Új privát üzeneted érkezett!

még nem teljesen, modt nagyon de nagyon köhög...De most én is kivagyok, fáj a gyomrom, mint az állat...
Mikor jöttök legközelebb?Remélem, akkor Dorcsi nem lesz beteg, és tényleg tudunk találkozni...

Kép
 


Roberta!
Sajnálom szegény Dorkát, remélem, hamar felépül, és te is.
Még nagyon messze van az újra nyár, nem lenne jó, ha folyton betegeskedne Dorka. Gondolom, neked meg pláne.

Mi megvagyunk, de Samu már a 6. napja nagyon rosszul alszik éjszaka. volt, amikor éjfél után óránként kelt, ma is kétóránként. Először a hétvégén a frontra fogtam, de csak nem akar nyugodtan aludni. Talán a foga lehet ... kicsit korai lenne még. Nincs sokáig fent, csak szopizik egy kicsit, aztán már alszik is , lehet, hogy jó az ínyének, ha "rághat". Csak hát anya nagyon fárad ...
Máténak hétfőtől ovi, akkor majd talán le tudok dőlni délután (persze, ha Máté hajlandó lesz aludni is az oviban ...)

Berni!
Milyen a fővárosban? Megszoktátok már?

Judit! Hogy telnek az utolsó hetek?

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Sziaszotk Kedves Anyukák!

Segítségeteket kérném a gépészes börzére szeretnék kipakolni, de nem tudom a telefonszámot amin jegyet tudnék rendelni. Ha Valaki tud segítsen. Előre is köszönöm.

Olvastam az orvos választós problémát. Én Dr. Varga Tamásnál szültem a most 2 éves Benjámint és a kistesót is nála szeretném. Teljesen megvoltam elégedtve a hozzá állásával, tájékoztatásával, szakértelmével. De tudom még ajánlani Péterfy doktort. Ő még nagyon fiatal, de kedves és barátságos.

katus
 
 

 
 

A Vargáról én is sok jót hallottam...Sajna nem tudom a telefonszámot, de holnap megnézem neked a plakáton, ha gondolod, itt van nem messze a doki,ott van kinn plakát...

Vettem Dorkának cebion 2x multi löttyöt, ezt ajánlotta a doki, remélem, jó lesz, nem leszünk olyan betegesek, mint tavaly...bár eléggé ellene vagyok ezeknek a vitaminoknak, de muszáj

Kép
 


jaj, és egy hete Dorka nem szopik egyáltalán, nehéz volt, még néha kéri, de jó lesz remélem...

Kép
 


Én marslakócskákat vettem a Máténak (ugye holnap megy oviba), hogy ne egykönnyen kapja el a betegségeket, de nem hajlandó megenni. Még ökölődni is képes tőle. Mondjuk szerintem sincs valami jó íze.
Talán keresek valami folyékony vitamint (már ha létezik ilyen).
Ja, és tegnapra nekiállt folyni az orra, egész éjjel lestem, hogy nem lázas-e, és nem kapott az orrán rendesen levegőt, sokszor felkelt, dumált szinte egész éjjel. De Samu tudja, mikor kell jól aludni. A kis édes. Pedig már egy hete szörnyen aludt éjjel, erre ma ...

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Sziasztok!

Roberta! Holnap jöttök tornára???????
Sajnálom, hogy Dorka megint beteg volt. A szopit akkor ezek szerint Te hagytad abba?????

Moncsi írok-írok, de úgy nem fórum a fórum, hogy csak magamról írok, mindig akarok reagálni, egy csomó minden jár az eszembe, de úgy meg olyan hosszú lenne a levél, és egyre kevesebb az idő.

Milyen volt Kaposváron Berni??

Most is csak futólag: ma voltam 36 hetes vizsgálaton, a baba totál keresztben, harántfekvéses, egy hét múlva ezért kontroll. Méhszáj is alakul: 2110, de ez a doki szerint nem jelenti azt, hogy mindjárt szülök, mert második babánál gyakoribb, hogy előbb nyílik.

Voltunk Szentendrén egy hetet, lagziban szombaton, majd talán megírom, ha lesz időm!

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
 
 


beniboy a telefonszám:0620/9889-332 a börzére...2 négyzetméteres helyet lehet bérelni 2800 ft-ért.

Kép
 


Köszi szépen Roberta, nagy leszek meghálálom.

katus
 
 


Csajok!
Már megint sehol senki?
Judit, talán szülsz? Vagy csak készülődsz?

Roberta!
Végül én is cebion 2x multivitamint vettem Máténak, de a kis finnyás, azt sem akarta meginni (marslakócskák rokonnál landoltak), aztán egy kis vízzel felhígítottam neki, és azt mondtam, hogy ez olyan narancsos üdítő, amit egy nap csak egyszer szabad inni. Innentől minden ok volt.
Ma muszáj volt bevetnem az orrszívót, mert besűrűsödött a taknya (bocsi). nagyon kellett hadakozni vele. de még oviban ...

tegnap meg lett keresztelve Samu. a kis drágának persze alig volt rossz szava, pedig az atya jól leöntötte a buksit. majd hozok képet is, bár nem sok készült : már az elején lemerült. murphy.
amúgy jól sikerült.
oviról és keresztelőről egy kicsit bővebben legközelebb.

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Sziasztok! Hát itt tényleg nem nagy élet zajlik :D
Velünk rendben minden, bár Barnabás fogzik, volt 2 éjszakánk hőemelkedéssel, hasmenése is van, egyik éjjel is arra mentem át, hogy büdös van, felébresztettem hát... de jól tűrte, szava sem volt. Tegnap óta már "csak' a hasmenés maradt, de ma meg kitört rajta a fájdalom, szörnyű volt, semmi sem volt jó, mindenért eltört a mécses, ha valami nem úgy volt a játszótéren pl.ahogy ő akarta, látszott rajta hogy nagyon szenved, 2x adtam is neki panadolt. Ugye neki még csak 8 foga van (6 fent, 2 lent) és most gyanitom csapatostól jönnek. Alul végre jön erősités, a középsők mellett, meg egy szünettel a következők is be vannak duzzadva. Remélem kibirom, mert már 3 éjszaka nagyon rosszul alszok, folyton felébredek átmegyek, nézni nincs-e láza....
Amúgy megvagyunk, élvezzük a jó időt, amig van, járunk zenebölcsibe (bár ma épp onnan is ki kellett hozzam, nem birt magával), baba-mama klubba, ismerkedünk. Egyik kedves elfoglaltságunk az Árkádba járni mókust nézni, a kisállatboltban, ezt mindig kiköveteli! :P
Folyamatosan dumál, mindent leutánoz, a kis papagáj, még mondatok nincsenek, de 2szót már összerak, ige-főnév, és olyan jó a memóriája, hogy csuda! Mindenre emlékszik. És mindenkire, Dorkát megemlegeti, meg Judit, titetek, a pocakodat, Zolit, a kutyát, pedig mikor voltunk már nálatok!!
Ma gyurmáztunk először, nagyon tetszett neki
Mindenkit puszilunk, a gyerkőcök csak növögessenek, Samu is már nagyfiú, hogy telik az idő! Judit, te meg tényleg hamarosan kétgyerekes anyuci leszel
Jó hosszú lettem, de legalább ritkán jövök :wink:

Kép
 
 


Roberta!

Megyünk holnap tornázni??? Nekem az utolsó lenne ebben az évben!! Jó volna ha jönnétek. Majd este jövök vissza írni.

Kép
Kép
 
 


A nagymamám a kórházban van, ma vitték be, szeretnék holnap bemenni de. hozzá, nagyon nem jól van. De ha jártok a városban valamelyik du. akkor parkozhatnánk, ha van kedvetek. Bár már nagyon közeledik a szülés...Hogy vagy?És a bébike? Van már neve?

Kép
 


Móni: gratulálok a keresztelőhöz!

Noémi is taknyos volt, azért sem voltunk múlt héten tornázni.

Szegény Barnabás! Hát nem lehet könnyű, ha egyszerre jönnek a fránya fogak. Noéminak 12 van, és szerintem jön a szemfoga, de nem tudom rendesen megnézni. ...hát kívánjuk hogy találj új és szimpi barátokat. Kár, hogy nem vagy itt, hiányzol a babatornáról is.

Huuu Roberta nagyidnak küldök sok-sok pozitív energiát, és jobbulást neki!


Ja a baba befordult. és már készülődik kifelé. Nevet TEGNAP!!! választottunk, nagy nehézségek árán, de még várok pár napot ülepedni, utána leírom, ha nem szülök. Amúgy sok kismama van kiírva október elejére, csajok drukkoljatok, hogy ne egyszerre menjünk sokan. Ja és jó szobát akarok, és olyan szuper szobatársat, mint Roberta volt. De kicsi rá az esély. ((Roberta nehéz Téged überelni!!
:lol: :lol: ))

Na jó persze a legfontosabb, hogy a picurral minden rendben legyen!

Kép
Kép
 
 


köszi Judit, ez jól esett, nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen a szülésnél, az meg pláne jó, hogy befordult a bébi:D Értesíts ám bennünket, ha megérkezett a tesó(és már viszonylag jobban leszel), majd ha nagyobbacskák lesztek elmegyünk megnézni. Olyan izgi...
A maminak 50-es volt a vérnyomása, mikor bevitték...ma reggel már 115/53 volt...valamennyire javult, de nem tud enni...5 éve volt egy agyi infarktusa, azóta a jobb fele le van bénulva...most meg még ez is...azt hiszem, hogy feladta...már nem csillog úgy a szeme, ahogy szokott :cry: :cry: :cry:

Kép
 


Roberta!
Szegény nagyid! Reméljük hamar rendbe jön! Már amennyire lehet.

Judit!
Na, mi lett a név? Én is szorítok Robertával együtt, hogy könnyű és gyors szülésed legyen. Legalább úgy, mint nekem Samu!

Samut vissza kellett vinnünk az ortopédiára, és sajnos kis szandál kell neki, mert a lábfeje (vagyis a talpvonala) kicsit befelé fordul. Olyan szandija lesz, aminek a sarkához lehet állítani a lábfej első részét, hogy egyenesedjen neki. 9 cm a talpacskája, gondolom sokáig nem lesz jó neki. Kíváncsi leszek, hány kiscipő kell majd neki ...

Képek:
Kép Kép Kép

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


A mami szerdán meghalt... :( :cry: :( :cry: :( :cry: :( :cry:

Kép
 


Jaj, Roberta, annyira sajnálom! Fogadd őszinte részvétemet.

Kép
 
 


Roberta!
Tiszta szívből sajnálom! Őszinte részvétem!
És sok-sok erőt neked!

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Sziasztok!
Lehet csatlakozni?Bár én nem kaposvári taszári vagyok de itt a kismamamák valahogy el vannak bújva ritkán tudok beszégetni.
30 éves vagyok két gyerköcöm van.Nagylányom most lesz 10 éves kisfiam november 26-án tölti be az egyet.
Igazából azért keresgéltem ,hogy találjak valami baba-mama klubot ahol személysen is találkozhatnék anyukákkal.Esetleg tudtok valamit? Megköszönném!
Szép Napot! Sziasztok!
 
 


Szia Berni!

Üdv köztünk. Kéthetente pénteken szokott lenni a könyvtárban Baba-mama klub, az tök jó, mi szoktunk oda menni. Keddenként meg tornázni a Szent Imre játszóházba. Meg a múzeumban is van péntek-szombat manó múzeum, az is kéthetente. Aztán még van a csiribiri-torna, meg van a zenebölcsi. Elég sok jó dolog van a városban szerintem...

Kép
 


Judit!!! Mi a helyzet?? Ebgyben vagytok még?

Köszi mindenkinek az együttérzést, jól esik...

Kép
 


Hello mindenki!
Hétvégén megint Kaposvárra jövünk, eltelt 1 hónap (vagyis 5 hét mert most csúsztunk egyet) Ja, és holnap jönnek hozzánk Andi és Orsika (Roberta és Judit ismeri őket -a szerk. :-)) , pénteken majd együtt jövünk. Péntek du. egy találka a parkban, Roberta? 3 körül érünk valamikor, Andiékat úgyis ott teszem le. Judit, te már nem vagy mobil, gondolom, bármikor jöhet a picike. Kár, de majd meglátogatunk benneteket ha már alkalmas lesz!
Roberta, a lakással hogy álltok? És munka ügyben van valami kilátás?

Kép
 
 


Előreláthatólag jó a péntek 3,bár ha Tomi hamar hazaér, akkor már elkezdünk pakolni,mert úgy néz ki, hogy a hétvégén költözünk.

JAj, a legfontosabb,Juditéknak megszületett a kistesó, tegnap este 22:15-kor 3650 g. 57 cm Léner Brigitta Szonja, remélem Judit nem haragszik meg, hogy ideírtam...

Munka nincs, de már nem is idegeskedek miatta...remélem akad valami hamarosan

Kép
 


roberta80 írta:Szia Berni!

Üdv köztünk. Kéthetente pénteken szokott lenni a könyvtárban Baba-mama klub, az tök jó, mi szoktunk oda menni. Keddenként meg tornázni a Szent Imre játszóházba. Meg a múzeumban is van péntek-szombat manó múzeum, az is kéthetente. Aztán még van a csiribiri-torna, meg van a zenebölcsi. Elég sok jó dolog van a városban szerintem...

SZia!Köszi!!
Melyik könyvtárban?? Bocs hogy ilyen tudatlan vagyok!!?Mikortól!?
Köszi :lol:
 
 


10-kor kezdődik, most 15-én lesz, azt hiszem, hogy az csütörtök.
A megyeiben, a Zsolnai kút környékén, Az Együd mellett, vagy szemben, attől fögg, honnan nézzük :)

Kép
 


Nekem is küldött Judit sms-t.
Szívből gratulálunk a kis Brigi megszületéséhez!

Roberta!
Jó költözködést hétvégére! Azt hiszem nem fogsz unatkozni!

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Sziasztok!

Szombaton hazaérkeztünk. Brigi nagyon jó kislány, sokat eszik és alszik. Picit fáj is a hasa emiatt. Noémi nagyon jól fogadta, és engem is. A legrosszabbra készültem, de ahogy meglátott odajött és átölelt. Nagyon megható volt.

A szülésem nagyon gyors volt, kedd hajnalban már voltak jóslófájások, aztán voltam bent vizsgálaton, hazajöttem aludtam. 5óra körül újra kezdődött, és folyamatos volt, de hiába második szülés nem tudtam eldönteni, hogy ezek most akkor milyen fájások. Hívtam a szülésznőt, ő mondta, hogy szerinte lesz valami. Később elkezdtem írni, 19:40-től 3 percesek voltak, de rövidek. és nem volt olyan durva. Főztem, megfürdettük Noémit lefektettem és a szülésznő tanácsára 21 után elindultunk a kórházba. Pont a dokim volt az ügyeletes megvizsgált és azt mondta, nem kell semmilyen előkészület, hanem vegyenek fel az osztályra és irány a szülőágy (már bő 4 ujjnyi volt a méhszáj). Burkot repesztett, majd bedurvultak nagyon a fájások. Végülis 22:15-kor 4 nyomásra gátvédelemmel kint volt Brigi baba. Szóval gyorsan ment minden... Majd rakok fel képet, most mennem kell.

Kép
Kép
 
 


Judit, gratulákok még1x! Nagyon profin csináltad :) Szóval Noncsi jó kistestvér? Az nagyon szuper. Zolival volt addig mig te bent voltál? Biztos sokszor keresett. Gondolom elmagyaráztátok neki mi várható, de ezt nem hiszem hogy megérti még egy ekkora gyerek. Igy hogy nem kellett gátmetszés, nem is fáj már utána?
Na de nem bombázlak kérdésekkel, úgysincs sok időd.
Jó összeszokást, és főleg egészséget nektek!

Kép
 
 


Sziasztok,

en regi-uj vagyok itt, par eve sokszor jartam erre.
akkokr meg csak egy kislanyom volt. Ö most 4,5 eves, es van egy kisfiam , aki 1 eves mult aug. 31-en.
erdeklödni szeretnek, tudja-e valaki, hogy a zenebölcsi mikor van a zeneiskolaban (ez a kodaly alt. isk. ugye?)
nem Kaposvaron lakunk, hanem Simonfan.

üdv.
leeloo
 
 


Berni!
Nem furcsa neked, hogy sokat vagy egyedül (mármint Barnabással). A múltkorában eszembe jutottál, mikor a Zsolti délutános volt, és olyan egyedül éreztem magam a gyerekekkel.
Biztosan furcsa neked is.

Judit! Ha egy kicsit összeszoktatok majd, egy részletesebb beszámolót is szívesen olvasnék. Na meg a mostani érzéseidet, hogy milyen otthon a két picivel ... stb.

Képzeljétek! tegnap estére kibújt Samu alsó két foga. Kocogott a kanál rendesen!
Már vártam, mert nagyon fehéredett az ínye, és fájdalomcsillapítót is kapott már pár este, bár tegnap extra nehezen aludt el, lehet még a foga volt . .. vagy ki tudja.

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


sziasztok, mi meg elköltöztünk tegnap már az új lakásban is aludtunk. Egy darabig nem tudok olyan sűrűn jönni, mert a mi gépünk még nincs egészben. Majd jelentkezem.puszi

leeloo, azt hiszem csütörtökönként van a zeneiskolában a zenebülcsi, de a zeneiskola a börtön mellett van a Kossuth Lajoz utcában,van 10-kor vagy fél 10-kor kezdődik

Judit, én is sokat gondolok rátok, milyen lehet két kicsivel :)

Mi betegek vagyunk, mindenki, Szegény Dorka is odavan...

Kép
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok.
2010. februárjában fogok szülni.
Örülnék pár kismami ismerősnek Kaposváron. Tud valaki bármilyen bíztatót írni a kórház szülészetével és az ott dolgozó csecsemősökkkel kapcsolatban, mert engem már nagyon megrémítettek pár sztorival. :(
 
 


Köszi Roberta!Végül sajnos mégsem jutottunk el de talán majd legközelebb!Olyan jó lenne néha kimozdulni én nem is értem hova bújnak el az itteni kismamák... :?
Hát fotós sajnos nagyon vegyes a kép szerintem...és általánosságban nem mondható el hogy minden a lehető legrosszabb.Hát igen a csecsemösök közt is van pár fura figura de ezt ellensúlyozza az az egy.két tökéletes nővér akinek tényleg ott a helye akikkel remélhetőleg te is össze fogysz találkozni!
ha van kedved végig hallgatni majd msélek,, :D
 
 


Sziasztok!
Móni, igen sokszor rossz egyedül, csak akkor vagyok felnőtt társaságban, ha játszón vagyunk, vagy ismerőssel találkozunk. Főleg este, mikor lefektetem Barnabást rossz. De majd alakul ez is.
Samu korán fogzik!
Mi ma voltunk tanácsadáson, 84 cm, 11kiló41 deka, 12 fog. Aranyos az új dokinéni
Roberta, milyen az új lakásban? Dorka hogy viselte? Jobbulást kivánok nektek. A szőlővel megemleget benneteket Barnabás

Kép
 
 


Móni, ti ugye voltatok a kolpingban? mi is megyünk novemberben, 2éjszakára, remélem már Barnabás is fogja élvezni

Kép
 
 


Berni!
Voltunk, és nagyon jó volt! Biztosan Barnabásnak is tetszik majd Bobóország, és neked is! Simán felmászhatsz vele, és a nagy csúszdán is lecsúszhatsz, ha félted egyedül. Én, és a Zsolti is csúszott anno Mátéval. A medencék is nagyon jók voltak, és egy csomó játék is van a gyerkőcöknek a partra téve. Úszógumi is volt, de csak kettő, ha jót akarsz magadnak, azt visztek.
A kaja nagyon finom volt mindig, és annyit ehetsz, amennyit csak akarsz (na meg bírsz).
Várjuk majd a beszámolót!
Lehet, kedvcsinálónak majd rakok pár képet róla, bár szerintem akkor is tettem, amikor hazaértünk.

Roberta!
Milyen külön? Biztos még nagyon furcsa, de hamar megszokjátok majd!

Fotós!
Annyira ne rémülj meg, szerintem komoly gondok nincsenek. A csecsemősök nagyon sokat változtak az elmúlt 3 évben, és jó irányban, én kellemesen csalódtam bennük.
Csodát persze nem kell várni, de a szülésznők nagyon kedvesen, segítőkészek. Remélem, majd neked is csodálatos élmény lesz a szülés, na meg az a várakozás is!

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Köszönöm szépen az infókat!
Berni0! Szívesen meghallgatom a tapasztalataidat!
Gerbomoncsi! Köszönöm a megnyugtatást! Már nem aggódok miatta annyira és nagyon várom a kislányunkat:)
 
 


Hali Fotós!
Én is várhatóan 2010 január végén február elején szülök. Igaz, nekem fiam lesz. :D

 
 


Sziasztok!

Fotós, Berni üdvözlet itt!

Minket is érdekel a zenebölcsi, lehet egyszer megnézzük, ha lesz aki vigyáz Brigire. Majd írd meg milyen volt!

Kórház: Én ugye most szültem másodszor, és most is és tavaly is meg voltam elégedve az ott töltött idővel. Nyilván vannak bunkócskább alkalmazottak, de összességében semmi bajom nem volt. A csecsemősök olyanok amilyenek, de ha kérdezel és kéred Őket segítenek. a kórházi védőnő (Anikó) nagyon aranyos, türelmes segítőkész, de sajnos ő csak hétköznap van, és nincs helyettese... az osztályon általában fiatalabb szülésznők az ápolók, van köztük ilyen is olyan is. Viszont a szülőszobán az összes szülésznő (akikkel találkoztam) nagyon kedves és segítőkész. Szóval nekem pozitív élmény volt az egész, és semmiképpen nem szülnék máshol. Pedig jártam kismama tornára, ahol sok minden negatív dolog elhangzott, de nagyrésze csak egyedi eset. vagy túlzás...

Na mennem kell, majd folytatom egyszer, és leírom a születéstörténetemet.

Ja még Berni annyi, hogy Barnabás szépen megnőtt, lehagyta Noémit is. Mi csak 10 és fél kilók vagyunk és 81 cm... De azt mondták az a lényeg, hogy gyarapodunk. Amúgy örülök, hogy aranyos a dokinénitek.

roberta jobbulást nektek, a költözéshez meg gratulálunk!

Kép
Kép
 
 


Judit!
Új vonalzó?
na meg képek? Légyszí, hadd lássuk Brigikét!!!

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Móni, nézd meg Brigikét iwiw-en addigis! Én már láttam, tisztára olyan mint Noémi volt.

Kép
 
 


Judy! Várom a történetet! Gratulálok a babákhoz!
Zarja! De jó:) És milyen nevet választottatok? Ki a dokid?
 
 


Hahó!!!!!!!!!!!
Már megint sehol senki?
KI merre van?

Életjelet!!!
(mindjárt bővebben)

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Írtam a múltkor, hogy Samunak kell bebax szandál, mert csámpás kicsit szegénykém. + hét volt, mire elkészült, aztán felmentünk Siófokra, hogy a doktornő a lábára igazítsa, de 2 hétig szabadság miatt nem volt rendelés. Kicsit sem voltam pipa!
Hétfőn újra mentünk, akkor már 5 hete, hogy kiderült, kell neki szandi. Még jó a lábára, 6 hétig kell neki hordani, éjjel-nappal. Fájni biztosan nem fáj benne alába, de biztosan kényelmetlen neki. Én sem tudnék cipőben aludni. Úgyhogy kel éjszaka becsületesen, és keservesen sírva. A szandira fogom, de lehet, hogy a foga a ludas.
Remélem, hamar hozzászokik. Szeretném, ha a karácsonyi ajándék az lenne, hogy lekerül róla a szandál.
Én egyébként nem látom annyira csámpinak, de tény hogy a jobb lába eléggé csálé. Majd rakok szandis-Samus képet is, de jelenleg csak a szandi:
Kép Kép Kép

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


sziasztok, vagyok én is, párszor olvasgattam mióta elköltöztünk, de nincs netünk még, se kábeltévé :) majd lassacskán...Dorka ki van kelve magából, nehezen szokja meg. Éjjel nappal 26 fok van, már én is nehezen bírom, meg nagyon száraz a levegő
Bocsánat, hogy nem válaszolok mindenkinek, majd idővel:-) ne haragudjatok
Remélem jobb lesz a cipőtől Samunak...

Kép
 


Sziasztok!

..Brigi hasfájós sajnos nem javul, sokat sír. Néha nehéz türelemmel, mert van, hogy Noéminál is elszakad a cérna és ő is üvölt. Rendszerint egyszerre etetem a két gyereket, de amúgy jól elvagyok. Brigi nagyon édes, és ha nem fáj a hasa olyan cuki vigyorokat-fintorokat vág. Ma 4500 g. Szerencsére autóban és babakocsiban is imád lenni (Noémi mindkettőt utálta). Most is kint van az ablak alatt. Olyan szép idő van.

Nagyon kihalt a topic. ÍÍRJATOK!!

Móni nem is láttam még ilyen cipőcskét, és nem is igazán tudom elképzelni ez hogyan is javít a hibákon...

ROBERTA!!!
Hétfőn-kedden szabin lesz Zoli, ezért megyünk hétfőn könyvtárba és kedden meg tornára!!!! Ránk fér a kikapcsolódás, Noémivel úgyis kevesebbet vagyok. GYERTEK EL!!!!! Dumálunk! Andival már beszéltem. Berni, Ti nem lesztek véletlenül itt???

Na gyorsan egy képet rakok, aztán mennem kell! Kép Lánykák

Kép
Kép
 
 


Judit!
Szépek a lánykáid nagyon! Édesek!
Kitartás, és én aztán ugyanabban a cipőben járok, mint te. Nehéz, ha a kettőnek épp egyszerre kellenél, de ugye mégiscsak a kicsi az első, és ez nem könnyű a nagyobbnak sem. Sok-sok türelmet kívánok! És kitartás!

Roberta!
nektek is kitartást! Megszokjátok ám majd hamar az új otthont!

Babát várók merre vannak? Lehet, csak egy másik topikban ...

Én nagy vacillálás után ma beoltattam magam (meg apát) h1n1 ellen. Holnap Máté is megkapja az oviban, leginkább a közösség és a Samu miatt. Eleinte nagyon ellene voltam ...
Csak tudnám a tutit, hogy jól tettem-e ... annyi mindent hall az ember.

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Sziasztok! Megjöttünk a "pihenésből", a Kolpingban voltunk ugye, nagyon jó volt, Barnabásnak minden nagyon tetszett, az idő nem volt jó, igy kint nem is lehettünk, de volt mit csinálni. Én is megpróbáltam kicsit pihenni, beadtam a bölcsibe, kemény 20 perc szabadidőm volt, mikor csörgött a telefon, hogy jöjjek mert nem tudják megnyugtatni, aztán mire odaértem, már nem sirt.
Móni, lejött a nagy csúszdán is, először jöttem csak vele :D
Samunak biztos tényleg nem kényelmes a bakancs:-), nem is láttam még ilyet. A talpán azok súlyok, hogy kifelé húzzák a lábfejét???
Roberta, mostanra remélhetőleg beszoktatok a lakásba. Hogyhogy 26 fok van, távfűtés? Nem lehet állitani? Itt is az van, de le lettek cserélve a radiátorok és van rajta termosztát (vagy mi) és lejebb szoktam venni. Itt 23 fok körül van.
Judit, cukik a lányok. Briginek meg szoritok hogy hamar kinője a hasfájást. Tejed most is van elég? Mi most nem leszünk Kváron, majd 2 hét múlva hétvégén.
Barnabás rákapott a Postás Pat-re. Ismeri valaki? Dvd-n van meg pár rész, mindig azt nézné, ha tehetné, idézi belőle a mondatokat, olyan aranyos. Ma felismert egy a betűt egy szóban, teljesen magától mutatott rá, csak néztem. nemsoká olvasni is fog tudni 8) Na persze sokat "gyakorol", szereti az ikea-s kekszet, amiben i,a,k,e betű van csak :D

Kép
 
 


Berni!
A szandi talpán lehet beállítani, hogy merre felé álljon. 3 síkban korrigál, ha kell. Minden nap meg kell húzni a benne levő "csavarokat" imbuszkulccsal (hogy kellene helyesen írni :?: )
A keddi gyerekorvos szerint nem nagyon csámpás, és ez a szandál jól megtartja a kis lábát, és hamar helyrejön majd.

Postás Pat: Máté is nagyon szereti, de neki minden mese hullámokban jön: egy darabig folyamatosan azt nézné, aztán másik lesz a kedvenc, aztán újra eszébe jut az előző, és akkor megint azt kell nézni.
legalább 10 videokazettát televettem már neki kedvenc mesékkel.
Jelenleg a Tűzoltó Sam a favorit, meg a Bob, a mester.
Na meg egy csomó más ...

Máté nagyon ügyesen viselte az oltást. Az ovisokat felvitték a dokinőhöz az oviból. Egy hangja sem volt előtte sem, nyugisan várt a sorára, aztán oltáskor sem sírt és utána sem. Persze a torkát nem engedte megnézni, és sóhajtani sem volt hajlandó, de én sokkal rosszabbra számítottam. Szerintem ha én vittem volna, lett volna nyafogás ...

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: