Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok kereslek titeket merre jártok jó lenne találkozni gyerkőcöm 2004.februári és fiú sziasztok Roki
 
 


Hali!

Mi is szoktunk a Városligetbe játni, főleg a kiskacsák miatt! Kép
A lányom imádja őket.
A kisfiam egy hónappal idősebb a tiédnél. (Kép a profilunkban, kb. fél évvel ezelőtti.)
Holnap mi elutazunk, de a jövő héten talizhatunk ha van kedved.
Hellóka!
Andi
 
 


Szia Roki, Andi!

Mikor megyünk legközelebb a Városligetbe?
Találkozzunk minél előbb!
Kisfiam 2,5 éves.
Sziasztok
Suzy
 
 

 
 

Helló mi ma is voltunk szinte megyünk minden nap.Sokkal kellemsebb kint az árnykos homokozóban mint itthon a meleg lakásban.Suzy mennyi idősek a gyerekeid nekem még van egy lányom Rebeka ő most lesz 11.-én 11 éves.Jó lenne talizni mi a bekerített játszóra megyünk mert az jó árnyékos ti hova jártok és mikor szoktatok menni?üdv Roki
 
 


Sziasztok!

Végre van itt valaki! Kép

ROki!
Hol van az a bekerített játszó?

Mi a tó melletti felújított jászóra szoktunk menni, de inkább a tó a sláger.

Most nagyon zsufi a hetem sajnos, meg nem bírom a meleget sem. Kép

De ti talizzatok nyugodtan nélkülem, és ha tudok én is odamegyek, csak igérni előre nem tudom.

Délelőtt vagy délután jó nektek?

Nekünk inkább du. mivel Peti 12-től alszik, így elég rövid a délelőttünk.

Üdv.
Andi
 
 


Mi délelött is és du.is kimegyünk ha a program engedi .a felvonulási teret ismered?a Dózsa gy.utnál a Damjanich u.kereszteződése után bent a ligetbe a megálló mellett bemész a ligetbe és 50m után már lehet látni.mi is szoktunk menni az uj játszóra is de ott sok a nap a homokozónál,ebben a melegben nem olyan jó.mikor kel kisfiad ha délben már aLSZIK? De ez nagyon jó!Áron 2-3körül alszik el 5kor kel.Este pedig 11 mire elalszik. helló Roki
 
 


Szia Roki , szia Andi!

Roki: 4 gyerkőcöm van : Gábor (19) Zsuzsi(16)
Andi (11) Zolika (2,5)

Találkozhatnánk szombaton vagy vasárnap, ahogy Neked jobb.

Apropó, mi a véleményetek a bárányhimlő oltásról?

Sziasztok
Suzy
 
 


Sziasztok!

Suzy!
Bocsi, nem jött össze! Kép

Én beoltattam Kittit, nem is olyan régen. Van egy bárányhimlős honlap, Kép http://www.baranyhimlo.hu/hml/uzen?ID=1
itt megkérdeztem, és javasolta a doktornő.
Én elég későn, 14 évesen kaptam el, és nagyon vacak volt. Ezt nem kívánom a gyerekemnek.
Állítólag ha 4-6 éves koráig megkapja, akkor sokkal kevésbé vészes lefolyású.
Petit is be fogom oltatni, ha 6 éves koráig nem kapja meg.

Te is tervezed?

Roki!
Peti elég korán kel, ezért fekszik már le délben. Ez azóta alakult így, amióta bölcsis hetente kétszer, háromszor. Ott így is úgy is délben fektetnek, így nem is bánom, hogy így alakult.
Kb. kettőig szokott aludni.
Persze sokszor változik a menetrend.
Este fél 9-kor viszont szépen elalszik.

Puszó!
Andi
 
 


Sziasztok!
Mi is járunk a ligetbe, meg az állatkertet is szeretjük. A kislányom 2,5 éves a fiam 6 hónapos. Andi68, veled mindig összeakadok. Hogyhogy csak 2* 3* jár bölcsibe, mert én is így tervezem, de eddig mindenki lebeszélt róla kicsit faramuci indokokkal. Bevált? Nem nézik a többiek csodabogárnak? Ilyesmikkel rémisztgetnek, meg hogy így nincs rendszer. De hát ez egy rendszer.Kép
Regina
 
 


Sziasztok!

Regina!
Hát igen, kezdek már túl régi bútordarab lenni itt a babaneten! Kép

Amúgy véletlenül alakult így a bölcsi, mivel itt a kerületiben nem volt hely, csak szeptembertől, nekem meg sürgősen kellett valami áprilistól. Végül nagy nehezen találtam egy bölcsit, nem is túl messze tőlem, a Ráday utcában. Itt van játszócsoport, de fizetős. (800 froncsi egy napra)
Persze hely itt sem volt minden nap, de nem is bántam mert azért annyit nem szerettem volna rákölteni, csak max. 2-3 alkalom hetente fér bele. Ilyenkor el tudom intézni a dolgaimat.
Igaz, hogy nehezebben szokott be, nem is aludt ott csak a második hónaptól, aztán mire megszokta jött az 5 hét szünet. De most már volt azóta 3x, és nagyon szereti, már nem is (mindig) sír, amikor otthagyom. Nagyon aranyos gondozónénink van, és ez a lényeg szerintem.
A rendszerről annyit, hogy amikor megyünk bölcsibe, fel szoktam ébreszteni max. 7-kor, mivel ott délben le kell feküdni, és ha nem álmos, akkor tuti nem fog aludni.
Amikor meg nincs bölcsi, magától ébred fel olyan korán !Kép

Üdv. nektek!
Andi
 
 


Sziasztok!

Ki megy ki hétvégén a Ligetbe?
Szeretnék már találkozni valakivel.
Ime a 2,5 éves Zolika játszótárs:
SuzyKép
 
 


szia Suzy gyönyörű a kisfiad sajna mi nem tudunk menni ligetbe elutazunk.De hétközben ha jó az idő minden nap kintvagyunk van ugy .hogy du-is kimegyünk ti nem értek rá? Többi gyerekrl is küldj fotót puszi
Roki
 
 


Szia Roki!
Örülök, hogy tetszik a gyerek. A többiről, majd hétfőn küldök képet.
Ha jó neked és nem esik az eső hétfőn 10-11 körül találkozhatnánk a Ligetben.
Szia Suzy
 
 


hello Suzy hazajöttünk készen lrttünk a munkával nekünk ha az idő is jó jó a holnap is vagyis a vasárnap mint eredetileg lett volna megyünk ki de jön a nagylányom is te is hozod vagy ő nyaral?remélem jó lesz a holnap, az időpont jó 11.körül hol talizzun jó nektek az iskolások játszókertje ez a liget elején van a bekerített jáőtszótér .Nekünk ez van a legközelebb onnan mehetünk tovább ha nem tetszik ..
Jóéjszakát látom te is éjszaka érsz rá írogatni.

Roki
 
 


Szia Roki!
Ha nem zuhog az eső,akkor megyünk! Ha rá tudom venni, hozom a nagylányt is. Kint leszünk már 10-től mert délre haza kell érnünk.
Most néztrm ki az ablakon és látom, hogy csöpög az eső. Ha nem kezd rá jobban esni, akkor is megyünk. Rövid, barna hajam van, a Zolika olyan mackóforma. Remélem találkozunk
Suzy
 
 


Szia Roki!
Mivel azóta is egyfolytában esik, azt gondoltam,hogy elmegyünkaz állatkerti játszóházba kb.10-12-ig. Kék farmerben és piros ujjatlan pólóban leszek.
Szia
Suzy
 
 


Szia Roki!
Ez sajna nem jött össze. De sebaj, nekem jó ma is 4 után, holnap kb. 11-kor vagy du. 4 után.
Szia
Suzy
 
 


Szia én is sajnálom pedig még az idő is jó volt az a lénye ,hogy valami alakul.Egyszer majd ö
sszejön.

Andi ! Marcell /Regina/ ! veletek mi újság miért halgattok? Beszélgessünk ha nem találkozunk majd összefutunk valamikor.


Segítsetek ! hogy kell hangulatjeleket rakni mert nekem sehogy sem sikerül.

Puszi köszi Roki
 
 


Szia Roki!
Az a baj, hogy egyelőre Hidegkútról járunk be a városba és nálunk reggel nagyon esett, ezért az Állatkert játszóházba mentem Zolival és Andival, ott voltunk kb.11-ig. Utána elmentünk az iskolás játszótérre, de ott sajnos nem láttalak.
Én akár ma délután is vissza tudok menni a gyerkőcökkel vagy hétfőn 11 körül vagy délután 3 után.
Ird meg, hogy mikor érsz rá, mert akkor úgy alakitom a programomat.
Szia
Suzy
 
 


Hali!
Holnap nem tudunk menni sajna, mert rohangálunk mindenfelé a városban ,szabadságon lesz a párom.Kedden mehetünk .jó ez az idő, ez a 10 még beszélünk addig.Du Áron 5ig alszik mi azután megyünk sétálni.Mit csináltok Hidegkúton?Nyaraltok vagy ott laktok?

Üdv Roki
 
 


Helló Andi!

Új képed van a profilba?Vagy nem jól emlékszem?
Petyka olyan nagy mint egy 3 éves nagy fiú.Kitty
mennyi idős?Nagyon édesek a srácok .finom volt a dinye?olyan jól néz ki. nekünk eddig még nem sikerült jót enni,pedig imádjuk.Ti mikor mentek kacsázni a tóhoz?


Kedden megyünk játszóra a ligetbe ha nem esik .Mikor szoktatok kimenni mmilyen időpontban?
Peti beszél már? Bilizni szoktatok?Mi még csak megvettük letettem jtszik vele belerakja a játékokat .még nem probáltunk semmit mire való.
a gyermekeid igazán szépségesek gratula nektek ügyesek vagytok egy fiu egy lány.

szia jóéjszakát Roki
 
 


Sziasztok!

Hú, de késő van, gyors leszek!

Holnap nekünk csak du. jó mert Peti is Kitti is bölcsizik, ovizik. (Dolgoznak!Kép) Kedden viszont már délelőtt is oda tudunk menni.
Csak el ne kiabáljam, mert lehet hogy aznap engedik ki anyukámat a kórházból és akkor nem. Eddig szerdáról volt szó, de ebben a kórházban olyan káosz van.....
Hangulatjelek:
Van itt valahol egy "gif"-es topik, de most nem jut eszembe hol.
Én kemény kettőt tudok! Képés Kép
egy jettőspont és mosolygós zárójel : és ) szóköz nélkül. A másik : és (
Biztos összejön.
Örülök, hogy tetszenek a gyerkőceim! Kép
Peti most "kicsit" máshogy néz ki, pedig az a dinnyés kép csak 2 hete készült.
Fini volt a dinnye! Sajnálom hogy nem volt szerencsétek vele. Jövő héten meg már jön a Lőrinc nap asszem.
Mentem aludni!
Pusz.
Andi
Kép
 
 


Szia Andi! Petiről ahány kép annyi arc!Jól áll neki ez a séró hogy viselte? te nyírtad vagy a fodrász?Áronnak szint alig van még haja ezért is olyan kisbabás holnap másik gépnél leszek megpróbálok felrakni képet ,de az a baj hogy nem jó a fényképező mert Áront csak csukott szemmel tudjuk fényképezni a digitálissnál mindig becsukja a szemét.Te is jó későig fent vagy és korán kelsz ,hogy birod?

Kedd az jó lesz csaó Roki
 
 


Szia Roki, szia Andi!
Kedd 10h Liget, Iskolás játszótér jó nektek?

Bilizés. Bár Zolika már 2,5 éves csak mostanában hajlandó bilire ülni. Nemrég vettem neki egy tök normál műanyag bilit és ahogy ül rajta, egyszercsak azt veszem észre, hogy a bili elkezd zenélni. Nézem, hát látom, hogy belepisilt a bili meg csak zenél. Szóval kiderült, hogy egy ZENÉLÕS BILIT vettem!! Ilyet még az életben nem láttam!!
Mindenesetre a gyereknek nagyon tetszik és már előre örül a zene jutalomnak.

Roki. Hidegkúton lakunk és egyben nyaralunk is egyfolytában akár tetszik, akár nem- most már egyre kevésbé tetszik- és jövőre költözünk be a VI-ker.-be.

Várom válaszotokat a holnapi talival kpcsolatban.
Sziasztok
Suzy
 
 


szia a holnapi 10 óra iskolás játszó renden jó lesz remélem addigra felkel kicsi fiam most aludt el 5-kor pedig egész nap kocsiztunk.Kiváncsi vagyok este mikor dobja el magát nagyon bírja energiával.Reggel esetleg picit késünk.
Ez a mai idő is azt sem tudom mit adjak a gyerekre
ruhát hol esik vagy süt a nap......talán holnap jobb lesz hellóka
Roki
 
 


Sziasztok!

Már megint csak most érek ide, de már leesek a székről. Kép
Tegnap nem válaszoltam, Peti sem bilizik, egyszer kétszer ráültettem, meztelenkedett amikor az a nagy meleg volt. Párszor a szőnyegre kakilt és mondta (elég ijedten) hogy kaka! A bilire egy másodpercig ül rá. Nem erőltetem, mert mintha félne tőle.
Beszélni nem nagyon, vagyis rengeteget, csak hottentotta nyelven. Kép
Azért monja hogy: Aka!(ez apa) kaka, kutusz,(kutyus)cic, Kitti. Egyszer azt mondta: ezt eszi! és mutatta a kaját! De lehet hogy csak véletlen volt.
HOlnap elméletileg nekünk is jó a 10 óra körüli időpont.
Ma megáztunk vagy 3x, egyszer úgy hogy közben ragyogott a nap!
Ha ronda idő van, biztos nem megyek, mert elegem van az esőből!

Puszika!
Jóccakát!
Andi
 
 


Szia Roki Andi!
Ahogy igértem képek a többi gyerekemről a profilomban!!

Nagyon bosszant, hogy már másodszorra nem sikerült találkoznunk, én 3/410-f11-ig ott voltam és azt hittem, hogy nektek közbejött valami, azért nem vártam tovább meg azért sem, mert a gyereket anyósomhoz vittem vidékre, és nem akartam, hogy elaludjon az uton.
Roki. A profilomba beirtam az e-mail-emet, légyszi küldd el a tel.számodat,mert akkor az utolsó pillantaban is tujuk egymást tájékoztatni, ha közbejön valami.
Szóval ne adjuk fel!!
sziasztok
Suzy
 
 


most látom, hogy aprofilba csak egy képet lehet tenni, úgyhogy itt küldöm őket. Gábor 19 Zsuzsi 16
Andi 11.
KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Tényleg kár, hogy nem taliztunk ma, mind a hárman. De majd csak összejön valamikor.

Roki!
Jót dumáltunk! Kép
Én persze már rég el kellett volna, hogy induljak, aztán a Wesselényi utca teljesen beállt egészen a Rottembillertől a Kőrútig lépésbe "haladtunk" vagy még úgy sem. Peti már a Dembinszky végén elkezdte az odítást. Aztán pont délben elaludt, de én csak negyed egyre értem haza. Érdekes módon nem ébredt fel még arra sem hogy kiveszem a székből, pedig szinte mindig fel szokott. Jó messze találtam parkoló helyet, felvittem és egyből az ágyába tettem. Szépen aludt 2-ig, ahogy szokott. Szóval csak az a pár perc sírás volt nehéz a kocsiban. De ilyen már azért volt máskor is.

Suzy!
Nagyon helyesek a gyerekek! Olyan okosnak néz ki mindegyik! Kép
Kitől örökölték a szemüveget? Nálunk a lányom örökölte tőlem, még van egy halovány reményem, hogy a fiam nem fogja. Jó lenne megúszni, de ez legyen a legnagyobb baja. Kittinek is mostanában kell majd új szemüveg.

Na, most jó sokat írtam! Írjatok ti is!!!!!!

Jóccakát!
Andi
 
 


Sziasztok
Suzi!
A számom küldöm Gyerekek nagyon szépek.Nagylányod művészi tornázik? gyönyörü mit tud Rebeka lányom elájult mikor megnézte a képet. Õ már egy éve gyakorolja a spárgát mert a karatéban is kérik hogy tudják de neki nem megy ilyen szépeen.Andi nagyon csinos.Fiad most érettségizett ?sikerült tovább menni?gratulálok büszke lehetsz rájuk.Gondolom sokat segítenek ?Nekem Rebi sokat játszik Áronnal, egyre többet tud már segíteni.

Andi ! Örülök hogy sikerült találkozni már majdnem elmentünk mert körbe jártunk mindent mindenkit megnéztünk gyerekét méregettük mennyi idős lehet,De senki nem volt akire illettek a paraméterek. .Már messziről kiszúrtalak téged
meg Petykát hogy biztos ti lehettek.Nagyon cuki fiú Peti és az is tetszik hogy egy súlycsoportba tartoznak nincs erő fölény ,igaz nekem Áron nem harcias inkább félénk de majd eltanulják egymástól a dolgokat jó hogy egymásra taáltunk.És még közel is lakunk,szuper.
Örülök ,hogy Petit nem viselte meg a találkozás nem borult fel a megszokott ritmusa.Ügyesen kivetted nálunk a párom tudja úgy kivenni ,hogy ne ébredjen fel.
Megyek mert Áron nem bírja elviselni ha én ide ülök mert akkor vigsztalhatatlan csak én vagyok jó.Ha főzöm akkor sokkal türelmesebb mert pakol a szekrényből. Sziasztok majd este jövök az az én időm.

puszi Roki
 
 


Sziasztok!
Roki.Köszi a számod, majd hivlak.
Örülök, hogy tetszenek a gyerekek, tényleg jó, hogy ennyien lettek végül is, az elején megelégedtünk volna kettővel is. Zsuzsi tényleg nagyon ügyesen tornázik, ez valójában RSG (ritmikus sportgimnasztika). B kategóriában Budapesti első helyezett, országos második. Zsuzsi-mondhatom-igazi pótmamája Zolikának ( amikor Zolikát vártam a szivem mélyén számitottam is erre) pl. annak idején, amikor még éjszaka is etetni kellett a babát, nemegyszer ő vállalt éjszakai ügyeletet.
Küldjél Te is fényképet a gyerekeidről.Rebeka is ilyen anyáskodó tipus?

Andi. A lányok utálják a szemüveget, dehát egyelőre ez van. 18 éves koruk után hordhatnak kontaklencsét, de a lézeres műtétet nem pártolom.
Kitti jól tűri?
sziasztok
Suzy
 
 


szia Suzy ez igen ez nem semmi kitartás.Gratula.Zsuzsi akkor egy tündér ha ilyenekben segít neked,még az mellett hogy sportól tanul....Rebeka nem ilyen anya tipus ő inkább játszik vele bohóckodik vele,lefoglalja de ha konkrétan kérem rá akkor sosem sikerül mindig ordítás a vége és mennem kell vigasztalni.de azért ez is valami.mostmár kezd segíteni a házimunkába porszívőz beágyaz összeszedi a játékokat este ,az se semmi lépni nem lehet sokszor.
És Andi lányod ő milyen viszonyban van aaz Öcsivel?
Képet majd 20.-a után küldök most nincs fénykép ezem a gépen de most megyünk nyaralni ma és visszük a kisgépet ,hogy tudjuk a képeket letölteni amit készitünk igy lesz ezen is kép.
Ma este indulunk mi négyen és még jön velünk az én Apukám és a férjem Anyukája remélem sikerül jól nyaralni.Olasz országbs megyünk Bibionéba.Ezért most egy hétig nem leszek de aztán igen ,nehogy eltünjetek.!!!!
Sziasztok puszi mindenkinek .
 
 


Szia Roki!
Jó utat!!
Mi is hasonló felállásban mentünk ki egy hétre szintén Olaszországba Velencétől nem messze, Cavallinoba, egy nagyon szép kempingbe.Velünk az anyósomék jöttek, ami azért (is) volt jó, mert időnként vigyáztak Zolikára, igy el tudtunk jutni Ravennába is, a gyönyőrű mozaikokat megnézni.
Ez Július első hetében volt és bár az idő nemvolt mindig tökéletes, azért fürödni minden nap lehetett, mert a tenger megepően meleg!!
Puszi
Suzy
 
 


Sziasztok vége a nyaralásnak jó volt csak rövid de eseménydús .Szombaton érkeztünk Este már zuhogott az eső Vasárnap délig esett,Hétfőn szintén esett ementünk San Marinóba.Áron maradt a nagyival.Éjszaka 39 volt a láza .reggel az idő megjavult, felfedeztünk eg csomót Áron nyakán.Elmentünk orvoshoz de a VÁRAKOZÁS ALATT MEGVILÁGOSULT HOGY HIÁBA VÁRUNK NEM ÉRTJÜK MEG egymást az orvossal .felhívtam a dokit, az enyém szabin volt a Gyarmatival beszéltem nagyon készséges volt azt mondta a csomó lehet fogzástól de a magas láz már nem indokoltAdjak antibiotikumot és algópyrint a magas lázra felet.Megnéztem a fogát a szemfogak már a bal kint volt a jobb is dudorodott.
Másnap Áront nem lehetett letenni csak az ölbe és
velem .apró kiütések lettek rajta gondoltam az
anti..abbahagytuk láz maradt minden éjszaka kúp.Pöttyök nem tüntek csak szaporodtak kapott kálciumot szép idő volt kivittük az árnyékba a kertbe de bekentük 40es bébi napozóval medencébe is bement.reggel mindene csupa kiütés még a feje a haj alatt is Kálciumot adtunk nem kapott már algót sem kiütések maradtak egyre nagyobbak lettek.Láz már nincs csütörtök van Rebi eddig minden nap még az esőőben is a medencében pancsolt ma nem megy mi a baj fáj a füle sózzuk babusgatjuk az idő szép mehetnénk fürödni.....Szombaton indulás haza de még elmentünk a tengerhez ha már oda mentünk nyaralni legalább első és utolsó nap megmártózunk.Anyósom nem értette miért kell éjszaka utazni miért nem indulunk el du.alvás időben a gyerekkel mert nyerünk két órát míg alszik utána meg majd megállunk óránként vagy félórnként sétálni pihenni ha kell egy órát is állhatunk .az őidejében nem volt autózás gyerekkel bekötött ülésben el sem tudja képzelni milyen nehéz dolog szórakoztatni egy kisbabát az autóba Amig a férjemmel pakoltunk a kocsiba, az Apukámnak és a nagy gyereknek előadta hogy én milyen hülye vagyok .kinzom a gyereket mert este alvás időben utazunk.őt vigyük a vonathoz avval megy.Ennek ellenre jól sikerült a tengeri fürdőzés hatalmas hullámok voltak.Golyóztunk ,homokoztunk Vacsoráztunk egy étteremben és fél 10kor utnak indultunk.20 perc mulva Áron Aludt 5kor kelt fel és 6ra értünk haza az eső egész úton zuhogott szakadt nem volt egyszerü de szerencsésen hazaértünk.

Mi történt veletek senki nem beszélgetett mióta elmentem?Azért még jártok erre?

Puszi mindenkinek Roki
 
 


Sziasztok Roki, Szuzy!

Roki!
Izgi volt a nyaralásotok az biztos! De mi volt az a sok kiütés? Lehet hogy nap alergia? Arra felé "máshogy" süt a nap. Anyukám is nap alergiás, de csak a tengerpartokon jön ki rajta. Mo-n soha.
Rebi füle? Remélem már nem fáj.

Mi is utaztunk egyet, Kehidakustányba, nagyon jó volt, csak rengetegen voltak, és én elég nehezen bírom ha nem tudom kinyújtani a lábam a medencében.
Ott is aludtunk és jókat ettünk! Kép
(Svédasztal-nyammmm)
A gyerkőcök nagyon élvezték, de aztán másnap amikor már ki kellett 11-ig jelentkezni, Petit nem volt hova letenni aludni,mivel kint zuhogott az eső, a szobát meg el kellett hagyni. Így du.2-ig bírta Peti, de aztán pánikszerűen elhagytuk a fürdőt és a kocsiban egy mp. alatt mély, 3 órás álomba merült mindkét gyerek!

Képzeljétek, Kittinek be kellett tömni egy rágófogát, ami maradandó és kb. 4 hóanpja nőtt ki. Nem tudom hogy lukadt ki ilyen gyorsan, a tejfogai mind jók, (voltak,amíg ki nem estek)mossa reggel, este. Igaz, kap csokit is minden nap egy keveset. Kép
Ez tegnap volt, a párom ma ment fogászatra, és neki is betömtek egyet. Mi jön ezután? Holnap én leszek a soros a fogászaton. Kép
Na, eleget nyafogtam!

Szuzy!
Olyan lelkiismeret furim van,hogy nem vettem fel a telefont amikor hívtál! Ne hari légyszi.

Irtak ám neked a TAVASZ fórumon, a csütörtöki program kapcsán. Csak most nem jut eszembe hol is?

Most korán lefekszem! Kép
CSocsi!
Andi
 
 


UI.
Bocsi, nem válaszoltam egy két kérdésre, de most már nem is tudok, majd holnap erőt veszek magamon! Kép
 
 


Sziasztok!

ROKI.
Örülök, hogy újra itthon vagy. Szegény Áron jól kikapta ezt a fura betegséget, remélem, hogy azóta már jobban van.Gondolom Rebeka nagyon élvezte a tengert.
Hát anyóssal sosem könnyű az élet...erről én is tudnék mit mesélni.
Mi egyébként jól vagyunk, nagyfiam most tette le a kreszvizsgát, Zsuzsi, Andi még a nagymamánál nyaral Vácszentlászlón (Gödöllőtől nem messze)Zolika itthon csibészkedik. Kint voltunk vele a Tüzijátékon, nagyon élvezte.
Roki, be kéne pótolnunk az elmaradt talit, javasolj valami időpontot.

ANDI. Hová tűntél leányzó? Küldtem e-mailt és nem válaszoltál rá. jó lenne még egyszer összefutnunk, mielőtt elmentek. Jövő hét csüt. TAVASZ tali.

Sziasztok
Suzy
 
 


Sziasztok jó látni titeket hogy azért vagytok.Nálumk kész káosz van minden egyszerre szakad a nyakamba Rebi is hétfön már suliba megy .Vége a nyárnak szomoru de talán a z én nyaram jó lesz?

Suzy ezen a héten már semmi esetre sem tudunk talizni.Vasárnap Kecskemét nagypapa látogatás. szombt családi szülinap .lehet hogy hidegkuton lesz azt még nem tudpm biztosan ,mert a nagyszülők ott laknak akinek lesz.Érted csavaros fogalmazásom?a Huydi János u.ban ha jől emlék...
Külonben képzeld el ma beszéltem az ezer éves barátnőmmel és kiderült hogy ismer téged együtt szültetek Zsuzsi lányodat na ezt is jól leirtam de nem javítok .Két adatot mondtam rólad hidegkút és a király utca és már is tudta hogy ismer Juditnak hívják.Olyan kicsi a világ képzeld el az én unoka tesóm az ő unokahugával ismerkedett meg teljesen ajtunk kivl és most már ázasság és szeptemberben gyerek is lesz.Ezt is egy beszélgetés alapján derítettük fel.
Jövő hét közepén már beindul az élet és akkor talizhtunk.

Andy nagon sajnálom szegény Kitit tuti maradó fog?
Iszik elég tejet? tudod hirtelen nőnek kell a kálcium meg a fluor?Dokit kérdezd meg mitöl van ez igy nem jó.A csoki nemártalmas a cukor főleg ha rágja az igen.Különben Rebinek is van rossz foga ő sem eszik cukrot mégis kilyukad ,pedig úgy vigyáztamrá nem hagytam neki kicsinek a cumizást se amig tejfoga volt szépen rendben álltak most meg nem győzzük a fogszabályzást csinálni .
Áron lehet hogy a napra ,a vízre a napolajra az algopyrinre vagy a levegőre de az is lehet hogy most jött ki rajta az oltás mert lehet hogy rózsahimlője volt fogalmam sincs a fénykép sem adja vissza milyen volt videot meg elfelejtettem csinálni róla .Annyi sk újdolog érte amugy is minden kozmetikumra alrgiásan reagál csak fürdőkrémet hsználunk.Te fogad maradt?Nekem is menni kéne meg Rebinek is De Áronnal nem tudok mit tenni oda nem tudom vinni mert nem marad nyugtn Rebihez meg egx őrezred kell aki lefogja olyan hisztis a fogászaton retteg .Mi az a tavazs
találkozó mikor mentek ?
Sziasztok jőéjszakát sötét van nem találom a betüket pusz pusz Roki
 
 


Szia Roki!

Hát ilyen nincs!! Mármint amit Juditról irsz. Hát ige, rég volt, amikor judittal együtt szültünk 1989-ben és olyan jól összebarátkoztunk, hogy még valamennyi anyatejet is adott az én Zsuzskámnak. Aztán még sokáig összejártunk, de később ők Ácsteszérre költöztek és valahogy megszakadt a kapcsolat. Mig aztán ez év május végén a ballagások előtti napon mindketten ugyanazt gondolva egyszerre léptünk be a Nemzeti Bank kapuján, hogy elballagó gyermekeinknek egy szép Ballgási Emlékérmet vegyünk.
Mit mondjak, óriási ováció közepette borultunk egymás nyakába, szóval ez az élet egy szép pillanata volt.
És Te honnan ismered Juditot?

TAVASZ. ( Tegyünk a Világért - Anyák Szövetsége)

ANDI ismertetett meg vele, mert redszeresen összejáró társaságot kerestem, és őket ajánlotta, mivel Andi alapitó tagja ennek a közhasznú Egyesületnek. Azt ajánlaotta, hogy menjek el egy gyűlésükre, mert minden érdeklődőt szeretetel fogadnak. El is mentem kb. 2 hete egy családi háznál tartottak egy valójában babás talit -merthogy ők valamennyien a BABANET-ről ismerik egymást- és mondhatom, hogy nagyon jól éreztem magam. Mivel tetszik az Egyesület célkitűzése ( aktuálisann épp egy tüntetést szervezünk a Parlament előtt az akadálymentes közlekedésért) ezért ott helyben be is léptem az egyesületbe. A tagok A tagok ált. 2-3-4 gyerekes anyák - nyitottak, nagyon jófejek- én élvezem a társaságukat.
Ha többet szeretnél erről megtudni nézd meg a www.tavasz.org.-ot vagy gyere el a legközelebbi talinkra jövő csütörtökön.

ANDI! Gyere vissza!!

Sziasztok
Suzy
 
 


Suzy gratula ügyes nagyfiadnak a vizsgára.Érettségi és a gk vezetés.Büzske lehetsz rá.Tovább tanulás sikerült?
A Juditott 1981-óta ismerem együtt dolgoztunk a taxinál azóta barátságban vagyunk vannak időszakok maikor lazul de van gogy szinte napi kapcsolatban vagyunk.24-év jó sok.
Ez nem semmi hogy mennyire egy a gondolatotok Judittal nekem ez eszembe sem jutott volna nem is tudok róla milyen érme ez?Babákat is visznek a talira te is vizsed Zolikát?Érdekel szivesen elmennék mert megőrülök attól hogy mindig várom pároat jöjjön haza neki meg mindig akad valami dolga rám meg az egyedül lét van jó hog Rebi itthon volt lehetett kivel beszélni .Nem unom magam csak nincs programom a házi munkán ivül.Ez meg uncsi.

Andy merre jársz?


Marcell te már soasem jársz felénk?Szerintem mi közel lakunk egymáshoz legalább is pici lányodat már láttuk emlékszem rá vhonnan.ne tünj el jelentkezz.

Puszi Roki
 
 


Szia Roki!

A Hunyadi János u. tényleg nincs messze tőlünk, csak mi még valamivel kintebb lakunk. Igy már el tudod majd képzelni, milyen messziről járok be a városba.
Nagyon megértelek, hogy magányosnak érzed magad, én is pontosan igy érzek,ráadásul itt Hidegkúton soha nem történik semmi, ami itt jó az a tiszta levegő, a szép, árnyas játszóterek és persze a Gyermekvasút, amit Zolika egyszerűen imád...
Szóval ezért is örültem meg annyira a Babanet-nek amire egy bő hónapja találtam rá, mert tényleg jó, ha az ember ki tudja beszélni magából az örömeit-bánatait és főleg, hogy találkozni is lehet egymással.
A jövő csüt.-i TAVASZ tali babamentes lesz, de szoktunk babásat is rendezni ( én is egy ilyenre mentem el először, igaz, baba nélkül).
Gyere el, nagyon fognak Neked a lányok örülni!!!!

A nagyfiam továbbtanulásával az a helyzet, hogy mivel a Vendéglátóipari szakközép.-be járt most jön még neki 2 év szakma, utána eldöntheti, hogy akar-e főiskolára menni vagy dolgozni fog. Õt a tanulás egyáltalán nem lelkesiti jelenleg, hát majd meglátjuk...

Puszi
Suzy Kép
 
 


De jó nállatok ilyen nagyélet folyik otthon honnan ez a sok gyerek.Szóljál ha lesz gyerekes mert csak vele tudok menni mert rám vannak nőve csak velük tudok létezni Rebire nem merem hagyni még Áront Apa meg sohasincs télen már lesz Apukám ő közel is lakik és éjjel nappal hívhatóigazi kincs.Csak ilyenkor telekfüggő.Polgárdiban tölti a tavaszt nyárt őszt.Anyósom is közel lakik de ő nagyon elfoglalt.Túl sokat nem lehet hívni.Főleg azonnal.Jó le ha beköltöztök gyerekek hova járnak suliba Andi?hidegkútra?Nem semi nnan bejárni a forgalom miatt is .meg a haza út kellemes lépésben.Nagyon édes Zolika ez otthon van?
Biztos jól kijövünk egymással ha végre sszejövünk?
Mi lehet Andy68-al?nem jelentkezik.Láom írsz a belvárosba de az se nagyon él.Milyen korosztályosba írsz még ?
Megyek lepihenek szia jóéjt. Roki
 
 


De jó nállatok ilyen nagyélet folyik otthon honnan ez a sok gyerek.Szóljál ha lesz gyerekes mert csak vele tudok menni mert rám vannak nőve csak velük tudok létezni Rebire nem merem hagyni még Áront Apa meg sohasincs télen már lesz Apukám ő közel is lakik és éjjel nappal hívhatóigazi kincs.Csak ilyenkor telekfüggő.Polgárdiban tölti a tavaszt nyárt őszt.Anyósom is közel lakik de ő nagyon elfoglalt.Túl sokat nem lehet hívni.Főleg azonnal.Jó le ha beköltöztök gyerekek hova járnak suliba Andi?hidegkútra?Nem semi nnan bejárni a forgalom miatt is .meg a haza út kellemes lépésben.Nagyon édes Zolika ez otthon van?
Biztos jól kijövünk egymással ha végre sszejövünk?
Mi lehet Andy68-al?nem jelentkezik.Láom írsz a belvárosba de az se nagyon él.Milyen korosztályosba írsz még ?
Megyek lepihenek szia jóéjt. Roki
 
 


Szia Roki!
A TAVASZ belső fórumán már irta TAnna, hogy érdeklődtél. Figyu, ha van kedved, én szerdán szrevezek egy babás talit nálam csak TAVASZ-osoknak, ha érdekel szivesen látlak. Ez egy csobbanós buli lesz, mivel a házban van egy belső úszómedencénk, a gyerekek és a gyereklelkű felnőttek imádják. Ez persze csak választható program, és jó időben kimehetünk a kertbe is.

A jövő csütörtöki TAVASZ tali biztosan babamentes lesz, és hogy mikor tartunk újra babásat, azt még nem tudom.

Szoktam irni korosztályos topikba is a "2002.máj.1-2003.ápr.30"-ig született gyerekekébe és már volt is talink, ott készült a fent kép is. A többit megnézheted a Fotóalbum "Tali Magdinál" részében .
Zsuzsi iskolája nem változik, ő a Városmajori gimibe jár, kb. ua. a távolság a Deék tértől, mint Hidegkútról.
Szeretném, ha jövő ősztől Andi is oda járna 6 osztályosba, ő még vacillál, mert nagyon jól érzi magát a hidegkúti ált.isk.-ban. Én azt sem bánom, ha ott marad, csak akkor vállalnia kell az oda-vissza utazgatást, már mondtam is neki, hogy majd szépne kpróbáljuk évközben a városból, hogy valójában mennyi idő is kell ahhoz, hogy 3/4 8-ra kiérjen Hidegkútra minden nap!
Andi tényleg eltűnt, annyit tudok róla, hogy hosszabb időre Angliába költöznek hamarosan és gondolom el van foglalva az utazás előkészületeivel.
Hogy sikerült a hétvége?
Voltál kint Hidegkúton?

Szia
Suzy
 
 


Ez tetszik ez a babás találkozó de vagy du.lenne?Ird meg a pontos időt.Szerintem Andinak is jobb lenne a közeli suli de ő is olyan mint Rebi nem akar változtatni fél hogy nem lesz jó.utánna meg sajnálj hogy ennyit gondolkozott.De majd biztos a korai kelés a sok utazás .....rá jön nem jó az a jó hogy nem erőltetitek őt .
Szomorú vagyok hogy Andy elmegy pont Áronhoz való Peti mikor találok megint ilyen jó játszópajtást.Az én korosztályom vagyis Ároné nem igazán él vagy én nem találom őket.
Kitöltöttem a jelentkezést már el is küldtem igy teljes jogu tagként mehetek aszerdai bulira.
Elmaradt a szülinap most szombaton megyünk valami nem volt meg vagy az ajándék vagy a gyerek volt beteg nem tudom .igy szombaton kecskeméten voltunk egész nap ,Vasárnap Apa dolgozott mi meg itthon voltunk.
Szia puszi megyünk mikor hova? Roki
 
 


Szia Roki!
Szerdán 9.30-tól várlak szerettel,de lehet később is jönni, addig maradsz amig kedved van. Fürdőrucit hozzatok!
cim: 1028 Bp. Tárkony u. 10.
A TAVASZ-ban a belső fórumon a "Talik szervezése"
topikba irtam le hogyan lehet ide találni autóval és BKV-val is.
Irtam a rendszergazdának, hogy engedjen be a belső fórumra, majd próbálj regisztrálni. Ha nem sikerül, akkor Neked is külön megirom, hogy találsz ide.
Puszi, jóéjt
Suzy
 
 


Helló, sziasztok SZervezkedők! Kép

Jaj, hogy beindult itt az élet és a párbeszéd! Nahát ez nagggyyyon szupi, hogy így egymásra ill. a TAVASZ-ra találtatok! Kép
Kicsit irígykedem a csobbanós bulira, mi mindannyian vizi életmódot élünk(nénk).

Viszont már kész káosz az egész életem, tegnap kellett volna elutazununk, ez elmaradt de holnap este indulunk. Minden becsomagolva. (szinte)
Szóval ez már a búcsúm,de ne legyetek szomorkák, majd csak lesz netezési lehetőségem, és egyből jövök! Kép

Roki!
A TAVASZ-ban van egy csomó egyidős baba a mieinkkel. (kb.) Tanna kislánya-Lili, Cory kisfia-Zsoma, CsKati legkisebbje, Pele Misije, és még nem akarom sorolni őket. Nem fogsz unatkozni ha elmész! Kép

Jól esett hogy hiányoltatok, arik vagytok!Kép

Suzy!
Mailt nem kaptam tőled, hívást igen, de szégyen szemre még mindig nem töltöttem fel a kártyámat, de holnap már muszáj lesz.

Sok sok viruális ölelés nektek! Kép
Pusz.
Andi
 
 


Szia Andy jó utat és gyors netközelséget .sajnálom hogy mr el is kell búcsuznunk .Biztos sokkal jobb lesz kint csak ott sohasem süt a nap és nincs TAVASZ csak ÕSZ szia puszi arany fiadnak kislánykádnak neked is és csók az egész családnak .Azért majd néha nézz be hozzánk valahol leszünk Csaóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó.

Roki Era Áron Rebeka KépKép

Sikerült az első hangulatjeleim csók AndikaKépKépKép
 
 


Szia Roki!

Jössz holnap?
puszi
Suzy
 
 


igen megyünk puszi indulok 11 körül
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: