Új privát üzeneted érkezett!

szia,

semmi sem kötelező :o)
általában név alapján találhatsz meg mindenkit. Van aki fényképet is tart, az sokat segít.
De én úgy szoktam, hogyha valaki megjelöl ismerősként, és visszaigazolom, hogy ismerem, átfutom az ő ismerőseit. De kereshetsz iskola, lakhely (város), foglalkozás szerint is.
(e-mail cím kell a meghíváshoz - ha érdekel, küldj: pluharzskukacludens.elte.hu, a kukac=@)

zsuzsa
 
 


Sziasztok!!!

Az iwiwre engem is pár napja hívtak meg és nagyon sok ismerőst megtaláltam....Nagyon jó!!!!

Zsuzsa: most, hogy láttam, hogy írtad fel a címedet az jutott eszembe, hogy múltkor amikor Csillának elküldtem a címem, utána jutott eszembe, hogy de béna voltam...KépMegtalálnak keresővel és nyomják majd a reklámokat, csinálhattam volna sokkal okosabban isKép Férjemnek mikor mondtam, hogy milyen megoldások jutottak az eszembe csak röhögte, hogy utólag nagyon jó ötleteim vannakKépPl. sinkabrigi és freemailes vagyokKép A többit mindenki tudja!!!
De neked gondolom volt már tapasztalatod a kereső programokkal, amik a @ ra utaznak címek miattKép

Orsi: Hogy vagytok?????Vannak reggel kellemetlen perceid már? Érzelmi hullámzások és egyebek???
Ma nem mentünk baba klubba, mert itt a sógornőm, de hétfőn remélem az új tavasz hangulatában és frisseségében elmehetünk a zenebölcsibe!

Csilla: látom már az ereidben te is érzed a tavaszt nagyon.....Én is ilyenkor mennék állandóan kifeleKépMi is akarunk biciklizni egy nagyot, most, hogy itt a sógornőm és vigyáz a TamásraKép

Na sziasztok, írjatok....most már gyakrabban tudok jönni,mert van új számítógépünk a kifüstölt helyettKép
Pussszzz:
Brigi
 


Sziasztok!
IWIW hozzánk is eljutott, most sajnos abban a fázisban van, hogy senkit sem lehet "meghívni". Kép
Állítólag bármely 2 ember között a föld bármely 2 pontján, 7 emberen keresztül van kapcsolat. Elég hihetetlen.
Tavasz. Ma nagy bátran itthon hagytam Csenge kesztyűjét, oszt majd ráfagyott szegénynek a keze a babakocsira. Remélem jövő héten nem hóemberépítés lesz a program.
Ribiszke
 

 
 

sziasztok,

megkeresnélek titeket az iwiw-en, de kik vagytok?
én ugyanugy pluzsu. (Brigit bejelöltem, de nem biztos, hogy valóban őt találtam meg.)

Egyébként sajna nagyon sok spam-et kapok :o( Ugyhogy azoknak már külön postaládát tartok fenn: az a nyílvános e-mail címem :o(
néha persze olyan leveleket is törlök, amiket nem kellett volna, de aki nem ír tárgyat, vagy feladónak krikszkraksz van nála beírva, azt sajnálom.

zsuzsa
 
 


Sziasztok!

Ribiszke!

Én csak azért is kitartok, hogy tavasz lesz és kész!
És a fiam sem kért kesztyűt, pedig kérdezgettem, lehet, hogy ő is dacol, és csak azért is tavasz van felkiáltással fagyasztja a kezét.


Zsuzsa!

Írtam e-mailt, megkaptad? Ha tudsz, híjjá meg érdekel.

Brigi!

Itt Szilason találtam egy magán tanárt is, ha érdekel (1000,-). De még nem vettem rá magam.

Többiek!

Pusz


Csilla
 


Ja és a védőnéni mondott valamit, hogy tavaly volt egy internetes angol babás mamáknak ingyen. Megpróbálok utánanézni, de túl szép, hogy igaz legyen.
Ti tudtok valamit, ahol utána lehetne nézni, hogy milyen támogatott oktatás van esetleg gyed-gyes alatt (ami nem diplomás)?

Csilla
 


szia,

Csilla: nem kaptam levelet :o(
megpróbálnád újra?

köszi:

zsuzsa
 
 


Sziasztok!

Az iwiwre a férjemet se bírom meghívni, mert állítólag szünet van egy idejeKépDe nagyon jó....

Csilla: még nem álltunk rá teljesen az angol nyomozására, de a férjem nagyon jó ebbenKép Ha sikerül valamit kideríteni, akkor mindenképp szólok!!!

Zsuzsa: láttalak téged is az iwiwenKépÉs igazad van a sok spammel...

Többiek: lesz hétfőn zenebölcsi, mert mennénk mi is?????...sőt toboroztam a házban és egy anyuka jönne még!Váltó cipőn kivül kell még valami? Nem emlékszem mit kért a CiliKépVagy nézzek vissza a topicban?

Tavasz, nem tavasz hideg vanKép én is leraktam az overállt, de pokrócot vittem magammalKép

Na sziasztok:
Brigi
 


Sziasztok!

Ja tavasz???? Mégiscsak felvettük a kesztyűt. Lesz hétfőn zeneb.? 10-kor valami bábozás lesz. Igaz? Megy rá valaki?

Csilla
 


sziasztok,

a bábozás a múlt héten volt (azaz ezen a héten hétfőn). Szerintem holnap lesz.

zsuzsa
 
 


Én erről beszélek:

Bábszínházi előadások:
Kincses Színház: Holle anyó
02.27. 10 h.: Szilasligeti Közösségiház
02.29. 11 h. és 14 h.: Kerepesi Faluház

Csilla
 


sziasztok,

megkerdeztem sms-ben Cilit, és azt írta, igen: megpróbál elindulni (ugyhogy akkor csak az időjárás lehet akadály)

zsuzsa
 
 


Sziasztok!

Brigi!
Hol voltatok?

Zsuzsa!
Akartam tőled mittudoménmit kérdezni, de még köszönni sem volt rendesen érkezésem, röhej, hogy csak interneten tudok mindenkivel két szót váltani.

Cili azt mondta, hogy mindig jelzi itt ha nem lesz bölcsi.

Akkor szerdán

Csilla
 


Sziasztok!

Sajnos nekünk most kicsikét nagyon össze jöttek a dolgok...magam sem tudom hol áll a fejemKép
Talán március közepétől tudunk menni zenebölcsibe is, klubba is!!!Van egy anyuka a házban, aki szintén csatlakozna és remélem, ha együtt megyünk márciusban, akkor már nem leszünk mindenről lemaradvaKép Kép De nyugodtan mondjátok meg, ha ezt a részt már nem érdemes elkezdenünk....Én sem így képzeltem el ezt a téli időszakot, dehát most így alakult.Jön a hugom pénteken és remélem lassan behozzuk a lemaradásokat minden téren!!!!

Puszi nektek és szép délutánt:
Brigi
 


Sziasztok!


húúúúú, de régen nem jártam errefelé! Sok -sok esemény van mögöttünk, szerencsére a betegségeken túlestünk. A legutóbbi baba-mama klubban jól benáthásodtunk mindketten, Apa is követett minket. Most már mindenki jól van, csak sok minden összejött. Nem is részletezem.
Balázsnak 9.-én szülinapja lesz, és most szombaton tartjuk a nagy eseményt, ma voltunk tortát rendelni, és most jöttem haza az ajándék- beszerző túráról. Olyan jókat vettem neki! Kép Majd teszek fel képeket, a buli után !

Remélem Ti jól vagytok, élvezitek a napsütést!
Megpróbálom a jövő heti zenebölcsit, és baba-mama klubot becélozni, hátha végre sikerül eljutnunk .

Megyek, mindenkinek sok sok jót kívánok:

Docika
 
 


sziasztok,

Csilla, bocsi. én vagyok, aki elrohan, mert ha nem érjük el a 9.28-as HÉV-et, akkor már csak 10,13-kor van, és ahhoz az első alkalommal is több mint 1/2 órát álltunk a megállóban, pedig akkor utolsónak hagytuk el az objektumot :o(
Nyáron gondoltam, hogy kétkerékre pattanunk, akkor nem vagyunk menetrendhez kötve.

zsuzsa
 
 


Sziasztok!

Brigi!

Bármikor lehet jönni, ált. a szövegeket mi is ott tanuljuk, nem sok köze van a foglalkozásoknak egymáshoz. Remélem minden rendbe jön nálatok.

Docika!

Csakhogy!

Zsuzsa!

Jól emlékszem, hogy Kistarcsán laksz? Haza doblak szívesen, ha csak ez a probléma.

Csilla
 


Orsikám!

Láttunk a TV-be, szuper vagy! Le a kalappal! Leesett az állam!

HURRÁ! HURRÁ! HURRÁ! HURRÁ!


Dórika
 
 


Csatlakozom!

Orsi!

CSÚÚÚÚCS voltál!!! Nagyon büszke vagyok rád!!!! Remélem babuci nem izgult nagyon!!! Ami meglepő én sosem nézek ilyen műsort, erre bekapcsolom, és nem hiszek a szememnek. Ilyen véletlen. Aztán végigizgultam veled.

Ribiszke!

Voltam a Penny mögött, röviden jó, volt épphogy túléltem. 20-tól van az utolsó ált. Erősítés.

Orsi!
Természetesen, ha 18-kor van bébivigyázó hozzád megyek elsősorban.

Csilla
 


SziasztokKép

Csilla
Orulok, hogy pont bekapcsoltad a tv-t!Kép Koszi a gratulat!

Dorikam
Mi mar megbeszeltuk.Kép

Ne haragudjatok, hogy ilyen keveset jovok, de alig jutok a gephez.

Holnap lesz zenebolcsi? Nem talalom a Cili szamat.Kép Reggel meg benezek, hatha irtok, hogy mik van.

Puszi mindenkinekKép

Orsi

 
 


Sziasztok!

Orsi,
Nagy gratula neked, én is pont akkor kapcsoltam be a tévét , és nagyon örültem, hogy sikerült nyerned. Igazán ügyi voltál, biztos mert annyian szurkoltunk nekedKép

Szép napot mindenkinek, bár már nincs olyan szikrázó napsütés mint délelőtt volt sajna.

Üdv,Zita
zitti
Kerepes
 
 


Zita
De jo!Kép Marmint, hogy lattad! Mar en is gondoltam ra, hogy biztos szamitott az a sok pozitiv energia, amit a sok nekem szurkolo ember kuldott! Es akkor meg egy csomo mindenkirol nem is tudtam!Kép
Ti jol vagytok? Jottok Csabival a klubba szerdan? Es a picurka? Rakj mar fel rola is egy kepet!Kép

PusziKép

Orsi

 
 


Szia Orsi,

Csabikám most lent van Békéscsabán a nagyszülőknél, hogy könnyebb legyen így az elején, úgyhogy most így nem tudunk menni a klubba. Úgy néz ki mi is leutazunk a picurival 1-2 hétre, és utána együtt jövünk haza. Akkor már szeretnék a zenebölcsibe is eljutni, remélem anyósom tud vigyázni Annára. Na jó rakok fel egy képet AnnácskárólKép
Remélem ti jól vagytok, és szépen növekszik a kis babuci a pocakodbanKép Egy kicsit irigykedek rád, mert olyan jó várandósnak lenni, és a szülés élményét átélni....

KépKép

Puszi, Zita
zitti
Kerepes
 
 


ZitaKép

Gyonyoru a kislanyotok!Kép Es nagyon szep kis formas baba!Kép
Hat igen, en is elvezem, hogy megint kisbabat varok, foleg mar azt szeretnem erezni, hogy mocorog, de azert az meg odebb van.Kép Es a szules remelem megint akkora elemeny lesz, mint Gergovel!Kép
Sajnalom, hogy nem tudtok jonni, de azert majd csak talalkozunk.Kép

Ha utaztok, akkor jo utat es vigyazzatok magatokra!

PusziKép

Orsi

 
 


Sziasztok!

Zita!

Nagyon szépséges a kicsilány! De hogy pont te irigykedsz? Úgy beszélsz mint aki évekkel ezelőtt volt várandós. Bár a kórházból én is úgy jöttem haza, hogy jöhet a következő (ez a kedv picit alábbhagyott, ha engem kérdezel szerintem a hormonoktól is függ a nagy lelkesedés az elején).
Remélem otthon picit kényeztetnek! Apa nélkül mentek?


Csilla
 


Sziasztok!

Csilla,
Ez az "irigykedés" amiatt van, hogy meg van a két gyermek, és lehet, hogy nem lesz többKép És ilyenkor rossz belegondolni, hogy talán soha többé nem élem át ezt az egész csodát. Én néha az elmúlt ifjúság miatt is kesergek, mert most már egy másik korszakba jutottam. És nekem elég nehéz lezárni egy-egy szép korszakot. Sajnos én ilyen lelkizős vagyok. És hidd el ez nem jó!!

Igen Apa itthon marad, valakinek dolgoznia is kell sajnosKép
Most azon gondolkozunk, hogy vegyünk-e testvérkocsit, ti használtok? Szerinted érdemes?

Zita
zitti
Kerepes
 
 


Szia Zita!

Nekünk nem volt testvér babk. Mert addigra a fiam már vadul motorozott, és amúgy meg nem nagyon jártunk el. Mennyi idő van a két gyerek születése között?

Nehogy azt hidd, hogy számon kértelek (irigykedés), nem gondoltam komolyan.

Csilla
 


sziasztok,

nálunk beilndult a nagyüzem, az építkezés.
néha meséljetek a zenebölcsiről....

zsuzsa
 
 


Sziasztok!

Hazajöttünk vidékről, mostmár egyedül kell megbírkoznom a két gyerkőccel. Háát így az első nap után nem hiszem hogy lesz unalmas napom..

Csillus,
nálunk 16,5 hónap van a két gyerek között, és azért gondoltam a tesó kocsit, mert Csabika még nem tud túl sokat célirányosan sétálni. Elég kényelmes kissrác, szóval talán kitudnánk használni azt a tesókocsit. Nálatok mennyi is a korkülönbség?
Szerdán mentek a baba klubba? Ha tud jönni anyósom vigyázni a picire talán mi is megyünkKép

Zsuzsa,
Merre is építkeztek?

Orsi,
Jól vagy? Minden rendben a babóval?

Puszi,
Zita
zitti
Kerepes
 
 


Orsi!!!
Mindenképpen nézd meg a méledet, OLYAT küldtem neked!!! Kép Kép Kép


SziasztokKép

Zita
Persze, jól vagyunk, csak nagyon nem jutok a géphez, egész nap kint vagyunk ebben a szuper időben!Kép Babóca növöget, a pocim is, már előre félek mi lesz a végén! Ha jól bekajálok, akkor igazán termetes tud lenni!Kép Már most!Kép
Csütörtökön megyünk a dokihoz, most lesz tarkóredő mérés, aztán nemsoká AFP, úgyhogy sűrűsödnek a dolgok.Kép
Milyen az a testvérkocsi? Nem tudsz róla képet feltenni?

Cili
Köszönöm szépen! Nagyon szép!Kép

Most megyek Vészhelyzetet nézni.Kép

Puszi mindenkinekKép

Orsi

 
 


SziasztokKép

Remélem nézitek ma az oldalt, mert

MA NEM LESZ TORNA!

Sajnos Gergőt igen erősen leverte a lábáról ez a hülye hányós-hasmenéses vírus, így ma nem tartok tornát.

Puszi

Orsi

 
 


Sziasztok!

Zita!

Nálunk 23 hónap a különbség. Nekünk nem kellett, de minden gyerek más ha te úgy gondolod, hogy könnyebb úgy hát usgyi. Egyébként, ha jól belegondolok az elején mi sem mozdultunk ki a kertből, mert paráztam, hogy hogy szaladok kétfelé, aztán a szomszéd kislány kicsábított, hogy majd ő is segít és rá kellett jönnöm, hogy a fiam milyen szófogadó rendes gyerek és nem okozott gondot. És mivel tök szerelmes a szomszéd kislányba a fáradságot sem érezte, csak baktatott-motorozott utána. De a tényleg most jönnek az emlékek én is féltem, lehet, hogy nem is olyan rossz ötlet, de az is lehet, hogy csak pár hónapig tudnád kihasználni. (Akkor legfeljebb eladod.)

Docika!

Ha olvasol beszéljünk már ovi ügyben.

Orsi!

Még szeretnék lejutni tornára mielőtt megszülsz. Vigyázz nehogy te is elkapd pocisan. Állítólag csak az első két nap a húzós ennél a vírusnál.

Zsuzsa!

Honnan jársz, ha még csak most építkeztek? Ha már volt róla szó akkor bocsánat.

Csilla
 


Sziasztok!

Ezer éve nem tudtam leülni , és hozzászólni, olvasni azért be-bekukkantottam.

Zita: Annácskád nagyon gyönyörű kislány! tényleg igazán lányos vonásai vannak!

Pluzsu: kitartást, én tudom milyen egy építkezés, gyakoraltila 6. éve csak építkezünk, lassan elkészül minden! Kép

Orsikám: jobbulást nektek, nagyon vigyázz magadra. Sajnos én a terhesség alatt is elkaptam egy ilyet, hát nem kívánom neked, szörnyű volt pocakosan a wc-re járni, de ennél az még rosszabb volt, amikor Balázs 1,5 éves volt, és akkor jött rám. Felállni nem tudtam az ágyból, anniyra legyengültem, Feri dolgozott, és képtelen voltam ellátni őt. Szerencsére Apukám el tudott jönni este hozzánk, legalább megetetni a Balut,mert én ahogy kajára néztem, irány a wc. Megfürdetni sem tudtam volna, nem bírtam felemelni. Remélem Te megúszod!!! Gergőnek meg gyors gyógyulást!

Csilla: letelefonéltam az Oviba ( a Csicsrgőbe, ami itt van a Wéber Ede utcában ). Azt mondták, hogy az április 24. -i héten lesz beiratkozás. Többet nem tudtm kicsikarni belőlük, igaz, hogy az illetékes, foglalkozáson volt, és nem tudott a telefonhoz jönni. Gerhártnénak hívják, ha jól emlékszem. De nem biztos. Ti is akkor jöttök?

Balázs tegnap megkapta a 3 éves oltását, szuperül viselkedett, épp hogy egy picit sírt, amikor szúrt a Doktornéni. Olyan aranyos volt, megpuszilgatta őket, és mondta , hogy " köszönöm az injekciót !"
Én mostanában sokat dolgozom,illetve ha nem, akkor itthon sok a tennivaló. Mindig van valami elintéznivaló, és a tetőtérbeépítéshez kell vásárolgatni egy csomó mindnet, amihez én is kellek, mert pl. a falak színeit rám bízta Apa, én választom ki a színeket. Az előszoba már készül, gyönyörű sárga lett.

na, mennem kell, hazajött Apa, adok neki finom ebédet!

Docika
 
 


sziasztok,

na jó, bővítünk - a meglevő ház mellé készül még egy rész: pincével, tetőtérrel. Nem nagy, de komplett építkezés. Szerencsére a brigád eszméletlen jó - hajtanak és alaposan, rendesen dolgoznak.
Ja, és eltakarítanak maguk után (pl. az ásásnál a bobcat belement az ágyásba, és este visszagereblyézték a fiúk.)

sajnos a ház felújításánál mások voltak, és azokra semmi jót nem tudok mondani.

egyébként eszméletlenül jól haladunk :o)

jó tavaszolást mindenkinek.
zsuzsa
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa!

AHA (ahogy a fiam mondaná), már értem!

Csilla
 


Sziasztok!

Docika!

Engem főleg olyasmi érdekelne, hogy ismered-e az ovit, a dadust, hallottál-e valamit? Tutira oda mentek a másik szóba sem került?

Csilla
 


SziasztokKép

Csilla, Dórikám
Szerencsére Gergő már jobban van, ma már láza sem volt és csak a hasa ment. Az viszont többet, mint előző napokban. Enni nem akar, csak 1-2 keksz, meg a biokölesből pár szem, de azért szopizgat, így valami csak jut bele. Szóval lassan csak kiheveri szegénykém, de 2 napig nagyon sz..ul volt, tegnap is egész nap csak aludt, tök lázas volt, borzasztó volt így látni!Kép
Én még nem kaptam el, remélem megússzuk a picurkával, mert nem szeretnék ilyen rosszul lenni, mint Mókuskám!

Dóri
Balázska már igazi nagyfiú!Kép
Olyan jó lehet vásárolgatni a felső részhez!Kép
Mi is megrendeltük végre a fürdőszobabútorhoz az anyagot, így jövő hétvégén már talán az is meglesz! Megkaptam ugyanis a nyereményemet végre!Kép

Csilla
Azért a szülésig van még egy kis idő, így talán még egy párszor csak eljutsz tornázni!Kép

Na, kipurcantam, fáradtság van.

PusziKép

Orsi

 
 


Sziasztok!
Gyorsan bekukkantok hozzátok amíg a pici lány szundizik.
Orsi,
Remélem kigyógyultatok már ebből a fránya betegségből.
A tesókocsi olyan, hogy egymás mögött vagy mellett van két ülés. Nekem az egymás mögötti szimpatikusabb mert nem olyan széles. Ha sikerül felrakok egy képet. Sajnos még nem sikerült vennünk mert ami jó volt azt elvitték az orrunk elől.

Docika,
Hát igen Annácska egy igazi csaj, és ezáltal sokkal többet nyafog mint anno CsabikaKép

Zsuzsa,
Kitartást az építkezéshez, biztosan szépek lesznek. Majd rakjál fel képeket, hogy szépültök.

Kép
Na ezt a kocsit is elvitték előlünk.

Puszi, Zita
zitti
Kerepes
 
 


Sziasztok!!!!

Remélem még emlékeztek rám olyan régen jártam erre.......Kép Volt most mit olvasnom...
Itt volt a hugom 3 hétig és szinte be se kapcsoltuk a gépet.....NAGGGYON jó volt!!!El se hiszitek milyen jó érzés volt sokat beszélgetni, játszani a Tamással és egész nap csak virulni...Régen voltunk már ilyen sokat együtt a hugommal és ez most jót tett e lelkemnek!Férjem is nagyon örült!Esténként nagyokat társasoztunkKép

Orsi: Remélem már teljesen rendben vagytok, nem jöttetek ma zenebölcsibe és gondoltam, hogy biztos betegek vagytokKép Ez a vírus elég keményen megkínozza az embereket! Engem a terhesség 35hetében támadott meg és annyira kiment belőlem minden víz, hogy majdnem infúziót kellet bekössenek, de szerencsére fél nap alatt átment rajtam.
Szerdán jöttök, ha rendben lesztek???
Örülök, ha a nyeremény már kézben van, itt a tavasz és gondolom várjátok már, hogy elköltsétekKépMondtad, hogy kerítést is csináltok, vagy nem jól emlékszem???Kertet mondtál vagy kerítést??Székelyföldön a kettő ugyanazKépMilyet szeretnétek??

Zita: Nem jösztök le szerdán baba klubba??Már nagyon kiváncsi vagyok rátok...És meg kéne beszélnünk, hogy néha vigyázzak a fiadra...amit beszéltünk korábban!Meg a SUTTOGÓ c. könyvet is szívesen kölcsön adom!!!Szülés előtt megigértem ezt is!Lassan lehet sétálni isKép

Zsuzsa: jó építkezést nektek....KépBiztos nagy öröm lehet alkotni!!!!

Csilla: A lányodat mikor látjuk??? Bevállalod majd, hogy együtt elhozod a két manót??Imre és Adrienn??Most jól emlékszem?Kép Ha nem, akkor soha nem tanulom megKép GYES.....

Cili: Nagyon jók ezek a zenebölcsik!!! De az elején a Tamás mindkét alkalommal nagyon megszeppent!!Szinte pityergett..Olyan furcsának találom, mert ő egy olyan típus, akit ott lehet hagyni a barátainkkal, jól elvan a kicsikkel, nem keres állandóan engem...Most meg az első 5 perce olyan "félénk vagyok" hatást keltette nekem...És nem tudom mi lehet az oka???
Kutatom a választKép
De nagyon jól csinálod a "bulit"!!!!!Látszik, hogy neked mélyről fakad a picikkel való foglalkozás....
Még ha olykor a fiadnak szigorúan kijelented is, hogy "nem játszhatsz!!!"Kép Nagyon aranyos voltál!!!

Na puszi nektek és szép hetet, tavasztKép
Brigi
 


Brigi
köszi Kép jól esik a pozivív megerősítés

tegnap az a telefonbeszélgetés hót ciki volt. Marhára sajnáltam otthon hagyni a szegény breteg gyerekemet ( a "breteg" nem elírás, Keménykalap és Krumpliorr - tessék megnézni!) erre felhív a zenebölcsi közepén, és bejelenti ,hogy unatkozik és játszhat-e a gépen... Azt hittem elsüllyedek Kép

Ahogy Tamásod viselkedik, az teljesen normális. Gondolj bele, hogy behozod egy társaságba, ahol sok gyerek van, ráadásul egy idegen nő hangosan énekel, és azt kell csinálni, amit ő mond ... ez nem könnyű helyzet nekikKép

Amúgy ha már itt tartunk, ha valakit érdekel, szerdán (holnap) Gödöllőn a játszóházban (Művház, délelőtt 10-től) én leszek a "meghívott vendég" és a zenei nevelés személyiségformáló, fejlesztő hatásáról fogunk beszélgetni. Kb. fél 11-től. Állítólag csúszda is van a manóknak!
Cili


Cili!

Szerintem egyáltalán nem ciki, hogy a fiad ezt kérdezte, hiszen ha te azt mondtad, hogy hívjon, ha van valami..... Akkor ő teljesen korrekt voltKép NEM????Szerintem senki nem tartotta cikinek rajtad kívül!!!!

Köszi, hogy ezt mondod a Tamással kapcsolatban....remélem lassan tudni fogja majd, hogy a zenebölcsi egy nagyon jó dolog és akkor majd nem fog megszeppenten nézni rám!

Szívesen elmennék az előadásodra, de nekem sajna nincs kire hagyni a TamástKépEsetleg a jegyzeteidet, ha van neked ilyen ezekről a témákról, vagy könyvek, könyvcímek, akkor szívesen olvasgatnék KépEngem mindig is érdekeltek a zenei dolgok:otthon már pici korunkban a népdalokat énekelték édesanyámék.Rengeteget tudok mostanra már belőlük, ennek köszönhetőenKép

Annyira gyönyörű idő van kint....igazi tavaszunk van,hurrá!!!
Brigi
 


Gyere el ha tudsz, hiszen ez egy babaklub!!! Nemhogy nem kell megoldani a manócskák felügyeletét, hanem egyenesen kötelező elhozni őket oda Kép !!!
C.


Sziasztok!

Cili!
Pozitív megerősítés: Mi is nagyon szeretünk járni. Főleg én!!!!

Brigi!
Igen Adri, és Imi. Gonodlkozom rajta, hogy hozom kicsi lányt, csak neki még nem olyan izgi, viszont szerintem a fiamnak jár ennyi külön figyelem. És szeptembertől úgyi oviban lesz akkor Adrié a délelőtt.

Orsi!

Örülök,hogy jól vagytok. Nekünk különösebben semmi, csak felváltva taknyosak ezért nem megyünk sehova. Szép a házatok kerítés nélkül is. Végül megnézted Adriennt?

Zita!

Láttalak sétálni a Szőlő u-n, majdnem kiestem a kocsiból úgy integettem, de te csak bandukoltál. Tudsz aludni a picuritól?

Csilla
 


Csilla Kép Kép Kép köszi

amúgy teljesen egyetértek veled. Jár ennyi "magánélet" a nagyoknak. Mi is úgy csináltuk anno (de rég volt...) hogy amíg kicsi volt a kicsi, addig a férjem a nagyobbal mindig különprogramot csinált, és a nagy halál élvezte, hogy csak ő...


Sziasztok!

Teljesen el vagyok kenődve ettől a taknyos időtől. Készültünk a baba klubba, de gondolom nem sokan lesznek egy ilyen naponKép
Csilla,
Bocsi, én tényleg tiszta vak vagyok, mert abszolút nem láttalak. Mondjuk ez a vakság jellemző rám, főleg ha gyerkőccel vagyokKép
Annácska nagyon jól alszik, képzeld már 4 hetes korától 1-szer kel fel éjszaka úgy 3-4 fele csak utána már nem tudom vissza rakni az ágyacskájába, mert elég éber és úgy 6-7 körül szundizik el. Ez nagyon jó nekem, mert addig megreggeliztetem Csabit és még egy mosásra, és rend csinálásra is van időm. Remélem jövő héten eljutunk a zenebölcsibe is..
Adriról van fent valahol kép? Mert még csak a nagyfiadat láttam.

Brigi,
Mennénk ma a klubba, csak olyan rossz az idő. Gondolom nem sokan mennek ilyenkor....
Jó lehetett, hogy olyan sokáig itt volt a tesód. Én így vagyok az édesanyámmal, annyira jó ha itt van olyan jókat beszélgetünk. Nagyon anyás voltam, és azt hiszem még nem nőttem ki belőleKép

Puszi, Zita
zitti
Kerepes
 
 


A dugdosott Kisasszony!Kép
 


SziasztokKép

Nem nagyon jutottam ide, mert Karcsi is elkapta és én sem voltam az igazi, de szerencsére én megúsztam egy kis gyomorfájással és gyengeséggel. Karcsi már nem, elég ramatyul volt, de mára már kicsit javult. Keddig táppénzen van, addig csak kiheveri teljesen!

Csilla
Ház: köszi!Kép
Lánykádat megnéztem, de nem sokat láttam belőle, így jó, hogy feltetted ezt a képet. Nagyon szép a kisasszony!Kép És jól látom, hogy nagyonm hasonlít a bátyjára?

Cili
Mégegy pozitív megerősítés: mi is nagyon szeretjük a zenebölcsidet!Kép De gondolom részemről ez nem meglepő!Kép

Brigi
Akár hiszed, akár nem, Gergő is nagyon visszafogott a zenebölcsiben! Pedig Õ hozzászokott, hogy énekelünk neki, de valahogy ott mégis más. És az első 5-10 percben mutogat az ajtó felé, hogy menjünk haza.Kép Pedig láttad már a baba-mama klubban, ott sem ilyen.

Zita
Puszi Nektek!Kép Klassz ez a kocsi! Mondjuk én azon gondolkozom, hogy egy olyan kis utánfutót rakok inkább a miénkre, amire Gergő felállhat. Még nem tudom, kicsit tanácstalan vagyok.Kép Az a baj, hogy néha azért még Gergő is beül a babakocsiba, de az is igaz, hogy fél év alatt még annyit változhat! Addigra 2 éves lesz, biztos más lesz.
Mázlid van a picurkáddal, hogy ilyen jól alszik!Kép

Na, most ennyire futotta.

Ja, annyi még, hogy Gergő jól van, csak azért nem vittem el szerdán, mert a doki Karcsinak azt mondta, hogy ez a vírus nagyon alattomos és akkor fertőz, amikor jön ki belőle az ember. Így biztos, ami biztos alapon nem mentünk. Jövő héten már mindenütt ott leszünk, addigra már híre-hamva sem lesz ennek a hülye vírusnak!Kép

Puszi mindenkinekKép

Orsi

 
 


Sziasztok!

Cili: szerdán nem mentünk sehová, mert olyan vacak idő lettKép De biztos jó volt....Szívesen meghallgatnék ilyeneket a mi baba klubbunkban is Kép Nincs rá lehetőség vajon????

Orsi:láttam, hogy a Gergő se olyan pörgős, mint a baba klubban.....Nem értem én sem miért van ez???Mi is sokat énekelünk a Tamásnak és néha még hangosabban, mint a Cili, mert vannak olyan részek, ahol jó erős hanggal jó egy énekKép És mégis néha a zenebölcsiben olyan bátortalan..
Az, hogy mutogat az ajtó felé nagyon aranyos lehet, jót nevettem rajta hogy olvastamKép Megjelent előttem az " el innen"Gergő fejKép
Kis drága...
Karcsi is szegény pont tavasszal szedi össze a nyavalyákat...gondolom mennyire örült, hogy feküdni kellKép

Csilla: Kép eltaláltam, de jó! Akkor mostantól tudni fogom....Nagyon szép a lányotok,nekem tiszta Imre csak lányos változatban!!!Nektek is???

Zita: nagyon megértelek, hogy anyás vagy...főleg, hogy eléggé messze vagytok ti is KépÉs most meg itt van a te kislányod is, ilyenkor állítólag még erősebb az anyahiány!
Mi se voltunk baba klubban szerdán, mert reggelre nagyon rossz idő lett és a szomszéd anyuka átjött, hogy mi legyen...és a Nem mellett döntöttünk! Úgy látom más se nagyon akart kimozdulniKépHétfőn viszont megyünk, ha nem kapunk valami betegségfélét addig...

Na szép hétvégét mindenkinek-apróknak, nagyoknak- és szép napos időt április elejére isKép
Puszi:
Brigi
 


Sziasztok!

Hétfőn-szerdán remélem végre mi is megyünk.

A lányom van hogy nagyon hasonlít, van hogy kicsit sem a bátyjára. Tudom hülye válasz, de tényleg így van.

Remélem mindenki meggyógyul, megjön a tavasz és hajráááááááá manók!!!!


Csilla
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: