Új privát üzeneted érkezett!

Mindenkinek nagyon Boldog Új Évet! :D

Kép

Anita
 
 


Boldog Uj Evet mindenkinek!

Huuu, Anita! napi helyzetjelenteset kerunk :)

Hogy vagy??

Drukk!!!!!! :D
(de izgi :)))

Sára

Kép

Kép
 
 


Boldog Ú Évet kívánunk :)

Piroskának meg utólag boldog szülinapot :)

KépKép
 
 

 
 

BUÉK!!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok

Boldog Új Évet Mindenkinek!

amúgy aláirást gyűjtök népszavazásra, hogy az országgyűlési képviselőknek is kelljen számlával alátámasztaniuk a költségeiket....


http://seres-maria.hu/index.php

KépKép
KépKép
 


Sziasztok Csajok!
Láttátok már a jógás újszülötteket? De jó máár nekik!

Hregi
 
 


BOLDOG NÉVNAPOT ÁGOTA!!! :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


BOLDOG VERA NAPOT!!! :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Mi van csajok?Megszültetek,vagy micsuri?Csupa ismeretlen lány volta kismamajógán. :P

Hregi
 
 


Piroskának boldog névnapot!!! :lol: :lol:

Hregi! Én még mindig nem jutottam el jógára, de így vizsgaidőszakban teljesen esélytelen.

Anita?

Verus?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Barbi!Miből vizsgázol?Hol tartasz a pocaklakóddal?Semit nem tudok aTöbbiekről!!!!

Hregi
 
 


Hali! Én ma voltam jógán!!!! Majd írok mi volt veelm, de most rohanok!!!! Hát nem voltam épp jól, de már javulok! Sziasztok!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Na,ma meg ééén nem tudtam menni!Milyen volt?Többiekről vannak hírek?

Hregi
 
 


Barbara!

köszönöm (bár nem most tartom :wink: )

Verus!
hogy vagytok?

:arrow: hiszti van 8)

KépKép
 
 


Sziasztok!

Megin voltam jógán, de Ti nem!!!!!! Pedig nagyon jó volt....azóta tök keméyn vagyok....már nagyon szülnék....Állandóan szörnyűeket álmodok, és tök valóságosak....legutóbb pl a váci körforgalomban folyt el magzatvíz, mikor vittem a gyerekeket úszni....hát parázok az ilyen helyzetektől. :)

Amúgy jól vagyunk....a fog-áll problémám megoldódott valamennyire...mindensetre már nem kell a szájsebészetre járkálnom....az egész rosszabb volt mint egy szülés... :) Volt egy kis csonthártyagyulladásom egy fantasztikus foghúzás következményeképp, amit egy szaros vírusnak köszönhettem, mert pont a fogamat találta meg.....aztán a nagy duzzanatot a szájsebészeti klinikán mindenféle érzéstelenítés nélkül a z államon keresztül szüntették meg...egy hétig kelett visszajárni csíkokat cserélni a sebbe, meg hasonló élmények...most már alig látszik, és gyógyul, és ami a legfontosabb, hogy nem fáj!!!!!

na megyek, mert kellene vasalnom...apáék nem találnak ruhát, ha netán elmennék szülni, úgyhogy még azt el kell intéznem :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Bence 2009.01.08-án 20.50-kor megszületett! Hát csajok a szülés nem volt semmi. Épp hogy beértünk a Szt. Imrébe. Pedig nem is Nevelekből, hanem Dunakesziről "suhantunk". 19.12-kor vettek fel a szülőszobára és 20.50-kor a kisfiam megérkezett. Mondhatni egy kicsit sietett. Elhatározta, hogy aznap kijön, hát ki is jött. :P Nagyon édes. Nekem új ez a szerep, de nagyon tetszik. :D

Remélem mindenki jól van - mamák, babák és pocaklakók - és majd találkozunk a baba-mama jógán. Mi három hét múlva már megyünk!!!! :lol:

Kép

Anita
 
 


Anita! Gratulálunk!!!!!!! Jó gyors szülés volt! :) Én is ilyet szeretnék!
Örülök, hogy jól vagytok! Siok-sok tejcsit, és örömet!!!!
Baba-mama jógán bizti összefutunk, én is tervezem, hogy megyek majd! :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Anita! GRATULÁLUNK!!! :lol: :lol: :lol:
Nekem bejönne ez a gyorsított verzió... :wink: :lol:
hajrá anyuka! :lol:

Verus! úúúúúúúú, ez a fogmizéria :(

Tünde! hogy sikerültek a vizsgák?
még amikor találkoztunk mézügyben - ezer éve :wink: - utána hova utaztatok?
apropó: mikor rendelünk megint? :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok!

Hoztam egy jó hírt :)

HÁgiéknak tegnap délben megszületett Samu kisfiúk 2700gr és 53 cm-rel hosszú hajjal :lol: :)

Gratula itt is nekik :)

Anita
de gyors volt Bence :) gratula Nektek :)

Verus!
áááh,de mostanra ugye jól vagy? te is mindjárt szülsz :shock: :lol:

:arrow:

KépKép
 
 


Sziasztok!

Rég jártam itt, annyi minden történt azóta!

Anita, szeretettel gratulálok Bence babához! Nagyon ügyesek vagytok mindketten, plusz még az is, aki a kocsit vezette! :wink:

Áginak is nagy-nagy gratula Samu babához!

Verus, Te egy hős vagy! Ehhez képest a szülés kismiska lesz, meglátod!
drukkolok, h minden úgy menjen, ahogy szeretnéd! +++

Barbi, Veletek mi újság? Kistesó neve mi is lesz végül?

Kép

Kép
 
 


Leovica! Remélem úgy lesz!!! :) De még mindig semmi jele, már nagyon nagyon mennék!!!!! :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Anita! S hogy tetszett a Tétényi?

Nálunk annyit változott a helyzet, hogy BS helyett BB-nél fogok szülni. Apuka már nem vállalhat szülést (a terhesgondozást még végigcsinálja). Nekem hála tökéletesen megfelel a csere :lol: :lol: :lol: .

Szia Leovica! nem ugrotok át vmikor? akárcsak csajosan vmelyik délelőtt?

Verus! ++++

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Gratula HÁgiéknak :lol: :lol: :lol: !

Leovia! név: még vívódós az ügy 8)
 


Sziasztok!

Köszönjük Mindenkinek a Gratulációt! :lol:

Ikverus!!!!

Mi van Veletek??? Pinduri megérkezett már????

Barbi!

Remélem Te is ilyen gyorsan túl leszel a szülésen! Egyébként a Tétényi nem volt rossz, persze mint ahogy máshol itt is voltak Csecsemős nővérek, akik szinte meg voltak sértődve, hogy dolgozniuk kell, de persze a másik véglet is volt, aki nagyon kedves és mindenben segít. Maga a kórház jó volt és az volt a szerencsém, hogy amikor én mentem szülni, rajtam kívül még ketten voltak a szülőszobán - illetve a vajúdóban - és csak én szültem, a többiek várták, hogy beinduljon a szülés, mert csak a magzatvizük ment el. Tehát - ha tudtam volna másra is figyelni, nem csak arra, hogy mennyire fáj - az összes szülőszobát végig "próbálhattam" volna, míg két nap múlva, valami front lehetett, mert még a csilláron is lógtak szegények, ahogy megszült egy mami, azonnal dobták ki őket a szülőszobáról. De egyébként nagyon jó emlékekkel jöttem haza a kórházból. A szülésznőm - Fantha Zsuzsa - és a dokim - Parragh Attila - is mind a ketten nagyon kedvesek voltak. Barbi, Neked ki a szülésznőd? Mert a mellettem fekvő csaj Picúrnál szült és teljesen ki volt készülve tőle. Azt mondta a felkészítésen nagyon kedves mézes-mázos volt, a szülés alatt, meg mint egy kiképző tiszt, ilyeneket mondott neki "miért kiabálsz? Ez ennyire nem fáj!!!" Kérdem én honnan tudja? Na mindegy, a lényeg, hogy én jól választottam és remélem te is, de ha a dokidban ennyire megbízol, akkor már rossz nem lehet a helyzet, sőt.......

Kép

Anita
 
 


Anita! Nekem Kondor Kata volt a szülésznőm már Angival is, szóval már szültünk együtt, s azért is kértem fel újra mert nagyon jók voltunk együtt :lol: .
Angival nekem is mázlim volt (nem lógtak a csilláron). Most is olyan időszakot kérek szépen :lol:
Örülök, hogy nem csalódtál a H-ban :D
A csecsemősök híre sajnos nem a legjobb. Nekem anno Erzsike volt aki naaaaaaaaaagyon segített, s mindig áldom hogy ott volt :lol:

Lányok! valaki kér Plus pontokat? természetesen ingyiért.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Anita, Ági, Verus:

Szeretettel gartulákok a kisfiúkhoz!!!!! :D

Már alig várom a tavaszt, hogy egy jó kis baba-mama talit összehozzunk!!! Még egy csomó lányt nem is ismerek személyesen...

Barbara:
vizsgám érdekesen alakult, a szakismeret, gyakorlat 5-ös lett, anyagismeretből 36 tétel volt, én 20-at tudtam, még utolsó nap hajnalban megtanultam egyet és azt húztam délután... 8) :P , úgyhogy az is 5-ös lett.
Kész vagyok már a sok tanulástól, nincs egy csepp szabadidőm sem. Nyáron már végre dolgozhatom is kozmetikusként, alig várom, már nagyon sok ötletem van... :wink: :D

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.


Verus!
gratulálok :) most nézem a vonalzódat :) majd gyere mesélj :)

Tünde!
le a kalappal előtted :) nagyon ügyes vagy :)

KépKép
 
 


Sziasztok

Verus!

En is gratulalok! Nagyon edi a kislegeny...:) Sracok hogy fogadtak???

Tunde

Nagyon ugyes vagy! Izgi ,es valakihez mesz dolgozni, vagy sajat bizniszt szeretnel?:) Legkisebbik manonak BOLDOG SZULINAPOT!!!!:) Akkor mar o is megy oviba???? Hogy repul az ido!!!
Igaz, meg en sem fogtam fel, hogy Emi meg iskolaba megy szeptembertol... :)

Barbi

naaa, azert leirhatnad miyen nevek kozt vivodtok...:)

KépKép
KépKép
 


JAjj lanykameknal megvolt a farsang:

Csipkerozsika:
Kép

Es megegy:

Tavaszi keszletkisopres van nalam a Bobita gyerekcipoboltban. Elsosorban a regebbi modellek vannak learazva, fuzosok, kifuto modellek, rosszabb minoseg, de van kooztuk pl. Asso is. Melegen ajanlom pl. masodik ciponek, szetrugosnak, ovodaba udvari ciponek. (1000-3500Ftig merettol es markatol fuggoen)

KépKép
KépKép
 


Vera, Ágota: köszi, nem vagyok ám annyira ügyes, csak maximalista... :lol:

Hogy hol fogok dolgozni, az még képlékeny, most két lehetőség van egyelőre, de egyik sem 100%

Bettina a héten már ment oviba, semmi gond nem volt, mondjuk könnyebb, hogy Dorinával egy csoportba jár, már a második nap egész napra ott maradt.
eddig Dorina nem aludt, most már alszik, viszont Bettike nem alszik még el.
egy hisztije volt, mert nem akarta az overálját felvenni, de amúgy jól elvan :)

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.


Verus, GRATULÁLUNK!!!
Gyönyörű Vince!!! remélem, jó élmény volt a szülés!
Most eszembe jutott, amikor - már jó régen - írtad, h majd egyszer szeretnétek egy harmadikat is. És most itt van!!!

Barbi, klassz lenne! Csörögj rám a napokban, jó?

Tünde, gratula, így kísérgessen Fortuna a munkád során is! :wink:

Nyuszika, csodaszép a kis Csipkerózsikád! A boltba akkor elmegyünk nemsoká. Lehet, h már holnap.

Kép

Kép
 
 


Tünde! wow és gratula :lol:
S jól megkésve, de boldog szülinapot legkisebb nagylányodnak! :lol: :lol: :lol:

Leovica! még csak most olvastam :wink:

no most mán tuti, hogy lány, mert hétfőn premier plan-ban láttam :lol:
nagy befutónak látszik az Emma név. ugye nem mondok újat, hogy nehéz a legmegfelelőbbet választani? :lol: 8) Apjuk még kampányolgat a Lívia mellett.

Verus?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


S boldog Bálint napot is!!! :lol:
 


Verusnak naaaaaaaagy gratulák! :lol: :lol: :lol: (most esett le hogy ti szemfülesen észrevettétek a vonalzót :wink: )
 


Sziasztok!

Idemásolom a Waldorf-oviban szervezett babacsoport meghívóját. Mi is járunk már Dorkával, nagyon élvezte múlt héten.

Az ovi a Terv u. - Ősz u. sarkán van, a bejárat a kert jobb oldalán van, ha szemben állsz az épülettel.

Vica


"Kedves Szülők, Érdeklődők,

Újraindul a Babacsoport: 2009. február 11-étől minden szerdán 4-6-ig tart.

Kb. kettő és négy év közötti gyermekek számára.

Szeretném, ha egy viszonylag állandó kis csoport alakulna, ahol állandó és bizalommal teljes kapcsolatok születhetnek, de persze menet közben is lehet csatlakozni a csoportba. Ezért kérem, hogy előzetesen jelezzék nekem (Somodi Mariann, 0630 3677287, du-i és esti órákban)

A Babacsoport díja alkalmanként és a gyermekenként 500 Ft gyermekenként. Ha szükség van arra, hogy nagyobb testvér is elkísérje a pici testvért, akkor utána nem kell fizetni.


A nap menete a következő:

16 h-tól 17,30-ig szabad játék idő
A szabad játékidő alatt apró kis kézműveskedés, gyurmázás, gyapjúkép készítésre volna lehetőség.

17,30-kor rendet rakunk közösen
Kis körjátékszerűen mamák és gyermekeik közötti játék. (pl. lovagoltató, ujj játék, csiklandozós játék versikékkel, mondókákkal, ...)
Ezután egy rövidke mese és záró dal.

Étkezés közösen most nem lesz, hanem a végén kis kóstolót, ill csipegetni valót kapnak a gyerekek és szüleik.

18 h-kor öltözés, és indulás haza

Szeretettel várok minden érintett babát és mamát!

Mariann"

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!!!!!!!!
Bocsi, alig van időm írni!
Vince pofi meglett bizony! 2009.02.08-án, 3140g, 51cm-vel.
Nagyon helyes, délelőtt alvós, délután bulizós, éjszaka csak 2X kel fel....végül is rendes....Tesók odavannak, de még bele kell szokni egy kicsit nekik is. :)

Szülésről: nagyon fájós volt, nagyon nehéz, de végül is rövid...attól függ, honnan számoljuk....Szombaton már folyt a magzatvizem, cska még nem vettem ugye komolyan aztán semmi fájás... éjszaka 10 perces fájások lettek, és több magzatvíz, ekkor már biztos voltam benne, hogy az az. Rózsaszínesedett is...fájások végül leálltak, reggel 6kor bementünk a kórházba...megállapították, hogy nincs vissszaút, mert ez bizony a magzatvíz, és szülni kell...azonnal oxitocinra nyomtak, meg kaptam mindenféle lazítókat, mert még mindig csak egy újnyi voltam, és még nagyon kemény is volt a méhszáj...ez az állapot tartott még vagy 3-4 órát. Tágulás semmi, puhulás semmi, fájás nagyon-nagyon, és már szünet nélkül...mondhatnám volt 2 levegővételnyi szünetem...végül a padlón görnyedtem már, és azt hittem itt a vég...doki sokszor megnézett(benyúlkált tágítani) na hát az fájt még csak igazán....egyszer cska lettem 4 újnyi, és azonnal szülőágy..addigra kezdtek ritkulni a fájások...20perc után 13:40re meg is lett a kis Vince....nagyon jól sikerült nyomni, bár sokat kellett visszatartani a gátvédelem miatt(na az is nehéz volt...ne nyomjam , mert szakadni fog....kössz....) de össz-vissz fantasztikus volt! mikor átbukkant a fejecske, és kijött a válla! Az a megkönnyebbülés, a sírás, a kis mázas édes meleg kis Vince! Hát olyan élmény! Megérte az egész szenvedés!Ott akkor azt mondtam, ezt soha többet mégesgyszer! Most viszont már tervben a köv. tesó!!!!!!!! Kell még egy lány
Gátat nem kelett vágni, ici picit repedtem, mert már nagyon erősen nyomtam, és késő volt...de két öltés, és nem fáj semmi most se!
Ami ezután jött nem volt kellemes...sajnos a lepény nem jött ki....altatásban majdnem negyed óra alatt meg is volt vele a doki, semmi komplikáció nem lépett fel, nem is veszettem sok vért, és nem is adtak pótlást, nem volt olyan tapadós a lepény, mint az előző terhességnél szerencsére.
Sajnos még másnap sem engedtek felkelni, mert ájuldoztam a vérveszetség miatt, de vérképzőt kaptam vénásan, és rendbejöttem, így nem kelett vér plusszba....
Most már itthon, fáradtan, hasam fáj még, és képzeljétek maradt egy nagy hasam!!! Ez a 3. gyerek átka...2.al em volt semmi...lassabban húzodik össze a méh...nem is fáj annyira, mint az elsőkkel. Majdcsak lemegy ez is!
Még nehéz beállni a rendes kerékvágásba....általában délelőtt nagyon jól alszik, de délután nyűgöske, és sétálni szeret kézben....és persze a nagyojk is akkor vannak itthon, és nekik is kellek.....ez nehéz.
Kondér nagyon jó doki!! Iszonyat ügyes, és rendes volt, és nagyon fel volt készülve a problémákra, amik velem lenni szoktak, meg is oldotta őket hamar, nem is lett bajom semmi, és lehet még ezután is babám!!!!!!!!!!! :):) ( a régi azt mondta a 2. után, hogy több gyerek nem lehet) Na meg megmondta, ebédre már babázunk, és úgy is lett( egy pici csúszással...:))

Hát ennyi. rakok képet a kislurkóról:
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Verus!!

Jajj de kis gyönyörűséges...:)
Majd ha jobb lesz az idő feltétlenül told el arra a boltom felé...:)
Ilyenkor én is szeretnék még, de nekem már sajna jobb, ha nem. :(

KépKép
KépKép
 


Verus, nagyon-nagyon édi a kisfiad!!!




Hátha vkit érdekel, idemásolom, amit mailen kaptam:

"KRISTON INTIM TORNA tanfolyam indul Gödön a Pedagógiai Szakszolgálatban ( Ady E. u. 6. )




1.tanfolyam: febr.27. szombat
márc. 14. szombat (2x5 óra, 13,30-18.30-ig )


2.tanfolyam: márc. 21. szombat
márc. 28. szombat (2x5 óra, 13.30-18.30-ig )


Bővebb információ: Rusznák Tiborné 06/1-249-3185
06/30-310-6994

rusznakagi@axelero.hu

Aktuális érdeklődés és jelentkezés : Somkereki Edit(ke) 06/30-347-3109


ovigyt@citromail.hu"

Kép

Kép
 
 


Verus!

Nagyon nagyon gratulálok. Vince nagyon édes! Nagyon ügyesek voltatok mindketten. Remélem majd Baba-mama jógán élőben is láthatom. Mi már készülünk menni. Csak hát nem olyan egyszerű elindulni. Mindig közbe jön valami.

:D


Tünde!

Neked is nagy-nagy gratuláció! :lol:

Kép

Anita
 
 


mbanita!
de jó, hogy te is mész majd jógára a bébivel!!! mikortól lehet?2-3 hónapos kortól?

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Anyukáknak és leendő anyukáknak!

SZOPTATÁST SEGÍTŐ BABA-MAMA CSOPORT FELSŐGÖDÖN!

MINDEN HÓNAP MÁSODIK HÉTFŐJÉN 10-12 ÓRÁIG

CÍME: FELSŐGÖD, RÁKÓCZI ÚT 142. A BÖLCSI KISHÁZÁBAN, BABABARÁT KÖRNYEZETBEN!

Sok szeretettel várunk minden várandós kismamát, aki szeretne felkészülni babája szoptatására, ill. mamát, aki már szoptat, de problémája van, vagy csak megértésre, bátorításra van szüksége, vagy szívesen megosztaná tapasztalatait másokkal.

Köszönöm, Kata

Kép


Kép
 
 


Sziasztok!

Kaptam meghívót egy kiállításra, továbbítom Nektek. Sajnos a meghívón lévő képet nem tudom hozzá mellékelni, de ott meg lehet nézni. :)

MEGHÍVÓ
Somogyi Réka selyemfestõ kiállítása
Március 4. szerda, 18 óra
Olajfa Mûvészház, Göd, Pesti út 42/a, 06 70 366 3598 www.olajfamuveszhaz.hu

Kép

Kép
 
 


(Bocs, természetesen "selyemfestő" és "művészház".)

Kép

Kép
 
 


Leovica!
s a 4,5 évesemet is elvihetném magammal? Ő is élvezné remélhetőleg :wink: én meg kíváncsi vok milyen lehet :)

verus!
de szép :)

:arrow: ennyit hagyott :)

KépKép
 
 


ááááááh,de most nézem (vhogy kiesett :oops: ) 2-4 év... mi pont kiesünk mind2ből... a

KépKép
 
 


Múltkor írtam oszt elveszett :(

Szóval még egyszer nagy gratula Veruséknak!!! :lol: :lol: :lol:
Nagyon helyes a kislegény!!! :lol: :lol: :lol: Sok boldogságot nektek!!! :lol: :lol: :lol:
Szuper hogy elégedett vagy a dokiddal! :lol:
S egy kérdés: hogy bírtad ki hogy ne rohanj rögtön a H-ba amikor elfolyt a magzatvíz? én biztos pánikszerűen rohannék... :roll: vagy majd megtudom a harmadiknál :wink:
S köszönöm, hogy olvashattam a szüléssztorid

Leovica! hiányoltunk babacsopiból!

Szia Skat! :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Vera! Hol láttad, hogy csak 2-4 éves korosztály? a honlapon ráklikkeltem a linkre (nevére), s nem volt megjeleníthető az oldal.
 


s még egy: van vkinek Kriston dvd-je?
 


leovica írta:Sziasztok!

Idemásolom a Waldorf-oviban szervezett babacsoport meghívóját. Mi is járunk már Dorkával, nagyon élvezte múlt héten.

Az ovi a Terv u. - Ősz u. sarkán van, a bejárat a kert jobb oldalán van, ha szemben állsz az épülettel.

Vica


"Kedves Szülők, Érdeklődők,

Újraindul a Babacsoport: 2009. február 11-étől minden szerdán 4-6-ig tart.

Kb. kettő és négy év közötti gyermekek számára.

Szeretném, ha egy viszonylag állandó kis csoport alakulna, ahol állandó és bizalommal teljes kapcsolatok születhetnek, de persze menet közben is lehet csatlakozni a csoportba. Ezért kérem, hogy előzetesen jelezzék nekem (Somodi Mariann, 0630 3677287, du-i és esti órákban)

A Babacsoport díja alkalmanként és a gyermekenként 500 Ft gyermekenként. Ha szükség van arra, hogy nagyobb testvér is elkísérje a pici testvért, akkor utána nem kell fizetni.


A nap menete a következő:

16 h-tól 17,30-ig szabad játék idő
A szabad játékidő alatt apró kis kézműveskedés, gyurmázás, gyapjúkép készítésre volna lehetőség.

17,30-kor rendet rakunk közösen
Kis körjátékszerűen mamák és gyermekeik közötti játék. (pl. lovagoltató, ujj játék, csiklandozós játék versikékkel, mondókákkal, ...)
Ezután egy rövidke mese és záró dal.

Étkezés közösen most nem lesz, hanem a végén kis kóstolót, ill csipegetni valót kapnak a gyerekek és szüleik.

18 h-kor öltözés, és indulás haza

Szeretettel várok minden érintett babát és mamát!

Mariann"


kiemeltem Barbara :) remélem sikerült :) de majd felhívom :)

KépKép
 
 


Viranka! jaaaaaaaaaaa, hogy te a babacsopira gondoltál?! ahittem a kiállításra. no a bőség zavara :lol:
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: