Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Budaörsi anyuka vagyok, 8 hónapos fiam van.
Szívesen találkoznék, beszélgetnék környékbeli anyukkal.
Névtelen
 


Szia! Nekem egy 10 hónapos kislányom van.5 percre lakunk Budaörstõl.Ha van kedved beszélgetni,levelezni,akkor várom válaszod!
Névtelen
 


Sziasztok!

Én is Budaörsön lakom, de én még csak márciusra várom kisfiamat. 28 éves vagyok és szívesen leveleznék hasonló korú kismamával.
Névtelen
 

 
 

Sziasztok!

Akkor Budaörsön eddig az én lányom a legidõsebb. Kép) Õ Virág, és a nyáron lesz 3 éves. Velem megesett, hogy egy Internetes talin ismerkedtem meg a szomszédasszonyommal, talán már veletek is összefutottunk a játszótéren.

Pusz: Jutka
 
 


Jutka, el kell hogy keserítselek, valszeg az én lyányom a rangidõs, tegnap volt 3!!!

Zorkanya

Ui: Hova jártok játszótérre, merre laktok?
ZA
 


Zorkanya,
nem is olyan szomorú hír ez! Nagyon boldog szülinapot Zorkának Kép! Biztos nem találkoztunk még veletek a játszótéren, egy ilyen tünemény-kislányra feltétlenül emlékeznék (megnéztem a fényképeteket). Egyébként az Auchan mellett az irodaparkban lakunk, és azon a környéken szoktunk játszóterezni is.

Pusz: Jutka
 
 


Jutka, mi meg oda szoktunk járni a játsztérre (Napsugár u?), a buszállomás mögött, Zozi csak úgy hivja hogy a szines játszótér, úgyhogy lehet hogy mégis találkoztunk már??

ZA
ZA
 


Sziasztok!
Nem tudtok valami véleményt irni Budaörsön a turkálókról,gyerekruha ügyben?
Köszönöm. Karina
Névtelen
 


Akkor pontositok: egy nagyon piszkos patak van az egyik oldalon, mögötte teniszpályák, a játszótéren rugós fóka(??) meg valami kutyaszerûség, kötélhálós-mászókás-házikós csúszda, homokozó, hinta - erre gondolsz??? Mikor jöttök legközelebb? Kép

Karina, turikat nem ismerek, de az emmáluell "mezei" diszkont részében szoktak lenni nagyon olcsó gyerekcuccok is.

Jutka
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy nem budaörsi létemre belepofátlankodok a topikba, csak Karinának írnám, hogy bár turit nem tudok Budaörsön, de szokott lenni babaruha-börze a Szabadság úti mûvházban. Most pontos idõpontot nem tudok, de figyeljétek a Hol-mi rovatban a bababörze-figyelõt.

Puszi:

Dia
Dia
 


Sziasztok!

Március 3-án volt, gondolom, most egy ideig nem lesz.

Pussz:
Jutka
 
 


Jutka!
Emanuellre gondolsz? Pontosan hol van és mik a feltételei a vásárlásnak? MErt úgy tudtam ,hogy az nagyker és oda csak úgy nem lehet menni. FElnõtt rucik is vannak?
Köszönöm:Karina
Névtelen
 


Szia Karina,

a nagyker mellett (ugyanaz az épület, csak másik ajtó) van egy kisker rész, oda bárki bemehet, az is hatalmas, 10-tõl van nyitva minden nap, hogy meddig, arra nem emléxem. Azok a cuccok kerülnek ide a nagykerbõl, amik mérethibásak, vagy már tavalyi modellek, stb., ki lehet fogni nagyon tuti kis dolgokat. Én már vettem 180Ft-ért trapéznacit a kiscsajnak. Kép Természetesen felnõtt ruhák is vannak - sõt, abból van több.

Jutka
 
 


Sziasztok!

De régen írt ide valaki!
Tudtok Budaörsön esetleg baba-mama klubbot vagy valamilyen babás elfoglaltságot?
Én a lakótelepen lakom, a kislányom fél éves, én 27. Szívesen leveleznék vagy megismerkednék hasonló korú mamákkal ill. babákkal.

Kedves 2002.jan.18-án írt névtelen! Ugye még olvasod ezt a témát?

Shane
Shane
 


Szia Shane,
abszolút off, mert nem is vagyok budaörsi, csak van egy Shane nevû nagyon kedves barátunk San Franciscoban Kép. Hogy jött neked a Shane név, ha megkérdezhetem?
üdv
Zsóka

Zsóka
 
 


Szia Zsóka

Nekem nincs ilyen nevû ismerõsõm.A hangzása tetszett, meg máshol is szerepelek ilyen névvel úgyhogy ennél maradtam.

Szia
Shane
 


Ó értem Kép. Amúgy fiúnév KépKép (bár az indexen nekem is hímnemû a nickem Kép)
üdv
Zsóka

Zsóka
 
 


Szia Shane!
DDmam vagyok. Budaörsi. A családsegítõ tetõterében van kedd kivételével minden hétköznap 10-tõl "randi" a babás mamáknak.
DDmam
 


Szia DDmam

De jó! Tudnál írni infókat?
Pl:Sokan szoktatok lenni? Melyik nap érdemes menni? Babakocsit le tudom tenni valahol? Mennyi idõsek a babák?

Köszönöm

Shane
Shane
 


Sziasztok!

Általános iskolát keresek Budaörsön, tudtok segíteni?

Andi

andokandrea@yahoo.com
Avandi
 


Kedveseim, szeretnék segítséget kérni ovi ügyben. Szeretnék találni egy normális barátságos óvodát. Lehet állami, alapítványi, magán.
A lényeg, h. akkreditált legyen, tehát a nagycsoport után ne kelljen még külön iskoleelõkészítõre járnunk (ez fõként a magánovik esetében szokott elõfordulni)
Játszik Budaörs, Törökbálint , Kamaraerdõ, Gazdagrét.
Ja és mégvalami, a Nebulós 90.000 Ft/hó térítési díjat nem engedhetem meg magamnak.

Mindenkinek köszönöm elõre is a segítséget.

darinka
 


Sziasztok!

Viszonylag régen volt az utolsó hozzászólás!
Mindenkinek, aki még nem tudja, de érdekli: BABA-MAMA KLUB indult városunkban, a Közösségi házban, minden hónap második, és negyedik szerdáján 10-12 óra között. Nagyon jó, elég sokan voltunk, a babák és mamák is nagyon kedvesek, szupi a hangulat!

Zsu
Zsu
 


Sziasztok! Én ugyan nem vagyok bodaőrsi, de a környéken lakunk (Gazdagrét), és ha minden igaz akkor jövőre már biatorbágyi lakos leszek.... de ettől függetlenül a barátoktól a munkáig (félig-meddig) minden ide köt. A gyerkőcöm 2004-ben lesz elsős, és ezzel kapcsolatban szeretném kérdezni Tőletek,hogy ki milyen ált.iskolát ismer, esetleg ajánlana B.őrsön ? Kép

köszi, orsi
Névtelen
 


Zsu!
A klubban voltak más babanetesek is?
apa
apa
 


Orsi!

Az ök minden vben kiad egy iskolaajnló füzetet, ebben minden suli benne van, rszletesen. Ha érdekel elküldöm neked.

ZA- aki másik Orsi
Ui: drusza: boldog névnapot!!
ZA
 


sziasztok

Zenebölcsi indul nov. 7-től a Napsugár házban ill. a lakótelepen nov. végétől. Érdekel valakit?

shane
shane
 


Mi az a zenebölcsi, s hol van a Napsugár ház?
ZA
 


Szia Shane!

Két bébivel beneveznék, írsz részleteket?

Mona
 


sziasztok


Zenés foglalkozás kicsiknek. Versek, dalok, mondokák. Képzett énektanár vezeti, ha minden igaz. Anyukák, gyerekek közösen. Egy órás elfoglaltság pénteken 10h-tól, utána lehet maradni játszani. Ovisoknak is indul más időpontban, de azt nem tudom mikor.

Napsugár ház: Farkasréti utcáról kell felmenni. Halom és Diófa utca sarok.
A szervező nem én vagyok csak én is jelentkeztem, de ezt a számot lehet hívni 0620-9453706.

shane
shane
 


Napsugár ház: 0620-450-3513
lakótelepi:0630-9453706

shane
shane
 


Sziasztok!
Van itt még budaörsi? Jártok még erre a topicra?
Itt lakunk 4 hónapos kisfiammal és szivesen ismerkednénk játszópajtásokkal.
culka
 


halihó Kép

Mi is budaörsiek vagyunk, szívesen találkoznánk más hasonló korú babákkal: Kisfiam 8 hónapos lesz.
Gergobaba
 


De jó! Azt hittem nincs már itt senki budaörsi.
Mesélj magatokról! Merrefelé laktok? Mit tud már a kisfiad? Hogy tetszett a karácsonyfa neki? Gondolom Gergőnek hívják. Mekkora már?

Az én fiam Ármin, aug.27-én született. Már jó nagy, 7,3 kg és már 74-es ruhákat hord,azaz kb.70 cm. Fordulni még nem akar, viszont ülni igen.Kép
culka
 


Igen, elég ritkàsan irogatnak ebbe a topikba. A polgàrmesteri hivatak kornyékén lakunk, és Ti ? Gergi is 27-én szuletett csak màjusban Kép 10 kg korul jàrhat, és elég régen mértem a hosszàt. Hord még 68-as cuccokat, de van màr 74-es is. Gergo màr ide-oda fordul, maga alà huzza a làbàt, tolja magàt végig a lakàson, szerintem nemsokàra ugy fog màszni, hogy alig birom majd utoléreni Kép négykézlàb kutyàzik és egy nagyon jo kedélyu baba. Eppen ma megyunk biztosàgi ràcsot venni, mert kezd veszélyes lenni KépArmin màr tud ulni ?? ez elég érdekes Kép
Gergobaba
 


Szia!
Ármin még nem tud ülni, csak nagyon akar. Ha az ölembe van (félig ülve hanyatt fekve a hasamon) simán felizomkodja magát ülésbe és vissz se lehet nyomni. Csak még oldalra dől! Bár tegnap megfogta a lábát és egyedül ült pár másodpercig, aztán inkább megfogtam.Kép

Mi a Pannon gsm után lakunk az Ikea mögött. De általában a lakótelepen sétálunk, ott nincs akkora autóforgalom. És ált 10-12 között. Már alig várom a tavaszt, akkor tudunk menni délután is. Mert így az ebédutáni alvás után már sötét van.

Asszem ti tavasszal már a játszótérre fogtok menniKép Körbenéztél már melyik szimpatikus? Nekem igazán egyik sem. Szerencsére kertesházban lakunk, de a társaság azért kell. Az meg főleg a játszótéren van.
culka
 


szia,

mi csak nemrég lakunk Budaorson. Meg nem mértem fel a jatszotereket. Nekunk is van egy kis kertunk, ami nagy kincs foleg ha gyerek van. Tavaly nyàron szinte kint laktunk Kép Ti mar régota itt lakotk ? Hallottal errol a zenebolcsirol ? Valami Napsugar hazban ?
Gergobaba
 


Hát mi elég rég óta lakunk itt, a Városháza mögötti bölcsibe jártamKép
Zenebölcsiről nem hallottam. Nem is szeretném bölcsibe adni Manókát, ezért nem is érdeklődöm felőlük.

Már tényleg jó lenne, ha jönne a tavasz. Akkor én is a kertben fogom tölteni minden időmet Árminnal. Bár én a telet is szeretem, ha van hó és lehet szánkózni. De úgy tűnik idén ez nem jön összeKép
culka
 


komolyan ? Kép annak olyan szép kertje van, néztem is nyàron mikor arra sétàltunk. megkérdezhetem hany éves vagy ? én elég késon szultem, 39 vagyok. én sem szeretném bolcsibe adni, ez a zenebolcsi anyukakkal egyutt van, itt olvastam feljebb ebben a topikban. es baba-mama klub van itt ? errol is irnak, de nem tudom él-e még. egyébként van e-mail cimed ?
Gergobaba
 


Hát én meg korán szültem. Azért hadd ne köszönjek csókolomot Kép 24 leszek februárba. És ilyen későn akartál szülni, vagy így jött össze? Én korán akartam az első babát, és szerencsém volt, megtaláltam a párom és össze is jött a babó.

Egy ismerősöm járt már iyen zenebölcsibe, nem budaörsön. A kislány nagyon élvezte 7 hónapos.
Én úgy tudom él egy baba-mama klub, szerdánként 10-től a közösségi házban. Én még nem voltam. Amikor kismamatornára jártam, akkor mondták.

Van emailem is: culka@freemail.hu
culka
 


tényleg fiatal vagy Kép igy is jo Kép nekem igy alakult.

Lehet, hogy ellatogatunk 1x a zenebolcsibe es a baba-mama klubba is.
Gergobaba
 


majd számolj be milyen volt. Kiváncsi vagyok. Jártok babaúszásra? Azzal is kacérkodom egy ideje.
culka
 


kacerkodtam azzal en is, de vegul nem mentunk. itt van nem messze a rubin hotelban, beszeltem is a novel, aki tartja, de vegulis nem mentunk. nekem egy kicsit idegen.
Gergobaba
 


Nem tűntem ám el, csak beteg voltam a héten.
Én is néztem a rubin hotelt, de a páromnak is idegen ez az uszás dolog és lebeszélt. Szóval ami lényeges történt a héen: megfordult a fiam. Hátról hasra. vissza még nem megy, de már ez is haladás. Puztítja a gyümölcsöket, a krumplira fintorog. Jelenleg itt szunyál az ölemben az uzsija meg a konyhában várja.
culka
 


en is vagyok Kép nathas voltal ? baba nem kapta el ? idegesit ez az influenzia Kép olyan jo dolgok ezek mikor megfordul, kuszik, maszik. gergo most kezd el csucsulni magatol. olyan edes, persze meg tamaszkodik elol a kezevel Kép bejarja az egesz lakast, tele va, jatekkal, de persze o mindig megtalalja, ami nem neki valo, foleg a drotokat. most lepcsore keresek valami elvedot, mert van egy lepcsofok a szobaban es konnyen nekieshet, eleg eles Kép de sehol nincs ilyen. vegig telefonaltam az osszes barkacs es babaaruhazat Kép nem hiszem, hogy ilyenre nincs szukseg.
(ha valaki hallott mar ilyenrol megkoszonom ha szol)
tegnapelott kozel jarhattunk hozzatok Kép ugyanis elsetaltunk az ikeaba is es a hata mogott jottunk hazafele. jo nagy seta volt Kép
Gergobaba
 


Tényleg nagyot sétáltatokKép
Valami torokgyuszis bacit szedtem össze. Szedhettem megin az antibiotikumot.Kép De szerencsére Ármin nem kapta el.
Én már most kezdem a lakás biztonságossá tételét. Lépcsőélvédőről én még nem hallottam. Nálunk is ki kell találni valamit a feljáróhoz. Ugyan van kerítés, de csak néhány lépcsőfokkal lejjebb... aza néhány lépcsőfok meg elég...
culka
 


Sziasztok,
tud nekem valaki ajánlani megbízható bejárónőt? Nem rég költöztünk ide egy nagy családi házba és az örökmozgó babánk mellett egyszerűen nem jut mindenre időm.
MM


Sziasztok!

Pár hónapja költöztünk Budaörsre, mert itt dolgozunk mind a ketten a férjemmel. Sajna még csak albérletbe, de a babát sikerült szerencsére összehozni. Most lehetek 6 hetes terhes. Orvosnál még nem jártam, de 1-2 héten belül tervezem. Ti hova jártatok, hol van a körzeti orvos? Szerintetek gond, ha nem vagyunk bejelentkezve? De úgy tudom, már szabad orvosválasztás van...

Köszönök előre is minden infót!

Sziasztok!
Szép napot!
 
 


Szia Mkatus!

Az orvosi rendelő a Kossuth Lajos utcában van (attól függ honnan mész, a főútról: ha a templom mellett felmész - Nefelejcs utca - akkor az első utca balra a Kossuth L. utca)
Telefonszámot is tudok adni: 23/440-010 és 440-020
Szerintem nem gond, ha nem vagy bejeletkezve ide.

Üdv:

Timi

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Tudom, hogy nem vág témába nektek, de esetleg érdekel valakit (vagy ismerősötöket)
Munkatársat keresünk, kb heti 20 órás elfoglaltsággal járó (fixen délelőtti, tehát 8-9 körültől 12-13 óráig) könyvelő-adatrögzítői állásra. A munka a Divex sportáruház épületében levő irodákban lenne, és optimális esetben gyakorlattal vagy képesített könyvelői végzettséggel rendelkező személyt keresünk.
Mindenképp a helyszínen végzendő a munka, és az időbeosztás is "fix" de azért természetesen alkalmazkodunk a gyerkőc bölcsijéhez/betegség stb.

Ha érdekel titeket, vagy bárkit, akkor a szili@fins.hu címre küldjetek önéletrajzot.
 
 


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Már korábban írtam, hogy körzeti orvost keresek Budaörsön. Akkor Timóca segített is. Viszont lenne még valami.
Most vagyok 8 hetes terhes. Az orvos (nem magánrendelésen voltam), akihez eddig jártam átirányított a lakóhely szerinti terhesgondozóhoz. Viszont az állandó lakcímem Békéscsabán van, az ideiglenes Érden, viszont Budaörsön lakunk, és dolgozunk a férjemmel, de ez nincs bejelentve. Járhatok azért ide a terhesgondozóba? Egyáltalán hol található, merre induljak? Kérem, segítsen, aki tud!!

Előre is nagyon köszönöm!

Sziasztok!
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: