Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Márti üdv! Azért gyere Te is gyakrabban!

Bocsánat, hogy én is hanyagoltam a topicot, de az ünnepek alatt alig voltunk itthon, utána meg betegek lettünk. Láz is volt, meg pisivizit, be is ijesztettek, az először azt mondta a dr-nő, hogy találtak benne fehérvérsejtet, hívjam fél óra múlva, mert tovább vizsgálják. Hát azt a fél órát senkinek nem kívánom! Már magam előtt láttam a kórházat, branült, meg mindent, ami nyáron történt! :cry: :cry: :cry: Aztán felhívtam, kiderült, hogy vaklárma volt... Hát azt a megkönnyebbülést! :roll:

Hát lányok, lehet, hogy le kell fújnunk a baba-mama klubot. Legalábbis az eredeti verziót! :cry: Sajnos itt nem írhatom le, hogy miért, de akit érdekel, priviben... Vagyis inkább jó lenne egy közös msn-ezés!!! De kissé felháborodtam! Mondhatni baromi dühös vagyok!!!!!! :evil: :evil: :evil: Találjunk ki valamit!!!!!!

Kép


Sziasztok!

Olvastam én is a felfívást, lehet lesz aszódon KLUB, de többet nem igen tudok róla. Menet közben elkoltoztünk Ikladra, de maradtunk bejelentve Aszódon. Ja, és itt egy működőképes baba klub van csütörtökönként a MŰV: házban de. 10-12-ig ha valakit érdekel. Szeretnék csatlekozni a csapathoz, ha ez nem gond
 
 


Off:
Sziasztok!
Szeretném a segítségeteket kérni!
Kiadó házat keresünk a környéketeken! Bárhol Pest vonzáskörzetében!
2 gyermekünk van, családi házat keresünk.
Előre is nagyon köszi a segítségeteket!
Zsuzsa
 
 

 
 

Sziasztok!

Én most olvastam Aszódon, hogy van itt ilyen hely. Nagyon jó ötletnek tartom.
:D :D :D
 


Sziasztok!

Van még ezen a fórumon valaki? Néha rá szoktam nézni, de nem nagyon látok semmi mozgolódást!

Bár még kicsik vagyunk a játszóterezéshez és az ilyenekhez (Zsófi lassan 5 hónapos lesz), de azért jó lenne néhány aszódi anyukával megismerkedni!

Sziasztok
Márti
Vendég
 


Szia Márti!

Én is szívesen ismerkednék aszódi anyukákkal. Van egy fiam aki most múlt 1 éves. Ha gondolod írj!

:D

Móni
Vendég
 


Sziasztok!

Kár, hogy alig vagyunk itt. :(
Én is szívesen ismerkednék más anyukákkal is. Csenge már 15 hónapos! Hogy megy az idő!!!

Sziasztok
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok ha nem baj. Mi Hévízgyörkön lakunk, de az a tipoc is igen kihalt lett mostanában és próbálok új barátokat keresni.

Timi

Timi
Kép
Kép
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót! (írd bele kérlek az e-mailbe, hogy a Babanetről jössz!. )
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok, bár látom ez nem sűrűn látogatott oldal. 2 éve lakunk Aszódon, de még nem sok embert ismerünk, amúgy Miskolcról jöttünk. 2006. dec. 25-én született kislányunk, Panni, aki 7 hónapra jött világra pici súllyal. Szívesen ismerkednénk aszódi kismamákkal, ha van valahol klub, oda is eljárnánk. Üdv mindenkinek, Ági
 


Halihóóó!

Nézzétek meg aköv oldalt!!!

http://hoppa.ltime.hu

Üdv.
 


Sziasztok!


Anita vagyok,2007.juniusában költöztünk Kartalra,szeretnék ismerösöket szerezni,mert sajnos,eddig még nem sikerült! :? 3 gyermekünk van,11,4,3 évesek.
A kicsik még nem járnak oviba,valoszinüleg ezért nem sikerült eddig ismeretségeket kötnöm.
Ha valakinek kedve van irjon!! :lol:
 
 


Remélem nem bánjátok, hogy egy picit bepofátlankodok, de szeretnék ajánlani Nektek is termékeket, illetve akit érdekel a termékek forgalmazása annak üzleti lehetőséget! Kiváló minőségű magyar tisztítószereket, élelmiszereket és táplálékkiegészítőket kínálok a H&I képviseletében ... www.bogen.5mp.eu ... nekem nagyon tetszenek a termékek, biológiailag lebomlanak...
Szép hétvégét: bogen@tvn.hu

Kép
 
 


Sziasztok,
Látom, hogy mostanában nem sok mozgolódás van ebben a topicban, mégis, hátha jártok erre a közeljövőben.
Mi Ikladon lakunk, négy éve költöztünk ide. Szeretnénk itt, vagy Azsódon egy alternatív (ha valakit érdekel, akkor bővebben majd elmondom) ovit összehozni, mert lenne rá igény. (Bár, amint hallottam, Aszódon készülődik valamiféle magánóvoda. Tudtok erről valamit?)
Szóval ha érdekel benneteket ez a dolog, vagy van kedvetek esetleg a mi babaklubunkba eljönni, ami csütörtökönként van fél 10-12-ig, akkor szóljatok.
Judit
 


Sziasztok kismamák, anyukák!

Ahogy látom egy ideje már nem nagyon szaporodnak a hozzászólások. Mindenki elköltözött Aszódról?
Mi már 7 éve itt lakunk, de nem sok fiatalt ismerünk, szeretnénk megismerni 30 körüli anyukákat, apukákat.
idén áprilisban született meg Dorina lányunk és neki is jó lenne néhány játszópajtás.

Kati.
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: