Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzska
Ágival mi van? Írt már valamit? :)
Írj gyorsan, ha megtudsz valamit.
 
 


Sziasztok Csajok!

Örömmel adom hírül, hogy most kaptam ezt az sms-t:

"Megszületett Petike 3800g, 59cm. Tegnap éjfél előtt 15 óra vajúdás után beilleszkedési rendellenesség miatt császárral. A világ legjobb pasija! Jól vagyunk. Ági"

Tehát mégiscsak lesz aki használja a zsírúj babakocsit! :)

Méghozzá milyen nagy ember! Nem semmi méretek! Vincsenzó 300 grammal véknyabb és 2 cm-rel rövidebb volt. Úgyhogy megértem, hogy nyomta ő is az anyája bordáját rendesen!

Én úúúúúúúúúúúgy örülök!

Isten hozott drága kicsi Petike ezen a csodaszép napsütéses és izgalmakkal teli világon! Kívánok Nektek csodás napokat, legyél ügyes, ne sírj sokat, és hagyd anyukádat pihenni, cserébe ő ad majd Neked valami nagyon finomat! Persze azért meg is kell kicsit dolgozni ám, de megéri! Kérdezd csak meg Vincsenzót! :lol:

Várunk Titeket haza, és minél előbb lenn az udvaron, hogy megcsodálhassam ezt a gyönyörűséges kismukit!

cuppantás,
Zsuzska
 


Ági!
Óriási gratula! Anyuka lettél. :) :)
Kérünk képeket, amint lehet és lesz rá energiád. :)
 
 

 
 

Ági!
Amikor beszéltünk, annyira meg voltam hatva attól, hogy elképzeltem, milyen érzések és gondolatok ölelnek most körbe, hogy nem jutott semmi értelmes az eszembe. :oops:
Amit akartam, hogy szólj, ha bármiben tudok segíteni! És pihenj sokat! Remélem, belejöttetek már a szopiba!

Ha van energiád, mesélj! Képeket plííííz!

cupp,
Zsuzska
 


Sziasztok

Elveszett baranyka is szeretne gratulalni Aginak a kis Petikehez. :lol: Nagyon sok boldog napot es nyugodt ejszakakat kivanunk :lol:

Dori,Andi ,Zsuzska,
Puszi nektek is.
Kata

Kép
Kép
 
 


Hello,
gyors bekukk. itthon.
Szuper. Köszönöm a gratulációkat..
Nagy örömöm csak nőtt, mert a szopni nem tudó, cuclis babómnak ma már 2x is összejött a szopi. :D :D :D
Gyorsan lefexem, mert hamarosan kelek.

Ági és Péter Miklós baba :wink:
 


Csajok,
kemény napok voltak, 2 óra szopi, mire összejött az adagja, utána fejés, aztán egy+másfél óra után ugyanez, cuclisüveg is. Most már csak 45 perc, gyúrunk a 30-ra., és csak ciciből nyomjuk. Hurrá.
Meddig kell 3 óránként ébreszteni? S,O,S mindenki mást mond.

Zsuzska,
remélem holnap lejutunk az udvarra. Már rám férne a szobán kívül, remélem Petinek is bejön majd. Hívlak. Köszi az smseket, de annyit kapok és kevésre tudok csak válaszolni. Ne haragudj, de nagyon jól esik, hogy írsz!!!

Á.
 


Sziasztok!

Először is nagy gratu Ágiéknak, mi is szívből örülünk a "kis" Petikének! :) Képeket, ha tudsz majd küldjél! Szerintem nem muszáj ébresztgetni a picit, csak ha nagyon aluszékony és nem hízik rendesen. Egyébként meg eszik, ha éhes.

Sajna én valami miatt csak Dóri május 20-i hozzászólását láttam tegnapig, így egy csomó mindenből kimaradtam :(
Na mindegy, most már rendszeresen írok majd!

Kata, örülök, hogy visszajöttél! Már annyi minden rossz eszembe jutott, hogy mi lehet vajon veletek!

Mi jól vagyunk, Hajnika 5120g és 59cm. Jól eszik, átalussza az éjszakákat, úgyhogy nincs vele probléma. Ő inkább rám hasonlít, barna hajú és barna szemű kis tündér. Bogika már kész nagylány, 20 és fél hónapos. Inkább vele kell többet törődni, fegyelmezni, mert mostanában nagyon aktív és kis rosszcsont.

Dóri, ti mikor szoktatok menni a játszóra?

Puszi
Andi
 
 


Csajok,
azért kérdezem az ébresztős dolgot, mert az én babám még a kis életében szinte egyszer sem ébredt magától. Aztán 6-7 óra múlva max ébresztettem. Olyankor is bealudt szopi közben. Jajj... Alig volt nedves pelusa. Le is adott fél kilót gyorsan.
Már 3-4 óránként ébresztem napközben, de a folyamatos bealvásai miatt( 4-5 korty után elájul) sokszor 1-1.5 óra a szopi. Nincs vmi tippetek, tanács?

Ági a megint tanácstalan
 


Agi,

Hat en aztan tudom mirol beszelsz.Teljesne atereztem ahogy irtal a kispasirol :)
Szoval en azt mondom hogy igenis ebresztgetni kell,plane meg ilyen pici korban,ha meg nincs eleg pisis pelus plane.
Sot en a 2-3 orat mondanam inkabb.MEg nagyon picuri sokaig tart neki a szopi,faradekony.LEhet a csaszartol is meg biztos kicsit sarga,arra pedig az anyatej a legojbb.Ugyhogy ejjel nem kell ebreszgetni csak 5-6 orankent de nappal jo surun,hogy szoja a dorgest :wink: :lol:
Par nap,vagy het es ahogy novoget ,gyarapszik mar magatol ebred majd, hidd el.
Mennyit eszik egy szopi alakalmaval?Vagy nem mered?
En sem vagyok hive a meregetesnek de az elejen szerintem azert jo ha van keznel :lol:

Andi
Minden rendben szerencsere ,csak munka+Alex+haztartas korforgas sem egyszeru eset,de nem panaszkodom,mert lassan uj korszak jon :wink: :lol: :lol: :lol:

Puszi
kata

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Ági, ha tényleg így lefogyott a babóca, akkor jobb hogy ha ébresztgeted 3 óránként. Egyébként mi nappal ugyanúgy 3 óránként eszünk, csak az éjszakát hagyjuk már ki, mert alszunk :) !
Nálunk is mind a két gyerek besárgult és az elején tényleg nehéz volt beléjük tölteni valamit, de 2 hét alatt szerencsére elmúlt mindkettőjüknél. Ági, képeket kérünk!!!! Hidd el ez a nehéz időszak hamar el fog múlni, csak iszonyú nagy türelem kell hozzá, és nem kell túl tökéletesen csinálni mindent, így a második gyerek után már sokkal lazábban vettük a dolgokat...

Kata, jó hogy nincs semmi komolyabb probléma :D , csak hát én vagyok nagyon aggódós típus. Biztosan elég nehéz így összeegyeztetni a dolgokat, hát, majd előbb-utóbb miránk is ez fog várni! Van új képed Alexról?

Jaj, ma voltunk strandon (Csepelen), de hát 14:30-ig bírtuk a gyerekekkel, utána már az idegösszeomlás szélén álltunk, mert Bogica mindenáron felfedezőkörútra akart menni félpercenként, Hajnika meg bedobta a hasfájást. Szóval megállapítottuk, hogy még túl kicsik az igazi strandoláshoz, de Bogi jókat viháncolt azért a gyerekmedencében apával vagy velem, egészen addig, amíg az őr bácsi ki nem zavarta a felnőtteket.... :(

Puszi
Andi
 
 


sziasztok!

Kata,
csak neeeeeeeeeeeeeeeeeeeem? jóóóóóóóóóóóól látok? 17 hetes Pocaklakód van? :lol:

Ági,
igenigen, az biztos, hogy ez egy nehéz időszak, én az elején olyan voltam, mint egy zombi. amikor múltkor lent voltál, kérdezték az anyukák, mikor elmentél, hogy mekkora a babód, mondtam, hogy két hetes, erre mindenki odavolt, hogy milyen jól nézel ki "ahhoz képest" :lol: ahogy telnek a hetek, egyre jobb lesz minden! a lényeg, hogy Petikén és magadon kívűl semmi más nem fontos, csak a pihenéssel és feltöltődéssel foglalkozz! van segítséged? apafej mit szól a csöpphöz?

most nem tudok többet maradni, de még jövök!
cuppantás,
Zsuzska
 


Sziasztok!

Kata, hát én is csak most nézem, hogy mit is jelent az a két kis sávocska.... Hiába, én is csak nézek ki a fejemből, de nem látok.... :shock: :oops:
Nagyon gratulálunk mi is! :D Hogy érzed magad? Végig szeretnél dolgozni? Hú, annyi kérdésem lenne. De hát miért nem dicsekedtél el vele?

Puszi
Andi
 
 


Sziasztok,

Hat igen,mint Zsuzskanak vegre feltunt :ismet babat varunk,november kozepere :lol: :lol:
Mindenki nagyon orul,apa irto buszke :D de Alex kulonosen,vegre neki is lesz tesoja,ahogy mar mindenkinek az oviban :wink:
Jol erzem magam,a mult heten vegre elmult minden rosszull et,most tovabb kinzott mint Alexal :roll: ,amugy meg imadok babat varni ugyhogy kielvezem minden pillanatat.
Igen meg dolgozom,szeretnek is szeptember vegeig.Most ugy alakult hogy visszavarnanak a helyemre,ugyhogy csak ideiglenes helyettesem lesz.Bar en most tuti nem fogok vissza sietni,de jo tudni hogy fontos vagyok :lol:
Majd teszek fel kepet is otthonrol.

Pusza
kata

Kép
Kép
 
 


Kata, örülök, hogy jól vagy és elmúltak a rosszullétek. Ezt a nagy meleget hogy bírod? Látom, most már pont a félidőben vagy, hihetetlen, hogy milyen hamar itt lesz majd a szülés.
:D
A többiek nagyon eltűntek.... Mindenki elment nyaralni?

Majd még írok.
Puszi

Andi
 
 


Sziasztok!
Mi voltunk egy kicsit nyaralni a mamáéknál, aztán a telekre mentünk pár napra. Olyan meleg van, hogy csak reggel-délelőtt megyünk ki meg 4 körül.

Andi
Nem jöttök le sétálni valamikor mostanság?

Kata
Gratula a pocaklakódhoz. Nemsokára mi is nekivágunk a kistesó-projektnek. :)

Nem hozunk össze egy találkát úgy mindannyian? Mondjuk Andiék miatt jobb lenne itt a környéken. Mit szóltok hozzá? A Ferenc busz itt tesz le mindenkit helyben. :)

puszi
Dóri
 
 


sziasztok,

mi is nyaralgattunk, Zamárdiban voltunk, most meg épp a nagyszülőknél Biatorbágyon. a városban nem lehet elviselni a hőséget, főleg a tetőtérben.

jól vagyunk, Vincsenzó szépen fejlődik.

talit lehetne, de vagy várjunk kicsit, hogy a hőség csillapodjon, vagy délutáni időpontot válasszunk. van tippetek a helyre?

cuppppppp,
Zsuzska
 


KISMAMABARÁT
képzési projektünkbe jelentkezni lehet!
Képzést indítunk:
IRODAVEZETŐ (OKJ)
(részvételi feltétel: angol nyelvismeret és érettségi)

PÉNZÜGYI ÉS SZÁMVITELI ÜGYINTÉZŐ (OKJ)
(részvételi feltétel: érettségi)

SZÁMÍTÓGÉP KEZELŐ (OKJ)
(részvételi feltétel: befejezett 8 általános iskolai osztály)
A projekt leendő résztvevőinek képzési költségét fizetjük, a képzés idejére díjmentes gyermekmegőrzést biztosítunk.

6 hónaposnál idősebb, de 6 évesnél fiatalabb gyereket nevelő kismamák vehetnek részt, akik GYÁS, GYES, GYED –et kapnak vagy regisztrált munkanélküliek.

A képzés 2006. szeptemberétől 2007. januárig illetve 2007. májusig tart. A képzés helyszíne: Budapest XXI. kerület

Jelentkezését várjuk az alábbi telefonok valamelyikén:
Fővárosi Közhasznú Foglalkoztatási Szolgálat Kht. csepeli kirendeltség:
278-2717/117-es telefonszámon
Rákóczi Zsuzsannánál

IX. ker. FESZOFE Kht.:
215-1580-as telefonszámon
Goldmann Jánosnénál

VII. ker. KAMILLA Kht.:
06-20-343-52-77-es telefonszámon
Lakatosné Kovács Mariettánál
 
 


sziaszatok

A heten Becsben vagyok trainingen.Itt szerencsere nincs olyan meleg mint otthon :)

Andi
Hat a munkahelyemen legkondi van,azt bealltom kelemesre es igy at lehet veszelni a nyarat :wink: Egyebkent birom,elvezem nagyon ezt a babassagot is :wink:

Dory
Hajra teso project :lol: Nagyon orul neki Alex...ugyhogy megeri :lol:

Zsuzska
Igazad van,mi is megyunk mindig a Balcsira vagy anyuekhoz.

A talira varnek mert csomto utazunk.Szeptembertol jobban raerek :wink:
Pusza
K

Kép
Kép
 
 


sziasztok,

most lent nyaralunk Biatorbágyon, jövő hét végén irány Horvátország, tenger tenger tenger, szuper!!!!

emiatt be vagyok már sózva, úgyhogy most csak gyors hsz-re futja.

tali részemről is inkább szeptember, de akkor aztán nagyon!

pocak gömbölyödjék, kőcök növekedjenek szépen, élvezzétek a nyarat és vigyázzatok magatokra!

cupp,
Zsuzska
 


Sziasztok!

Mi is most jöttünk vissza Gárdonyból meg Solymárról, a nagy meleget csak a rokonok telkein lehetett kibírni a gyerekekkel. De sajnos most már vissza kellett jönnünk, úgyhogy itthon fővünk.
Dóri, persze jó lenne talizni valamikor, de a hőség miatt mi is inkább estefelé megyünk ki apával. Ha egy kicsit mérséklődik a meleg, felhívlak, hogy tudunk-e talizni. OK?
Egyébként mi augusztus 8-15 között megyünk Orfűre nyaralni, remélem, azért akkor is jó idő lesz, na nem kell kánikula, elég a 25 fok is.
Egyébként jól vagyunk, Hajnika kb. 6 kiló körül van már és olyan ügyes, hogy már forog, egyfolytában hason van és nyúlkál a játékokért. Már a hasa alá is tudja húzni a lábát, úgyhogy mindjárt kúszik! Pedig még csak 1-jén lesz 5 hónapos. Bogi továbbra is egy kisördög, de azért ő is sokat ügyesedett és nőtt. Nála most a bicikli a sláger, persze a pedálozást még most tanulja.

Puszi és jó nyaralást mindenkinek (Zsuzska, a tenger biztosan isteni lesz, mi majd jövőre megyünk :) ). Remélem az össznépi talit meg szeptemberben össze tudjuk majd hozni.

Üdv.
Andi
 
 


Sziasztok :!:

Szeretnék érdeklödni a IX ker sztk ban dolgózó Dr Székely ..... azt hiszem István, ról.


Hello Lányok,
nyaraltok? Jól teszitek! :D
Nem volt mostanság nagy forgalom, a lap tetején még éppen szülök. :D Peti meg már 3 hónapos baba. Hát, mi ezzel az ébresztgetéssel 2 hétig szenvedtünk...no meg a szopival is. Aztán a 3. héttől a 6-is nonstop sírás volt napközben, folyton ébren volt. Akkor aztán feladtam az igény szerinti szopit, és napirend szerint éldegélünk. Ez bejött, eszik, játszunk, alszik, este is alvás van. :D A szoptatással sincsen már probléma.
Nemtom, miért volt olyan aluszékony, pedig sárga sem volt. Lehet, hogy annyira gáz volt neki is a születés? :roll:

Egy másik topikban le is írtam, hogy történt, most bemásolom ide is:

Elküldve: 2006 Június 26 Hétfő - 10:01

'Hello Csajok,
gyors szüléstörténet, mert többen kértétek, bár én óvva intettem mindenkit:
Reggel 7kor átmentem a szülőszobára megindításra. Nemsokára jött a dokim, megkaptam a méhszájamhoz a zselés trutyit, mondták, pihenjek, lehet, hogy 30 perc, de lehet, hogy csak 3 óra múlva érzek majd fájást. Mondtam férjemnek telefonon, hogy még pihizhet, én is azt teszem, de azt mondta, máris indul. És milyen jól tette, metr 10 perc után beindult, 10 ig erősödött kb, csak az volt a gáz, hogy nem volt közte szünet. Olyan 9 körül elfolyt a magzatvíz, így még erősebb lett. Sajna közben kiszorultunk a közös előtérbe a székekre, mert megteltek a szülőszobák. Járkáltam, ctg, vizsgálatok, beöntés. (Nem volt kötelező, de nekem bejött.) Végre voltak szünetek, de csak 1percesek, félperces fájással. Nagyon kimerültnek éreztem magam, aludni szerettem volna, szerencsére visszaköltözhettem a szobába, lefeküdtem, félig föleszmélve a fájásokra teljesen kiütve szunyáltam. Du 3 körül jött a dokim megint, megvizsgált, azt mondta, beköti az oxitocint, ezután keményebbek lesznek a fájások. Király! Csak én már nagyon elfáradtam közben, szerncsére pont jött az anesztes, kérdezte, mikor kell eda. Na, mondtam, akkor most. Így kaptam oxi mellett 3 óra szundit, majd beerősödött a dolog megint, akkor kb 20 mpig tartott 2 percenként. Sajna elég lassan tágultam, dokim azt mondta, még 2-3 óra. Akkor már egybefolytak a dolgok, feküdtem, szorítottam a férjem kezét. 5-6 körül dokim megint azt mondta, még 2-3 óra. 8 óra tájban azt hittem, mindjárt bekakilok, mondták, akkor ez már a kitolás, hajrá. Nyomtam, ahogy bírtam, fáztam, remegtem, szunyáltam, ilyesmi, több, mint 2 órán keresztül. Belázasodtam, lázcsillapító, antibiotikum. Sajna azt éreztem, hogy a baba feje nem megy tovább, és a fájások is gyengültek. 10 körül dokim meg 2 szülésznő rámugrottak, hogy kinyomják a bébit, de nem jött össze. Mindenki csak a fejét csóválta, én meg azt gondoltam, hogy nyomják már ki belőlem végre, elegem van!!! Aztán a dokim mondta, hogy akkor most felvágja a hasam. Eléggé lekonyult a szám erre, de azért legalább végre kint lesz. Katéter, műtő, eda kanülbe újabb dózis, nyissz, nyassz, fztam, remegtem ezerrel az asztalon. Aztán megszólalt az anesztes a fejem felett, hogy hűha, mennyi haja van, kisfiú, nézzek oldalra, ott viszi ki a dokim. Ott volt a kezében a már sírni kezdő kapálódzó kisbabám, akit elvittek a gyerekorvoshoz, aki hátul várakozott. Kb 5 perc múlva hozták vissza. Be volt pólyálva, mint egy kis báb, fehér sapó a fején, sírt. Odarakták a meleg arcocskáját az arcomhoz, és el is múlt a remegésem. Beszéltem hozzá valamiket, rögtön abbahagyta a sírást, nézegetett. Nagyon kis helyes pofit vágott, símogattam. Aztán kivitték a férjemhez. Kint még láttam egy picit, aztán én kórterem, babó inkubátor. Reggel hozták vissza, amikor már tudtam mozogni. Hát csak néztem ezt a világszép kisfiút, hogy ő az!
Utána feltápászkodtam, férj, majd anyuék, baba aludt, mint akit fejbevágtak.

Na, ezek voltak. A szülés maga nem volt élmény, bár szerintem csak akkor az, ha az emlékek megszépítik, és persze, ha megy minden magától. De az eredmény az szuper lett! És persze ha megitn úgy érzem, hogy jó lenne egy tesó, ez a nap egyáltalán nem fog visszatartani. "

Nna, az idő tényleg megszépíti a dolgokat, mert már élményként gondolok vissza arra a napra. :wink:

Tali???? Én is benne lennék.

Ági
 


Sziasztok!
Ági, nem is hiszem el, hogy már 3 hónapos a nagyfiú! Hát, tényleg nem volt egyszerű a szülésed, én csak hálát adok az égnek, hogy nekem mind a kettő viszonylag simán és gyorsan ment.
Mi Orfűn voltunk egy hetet, viszonylag változó időben volt részünk, így a strandolás sajna elmaradt. De volt állatkert, meg séta, meg csónakázás és játszóterezés.
A szeptemberi tali tényleg jó lenne, esetleg a jövő héten valamikor? Nekünk a kedd nem igazán jó mert tanácsadásra megyünk, de a többi nap bármelyik lehet. Remélem, a többiek is olvassák majd és reagálnak!

Puszi
Andi
 
 


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért, de szeretném figyelmetekbe ajánlani honlapunkat,mely reményeink szerint elnyeri tetszéseteket!
Köszönettel: H. Anikó

Dekorációs falfestés nem csak gyerekeknek!
http://www.dekofalfestes.atw.hu/
Kép


Sziasztok mindenkinek szép estét és jó éjszakát az aludni térőknek

Ezen az oldalon új vagyok még, de van 2gyermekem és már 6éve élek a 9.kerben mondhatni hazajöttem ,mert a 19.ben laktam előtte de a középiskolát a József Attila lakótelepen a Lengyel gyulában végeztem és gyerekkorom nagy részét is itt töltöttem a nagymamámék laktak itt
 
 


Szia "evinene"!

Üdvözöllek itt nálunk! Látod, a többiek nagyon eltűntek, ezért mostanában kicsit pang a fórum :( .
Azt olvastam, hogy két gyerkőcöd van. Hány évesek?
Otthon vagy velük, vagy dolgozol már? Írjál még magatokról egy kicsit.
Nekem két kislányom van, a nagyobbik 2 éves lesz most 30-án, a kisebbik pedig 6 hónapos (ő van a profilomban).

Andi
 
 


sziasztok,

hát tényleg eltűntem nagyon, mostanában keveset netelek, akkor sem nagyon jövök babanetre.
persze szégyellem magam, mégis én szorgalmaztam ezt a topikot, úgyhogy igyekszem néha benézni!

Vincsenzó növöget, egyfolytában beszél, kapaszkodva lépked és nagyon kezd fickósodni. :lol:
egy tali tényleg jó lenne, kinek mikor és hol lenne jó? javaslatok?

Ági,
megríkattál, ugye tudod!? persze akkor bőgtem, amikor ahhoz a részhez értem, hogy hozzák a kis báb-babódat! ez a kisfiú tényleg gyönyörű, és az az érzés, amit akkor éreztél, tényleg csodálatos és semmihez sem hasonlítható!

na, mégegyszer elolvasom a születéssztorit, mert jól esik bőgni

Evinee,
nekem Vincém 15 hós lesz 21-én, pár éve lakom a Ferencvárosban, és nagyon szeretem. mesélj magatokról!

cuppantás,
Zsuzska
 


Sziasztok! itt lakom a Ix be 3picim van a nagyobbik most kezdte az elsöt és a Lobogo u-i suliba jár . tudtok rola mondani nekem valamit? a másik kettö itthon van velem. ja tudtok nekem ajánlani olyan helyet ahová esös idöben eltudnám vinni a két kicsit valamilyen ovis foglalkozásra? sajna dokinénink nem engedi közösségbe öket mert immunhiányossak, de én viszont ugy érzem hogy valamit kell tennem de semmi olyat nem tudok a környéken ahová vinni tudnám öket kérlek ha tudtok valamit irjatok. elöre is köszönöm mindenkinek.Kati
 
 


Kaaati,
hogy érted hogy immunhiányosak? Nézték őket immunológiai osztályon? Volt labor? Milyen immunanyag hiányzik?
Egyébként üdv itt. Az én picim még csak 4 hónapos, nem tudok segíteni ovis dologban, de majd a csajok, ha benéznek. Mostanában pangás van.
Mesélj magatokról!

Ági
 


Sziasztok Csajszik!

Tényleg nagy a pangás mostanában. Mi van Veletek? Meséljetek!

Ágival néha összefutunk, Peti nagyon gyorsan nő, kiváncsi, élénk és hosszú baba. :lol:

MI szerencsére jól vagyunk. Vince nagyon beteg volt, indult egy "hagyományos" nátha-asztmás hörghurut-fülgyuszival, és rájött egy hányós-fosós vírus, ami miatt egy teljes hétig kijött belőle minden, így pengeélen kűzdöttünk a kórházbamenetel ellen, végül MI GYŐZTÜNK!!! Szerencsére volt miből fogynia, és lassan-lassan lelkileg is helyreáll a srác.

Nem nagyon szereti, ha gép előtt ülök és nem vele játszom. Most is itt szórakoztat. :lol:

Meséljetek magatokról!
cupp,
Zsuzska
 


Sziasztok!

Sehol senki? Kata? Ági? Dóri? Andi? Többiek? :roll:

cupp,
Zsuzska
 


Kata,
sok boldogság Leon babához!!!! :D :D :D

Szia Ficmami,
megvagyunk, növögetünk (ahogy láttad is :wink: ). Egyre kíváncsibb, inkább ülne, de nem forog. :) Most kezdtük az almázást, imád cuppogni, de mihelyst elérek a kiskanállal a szájáig becsukja és úgy vihorász. :lol:
Én annyira dagadt lettem, mint még soha életemben...Vmi sport után kell néznem, mert ölég gáz... :roll:
 


Ahogy Potter mar lenyomozta :D itt is megmutiozom Leon babat,aki November 18-an szuletett.2560gramm es 51 cm volt.Barna haj es kek szemekkel nezett rank:)
Minden rendben (mostmar ) a csaszi most jobban fajt,es mellgyulladas+melleseb,laz...utan vegre jobban vagyok es a baboca szepen szopizik.Egyenlore meg nincs uveg :!: Ez nalam ugye mar kiralysag :wink:
Kepek:

Kép
Kép
 
 


Szoval akkor ujra kepek:
Kép
Ez meg a korhazban a boldog nagy tesoval :D
Kép

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Csakhogy végre újra itt! Királyság! :lol:

Kata,
égigérő gratula Neked és Leon babának! Micsoda gyönyörű nevet találtatok ki! Örülök, hogy megy a szopi, csak így tovább! Tudod már úgyis, hogy egyre könnyebb lesz! Néha kukkants be és mesélj!

Ági,
hihetetlen, hogy elmúlt fél éves Petibaba! Már biztosan nagyon nagy srác! :lol: Én is tervezem, hogy lejárok a Bokréta Fitnessbe legalább heti egyszer. Van kedved hozzá? Meg utána kéne nézni az aquafitnessnek itt a suliban, meg is teszem. szóval?

cuppantás,
Zsuzska
 


Békés és nagyon-nagyon boldog karácsonyt Mindenkinek!
 


Zsuzska,
keskenyedhetnénk együtt. Szuper 5let! De nem ér ám hiperszuper aerobikcuccban jönni, mert én macialsóban nyomom. :roll: 8)

Lányok, BUÉK!

Kata,
Leon baba igen szépséges. Remélem okés a szopi. Voltak gondok Alexszel?
 


kataa írta:Ahogy Potter mar lenyomozta :D

Furfangosan megnéztem a vonalzód a lap közepén, az árulkodott. :wink:
 


Potter
Ja ez eszembe sem jutott :lol:
Hat igen Alex felig,madj 5 honap mulva mar egeszen tapis volt.Koszonhetoen a SOTE1 csecsemoseinek.Ez egy hosszu tortenet,de most az Istvnban nagyon segitokeszek voltak es orulok hogy most sikerult, mert annyival konnyebb ez...

Ficanka
Koszi,szerintunk is szepseges a nev,egyebkent egyre nepszerubb ahogy hallottam :roll:

Ebben a jo idoben belvarosi csajok talalkozhatnak valahol,na?

Kata

Kép
Kép
 
 


Én talipárti vagyok.
 


Sziasztok lányok! én a mester utcánál lakom 3pici gyermekem van, a kérdéssem az lenne hogy ovódát keresek májusban tölti a 6.életévét a kisfiam és állando krónikus középfülgyulladásai végett felmentett volt a közösség alol ráadásként immunhiányos,ezért keresek a kerületben olyan ovit ahol megbizhato kezek között tudom a gyereket. és ahol beszoktatás is van. ha tudtok valamit kérlek jelentkezzetek. probáltam védönöknél de hiába. elöre is köszönöm segitségeteket üdv mindenkinek Kati
 


Sziasztok!
Segitségeteket szeretném kérni lelkiismeretes védőnő/gyermek doki keresésében a kerület Soroksári út/Haller u. környékén. Most költöztem ide és most kellene átjelentkeznem mindenekelőtt védőnőnél, a doki még ráér egy keves ideig. :lol:

Előre is köszönöm.

 
 


Farsang 2007 február 24-én szombaton!
Farsang, jelmezvásár, jelmezbemutató jelmezbál!

http://www.szulokhaza.com/szulokhaza_pr ... ujabb.html

Helyszín:

Szülők Háza Családi Központ és Játszóház
Budapest XI. Gazdagrét, Eleven Center
1118 Bp., Rétköz utca 7. I. emelet (P2 szint)

Program:

10:00 - 11:00 Kreatív játékok, kalandfal, alkotó
foglalkozás (kézműves)
11:00 - 12:00 Varázserdő: zenés drámajáték a
gyerekek részvételével
12:00 - 13:00 Jelmezvásár, könyvvásár,
arcfestés, farsangi köröm az anyukáknak
- szünet -
16:00 - 17:00 Kreatív játékok, kézművesség,
kalandfal
17:00 - 18:00 Bábelőadások
Hol lakik az idő?
Manómese
18:00 - Zenés jelmezbemutató: mutasd meg
magad, és ha kedved van, mondj verset, énekelj,
táncolj az otthon készített, vagy a délelőtt itt
vásárolt jelmezedben; ajándékok a résztvevőknek.

Árak:

Gyerek jegy:
1.500,- Ft / gyerek (1-14 év)
Kísérő jegy:
500,- Ft (14 év fölött)
Családi jegy:
3.000,- Ft / család
 


Elike
Vedonohoz tartozni fogsz,imnden utca be van osztva hogy hova tartozik.
En Laktam a Tompa utcaban akkor a Bakats teri rendelobe jartunk,de ott nem jott bea doki.Most a Vaskapu utcaiba jarunk,ott nagyon jo vedonom van Birkas Ferencne. 30 ev tapasztalata+teljesen szopi parti es segitokesz,nem csak a konyvekbol tudja a szakmat.
Hivd fel a rendelot es kerdess ra az utcatokra hogy hova tartozol
Telefonszam:215-0876.
En jo dokit nem tudok mondani ebbena rendeloben,de tobben eskuszneka Csavas drnore,O homeopatias is.
Mi a VII.kerbe jarunk,mert abban feltetel nelkul megbizom.

Remelem tudtam segiteni
Kata

Kép
Kép
 
 


Kedves Kata,

Köszönöm szépen az infókat - ezzel már el tudok indulni. Érdekes, hogy a XIII.-ban, ahová eddig jártam védőnőhöz fel sem merült a védőnő-utca összefüggés, csak a rendelő-utca. Remélem, itt sem lesz gondunk.
Azt megkérdezhetem, hogy a VII.-ben melyik dokihoz jártok?
Előre is köszönöm kedvességedet.

Üdvözlettel,
elike

 
 


Szia ELike,

A Vorosmarty utcaban a Toth Eve drnohoz,homeopata,de ha kell gyogyszert is ad,anyukank kora beli es nagyon hatarozott/kefves no,ja es kijon hazhoz ide is.Mi a picivel most ezt ki is hasznajuk,minden oltasat itt adja majd be.

Pediga vedonoi szolgalat nem valaszthato,be vagy osztva lakohely szerint,maximum ha nem tecceik az illeto akkor kerheted hogy ne jojjon inkabb 8) :lol:
Gyerekorvoshoz is tartozol,de itt lehet nem oda menni ahova tartozol.
Merre lekatok?melyik utcaban?Johet priviben is :wink:

Kata

Kép
Kép
 
 


Kedves Kataa,

kepzeld, felhivtam penteken a rendelot es egyenesen a javasolt vedonohoz iranyitottak, igy nem is kellett ravaszkodnom 8) Nem volt ugyan bent, de hetfon majd hivom ujra es egyeztetunk.
Amugy a Soroksari uton lakom.

Es milyenek az ovik? Vannak erdekes gyermek programok? Tudom, hogy meg nagyon koran van, de akkor is erdekel, meg mindig az van, hogy amit elore nem keszitek elo a vegen lecsuszunk, na most ha magammal megtehetem, a babaval azert mar nem...

Udvozlettel,
elike

 
 


Sziasztok Lányok!

Elnézést, hogy csak így betolakodok hozzátok. A XX. kerületből kukkantok át. Azt hallottam, hogy a IX. kerületben, a Határ út-Soroksári út kereszteződéshez közel van valahol babaúszás. De nem találtam róla semmit. Ha tudtok róla, esetleg tudtok valami elérhetőséget, légyszi küldjetek nekem egy mailt vagy egy privit.

Köszi előre is: Tandika

 
 


Sziasztok!


Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül zavarlak Titeket ilyesmivel, de szeretnélem megkérni Titeket, hogy szavazzatok a kisfiamra. Már csak 2 nap van hátra, és 75 szavazattal vagyunk lemaradva az elsőtől. Talán még behozható.
Légyszives még szavazzatok még ma és holnap! Esetleg szóljatok néhány ismerőseiteknek is, hogy szavazzannak a Mátéra.

http://www.jatekfutar.hu/szavazolap.html

Referencia szám: 2006_00776 Máté

Köszönöm, hogy szavaztok.

Zsani

Jaaaa....és a kisfiam is írt Nektek:)

Anyukám azt mondta, rajtad múlik, hogy enyém lehet-e az a sárga quad, aminek a fényképét már lassan egy hónapja mutogatja nekem, kérlek ha nem felejtesz el és nem nagy kérés gondolj rám még 2 napig, nagy örömet okoznál nekem…

Máté
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: