Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

Panka: Mi ma voltunk a kipp-koppban, és holnap nem tudunk menni, mert de. 10től kb 1ig baba-mama klubban leszünk :( De legközelebb remélem összejön Ja és épp most küldtem Twistnek linket, a Dr Punto
szandikat most 2700-3550 ft ig lehet venni vaterán.

Gabi: szuper lett a kislányszoba. Nagyon ügyes vagy!

Kismamáknak kitartást a végén!
Most mennem kell, Eszti felébredt

Piri

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 


Kedves Topiklakók!

Ismét jó szándékkal spammelek itt (is): folytatódik a Babanet kommentjátéka, azok között, akik a héten kommentelnek, a Jaffa Kiadó könyvcsomagját sorsoljuk ki!

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, így nemcsak a cikkekről kaptok értesítést, de további nyereményjátékokban is részt vehettek.

És végül, de nem utolsósorban: várjuk a Ti történeteiteket is A Te történeted rovatba. Kinek ne lenne a tarsolyában egy olyan történet, amit 1-2 oldalban meg lehet írni? Lehet vicces, tanulságos, dühítő, szomorú, elgondolkodtató, szüléses, gyerekneveléses, párkapcsolatos, családos. Akiből kikívánkozik a grafomán énje, történetét Word dokumentumban küldje el erre a címre: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Köszi a figyelmet!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok Lánykák! :D

Köszönöm a festés dícséreteket!!! :)

Megvan az uccsó laborom eredménye is: minden rendben, már itt sem mutattak ellenanyagot! Jupiiii! :D Szóval akkor most már remélem nem áll fenn az a veszély,hogy Blanka vérszegény lesz.
Legközelebb kedden megyek dokinőhöz, kíváncsi vagyok milyen végben találja majd a kicsi lányt. A védőnő ma szívhang hallgatás alapján fejvégűnek mondta, amit én is úgy érzek, de csajok, szerintem Blanka még frankón forog.
Nem egyszer feszül szét keresztbe a pocakom úgy,hogy csak nah. Ezt modtanában jobban figyeltem. Szerintem akkor fordul. Na meg van,hogy fent van,hogy lent éreztem jobban,hogy csukilik. És szerintem akkor van lent a feje,amikor ott érzem jobban a csuklást.De ezek csak az én észrevételeim.
Lényeg az,hogy most már a laborok meg minden eléintéztével, kezdem úgy érezni,hogy kezdek megnyugodni és várni már a szülést (az utóbbi hetekben még eléggé félelmeim voltak vele kacsolatban) Lehet ez azzal is van még összefüggésben,hogy most már a 36.hetet töltöm be, a lányka is biztos már szép nagy, szóval nem lehet baj, ha korábban is érkezik :)

KépKép
KépKép
 

 
 

Sziasztok! Ismét én vagyok, Twist, Dorkaanyu stb:)))
Hogy lehet egy topicot a kedvencek közé elmenteni? Jó lenne, ha nem kéne sokat keresgetni a kedvenc fórumaimat.

Köszi a cipős linket, tippeket!:)
Most hirtelen a Mosoly bababoltban vettünk egy puha, finom 2 csattos, felül tépőzáras szandit. Nagyon szép. Remélem, hogy egy ideig jó lesz.
Tavaszra viszont cipőhegyeket kell vásárolnom, mert már szoktunk ugyebár sétálgatni.

Kismamik hajrá! Nagyon várjuk a babucikat!
Vendég
 


Gabo! Mi volt a dokinál? Remélem Blanka befordult. Keresztbe szétfeszítés nekem is szokott lenni, de RÉka is ugyanezt csinálta. Ilyenkor egyik oldalt a popsija, és kinyújtóztatja a másik oldalra a lábait... Vagyis másik oldalt a lábikóval kitámaszt, térd kiegyenesít..... Nem kellemes az tuti.... Nálunk már Picur be van fordulva elvileg.

Twist! Nem tm, mingyá megnézem, hogy van nekem a kedvencek között..

 
 


Twist!
Itt a lapon fölül az első kék csíkban (Babanet társalgó>>lakóhely szerint>> Veresegyházi anykák..... KEdvencekbe!!!
Klikkelj rá a kedvencekbe feliratra!

 
 


Sziasztok Lánykák!

Panna,
A keresztbe feszítés úgy van ahogy írtad :)

És akkor a "jelentés" BEFORDULT!!! Jupiiiiii!!! És a becsült méreteiből ő sem fog sokáig 56os rucikat hordani:
Súly:3232g ; BDP:93mm ; AC:330mm ; FL: 73mm ; OFD:117mm
37+6 naposnak látszik az uh alapján, ami ugyebár jóval nagyobb!
1 ujjnyira nyitva vagyok, puha a méhszáj, ctg rendben,volt jópár 60-70 körüli keményedés és 2 majd 100as,de azok csak rövidek,én sem igen éreztem azt hiszem.
Azért anno Andornál ilyen eredményeket már csak az X.-edik ctg.nél produkáltam ha jól emlékszem :)
Nem bánom ha már jövő héten babázhatok, de ezt persze csak Blanka tudja mikor jó neki kijönni :)

Most mennem kell, mert fürdés indul...

KépKép
KépKép
 


Gab: GRATULAAA! Ügyesek vagytok! Úgy várom mááár az smst ;) A képeket meg főleg!!!
Vendég
 


Hurrá Gabo! Jó hírek! Gondolom te is szeretnél hamarosan kettőben lenni... Most már nálatok nem is lenne gáz. Szép nagy Blanka, és a hetek száma is elegendő.... Megy a drukk!

Nekem még egy hét a vizsgálatig, UH-ig, úgyhogy addig tűkön... És akkor is még csak 36+1 leszek. Asszem betölött 37. héttől kezelik normál szülésként... Én már nagyon szenvedek, Irtó nagynak érzem a hasam (perzse RÉkához viszonyítok), mások szerint nem olyan nagy.. Estére kész vagyok, már alig bírok mozogni. Szedem a Mg-t, elég jó mennnyiséggel, de még így is estére sokszor keményedik a pocak. Nyűgös vagyok nnna. Pedig még dolgomis van bőven, mégis már csak az jár a fejemben, hogy végre kezembe foghasssam már a pici lánykát.

Rékának ma nyűgös napja volt bölcsi után. Sztem fáradt volt rendesen. Tegnap farsangoltak, irtó édes volt a kis KAticás jelmezében :D Kis Drágám! Nagyon élvezte a farsangolást, egész nap fel volt dobódva. :D
Ovi ügyben még mindig semmi. Meg ma rájöttem, hogy a házasségi akvi kivonatot se ártana beszerezni a szülésre.... Kicsit szétszórt vagyok, dolgoznom is kéne még, de már annyira nem érdekel, hogy csak na.... Mindegy, muszáj lesz jövő héten befejezni a munkáimat....

 
 


Panna:Neked is kitartás akkor igy a finishben!
Úgy veszem észre második-többedig terhességnél már sokkal türelmetlenebb az ember-én is az voltam és mindenkitől ezt hallom.

Házasságiból már elég az eredeti nem kell a 300 napnál nem régebbi.

Édes lehetett a Katicád :) Itt az oviban tegnap volt Farsang, Fanni Hófehérke volt ,paróka,minden :D

Jön a meleeeeg!
Vendég
 


Sziasztok!
Nagyon várjuk a babákat!:) Aki hamarabb megtudja, kérem, hogy tegye fel a fórumra!

Vannak jó kis farsangi fotóitok? Jövőre már kinéztem a hercegnős ruhákat a veresi piacon, nagyon jó kis jelmezek voltak gyerekeknek.
Vendég
 


Dorka:Nálunk az oviban volt egyéni és csoportos Farsangi fotózás,amint megvannak a képek teszek :)

Az meséltem már,h Fanninak találtunk tökéletesen passzoló sportot amit már most imád pedig csak jövőre kezdheti az edzést (6 évestől,ez is egy bónusz kor mert amúgy 7-8-tól szokták) :
Vívás :)
Vendég
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok lányok!
elnézést, hogy kicsit eltűntem, de közben 2011.02.18-án 0:28perckor 52 centisen és 3550 grammal megszületett a kisfiunk, Varga Berci, komplikációmentesen természetes úton. Egy hete jöttünk haza kórházból, és azóta ismerkedünk egymással, és próbálom fogni a fiam jelzéseit, kisebb-nagyobb sikerekkel, amolyan első gyermekes anyukaként :) A gyerek meg élvezi, hogy annyi mindenki csak körülötte ugrál
Egy héttel és pár nappal jött korábban, mint kiírták, szerintem szűk volt neki hely, mivel a burok repedt, és mi ezzel kezdtük:)

egyenlőre szerencsére rendes gyerek, szopik és alszik:), az etetések között fent van egy fél óra-órát, akkor pedig beszélgetünk, és játszunk, zenét hallgatunk, táncolunk...

Mérnökasszony: én is a vaterán vettem a dr. puntós szandit az unokahúgomnak, jó az a fellelőhely, el is mentettem a csaj elérhetőségét a későbbi időkre Berci miatt...

Gabó: szívből örülök, hogy a gyerkőc végre irányba fordult, és hogy a labor eredményeid is jól alakultak az elmúlt hetekben... Mostmár hozzátok is kopogtathat a gólya, minden rendben van
Vagy lehet már meg is van a pici???

Panna: nektek is kitartás, már csak pár hét, és nálatok is jöhet a pici, a 37. hét meg mér annyira közel van, pléne, ha megnézzük, hogy eddig mennyi sok hét van mögöttetek:) tényleg ne türelmetlenkedj, 37. hét alatt nagy eséllyel visznek a Jánosba!!!

Házassági: Margitban 300 napnál nem régebbi, de nem az eredeti, amit kaptunk az esküvő után, mert az marad náluk, én kértem az anyakönyvezettől 1 másolatot, nem került semmibe...

Farsangos képeket várjuk nagyon, anyukák...

Küldök pár képet a kisbékáról:)
Kép Kép :

Kép
vargabori82
Csomád
 
 


Halihó Lánykák! :)

Vargabori,
HATALMAS GRATULÁCIÓ BERCI ÉRKEZÉSÉHEZ!!!! :) Istenem de kis tündér!!!
Nagyon örülök,hogy minden rendben ment és van és,hogy jól veszi a pici a kinti életet is :)

Én még egyben, szerintem hiába is szeretném előbb, nem nagyon fog előbb jönni Blanka, vagy nem sokkal. Pedig fáj a derekam rendesen.
A hétre már kaját is rendeltem-egész hétre-,hogy ne kelljen ácsorogni a főzőcskézés mellett, mert néha rövidebb ácsorgástól is már kész vagyok.
Azt meg nem úszom megg,hogy Andorral ne menjek ki (ami min 1 óra most, de inkább 1.5, mint ma is) és arra tartogatom az erőimet :)

Ildi,
Tök jó ez a vívás dolog. Majd mi is szeretnénk Andornak valamit elkezdeni, de még nem konkretizálódott,hogy mikor mit. Szabolcsom mindenképp valami küzdősport szerűséget akar, hogy sok az energiája a kölöknek, meg kell a fegyelem is neki, de azt amúgy is csak min. 5 évestől lehet szerintem.
Mondjuk addig max. úszás, vagy a kinti rohangálás marad :D

KépKép
KépKép
 


Bori: GARATULA Bercihez,nagyon kis édes baba :) Örülök,h minden oké volt és jól vagytok!!!

Gab: 5 évestől szokták ajánlani, Fanni Krav Magára fog menni,én is oda jártam edzeni.

Előtte Kung fu is volt, teljesen más a kettő, el kell dönteni az elején,hogy harcMŰVÉSZETET tanuljon vagy kőkemény,utcán is használható (ne kelljen de ha mégis) önvédelmet.

Mindkettőhöz kell kitartás és fegyelem, a kung fu jóval nyugodtabb és szebb ,a Krav keményebb már az elején is de életszerübb.

Az apjuk anno judozott,azt is szokták a kicsik szeretni, és az sok helyen van.

Kajarendelés teljesne rendben van szerintem,pihizz rá elötte egy kicsi (amennyire tesó mellett rá lehet ugye :)
-------------------
Az új babakocsink végülis egy Quinny Buzz lett, mindjárt indulunk is a pórbakörre,majd beszámolok :D

Itt esett egész éjjel a hó,most meg olvad...
Vendég
 


Sziasztok!

Aki ezen a héten kommentel a Babanet valamelyik cikkéhez, az egy cuki Figurka álommanót nyerhet!

Kép

Úgyhogy mondjatok véleményt bátran: mi az, amit feleslegesnek tartotok megvenni a babának? Mit szóltok az új, otthonszülést szabályozó rendelethez? Vagy pl. szerintetek milyen praktikákkal lehet ránevelni egy gyereket az olvasásra?

Kedden sorsolunk!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


sziasztok!

Nnna, megjöttem a dokitól. Egy ujjnyira kívül-belül nyitva (1111 amit kaptam), babci feje jól lent van, úgyhogy doki szerint bármikor szülhetek. Azért még egy hetet sztem jó lenne kivárni, hogy a 36. hét betöltött legyen, úgyhogy próbálok addig kicsit lassítani a tempón.
CTG-n oké minden, vérvétel és vizeletvizsgálat volt még, UH-t azt jövő hétre halasztották.
Úgy utálom ezt a méhszájvizsgálatot. Emlékszem Rékánál is csillagokat láttam amikor már nyitott voltam és azt nézte a doki, hogy mennyire. Utána alig bírtam menni, gondolkoztam, hogy visszamegyek a kórházba inkább, mint haza. Na mindegy, most már jobb, meg egy kicsit pihizek.

Név még mindig több esélyes: Vagy Zorka vagy Liza, esetleg Eszter lesz a kiscsajszi. Hogy mikor döntjük el végre arra én is kíváncsi vagyok...

 
 


Panna: pihenj sokat, lazíts, hogy elérjétek azért a 36.hetet. Drukkolok! Már csak pár nap addig.
Szép neveket választottatok!
Várja a nagylányod a kistesót?

Ildi: harcművészet tök jó, hasznos, bátrabban mozog az életben a srác, ha tanulta. A vonaton szoktam hallgatni a fiatalokat, ahogy beszélgetnek, és versenyre készülnek, edzeni mennek, mutatják a kék foltokat magukon. És a többiek nagyon tisztelik őket, hogy ilyen kemény sportot űznek (+ lányok imádják):))
Vendég
 


Sziasztok lányok!
jelentem mi jól vagyunk. Berci alszik és eszik, van, hogy órákat fent van 2 etetés között. Ma éjszaka tökéletes gyerek volt, 10 kor evett és utána 3-kor:) végre egy kicsit kipihentünk magunkat...
3730 gr volt szerdán este pucéran :)

Panna: vigyázz magadra, azért az a 1111-es méhszáj elég rövid.
A vizsgálat valóban nem kellemes, pláne ha a dokinak nem az a kimondott nődoki keze van... Pihenj sokat, minél tovább legyen bent az a baba!

Gabolino: ti hogy vagytok????

Sport mindenképpen jó dolog, nálunk úgy néz ki, a tenisz lesz majd a nyerő. A férjemnél az egész család teniszezik, és Berci keresztanyja edző is... Nagyapja szerintem már most vinné le a pályára...bár ha az én affinitásomat örökli a sporthoz, akkor kicsit nehéz lesz rábírni:) én vagyok a család lustája... Nincs is manökenalkatom...

:lol:

Kép
vargabori82
Csomád
 
 


Bori, gratula a szép kisfiadhoz ezúton is:) És gratula a betöltött 2. héthez!:)

A sport tényleg klassz. Én pl. vívtam 6 évig, majdnem versenyeztem is, és tök jó volt, imádtam:) Még mindig megvannak a tőrjeim, a tanuló- és a verseny pengés is. Gödöllőn nagyon jó terem van.

Ma olyan szép idő volt, hogy kimentünk a piacra, hát már nagyon hiányzott:) Ismét cipőt kellett venni Dorkának, mert a csizma szezon már elmúlt és ezen kívül csak szandálja van (többi cipőt kinőtte). És nagyon szép harisnyákat is szerváltunk, egész jó áron voltak. A boltban 700 Ft, itt meg 500 Ft/db volt.
Vendég
 


Dorkaanyu: köszönjük a gratulációt. Valóban szép idő volt tegnap, Bercit ki is vittem 15 percre babakocsiban, jól el is nyomta a friss levegő. Ma már nem merem kivinni. Csúnya idő lett.

Nekem is kéne vennem pár harisnyát... Most, hogy írtad, ötlött az eszembe, hogy van pár olyan rugija, amit azért nem adok rá, mert nincs neki talprésze, viszont jó lenne ha fel tudná venni, mert irtó kid pasis darabok...

Dorka akkor most jól belehúzott a növésbe :D múltkor a body-k, most a cipők:)


Kép

Kép
vargabori82
Csomád
 
 


vargabori:
gratulálok a gyönyörű kisfiadhoz! Jó egészséget és jó babázást kívánok neked!
A többi babót is nagyon várjuk már!
Én is nagyon szeretnék már megint babázni, de eddig sajnos enm jött össze, pedig november óta megint menstruálok. Még szoptatok is ráadásul és persze még nem állt be rendesen a ciklusom és mikor késik, mindig reménykedek :cry: Eddig sajnos alaptalanul.

A vívás nagyon klassz lehet. Én is szeretném, ha majd sportolna valamit Eszter. Én a csapatsportokat szeretem, vagyis inkább a játékokat. Kézi, kosár, foci, röplabda, méta.. DE karatéztam is egy pár évig :) Most pedig taiji edzésre járunk a férjemmel szerdánként az innovációs centrumba. Itt veresen úgy hallottam, h a pingpong csapat jó még nagyon, meg persze a vívók

Twist: küldj képet Dorkáról, nagyon kíváncsi vagyok milyen nagy lehet már :) Eszti nem nő, csak okosodik
:lol:

Piri

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 


Sziasztok!

Most így néz ki Dorcikám. Már szép hajacskája is nőtt:)
Kép

Drukk nektek a kistesóhoz!+++

Na, ennyi időm volt, kezdődik az esti hajrá!
Vendég
 


BOri! Gyönyörű a kisfiad!

És Dorci is! Milyen nagylány már ő is! RÉkának még nem vol ilyen hosszú haja. Igaz apja nem engedi növeszteni...

Mi nagyjából rendben... Vagyis RÉka lebetegedett ,vasárnap éjjel belázasodott, takonykór köhögéssel, vagyis a szokásos. AZóta nem volt lázas, dokinéni is mindent rendben talált, csak az én idegeimet készítette ki ma rendesen. SZinte megállás nélkül hisztizett. Rég volt már ilyen. Úúútálom ezeket a láz-utáni napokat. Iylenkor mindig iylen.

Én okés,bár sokat keményedek, de ezt a pár napot már csak kibírom. VÁrom a csütörtöki UH-t, meg hogy hogy állunk megint méhszájjal. Kíváncsi leszek!

 
 


Dorkaanyu: tündéri ez a lányzó, és milyen nagy:) majd kérnén szépen mosolygós képet is

:D

Panna: örülök, hogy jól vagytok. Kitartás, már csak pár nap a 37. hét. Majd mondd el, mint mondtak az UH-n. Próbálj pihenni...

Bercike rendben van, 3920 gramm volt vasárnap este, azóta nem mertem megmérni, este kell, mert jön holnap a védőnéni...Lassan az 56-os rugik kezdenek kicsik lenni, szerintem még 1-2hét és jöhet a 62-es adag, meg a nagyobb 56osok... Itt is ahány gyár, annyi méret. Most kapott egy 50-es rugit a nagymamitól, ami nagyobb mint pár 56-os...
Minden nap kint van a levegőn 15-20 percet, és utána jó nagyot alszik... Az éjszakák is nyugodtak, napközben meg változó, attól függ mennyit szopizik...
Jövő hét kedden az első nagy családi buli lesz, mostmár Bercivel, itt nálunk... Kíváncsi vagyok, hogy fogjuk bírni...
A férjemmel már most megterveztük a menüt, és rendes pasi, bevállalta a főzést, én meg maradok annál, amihez értek, sütöm a finom sütiket
:D

Gabolinóról tud valaki? egyben vannak még? ő is benne van már nagyon...

Kép
vargabori82
Csomád
 
 


Hú, Bori! azért jól bevállaltátok a bulit. De gondolom, már mindenki kíváncsi a pici pasitokra. Azért biztos nem lesz egyszerű.

Nekünk RÉkával az volt a gáz, hogy azelső 2 hétben voltunk csak Bp-en (addig férjem is szabin volt), utána elhúztunk Pécsre. Ebből kifolyólag az összes rokon, közeli barát az első két hétben jött látogatni. Kb minden nap volt nálunk valaki. Ez mondjuk tuti rosszabb volt, mint egy nagyobb családi összeröff, (ami mondjuk készülődéssel együtt két nap), mert alig tudtam pihenni napközben a vendégek miatt. RÁadásul a szopik után még fejnem is kellett jó sokat az elején.
Most ilyen szemnpontból azért nyugisabb lesz nálunk is azt hiszem...

Húúú, Gaboról tényleg nincs hír, hátha már babusgat :D

Én ma reggel hánytam egyet, nem tudom miért. Talán a hársméz nem tetszett a gyomromnak amiből 2 kiskanállal ettem (a torkomra). Mondjuk máskor is indítottam már mézzel a reggelt. De most egyszer csak rámjött....Persze lehet, hogy RÉka reggeli műsora is rátett egy lapáttal. Az öltöztetéstől egy órán keresztül hisztizett. Apa szerencsére itthon volt még, én elmentem zuhizni, hajat mosni, és magamra zártam a fürdőt, mert kibírhatatlan volt a kisasszony. NA az még olaj volt a tűzre. DE aztán észhez tért és azóta arany gyermek :P

 
 


Igen, a két testvéremék már nagyon szeretnék meggyömöszölni, pláne a nővérem...

Igazából nem zavar a dolog, kíváncsi vagyok mi lesz, hogy lesz...

Kicsit aggódóm, mintha egyre kevesebb tejem lenne... eddig volt 100-150 gramm a két ciciben, most meg alig 50... Berci 1/2 1 óta eszik kisebb megszakításokkal, nekem a lelkem egy kicsit össze van omolva. Éjszaka sem volt az igazi a mennyiség, de akkor legalább még volt pótlásom...

Voltunk kint sétálni is, de az sem nyomta el, csak sír keservesen szegényem...

A laktoherbet meg iszom, de nem segít sokat...

Mi a fenét csináljak???????????????

Kép
vargabori82
Csomád
 
 


Szasztok!
Van még a More Milk kapszula, 48 óra alatt nagyon beindítja a tejet, szuper! Végül nekem a Laktoherb jött be különben, nagyon szerettem.

Nálunk is úgy volt, mint Pannáéknál, hogy minden nap volt ott valaki az első időkben. Vagyis hétvégenként, több millió turnusban. Szerencsére most is kíváncsiak a kiscsajra:) Nem lettünk elhanyagolva és nagyon örülök neki.)

Bori, napközben pihizel, amikor alszik Berci? Én nagyon fáradt voltam eleinte és napközben együtt aludtam Dorkával.

Panna: Sajnálom a hányás dolgot és Réka nátháját, lázát. De most már 15 fokok lesznek, itt a tavasz, nem lesz több megfázás:) Téged értesít Gabolino, ha megszült?
Vendég
 


Bori!

Ne aggódj a tejmennyiségen, mert az tuti nem segít! Amire szerintem nagyon érdemes odafigyelni, hogy rendesen egyél. Jó, ha minden nap tudsz levest enni. Nekem korábbi evéseimhez képest szinte zabálnom kellett, akkor volt rendesen tejcsi. És persze a sok-sok folyadék! Dorkaanyunak i sigaza van, rengeteget számít, ha tudsz a picurral aludni napközben, a fáradtság szintén tejapasztó. Szóval sok pihi, sok kaja, sok folyadék. Mellette laktoherb, és ha más nincs, a More milk, bár nekem amikor apadni kezdett, az se segíett, de egy próbát lehet, hoyg megér. Ha van homeopátiás ismerősöd, lehet, érdemes tőle is rákérdezni.
Pár napig azt is kipróbálhatod, hogy sokszor teszed mellre, illetve fejsz.
És tényleg nyugi. Ha pótolni kell, hát vannak jó tápszerek. A lényeg, hogy kapjon anyatejet is!

Dorkaanyu! Igen, én is várom már ezt a kellemes jó időt. Hosszú hétvégén lehet picit csavarogni végre. Bár nem tudom, RÉkára lehet, hogy napszemcsit kell adnom, mert amikor tegnap sétálni voltunk a szökőkútnál, meg egy pár dolgot elintéztünk, feszt azon nyavalygott, hogy süt a nap, és fél kézzel mindig takarta a szemét. Persze ez lehet, hoyg a betegség miatt volt.
Most meg úgy horkol, hogy apum elbújhat mellette. SZegénykém. De délután 3 órát aludt, csak ki tudja pihenni magát...

 
 


Bori!

Ne aggódj a tejmennyiségen, mert az tuti nem segít! Amire szerintem nagyon érdemes odafigyelni, hogy rendesen egyél. Jó, ha minden nap tudsz levest enni. Nekem korábbi evéseimhez képest szinte zabálnom kellett, akkor volt rendesen tejcsi. És persze a sok-sok folyadék! Dorkaanyunak i sigaza van, rengeteget számít, ha tudsz a picurral aludni napközben, a fáradtság szintén tejapasztó. Szóval sok pihi, sok kaja, sok folyadék. Mellette laktoherb, és ha más nincs, a More milk, bár nekem amikor apadni kezdett, az se segíett, de egy próbát lehet, hoyg megér. Ha van homeopátiás ismerősöd, lehet, érdemes tőle is rákérdezni.
Pár napig azt is kipróbálhatod, hogy sokszor teszed mellre, illetve fejsz.
És tényleg nyugi. Ha pótolni kell, hát vannak jó tápszerek. A lényeg, hogy kapjon anyatejet is!

Dorkaanyu! Igen, én is várom már ezt a kellemes jó időt. Hosszú hétvégén lehet picit csavarogni végre. Bár nem tudom, RÉkára lehet, hogy napszemcsit kell adnom, mert amikor tegnap sétálni voltunk a szökőkútnál, meg egy pár dolgot elintéztünk, feszt azon nyavalygott, hogy süt a nap, és fél kézzel mindig takarta a szemét. Persze ez lehet, hoyg a betegség miatt volt.
Most meg úgy horkol, hogy apum elbújhat mellette. SZegénykém. De délután 3 órát aludt, csak ki tudja pihenni magát...

 
 


Ja, Gaboról nem tudok. Nem hiszem, hogy nekem szólna, nem tudom a telefonszámát sem....

Újabb névváltozatunk a Mira Eszter, mindez a Balogh vezetéknévhez. APa részéről ez elfogadható. Vagy Eszter Mira. Vagy Zorka Edina. A Lizát sajna szigorúan leszavazta. :cry:

 
 


Sziasztok!
köszi a nyugtatást, tegnap nyomtam a laktoherbet 1000rel, de a végén már én is hulla voltam... úgyhogy minden igyekezetem ellenére, kapott 120 mili pótlást este 7-kor, amitől aludt egy picit. (Közben beszéltem a dokival is, azt mondta, ha nem lázas, akkor ne aggódjak, nem lesz baj, csak ugye én pánikoltam mert akkor már úgy lassan 7 órája nem aludt semmit), aztán felkelt és megint kapott egy kis pótlást, és a nagy nehezen lefejt tejet is.
Summa este 1/2 10 kor aludt el igazán mélyen, egy kisebb mennyiségű pótlás után, és akkor aludt hajnali 1-ig. Akkor ismét tápszer és reggel 6 ig egyhuzamban (édes szívem szerintem nagyon kimerült az előző nap miatt) és lefejtem a tejemet, ami 200 mili volt, ennek nagyon megörültem, reggel cicizett, ugyan az átlag fél óra helyett másfél órát, de ez nem érdekelt, boldog voltam, most meg alszik megint, remélem sokáig :D

Különben a napi átlag 2-3 liter folyadékot megiszom, és eszem is rendesen...csak azért nem mindig fenékig tejfel az élet, és a kicsit félresikerült lelki állapotom is biztos belejátszott

remélem a tegnapi nap csak egy rémálom volt... a patikában is mondták, hogy nyugalom és tea, meg a homeós izé, úgyhogy ezerrel csinálom, a férjem meg szigorú ágynyugalomra intett, úgyhogy ma nem csinálok semmit... lehet kicsit túlvállaltam magam az elmúlt 1 napban

A hétvégi jó időt én is nagyon várom, Bercivel sétálunk majd minden nap egy jó nagyot, ha nem éhes, nagyon szereti a levegőt...

Panna: Boldog betöltött 36. hetet :D Remélem Réka jobban van már, és kipihente magát, és jó kislány és nem hisztizik... Remélem te meg nem hánysz!!!! Ma mész UH-ra, ha minden igaz, majd kérünk beszámolót, mi a helyzet...
Szerintem mindegyik név nagyon szép és különleges. Nem is tudom, ha a következő baba lány lesz, mi lesz a neve, amíg nem tudtuk, hogy Berci Berci, addig ugye a lány név a Lili volt, most annyira már nem tetszik :)

Na megyek szigorúan betartani a pihenést...
legyetek jók lányok

Kép
vargabori82
Csomád
 
 


Sziasztok Lánykák!

Nem olvastam még vissza...bocsesz!

Áááááááá, még csak a pociban dédelgetem Blankát, csak már nagyon kész vagyok!
Ildinek fogok küldeni sms-t, ne aggódjatok, nem felejtem el az ilyet. Szólva ha nem is vagyok pár napot, az sajna nem azt jelenti,hogy már babázok. Fogtok kapni hírt, meg szerintem a Drágám is büszkén fog majd feltenni képeket,míg én a kórházban leszek. Csak már tartanánk itt. Annyira várom már és nem akaródzik jönni a lánykám.

tegnap eljöttek anyósomék, mert mondtam nekik, hogy elég nehezen bírom a 2 órás kinti strapát Andorral, plusz házimunka, plusz most Szabolcsom is a héten többször későn jön, mert valami projekt tesztelése most indul a cégnél... Szóval jobb ez nekem ha ők már itt vannak. Nyugodtabb is vagyok.

Majd jövök még...

KépKép
KépKép
 


Kedves Topiklakók!

A múlt heti kommentelők közül Nyuszifül16 nevét sorsoltuk ki, így ő nyerte a Figurka Design álommanóját. Gratulálunk!

A játék azonban még tart: aki március 15-ig kommentel a Babanet cikkeihez, az nyerhet egy családi belépőt a Millenáris Park 2011. április 9-i Baba-Napjára! Itt minden a picik és szüleik körül forog majd, kellemes és tartalmas kikapcsolódást jelent a család minden tagja számára!

Például kíváncsiak lennénk, Titeket mire nevelt a saját gyereketek? És milyen példát próbáltok mutatni neki?

Bakiparádé szülőknek: nincs fejlődés hiba nélkül! Ti milyen baklövést követtetek el a gyereknevelés során?

Vagy olvassátok el Zsuzsa történetét. Kisfia faros fekvése miatt végül programozott császárral adott életet neki, érdekes, milyen gondolatok kavarogtak a fejében.

És azt tudtátok, hogy a gyerek alvási és evési problémái összefügghetnek?

Egyébként ott vagyunk a Facebookon is, érdemes csatlakozni hozzánk, ha szeretnétek azonnal értesülni a legfrissebb cikkekről, vagy szeretitek a nyereményjátékokat.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsba: voltam dokinál tegnap (3 órát vártam, totál elegem volt). Méhszáj továbbra is 1 ujjnyi, strepto negatív,vérkép jó, súlybecslés: 3005gr. jól lent van. Szóval minden okés, várjuk a jeleket.

Gabo! Csajok pedig sietnek kifelé... Pár nap és meglesz Blanka! Kitartás!

Bori! Akkor látod a nem pihizés, túlhajtás volt csak a gond. Az első 6 hétben tényleg ne hajtsd túl magad, kell a pihenőidő a regenerálódáshoz a szervezetnek. Utána meg már jól beáll minden, és akkor kicsit mozgalmasabb életet lehet élni.

 
 


Szasztok!
Nekem is azt mondták, hogy a lányok sietnek kifelé, de Dorka 40. betöltött héten indult meg és 40. héten + 1. napon született meg, pontos volt nagyon:)

Panna: gratula az eredményekhez és főleg, hogy a streppto negatív, hurrá!! Az nagyon fontos!
3 óra várakozás borzalom, főleg nagy pocival.

Bori, mi újság a tejcsivel?

A 4 napos hétvégén nyitva lesznek a boltok? Főleg a hétfő érdekelne.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Panna,
Örülök,hogy minden okés. Nekem is a 36. héten néztek utóljára méhszájat, akkor én is 1 ujjnyira voltam nyitva. De ez nem mérvadó szerintem (Andorral u.ez volt a 31.héttől és vajúdásnál baromira lassan tágultam)
Hogy a strepto negatív???Jó, persze, de engem ez nem nyugtat meg. Rékánál is negatív volt?
Most nekem is negatív, de Andornál pozitív volt, szóval én hordozó vagyok. Ezért szeretnék is antibiotikumot kérni szülésnél, mert sosem lehet tudni mikor alakul ki újra. És nem akarok abba kis százalékba esni... Ha érdekel a téma a Várandósság topikban van egy Streptococcus B-s topik és ott szakemberek igen jól válaszolnak kérdésekre. (én is írtam oda, mert nem tudtam most mi tévő legyek)

Dorkaanyu,
Nagyon szép, édes csajszi Dorka! :)

Én azt hittem tegnap este, hogy netán valami elindult, mert voltak kis fájásaim, de csak jóslóak voltak.
A pocim 2 napja lejjebb ment picit, de nekem semmijen jel nem mérvadó :D Persze jelzi a szülés közeledtét, de simán kihúzhatom (vagy akár rá is).

Andorom nagyon édes, olyan sokat, szépen beszél. A mőlt hétvégén pedig egyszercsak megállapította (azt hiszem nem meséltem), hogy " Jól van anyucika; még nincs kész a pocak!" :lol: csjúúúú, gondoltam magamban, ő tudhat valamit. Azóta is volt,hogy kérdeztük,hogy mikor születik a tesó de arra nem válaszolt. Ezért tegnap az ő megfogalmazásában megkérdeztem, hogy "Andor, kész van már a pocak?" És az volt a válasz,hogy " még nincs kész" és megsimogatta. Hát eddig bejött neki.
Mikor meséltem a nődokinak kedden, ő azt mondta,hogy a pici gyerekek még érzik ezeket a dolgokat (gondolom csakúgy, mint ahogy azt mondják,hogy látják a szellemeket, az aurát)

KépKép
KépKép
 


Gabolino, de cuki Andorka!:) Hátha bejönnek a jóslatai, mivel eddig is bejöttek.

Azért írok, mert a Tesco-ban akciós a Happy pelenka, 2 csomagot adnak egy áráért. Betáraztunk pár hónapra, az biztos. 24 Ft-ra jön ki 1 db, nagyon jó ár!

Bori, mizu a kisfiaddal? Nagy vendégség mikor lesz, ezen a hétvégén?
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Egyenlőre szopi fronton minden rendben, bár iszom a teát, eszem a homeos kütyüt, azért nem mindig elég Bercinek, ezért ha kell kap még tápit, és így minden rendben van.

Hasfásós baba lett a héten, úgyhogy torna, popi ütögetés, és Infecolt kap így teljesen minimálisra csökkentettük szegénynek a görcsölődéseit... és valószínű frontérzékeny, mert amikor jön 1-1 front kis lüttyös lesz, olyankor anya kezében a legjobb, és anya közelében... olyankor csak úgy megy az alvás, meg minden, kell az anyaszag olyankor... Különben ha evés után nem is alszik el rögtön, akkor kicsit játszom vele, van neki zörgös pillangója, meg zenélő forgó csili-vilije, azokkal elvan már, figyeli a dolgokat, utána megy a kiságyba és elalszik magától...

Éjszaka meg végre aludt 6 órát egyhuzamban... :D

Holnap jönnek a vendégek, tegnap meg is csináltam a vadas alaplevet, beleraktuk a husit, ma a levest csinálja meg a férjem félig, úgyhogy nekem egy kis takarítás marad, és holnap egy kis sütés... na meg ma egy kisebb mennyiségű babaruha vasalás...
Az 50-es rugikat meg el is kell raknom a kistesónak, és a kisebb méretű 56-ost is, viszont a 62-esből a kisebbeket elő is vehetem, mert a kislegény akkorát nőt... Pár napja kicsit féltem, hogy sokat hízik, de megnyugtattak, hogy az anyatejes baba akár a 3. hónapra megduplázhatja a súlyát...

Kismamák, frontokat hogy bírjátok a finisben????

Kép
vargabori82
Csomád
 
 


Örülök Bori, hogy minden okés!
Bizony, ilyenkor az elején a babócák tényleg úgy nőnek mint a gomba!


Szombaton Margitszigetezni voltunk a szép időben. Sztem az autóban úgy helyezkedett a Prücsi, hogy vmit nagyon nyomott, mert azt hitttem sose érek be a szigetre. Csigatempóban araszoltam, néha meg is kellett állnom. De aztán elmúlt, és utána már nem volt ilyen. Így hogy már nem szedem a magnéziumot, azért úgy érzem, hogy halad előre a dolog. Néha fájogatok, de rendszertelenül, csak hébe-hóba. Gondolom, hogy egy-egy méhösszehúzódásnál-kemányedésnél attól függően, mit nyom a lurkó és mennyire vagyok fáradt.

Réka nagyon élvezte a Szigeten a játszóterezést meg a nagy nyüzsit.
Tegnap itthon voltunk, délelőtt főztem, pakolásztam, RÉkához rohangáltam ki. Azért megfogadtam, hogy szülésig több ilyen nagy főzőcskézést nem produkálok. Pedig azért semmi extra nem volt, de így is 2-3 órát ugrálltam a konyhában. Ezentúl max főzelék vagy tészta, vagy kajarendelés.

Most dolgozgatok, RÉka a szomszéd gyerkőkkel kint, meg apázik ma amíg én dolgozok.
Éjjel megint átvándorolt hozzánk Réka, reggel 7 körül arra ébredtem, hogy 40 cm helyen szorongok az ágy szélén. Erre én átmentem RÉka ágyába. Ébredéskor meg keresett, hogy hova lett anya :lol:

Lehet, hogy még ilyenkor tud fordulni a baba odabent? Vagyis úgy, hogy a feje lent marad, de most úgy érzem a jobb oldalról áthelyezte a popsiját a bal oldalamra, és a másik oldalamat rugdossa a lábikájával....

És hogy vidám perceket is szerezzek:
RÉka aranyköpések:
Ebéd után beül velem szembe az ölembe, beszélgetünk. Majd egy hatalmasat pukizik.
Kérdem: Hát ez meg mi volt? Puki?
Erre RÉka: Ajándék neked tőlem! Jó büdi puki volt!

Másik: Apával még régebben vmikor beszélgetünk az asztalnál. Panaszkodik épp, hogy idén még csak egyszer volt úszni, és akkor is milyen borzalmasan ment. Erre megjegyzem, hogyhát igen, lehet, hogy már nem is tudsz úszni, bele is fulladnál a vízbe.
RÉka rámnéz, majd apjára, és megjegyzi vigyorogva: Anya hülyeségeket beszél!

Szóval kapjuk eztán majd rendesen :lol:

 
 


Panna: akkorát nevettem:) Jókat mondd Réka:)))

Szerintem tud forogni a baba a tengelye körül ilyenkor még a pocakban, én is úgy tapasztaltam Dorcikánál.

Dobok néhány mosolygós képet Dorkáról. Az az érdekes, hogy mindegyiken egészen máshogy néz ki, pedig ugyanarról a kislányról készültek a fotók:)
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Réka valóban aranyosakat mond... Én is jót nevettem rajtam. Berci még csak max. síkit mint a macska, sírás helyett, és azt mondja hogy öööeeeeee, gondolom az eee az anyát jelentheti :lol:
Bár ez nagyon tetszik neki, és akkorát nevet saját magán, hogy fogkrém reklámba is beleillene, bár foga nincs neki... de szépen meg tudja mutatni a torkát is...

Tejjel még mindig küzdünk, egy bizonyos mennyiségnél nincs több benne, mindegy, hogy hányszor fejem, mit eszem, mit iszom... azaz utobbi nem mindegy, mert ha nem teázom és nem eszem a hoemosat, akkor simán lecsökken... Lehet velem is baj van, de én nem tudok megülni a seggemen... Bár igyekszem a legtöbbet pihenni, de mindig van valami...

Tegnap jól sikerült a buli, bár vadast, és vadlevest eszünk 1 hétig, és utána a kutyák is legalább 2 napig... Pár családtag nem jött el, és sajna ők lettek volna a zabagépek...
legközelebb csirkepörit kapnak nokedlival, nem fogunk szenvedni holmi vadassal nyusziból meg különleges vadcsontból készült levessel... na persze a süti az kellett mindenkinek, abból nem maradt, ne féljetek :twisted:

Hétvége is jó volt, a férjemmel felváltva Berciztünk, és egy kicsit tudtam pihenni, meg persze a szép időben sokat sétáltunk. Ma fel szerettem volna menni a postára a kölökkel, de olyan szél van, biztos Mary Poppinst játszanék.... úgyhogy ha jön nagymami felszaladok kocsival...

Kismamák, egyben: hogy bírjátok a végét???
Rakok képet, nővérem kislányáról és Berciről
Legyetek jók, és vigyázzatok magatokra Kép Kép

Kép
vargabori82
Csomád
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Vargabori,
Nagyon édes Berci! :) mennyit változott már ő is!

Ildi, Anna??? Merre vagytok?

Dorkaanyu,
Nagyon szép képeket hoztál ismét! :) Tündéri a kicsi lánykád!

Panna,
Nagyon jók Réka aranyköpései! :D Andor is mond már nagyon édeseket!

Rólunk:
A mai ctg ismét nem mutatott jelentős méhtevékenységet-sehol olyan keményedések, mint amiket itthon szoktam néha érezni.
Meg is vizsgált a dokinő, még mindig bő 1 ujjnyira vagyok csak nyitva, nem változott az állás. Sőt, a méhnyak sem rövidült semmit,vaskos, szóval ezek alapján ő azt mondta,hogy nem gondolná,hogy a hétvégén szülök. Simán beletelhet még a jövő hét is :shock: Amit most ugye segítséggel még azért ki is bírnék,ha már eddig húztam, csak félek,hogy mekkora lesz akkor a babóka. Hogy nehogy nagyon nehéz legyen rendesen megszülni. Vagy esetleg nagyot téved az uh? Nem tudom...
Mindenesetre szombaton kell mennem be a kórházba ctg-re és flow metriára. Majd hétfő,szerda, péntek ctg, közben valamikorra ajánlotta a dokinő a bábakoktélt-ő alkohol nélkül- és péntekig van haladék. Ha addig sincs semmi, akkor főorvossal konzultáció,hogy mikor,hogy mi legyen. De bízom benne,hogy addig történik valami Majd most csinálok egy meghitt cseverészést a pici lánykával azt hiszem. :)

Mondjuk azt nem tudom,hogy Andorral milyen állapotban indult meg a szülés, lehet ott is ugyanígy, hisz nagyon lassan tágultam. És akkor nem emlékszem,hogy vizsgáltak-e volna előtte...

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Visszaolvasni majd tán este :)
Gyerkőcök gyönyörűűűek!!!
Megvagyunk,csavargunk a szép időben-ma is,ugye,esőtánc:D
Gabós kép,hétvégi,naggyon laza :)
Kép
Vendég
 


Ildi: nagyon cukker Gábor baba, jól megnőtt:)

Bejött az esőtáncotok, azóta is esik:)

Gabolino: milyen az a babakoktél? Izgalmasan hangzik. Drukk, hogy most már hamar kibújjon a kislányod, már igen kényelmetlen lehet a nagy poci. Ilyen esős, frontos idő sem hoz eredményt?

Panna: Veletek mi újság?
Vendég
 


Sziasztok!

Dorka nagyon szép kiscsajszi!

Berci meg Gabó meg olyan igazi helyes kispasik!

Gabó! Akkor jól érezted, hogy a végéig húzod (vagy még tovább is)... Remélem most már pár nap és kettőben lesztek.
UH azért tud tévedni, de fel is le is súlyban sajnos... Szóval hallottam már ilyet is, olyat is. De biztasd magad azzal, hogy második gyerkőnél már a szervezet is tudja a dolgát, hiszen valaki már "kitaposta" az utat... Szóval ne aggódj!
CTG-n én se sok mindent produkálok, habár annyi, hogy egy-egy fájás már talán a 40-ig felkúszik, míg 2 hete sima 10-20 közötti görbém volt. De ezeket én se érzem igazi fájásnak. Legtöbbször estére keményedik úgy rendesen a pocakom, ami fáj is. Érzem, hogy nagyon lent van kiscsajszi, mert ilyenkor annyira feszít lent, hogy meg se bírok moccanni, nemhogy menni.
Most nem vizsgált a doki, majd jövő héten azt mondta. Csütörtökön megyek megint. Hétfőtől itthon van a szülésznőm is.
Igazából én úgy érzem, hogy egy hét és meglesz a pici lány.
Nevek közül most az Apa választotta Míra Eszter van porondon, aztán lehet, hogy hirtelen felindulásból döntünk majd a szülőszobán. De ez már a vicc kategória, hogy mennyire nem tudjuk eldönteni....

Ja, épp befejeztem azt a munkát amivel kínlódtam már a végén, hogy jaj csak adjam már le (hétfőn viszem nyomtatni), erre tegnap este felhív egy másik megrendelőm, akinek decemberben adtam le a terveket, hogy elkezdenék az építkezést, de egy kicsit kéne variálni pár dolgon, úgyhogy ülhetek neki a gépnek megint. Pedig már azt hittem, pihizhetek...

Anyum itt van szerda óta, úgyhogy haladnak itthon a dolgok. Sikerült szétszelektálnom a gyerekcuccokat, ami a kölcsönadogatás miatt jól összekeveredett, meg a gyerkők szobája full rendben.
Tegnap itt volt a baby-sitter, nagyon aranyos nőci, Réka elvolt vele egész délelőtt.,Még ebéd után is ő, Moncsi vitte aludni. El is aludt gond nélkül Törpicsek.
Amíg anyumék nem költöznek a környékre, jól jön majd a segítség, de sajna csak péntekenként tud majd jönni, mert anniyra be van táblázva. Na meg ha anyum már hazamegy, és mennünk kell szülni, van akit riaszthatunk (akár éjjjel is), amíg vmelyik nagyszülő ideér. Később meg az se minegy, hogy apjával el tudunk menni egy-egy este. Szóval örülök, hogy rátaláltunk.

Sajnos van rossz hír is: apai nagymamám nagyon rosszul van, bevitték a kórházban, gyakorlatilag pár nap, eseleg pár hét és elmegy közülünk... :cry: Szóval fel kell készülni az orvosok szerint. Nehéz elfogadni... De valószínű, neki is jobb lenne, ha nem szenvedne tovább.

MA jönnek az elektromos szerelők, van némi munkájuk vissza ami időszerű, úgyhogy ma is nagyüzem lesz...

 
 


Panna: te építészmérnök vagy, vagy belső építész? Az jó, ha van munkád, megbízásod. Mi is keresünk építészmérnököt különben. A garázst kéne megterveztetni és építési engedélyt kéne intézni kb. nyár végén.

Nagymamát sajnálom, az enyémet is nemrég vesztettük el, nagyon rossz volt:( De még azért talán lehet reménykedni nálatok.

Ja, köszönjük szépen a Dorci dícséreteket, aranyosak vagytok:)

Kár, hogy ilyen rossz idő van, mert szívesen sétálgattam volna Dorcival, mint múlt hétvégén. De jó volt:)
Vendég
 


Statikus vagyok Dorkaanyu! Tehát engedélyekkel nem foglalkozok, ahhoz tényleg építészmérnöki jogosultság kell. Ha kell a XIV. kerületben tudok mondani építészt, de gondolom azért közelebb is találsz. De ha kell, szólj majd!

Nagymaminál nem lehet reménykedni a dokik szerint. A veséje kezd leállni, és lassan a többi szerve is. A pulzusa meg ugrál fel 180-ra...83 éves szegényke. :cry: Csak abban bízok, hogy nem szenved sokat!

 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: