes hetet mindannyiotoknak
Brigi
 


Sziasztok!

Napok óta csak olvasgatni volt időm, de majd most!

Holnap megpróbálok lemenni a baba-mama klubba, és megkérdezem az Évikét, hogy hogyan lehet "kibérelni " a helységet egy zenebölcsire.

Brigittab: köszönjük az infót, én voltam már egyszer a Csigaházban börzén, nekem tetszett, sok mindent vettem a Balázsnak. Bár vasárnap Pa dolgozik, és nem lesz autóm, talán a szomszéd barátnőmékkel el tudok menni, mert őt is biztosan érdekli, neki is van egy 2 éves kislánya.
Megpróbálok mindenre reagálni:
a gégegyulladásom egy homeós bogyó hatására múlt el ( szerintem ), Orsi ajánlotta Köszike ! azóta sincs semmi bajom. kopp-kopp.
Mit tanulsz suliba?
Én szoktam felrakni képeket, szerintem nem probléma. Te mivel foglalkoztál szülés előtt?
van a közeletekben játszótér? Mi is szívesen mennénk, de nálunk nincs semmi a környéken
Rólunk egy pár szó: Balázskánk 2003 március 9.-én született este 9 óra 6 perckor a kistarcsai kórházban. Szóval lassan 3 éves lesz ! Úgy megy az idő!!! Nagyon korán kezdett beszélni, de későn indult el. Szeptemberben lett szobatiszta, ez a legnagyobb újdonság, és nagyon nagy dumája van. Mostanában hisztizik, nehéz kezelni, próbálkozunk vele. Amúgy zabálnivaló.
Én Zeneakadémiát végeztem, ezalatt vettek fel a Magyar Állami Operaházba ( II.évfolyamban ), ott dolgoztam 1994 január óta, és vissza is mentem márciusban félállásba dolgozni. Ja, a zenekarban fuvolázom. Baromira hiányzott, nem is tudom , hogy bírtam ki. Most negyon élvezem, mert ez a félállás heti 2-3 alkalmat jelent, olyan, mintha pihenni mennék. A férjem is zenész, még a ZAK-on ismertkedtünk meg, és ő is az Operában játszik, trombitás. Nagyon jó együtt dolgozni, rengeteg helyen jártunk turnén. 5 éve költöztünk ide, azóta egyfolytában építkezünk, lassan elkészül a tetőtér is, akko lesz igazán jó az ittlét!
bocsi, ha egy kicsit sok belőlem, de engem érdekelne a Ti életetek is így összefoglalva. ha ráértek, írjátok le. ( Orsikám: a tiédet 14 éves korod óta tudom ! )

Ribiszke: igen, majdnem minden Hófehérkét játszottam,most 30.-án is lesz, meg decemberben, de negyon nehéz rá jegyet kapni, nagyon szemfülesnek kell lenni! A gyerekek imádják, én is megnéztem, szuper jó! Ha tudtok, gyertek el. Mondanám , hogy szerzek jegyet, de nem tudok, annyira nem lehet rá kapni!
Akkor most már a lányod igazi ovis lett! Azért számunkra is megnyugtató, hogy előbb-utóbb "beleszoknak" a gyerkőcök. Na , meg mi is!
Szuper vagy turi-ügyben!

Megyek, elég fáradt vagyok, tegnap este a Művészetek Palotájában játszottunk , és fárasztó nap volt, délelőtt főpróba, este koncert, és ma is próbálta Rigolettót délelőtt ( Orsikám: emlékszel arra a Rigolettóra? )

Ja, megint eszembe jutott valami! Ezt nézzétek: ez volt a garázsunk padlásán! Naggggyon félelmetes volt, több száz darázs, és a lárváik, akik mozogtak bent!!!

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Nálunk névnapozás volt!
A fiam kapott triciklit, dömpert mindent, és olyan jó volt nézni. Most már elég nagy, hogy igazán látszódjon rajta mennyire örül (a tavaly karácsonykor, pl. még olyan ímmel-ámmal bontogatott, na de majd az idén már alig várom). Meggyógyultunk, kicsit jobban odafigyelek majd, mert a picit nagyon megviselte nem szeretnék megint elkapni valamit.

Docika!

Örülök, hogy meggyógyultál! Dackorszak! Hüm! Én még nem vettem észre a fiamon, de nagyon nem várom. Orsi meg te direkt költöztetek egy helyre, a régi ismeretség miatt, vagy csak véletlen? Hófehérke kb. hány éves kortól tuti, hogy kibírható hosszúságú egy manónövésűnek?
Ezt elírtad ez nem a garázsunk padlása, hanem a darazsunk padlása Brrrrr…

Amúgy mindenkinek betegségmentes szép időt kívánok!

Csilla
 


Sziasztok!

Darázs-garázs

Balázs

Kép
 
 


Sziasztok!

Ribiszke!

Örülök, hogy találkoztunk! Bár olvastam, hogy picik a gyerekeid, pici korkülönbséggel, de azért megdöbbentem a csipet csapaton. Nem nehéz három picivel, én időnként a kettő miatt is a felmondáson gondolkozom (mondjuk, most már hetek óta alig alszom, úgyhogy fogy a türelmem), de három zizi-manó az nem semmi. Nagyon elhivatottak lehettek. Apa is szeretne még egyet, de én megkértem, hogy hagyjon békén egyenlőre.

Docika? Avocado? Hú vagytok (ahogy a fiam mondaná)?



Sziasztok

Csilla
 


Sziasztok!
Csilla:
Én is örülök, hogy mostmár élőben is...Bocs, hirtelen asse tuttam miről van szó, teljesen máshol jártak a gondolataim.
Majd jövök bővebben, csakhát ezek betegek ezerrel, én meg állandóan kómás a kimaradt éjszakák miatt.
Gyógyulást akinek kell és minden jót:
Ribiszke
 


Szia!

Én is félkómában közlekedtem, talán még az is feltűnt, hogy alig bírtam leparkolni. Szóval végre hosszú-jó alvást kívánok mindenkinek

Csilla
 


Sziasztok!!!

Docika:
Nagyon örültem a kis levelednek-gratulálok a zenei tevékenységedhez..biztos jó lehetKépEgyébként az Orsi barátnőddel ma találkoztam a baba talin és amikor mondta, hogy ő fuvolázik, meg a barátnője is-a Dóri-rögtön leesett, hogy te vagy az!!!Kép Nagyon örültem ennek a kis élménynek!"Avocado" Orsi nagyon aranyos és olyan barátságosKép Remélem majd veletek is találkozunk egyik szerdán,kiváncsi vagyok már rátok:Balázskátok is biztos egy élmény, ahogy dumálgat. A szobatisztaság meg nektek tuttira külön élményKép
Magunkról röviden:Tamás április 17-én született a Szent István kórházban és nagyon jó gyerek!
2 hónapja költöztünk ki Zsófialigetre, előtte 5 évig a Pázmányon tanultunk mindketten a férjemmel!Én pedagógus vagyok a teológiai területen belül,de most elkezdtem a Semmelweisen a Mentálhigiénét- 3 év és havi 2napos a képzés. Nekem felüdülés a suli, a férjem is mindig bent van velünk, mert a Tamáskánk még szopizikKépés csak így lehet megoldani.Sejtem neked is miért olyan nagyon jó a heti kétszeri fuvolázás az Operában. Mondta az Orsi, hogy mindkettőtök férje trombitás- szuperlehet egy ilyen barátság!!!Zene a munka, a szabadidőKép
Az én férjem a Microsoft Magyarországnál mérnök és hát imádja a munkáját-nekem is mesél mindig róla, pedig én aztán nem sokat konyítok a számítástechnikához.
Egyébként meg székelyek vagyunk:én székelyudvarhelyi, a férjem gyergyói.

A darazsas fotók nagyon művésziek...te fényképezted? Nem féltél tőlük??Vagy fuvolával szelidítetted meg őketKép????

A közelünkben van játszótér, de az neked messze van, ha Szilason laktok,mert én meg ZsófialigetenKép
A börzén voltunk mi is:vettem barkácsolni való kellékeket-Tamás szobáját szeretnénk megcsinálni mostanság és hát ehhez találtunk pár dolgot. Én szeretnék festeni neki falvédőt, férjem megrajzolja...lámpát is dekupázs technikával csináltunk, képeket is hasonlóképpen.Mi akarjuk minden egyes kiegészítőt megtervezni, hadd örüljön, ha majd nagy leszKépEtetőszéket akrtunk még venni, de már nem volt, mire odaértünkKép

Na, én jó "rövid" levék...KépMajd legközelebb!!
Brigi
 


Sziasztok!
Kicsit csillapodtak a vírusok nálunk, tudok pötyögni pár sort. Ez most elég ütős volt, Csengénél kruppos köhögést(szerencsére a rohamot elkerültük), Boginál hörghurutot okozott, Hangus még tartotta eddig a frontot, bár mostanra ő is taknyos és köhécsel. Nem akarom elkiabálni, de úgy érzem megtaláltam az IGAZIT. (dokiügyben Kép )
Csilla: Hát a 3 persze több energiát igényel(bár nem sokkal), de pont azért, hogy olyan közel vannak egymáshoz, sztem nagyon jól össze fognak szokni és jól ellesznek majd egymással.
Különben nekem sokkal nehezebb volt mikor a 2.-ik megszületett mint mikor a 3.-ik.
De imádom őket még akkor is ha sokszor jól le tudnak fárasztani. Néha be-bekukkintok a nagycsaládos fórumba és elirigykedem, hogy egyeseknek de jó és az 5-ös milyen szép szám. Kép
Szoktam is viccelni a férjemmel, hogy mikor állunk neki egy fiú ikerpárnak. Kép
Addig is, kárpótlásként, múlt héten 2 kiscicával gyarapítottuk a családot.
Parkolás: asszem Szilasligeten nálam bénább ebben a témában nincs.
Brigi: Igen szó szerint is meg amúgy is. Bár Vásárhelyt(ott születtem) manapság már nem tekintik székelységnek, Anyum Homoródszentmártoni, és én is székelynek tartom magam.
Ügyes vagy, hogy baba mellett még sulizol. Asszem nekem ehhez már egyáltalán nem lenne se türelmem se energiám.
Mi etetőszéket az Ikeaban vettünk, 4000 ft-ért. Nem valami nagy durranás, nincs semmi flanc rajta a célnak viszont megfelel. Igaz így a második év felé (meg jó vastagon felöltöztetve) már egyre nehezebben tudom begyömöszölni Csenge lábai. De amúgy is már nagyon kívánkozik a sarokpadra a tesók közé, úgyhogy valószínű mielőtt végképp "kihízná", fel fog költözni a nagyokhoz.
No megyek mert valami hangokat hallok föntről, és kicsit nyugtalan vagyok mert elalvás előtt Bogi súgta Hangának, hogy "ha majd felkelünk csináljunk nagy ramazurit jó?" Kép
Üdv:
Ribiszke
ui. Tudott valaki beszélni teremügyben?
 


Sziasztok!

Brigi!
Én anno a neten vettem szupi etetőszéket, nagyon olcsón szinte új volt, mert a leányzónak 2 volt. Próbáld nézegetni esetleg.

Ribiszke!
Ki a tuti gyerekorvos (ha nem titkos az info), én is bepróbálkoztam múltkor, de pont szabin volt, akit kinéztem, nem tudtam vele beszélni elvállal-é.

Csilla
 


Csilla:
A kerepesi. ez a honlapja, itt találsz infót róla:
www.pediox.hu
Üdv:
Ribiszke
 


Sziasztok lányok!!!

KÖszöntelek benneteket az új télenKép

Köszike a különböző infókat az etetőszékkel kapcsolatban...nézegettem neten is meg boltokban is-végül az Ikeásra esett a választás!!!Barátnőméknek is ez van és nagyon szeretik...Tamás már evett náluk ebben, szerintem is megfelel a céljánakKépTamás nagyon élvezi az asztalnál evést!!!!Nagyfiúnak érzi magát!

Csilla:neten tényleg lehet jó dolgokat találni, a baba kocsinkat én is fel fogom tenni..mert nekünk már kissebb van, a Gracco meg alig használt!!Jó ötlet voltKépKÖSSSSZZZZ

Ribiszke: nem semmi az a sok nyavaja, amivel küzdöttek a lányaid, remélem nem kattantál megKépÉn nehezen viselem, ha beteg a Tamás...pedig eddig még csak egy kis taknyolása volt láz nélkül!Hogy lehet ezt könnyen kezelni?Három gyerekkel pláne???
Örülök, hogy te is székely vagyKépJártam már Homoródszentmártonban,barátnőm recsenyédi és buliztunk ott gimis évek alatt.Ti rég, hogy kint vagytok???Itt jártál már suliban????Mit csináltál szüléseid előtt?Nekem a suli most még megy, mert a férjem teljes mértékig részt vállal benne, de már két gyerekkel lehet, hogy nem menne..hárommal meg bizti nem!Neked teljes mértékig elismerésem!!!!A suli ahhoz képest, amit te csinálsz piskótaKép
Mi is szeretnénk sok gyereket, mi is öten vagyunk testvérek és annyira jó...

Avocado: örülök, hogy össze futottunk a Bricostoreban....nagyon vicces az életKép Sikerült szép képkeretet találnunk végül a festményünknek, csütörtökre kész is lesz.Az ebédlőnk már nagyon vágyik egy kis impresszionalista hangulatraKépMone lesz!!!Te mit kereteztettél?Vagy a hugodnak kellett?

Docika: hogy vagytok mostanság????

Szép teles napokat nektek!!!!
Brigi
 


SziasztokKép

1000 éve nem jártam erre!Kép

Brigi
Nagyon örülök, hogy ilyen kedves, aranyos lány lett tagja a kis csapatunknak itt is és a klubban is!Kép
Bricostore: Kép A párod is nagyon szimpatikus!Kép Manócskád meg tündéri volt megint!Kép
Kép: örülök, hogy sikerült keretet találnotok!
Én azt a képet kereteztettem, amin már pár hónapja munkálkodom és végre kész lett! Nagy keresztszemes őrült vagyok és Gergőnek hímeztem egy képet, íme bekeretezve:
Kép

Az impresszionisták a kedvenceim!Kép Gondolhatod, mikor New York-ban voltunk a Metropolitan múzeumban, hogy éreztem magam azok között a képek között!!! Életem egyik legszebb élménye! A másik a Carnegie Hall-ban a New York-i Filharmónikusok koncertje volt, hát azt hittem, hogy kiugrok a bőrömből, olyan fantasztikus volt! Széttapsoltuk a tenyerünket, mikor vége lett!Kép

Dórikám
Nem telefonáltál!Kép Jól vagytok? Jó lenne már összejönni valamelyik délután!Kép
A darazsas fotóidtól kirázott a hideg! Én rettegek tőlük, 1 is elég, hogy kiszaladjak Szilasligetről!Kép

Lányok!
Mielőtt elfelejtem! A baba-mama klubban szerveztem egy ingyenes Callanetics tornát, minden szerdán 3/4 6-tól 7-ig. Holnap is lesz, ha van kedvetek, gyertek el! Kell hozni egy polifóm matracot, vagy pokrócot, mert 1-2 gyakorlat a földön van.

Csilla
Nem baj, ha én válaszolok Dóri helyett?Kép
Mi annó együtt jártunk középiskolába (zeneművészetibe) és nagyon jó barátnők voltunk, így utána is, hiába sodort másfelé az élet minket, tartottuk a kapcsolatot. Aztán mikor mi is telket kerestünk, Dóri mondta, hogy ők itt fognak építkezni és milyen jó hely Szilas. És véletlenül pont volt 1 hírdetés az újságban, ráadásul az addig megnézett telkekhez képest 1000x jobb telek volt, így meg is vettük, 2 utcányira Dóriéktól!Kép
Amúgy az, hogy mind a ketten trombitáshoz mentünk feleségül, ráadásul 1 hét különbséggel, szerintem elárul valamit!Kép

Na, sajnos ennyi voltam, menni kell fürödni Mókuskával.

Ja! Még 1 képet hoztam, ilyen lett Gergő új szobája (pontosabban az ágy új benne, így a szoba is az lettKép).
Kép

SziasztokKép

Orsi

 
 


Sziasztok!

Nagyon régen jártam én is erre. Rengeteg a munka , Balázst le is vittük a Mamáékhoz vidékre. Valahol jó, hogy el tudunk intézni egy csomó mindent, de nagyon hiányzik! Állandóan őt emlegetjük. Kép Sajnos a karácsonyi bevásárlást vele már nem lehet elintézni, de így most meg tudjuk nélküle venni az ajándékjait!

Reagálni sajnos most sincs időm, de nagyon hiányoztok, remélem a holnap lesz alkalmam egy kicsit több időt is itt tölteni !

Puszi nektek,

Docika
 
 


Sziasztok!
Jányok felétek is sok a betörés mostanság? Nálunk Szilasliget Széphegyen elszabadult a pokol... szinte kétnaponta betörnek és olyankor éjszaka, amikor otthon vannak az emberek...
apa
apa
 
 


Jó estétKép

Orsi:hát ez a kép csudaszép...KépIgazi "szeretem a kisfiam és érte bármit" életérzés fogott el ahogy megnéztem!!!Gondolom a Gergő is értékeliKépLátszik, hogy sok meló van mögötte, de ilyenkor már semmi nem számítKépAnyukám rengeteget keresztszemezett és hímezett...én a kreativitásomat kicsit máshogyan élem ki:dekupázs,vágogatás, ragasztás..most épp a Tamásnak tervezzük az Iciri Piciri textilre festését.
Te is szimpatikus voltál a férjemnek és örült, hogy ilyen aranyos anyukák vannak itt Kistarcsán, akikkel találkozgatok.
Ma azért nem tudtunk a baba klubba menni, mert a barátnőm volt itt a kisfiával, akivel már hetek óta nem tudjuk a találkát össze hozni-csak ma volt jó...így hát elmaradt a babatali.De jövő héten remélem megyünk!!!!Jó volt múltkor nagyon!!!!
Irigyellek az említett élményekért, gondolom nem fogod te sem elfelejteniKépHát a művészeknek megadatik, hogy sok olyan helyen forduljanak meg, ahol más földi halandó nem gyakran....GRATULÁLOK!!!

Na mennem kell, mert hív a kismanóm Kép

szép estét mindenkinek:
Brigi
 


Brigi
Köszi, aranyos vagy!
Kár, hogy nem voltatok tegnap, de majd a jövő héten találkozunk!Kép
A dekupázs engem is nagyon izgat, de Gergő mellett nem tudom elkezdeni tanulgatni, mert azért estére már fáradt vagyok. De egyszer megtanulom!Kép
Én amúgy goblein-nel kezdtem, aztán jött a keresztszemes. De megtanultam egy portugál szőnyegvarrást is, van is egy párnám, amit én csináltam, csak még meg kéne varrni kész párnának. Ja, és üveget is festek.Kép

PusziKép

Orsi

 
 


Sziasztok!

Apa!
Képzeld engem még a szomszéd is figyelmeztetett, hogy figyeljünk oda, mert pont az ilyen házakba törnek be. Hát pár napig égettem a lámpát éjszaka. Szóval azt szólóm, hogy száradna le a keze az ilyennek, és félek, mert a gyerekek is itt alszanak. De van riasztó meg mindenféle, és úgy tudom, hogy egy kisebb hajtóvadászat is indult a lakosok szervezésében éjszaka. Remélem hamarosan elkapják őket.

Csilla (Széphegy)
 


Sziasztok!

Orsi!
Nagyon aranyos a kép, és azért is nagyon jó, mert személyes kötődés van ha ránéz az ember.

Ribiszke!
Hallottam dr. bácsiról, de pont ő nyilatkozta nyáron, hogy küzd az ótvaros gyerekekkel, ez egy picit elriasztott. Én Kistarcsában gondolkozom. Ott talán van időpontra rendelés, és nem kell órákat várni a betegek (egészséges rendelésen!!!!) között.

Docika!
Nekem is szokott nagymamázni a fiam. Nektek is kezelhetetlen csöppet amikor hazajön? Nálatok is vissza kell állnia a rendes kerékvágásba?

Brigi!
Kistarcsáról Marcsival megszakadt a kapcsolat?

Csilla
 


Csilla 74!
Jól hallottad... Van egy kis szervezkedés...Remélem megcsípjük a pofátlan állatot!!!
Széphegyen lax??? mellik utcában?Kép
apa
apa
 
 


Apa!

Dessewffy u. végén lakom. Te is errefelé lakol? Beszéltem egyébként egy rendőrbácsival is róla, kétfelé nyomoznak, de azt mondta nagyon kevés az infojuk. Ha bárki bármit tud, szívesen utánanéznek, hátha jutnak valamire. Várják nagyon a bejelentéseket.

Csilla
 


Csilla, én meg a Vécsey-ben...Kép)
apa
apa
 
 


SziasztokKép

Csilla
Köszi!

Apa
Eléggé megrémisztett minket is ez a hír!Kép Én is remélem, hogy hamar elkapják a tettest (vagy tetteseket)! Pedig úgy tudom van polgárőrség, de persze azok sem lehetnek ott mindenhol.Kép

Jó éjt mindenkinek!Kép

Orsi

 
 


Apa!

Van akinek megadatik az aszfaltos út. Talán még én is megélem.

Csilla
 


Sziasztok!

Csilla: szerintem a Marcsinak vizsgaidőszaka van...jogon meg nem egyszerűek a dolgokKépGondolom teljesen el van merülve a könyvekbe....legalábbis remélem nincs valami baj!!!

Apa: te ki vagy?? Én új vagyok ezen a topicon és téged még nem láttalak....most meg rémhíreket hallok tőledKépRemélem megúsztátok ezeket a rosszindulatú ingyenélőket!

Orsi:egyre izgalmasabb dolgokat hallok tőled:portugál szőnyegvarrás...wow...na majd érdeklődök a baba klubban ezekről a kis dolgokrólKépremélem megyünk szerdán, már várom!volt múltkor valami izgalmas?Vagy csak termék ismertető volt? Kingáék voltak tegnap nálunk de mondta, hogy ők se mentek...így nem tudtam meg miről maradtam leKép

Docika: te jössz le valamikor a Balázzsal a klubba?
Csilla: ti mér nem jöttök?tök jó!!!biztos élveznék a gyerkőcökKép

Szép és kellemes hetet mindannyiotoknak és családjaitoknak is!
Brigi
 


Sziasztok!

Brigi!
Mennénk mi, de mindig van nálunk valami, a kicsi lány kis súlyú koraszülött volt, utána is állandóan volt valami hol beteg, hol nem eszik, most pl. egy szemműtéten vagyunk túl. Szóval félek, hogy elkapunk valamit a többi gyerektől, és mostanság amúgy sem könnyű. De ha picit megerősödik, és már nem lesz ilyen vírusos időszak, elkezdünk mi is mászkálni, mert a nagyfiam nagyon szeret.

Mindenkinek minden jót, és szépet!

Csilla
 


SziasztokKép

Brigi
Ok, majd mesélek!Kép
Múlt heti babaklubb jó volt, nem voltunk túl sokan, de valahogy pont úgy jött ki, hogy hasonló korú gyerekek voltak és annyira édesen játszottak! Nagyon élvezték, úgy sajnáltam, hogy nem volt nálam a videókamera!
Szerdán remélem, hogy tudunk menni! Gergő tegnap belázasodott a 15 hós szuritól, és nem tudom, hogy lesz szerdára.Kép Amúgy nincs semmi baja, csak lázas és nincs étvágya.Kép De remélem 1-2 nap alatt elmúlik és szerdára már jobban lesz!Kép

PusziKép

Orsi

 
 


Halihó!!!!

Csilla: Jaj Istenem....szegény lányod!!!Mi történt a szemével???Miért kellet műteni???Hát ez nem lehet tényleg egyszerűKépgyógyulgassatok és majd biztos találkozunk!!!

Orsi: Jaj Istenem úgyszintén...remélem tényleg lemegy a láza-általában le szokott a szuriktól-bizakodjunk!
Gondolom, hogy édesek lehettek a gyerkőcökKépNagyon bele tudnak mélyedni a játékba, ha olyan hangulatuk van....a kamerával meg állandó készenlétben kellene lenni, hogy nehogy lemaradjunk valamirőlKépVagy a párunk is részesülhessen a legjobb részletekből...de hát nem mindig sikerül, sajna!Én is mindig fényképezem a Tamás apróságait és ezért nem telik unalmasan a napunk, még ha egész nap itthon vagyunk, akkor semKép
No, akkor a szerdában bizakodva szép estét nektekKép Kép

Brigi
 


Sziasztok!

Orsi!
Láz? Jobban vagytok?

Brigi!
Már születésekor is ott volt, de elkezdett nőni, úgyhogy úgy döntöttek, hogy nem várnak tovább (húzták amíg lehetett), még nem tudom mi volt (dermoid????), a szövettan még nincs meg. Remélem egy darabig nem leszünk betegek, egyébként ezt kívánom mindenki másnak is!

Körzeti Dr. néni: Most megint olyan aranyos volt. Mindig ezt csinálja, amikor kiakadok az órákig várakozástól, váróban fertőzéstől, ettől-attól utána mindig olyan rendesek, hogy megint azt mondom, hogy talán nem kéne váltani.



Sziasztok

Csilla
 


Hát nagy a szerelem!Kép
 


na még egy!Kép
 


Ezt még nyáron akartam elküldeni!Kép
 


Szia Brigittab,
valóban új vagyok a topikban, egyébként meg itt lakunk Szilasliget Széphegyen...
A Babaneten meg olyan házigazda féle volnék, mi csináljuk az egészet!Kép
apa
apa
 
 


SziasztokKép

Brigi, Csilla
Köszi az érdeklődést, hál istennek Gergő jobban van, délután már nem volt lázas! Remélem így is marad! Igaz látszólag semmi baja nem volt, így annyira nem volt gond ez az egész, de azért legbelűl csak aggódtam!

Csilla
Nagyon édesek a gyerkőcök!Kép
A sáskás fotó szuper!

Apa
Nekem gyanús voltál, mert a másik topikunkban egyszer írtál és ez a név gyanús volt! Azért ez oriási, hogy a "nagyfőnök" szilasi!!!Kép
Mi van a betörőkkel? Megfogtátok már őket?

Jó éjszakát mindenkinek!Kép

Orsi

Ui: egy kép a két pasimrólKép
Kép

 
 


Sziasztok!

Orsi!

Hát a te fiadnak is elég huncutka a szeme!

Apa!

Én is kérdeznék picikét, aztán hagylak dolgozni. Vannak neked is kölkincéid?

Sziasztok

Csilla
 


Halihó!

Régen voltam itt és azóta mennyi jó dolog van....Kép
Csilla:nagyon édes a két kis lurkó és sajnálom, hogy ennyi egészségügyi gondotok vanKépremélem jobbra fordul majd!
A sáska nagyon helyesen pózol, állatidomár valaki a családban? Kép Kép Kép

Orsi: jófejek a pasijaid...mintha az enyéimet látnám!Néha csak lesek, hogy milyen gyorsan lett két gyerekem-élvezik a játékot az enyéim is, szinte teljesen azonosul a férjem a TamássalKépNagyon jó őket nézni....
Tegnap nem mentünk végül a baba klubba, mert nagyon taknyol a Tamás... Azt mondják nem ragályos ez a fajta, de én mégsem akartam rosszat a más picinyeinek.Ti voltatok? Milyen volt?
Most bárkit kérdezek, mindenkinek van egy taknyos gyereke....úgy látszik ez a tél már csak ilyen.
Egy kérdésem lenne: hogyan kell a röhögő fejet csinálni?KépMondtam, hogy kezdő topicos vagyok...hehe

Apa: nagyon vicces vagyKépmég jó, hogy rákérdeztem, hogy "Ki és mi vagy, hogy ily tűzokádó gyanánt tenger mélységéből egyszerre bukkansz ki?
Más csak levelenként kapja a borostyánt, neked rögtön egész koszorút kell adni!"-Petőfit idézveKépTényleg...hanem nem csevegnénk ilyen vidáman ezen a topicon, ha nem lenne APUS ÉS TÁRSAI aki mindezt biztosítjaKép
Röviden azért bemutathatod magad és családodat, ha házigazdaként erre is van időd...KépMegköszönjük!

No...én el is köszönnék,napsütéses délutánt nektek!
Üdv:
Brigi
 


Halihó!

Pár napja voltam itt és azóta mennyi sok jó dolgot látni...Kép

Csilla: aranyosak nagyon a lurkóid és sajnálom, hogy ennyi sok egészségügyi nehézségetek van...remélem lassan túl lesztek rajtuk!
A sáska nagyon helyesen pózol, valaki állatidomár a családban?Kép Kép Kép

Orsi: hihetetlen helyesek a pasijaid, látni, hogy vidámság van a családbanKép
Az enyéim is néha tudnak alakítani...csak ámulok és bámulok, hogy ilyen gyorsan két gyerekem van:annyira azonosul a férjem a Tamással....-imádom őketKép
Tegnap nem mentünk végül a klubba, mert taknyolunk nagyonKépTi voltatok? Jó volt? Docikáékkal mi van?
Egy kérdés: hogyan kell a röhögő fejet csinálni? Mondtam, hogy új vagyokKépés kezdő is ráadásulKép

Apa: még szerencse, hogy rákérdeztem "Ki és mi vagy, hogy ily tűzokádó gyanánt tenger mélységéből egyszerre bukkansz ki?
Más csak levelenként kapja a borostyánt,neked rögtön egész koszorút kell adni."- Petőfi szavaival élve...de tényleg! hanem nem csivitelnénk itt ilyen vidáman, ha Apa és Társa(i) nem biztosítanák mindeztKép
Ha van időd azért pár sorral mutasd be magad és családodat isKép Mi megköszönjük!

No, én el is tünök lassan, mert ébred a fiam!
Napsugaras délutánt nektek!
Üdv:Brigi
 


Vicces vagyok nagyon...azt hittem nem küldte el az üzenetemet, erre gyorsan újra írtamKép ÉS NÉZZÉTEKKép Kép
 


SziasztokKép

Brigi
A röhögő fejet úgy csinálod, hogy kettőspont, majd nagy "O" betű. : O, csak köz nélkül.Kép

bocs, most iszonyú hulla vagyok, mert Gergő egész délután az idegeimen gitározott, így megyek kicsit hímezni, aztán meg az ágyikóba.Kép

Puszi mindenkinekKép

Orsi

 
 


Jaj, Csilla ne haragudj!

Gergő annyira huncut, hogy azt nem is lehet elmondani! De komolyan! Amióta kicsit is kinyílt a csipája, azóta hihetetlen huncut betyár.Kép És tündéri közben!Kép

PusziKép

Orsi

 
 


Sziasztok!

Orsi!

Melyik Csilla? És miért ne haragudjon? Ribiszke is Csilla, meg én is.

Csilla
 


Bocsi!Kép

Csilla 74Kép
Ribiszkét különben úgy emlékszem ribiszkéztük, nem?
Szóval ezért volt a ne haragudj, mert elfelejtettem beleírni a válaszom az üzenetbe, így csak utólag válaszoltam.Kép És a huncut szeműre írtam.Kép

Na pusziKép

Orsi

 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: