Új privát üzeneted érkezett!

Robcsi03!

Köszi a választ !
A szokásos cuccal nincs gond, csak azt nem tudtam, hogy a babának mit vigyek, mert annyiféle változatot hallottam már, pl. hogy még ruhát is kell vinni.

Még egyszer köszi Betty
 
 


Betty, másfél éve nem kellett ruha a babának, azt adtak és nem hiszem, hogy ezen változtattak volna.
Pelust csak a kinti tisztába tételhez kell, amikor benn van a baba az osztályon, akkor ők teszik tisztába. A kispléd a "bevásárókosárba" kell.

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Betty! Írtam neked emailt, mert a közös Betti barátnőnk megadta a címedet. Bár oda nem írtam semmit, csak kérdéseket, hogy konkrétan mire vagy kiváncsi. De akkor leírom ide.
Szóval a babának nem kell ruha, azt adnak. Pelus, popsitörlő kell, amikor már veled van kint a szobában, de ha bent van, ott ellátják a csecsemősök. Pléd kell, amit írtak is már a többiek. Cumisüveget érdemes bevinni, mert azt szoktak az elején kérni a víznek, cumit, ha akarod majd cumiztatni. Szóval azt hiszem ennyi. Olyan régen volt már, hogy nem is emlékszem :D :lol: :P
 

 
 

Sziasztok Ismét!

Kérdésekre válaszolva....amikor idejöttem Pécsről nem ismertem orvosokat és a Rokay-t javasolták akkor.

Most hozzá járok a kórházba, tehát gondolom majd nála szülök... gondolom fel kell kérni ugye?

El vagyok havazva a sok babadologban hog ymit kell meg mit nem a babának venni

Katasztrófa... mennyi minden hülyeséget tudna az ember vásárolni pláne ha az ember az első babáját várja :lol:

Kicsit bezavarodtam :roll:

Kép
 


Sziasztok Ismét!

Kérdésekre válaszolva....amikor idejöttem Pécsről nem ismertem orvosokat és a Rokay-t javasolták akkor.

Most hozzá járok a kórházba, tehát gondolom majd nála szülök... gondolom fel kell kérni ugye?

El vagyok havazva a sok babadologban hog ymit kell meg mit nem a babának venni

Katasztrófa... mennyi minden hülyeséget tudna az ember vásárolni pláne ha az ember az első babáját várja :lol:

Kicsit bezavarodtam :roll:


:D
 


na megint becsuszott a vonalzo...elnézést most már figyelek... :oops: :oops:
 


Sziasztok!

Üdvözlöm az újonnan csatlakozókat is !!

Szili már jobban van bár tegnap este megint hőemelkedése volt így nem vittem ma oviban és azt hiszem jobb lesz ha a héten itthon marad.Egyébként kész káosz van itthon ezért is nem tudtam jönni.Anyukám már egy hete nem tud felkelni az ágyból csak wc-ni,holnap viszi Apu idegsebészetre majd akkor döl el remélem hogy mi a fene van.Így oda is rohangálok főzni takarítani,plusz az itthoni dolgok ,plusz dolgozni is kell.A Mamával is rohangálni kell egyszer egyik orvoshoz aztán a másikhoz ő fullad és nem is hall rendesen így muszáj elkísérni mert nem érti mit mondanak az orvosok.A férjemre meg rászállt a mezőgazdasági és vidékfejlesztési hivatal és már kétszer voltak kinnt ellenőrzésre.Mostmár kezdek idegileg kifáradni.

Katika!Anno én megkértem a Rókayt hogy nála szeretnék szülni.

Sziasztok!

Kép
 
 


Sziasztok!

Nem jön ide senki??? :oops: :oops:

Kép
 
 


Sziasztok!

Hát nagyon szomorú vagyok ,egyáltalán nem néz be senki??? :cry: :cry: Megszűnik ez a topik is ,pedig olyan jó volt egy kicsit dumálni itt.!

Kép
 
 


Szia Kicsi!

Először is boldog névnapot kívánok Szilárdjaidnak!

Mi egyik betegségből esünk a másikba. Mire aki kezdi a betegséget meggyógyul addigra pont megbetegszik a másik. Általában a Réka kezdi, Adrienn folytatja, de van, hogy szépen végigmegy az egész családon. Ez ugye azzal jár, hogy Réka alig jár oviba, Adrienn extra hisztis, nekem meg élni sincs időm.
Most még melóm is volt, úgyhogy végkép nem jutott másra időm.

Nagyon várom már a jó időt és ennek a rohadt beteges időszaknak a végét, mert már nem nagyon bírom cérnával. Adrienn is amit felszed magára abban a pár napban amikor éppen jól van, le is dobja a betegségek alatt, úgyhogy jelenleg pont annyi kiló, mint 1 évesen :( Réka ennyi idősen majdnem 2 kilóval nyomott többet.

Veletek mi van?

Kép
Kép
 


Szia Márti!
Hát sajnálom a lányokat és persze téged is.Reméljük hamar bejön a jó idő és vége ezeknek a gebuláknak.Három hete mi is benyeltük az infulenzát.Apa kezdte aztán átadta először nekem aztán Szilinek is.Szerencsére azóta semmi,bár az orrfolyás és köhögés Szilinél szinte mindíg van ha elis múlik tuti hogy csak egy pár napig.Köszönjük a köszöntést!!A héten nyilt napok vannak az oviban,tegnap be is mentem de az én gyerkőcöm csak az ölemben ült,nem volt hajlandó a többiekkel játszani.Bár sejtettem hogy ez lesz.Ezek után ma is ráértem volna bemenni de úgy döntöttem inkább takarítok itthon.
Szia!

Kép
 
 


Szia Kicsi!

Én a lányoknak beadattam az influenza elleni oltást, amit a Réka előszeretettel hazahoz az ilyen felsőlégúti - ahogy te is írod, takony, köhögés - betegségek.

Réka ma volt először oviba, mert hétvégén lázas volt, most kivételesen más baja nem volt, de keddig nem akartam, hogy menjen oviba (most dokihoz se vittem el, mert hétfőn már nem volt semmi baja), kedden az Adrienn lázasodott be, akkor azért nem ment, mert ilyenkor nincs szívem szegénykét lázasan cincálni. Tegnap még kisírta magának, hogy ő nem akar menni, de mondtam neki, nincs mese, ma már megy. Azért reggel előadta a nem akarok menni oviba című nótát. Ott persze már nincs semmi baja, örömmel megy be a csoportba, csak itthonról nem akaródzik neki elindulni.

Egyébként én is amikor a farsang volt, akkor figyeltem meg (éppen haragban voltak Bence barátjával), hogy a lányokhoz nem megy oda, inkább egyedül játszott. Nem tudom, hogy ez mindig így van-e, vagy csak akkor éppen ahhoz volt kedve. Egyébként meg mindig a Bencével lóg, nagyon egymásra találtak, amióta oviba jár azóta a Bence, a Bence. Először az ovónők próbálták az én lányomat elterelgetni a Bencétől (mert igen eleven kis kölök), de én tudtam, hogy úgyse fog sikerülni. Néha megagyalják egymást, aztán kibékülnek és úgy játszanak tovább, mintha mi sem történt volna :)

Kép
Kép
 


Kedves Mindenki!

A Babanet nevében szeretettel várunk Titeket a 2009. július 25-i Találkozón, a Millenáris parkban.

Kérdésekkel bombázzatok nyugodtan, kajaügyileg is egyezkedhetünk ebben a topikban.

Gyertek, gyertek!

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!
Régen nem jártam erre, sok minden történt velünk. Levitől nagyon nincs időm unatkozni, na meg most a lányok is itthon vannak. A legfontosabb viszont, hogy el szeretnénk költözni a férjem munkája, meg egyebek miatt Székesfehérvárra, csak ezt a fránya lakást nem tudjuk most eladni. Mikor lett volna rá vevő, akkor nem akartunk még költözni, most meg bejöttek a megszorítások és áll az egész piac. Ha valakit érdekel, akkor küldhetitek hozzám:-).
Remélem mindenki jól van, mi jól vagyunk, jó nagy már Levi is.
 


Szia!

Örülök, hogy végre valaki jelentkezett, néha ide szoktam kukkantani van-e valami változás :roll:

Tündüs, az jó ha jól vagytok, a lakáseladást meg sajnálom. Az nem megoldás, hogy esetleg megpróbáljátok kiadni és ti is béreltek egyet Fehérváron addig amíg nem rendeződnek a dolgok?
Tegyél fel majd képet a gyerkőcökről!

Mi péntek éjszaka megyünk nyaralni, Réka már hetek óta tiszta extázisban van, hogy mikor megyünk már :) Mondjuk most már én is várom, jó lesz egy kicsit kikapcsolódni.

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni így ismeretlenül. Mostanában költözünk a környékre és a következők érdekelnének.
HOgy van-e játszóház Komáromban és hol? Van-e családi napközi és hol? Mennyibe kerül ott az elhelyezés? Van-e babaúszás? Vagy baba-mama torna? Vagy bármilyen foglalkoztatás? Tudtok-e ajánlani egy jó gyerekorvost?

Előre is köszönöm a segítségeteket.

Sziasztok,
M. Kitti
 
 


Sziasztok!

Van 3 felesleges bontatlan Thomas Take-Along vonatunk, ha valakit érdekel, akkor írjon.

Thomas - 1500 ft.
http://www.jateknet.hu/index.php?main_p ... cts_id=672

Harvey - 1500 ft.
http://www.jateknet.hu/index.php?main_p ... cts_id=678

Henry - 2000 ft.
http://www.jateknet.hu/index.php?main_p ... cts_id=600

 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron