Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok CSajszik!

Daniella, szuperek e jesolos képek. huhúúú, én anno még úgy 15 éve voltam ott, mellette nyaraltunk ca savio-ban, de imádtam. jesoloban az tetszett, hogy rettenetesen hosszú a fő utcája, és nagyon zsivalyos volt akkoriban, én akkor még kis cajszika voltam, talán 14 lehettem. Lexi gondolom élvezte a vizet, meg a hatalmas mennyiségű homokot? mivel mentetek, kocsival, vagy busszal? azt láttam a képeken, hogy nagyszülőkkel! nem tudom, melyikőtök szülei, de annyira fiatalosak, úgy irigylem az ilyen nagypapákat, nagymamákat, akik élvezik az életet ennyi idősen!

Kép
KépKép
 


Kisshalacska!
Én A kis Gyócsinál szültem, és most is hozzá járok.
http://www.gyocsi.hu/
itt utána tudsz nézni. na jó, én is megnéztem, épp a szülés nincs kint. :(
A rendelőben ki van írva : készenléti díj: 50,000ft. Ő valahogy más szerződésben van a kórházzal, és igazából nem a szülésért fizetsz neki hálapénzt, ha hálás vagy, hanem van egy fix készenléti díj, azt fizeted neki. azért, hogy bármikor készen legyen, amikor te szülsz. ha Balatonon van, ha szabadnapos .
ha egyébként valami miatt nincs itthon (pl. külföld, konferencia), és nem tud menni, akkor az édesapjának szokta átadni a betegeit. Pl. amikor Samu után 6 hetes kontrollra kellett mennem, épp Angliában volt, tehát az apukájához mentem, aki egy végtelenül kedves, közvetlen, barátságos ember.
ha kérdésed van, nyugodtan tedd fel! Néha azért szoktam olvasgatni, bár tény, hogy az utóbbi időben ritkábban ...

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Sziasztok Kaposvár és környéki anyukák!

Egy kis segítséget szeretnék kérni: be kéne lakni egy új honlapot - most van készülőben - Kaposvárimami.hu azaz www.kaposvar.imami.hu

Nézzetek be hozzám! :)

Gyömbi

 
 

Sziasztok!

Tudja valaki mennynibe kerül Dr. Gyócsi András magánrendelőjébe, a terhesgondozás, ultrahang és a szülés stb?
Vagy milyen orvost tudnátok nekem Kaposváron ajánlani?

Köszi,

Cathy
Vendég
 


Cathy!
Én épp tegnap voltam rendelésén, 5000-et fizettem, amikor rákszűrést és uh-ot is csinált, akkor ... 7500-at. A fenti honlapon meg is tudod nézni az árakat. http://www.gyocsi.hu
Bár olyan is volt, hogy nem azonos összeget fizettem :) . Bár én visszajáró törzsvendég vagyok :lol: .
Én csak ajánlani tudom az Andrást, nem véletlenül várom nála már a 3. gyerkőcömet. (na nem a doki miatt várom a babát :lol: a azt hiszem, elég félreérthetően írtam)
A szülésről 3-mal feljebb írtam. Készenléti díja van, hogy bármikor hívhasd.

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Sziasztok, én is kaposvári anyuka vagyok illetve most megint kismama :)
csbdiana
Kaposvár
 
 


üdv itt a kaposvári topicban csbdiana!

én egy kicsit kilógok, mert hogy pesten lakom most de 25 évig kaposvári voltam...donneri. szüleim még ott élnek, illetve a család is.

Kép
KépKép
 


Sziasztok,valószinüleg eléggé nem illek ide, mivel nem vagyok  anyuka, és nem is terveznék gyermekáldást a közeljövöben. Viszont senkit nem ismerek kaposváron akitöl tanácsot kérhetnék, gondoltam itt tudtok nekem segiteni :) Olyan nőgyógyászt keresek kaposváron aki nagyon türelmes ,kedves diszkrét alapos.Semmi különösebb problémám nincs, viszont 23 éves vagyok ésmég nem birtam rávenni magam hogy elmenjek egy átlag nögyógyászati vizsgálatra,most viszont tudom hogy már eléggé szükséges lenne,plusz szeretnék fogmazásgátlot iratni. Ismertek esetleg oylan aki megfelelne nekem? Nagyon érzékeny téma ez nekem viszont tudom hogy nem halogathatom tovább a dolgot. Köszönöm elöre is a válaszokat,és neharagudjatok ,hogy idepofátlankodtam,kismamák ,leendö kismamák közé :)
 


Kedves Kismamák!
Szeretném megkérni Önöket, hogy a kérdőív kitöltésével járuljanak hozzá a szakdolgozatom elkészüléséhez.
Témám a terhesség alatti depresszió és szorongás, anya-magzat kapcsolat.
Kb 10-15 percbe telik, de nagyon nagy segítség lenne minden egyes kitöltés. Előre is köszönöm a segítségeteket  További csodaszép napot kívánok!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... w/viewform
tundermamoca
Szombathely
 
 


7.000.000 Ft. es mindegy egyek koltseg!!!!!!!!!!!


Olyan anyukat keresek akinek van egy sajat gyermeke es 5 evnel regebben szult. Feherboru magyar no aki 38 evnel nem oregebb es sajat petesettel vallalna egy terhesseget.
7.000.000 Ft es minden egyeb koltseget en fizetek.
rokaalom@gmail.com
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: