Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.Nekem a cicizéssel lenne egy kis problémám.Nemakar elfogadni semmit csak a cicit.Néha,néha elfogadja a gyümőlcsöt,de csak cicin alszik és csak cicin nyugszik meg ha valami baja van(pl: elesik).Ti mit csináltok?
 


Szia Mariann!

Szerintem örülj neki!Kép
Viccet félretéve, attól is függ, mennyi idős a baba?

Üdv:
Adri
Vendég
 


Szia Adri.

8és fél hónapos a kisfiam.A dokink azt mondta,hogy már mást is kéne ennie mert nem elég a vitamin a tejbe.
 

 
 

Szia Mariann2!

Szilvia vagyok Tatabányáról. Szerintem igaza van a dokidnak. Végül is a 8 és 1/2 hónap nem a világ vége még, de most próbáld valahogy rászoktatni, mert én ismerek a játszóterünkön olyan kislányt, aki novemberben lesz 2 éves és 90 százalékban nem eszik mást, mint tápszert. És látszik is rajta. Kicsi, sápadt, mindenféle bőrproblémája van.

Szerintem próbálkozz banánnal, azt minden gyerkőc szereti, utána ehhez keverj mást. Neki már lehet rántásos ételeket is adni, kekszeket, tejtermékeket. Próbáld meg a tejpépeket, bébiételeket is, lehet, hogy az jön be neki.

A megnyugvás még nem gond, reggel és este, de azért közben kéne más is. Próbáld meg, hogy kicsit "kiéhezteted", próbáld elterelni a figyelmét, ha sír és akkor próbálkozz finom hamikkal. Õ már szinte mindent ehet. A kislányom 8 hónaposan már a nokedlit és egyebeket is evett. Most 3,5 éves és imád enni. Mindene a főtt étel.

Remélem tudtam segíteni. A legfontosabb a sok TÜRELEM!!

Szilvia

 


Szia Mariann!

Akkor tényleg ideje van már a hozzátápinak. Mivel eteted, ill. próbálod? cumisüveg vagy kanál? Milyen ételeket próbálsz?
Bocsi, nem faggatni akarlak, csak így egyszerűbb talán használható tippet adnom, nem írok olyat, amivel már próbálkoztál.

Üdv:
Adri
Ui.: Jó, h. csináltál komáromi topikot, szuper lenne, ha többen is lennénk!
Vendég
 


szia EMESEANYU

Köszi a jótanácsot.Pbóbálkoztam,gyümőlcsel és bejőtt neki.Már megeszi az:almát,banánt,kiwit,őszibarackot.
Sajnos a bébikaját még nen igazán akarja elfogadni,csak 1-2 fajtát.Mostmár ez lessz a cél.Csak az a baj hogy elég akaratos,Ha nincs kedve,nem eszik meg semmit csak a cicit fogadja el.Sajnos mostanába kezd apadni a tejem,2-3 napja vettem észre hogy napról napra kevesebb.Még megpróbállom visza hozni szoptatósteával,de nem fűzök hozzá sok reményt.(SAJNOS).Erre nincs valami jó ötleted?

Mariann
UI:Õ a kisfiam.
 


Szia ADRI

Szinte már majdnen mindent próbáltan neki adni,több kevesebb sikerrel.Mostmár hál istennek azért el-el fogadja gyümőlcsöt,de a kaja még nem az igazi.Én igazából kis trükkőkre lennék kiváncsi.Ja és kanállal eszik.Nemfogadja el sem a cumisüveget sem a cumit.Te Komáromi vagy?Ha igen és szoptatsz gondolom tudsz a szopatósok napjáról ami polgármestei hivatalba lesz AUG.1-jén.Ti is jöttök?


ÜDV:Mariann
 


Szia Mariann!

Sztem jó, h. kanállal eszik. Igazán trükkök nincsenek, keresd meg a szája ízének megfelelőt.
A fiam szerette a gyümiket, sütőtököt, tejpépeket. Én tápot nem is adtam neki, mert tejem volt, csak már 5 hónapos kortól nem volt elég neki. Eleinte a nagyon pépes, édesebb dolgokat szerette csak, azokat, amiben gyümi is van.
Türelem kell, és sok próbálkozás. Kóstolni az üveges bébiételek beváltak nekem - egyrészt rá van írva, mikortól adható, s az állaga is olyan, amit már meg tud enni...

A szoptatósok napjáról nem hallottam, Te kitől tudod? Mikor lesz pontosan? Mi az tul.képp?

Én most egy kicsit aggódom, 3,5 hónapos a lányom, és már másodszor megjött a havi bajom. És kevesebbnek érzem a tejem. Abban bízom, h. átmeneti a csökkenés, még legalább 2 hétig jó lenne, ha csak a tej elég lenne, de inkább 5, és álmom, h. 6 hós koráigKép.
El tud kapni a pánik emiatt...

Szép napot:
Adri
Vendég
 


Szia ADRI

Mostmár 1-2 bébikaját megeszik de,jól ismerem ezeket a kajákat.Mert már nagyon sokat próbáltam adni neki.Az az én nagy bajom hogy nem birja ki a 4 órát,mert ő inni is sokszor csak ciciből iszik,és igy eltelitti magát.Van amikor elfogadja a poharat,de az ritka.Amig ilyen melegek vannak nem merem megvonni tölle a cicit,nehogy kiszáradjon!A szoptatós napról a védőnőnktől hallotam.Ez pontosan azért van mert AUG.1-lén van a anyatejvilágnap,ez alkalomból tartanak egy kis ősszejövetejt,állitólag ott lessz a polgármester is.A meghívot a v.nő adta azért mert sokáig szoptattam(szoptatok).Nekem azt mondta,hogy minden anyuka kap aki sokáig szoptat.Pontosan AUG.3.-án lessz 3órakór a Polgármesteri hivatal Disztermében.A multkor rosszl írtam.BOCS!

A problémáddal kapcsolatban sajnos nemtudok segíteni,mert nekem még nem jött meg szülés óta.
De próbálj ne idegeskedni,mert az csak árt!


Szio:Mariann
 


Szia Mariann!

Ma lemérettem a picilányt. 3,5 hós és megduplázta a születési súlyát, szóval nem idegeskedem tovább.Kép
Vargáné Komlósi Klári a védőnőnk. Egy szót sem szólt erről az összejövetelről, viszont nagyon segítőkész. A fiamat (nov.-ben lesz 3 éves) 16 hónapos koráig szoptattam, akkor bizti nem volt még ilyen rendezvény. Ha meg jövőre lesz, addigra a lányom lesz 16 hónapos, s nem biztos, hogy még szopizik. Úgy tűnik, erről lemaradok.Kép

Türelmet, kitartást, szép napot:
Adri
Vendég
 


Szia Adri


A mi v.nőnk a Bálint Ferencné(Katika).Láttam a gyerkőceidet.Nagyon szépek!Látszik hogy nem tápszeresek voltak.JÓ kis duci,pofijuk van.Sajnos én nemtudom a Martint felrakni mert a gép valamiért nem engedi.


Minden jót:Mariann
 


Szia Mariann!

Köszönöm a dicséretet, a világ legelfogultabb anyukájának írtad.Kép

Jó volt a rendezvény?
Kicsi fiad hogy áll az evéssel?
Ez az időjárás megvisel benneteket?

Tömblakásban lakunk, a kisfiam imád a nagymamájánál a kertes házban. De most mamáék sincsenek itthon, esik is, így a játszótérről is le kell mondanunk. Félek, holnap már nagyon elege lesz a bezártságból.

Szép éjszakát:
Adri
Vendég
 


Szia Andi

Semmiről nem maradtál le,szerintem nagy hülyeség volt.Voltunk KB. 40-50.-en abból fele gyerek,túlordították a Dókit,meg a meghívottakat is.Semmit nem hallotam abból amit mondtak,mert a fiam nagyon nyügi volt végig sétáltam vele.Akkorát égtem,hogy majdnem elsülyedtem szégyenembe mikor itthon észrevette a párom,hogy hátul a varrás elengedte a gatyámat.Én meg ott hajolgattam a tömegnek háttal.Rádásul ujj volt a gatya!Mi is tőmbben lakunk,rosszul viseli a Martin is a bezártságot,nem találja fel magát.Bocs,hogy ilyen későn írok mindig választ,de nem az én gépem.A gyerekekkel kapcsolatba meg ami igaz az igaz!


Szép napot:
Mariann
 


Szia Adri


Talán megtudod nézni a martinkát a
www.babanet.hu/album/main.php?album=6170

Másképp a www.babanet.hu-n az albumoknál a mazsola néven!
Persze ha csak gondolod.

szia mariann
 


Szia Mariann!

Tündéri a kisfiad!!! Gratulálok!

Teljesen elvesztem, asszem így a szülés után 4 hónappal rottyan össze a testem. Az, hogy hullik a hajam, a hormonoktól meg a vashiánytól van. De vmi. nőgyógyászatilag sincs velem rendben, az tuti.

Most viszont a legfőbb gondom, h. mindkét fülem begyulladt, sőt az egyik ekcémás is. Nehezen, de rászántam magam a dokira, viszont mióta cseppentek bele, még annyit se hallok, mint eddig. Szép lesz, ha énektanár létemre megsüketülök.Kép

A képeken láttam egy játszóteret. Az a tóparti vagy a Plusz mögötti? Mi a Tóparton lakunk.

A nadrágvarrás már engem is tréfált meg, rá se ránts, a szoptatós anyukák nem kritikusak!Kép

Végre jön a jó idő, így babázni is könnyebb. Marcikám a Maminál yaral (itt Komáromban), Natival vagyok, van vele is tennivaló bőven, de nagyon hiányzik a kisfiam alig egy órával azután, h. elmegy.
Nagyon szeret anyósoméknál - kertes ház, és ő pedig négy hónappal ezelőttig egyszem unoka az egyszem fiuktól.Kép

Jó babázást! Kajaügyről majd számolj be, lécci, kíváncsi vagyok. Ja, és Te Komáromban szültél. Egy komáromi indított egy topikot: információkat kér a kórházról. Én Győrben szültem, így túl sokat nem tudok, de tán érdemes lenne őt is ideinvitálni!

Nagyon szép napot kívánok Neked és a gyönyörű fiacskádnak!
Adri
Vendég
 


Szia Adri



Köszi a bókókat a fiamról.Jól esett.Talán sikerül végre ráálni a rendes kajára.Most meg a foga jön,azárt nem akar rendesen enni.Az idegi gondodal kapcsolatba csak annyit,hogy én is éreztenm már úgy hogy nem bírom tovább,hogy ez már sok hogy beleőrülők a napi 24órás készenlétbe.De a kedvesem mindig kisegítet a bajból!Próbáld meg megbeszélni a gondjaid a pároddal is,biztos sokkal jobb lessz utána.Nekem is hullot a hajam,a Kalmár Közbe a fodrászkellékesnél vetten valamilyen szeszt és az jó volt a hajamra.Mi a Laktanya közben lakunk,a Pluszhoz szoktunk járni a játszótérre.De a tópartra is sokat járunk.
Az én anyósóm is aranyos és a Martin is imádja.Talán ismered is,a Polgármesteri Hivatalba dolgozik a neve:Egerváriné

Igen én Komáromba szültem.Ha lessz időm megnézem azt a topikot is.

Szép napot,és fel a fejjel lessz még jobb is.
Mariann
 


Köszönöm Mariann!

idegileg most nem vagyok fáradt, a párom segíteni nem nagyon tud, de akar. A megbeszélés nem gond, ő a legjobb barátom is.
Fizikailag zuttyantam meg, asszem a vitamin vésztarim és egyebek eddig tartottak, de átlendülök ezeken is, és jövő nyárra már fáradhatatlan leszek.Kép

A név ismerős, de így most nem ugrik be a párod anyukája.

Neked is szép napot, és azért köszönöm a biztatást, elteszem ínségesebb időkre!Kép
Adri
Vendég
 


Szia Adri


Bocs én valamit félreértettem.Az jó dolog ha nem csak társad,hanem egyben barátod is a férjed.Úgy bármilyen gondot át lehet beszélni vele.Ha úgy érted hogy egéségeddel bármilyen baj lenne,ne habozz,dokihoz fordulni.Mert jobb megelőzni a bajt.Én a Skálához járok.Igaz nem egy ész,de kézségesen segít ha bármilyen jellegü bajon van.


Ha úgy érzed romlik a füled,inkább menj vissza és nézesd meg ujra,hátha adnak valami mást gyógyszert.Ami remélhetőleg jobb lessz!

Nem akarok okoskodni,de minnél többet vársz annál rosszab.Remélen nem lessz semmi baj!
Szurkolok neked,hogy rendben menjenek a dolgaid!


Szia:Mariann
 


Szia Mariann!

Ildikó vagyok a vecsési topikból. Ilyen kedves invitálásnak nem tudtam ellenállni,így bekukkantottam hozzátok!Kép

Látom a hozzátáplálás volt a fő témaKép
Nekem van egy tíz hónapos kisfiam és még mindig szopizik,így ez a téma nálunk is aktuálisKép(Mi már csak reggel és este,ill.ha úgy adódik napközben is,de ez egyre ritkábbKép)
Az anyatejes babák általában nehezebben vehetők rá,hogy új ízeket kostoljanak meg,mi is szenvedtünk az elején. Tényleg a türelem a legfontosabb,mint már írták fentebb,ha elég kitartó vagy rájön a babóka is,hogy azért mert kap mást is, a cici megmarad.

További jó babázást nektek:Ildikó

U.I.:Nagyon aranyos a kisfiad!Kép
 
 


Szia Ildikó.

Köszi a dicsérett!A kajával kapcsolatban,még mindig nem az igazi az etetés.Nem akar még mindig enni mert most jön a foga,2 hét alatt jött ki 2 foga.Elég rosszul viseli,nagyon sokat fenn van éjjel.

Most térjünk át rád,neked van valami téma ami téged esetleg érdekelne?Szivesen beszélgetnék veled is.

Minden jót:Mariann
 


Szia Mariann,
voltam ám dokinál, fülcsepp és kenőcs.... Sőt voltam nődokinál is, egészséges vagyok, mint a makk. A hajam hullik, de reméljük az is megáll.

Ma elmentünk 4 hós oltásért, de a csecsemőgondozás elmaradt, még egy árva kiírás sem volt. A védőnőnket hívtam fel, ő tudott segíteni infóval.
Megyek haza a gyerekekkel pár napra Apukámhoz. Hosszabb távolmaradást terveztem, így viszont jöhetek vissza jövő szerdán, mert a köv. csüt. már szeptember. Nem akarok sokat csúszni.

Már az óvoda körül jár az agyam itthon, bár csak novemberben lesz Marci 3 éves, már nagyon izgatottak vagyunk. A Tópartiba fog járni - a konyhából jól rálátni.
Apa is idejárt, s a kedvence lesz a mi óvónénink is. (Szerinte Marcinak nem kell sok beszoktatás.)

Ildikó,
neked is üdv. Lassan - reméem, tényleg csak lassan minket is érint a hozzátápis dolog. Kíváncsi vagyok, Marci nem hagyott maradandó rossz emlékeket erről.

Később még jövök, csak Nati is, Marci is nagyon nyügi.

Szép estét:
Adri
Vendég
 


Szia Adri


Örülők neki,hogy minden rendben ment.Gondolom mostmár neked is nyugodtabbak az éjszakáid.
Szerintem amig van egésége az embernek addig minden megoldható.Jó nektek,hogy kimozdultok othonról.Mi sajos nem jutotunk el idén sehová.Most 1 éve hogy lakást vettünk és az összes megsporólt pénzünk a felujjításra ment el.

Még ha csak az apukádhoz mentek az is jo kikapcsolódás a monoton hétköznapból.

Én is gondolkodtam már,milesz ha a kicsi fiam oviba megy?Mert most még elég anyás.

Most sietek a boltba mert ha bezár akkor holnap nem tudok palacsintát sütni.

Jo mulatást nektek az apukádnál:Mariann
 


Sziasztok!

Mariann!
Nem voltam net közelben a hétvégén,így nem tudtam jönni,pedig gondolkodtam rajta,hogy milyen témát kéne feldobni.

Mi a Balatonon voltunk a hétvégén,onnan néztük a 20.-ai tűzijátékot. Szép voltKép,csak Dávid 9 körül elaludt,így hazaindultunk.

Ti mit csináltatok a hétvégén?
Sikerült palacsintát sütni?

szia Adri!

Nagyon szép a családod!Kép


Így terveztétek egyébként?Ennyi korkülönbséggel,a két lurkót? És milyen így?Volt féltékenykedés?
Szeretnétek még harmadikat is?

Jó éjszakát nektek,írjatok!
 
 


Szia


Szerintem félreértettél valamit!Nekem csak 1 fiam van.És csak pár év mulva akarunk másikat.
Ha az anyagiak is megengedik majd!
A párom dolgozott,mi meg anyosékkal kimentünk Bábolnai napokra,Már az utolso orákra ártünk oda Vasárnap,már pakoltak,de azért sikerült vennem 2 szép ágynemüt,1 ruhát meg egyfelsőt.Sajnos mi anyagi okoból nem mentünk nyaralni!

Milyen volt a Balatonon?jó lehetett,mi is szivesen lementünk volna.

Ja a palacsinta jó volt csak azt mondta a kedvesem,hogy kevés!

Neked nincs fenn a fiad?Szivesen megnézném.

Üdv:Mariann
 


Szia Mariann!

Bocsika,az Adritól kérdeztem.Kép

A család nyaralójában voltunk,így a szállásért nem kellett fizetni.
Jó volt a Balatonon annak ellenére,hogy elég rossz időnk volt.Kicsit legalább hármasban lehettünk,(mert amúgy egy udvaron vagyunk anyósékkal-sajnosKép)
Sokat sétáltunk és pihentünk.

Hétvégén is dolgozik a párod? Mit csinál?

A bábolnai napoknak mi a jellegzetessége? Vagy csak ilyen átlagos városnap,árusokkal meg kirakodó vásárral?

A te kisfiad miket csinál már?Hogy hívják?

Ime egy kép a csibész fiamról:
Kép
Üdv.: Ildikó
 
 


Szia Mariann! Hol vagy?Kép
 
 


Szia

Bocsika,hogy nem írtam eddig de nem voltan gép közelbe.Nagyon jópofa az üzenet!tök aranyos.Nemtudon mi a jelentősége,anyos azt mondja hogy valami lovas napok.


A Perloszba dolgozik.Karbantartó Technikus.
Ha úgy esik dolgozik hétvégén is.

A fiamat Martinnak hívják.Nen csinál valami sok dolgot.Mondja hogy.apa,baba meg hablatyol össze vissza.2 foga van,mászik,

Nagyon édes a kisfiad!
Neki mi a neve?
Jó nektek hogy kertesben laktol mi panelba.
Szoktatok Komáromba járni?

Milyen volt a pihenés?irigyellek titeket!

Szép napot:Mariann
 


Szia Mariann!

Jó hogy előkerültélKép

Most mennem kell,de este próbálok jönni és akkor válaszolok a kérdéseidre.

Ildikó
 
 


Na szóval itt vagyok!

Sajnos még nem voltam Komáromban,de ami késik nem múlik. Biztos nagyon szép hely lehet!Kép

Nagyon szép neve van a fiadnak,nekünk is fent volt a listán anno,de végül is a Dávidnál maradtunk.

Mennyi idős most pontosan?

Hogy haladtok a hozzátápival?
Leírnád mit szokott enni egy nap?Én most kicsit gondban vagyok,ezzel.Dávid is még szopizik,de már csak reggel és este.Napközbenre meg nem tudok már mit kitalálni.Kép
 
 


Szia


A martin pontosan Szept.7.-én lessz 10hónapos.

Sajnos még nem az igazi a kajáltatás nálunk sem.
REGGELI:cicizik+Danoninót eszik lehet még 1 kis májkrémes kenyeret is adni neki.

EBBÉD:Valami bébikaja PL:Almát csinálj meg kompotnak és főtt krumplifőzelékkel keverd őssze.
vagy a rendes Kecskeméti bébikaja is jó.


UZSONNA:Valami gyümőlcs.PL:alma,banán,őszibarack.
VACSORA:A baba számára legnagyobb öröm a TEJCI.

Hát kb, ez egy napi rendes kaja ,de az én fiam is csak a felét eszi az átlagnak!(sajnos)

A Martin végülis már majdnem mindent ehetne,ha enne!

Most megyek fürdetni.

JÓ legyél:Mariann
 


SZIA ADRI


HOVÁ TÜNTÉL EL?

MARIANN
 


HOL VAN MINDENKI?
 


Szia Mariann!

Ne haragudj, csak alig van időm a géphez ülni.
Boldog 10 hós szülinapot Martinnak!
Jól vagytok? Mi újság?

Ildikó,
terveztünk tesót, v. 2 éven belül, vagy egy év munka után, de a véletlen is beleszólt, persze egy pillanatra sem bántuk (adtunk esélyt azért a véletlennek rendesenKép)
Semmi féltékenykedés, imádják egymást. Néha nehéz, de pont jó így. Egyelőre nem lesz 3. Kicsit szeretnék új ingereket is... Talán később.
Aranyos a "csibészkéd". Ti terveztek tesót?

Szép hetet kívánok:
Adri
Vendég
 


Szia


Már azt hittem,hogy nem fogsz írni.Köszi a jókívánságot.Annyi változás van,hogy a Martin jobban elfogadja a kaját.a danonínót,meg a barackos ételeket.hát sok változás nincsen.Ja majdnem elfelejtettem!
Képzeld már megy pár lepést,aztán leül.de tök örülők neki.

Nincsen magadról 1 kép amit fel tudsz tölteni?
Milyen volt a család látogatás?

Mariann
 


Szia Mariann!

Ne haragudj,hogy nem írtam ide,de beindult a Vecsési topik,így gondoltam nem komáromi lévén csak kilógnék a sorból. Tényleg aranyos vagy hogy ide invitáltál mikor egyedül voltam,de most én hívlak téged.Ha van kedved,nyugodtan ugorj be hozzánk egy kis dumcsira szívesen látunk.Kép

Adri!
Folytatva a párbeszédünket a kistesóról,mi is tervezzük,hogy szólunk a gólyának,már egyre türelmetlenebb vagyok.KépFőleg ha látok magam körül kismamákat,akkor mégjobban felerősödik bennem a vágy.

További jó babázást kivánok nektek!
Majd időközönként még benézek hozzátok,csak ez már egy kicsit sok lenne.
Puszi:Ildikó
 
 


Sziasztok

Azért örülők hogy irtál legalább te.Mert a többiek hetek óta eltüntek.NEMTUDOM MI AZ OKA!!!
Köszi az invitálást majd benézek hozzátok.

Üdv:Mariann
 


Halihó!

Most találtam ezt a topikot, jár még erre valaki?

Kép
Kép
 


Szia
Na végre valaki írt.
Már azt hittem,hogy senki nem ír.
Örülök,hogy megtaláltál.
Komáromi vagy?

Mariann
 


Szia!

Végre belestem, mindig elfelejtettem. Igen komáromi vagyok és örülök, hogy végre van egy ilyen topik, ami csak a helyieké. Olyan sok van, én az nlc-n szoktam járkálni, manapság inkább csak olvasgatni, mert Törpilla ennyire hagy időt nekem.
Most majd gyakrabban benézek. Hány hónapos most a kisfiad?

Márti

Kép
Kép
 


Szia Márti

7.-én lessz 16 hónapos.Martinnak hívják.
És a te kislányok hány éves és hogy hívják.
Melyík részen laktok Komáromban?Mi a Laktanya közben lakunk.


Lehet hogy buta kérdés de mi az a nlc?
Én nem találok Komáromi topikot sehol.írnál nekem ha tudsz egy pár címet?

Mariann
 


Hello Mariann!

Réka tegnap lett 14 hónapos. Érdekes nem is lakunk messze egymástól, mert mi a Hétvezér utcában lakunk. Lehet, hogy már ismeretlenül össze is futottunkKép
Az nlc a nők lapja café, ott vannak olyan fórumok, mint például a minket érintő 2005 januári babák, meg ilyenek. Esetleg ott keresgessél, bár komáromi topikról nem nagyon tudok.
Ki a gyermekorvosotok? Védőnőtök a Kati (volt)?
Mennem kell szia

Kép
Kép
 


Szia

Igen a Kati volt a védönőm.A gyerekorvosunk a Zsilka Ilona.(nagyon rendes)
Sajnos én nemtudom ,hol van a Hétvezér utca de a párom talán igen mert ő Komáromi.Én csak 2 éve költöztem ide mikor lakást vettünk. Majd próbálok feltölteni 1 képet hátha megismersz rólla mert sokat szoktam sétálni a kicsivel.
Jó,hogy így lehet ismerkedni mert én nem ismerek itt senkit és néha elég uncsi.

Majd nemsokára jövök!

szia
 


Én és a kicsim.Kép
 


Szia Mariann!

Nem tudom h. emlékszel-e még rám,dumcsiztunk mikor olyan magányosan tengődött az általam alapított vecsési topik.
Bőngésztem dávidbaba oldalán és egy Mariann hiányolt a Babanetről.Nekem rögtön te ugrottál be.Nem te voltál véletlenül?Kép

Nagyot nőtt a Martin!
Nagyon helyesek vagytok a képen!
Örülük,hogy benéztem hozzátok.

Mi éppen egy vírusos hasmenéses hányós akármivel küzdnk,remélem gyors lefolyású lesz,mert aggódom Dávidkáért.

Üdv. nektek!

Ildikó
 
 


szia Ilgya!

Mi is fosizunk már 3. napja eddig arra gyanakodtam, hogy a fogától lehet, de már máshol is olvastam, hogy hasmenéses vírus van. Szerencsére más tünete nincs. Voltatok dokinál adott esetleg valamit, vagy mit adsz neki a hasmenésre?

Kép
Kép
 


Szia Mariann!

Nagyon édi a kisfiad, nekünk is a Zsilka a dokink és én is nagyon meg vagyok elégedve én anno kizárásos alapon választottam őt. Ahol mi lakunk az is a laktanyában van, ahol a rutinpálya volt, ha ez mond neked valamit. Megtaláltad az nlc-t?
szia

Kép
Kép
 


Szia Robcsi!

Voltunk dokinál,köszönöm kérdésedet.Diétára kell fognom Dávidot,aztán meglátjuk.
Csak viz és csak cici egésznap.

Bocsika nincs időm visszaolvasni,neked mekkora a babád?

Mariann? Merre vagy?

Dávid boldog nőnapot kiván nektek!Kép
 
 


Szia ilgya

IGEN én voltam.
Örülök,hogy visszatértélKép
Nekünk is volt ilyen hasmenéses dolog 4-5 nap és ha nem vírus nem lessz semmi baj.remélem!
Hogy vagytok?van valami változás veletek?Mi jót csináltok mostanában?


Szia Márti

Remélem ti is gyorsan átvészelitek ezt a hasmenéses dolgot.Mostmár tudom merre laktok.KB: 3percre töllünk.Igen megtaláltam a nlc-t.de még nem nagyon tudtam böngészni mert a Martin nem engedi.Tök jó,hogy ilyen közel laktok nyáron majd játszhatnal a kicsik együtt.csak az a kérdés,hól?Mert úgy hallottam még idén sem lessz játszóteünk.Te mit tudsz erröl?

Üdv:Mariann
 


Sziasztok!

Ilgya
Köszönjük Dávidnak ezt a gyönyörű köszöntőt Kép
Réka 14 hónapos kis ördögfióka, igazi kiscsaj imád öltözködni és vásárolni.
Remélem jobban vagytok már.

Mariann
Én azt hallottam, hogy szerdánként van játszóház a böliben. Én arra gondoltam, hogy ha végelesz ennek a vírusos időszaknak elmegyünk kipróbálni.

sziasztok
Márti

Kép
Kép
 


Szia Márti


Ez szuper hír!!!
Örülök neki,hogy ilyen is van.Mert ilyen hidegben nemnagyon lehet sehová menni.
Majd elnézünk mi is akkor.Aztán ki tudja lehet,hogy összefutunk:-)


szia Ilgya

Mi a helyzet,jobban vagytok már?
Kébzeld a Martinnak is megy a hasa.2 napja eszembe jutottatok mikor észrevettem.
Remélem csak átmeneti lessz és gyorsan helyrejön a kicsikéám,és persze a tiéd(tieitek)is.

Minden jót. Mariann
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron