Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Ha tudtok gyertek el 2005.03.12.-én müv.házba a babaruhabőrzére!! Újra találkozhattok az ORIFLAME termékeivel,aki megismeri szeretni fogja!Márciusban KIVÉTELES ALKALOM:INGYEN BELÉPÉSI AKCIÓ!!! Hogy mit jelent mindez?? Gyere el és megtudod,röviden pár információ!
Ha most csatlakozol mint szépségtanácsadó:
-Ingyenes képzések
-30%-os árrés,100%-os garancia minden termékre
-21 napos hitelkeret
-minőségi,világszínvonalú termékek
-Barátok+Siker+Jövedelem

Mindenkit várok,hozzátok el barátaitokat,ismerőseiteket is!
NE HAGYD KI!
Hoffmann-né Budai Anna
Független Oriflame Szépségtanácsadó
Tel:06-30/301-42-91
Email:hoanna@beltav.hu
 
 


Sziasztok!
Én nem bizniszelni szeretnék ebben a topicban, hanem tényleg érdekel vannak-e gödi anyukák a weben. Jelentkezzetek és akkor bővebben irhatunk!
Évici

Éva
 
 


Szia!

Én ugyan nem gödi vagyok, de nem messze alkom, Fóton. Itt, ha jól látom a váci topic megy úgy-ahogy, talán a dunakeszi. Kép

Neked van már babád, vagy most várod?

Oxigen

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 

 
 

Szia!
Késve de jelen vagyok.. Kép
Lányom Jázmin 9 és fél hónapos.
Gödön van a nyaralónk, de füthető is a ház, sokat vagyunk ott.
Mekkora a babád?
Évici

Éva
 
 


Szia!
Én az első babámat várom, 11 nap múlvára vagyok írva Kép
Merre laktok? Nem tervezitek, hogy odaköltöztök?
Van képed Jázminról? Mi is kislányt várunk Kép

Oxigen

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia!
Hát volt már róla szó, de egy évig még biztosan nem. Van kép a portfoliomban rólunk. Már nagyon gyakran kint vagyunk és szerintem télen is sokat ott leszünk hétközben is mert már van fütés.
Pesten a XVI. kerületben lakunk, Gödön pedig a Duna Csárda utcájának a végén.
Évi

Éva
 
 


Csudaédes Jázminod van Kép És ez a sapi Kép
Szeretnél kiköltözni? Mi az akadálya?

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Köszönjük! Kép
Igazából az egész családé a ház. Van egy kis ház és egy nagyobb tetőtérrel, de annak is csak 42 nm az alapterülete. Ettől függetlenül olyan jó a beosztása, hogy teljesen nagynak tünik és nagyon kényelmes. Mind a három rész külön bejáratú. Ha a harmadik évben nagyon meg leszünk szorulva a GYES miatt, lehet hogy kiadjuk a lakásunkat és csak ott leszünk egy darabig, bár ezt a kiadást azért szeretném nagyon elkerülni...
Szerintem a zord téli hónapokban nem leszünk csak ott, egyébként én mér kb. szerdától ott leszek mindig.. .Kép
Rólatok van kép?

Éva
 
 


Szia Evici,
mi sződligetiek vagyunk. Az ugyan nem Göd de kozvetlen szomszedsag. Mi Ujpestrol koltoztunk ki ide, nem bantuk meg. A lanyom juliusban lesz 2 eves. Ha gondolod gyere at a Vac kornyeki topicba, ott tobben vagyunk,
M.
 


OK, be fogok nézni!
Évici

Éva
 
 


Sziasztok!

Mi Göd mellett lakunk, ha megmarad ez a topic, akkor szívesen leveleznék Veletek.
Nekünk van egy 10 éves, egy 20 hónapos kislányunk, most várjuk a 3. babát, még nagyon az elején vagyok (9. hét).
Van valakinek valami jó ötlete állandó hányinger ellen? Már kétszer túléltem, most is biztosan, de hátha...

Tünde

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.


Tünde: Nekem a gyömbér jött be (tea formájában)
Gratula a 3. babához! És kitartás Kép Hogy bírod?

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Köszi a tippet, biztosan kipróbálom.
Az a rossz a terhesség elején, mármint nemkem, hogy visszafelé számolom a napokat, már csak kb. 5 hétig leszek rosszul.

Mikor született meg a babád, május 20-án írtad, hogy 11 nap múlva?
Milyen volt a szülés és azóta minden rendben?

Tünde

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.


Szia!

Végül június 10-én bújt ki, ma egy hónapos, gyönyörű, és nagyon jó baba Kép
A szülés nem volt jó, de azóta minden rendben Kép Szépen szopik, fejlődik. Kép

Oxigen

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok!

tudjátok hogy a gödi művházban baba-mama klub működik? Most egy csomóan elmentek oviba, kellene a "friss hús" Kép

De komolyan: szerdánként 9-kor kezdődik a zenebölcsi, utána 10-től baba-mama klub. A zenebölcsit én vezetem (óvodapedagógus vagyok), a klubot Volenszki Ivett.

Szeptember 7-én kezdünk, gyertek!!!

Telefonon vagy emilben értek el: 20 398 1931 ill. a profilomban a címem.


Ha olcsó és jó minőségű baba és kismama ruhára van szükséged, látogasd meg Irénke honlapját.
http://www.g-portal.hu/portal/baby-mami/
Gyors, pontos csomag küldés, mama barát árak, a műhely Vácon van.
Mindenkit szeretettel várok.
Irénke
 
 


„Muzsikával az újszülöttekért!”


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
 


hahó!

van itt valaki?!gödi kismama vagyok Kép
 
 


Helló!

Én is itt vagyok, most találtam ide először.

Kép
Kép
 


Szia Gyöngyi!

örülök,hogy nem vagyok "egyedül". Kép

én a 26. hetet taposom,júni 3-ra vagyok kiírva.

veled mi a helyzet?hol tartasz?hol fogsz szülni?

most majd gyakrabban benézek ide!

szia:lufi
 
 


Szia Lufi!

Örülök, hogy itt vagy.

Hát, az a helyzet, hogy én már szültem. 2004. szeptember 19-én született meg a 2. kisfiam.
Úgyhogy lehet, hogy mi már nagyok leszünk hozzátok, de azért beszélgethetünk, hátha tudok valamiben segíteni neked.
Én mindkettőjüket Pesten a MÁV Kórházban szültem meg.
Te hol fogsz szülni? Első lesz? Júniusig még van egy kis idő, de kitartás. Egyébként hogy viseled a terhességet?
Nekem szerencsére egyikkel sem volt egy kis hányingeren kívül semmi kínom. Az utolsó hónap, ami nehezebb, mert akkor már sehogy sem jó. A másodiknál még utolsó nap elmentünk nagybevásárlásra, aztán éjjelre mentünk szülni. Na de nem akarlak úntatni a történeteimmel. Ha érdekel majd még írok az élményeimről.

Szia: Gyöngyi

Kép
Kép
 


Szia Gyöngyi!

persze,hogy érdekelnek az élményeid!

gratulálok a gyerkőceidhez!a másik fiad mekkora?tudsz feltenni képet róluk?

én az uzsokiban fogok szülni(abba a topikba is irogatok).első baba,nagyon izgalmas a férjemnek is,nekem is.a terhességet teljesen jól viselem.tanítok félállásban és ha minden jól megy,május elejéig dolgozni fogok.

amúgy elég elveszett ez a topik...ennyire nem neteznek a gödi anyukák és kismamák?!

na,jó hétvégét!(már amennyi még van belőle!
lufi
 
 


Szia Lufi!

Teszek fel a gyerekekről 1-2 képet. A nagyobbik (Dani) most volt február 6-án 7 éves, a kisebbet (Gergő)pedig mint már írtam, szeptemberben volt 1 éves.
A naggyal most fogjuk kezdeni a sulit szeptemberben. Egy kicsit izgulok, hogy fog menni.
Te hol tanítasz? És egyébként merre laksz itt Gödön?
Mi a Pesti úton a lottózó mögött.
Tényleg elveszett ez a topik. Nem tudom miért?!
Én a MÁV Kórházas topikba szoktam benézni, de nem írok csak olvasgatom őket. Ott aztán megy az élet, még találkát is szoktak szervezni maguknak.

Most pedig rakom a képeket, aztán majd írok.

Jó éjszakát!

GyöngyiKépKépKépKép

Kép
Kép
 


Ezek még karácsonyi képek. Frissebbek sajnos még nincsenek.
Kép

Kép
Kép
 


Kép

Kép
Kép
 


Kép

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Mi is gödiek vagyunkKép
Igaz én már nem vagyok pocakos mert Míra 2004 aug.25-én megszületettKép
Gyöngyi tök aranyosak a gyerekeid.Dani a Huzellába fog járni?
Lufi!
Hogy bírod a munkát?Mit tanítasz?


Sziasztok:Vera

KépKép
 
 


Szia Vera!

De jó, hogy már hárman vagyunk!
Megnéztem a profilodban a kislányod. Nagyon édes!
Ti merre laktok?
Igen. Dani a Huzellába fog járni.
Már kinéztük, hogy melyik tanárnéninél szeretnénk tanulni, de nem tudom, hogy sikerül-e hozzá kerülnünk.
A picikéink között meg ha jól néztem, még 1 hónap sincs?!
Te hol szültél?
Én mind a kettőt a MÁV Kórházban.
Most ennyi, mert mennem kell a gyerkőcök nem hagynak.

Lufi! Hova lettél?

Sziasztok: Gyöngyi

Kép
Kép
 


Sziasztok!


megvagyok,nem tűntem el! Kép

üdv Vera!jó,hogy csatlakoztál hozzánk!

Gyöngyi:nagyon édesek a srácok!! Kép
Dani várja már az iskolát?
Gergővel meg -gondolom-otthon vagy.

mi a nemeskéri utcában lakunk.

én hegedülök és ezt tanítom is.pesten a 12.kerületi zeneiskolában.csak félállásban vagyok,úgyhogy május elejéig tervezem a munkát,és júni 3-ra vagyok kiírva.

ti mivel foglalkoztok(amikor nem a gyerkőcökkel)?

mennyit híztatok terhesség alatt?én eddig majdnem 8 kilót és még van 3 hónap...

amúgy Adrienn a "becsületes" nevem.de gondoltam,mostani állapotomat hűen tükrözi a "lufi" név.úgyhogy hívjatok,ahogy akartok! Kép

sziasztok
 
 


Szia Adri!

Akkor most már így szólítalak, ha nem zavar.
Szerintem nem sok, amit eddig híztál.
Én a Danival 18 kg-t, a Gergővel pedig 16 kg-t híztam. Daninál le is adtam mindet hamar.
Most meg maradt rajtam 4 kg, de el is fér.
Nem vagyok egy hízós fajta.

Én egy könyvkiadóban dolgozom egyébként, de még nem szándékozom visszamenni dolgozni.

Dani már várja a sulit. Bár szerintem nem nagyon van fogalma róla, hogy milyen lesz.
Szegénykém azt hiszi, olyan, mint az ovi, ahol fel lehet állni bármikor az asztaltól.

Egyébként szombaton lesz bababörze itt a Műv. Házban. Nem jössz?

Jó éjt! Gyöngyi:-)

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Gyöngyi!

Mi felsőn a Deák Ferenc utcában lakunk.
Mírát a Szt.Imrében szültem,akkor még Pesten laktunk,aztán visszaköltöztünk Apuékhoz.Most áruljuk a pesti lakást,mert venni szeretnénk egy saját kis házikót.
Megnéztem én is a profilodat,nagyon jó képek vannak ottKépJó testvérek?Nincs testvérféltékenység köztük?
Gergő szopizik?
Jó hogy írtad a bababörzét barátnőm mondta múltkor,de el is felejtettem.

Adri!
Nagyon "közel" dolgozol.Nem fárasztó a bejárás?
Szerintem sem sok aza 8 kiló én kb.18 kg-t híztam,most fogyózom és még van rajtam kb. 6 amit igazán le kellene adniKép
Amíg dolgoztama a Novetexnél voltam(matracos cég),de még nekem sem áll szándékomban visszamenni dolgozniKépJó itthon lenniKép

mennem kell mert már türelmetlen Míra

Vera

KépKép
 
 


Szia Vera!

Mi is Pestről költöztünk ide 2 és fél éve.
Összeköltöztünk a szüleimmel. Ez jó is meg nem is.
A gyerekek jó testvérek-e? Hát? Féltékenyég az van. Mind a kettőben! Nem egyszerű. Ha a Danit szeretgetem a Gergő őrjöngve ütögeti őt, a Dani meg amikor nem figyelünk alattomosan csinál dolgokat vele. Aztán már csak azon veszem észre magam, hogy sír a kicsi.
De általában megcsinálom vele ugyanazt amit ő tesz a Gergővel, hogy érezze a tette súlyát.

Gergő még szopizik. Pont a minap kérdezte Anyukám, hogy meddig szándékozom még szopiztatni.
Néha már tehernek érzem, de nincs szívem megvonni tőle. Annyira aranyosan tudja kérni.
De nem is tudom, hogy hogyan fogom elválasztani őt. Van mikor még éjjel is szopik.
Sok féle topikot nézegettem mostanában és olvastam több anyuka véleményét. Van aki még 2 éves kora után is szoptatja a gyermekét és többen is írták, hogy magától hagyta abban az övé.
Hát nem tudom, majd megoldódik szerintem nekünk is magától. A telet mindenképpen szerettem volna még kihúzni, mert talán még védi őt a betegségektől.
És te szoptatsz még?
Lesz kistesója Mírának?

Most egyenlőre ennyi. Jó éjszakát!
Gyöngyi

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Ha kérhetlek Titeket,inkább Adrienn-nek hívjatok,mert az Adrit nem nagyon szeretem.köszi Kép

Olvastam a bababörzét,de el is felejtettem...amúgy milyen az?mindenki árulja a már nem kellő babadolgait?vagy kereskedők árusítanak?nem voltunk még ilyenen.mikor lesz a következő?elmennék megnézni.bár baba előtt nem sok mindent szeretnénk vásárolni,de jó tájékozódni mindenképpen.

szerintem nagyon jó,hogy még szopizik Gergő,de azt is elhiszem,hogy néha már "unod".Dani mikor hagyta abba?

Mi is a párom szüleivel lakunk,de amennyire lehet,függetlenül.azaz én vagyok az "újonc",ők pár éve költöztek ki pestről.én szentendrei vagyok amúgy,családom ott él.(kár,hogy nem lehet légvonalban közlekedni...)

a bejárás nem fáraszt,csak kedden és pénteken kell bemennem általában.jól viselem a terhességet szerencsére.

Vera:itt akartok gödön házat venni?

jó hétvégét mindenkinek! Kép

Sziasztok:Adrienn
 
 


Sziasztok!

Lassan egy éve költöztünk Sződ-Nevelekre, de én gödinek tekintem magunkat :-)
Nagyon szeretünk itt lenni, de a társasági életünket szívesen bővíteném.
A 32.héten vagyok az első babánkkal.

Foltvarró Cili! Még működnek a programok?

Csajok! Mi az a Huzella?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok csajok!

Barbi:üdv közöttünk!jó,hogy bővül a kis csapatunk Kép
Én a 28.hétben vagyok,szintén az elsővel.
Melyik kórházban fogsz szülni?Hogy viseled a terhességet?
Úgy láttam,hogy Foltvarró cili fél éve írt a fórumra,de ott van a telefonszáma,azon biztos érdeklődhetsz.

Gyöngyi,Vera:hol bujkáltok? Kép

Sziasztok! Adrienn
 
 


Sziasztok!

Barbi!

Szia!Olvastalak a Szt.Imrés topikbaKépÉn is ott szültemKép
Gödön 2 ált.iskola van:a Huzella(talán Alsógödhöz esik közelebb) és a Németh László(ez van Felsőgödön az állomás mellett).
Nevelekben ismersz kismamákat?
A Foltvarró Cili programjai szerintem még működnek.Felsőn az Ady klubban is van baba-mama klub 2 hetente.Most pénteken is lesz.ha van kedved és nem dolgozol akkor gyere el ott is vannak neveleki mamák-babákKép

Gyöngyi!
Igen még szoptatok,de már szívesen abbahagynám,de Míra imádjaKépSokat gondolkodom rajta,hogy lehetne nem túl drasztikus módszerekkel leszoktatni.Az tény h. csak a megszokás miatt csinálja,mert év elején kihagytunk 1 napot(én nem voltam itthon)és jól bírta.Szeretnénk kistesót most már lehet próbálkozniKép
Bababörzén voltál?

Adrienn!
Én most voltam bababörzén először,tetszettKép
Olyan aranyos kabátokat és gatyákat vettem a csajszinakKép KépAlig várom már hogy ráadjam.
Végig nem jártuk 1 csajnál vásároltunk.Nagyon jó ruhái voltak.általában ki szokták plakátolni hogy lesz börze.
Igen,Gödön vagy a környéken szeretnénk venni.De előbb a pestit kellene eladniKép

megyek mert olvasni kellKép

vera

KépKép
 
 


Szia Viranka! Köszönöm szépen a felvilágosításokat!!!

Kinél szültél? Mikor? Természetes úton sikerült?
Én nagyon szeretem a légkört, a hozzáállást a Szt.Imrében. Járok az előadásokra és a meditációkra is. A Dr.Bálint Sándornál fogok szülni, a szülésznőm pedig a Kondor Kata.
A második babát is ott szeretnéd szülni?

Sajna nem ismerek semmilyen neveleki baba-mamát.
A nővérem Felsőgödön lakik 2 gyerekkel.
Lehet, hogy elugrom pénteken. Lehet, hogy buta kérdés, de oda csak már kintlévő babával lehet menni, nemde!?!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Helló Barbi!

Bálint Mihály volt a dokim,de nem nála szültem mert szabin volt,Barna Péter volt az ügyeletes.2004. aug.25-én reggel,természetes úton.Szülésznőm nekem a Vastagné Éva volt.A másodikat is szeretném majd ott szülniKép
barátnőm a te dokidnál szült,őt ajánlotta de már nem vállalt el.
Szeretem azt a kórházat én is jártam előadásokra,meditácion csak 1x jutottam el.

Gyere pénteken,vannak pocakosok is,igaz ők már a 2-at várják.Az egyik nevelekiKép

Megyek is mert felébredtKép

Vera

KépKép
 
 


Barbi!

Judit a tesód és Tamara a lánya?(ezen gondolkoztam Kép )

Vera

KépKép
 
 


Szia Vera!

A Bálint Mihály is egy tündérpofa (előadáson voltam nála).
Igen, a Bálint Sándor már nem nagyon vállal el szüléseket. Nagyon örülök, hogy én még befértem :-)
A Barna Péterről is hallottam jókat. Egy családi jóbarátunknak az ezer éves nőgyógyásza.

Gratula a természetes szüléshez!!!

Képzeld én is augusztus 25.-én születtem Kép Kép Csak még az előző évezredben...

A nővérem Bea, a gyerekei Attila és Vivien. Nem hiszem, hogy ismernéd őket, mert azon kívül hogy itt laknak, nem nagyon élnek közösségi életet. Mindent Pesten intéznek,s a gyerekek is oda járnak oviba és suliba is.

no megyek lassan szunyálni
Holnap meditáció Kép

Barbara

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Vera!
Csak még egy kérdés: hánytól hányig van a klub pénteken?
köszi
Barbara

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


SZIASZTOK lÁNYOK!

Használtok(használtatok) terhesség alatt övelterelőt vezetéshez az autóban?
jó lenne egyet beszereznem,mert sokat vezetek és továbba is szeretnék,viszont már elég nagy a pocakom Kép

Legközelebb nem hagyom ki a bababörzét Kép

sziasztok:Adrienn
 
 


SZIASZTOK CSAJOK!

Bocsi, hogy nem néztem be mostanában, de teljesen rákattantam a babaszoba csevegőjére.
Igen, voltam a bababörzén, de csak beszaladtunk a párommal. Vettem Daninak egy új tréningalsót és zoknit, na meg legókat a párom. Annyi van már, de sosem tud ellenállni.
Én pl. készítőtől vettem most, de lehet kifogni jó dolgokat egymástól is, mivel ilyenkor még nem nagyon használják el a ruhákat a picik.
Ha jól tudom minden hónapban szokott lenni. De majd megkérdezem, mert a Dani csoporttársának az anyukája szervezi.

Szopizásról: Danit sajna csak 4 hónapig tudtam szoptatni. Egyrészt még tudatlan voltam, másrészt pedig szülés után visszakerültünk a kórházba, mert annyi vért vesztettem, hogy infúziót kellett kapnom és vénásan a vasat. És ezért a Danit a gyerekosztályra vették fel addig, míg engem vissza a szülészetre. Ott viszont nem szoptathattam éjjel és cumisüvegből etették, persze azt sem tudtam mit kap.
Amikor hazakerültünk, már nem nagyon akarta elfogadni a cicit, így lassan elapadt a tejem, mert ugye a fejéssel nem teljesen lehet helyettesíteni a szopást. Meg hát senki nem volt, aki ebben segíteni tudott volna. Anyukám velem volt, de hát az ő idejükben is máshogy voltak a dolgok.
Ezzel szemben most Gergővel mindent megtettem, hogy szoptathassam. Voltak napok még az elején, hogy óránként szoptattam, hogy beinduljon rendesen a tejem. Hát ez ilyen jól sikerült, hogy már lassan 18 hónapja szoptatom.

Hú, de hosszúra sikerült!

Barbi!
Üdv a csapatban. Kitartás. Mikorra vagy kiírva?

Tényleg! Lányok, remélem azért ha megérkeznek a csöpségek értesítetek minket!

Ti szoktataok a babaszobán nézelődni?

Sziasztok! Gyöngyi :o)

Kép
Kép
 


Naná,hogy értesítünk! Kép
 
 


Sziasztok!

Barbi!
A baba-mama klub 10-12 közt szokott lenniKép
Akkor csak névrokon akire gondoltamKép

Adrienn!
Én nem használtam de ismerőseim közül többen is,és volt aki hasznát is vette sajnosKép
A mini manóban tudsz bérelni vagy venni.ott azt hiszem ha már nem használod akkor levásárolhatod az árát.

Gyöngyi!
Ti is gyertek el holnapKép

Megyek is mert hímzekKép
Sziasztok vera

KépKép
 
 


Lufi! Én láttam 9000HUF-ért, de szerintem fölösleges. Én is vezetek, s nagy a hasam, de nem zavar az öv. Dokibácsim mondta, hogy semmi bajom sem nekem sem a babának nem is lehet tőle.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Szia Gyöngyi!

Köszi az üdv-öt Kép
Én a SzentImrés chat-előket szoktam megnézni, de nem vagyok rákkattanva semmire.
Május 2.-re vagyok kiírva,de már most szép nagy vagyok Kép Kép Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok!

Sajna nem tudunk menni a klubba, mert nekem a Danit ebéd előtt kell hazahoznom az oviból.
Néztem itt nálunk is a József Attilában szerdánként van 9-10-ig zenebölcsi, utána pedig baba-mama klub, de oda sem jutok el sajna, pedig szeretnék, de a Danival olyankor járunk át felsőre a Családsegítőbe a pszichológus nénihez.
Pedig jók ezek a baba-mama klubok, a Danival is jártam Pesten amikor kicsi volt az ottani bölcsiben volt egy héten egyszer délután játszóház.
Kell néha egy kis kikapcs a szürke hétköznapokban.
Jöhetne már a tavasz!

Na jó éjt mindenkinek!

Gyöngyi:-)

Kép
Kép
 


Jól éreztem magam a klubban Kép Köszönöm!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Ha valaki errejár...

Nem babás téma, de a nők tudják az ilyeneket Kép : mikor lesz lomtalanítás Neveleken?

Köszi

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: